aterdag opent jongerencentrum De Moespot .P.J. reisde laar Geesteren SVA dames spelen gelijk Achterveld speelde gelijk tegen Veense Boys „De Puupekoppen' hield ledenvergadering ZONDAG VERKEERSRIT AMBC ACHTERVELD lubbel jubileum bij kruisvereniging Achterveld Uitslagen Ons Genoegen Aktiviteiten in huize St. Joseph 12 DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1979 Achtervelds nieuws 13 I. ÓK& .(I^ ACHTERVELD - Zaterdag 22 september om 10.30 uur zal de officiële ope- Ing plaatsvinden van het nieuwe jongeren centrum De Moespot. Dit nieuwe ingerencentrum Is ondergebracht in een geheel verbouwd gedeelte van de ude St. Joseph school. Het ligt In de bedoeling dat van dit jongerencentrum oor een aantal verenigingen gebruik zal worden gemaakt. Hierbij is ook een leuwe vereniging de S.J.J.A. de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Achter- rtd. Het waren vorig jaar oktober de heren Kees Druif en Dick Lockhorst die de Dppen bi) elkaar staken om te proberen een club bij elkaar te krijgen. Het was e bedoeling om door middel van deze club meer voor de Achterveldse jeugd gaan doen zodat er niet altijd op straat geslenterd behoeft te worden. Er werden 160 enquête formulieren emaakt die werden verspreid. Van de- b 160 formulieren werden er 80 terug ntvangen. Op een enkele uitzondering was de reactie positief. Vooral omdat et hier ging om de jeugd in de leeftijd an 15 en 16 jaar. En vooral ook omdat r voor de jeugd in de weekenden reinig te doen was Na dat de uitslag an de enquête bekend was. werd er gezocht naar een onderkomen. Dit was er helaas niet. Daar er toen wel reeds sprake van was het oude school gebouw op te knappen en dit als ver enigingsgebouw in te richten, doch de uitvoering van de plannen veel te lang op zich liet wachten, werd er een de monstratie op touw gezet met als motto „Wij willen onderdak". In die tijd kreeg de club die zich achter Druif en Look horst had opgesteld de naam van on georganiseerden. Dit kwam bij de be trokkenen niet zo heel prettig over om dat er ook veel jongeren bij waren die wel bij de een of andere vereniging waren aangesloten. ACTIVITEITEN De gehouden demonstratie bleek wel een succes te zijn geweest want vrij kort daarop werd begonnen met de verbou wing van dat gedeelte van de oude school dat als jongerencentrum zou gaan dienen. Om de zaak verder goed te kunnen uitwerken werd er door Druif en Lockhorst contact gezocht met an dere personen die wilden helpen om de zaak op poten te zetten. Degenen die hiertoe bereid waren, waren Femke Wessels en Jos Janssen. Om de zaak goed voor elkaar te krijgen werd contact gezocht met de Stichting Jongeren Contact. Na een gedegen overleg werd besloten een stichting en geen vereni ging in het leven te roepen. Dick Lock horst is toen naar de Jeugdraad Leus den gegaan waar hij werd geholpen de statuten en de reglementen voor de nieuwe stichting samen te stellen In middels was vernomen dat de jeugdverenigingen Pico en Top zo goed als geen levenskansen meer hadden Het bleek dat er bij de Pico bijeenkom sten nog ongeveer 10 jongens aanwe zig waren en bij de Top waren op het laatst maar twee meisjes meer aanwe zig. Er is toen contact gezocht met de leiders van deze clubs. Na diverse ver gaderingen werd toen besloten om Pico en Top op te heffen en samen te bren gen in de nieuw op te richten stichting. Het ligt in de bedoeling om nu elke vrij dagavond en om de week de zaterdag en de zondagmiddag bij elkaar te ko men. Er zal voor de jeugd veel worden georganiseerd. Er zullen soosavonden zijn. Gespreksavonden en improvisa tietoneel zullen worden georganiseerd Ook zal er creatief kunnen worden ge werkt. Er zijn twee hobby lokalen, een is om met zacht materiaal te werken ter wijl het andere is bestemd voor het wer ken