.OEP OP Aktiviteiten-agenda Dinsdag braderie Rozendaal EIKENLAAN - d LIJSTERBESLAAN TPOPUUERENLAANl -ACCASIALAAN SPAANSE ONTBOEZEMINGEN m i Jk ACHTERVELD VOORRANG KRUISING MIDDENWEG - ASSCHATTERWEG GEWIJZIGD DEZE WEEK IN DE GEMEENTE hm INGEZONDEN OPGEVEN AKTIVITEITEN OPGAVE VERMELDING IN „AKTIVITEITEN- AGENDA" AUTOMATISCH DONDERDAG 23 AUGUSTUS 1979 kCCASSIA.AC- ASIA.ACACIA Hoe doen ze dat nou bij Gemeen- ;werken? Krijgen ze een tele- Dontje van: „zeg maken jullie eens ven een bordje met de volgende traatnamenen wordt dan een tuk hout gepakt en maar aange- liederd? Verschillende Leusdena- ren hebben met lichte verbijstering de bordje op de Asschatterweg ge ien, waar op het woord „Acacia" ■iet volgens de gebruikte normen itaat geschreven. Op zich natuurlijk geen wereldramp, maar tochWe geven toe, ook bij ons Is de korrektie niet altijd even korrekt, maar dan praten we ook over enkele hon derdduizenden woorden per krant. De paar simpele woorden, die ge meentewerken op een bord schildert, die kunnen toch best even nagekeken worden op kleine fout jes? Het staat zo slordig Overi gens is dat na een week ontdekt door een pientere knaap van de ge meente, die wellicht dagelijks werd gekweld door dat onbestemde ge voel, dat er toch iets niet goed zat met dat bord. Of hij zag dat onze foto graaf een foto nemen Hoe het ook zij, de korrektie is aangebracht. „Ac- casialaan" is weer gewoon Aca cialaan" geworden. En zo hoort het ook. Een van de laatste, zeker één van de gevoeligste liedjes va.i de te vroeg heengegane cabaretier Wim Sonneveld, was het op een Frans chanson geïnspireerde „Het Dorp". Als ik via de uitbundig mooie Aschatterweg Achterveld bin nenkom moet ik altijd aan dat weemoedige liedje denken. 'k Had het voorrecht in een soortgelijk dorp geboren te worden, zij het minder mooi, minder „landschappelijk". Met het ouder worden denk ik vaker terug aan dit dorp. Een enkele keer ga ik er nog wei eens heen, net als Telemachus die zijn vader Odysseus op zijn jarenlange avontuurlijke reizen trachtte te vinden, ook al omdat moeder Penelope door talloze vrijers werd be laagd. Ongeveer als die Telema chus, zocht ik in dat dorp dèt, wat ik niet meer vinden kon. Marnix Gijsen heeft er ook eens een prachtig verhaal over geschreven. „Ze wonen in betonnen do zen" zong Wim Sonneveld en het tuinpad van m'n vader en slagerij J. v. d. Ven vond ik ook niet meer terug in mijn dorp, zelfs het dorpsstraatje was niet meer. Alleen flats en premiekoop woningen en een stukje „Goudkust" voor de „betere klasse". Kuierend door Ach terveld ervaar ik iets van wat ik zocht en niet meer vond in m'n oude dorpje en ik heb maar een wens, laét dit in 's hemels naam zo als het is. Om het gaaf en instand te houden is wat uitbreiding noodzakelijk, zo niet dan dreigt toch vergrij zing, en het zelfde lot van zo veel kleine woongemeen schappen in ons land. Zo zijn dan naar de eisen van deze tijd de kleine plannen uitvoerig besproken en toegelicht. Zoveel hoofden, zoveel zin nen, straatjes zus en wegje zo. Wel garages, geen garages, parkeren of niet, het is de puz zel voor de architect en hel ambtelijk apparaat. Over ga rages en parkeren gesproken: de stroom gestroomlijnd blik wast meer en meer en dreigt ons zo zachtjes aan te over spoelen, 't lijkt wel een dam breuk. 