Q BVL plaatste vijfde biljart Hockeyclub voorschot- bank van de gemeente 287 diploma's en 792 medailles Drukke dagen in zwembad Bavoort DONDERDAG 5 JUL11979 LEUSDEN/CENTRUM - Vorig jaar heeft het bestuur van de Mixed Hoc key Club Leusden van de leden toe stemming gekregen voor het aan gaan van een lening. Dat geld was nodig voor de bouw en inrichting van het clubhuis op het sportpark aan het Valleikanaal. Onverwachte te genvallers (de lange winter, oor spronkelijk niet nodig geacht heiwerk, wijziging in de constructie van het dak, enz.) maakten het nood zakelijk om tot een aanvullende le ning over te gaan. Woensdag een week geleden werd daarover beslist In een vlotte en uiterst zakelijke ver gadering. De verenigingsvoorzitter J. Bernard en zijn collega A. Parson van de bouwcommissie schilderden duidelijk de noodzaak van het voor stel. Er is enerzijds meer geld nodig voor de afbouw van het clubhuis (men wil wel versoberen, maar niet bezuinigen op de kwaliteit om na derhand dubbel in de buidel te moe ten tasten voor eerdere en duurdere reparaties e.d.) en aan de andere kant heeft de hockeyclub dringend behoefte aan verlichting van een trainingsveld. De nog steeds voortgaande groei van de vereniging, vooral wat betreft de af deling jeugd, maakt training alleen op zaterdagmorgen niet meer mogelijk (op zaterdagmiddag en zondag worden de wedstrijden gespeeld) en zeker in de wintermaanden is het op werkdagen veel te vroeg donker. Een verzoek aan de gemeente om voor veldverlichting te willen zorgdragen bleef tot op heden onbeantwoord Langer wachten achten de hockeyers niet verantwoord en daarom zal voorlopig op eigen kosten de voorziening worden aangelegd Zo lang de gemeente zo slecht in haar fi nanciën zit. zal de hockeyclub als voor schotbank optreden voor de gemeente wat haar aandeel in de verlich- tingskosten (transformatorhuisje, enz.) betreft. Consequenties van de verhoogde le ning zijn o m een contributieverhoging met gemiddeld 35.- per jaar en per lid. Met algemene stemmen werd daarmee akkoord gegaan. In de eerstvolgende algemene ledenverga dering wordt dit punt definitief geregeld. Via de rondvraag kregen de leden de eerste informaties over de feestelijkhe den rond de opening van het nieuwe clubhuis in het weekeinde van 25 en 26 augustus a.s. Op zaterdag wordt een onderling toernooi gehouden met een barbecue als overgang naar de grote feestavond, die mede geldt als (uitge steld) lustrumfeest. Voor zondag is een gerenommeerd Nederlands hoc- keyelftal uitgenodigd om een demon stratiewedstrijd te spelen De bespre kingen hieromtrent zijn bijna afgeslo ten. Voor de jeugd wordt het feest een week later gehouden. gelopen donderdag en vrijdag was de biljartzaal voor de overige leden gesloten. De heren H. A. Beljer, J. van 't Holt, F. Ivens en P. A. Waals konden geen pottekijkers gebruiken bij het plaatsen en afstellen van de nieuwe tafels. Twee volle werkdagen zijn zij daarmee bezig geweest, als mede met de electrische nevenvoor zieningen (verwarming en verlich ting van de biljarts) en met het ver leggen