Een mooie keuken hoeft niet duur te zijn! HmHOUEN De trui die 1 op de 10 Nederlanders past. ItiflSüil METSELAARS EN TIMMERLIEDEN De CNV bankier, uw financiële dienstverlener. Hier is het bewijs van P. G. Bronkhorst b.v keukencentrum te Garderen AANTREKKELIJKE KORTINGEN P. G. Bouwbedrijf Van Grootheest b.v. Elektra technisch installatie bureau LOMANS B.V. Volslagen loodgieters Halfwas loodgieters en een Halfwas elektricien Zie het even voor u: 'n tarwebol, stevig gevormd, donker afgebakken. Bobbeltjes aan de buitenkant: de krenten, rozijnen en noten die niet binnen wilden blijven. En in het binnenste van die malse volkoren- bol, daar is het helemaal te dol. Daar barst het van de noten en krenten. Muesli-bollen heten ze bij uw Echte Bakker. Niet vergeten a. HALFWAS TIMMERMAN b. OPPERMAN part-time verkoopster ff jonge mode VBANK de bank met begrip. DONDERDAG 26 APRIL 1979 LEUSDER KRANT Denkt u nog steeds dat uw nieuwe keuken kapitalen moet kosten? Dan hebt u niet op ons gerekend! In ons keuken centrum treft u een breed programma keukens aan. in alle prijsklassen. Niet te geloven wat u allemaal kunt krijgen voor eigenlijk maar weinig geld. Naast het topmerk LANZET kunnen wij u eveneens de fraaie keukens van Brinkmeier en Kruse Meinert aanbieden, welke uiteraard geschikt zijn om de gewenste inbouwapparatuur in te plannen, zoals Etna, Siemens, Philips. Pelgrim, etc. Zelf monteren? Dat scheelt heel wat De kosten kunnen nog extra meevallen wanneer u zelf uw nieuwe keuken monteert Niet moeilijk. Alle kastjes krijgt u kant en klam geleverd Bovendien willen wij u alles uitleggen. Kn wanneer u Inch nog met problemen zou komen te zitten (kan bijna niet') dan kan o monlagedienst u altijd verder helpe De prachtigste keukens, te kust en te keur Onvoorstelbaar wat u bij ons allemaal ziet! Allerlei keukens. Allerlei stijlen. Allerlei variaties. Met verschillende fronten van kunststof in actuele kleuren. Met fronten van gefineerd of massief (eiken) hout, rijk en romantisch. Tevens bent u bij ons ook aan het goede adres voor bouwmaterialen, hout, tegels, plavuizen, etc. Kolom alles wat u nodig mocht hebben voor verfraaiing of verbouwing van huis of keuken Bent u al geweest? Gauw even doen Kom naar Keukencentrum P. G. Bronkhorst in Garderen. Ongekend veel keus. Ongekend veel moge lijkheden, ook voor een beperkt budget Toch even doen! Wij zijn geopend van maandag tlm vrijdag van 09.00-18.00 uur, vrijdag avond van 19.00-21.00 uur en zaterdag van 09.00-16.00 uur. En om het helemaal aantrekkelijk te maken, kan de korting zelfs oplopen tot 40% Keukencentrum Bronkhorst b.v. Garderen - Putterweg 60 - telefoon 05776-781 |pb| Gevraagd voor onze bouwwerken in Ede, Bennekom en omgeving: Molenstraat 28 - Bennekom - Tel. 08389-9015 ('s avonds 08389-6789). Kastanjelaan 3 Leusden Telefoon 40544 Voor spoedige indiensttreding gevraagd: Telefonische of mondelinge inlichtingen te verkrijgen bij: INSTALLATIEBURO H. BOTERENBROOD Kleterstraat 11 - Nijkerk-Tel. 03494-1212. Dit is de regenboogtrui van Gerrie Knetemann, lid van de T.I.