met klei en dergelijke materialen Er komt een stichtingsbestuur en er zullen commissies in het leven geroe pen worden De commissies zullen dan worden gevormd uit diegenen die daar iets voor voelen en voor elk van de uit te voeren programma's zal dan een com missie worden benoemd. Het is dan wel de bedoeling dat ook een van de leden van het Stichtingsbestuur zitting heb ben in een van deze commissies Voor al in het begin zal de Stichting Jongeren contact steeds helpen en met raad en daad terzijde staan Zoals de bedoeling is van de nieuwe stichting zal er na de officiële opening van het gebouw wel elk weekend iets te doen zijn voor de jeugd. Of de roepers van ,,er is voor ons in Achterveld nooit iets te doen" zich nu ook in het nieuwe jeugdcentrum zullen laten zien zal de tijd moeten uitwijzen. ACHTERVELD - De eerste aktivi- eit van het nieuwe KPJ seizoen was Ie uitwisseling met de K.P.J. afde- ng uit Geesteren. Vrijdagavond 31 ugustus werd om ongeveer 19.00 lur vertrokken bij Rlen Coenders. let grootste gedeelte van de deel nemers reisde met de bus. Enkele indere deelnemers gingen per eigen ervoer omdat deze zondags weer >p tijd terug moesten zijn om met lun elftal te kunnen voetballen. Al heel vlug zat de stemming er in en lit was nog zo toen men om ongeveer >1 15 uur arriveerde op Erve Kampboer Ie Geesteren. De deelnemers werden erwelkomd met een koffietafel waarna tog een kennismakingsspel werd ge- >peeld. Ook werd er tot in de late uurtjes iog een dansje gemaakt. Na afloop van eze avond werden de gastgezinnen igezocht. Zaterdagmorgen om 10.00 lur werd er een fietstocht gemaakt in de [omgeving van Geesteren, afgewisseld met een koffiepauze op een boerderij. Vanaf 12.00-14.00 uur was er gelegen heid om de gastgezinnen weer op te zoeken en een maaltijd te gebruiken De zaterdagmiddag werd doorgebracht met een aantal spelen Na om 19.00 uur een H. Mis in de R K. kerk te Geesteren te hebben bijgewoond werd een bezoek gebracht aan de zaal waar de groep ..shamrock" optrad. Inmiddels was de groep nog vergroot met deelnemers die vrijdagavond in verband met diverse omstandigheden nog niet mee konden De zondag werd begonnen met Frühschoppen waarbij de muziek werd verzorgd door een Tiroler kapel. Dege nen die van stijldansen hielden konden hier hun hart ophalen Zondagmiddag werd er gekegeld in Tubbergen. Dit is een wel heel gezellige middag geweest, die de lachspieren dikwijls in beweging bracht. Als je nog nooit gekegeld hebt, dan valt zoiets voor de eerste maal be slist niet mee. üm 20 00 uur waren allen weer bij elkaar voor de afscheidsavond. Deze werd met een goede discotheek nog zeer gezellig. Omstreeks 23.00 uur werd er richting Achterveld vertrokken waar de club om ongeveer 00.30 uur arriveerde. Het is een zeer geslaagde uitwisseling geweest waarover in Ach terveld nog veel nagepraat zal worden. Woensdagavond 12 september werd de openingsavond gehouden van het nieuwe seizoen. Nadat het bekende Achterveldse half uurtje was verstreken opende de voorzitter de vergadering. Hoewel de opkomst niet zo groot was hoopte hij dat het toch een goede en gezellige avond zou worden Daarna waren het de secretaris die het verslag van het vorige seizoen voorlas en de penningmeester die een overzicht gaf van de financiën. Tevens werd er me degedeeld wat er zoal in het komende seizoen op het programma staat. Er blijken in het nieuwe seizoen weer heel wat activiteiten op het programma te staan. Na dit officiële gedeelte gingen de bestuursleden de zaal in en begon nen gesprekken met door leden ge vormde groepen Hiervoor konden nieuwe ideeén naar voren worden ge bracht, doch ook kon elk lid zeggen wat hij wel en wat hij niet goed vond. Als slot van deze bijeenkomst werd er nog bin go gespeeld. Ondanks de zeer geringe