van de vloerbedekking. Met een slokje op zijn tijd vorderde het werk precies volgens het schema. En passant werden ook de drie reeds aanwezige biljarts door een gespe cialiseerd bedrijf geheel gerevi seerd, zodat de BVL thans beschikt over vijf prima tafels van 230 x 115 cm. Met recht zijn de biljarters daar trots op. De capaciteitsvergroting werd ook aanleiding tot een nieuwe indeling van de speelavonden. In principe kunnen de leden op elke clubavond ..aan tafel komen". Daarnaast heeft iedereen recht op een vaste voorkeursavond voor de huiscompetitie. Uiteraard heb ben de voorkeursspelers op hun avond voorrang op de overige liefhebbers. Gezien het aantal biljarts worden thans daaromtrent geen problemen meer verwacht. Donderdag- en maandag avond met 18 resp. 17 biljarters hebben de meeste voorkeur. Op dinsdagavond spelen 14 vaste klanten, op vrijdag avond 11 en op woensdagavond 8. Af gelopen maandag werd de biljartzaal aan de Zwarteweg heropend met een informele bijeenkomst van leden en een PARTICULIEREN Diploma A: Ronald Steijlen, Niels Noorlander, An- nelieke Witte. Christina Boonzaaijer, Juro Wiggers. Bart Snijders. Karen Herder, Chantal Houtveen, Natascha Houtveen, Mark van Lee. Bernd-Jan Bolwijn. David Krielen, Mare Geiten beek. Ronald van der Kley, Heieen Vis ser, Nils Berg. Maartje Witlox, Sabina Glavimans, Arabella Voskuilen. Mar jolein van der Salm, Bram Dijker. Iris Cornelissen. Tammo de muinck Keizer, Debby Goedknecht en Tonny Eybergh Joost Visser. Marcel vanBree. Francois Kraan. Emiel Ton, Christiaan Engel, Allard Blankestijn. Erik Denee, Roeland Hesp. Oliver Lennenberg, Jacolien Vreugdhil, Andrea Kiers, Monique Koevoet, Susan Thomas, Minco Kers- loot. Albertus Schimmel. Rita Alberta van de Heuvel. Thijs Bergmans. Bart Bakker. Annelies Bakker. Robert Kroeze. Chantal Eggekamp. Roxane Rosalie van 't Hooft. Corina Bleoemen- daal, Marco Frank de Vries, Freda van de Hoogen en Thomas Walter. Marjolein Lasker, Jan Gerard Hofland, Winnifred Konings. Marielle Voskuilen. Arnoud Smit. Bas van der Wiel. Ghis- lane Evers. Sven Bomer. Anoek Alte burg. Vincent Maasen. Agnes Schimmel. Miranda van Dijk. Hans Blomhert, Michael Reisig. Edgar Kett- litz, Suzanne Rozendaal. Astrid Del- levoet, Bastiaan Schonagen. Jeroen van den Born, Martijn van Doorn. Ma rian van de Pol, Patrick van den Berg. Alianne Huizenga, Adgar Hoogendoorn en Jelle de Wit Kittij Wijnands, Mascha Regtien, Kekke Gorter. Olga Ivonnen Sleutel. Okke Huisman. Joost Janse. Hans Peter Langbroek. Marco Hardon. Britlise Ga- lema, Michiel Wiethoff, Madeleine Su zanne Sluis, Charlotje Pothoven. Mi randa van de Bedem, Erwin Mulder, Rik van Breda. Femke Otten, Paskal Kraal. Gerdina van Esseen, Marc van Dop. Jeroen van Dijk, Joost van de Werf, El len van Putten. Mark van Geijtenbeek, Edwin van Dijk en Miranda Kuiter. Bertus Tijmensen. Jessica Vonk. Marja Hoeven en Fransje Kostman Donderdag 3 juli: 10.00 uur: Koffiedrinken van de adop tiemoeders en de andere tourvrouwen met Wout Meinten in d'Oude Peerdes- tal 13.45 uur: Wegwedstrijden Tour de Junior. Vrijdag 4 juli: 10.00 uur' Ploegentijdrit Tour de Ju nior 18.45 uur: Wegwedstrijd Tour de Ju nior. Zaterdag 5 juli: 14.00 uur: Wegwedstrijden Tour de Junior. 