POLITIE info wordt bespeeld door Jaap Zwart Koffiebar Youth for Christ, Veri straat 57 (achter gymzaal) Iedere zaterdagavond vanaf 20 uur NVSH, Wiekslag 50. Tel. 033-5142 Iedere do. avond vanaf 20.30 uur „Ko d'r in avond" met speciaal iedere 1 e 3e avond in de maand voor alleenw ac?|® nenden. In juli wordt een maand g f*™! VI md, t :hter. Niet in trir lljmi ■esen roop is ze in Li it tol VD-r stopt Praat-stee in de Groene Stee, Wiep' vl slag 92. Tweewekelijkse praat-steemorgefl® onder het genot van een kopje koffie I B( 9C Liendert Leefbaar. Tijden van 9.3( nc" 11.30 uur. Over de exacte data tel. iiflj!;. bij de VW, 35151In juli en augustus er geen praat-stee. Protestants Sociaal Centrum In de hieronder volgende open koi taktpunten zijn de bejaarden van har welkom voor een kopje koffie, et praatje en een spelletje. En Inde e r lang De Brug, Schuilenburgerweg 2: di. ID do. morgen van 10-11.30 uur; De Art Evertsenstraat 75; di. morgen van 10 11.30 uur; De Open Hof, Vogelplein do. middag van 14.30-16.30 uur. Hiel Mo onder volgt een opgave van de s< p h ciëteiten met een programmistisch kaseth rakter: Emmakerk, Noorderwierwe et e 131wo. om de 2 weken om 14.30 uu ero| Fonteinkerk, Robert Kochstraat 1di ioor om de 2 weken om 14.30 uur; Muiet ziekgebouw, Dirk Loogenstr.: ma. oi rou de 2 weken om 14.30 uur; Opstan*nd< dlngskerk, Euterpeplein 1ma. om d uier 2 weken om 14.30 uur. Tel. inl. 10441 Transcendente meditatie prograrr ma Iedere 1e donderdag van de maanl een introduktie lezing over het Trans] cendente Meditatie Programma in resl taurant De Amershof, Snouckaertlaa| 11. Aanvang 20 uur. Toegang vrij. Trefpunt, Mozartweg 56. „Instuif" op zo middag van 15-17 uuj voor bewoners van Schuilenburgl Dorrestein. Gastdames zijn aanwezig voor een hartelijk welkom. Vormingscentrum VJV Meerwegen) Utrechtseweg 125. Tel. 033-13871. Diverse aktiviteiten en kursussen voo werkende jongeren en huisvrouwet tussen 17 en 30 jaar. Ma. t/m vr. vat 19.30-23.30 uur In juli niet. Verde iedere ma. van 20-21 uur BOUWHl spreekuur voor mensen met huisves tingsproblemen. „Zwarte Zwaan" koffiebar, Lan| gegracht achteringang kerk, herken baar aan witte vlag. Iedere wo. avond open vanaf 20 uur. I N. Griffioen. Tel. 30264 Juli en august tus niet. I De Wevershof, Weversingel, tel alt 28235 vr Ontmoetings- en kursuscentrum vooi dl' mensen met veel vrije tijd overdag (P Open: ma. t/m vr. van 9-16 uur. c< Wham Trefcentrum, Zuidsingel 45 S| Tel 29363. Ontmoetingscentrum voor homofieler ei in Amersfoort. Iedere ma. avond var vi 20-24 uur. In juli niet. ki Gezamenlijke Vakverenigingen e iedere ma. avond sociaal spreekuur C rken- I ir. Inll van 19-20 uur voor nlet-vakbondle- den in De Wevershof, Weversingel DONDERDAG 13 SEPTEMBER 1979 INBRAKEN Bij de Rabobank te Leusden-centrum trachtte men op dinsdag 4 september binnen te dringen De alarminstallatie trad in werking, waardoor de betreffen de personen de vlucht moesten nemen Er wordt niets vermist. Diezelfde nacht werd er voor de zo veelste maal ingebroken in de Boeken- store in Leusden-centrum Een ge deelte van het wisselgeld van de kas voor de volgende dag, een bedrag van ongeveer 50,- werd ontvreemd. Aan de achterzijde van deze boekenwinkel werd een deur uit zijn scharnieren gelicht. Bij de