opkomst was het toch een gezellige en vruchtbare bijeenkomst geweest ACHTERVELD - Maandagavond hield de Carnavalsvereniging De Puupe koppen haar jaarlijkse ledenvergadering. De voorzitter opende de vergade ring met een hartelijk welkomstwoord en was blij dat er weer net zoveel leden aanwezig waren als op de vorige ledenvergadering. Gezien het aantal leden was de opkomst toch gering te noemen. Bij het agendapunt mededelingen werden enkele mededelingen gedaan. Eerst werd bekend gemaakt dat het motto in verband met de te vormen optocht dit jaar zal zijn „Achterveld gaat zijn gang". Daar er geen tegenvoorstellen waren gedaan ging de vergadering met dit motto akkoord. Verder werd medege deeld dat het halfvastenbal niet op 16 doch op 15 maart zal plaatsvinden. De optocht zal dit jaar worden opgeluisterd door de muziekverenigingen DWS uit Achterveld, Animate uit Hooglan derveen en door de uit 70 tot 80 man bestaande showband uit Soest. Van de Federatie Midden Nederland was een schrijven ontvangen met het verzoek om aan te sluiten bij deze Federatie. Na een korte uitleg van twee bestuursleden die een vergadering van deze federatie hadden bezocht, ging de vergadering met het besluit om bij deze federatie aan te sluiten akkoord. De notulen van de vorige leden vergadering werden onveranderd goedgekeurd. Uit het jaarverslag van de secretaresse bleek dat het carnavalseizoen 1978/1979 geheel geslaagd was en dat er buiten het carnavalsgebeuren nog enkele ac tiviteiten waren geweest o.a. tijdens de braderie. Uit het verslag van de pen ningmeester bleek dat de vereniging er financieel niet al te slecht voorstond. De kascommissie had de boeken gecon troleerd en geheel in orde bevonden. Voor het periodiek aftredend lid van de kascommissie de heer J. Colegem werd gekozen de heer P. van Uhm. Gezien de opgemaakte begroting en de financiële toestand van de vereni ging behoefde de contributie dit jaar niet verhoogd te worden Het bestuur had deze kwestie van alle kanten bekeken Op de vraag of de vergadering het hier mee eens was of dat er wel een con tributieverhoging moest komen bleek dat de aanwezige leden het roerend met het bestuur eens waren. Na de pauze volgde de bestuursverkiezing. Periodiek afzredend was de secreta resse G Hilverts. Daar geen tegenkan didaten waren ingebracht werd zij weer met algemene stemmen herkozen. Hierna werden de nieuwe statuten van de vereniging behandeld Na enkele kleine wijzigingen ging de vergadering met deze statuten akkoord. Van de rondvraag werd door enkele leden ge bruik gemaakt. De gestelde vragen werden geheel naar genoegen beant woord. De vergadering verliep vlot en zo kon reeds om 21.45 uur de voorzitter deze bijeenkomst sluiten. Hij dankte de aanwezigen voor hun opkomst en wen ste iedereen wel thuis Na het sluiten van de vergadering werden door Jo van Hamersveld en kele films vertoond van enkele op tochten tijdens de carnavalsviering in Achterveld en van de optocht ge houden te Leusden in verband met Leusden 1200. Dit werd door de aanwezige leden zeer op prijs ge steld. ACHTERVELD - Woensdag 3 ok- ber zal de Kruisvereniging Achter- eld haar 50-jarig jubileum vieren, •och dat niet alleen. Dan zal ook het it worden gevierd dat de wijk- erpleegster zuster Van Dignum 25 iar geleden bij de Kruisvereniging dienst is gekomen. In die jaren eeft zij het vertrouwen en de riendschap van de gehele bevol ing verworven. Ter gelegenheid van deze jubilea is »en feestprogramma opgezet. Echter jeen feest zonder meer, maar een ge- )euren waarbij iedereen de kans krijgt ïader kennis te maken en te profiteren /an hetgeen zoal in de gezondheids- /J~ orde is. Aangezien de (ruisvereniyiny s hele be volking en ook bijna iedereen al lid is anders wordt u het toch zeker nu), wordt de gehele