-Raleigh-McGregor-wielerploeg. Wereldkampioen wiel rennen en sportman van het jaar. Een vechter en doorzetter. De man van bekende uitspraken als: „Ik heb moeten afzien, ik zat kapot". Vorig jaar veroverde hij op de Nürburgring het wereldkampioenschap wielrennen op de weg en overklaste daarmee z'n naaste konkurrent de Italiaan Francesco Moser. Een bekroning voor z'n mentaliteit. Een sportieve prestatie die nog meer tot de verbeelding spreekt wanneer u weet, dat Gerrie Knetemann aan CARA lijdt en daardoor heeft hij vaak last van benauwdheid. Artsen spreken dikwijls over CARA. Daarmee bedoelen zij astma, bronchitis en longemfyseem. Ziektes die nauw aan elkaar verwant zijn; bij alle drie hebben we te maken met ademnood tijdens een korte of langere penode. Er is nog weinig bekend over deze ziektes. CARA is ook nog niet te genezen. En dat voor een ziekte die na kanker en hart- en vaatziekten de derde doodsoorzaak in Nederland is. Eeri ziekte die 20% van alle arbeids verzuim veroorzaakt En 13% van alle vroegtij dige invaliditeit irzaakt g V Astma Fonds Voor meer informatie schrijf of bel: Astma Fonds/Postbus 5/3830 AA Leusden/Telefoon 033-41814 Een ziekte waaraan meer dan 1 miljoen Nederlanders lijden.^ Afschrikwekkende cijfers. Wat doen wij er tegen? Veel. Zoveel mogelijk. Wij geven voor lichting. Aan artsen, de patiënten zelf en aan het publiek. We stimuleren, coördineren en financieren vele vormen van weten schappelijk onderzoek. We wijzen de patiënt de weg in het doolhof van de sociale wetgeving. We helpen hen bij het aanpassen van hun woning. We organi seren vakantiekampen voor jongere patiënten. Buitenlandse vakantiereizen voor oudere patiënten. Kortom, wij doen alles om 't leven voor de patiënt zo dragelijk mogelijk te maken. Daar is geld voor nodig. Veel geld. Dat geld krijgen wij uit diverse bronnen. De belangrijkste daarvan is onze kollekte. En om die kollekte, die weer voor de deur staat, gaat 't nu. 1 Want door gul te geven kunt ook u 5 daadwerkelijk iets doen voor hen die aan astma of aanverwante ziektes lijden. En die hulp is broodnodig. Zonder u zouden wij erg weing kunnen uitrichtenGeef daarom in ons jubileum jaar aan onze koliek- tanten, of stort op Giro55055 Leusden Alvast bedankt namens die meer dan 1 miljoen Nederlanders. Muesli'bdlen Torenakker weg 4 (Centra markt) tel. 44363. Hamersveldseweg 41 - Leusden (C) tel. 41238 Notaris J. Oele te Amersfoort zal op donderdag 3 mei 1979 's avonds om 7.30 uur precies in restaurant Ros Beyaart aan de Hamersveldseweg 55 te Leusden in één zitting bij opbod en afslag PUBLIEK VERKOPEN IN DE GEMEENTE LEUSDEN het woonhuis met garage en tuin, Finnmark 16, sectie F nummer 1715, groot 1.47 are. Bezichtiging op dinsdag- en donderdagmiddag van 2-4 uur. Aanvaarding vrij van huur en ontruimd bi) de betaling der kooppenningen op 13 juni 1979. Nadere inlichtingen en biljetten ten kantore van notaris J. Oele, Stadsring 89 te Amersfoort (tel. 033-14745). Gevraagd door: v. RUITENBEEK'S BOUWBEDRIJF B.V. of iemand die hiervoor opgeleid wil worden Aanmelden: Hessenweg 231, Achterveld Of telefoon 03425-1597. Het wordt steeds drukker bij Broekhuis Jonge Mode. Daarom vragen wij voor onze zaak in Barneveld een Iemand die geïnteresseerd is in mode en goed met mensen om kan gaan. We schatten haar op 20 25 jaar. Werktijden in overleg, maar in ieder geval de koopavond en zaterdag. Neem kontakt op. Tel.: 03420-4347. bamevtld ermelo De CMV bankier is inderdaad een., specialist op dit Jerrein. Even deskundig als diskreet. En een man met begrip. Begrip voor in principe al uw wensen, behoeften en verlangens, die hij graag wil helpen vervullen. In nauw overleg met u. In een heel persoonlijk gesprek. Bel hem maar. Stadsring 33, Amersfoort. Tel. 033-18441.

Leusder Krant | 1979 | | pagina 22