Rossenbergschool werd op donderdag 6 september ingebroken. Via het dak verschaften onbevoegden zich toegang tot deze school in Leus den-centrum. Vermist wordt een cas sette-recorder De politie heeft het onderzoek in handen genomen. Na afloop van de gymnastiek in de sportzaal te Achterveld kwamen twee dames tót de ontdekking dat hun por temonnee met inhoud uit hun tas ver dwenen was. Dit was voor de betrokken dames geen prettige gewaarwording. Hetzelfde vond een dag later plaats in een van de kleedkamers bij het voetbalveld Na afloop van een oefen avond kwamen twee broers tot de ont dekking dat ook hun portemonnee met inhoud uit hun broekzak verdwenen was Vrijdagavond was het weer raak. Nu was het weer in de sportzaal waar een van de daar aanwezige dames na afloop van de avond tot de ondekking kwam dat haar portemonnee met in houd verdwenen was. Een van de por temonnees is inmiddels in de struiken teruggevonden. Het geldbedrag was niet meer aanwezig. Een door de politie ingesteld onderzoek heeft tot heden nog geen resultaat gehad Ook zijn er te Achterveld enkele insluipingen ge weest Bij deze insluipingen werd uit een kast geld ontvreemd, uit een op een tafel staande tas eveneens en uit een aan een kapstok hangende jas werden een portefeuille met rijbewijs en nog enkele andere papieren ontvreemd. De politie adviseert de bezoekers van de kleedlokalen van zowel het sportpark als de sportzaal geen geld in kleding achter te laten. Is het niet mogelijk om geen geld bij zich te hebben wordt geadviseerd dit dan in bewanng te ge ven in de kantine of eventueel mee te nemen naar de zaal waar men zich be vindt. INBRAKEN OPGELOST In verband met een aantal inbraken in bouwketen op de bouwterreinen van de tweede fase kon de politie in de afgelo pen weken een viertal jongens aan de tand voelen. Het waren de jongens H. K J. H. W W. A. S. en G. J. S uit Leusden, in leeftijd variërend van 14 tot 16 iaar Uit de bouwketen hadden zij o.a. shag, radio's en sigaretten ontvreemd. Later bleken er nog drie jongens bij deze diefstallen betrokken te zijn: L. W. K. en J H W. uit Leusden, en H. v. d. F. uit Soest. Verschillende goederen konden nog worden achterhaald. De politie maakte procesverbaal tegen deze jongelui op, en een jeugdrapport zal worden gezon den naar de officier van justitie. LANDMIJN GEVONDEN Tijdens het ploegen op zijn land trof de heer R op zijn terrein aan de As- schatterweg een landmijn aan. Wonder boven wonder liep het aanraken door de ploeg van deze mijn zonder onge lukken af De Mijnopruimingsdienst uit Culemborg maakte de mijn onschade lijk. De politie wil het Leusdense publiek er nog eens op attent maken grote voorzichtigheid in acht te nemen bij het aantreffen van alle vreemde voorwer pen in deze omgeving. De streek was vóór en na de tweede wereldoorlog het terrein van militaire handelingen en overal verspreid worden nog steeds projektielen in de grond aangetroffen Bij het konstateren van een vreemd voorwerp dient men het niet op te pak ken of te vervoeren, maar ogenblikkelijk de politie te waarschuwen, om onge lukken te voorkomen ONBEVOEGD KOLLEKTEREN Op woensdag 5 september kwamen er bij de politie klachten binnen omtrent twee jongemannen, die kaarten ter ver koop aangeboden ten behoeve van ge handicapten