bevolking uitgenodigd voor dit feest. De plaats van de activiteiten is in het Wijkgebouw aan de Walter van Amersfoortstraat. Het programma is verdeeld over twee dagen. Maandag 1 oktober van 15.00-16.30 en van 19.00-21.00 uur zal er een gra tis onderzoek zijn voor alle inwoners op suikerziekte, bloeddruk, ogentest en kan men fietsen op de home-trainer Woensdag 3 oktober is om 13.30 uur de officiële opening van het jubi leumfeest waarbij o.a. de heer Let- schert, directeur van de Provinciale Utrechtse Kruisvereniging, een inlei ding zal houden over de toekomst van de plaatselijke Kruisverenigingen. We gens ruimtegebrek is dit onderdeel al leen voor speciaal genodigden. Van 15.00-16.30 uur zal er een recep tie zijn van zr. Van Dignum en het be stuur voor de gehele bevolking. Tijdens deze receptie zal de zuster een ge schenk worden aangeboden. Tevens is er een tentoonstelling van projecten van de basisscholen over het Kruiswerk. Een historisch overzicht van 50 jaar Kruisvereniging Achterveld (Wit Gele Kruis). Er zal een gezondheidsmarkt zijn met stands van het Astmafonds, EHBO, Hartstichting. Kankerbestrijding, Nierstichting en Rheumafonds. De avondreceptie van zr Van Dignum en het bestuur zal zijn van 19.00-21.00 uur. De frim van het Rheumafonds zal dan ook nog eens gedraaid worden van 20.00-20.30 uur. Tijdens de film, die in een apart zaaltje draait, gaan receptie en tentoonstelling gewoon door. Tussen de beide recep ties blijft het gebouw gewoon geopend voor bezichtiging van de tentoonstelling en het bezoek van de stands. Om 21.00 uur zal deze dag dan worden besloten. De organisatoren hopen dat alle inwoners door hun bezoek deze dagen tot een echt feest zullen maken. ACHTERVELD - Zondagmorgen speelde het Achterveldse dames elftal een thuiswedstrijd tegen het dameselftal Brederodes uit Vianen. Brederodes mocht de aftrap nemen en probeerdeal direct een opening in de Achterveldse achterhoede te vin den. Doch deze hield heel aardig de zaak gesloten. Brederodes kon er via rechts nog wel eens doorkomen, doch gevaarlijk was dat niet. Van lieverlede ging ook Achterveld in de aanval, doch meer dan enkele hoek schoppen leverde dit niet op. Onge veer een kwartier voor rust werd Brederodes een hoekschop toege wezen. De bal werd heel goed voor gebracht en tot grote schrik van Achterveld rolde de bal heel lang zaam In het doel. Na de aftrap trok Achterveld direct naar het vijandelijke doel. L. Kerkhof schoot op dit doel waarbij de keepster de bal niet goed kon wegwerken Ook de verdediging wist niet waar ze zo gauw met de bal heen moest. J. van Dijk maakte hier een goed gebruik van bracht de stand op 1-1. Hierna golfde het spel wat op en neer waarbij Achter veld iets meer in de aanval was. De Achterveldse spits was meerdere ma len alleen voor de doel van de tegen- ACHTERVELD - Achterveld heeft In de ult-wedstrljd tegen Veense Boys toch nog 1 winstpunt mee kun nen nemen. De strijd tegen de alou- de-rivaal eindigde in Nljkerkerveen onbeslist, n.l. 3-3. De wedstrijd had een verrassend scoreverloop: er ylelen 3 doelpunten voor de rust voor Veense Boys en 3 voor Achter veld na de rust. Direct na het beginsignaal van de Amersfoortse scheidsrechter Pa- schedag toog Veense Boys ten aanval. Johan v. Dalen speelde hieruit terug op Achterveld-doelman debutant Tucco Kamps. Hij kon het leder niet goed on der controle krijgen en Achterveld keek tegen een 1-0 achterstand aan De gasten kwamen goed terug via sterk middenveldspel. Afstandsschoten van Herman v Ruitenbeek en Jan Kerkhof werden keurig gestopt door de goed keepende Veense Boys doelman Veld huizen Na een kwartier spelen kreeg Veense Boys een corner te nemen. De mandekking werd bij Achterveld niet goed toegepast waarvan Doppenberg onverwacht alleen voor de Achterveld