'k Was pas ge tuige van een woordenwisse ling over deze zo accute zaken (niet hierin ons dorp, dat doen wij niet, nee, ergens anders). De woordenwisseling, beter gezegd de ruzie, ging tussen twee vrouwen, in onze geëmancipeerde maat schappij spreekt men niet meer van dames, zo min als er nog heren blijken te bestaan. Vrouw Mirabelle maakte vrouw Gwendoline, want zulke fraaie namen hebben we te genwoordig, het verwijt dat ze met haar drie auto's beslag legde op de openbare par keerplaatsen, en als haar man laat van z'n werk kwam (het is nog een ouwerwetse door werker) moest ie zoeken naar een plekkie voor zo'n auto. Gwendoline heeft een gara ge en een parkeerstrookje daar voor, dus zou twee wa gentjes kwijt kunnen zonder beslag te leggen op publieke plaatsen. Nou, was het ver weer. „De garage is voor de fietsen en de boot en dat plek kie daarvoor blijft ook vrij an ders kunnen de kinderen niet in en uit lopen". „M'n man is altijd de hele dag thuis, dus het autotje van moe en pa en de Housecar blijven staan en ik heb met jou en met de hele buurt niks te maken". Dit overwegende kom ik tot de conclusie, dat in de be- Plotseling wordt een al jaren be staande voorrangsweg. de Asschat terweg doorsneden door een andere voorrangsweg. Het zal best nodig zijn. Wij kunnen dat niet doorzien en wie wel? Het verkeersbeleid van de ge meente is nog steeds ondoorgrondelijk. Wel kun je zien. dat de manier waar op deze ingrijpende wijziging plaats heeft gevonden onvoldoende is. Het is niet logisch dat je een lang bestaande voorrangsweg onderbreekt om die dan weer na de kruising verder te laten gaan. Waarom al die voorrangswegen? En als zo iets dan al moet gebeuren, maak het dan zo duidelijk, dat er bijna niets mis kan gaan. zoals vorige week vnjdag! Bijvoorbeeld door echte knip perlichten te plaatsen en geen ..pech onderweg lamp" die overdag nauwe lijks zichtbaar is. Bijvoorbeeld door grote driehoeken te schilderen op de Asschatterweg e.d Maar bovenal zijn wij van mening dat de gemeente moet wachten met het kleinschalig veranderen van bestaande situaties totdat het samenhangende verkeersbeleid, waar wij al lang voor pleiten gerealiseerd is. En daar moet dan wel haast mee gemaakt worden' Het is de hoogste tijd. gemeentebe stuur!! Aktiegroep veilig over. REKONSTRUKTIE ZWAR- TEWEG De rekonstruktie van de Zwar- teweg - en dat is iedere Leusdenaar nu wel duidelijk geworden - is in volle gang. Amsterdamse toestan den dus op deze weg. Een beperkte onbereikbaarheid ook voor de aan deze weg liggende woningen, maar vooral bedrijven (winkels, café/cafe taria). Er staat inderdaad een bord, waarop staat waar je dan wél langs moet om die bedrijven te bereiken. Erg helder is het allemaal niet. Want wie is firma van de Hengel? Ach, natuurlijk, cafetaria de Swartesteegh wordt daarmee bedoeld. Waarom dat dan niet op het bord gezet? De we gen van gemeentwerken blijken ook hier weer ondoorgrondelijk. Er is echter toch wel een troost. Er wordt hard gewerkt om alles weer zo snel mogelijk normaal te krijgen. En dat vordert prima. Je kunt nu eenmaal niet overal goed in zijn WERKGROEP KOMT BIJEEN CML/RO De werkgroep Ruimtelijke Orde ning van het Comité Milieuzorg Leusden komt op dinsdag 28 augustus in openbare vergadering bijeen in de raadzaal (let op!) van het gemeentehuis. Op de agenda staat alleen het woningbouwprogramma voor de tweede fase. U bent natuur lijk van harte welkom om daarover mee te praten. Aanvang 20 uur. scheiden Achterveldse plan nen een voorstel moet komen van vier garages per W.E. (dat is wooneenheid) om boven genoemde calamiteiten te voorkomen. De werkgroep R.O. zou tot maximaal zes ga rages kunnen adviseren. En dit alles ondanks Bestek 81 waarbij we geloof ik een of twee procent zouden moeten „inleveren". Hoe bestaat het. Nou moet ik oppassen anders ga ik me weer ergeren. 