Dit bleek geen bonafide verkoop te betreffen. De politie had hiertoe geen vergunning verleend. Alle bonafide koliekten zijn op een officieel schema bijeengebracht, en aan of ficieel daartoe verleende data gebon den. Uitsluitend voor deze koliekten kan door de politie vergunning worden ver leend. Het publiek wordt dan ook verzocht de politie er direkt van in kennis te stel len, wanneer er gekollekteerd wordt buiten het officieel toegestane schema. Op woensdag 5 september konden de betreffende in overtreding zijnde kollektanten helaas niet meer door de politie worden aangetroffen. FIETSEN VERWISSELD Mevrouw B. uit Leusden moest woensdag 5 september bij het win kelcentrum aan de Torenakkerweg konstateren, dat haar goede fiets was ingeruild tegen een identiek uitziend ander exemplaar Het betreft een Bata- vus-damesfiets, en zij zou degene, die héér flets per vergissing meenam, willen verzoeken de beide karretjes weer tegen elkaar te willen uitwisselen. VERKEERSCONTROLE Bij een verkeerscontrole van de poli tie op donderdag 6 september moest de politie de bromfiets van de heer V. uit Leusden uit het verkeer nemen. Deze bromfiets was opgevoerd. Nadat de opgevoerde onderdelen van de bromfiets waren verwijderd kon de heer V. zi|n bromfiets weer in ont vangst nemen. Proces-verbaal terzake van onvertreding is door de politie op gemaakt. Bij een gerichte controle op don derdag 6 september op de invaliden parkeerplaatsen in Leusden betrapte de politie twee autobestuurders die ten onrechte parkeerden op de strook, die beschikbaar is gesteld dvoor invaliden. De politie maakte proces-verbaal op. Op vrijdag 7 september hield de poli tie een radarsnelheidscontrole op de Noorderinslag tussen het stuk van de Wierickewijk en de Hamersveldseweg. I Tijdens de controle passeerden 1000 voertuigen slechts 2 voertuigen over traden de maximumsnelheid van 50 ki lometer De hoogste snelheid, die werd genoteerd, was 68 kilometer. ZIGEUNERVROUWEN Op donderdag 6 september werd een aantal zigeunervrouwen in Leusden gesignaleerd, die trachtten met een groepje van 5 een woning binnen te dringen. De woning in Stoutenburg staat wat afgelegenen de vrouw des huizes had de dringend gegeven adviezen om de deuren van het huis alle gesloten te houden, opgevolgd. Zodoende konden de vrouwen de woning niet betreden. Toen de gealarmeerde politie ar riveerde, kon deze de vrouwen helaas niet meer aantreffen. AUTO OPENGEBROKEN Op de Dodenweg werd op vrijdag 7 september een aldaar geparkeerd staande auto opengebroken Ten na dele van de heer D. C. van de S. uit Amersfoort werd een portefeuille ont vreemd met papieren en een bedrag aan geld van ongeveer f 125, BATAVUSTOERTOCHT Zaterdag 8 september vond de Bata- vustoertocht in Leusden en omliggende gemeenten plaats. Namen vorig jaar aan dit evenement, dat door de organi satoren als een jaarlijks terugkerende sporthappening in Leusden wordt ge bracht, 2.300 deelnemers deel, dit keer waren het er maar liefst 4.000. Er was dus een vrijhoge konsentratie van verkeer in Leusden waar te nemen Het geheel is, ook door de adekwatie begeleiding van de vijftal teams van de Rijkspolitie, goed verlopen. 