se doelman kwam te staan en deze van dichtbij doelpunt nr. 2 in de touwen kon jagen. En 5 minuten later lag nummer 3 in het doel Middenvoor Kas mocht na een lichte overtreding van een Achter partij te vinden doch doelpunten wer den er niet gemaakt. Bij de aanvang van de tweede speelhelft was A de Vette vervangen door H v. d. Heuvel die links buiten ging spelen. M. van Ruitenbeek verdween van die plaats en werd mid denveldspeelster Het was weer hetzelfde spelbeeld als voor de rust. Na ongeveer 10 minuten spelen verstapte de linksachter van Brederodes zich en moest per brancard van het veld worden gebracht. Nadat het spel was hervat kreeg M van Ruitenbeek de bal aangespeeld die de ze gelijk doorgaf naar L Kerkhof Deze benutte haar kans en bracht de stand op 2-1Ongeveer een kwartier voor het einde verzuimde de Achterveldse ach terhoede de bal op te ruimen. Ten ge volge hiervan kwam een van de beste speelsters van de tegenpartij alleen voor T. van Westerlaak te staan Deze was geheel kansloos en zo werd de stand 2-2. Achterveld trok nog wel ten aanval maar niets lukte meer H v d Heuvel schoot juist naast, M Hak die anders goed gerichte en harde schoten lost. schoot ver naast en J van Dijk die bijna voor open doel stond miste. Zon dag 23 september speelt Achterveld een uitwedstrijd tegen Schalkwijk Aan vang van deze wedstrijd is 10.30 uur ACHTERVELD - Op zondag 23 september zal door de Auto, Motor en Bromfiets Club Achterveld een veilig verkeersrit worden georgani seerd. Deze rit wordt verreden vol gens het laatste regelement In de sport- en tourklasse en telt tevens mee voor het club kampioen schap. Tijdens deze veiligverkeersrit krijgt men 10 vragen te beantwoorden. Elke vraag die niet of fout wordt beant woord wordt bestraft met vijf straf pun ten Uitzetters van deze rit zijn de heren H. de Ridder en D. Bijl. Controleur is de heer H. Schopping Inschrijven voor deze rit vanaf 13.30 uur in hotel De Roskam. De start is om 14 00 uur Er is weer een aantal mooie prijzen beschikbaar. De prijzen zijn allemaal ge bruiksgoederen. Als extra prijs is er een herenpolshorloge voor die deelnemer die het kleinste aantal stafpunten haalt in de sport- en tourklasse. Deze prijs is beschikbaar gesteld door de heer Schopping. ACHTERVELD - Nu het win terseizoen is aangebroken houden de schutters van de schietvereni ging Ons Genoegen hun onderlinge wedstrijden weer op de binnenbaan In Ons Gebouw. Aan deze eerste schietwedstrijd werd door 12 schutters deelgenomen. Een deelnemer wist het totaal aantal te behalen punten bij elkaar te schieten. De uitslag was: 1W Voskuilen 50 pnt. 2. A. Vlug 46 pnt. 3. J. E. v Hamersveld 46 pnt. 4. J v. Nimwegen 45 pnt. 5. J. v. Rossum 44 pnt. 6. H. J. v. Ruitenbeek 44 pnt. 7. A. v. Daatselaar 43 pnt. 8 Th. v. d. Koedijk 42 pnt. 9. H. Hols 41 pnt. veldse achterhoede speler een vrije trap nemen Deze werd omgezet in het 3e doelpunt. Vriend en vijand stond ver baasd over zoveel doelpunten in zo'n korte tijd. De Achtervelders probeerden toch nog vol goede moed de achter stand te verkleinen, doch de trapvaste Veners gaven niets toe. Door fors maar niet onsportief ingrijpen, welke prompt door de scheidsrechter werden bestraft via vrij trappen ging de strijd verder. Achterveld speelde te gejaagd en te onzorgvuldig om voor de rust een pun tje te scoren De 2e helft van de wedstrijd kreeg Achterveld de wind en de zon mee en begon meteen met een fel offensief. Uit een vrije trap kon Klaas van de Heuvel uit een moeilijke hoek doelman Veld huizen passeren. Veense Boys moest voortdurend aan de noodrem trekken om de aan stormende gasten van het lijf te houden Wegens ongeoorloofd spel ging nr 3 van de Boys op het boekje van scheidsrechter Paschedag. De Achter veldse middenlinie waarin Piet Vos