'k Denk nog vaak aan die goeie ouwe tijd, toen we met handopsteken in de gemeen teraad zo een ton of vijf zes aan een hockyclub schonken, of voor een milioen of wat boerderijen gingen restaure ren, dat was een tijd! Dat was een heerlijke tijd, we konden schijnbaar in de geldbuidel graaien zoveel we wilden. En opeens is het uit. Zo maar, zonder waarschuwing, op, af gelopen, fini, uit. Op een ochtend word je wakker, pakt de krant, leest het, geld is op, d'r kan niks meer. Die hele lijst van wel- zijnsplannen en zelfs van noodzakelijke dingen is met rood doorgekrast. 'k Denk verrek, d'r is er één met de kas vandoor, pleite! Daar gaat m'n onroerend goedbelasting en loonbelasting, m'n vermogens belastina (die heeft tegen woordig ook iedereen) inkom stenbelasting en bijdrage aan de centrale antenne, foetsie. Ik ga in gedachten de amb tenaren na die ik ken, en dat zijn er nogal wat. Nee, da s uit gesloten. We zitten er maar mooi mee, we hadden subsi die aan willen vragen om onze kinderen uit het buitenland te laten overkomen, en steun voor de noodlijdende make laars en toeslagen voor jon geren, die geen brood zien in werken. Nebbesj, louw loene, zouden m'n joodse vrienden hebben gezegd (waren ze er nog maar). Maar dat is een an der triester verhaal dan het politieke blijspelletje in Leus den. Sp. COMMENTAREN/MENINGEN INZICHT EN UITZICHT Het handhaven van de ver keersveiligheid is afhankelijk van het inzicht der be- stuurderen (en de uitvoer ders). In Leusden begint het er op te lijken, dat méér dan ooit een verkeersplan noodzakelijk is en de aangekondigde ver- keerswerkgroep moet héél, héél snel aan het werk. Dat is ons weer eens over duidelijk gebleken bij de re konstruktie van de Zwarteweg én de nieuwe voorrangsrege ling voor de Middenweg/As- schatterweg. Wat de Zwarteweg betreft: één deel van burg. de Beaufortweg was ter hoogte van het gemeentehuis afge sloten in verband met de re konstruktie. Dat was van de zijde van de Hamersveldse- weg duidelijk te zien, maar helaas had men verzuimd dat ook op de burgemeester de Beaufortweg aan te geven. Gevolg: regelmatig piepende remmen van auto's, die elkaar argeloos tegemoet reden Bij het kruispunt As- schatterweg-Hamersveldse- weg staat een simpel bordje: „Zwarteweg afgesloten". Voor insiders zal dat geen proble men opleveren, maar wat te denken van een automobilist, die bijvoorbeeld in Stouten- burg moet zijn, maar niet weet, dat ie normaal gesproken over die Zwarteweg moet? Een bordje met: doorgaand ver keer richting Stoutenburg ge stremd, met een omleidings route, zou wat duidelijk zijn geweest. Het zijn maar details, maar soms kunnen dat soort slordigheidjes fatale gevolgen hebben voor in de war ge raakte verkeersgebruikers. Je krijgt op zo'n moment de indruk, dat de zaak „maar wordt opengegooid" en dat er „maar wat bordjes neergezet worden" in de noop, dat het allemaal goed zal gaan. Wij hebben er in ieder geval niet een systeem, gericht op een goede verkeersdoorstromlng en verkeersveiligheid in kun nen ontdekken. Het hoogtepunt van zor geloosheid is wel de situatie van de gewijzigde voor rangsregeling rond het kruispunt Middenweg-As- schatterweg. Afgezien nog van het feit, dat ook hier weer sprake is van een nogal haas tig genomen ad-hoc-beslis- sing, is het resultaat bepaald onveiliq terwijl de argumen ten voor de raad toch waren: een grotere verkeersveilig heid. Er zijn gemeenten in de ze omgeving, die op uitste kende wijze een dergelijke nogal radikale wijziging voor bereiden en uitvoeren, zodat duidelijkheid voor iedere weggebruiker gegaradeerd