's Morgens om 7.00 uur begonnen de 4.000 deelnemers Leusden binnen te stromen. Bij de twee parkeervelden stond een motorordonnance van de or ganiserende instantie. Desondanks moest er door de politie vastgesteld worden, dat zo'n 1.200 auto's gepar keerd werden op de Smousesteeg. Deze Batavustoertocht is geen wed strijd, maar een toeristisch gebeuren onder auspiciën van de NRTU, de Ne derlandse Rijwiel- en Toer Unie. die is gevestigd te Zoetermeer. Er is geen en kele wedstrijdelement aanwezig. Er zijn prestatierijders, en trimmers, die de 150 kilometer afleggen. Daarnaast zijn er de kleinere afstanden, die door gezinnen en de individuelen worden afgelegd. Langs de gehele weg waren honderd mensen van de organiserende instantie aanwezig, terwijl de Rijkspolitie in Leusden en omgeving het verkeers toezicht behartigde. Door het massale vertrek tussen 9 00 en 9.30 uur, raakten er wat sturen in elkaar, en vonden er wat ongevalletjes plaats. Vooral de trimmers, die het eerst vertrokken om de grote afstand te gaan afleggen trapten er flink op los. De politie konstateerde, dat hierdoor toch wel wat gevaarlijke situaties on stonden. Twee fietsers uit Den Haag kwamen 3 kilometer na de start zodanig te vallen, dat zij per ambulance ter ob servatie naar een ziekenhuis moesten worden vervoerd. Zij konden later op de dag naar huis terug keren 500 meter verder kwam een 13-jarig meisje uit Doorn ten val, dat eveneens ter ob servatie naar een ziekenhuis moest worden gebracht Zij liep schaafwonden op, en zal thuis enige dagen moeten rusten vanwege een licht hersen schudding. De enige van de 4 000 deelnemers die nog in het Zeister ziekenhuis ver toeft, is een fietser, die bij de Soester- duinen van het fietspad afraakte, in het zand en daarna tegen een boom tercht kwam. Deze onfortuimelijke deelnemer liep een licht hersenschudding op, en raakte een tand kwijt. Terugkeer van alle deelnemers en afwikkeling van het verkeer leverden voor de politie geen problemen op. Het Rode Kruis was met 8 EHBO taams, 5 servicewagens. 3 PAM (Per soneel Ambulance en Materiaal) wa gens aanwezig, alsmede met één ver bindingswagen met mobilofoon-instal latie. die bij ,,De Hakhorst" stond opge steld. Met de afgevaardigden van de Toer Unie, de Rijkspolitie, het Rode Kruis en verdere betrokken instanties zal zo spoedig mogelijke overleg gepleegd worden om de onvolkomenheden van deze tweede Batavustoertocht door te praten zodat het volgend jaar de derde tocht vlekkeloos zal kunnen verlopen. WV AMERSFOORT OVER DE PERIODE VAN 13 T/M 20 SEPTEMBER 1979 TENTOONSTELLING AMERSFOORT Zonnehof, Zonnehof 8.t/m 30 sep tember: Hermanus Berserik. schilde rijen. tekeningen en grafiek. Open: ma. t/m za. 10-17 uur; zo. en fd. 13-17 uur. Entree: 1,50; 0,75 cjp/jeugd tot 15 jr., ACR donateurs/p65 gratis. Het Ploeghhuis, Muurhuizen 159. 14 september t/m 23 september. Harry van Kuyk, reliëfdrukken; Dik Gerrits, aquarellen. Open vr. 19-22 uur; za. 11-17 uur en zo 14-17 uur. Het Kapelhuls, Krankeledenstraat 11 t/m 18 september Tibbo Nieboer, plas tieken en sieraden van Nederlandse edelsmeden. Open: di. t/m za. 11-17 uur. Galerie Coninck, Coninckstraat 20. t/m 30 september circusclowns van Krijn van Dijke, tekeningen, schilde rijen, aquarellen Open: do. t/m zo. 13- 17 uur AKZO CHEMIE, Stationsstraat 48.t/m 4 oktober Paul Overhees. houtsneden; Ellen Thera Roos. beeld