MODE VOOR MANNEN Aan de nieuwe, gezellige winkelpromenade heeft Broekhuis "Mode voor Mannen" een nieuwe ruime winkel gecreëerd met veel sfeer om de beste mode tegen aantrekkelijke prijzen te presenteren. Mode en kwaliteit zijn de basisbegrippen van Broekhuis "Mode voor Mannen". Onze nieuwe zaak is het gevolg van een bepaalde filosofie die de nadruk legt op deze twee begrippen, die in het belang zijn van al onze klanten. Bij uw aankopen zorgen wij voor een perfekte begeleiding, goede raad en adviezen. Onze kontakten met de klanten blijven niet beperkt tot bij de kassa. Kwaliteit is één van de pijlers van ons succes. Daarom vindt u in de drie sektoren van ons modegebeuren "klassiek modieus en primeurs". Kostuums, composé's, vrijetijdskleding, pantalons, overhemden enz. uitsluitend van eerste klas confectioneurs met grote namen, die het vanzelfsprekend vinden alleen de beste kwaliteit stoffen en materialen te gebruiken. Wij zijn er trots op, dat wij zo'n complete toonaangevende modecollectie tegen zeer milde prijzen kunnen aanbieden. Wij nodigen u daarom met een gerust hart uit om eens te komen kijken, keuren en kiezen. Met een drankje zullen wij u feestelijk ontvangen. Ook uw begeleidende vrouw, verloofde of vriendin willen wij met een attentie in onze feestvreugde laten delen. nmeurs model 3 Fantastische winterwarme autocoat van zuiver scheerwol, plaidgevoerd, tricotkraag. 4 zakken, subliem afgewerkt. Verkrijgbaar in drie modekleuren model 1 Modern composé pak. Fijn véélkleurig dessin. Colbert met opgestikte zakken en leren knopen. Bijpassend vest en pantalon in prachtige melange tint. Gekleed en toch sportief drie delig voor slechts model 2 Aparte twee-rijer. Let op de modieuze details. opgestikte zakken, smalle overslag en smallere revers. De kleur van dit prachtige costuum is grijs. De prijs zal u meevallen: DONDERDAG 30 AUGUSTUS 1979 LEUSDER KRANT

Leusder Krant | 1979 | | pagina 12