is. In Lcusden gaat dat een tik keltje anders. De situatie op dit kruispunt is zonder meer on duidelijk voor iedereen. De minimale bordjes waarschu wen pas op het laatste mo ment voor de verandering, terwijl het aangebrachte knip perlichte) het toppunt van alles is: overdag onzichtbaar en 's avonds nauwelijks op vallend. Een normaal knip perlicht zou in dit geval wel het minste zijn geweest. Zebrapa den zijn om wat voor onver klaarbare reden dan ook (al dan niet tijdelijk) weggehaald, ook al zo'n onduidelijkheid, die voorkomen had kunnen worden. Het eerste ongeluk (zij het met een niet dramati sche afloop) heeft reeds plaatsgevonden. Het verbaast ons, dat het tot nu toe hierbij is gebleven. Dit kruispunt vraagt gewoon om ongelukken. Niemand is er gelukkig mee, vooral niet omdat duidelijk heid in alle opzichten ont breekt. Met een pechlamp los je zoiets echt niet op. Bovendien, en dat is een rechtstreeks verwijt aan de gemeente: waar blijven nu de verkeerslichtinstallaties, die volgens wethouder Wagenaar al zo'n lange tijd geleden zijn besteld? Waarom werden die niet geplaatst op het moment, dat de rekonstruktie (nou ja, rekonstruktievan dit kruispunt van start ging? De Leusdenaren zijn niet zo erg gelukkig met dit ge schetste beleid, getuige de talrijke reakties, die in de af gelopen week bij ons bin nenkwamen. Zowel het lang zame verkeer als het auto-ver keer loopt gevaar op het kruispunt Asschetterweg- Middenweg. Het wordt tijd dat de gemeente Leusden beseft, dat de goeie ouwe tijd van het „pechlampje" voorbij is. De periode van de „opvallende knipperlichten" is nu echt wel aangebroken V. P.S. Op het moment, dat deze krant (bijna) de pers op gaat, is men begonnen aan het plaatsen van échte knipperlichten. Beter te laat dan nooit, zal men bij de gemeente gedacht hebben. Nu nog héél snel de verkeerslichten loep op Leusden 21 /iOÜ ACHTERVELD Donderdag 23 augustus: 13.30 uur: bejaardensoos Ons Gebouw Zondag 26 augustus: 20 30 uur: vrij dansen D'Ouwe Peerdestal bij hotel De Roskam Dinsdag 28 augustus: 9.00 uur: wel fare club Zonnebloem Ons Gebouw Woensdag 29 augustus: 9 00 uur: Handwerkhobbyclub Ons Gebouw bouw Donderdag 30 augustus: 13.30 uur bejaardensoos Ons Gebouw LEUSDEN (CENTRUM EN ZUID) Dinsdag 28 augustus - Raadzaal - 20 uur: Openbare vergadering werkgroep Ruimtelijke Ordening van het CML Dinsdag 28 augustus - 9 uur Johan- neshoeve - vertrek excursie KPO naar BDU te Barneveld (per fiets) Woensdag 29 september - 20.15 uur - De Til. Start van het Rooie Vrouwen- seizoen. Donderdag 30 augustus - 19.30 uur - Raadzaal openbare vergadering van de gemeenteraad. JAV 333 ROOIE VROUWEN LEUS DEN De Rooie Vrouwen in Leusden starten 29 a.s. weer, met een bijeen komst in de Til, Hamersveldseweg 30. Om 8.15 uur 's avonds. Bespro ken zal worden onder meer het ont- werpjaarwerkplan en de Funktie van de kerngroep binnen de Rooie Vrouwengroep. Tevens zal de jaar vergadering 12 september a.s. ter sprake komen. Het is daarom be langrijk dat er zoveel mogelijk Rooie Vrouwen aanwezig zullen zijn. Ook de vrouwen die geïnteresseerd zijn in het Rooie Vrouwenwerk kunnen vrijblijvend binnenstappen. Tot ziens in de Til, 29 augustus, 20.15 uur. buiten verantwoordelijkheid van de redaktie. Ingezonden brieven worden niet anoniem geplaatst. ZWAGERSCHAPSGYM START WEER A.s. week beginnen er weer 2 cur sussen zwangerschapsgymnastiek. Deze vinden plaats in het Kruisge- bouw aan de Rozengaarde. Door de vakantie is de eerste avond van de maandagcursus op donderdag 30 augustus om 20.15 uur. Op woensdag begint er een cursus om 