abstracties. Open: di. en do. 14-16 uur. St. Elisabeth Ziekenhuis, Ringweg Randenbroek 110. t/m 20 september: Felix Stieger. tege- ningen. Open: dag 8-20 uur. Openbare Bibliotheek, Zonnehof 12. t/m 27 september: tentoonstelling in samenwerking met het IVN met als thema „Herfst". Open: tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Op vrijdag 7,14 en 21 september zullen er van 19-21 uur dia's worden vertoond. BAARN Cultureel Centrum De Speeldoos. Rembrandtlaan 35 t/m 30 sepfember: Mela Klule Rod- nques, aquarellen; Corry Seleski-Birk- hoff, Schilderijen. Open: ma. t/m vr. 9 30-12.30; 13.30-17.30 en 19.30- 21.30 uur. HOEVELAKEN Sparrendam. Veenwal 6. t/m 31 oktober: Julia van Verschuer, tekeningen en grafiek Open: za. en zo. 14-17 uur. Open dag Wevershof, Weverssingel 24. tel. 28235. do. 13 september is er van 13.30-16 uur een kennismakingsmiddag op de Wevershof, kreatieve kursussen. U kunt dan ook meteen inschrijven Theater, Theater Appelmarkt, Ap pelmarkt^ Tel. 033-19505 van 10-12 uur. vr. 14 september „Kompost", theater groep. programma: „Da's geen werk" Aanvang 20.30 uur. Entree: 6,-; cjp f5.-. Excursie Flehlte naar België za. 15 september organiseert de Oudheidkundige Vereniging Flehite een grote naiaarsexcursie naar België. Er wordt een bezoek gebracht aan Zoutleeuw en Bokrijk. Voor deze ex cursie waarvoor de kosten 60 - be dragen zijn 50 plaatsen beschikbaar. De reis begint om half acht 's morgens op het Stationsplein in Amersfoort en de terugkeer in Amersfoort is gepland om kwart voor negen 's avonds Theater Appelmarkt, Groenmarkt in gang. za. 15 september. Duitse film. aanvang 20.30 uur. Poppentheater Toermalijn, Kop pelpoort. Tel. 033-19629. za. 15 en wo. 19 september, 15 uur: poppenvoorstelling voor kinderen v.a. 5 jr.: „Een kusje voor Katrientje". Entree: 4,- inkl. koffie of limonade. IVN wandeling, afd. Amersfoort zo. 16 september, 14 uur: natuurwan deling in het Schothorsterbos. Verza melen bij de hoofdingang aan de Schothorsterlaan. Gezelllgheldsrit op de flets, georga niseerd door de Pedaalridders zo. 16 september om 9.30 uur vertrek vanaf het Clubhuis van de Pedaalrid ders aan de Havenweg voor een gezel- ligheidsrit op de fiets Kosten: 2,50. Gezelllghelds-sterrlt door de Pedaal ridders. zo 16 september tussen 9.30-14 uur: vertrek van café de Puntenburg, Pun tenburglaan, voor een rit over 30-60 of 90 km Stichting voor de bejaardenzorg, Clubgebouw, Nieuwstraat 12 wo. 19 september, 14 uur: lezing door mej. Wetering met als thema „De ouderen in het verkeer", met diaverto ning Alleen deelnemers AGENDA BAARN Stijloefeningen, Cultureel Centrum De Speeldoos, Rembrandtlaan 35. Tel. 02154-18050. do 20 september: Stijloefeningen: dit zijn 99 verschillende manieren om één en hetzelfde absurde verhaal te vertel len. Een magistrale tour de force van de beroemde Franse dichter en romancier Raymond Queneau. Arnold Gelderman speelt een kleine dertig van deze stij loefeningen in vertalingen van Ernst Altena. Rudy Kousbroek en hemzelf, hij wordt daarbij begeleid en gesteund door Sara Strumhler, harpiste van het concertgebouworkest en de fluitist Henk Vos. Entree- 8,-; cjp/p65 6,-. Aanvang 20.30 uur. Film, Cult. Centrum De Speeldoos, do. 13 september: film „Juliana in ze ventig bewogen jaren". Aanvang 