veel beter speelde dan vorige week zette de voorhoede voortdurend aan het werk. Schoten vanuit de eerste en tweedelijn belaagden het Veense Boys doel. en Achterveld bleef de betere ploeg, ech ter nog zonder succes. Veense Boys kon zich enkel bepalen tot counter voetbal, meestal over de linkervleugel naar linksbuiten Kas. Cor Hoogland die vandaag rechtsback stond kon de rap pe Kas echter afdoende controleren In de 50ste minuut van de strijd was het Achterveldse middenvoor Albert Tol boom die geklungel in de ontredderde Veense Boys met een gaaf doelpunt kon afschaffen 3-2. Enkele minuten later werd er hands gemaakt in het straf schopgebied van Veense Boys. Jan Kerkhof voltrok het vonnis en de stand was gelijk 3-3. ledereen dacht dat Achterveld nu de volle winst zou pakken, maar hun kruit bleek te zijn verschoten. Het tempo zakte en Veense Boys trachtte hiervan gebruik te maken, door langzaam maar zeker Achterveld terug te dringen. Enkele corners werden door de Achterveld-verdediging weggegeven doch die leverde niets op De Achter veld doelman Kamps was in veel betere vorm dan voor de rust en stond nu niets toe. De strijd om het winnende doelpunt bleef de talrijke bezoekers boeien tot ACHTERVELD - Woensdag 12 september werd In huize St. Joseph de eerste avond gehouden van het ontspanningsprogramma dat door de bewonerscommissie voor het het einde. Tegen het einde kreeg de Veense Boys doelman nog een schui ver te verwerken van Herman v Ruitenbeek. Albert Tolboom werd ver vangen door Johan Hak en ook bij Veense Boys werd gewisseld, maar in de doelpuntenstand kwam geen veran dering meer Onder grote spanning met Veense Boys in eindfase voortdurend in de aanval floot de uitstekende leidende scheidsrechter voor het einde. Opstel ling: Sicco Kamps, Cor Hoogland. Arie Wouters, Johan v. Dale, Herman v Ruitenbeek, Piet Vos. Herman Kerkhof. Jan Kerkhof. Albert Tolboom. Jan Boersen. Klaas v.d. Heuvel. Uitslagen zondag 16 sept. 1979 Veense Boys 1 - Achterveld 1 3-3 Achterveld 2 - HVC 3 3-2 Barneveld 2 - Achterveld 3 3-1 Amersf. Boys 6 - Achterveld 5 0-0 Achterveld 6 - SEC 6 1-3 Dames: Achterveld - Brederodes 2-2 Programma zondag 23 sept. 1979 Achterveld 1 - Maluku Muda 14.30 Victoria 4 - Achterveld 2 12.30 Achterveld 3 - Scherpenzeel 3 11.30 Hoogl veen 4 - Achterveld 4 11 00 Achterveld 5 - Veense Boys 5 12 00 Roda 6 - Achterveld 6 11 30 Dames: Schalkwijk - Achterveld 10.30 komende seizoen werd samen gesteld. Het nieuwe seizoen werd geopend met een bingoavond. Dat i de bingoavonden in het vorige seizoen goed waren aangeslagen bleek wel uit de grote opkomst deze avond. Een groot aantal bewoners van St. Joseph en Sinecura waren in de recre atiezaal aanwezig De avond werd geopend door de directeur de heer Hilshorst Hij wenste alle aanwezigen j een prettige avond en was blij dat hij zoveel aanwezigen kon begroeten. Hij hoopte dat er de avonden die nog ko men net zoveel belangstelling zou zijn I Daar mevrouw Noliet wegens vakantie afwezig was en de heer Kerkhof in ver band met ziekte niet aanwezig kon zijn werd het eerste gedeelte van de bingo geleid door de heer Hilhorst en een van de zusters Het tweede gedeelte werd geleid door twee zusters Het werd een heel gezellige avond en diverse bewo ners houden met een van de be schikbaar gestelde prijzen huiswaarts keren. BEZIGHEIDSTHERAPIE Met ingang van maandag is men in het huis nu ook begonnen met bezig heidstherapie. De bezigheidstherapie zal vier ochtenden in de week worden gehouden enkel op maandag-dinsdag donderdag en vrijdagmorgen. Voor de eerste maal waren er ongeveer 10 be langstellenden. Doch gezien de gun stige reacties van deze personen is het wel te verwachten dat het aantal deel nemers en deelneemsters wel toe zal nemen.

Leusder Krant | 1979 | | pagina 13