20.00 uur: Prijsuitreiking en feest avond Tour de Junior in Ons Gebouw. Diploma B: Ria Petersen, A. J Leent-Scherft en Joke Jans. Ester van de Meel. Marlies Mobach en Mant Kerstin Agema Groen Buisman. Stevan Huissteden. Marriet Nap. Jan Jaap IJndens, Yvonne Hoksbergen, Lisette Monique Kip- persluis, Robert Jan Kochheim. Sabien Binkhorst. Marco Dijkema. Yvonne Droog, Martine Christine Galema, An- nemarie Nap. Cees Frans Greeven. Mirjam Jacobs, Rina Beltz. Jolanda Tijssen. Bep Jansen. Erik Jan Noom. Jeroen Glismeijer. Pieter Jan Rit meester. Cecilia Bezenbinder. Claudia Bezebinder, Gwenda van de Pol, Oscar Liphuizen en Maaike Gufetjes. Diploma C: Mark Jansen. Marc van Peski. Pieter de Jager. Robert Jan Oberink. Fred Wolf swinkel. Hanjo Scheltens. Yvar Steke- tee. Jeroen Hilberts, Bart Borgman. Cal Schrijer. Maristella Scheerder en Ro bert Collignon. Medaille zwemmen Vorige week werd er voor de eerste keer in de geschiedenis van het Leusdense zwembad gezwommen om medailles. Dat is een wat speelsere manier om kinderen te stimuleren tot zwemmen dan het diplomazwemmen. Veelal wordt er ook aan deelgenomen door kinderen die nog niet toe zijn aan het diplomazwemmen Volgens hoofd badmeester Grit is het medaillezwem- men een groot succes geworden In totaal deden er niet minder dan 792 schoolkinderen aan mee van alle Leusdense scholen. Diploma C: Willem-Jan Doddema, Ewout Dodde- ma. Hanneke Vreugdenhill, Saskia ten Brinke en Herma van Harten. HAMERSVELD Diploma A: Linda van Donselaar. Jan Willem Oost hoek, Kees Bontje, Evelien van Door nik. Job de Lange en Jan Hazeleger. Diploma B: Sonja Moorhoff, Anita van Donselaar. Dorien van Norren. Saskia Loder, Lydia Rietveld en Arnold Ploeg Diploma C: Hilde Zwart, Esther Noordijk, Alexander Speksnijder. Raymond Latumahina, René Hilgenga, Eddy van Dijk. Frank Kooman, Michiel Buitendijk. Pierrette Gaasbeek. Lisa Graansma. Hester Krol, Annemarie van de Wel en Annet Groenevelt. HET PALET Diploma A: Aukje van Kooy, Jeanette Brouwer. Hedwig Wernsen, Cecil Hülsenbeck en Sheila van Koot. Diploma B: Zaterdagmiddag hield de Motorsportvereniging Amersfoort in Leus den aan de Lapeerseweg op een terrein van de Frank Smal. Natasja Mets. Paul Cirkel heer van Heu9ten een trial voor de jeugdleden, afgewisseld door schansspringen met moto ren (solo en zijspan) en Ellen Maanen. Francis Hoksbergen! zelfs met een buggy. Gesprongen werd van een 1,1 Ometer hoge schans, met sprongen van meer dan 15 meter ver. Op Jörgen van Amerom. Saskia Boumari bijgaande foto spectaculaire actie van Ton van Heugten en zijn bakkenist. LEUSDEN/CENTRUM - De Bin nensport Vereniging Leusden (bil jarten) gaat met een belangrijke uit breiding van speelcapaciteit het nieuwe seizoen In. Het vervangen van de weinig in gebruik zijnde „grote tafel" (285-142,5 cm) door twee normale exemplaren betekent een theoretische winst van 20%. Af- aantal genodigden De