14.30 en 20 uur. Entree: 5,-; za. 15 film, nog niet bekend Lezing Tuinbouw, Cult. Centrum De Speeldoos. di. 18 september: lezing „Op reis door Nepal. Sikim en Bhutan", door de heer A. A. van Wajijen. Aanvang 20 uur. Toegang gratis. AGENDA LEUSDEN Muziek, Eetcafé en galerie De Hak horst, Waarden 25A. Tel. 033-44434. do. 20 september: tijdens het eten op treden van het trio Huib, Erik en Jan- Erik, zij spelen country-rock muziek. Dit is gratis. Vanaf 21 uur. Za. en zo. 15 en 16 september: live piano muziek vanaf 20 uur. tijdens het eten. Dit is gratis, do. 13 september: optreden van de Chileense groep Karaxu. Aanvang 20 30 uur. Entree 5,- Kaarten: D. v. d. Norren, Lindelaan 5, Leusden-C., tel. 033-40958; M. Pekelharing, Krakhorst 16. Leusden-C., tel. 033-41585; D. Kaspers, Wilh. v. Pruisenlaan 8. Leus den-Zuid, tel. 033-43894 en telefonisch bij de Hakhorst of aan de zaal. TOERISTISCH ALLERLEI AMERSFOORT Amersfoort rondleiding Ma t/m za. rondleiding door de oude binnenstad van Amersfoort, o.l.v. een hostessteam Amersfoort. Na telefoni sche afspraak met Carla van der Vliet. VW Amersfoort, tel 033-35151. De kosten zijn 60 - per groep van mini maal 25 personen Boven 25 personen f 3,- p.p. erbij. Dierenpark Amersfoort, Barchman Wuytierslaan. Tel. 033-16658. Veel grote dieren en andere leuke at tracties. Een leuke dag uit. Dagelijks geopend van 9-18 uur Edelsmederlj, in de Dievetoren, Muurhuizen. Tel. 033-10912. Men kan de edelsmid hier aan het werk zien en zijn gemaakte produkten bekij ken Er kunnen maximaal 6 personen tegelijkertijd naar binnen. Ópen: op werkdagen van di. t/m vr van 9-18 uur en op zaterdag van 9-17 uur. Speel-O-Theek voor allen die wat extra zorg behoeven in gebouw „Ons Nest", Koppelweg 62. Iedere zaterdagmorgen van 10-12 uur en iedere woensdagmiddag van 16-14 uur kan men hier speelgoed lenen voor geestelijk lichamelijk gehandicapte kinderen. In de maand juli is de speel-o- theek gesloten. Tingieterij in de Kamperbinnenpoort. Hier kan men zien hoe het tingieten in z'n werk gaat en de produkten die ge maakt zijn bekijken. Open op werkda gen van 9-18 uur en op zaterdag van 9-17 uur. Voor grotere groepen moet eerst een afspraak worden gemaakt i.v.m. de beperkte ruimte De heer Van der Wal. tel. 033-20125. Kinderboerderij De Vosheuvel, Heili- genbergerweg 187. Tel. 033-52075. Geopend dagelijks - behalve dinsdag en zondag: van 10-17 uur Vnj toegan kelijk Naast de kinderboerderij is er vrij wandelgebied en kan men ook enkele dieren zien. Pottenbakker en kabouterkamer Pleter Dekker, Atelier. Soesterweg 179. Tel. 033-19406. Een bezoek aan de Stadskwekerij Groot-Randijk is beslist de moeite waard! Een bezoek aan het Dierenpark Amersfoort is altijd erg aardig. Een dagje (of middagje) is dan al snel goed besteed en de kinderen vinden het geweldig! Geopend dagelijks van 10-17 uur. Werkdemonstraties voor kinderpartijt jes en voor groepen van verenigingen en scholen. Op afspraak. Werkwinkel Okapi, Bloemendalse Binnenpoort 't Zand. Tel. 033-13230. Geopend dagelijks - behalve maan dagmorgen en woensdagmiddag van 9.30-17 uur en za. van 11-17 uur. TOERISTISCH ALLERLEI SOEST Edelsteen- en slersteenslljperlj „De Sprong", Kerkpad 63. Tel. 02155- 13042. Hier kan men zien hoe het slijpen en verwerken van edel- en