19.45 uur. Men kan zich opgeven ter plaatse of telefonisch 41218. Het nieuwe seizoen staat op het punt weer van start te gaan Zoals gebruikelijk stellen wij verenigingen, instellingen, clubs e.d. in de gelegen heid om in deze rubriek hun vaste aktiviteiten te vermelden. Aktiviteiten dus, die elke week, of op geregelde, vaste tijden terugkeren Voorwaarde is, dat de vermelding niet regelmatig veranderd hoeft te worden. Opgave voor deze rubriek kan uitsluitend schriftelijk gebeuren en de redaktie neemt geen verantwoordelijkheid voor de inhoud er van. Opgaven van vorig seizoen worden niet automatisch overgenomen in de rubriek voor het komende seizoen. Om zoveel mogelijk uniforme vermeldingen te bereiken, dient u onderstaand formulier voor uw opgave te gebruiken Aanmeldingen op een andere dan de voorgeschreven wijze kunnen helaas niet worden genono- reerd. dit om misverstanden, fouten e.d. bij voorbaat zoveel mogelijk te voorkomenDeze rubriek is er voor u, maar wij rekenen wel op uw medewer king. Bij voorbaat dank. (duidelijk schrijven s v p Naam vereniging, instelling, club: Tijdstip aktiviteit/aard aktiviteit(en) Plaats aktiviteit(en). N.B. Maximaal wordt voor iedere vereniging/club 10 regels (op 2 kolom) gereserveerd. Mochten uw aktiviteiten erg omvangrijk zijn, dan kunt u beter volstaan met een korte opgave en een adres/tele foonnummer voor nadere informaties. Helaas moeten we deze be perking opleggen, omdat anders deze aktiviteiten-agenda te om vangrijk zou worden en haar doel voorbij zou schieten. Uw aanmelding liefst voor 1 september a.s. inleveren bij de redaktie van de Leusder Krant, met vermelding „AKTIVITEITEN- AGENDA", Postbus 11Leusden-centrum, of Rozendaallaan 9. Er zijn de laatste tijd nogal veel negatieve berichten over automati sche incasso via de postgiro. Een hoop van deze klachten zijn mijn in ziens ten onrechte. Immers, wanneer men een machtiging voor een incas soafschrijving aan een bedrijf heeft gegeven en men moet deze intrek ken, kan men niet verwachten dat een bedrijf zijn computerbanden binnen enkele dagen gewijzigd heeft. Wat wel een kwalijke zaak is, is dat het ziekenfonds „Amersfoort en Omstreken" van 30.000 verzekerden automatisch gaat incasseren, zon der dat ook maar enige verzekerde hiervoor toestemming heeft gege ven of een machtigingskaart heeft ingevuld en ondertekend. Het ziekenfonds doet het alleen niet als men zelf een brief schrijft hier niet van gediend te zijn. Daar een hoop mensen uit principe niet van automatische afschrijvingen hou den, zijn zij allen verplicht in de pen te klimmen, terwijl het beter zou zijn als diegene die er mee akkoord gaan even een kaartje invullen en onder tekenen. P.S. Een telefoontje aan het girokantoor hielp niets, zij vonden het allang best. Hoogachtend, M. van de Krol, Marterhoeve 20 Leusden. PEUTERSPEELZAAL BLIJHOF IN DE TIL Voor de goede orde vraagt het be stuur van Blijhof u er op te wijzen, dat de peuterspeelzaal Blijhof tijdelijk IEUSDEN van het clubgebouw aan de Ans- friduslaan wegens verbouwingen is verplaatst naar De Til aan de Ha mersveldseweg. Verschillende ouders bellen nog naar gebouw Blij hof, maar dit moet zijn: De Til, tele foon 41826. Overigens heeft de peuterspeelzaal nog plaats. uur: H. Mis, zondag 26 augustus aan vang 8 30 uur H Mis; aanvang 10.30 uur: Hoog Mis. LEUSDEN - Aanstaande dinsdag wordt op het winkelcentrum ..De Ro zendaal" de jaarlijkse braderie gehou den Tussen 16 en 22 uur zullen de winkeliers met kramen voor winkels te vinden zijn Ook zijn er enkele speciale attrakties Voor de kinderen worden