BVL telt thans 68 leden Over het al dan niet handha ven van de bestaande wachtlijst wordt op de a.s algemene ledenvergadering - 5 september, aanvang 20.00 uur - beslist. Naast de huiscompetitie wordt door een 12-tal leden (vorig jaar 8) met 3 teams (2) deelgenomen aan de bondscompetitie. Individueel doen BVL-leden mee aan diverse persoon lijke kampioenschappen van het KNBB-district Eemland. Ondanks al deze plezierige mededelingen wilde voorzitter Beijer ook nog wel een nega tief puntje kwijt: de BVL beschikt name lijk niet over een kleine ruimte, geschikt voor bestuursvergaderingen en ..kan toor" bij wedstrijden e.d. De S biljarts van BVL. een machtig bezit van Leusden's oudste biljartclub. De vier stoere doe-het-zelvers H. A. Beljer. F. Ivens. J. van 't Holt en P. A. Waals, waren toch blij, dat het karwei geklaard was. SCHOOLZWEMMEN DE ROSSENBERG Diploma A: Arjan van Valkenhoef en Janko van Laar. DE WEGWIJZER Diploma A: Sandra Hamburg Diploma B: Jeanette van Winterswijk. Wanda Lam en José Geurtsen, Ariette v. d Laan Diploma B: Enk van Dijk, Victor Hoekstra. Laurens Hoekstra. Mark Mathijseri. Marco de Wilde. Robert Mahu. Nathalie Heiden- dahl. Tommy Herder. Henny Veldkamp, Monique Veldkamp. André Tolboom KLIMOP Diploma A: Angelien Groenevelt, Hedwig Blom, Maarten Noteboom, Anton van Tete- ring, André van de Hengel. Martijn Dix, Peter Blom. Diploma B: Guus Uppelschoten. Ronald Diks. An- nemieke Tolboom, Marco Tijmesen. Rosanne Rijkers, Erian Blom KINDERLAND Diploma C: Mariëtte van Mil. DE HOBBIT Diploma A: Kenneth Kamphuis. Johnnie Meervelt en Lisette Kocks. Diploma B: Remko van Lopik, Jeroen van Hall, Harald Luyten. Igor van der Vlist. Christel Anderson, Menno van Wil- ligenburg, Marco Bosman, Patrick Dek ker, Martijn Barkhuis. Marieke van de Belt en Brenda Kiers. Diploma C: Joke Baars, Annemarieke Aarts, Mer- Itnda Koopman. Boudewijn van de Burg, Annette van de Munt en Helene van de Vlist. Diploma A: Desireé Bekker, Sascha Montero, Mare Wiegman, Steven Wiegman, Monique van Zanten. DE BONGERD Diploma A: Grace de Jong, Pascal Hoogreet en Yara Cavalcanti Diploma B: ralf Wijnen, Annette Prinsen, Bart Brugmans, Edward Matray Diploma C: Kann Niesing en Anoeska Niesing. Diploma B: Pascal Wilhelm, Sharon Zeeman. Claudia Euwes, Michiel Boelhouwer, Wendela de Buck, Lotte v. d. Tol. Sicco Roos, Mike Compagne en Arjen v. d. Meer Diploma C: Edwin Velthuizen. Edgar Kruping, San- der Verheyen, Jacqueline van de Berg. Ingrid Bernard, Peter Werkman. Rob Kuijper, Lucas Stevans en Gijsbert Geerders 'T STARTBLOK Diploma A: Maurice Dings. Kirstie Janssen, Inge van Doornik en Steph Beyneveld. Diploma B: Karen Schots. Richard Pluim, Kristien van Gessel. Denise Stevens. Mechteli- ne van Es, Eric Andriessen en Karin Tielenius Kruythoff. Diploma C: Rodney Brouwer. ONZE WERELD Diploma A: Marteine van Rijnsoever. Diploma B: Anneke Noach, Ingrid Smink, Marian van Burgsteden, Hans van den Heuvel, Jantine van Druten, Fredo van Lierop, Conny Boersen, Mirjam van Dijk, Henry van Burgsteden. Myriam Vlug en Gijs van de Hengel. ST. JOZEFSCHOOL