sierstenen In zijn werk gaat. Open: di. t/m za. van 9-12.30 uur en 13.30-17 uur. Entree is gratis Kaasboerderij „De Staelenhoef", Birkstraat 123. Tel 02155-13781. Kaasmaken en kaasverkoop in de Oudhollandse Kaasboerderij anno 1722. Openingstijden voor kaasver koop: di. t/m za. van 8.30-12.30 uur en 13.30-18 uur. Demonstraties kaasma ken mogelijk voor groepen op di„ wo. en do. vanaf ongeveer 9.30 uur. Alleen na telefonische afspraak Indivi duelen kunnen zich eventueel bij een groep aansluiten. Prijzen in overleg vast te stellen. Stichting „De Paardenkamp", Birk straat 96. Tel 02155-13282. Rusthuis voor oude paarden. Gratis toegankelijk voor individuelen en groe pen op ma. t/m za van 9-12 uur en 13.30-16 30 uur en op zon- en fd. van 10-16.30 uur. Kinderboerderij „De Vrije Teugel", Vedelaarpad 53. Tel. 02155-18136. Alleen voor kinderen uit Soest. Inl. zie tel. no. BAARN Botanische tuin van de Rijksuniversiteit Utrecht, Cantonspark, Heemskerklaan 25. Tel. 02154-12519. Gratis te bezichtigen van ma. t/m vr. van 8.30-12 uur en 13.30-16.30 uur. Rondleiding mogelijk na afspraak. SPAKENBURG/ BUNSCHOTEN Wekelijkse markt op het Spuiplein. Iedere zaterdag. Ned. Herv. Kerk, Dorpsstraat Eertijds een laat-gotische eenbeukige kruiskerk, met houten gewelven, zeer zware gerestaureerde toren. Kerk is te bezichtigen, de toren is te beklimmen van ma. t/m vr Hiervoor kontakt op ne men met de heer H. Heek. tel. 03499- 1419. SOCIËTEITEN VORMINGSCENTRA E.D. AMERSFOORT Ad Fundum, Muurhuizen 165. Tel. 033-12525. Iedere za. avond van 20 30-0.02 uur. Ook gedurende de zomermaanden. Vereniging voor alleenstaanden, Restaurant De Amershof, Snouckaertlaan 11. Tel. 033-13524. Iedere do. avond vereniging voor al leenstaanden om 20 uur. Ook in de zo mermaanden Ontmoetingscentrum Chlron, Muurhuizen 165. Tel 033-51331, de heer Huijgen of 12525. Waar een mens een medemens ont moet. voor alleenstaanden: weduwen en weduwnaars en gescheiden men sen. Iedere di. en do om 20.30 uur tot 24 uur. U wordt verwelkomd door één van de werkgroepleden. De Koffieboon, Wijkgebouw, Paladij- nenweg Tel. 033-27554. Ontmoetingscentrum voor bewoners van de wijk Schothorst Éénmaal in de veertien dagen op woensdagmorgen van 9.30-11.30 uur. Kerinam middagpauze-diensten. Evangelische Lutherse Kerk, Lange- straat 61 Tel. 29156. Iedere woensdagmiddag nodigt KERI NAM u uit voor een middag-pauze- dienst Aanvang 12.45 uur, einde 13.05 uur, deuren open 12.15 uur. Er Is gele genheid tot nagesprek. De diensten worden steeds verzorgd door ver schillenden voorgangers en het orgel VROUWENKAFFEES AMERSFOORT, Gebouw van de ROB, Kleine Haag, ingang via grote hekken r a s. Stadsring. Iedere do. avond van 20-24 uur. Inl. bij j kontaktvrouwen Elly van der Veen, i 52278. Jantien Eerdmans 11377. Inde zomer niet BAARN, Nutsgebouw, Burg Pen straat. Iedere di. avond vanaf 20 uur. Inl 02154-12122. LEUSDEN, Eetcafé en galerie De Hak horst, Waarden 25a. Iedere ma. avond van 20-24 uur. SOEST, Molensoos, Molenstraat 142 Iedere 1e en 3e do. avond van de maand om 20.30 uur. KOOPAVONDEN AMERSFOORT, donderdagavond tot 21 uur. BAARN, vrijdagavond tot 21 uur. LEUSOEN, vrijdagavond tot 21 uur. HOEVELAKEN, vrijdagavond tot 21 uur. SOEST, vrijdagavond tot 21 uur.

Leusder Krant | 1979 | | pagina 24