er verschillende poppekastvoorstellingen gegeven. Verder wordt er gevolks danst, is er een optreden van Lulu's Dixie Kids, en zal Lisiduna tussen 19 en 20 uur een rondgang door het dorp ma ken. Kerkdiensten ACHTERVELD Ned. Herv. Kerk Zondag 26 augustus aanvang 9 00 uur. ds Kamerbeek uit Hoevelaken. R.K. Kerk Zaterdag 25 augustus aanvang 19 00 HERV. GEM./GEREF. KERK: ZONDAG 26 AUGUSTUS Dorpskerk 9 00 uur ds Kooman, Geref./Herv. dienst 10.30 uur: ds Ridderbos. Geref./Herv dienst 18.30 uur ds Weernekers, Geref./ Herv dienst Marcuskerk 9 00 uur ds Ridderbos. Geref. dienst 10 30 uur ds Kooman. Herv. dienst, bediening v d doop, m.m.v de kin- dercantorij 17 00 uur: ds P J. Merkelijn, Leusden, Geref /Herv Vesper 19.00 uur ds C. Snoey, Amersfoort, Herv. dienst (G B.) GEREF. KERK (VRIJGEM.) Geen opgave ontvangen R.K. Kerk: Euc viering St Josephkerk, Leus den/C za 19.00 uur, zo. 9 00 uur en 11 uur. Don Sosco-kapel, Leusden Zuid: za. 19.15 uur en zo 10 uur Weekend-diensten Weekeinde 25 en 26 augustus HUISARTSEN Voor de huisartsen in de gemeente Leus den. voor de praktijken van de artsen Van den Bera. Bnnkhorst/Du Boeuff. Boersema/ Koch. Lantmk/Verhagen. Van Nieuwkerk en Den Toom neemt dit weekeinde waar H. B. Brinkhorst en J. H. due Boeuff. As schatterweg 69A, Leusden-C, tel. 44600. Voor spoedgevallen spreekuur zaterdag en zondagmiddag om 14 uur Visites graag voor 10 uur 's morgens aanvragen APOTHEEK Apotheek Leusden. Torenakkerweg-win- kelcentrum Rozendaal Geopend van maandaq tot en met vrijdag van 8 30 tot 18 00 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19 30 tot 20 00 uur Op zater dag en zondag geopend van 14 00 tot 14 30 uur en van 17.30 tot 18 00 uur WIJKVERPLEGING Dit weekeinde heeft zr. L. van Kalkert, de Roo van Alderwereltlaan 9. Leusden, tel. 45628 dienst In de week volqende op dit weekeinde heeft avonddienst zr. L. van Kal kert VERLOSKUNDIGE Mevr. M. Thuis-Paulussen, Kon. Wllhel- minalaan 18, Amersfoort tel. 10886, b.g.g. 22000. TANDARTS: Voor noodgevallen in het weekeinde Dok tercentrale Amersfoort, tel. 033-22000. MAATSCHAPPELIJK WERK EN GEZINS VERZORGING De spreekuren van de gezamenlijke dienstverlenings instellingen in Leusden en Achterveld zijn als volgt Leusden-Centrum: In de boerderij Groot-Krakhorst, Bolderikhof 18 Leusden-centrum, tel 45618. maandag 14 00-15 00 uur maatsch. werk; gezinsverzorging; dinsdag 14 00-15 00 uur maatsch werk en gezinsverzorging, don derdag 14 00-15 00 uur: maatsch werk Leusden-zuld In het Groene Kruisgebouw, Roo van Alde- wereltlaan 13, tel 40818 maandag 14 00- 15.00 uur gezinsverzorging en maatsch. werk. vrijdag 14 00-15 00 uur maatsch werk en gezinsverzorging Weekend- bereikbaarheid 33924 Dierenartsen: Dierenkliniek dierenarts M J. S C Tijmen sen-Van de Kamp. Landweg 321Leusden, tel 033-44488 Dierenartsenpraktijk: Henegouwen 11 Leusden-C, dierenartsen: P J Werkman en K Schipper Voor noodzakelijke behande lingen en spoedgevallen van kleine huis dieren (gezelschapsdieren) eerst bellen 033-21827 Dierentehuis Laan 1914 nr 29, Amersfoort, tel 033-16665 Alle dagen ook feestdagen geopend van 8 00-12 00 en van 13 00- 17 00 uur Voor noodgevallen tussen 17 00- 8 00 uur kunt u zich wenden tot de hulppost familie de Winter. Willibrodusstraat 30. tel 18409 ACHTERVELD: In het Witgele Kruisgebouw, Walter van Amersfoortstr 30. tel 03425-1333 maan dag 11 00-12 00 uur maatsch. werk; vrijdag 9 00-10.00 uur gezinsverzorging Moeders voor Moeders mevrouw M L. Ro- zendaal-Doucet, Jan van Arkelweg 47, Achterveld, tel 03425-1853

Leusder Krant | 1979 | | pagina 21