Diploma A: André van de Pol en Michiel Peters Diploma B: Edward Kok, Richard Voskuilen, Ron nie Kroeze, Marco Kalshoren, Jerry van Nimwegen, Petra Voorburg, Corina Schreuder. Jolanda van Burgsteden, Judith van Dijk. Johan Tolboom, Gert van Daatselaar en Fredi Steenbeek. Diploma C: Hester Schouten, Carola Hoogland en Lauren van de Ven. LOYSDEN Diploma B: Maaike Eikelboom. Mariëtte van de Ven, Matthijs de Graaf, Rudi Hoefakker, Daniël van de Woerdt, Jan Oskam en Nico Willigenburg. Diploma C: Karei van de Pijpekamp, Esther Steke- tee. Kersten Miggels. Majelle Boog aard. Germa van Droffelaar en Chris tiaan Wessels. MONTESSORISCHOOL Diploma A: Inez Bigo, Edwin Cornelissen, Harriet Nieuwenhuys, Peter Loevendie, Karni van Dijk, Eric Cornelissen, Wouter van Dijk, Vinca Bido en Hester Moerbeek. Diploma B: Fenneke Klare. Bastiaan Benoist en Peter Aue. Diploma C: Vincent Gauthier, Yante Brongers. Mi chel de Vries, Pieter Mathijs Stemer- dink en Marit Roelfsema. DE HEERD Diploma A: Remco Louwen, Nicole Lagas, Henri de Weerd, Marcelle Megens. Daniëla Schubert en Miquel Nathans. Diploma B: Mirjam Bos, Nicole Snoek, Leonieke Warmenhoven en Alexander Evers. Diploma C: Annemarie Zondervan, Ellen Roelfse ma, Martijn Maree, Bas Veldkamp, Mo nique van Muyden en Bart Warmenho ven. GEREF. BASISSCHOOL Diploma A: Marian Hutten, Ingrid Hessel, Jacqueli ne de Rijke. André van Leent, Vincent Koops, Erik Riemersma, Roely Drijf hout. Pim van den Dool. Ditce de Rijke. Erwin Riemersma en Marinus-Jan Westennk. Diploma B: Saskia de Boer. Maneke van der Lelie. Dirk van den Dool en Albert Vollaard. en Pal Schwencke Diploma C: Catelyn Wesly. Denise Spiekerman, Petra Streppel. Ilse Houting, Iris Her der. Maike de Smalen. Ferry Houtveen, André van Beek, Jeroen Boks, Alfons Houtveen, Laurens Krekel en Jacco Hülsenbeck DE VALLEI Diploma A: Carta Hoogeveen. Richard van Dop. Jeroen Overing, Johan Vink, Martijn Keuss, Markus van Griethuysen. Floor- ^e Koperdraad, Arno Castel. Herman van Eldik. Michiel van Eldik, Ellen Nieuwenhuize Diploma B: Gert Jan Leene, Els Schonewille, Ma- roesja Elemans, Frisov d. Kolk, Johan van Rooyen. Ewout Vossenbeld, Erna Visser, David Grelen. Petra de Vries Diploma C: Onno de Groot, Jolanda de Vries. Laurens Olieman. Ruben Bontekoe, Marion Nagelkerke. Wim Peter Buisman. GROENHORST Diploma A: Ronald v. d. 80s. Miranda den Herder, Jenny Wolters. Erik-Jan Jonker, Frans den Duik en Erwin van Soldt. Diploma B: Lisette v. d. Heyde. Daniëlle v d. Hey- de, Rombout den Ouden, Ilse Konij nenbelt, Lamberl Oldewarris. Reinder Pas en Reinoud Miggels Diploma C: Catharina Sloots, Mria Hariaar, Ellen Veldhuijzen, Michel v. d Heyde, Lu- cienne de Koning, Myrande de Koning, Marcel Groen, Everdina Bosma en Eg- bert Heil LEUSDEN - In het zwembad Bavoort hebben de afgelopen weken enkele honderden scholieren en volwassenen een zwemdiploma behaald. Boven dien werden er, zo vlak voor de vakantie, ook nog een aantal me daillewedstrijden gehouden. Hieronder een overzicht van een en ander.

Leusder Krant | 1979 | | pagina 15