fioiögviiet^ cJ|b groepsleider/ster ZIEKENHUIS WINKELASSISTENTEN Hoogvliet B.V. H00FDCASSIÈRE Hoogvliet B.V. BUITENDIENST Hoogvliet B.V. EEN ZELFSTANDIGE CHAUFFEUR-VERKOPER SECRETARESSE r «890CXC8000» A ASS. CHEF BEDRIJFSBURO k. de vries zoon bv ervaren typiste ervaren tuinman - terreinbewerker LOMANS B.V. SRV rijdende winkel r service-monteur Woiter Dros Groep medewerker intern transport St Elisabeth Ziekenhuis Amersfoort J medewerk(st)er personeelsrestaurant St Elisabeth Ziekenhuis Amersfoort Elektra technisch installatie bureau DONDERDAG 11 OKTOBER 1979 LEUSDER KRANT personeel Jonge mensen, die graag in een groot bedrijf willen werken, kunnen bij ons aan de slag. Op korte termijn kunnen wij plaatsen enkele in de leeftijd van 16-20 jaar voor de winkel, slijterij en groente-afdeling. Ook als u op een later tijdstip kunt komen werken, kunt u nu al solliciteren. Wij kennen goede sociale voorzieningen en stellen prijs op een prettige werksfeer. De mogelijkheid bestaat om al na korte tijd meer te verdienen dan het wettelijk CAO-loon. Bel voor een afspraak onze bedrijfsleider, de heer S. L. Rozendaal, telefoon 03498-2881 en wij zullen u gaarne in een persoonlijk gesprek uitvoerig inlichten. Parallelweg 22 - Woudenberg. Rl|n*burg Katwijk fWliHniir •"Vvi*V°<,"ChOI,n Woad., Martahoeve #Alphen Voorburg f Hazerswoude Gouda In ons bedrijf is binnenkort plaats voor een Voor deze funktie zullen wij gaarne in kontakt komen met een sollicitante In de leeftijd van 35-40 Jaar. ZIJ krijgt de verantwoording voor de werkzaamheden van tenminste 15 cassières en regelt grotendeels het geldverkeer In ons bedrijf. De dame die wl) zoeken bezit een groot verantwoordelijkheidsgevoel en Is gewend en In staat om zelfstandig en accuraat te werken, onder leiding van onze bedrijfsleider. Over arbeidstijden en beloning zullen wij u graag In een persoonlijk gesprek Inlichten. Als u geïnteresseerd bent, maak dan telefonisch een afspraak met de heer S. L. Rozendaal, telefoon 03498-2881 Parallelweg 22 - Woudenberg. #Rljneburg Katwijk •h"o"vi*UOO""""-n Martahoeve Voorburg Haiarswouda D Monster Gouda# Woudenberg #Alphen Op korte termijn zullen wij gaarne in kontakt treden met een medewerker (20-50 jaar), die wij willen belasten met de op ons parkeerterrein. De werkzaamheden houden In: - het verzamelen en binnenzetten van de wagentjes - het schoonhouden van het gehele parkeerterrein. Over beloning en arbeidsvoorwaarden zullen wij u gaarne persoonlijk Inlichten. Interesse? Bel vooreen afspraak onze bedrijfsleider, de heerS. L. Rozendaal, telefoon 03498-2881. Parallelweg 22 - Woudenberg. Rijntburg Katwijk Wassenaar Martahoeve #Alphen Voo^prg 0 Haiarswoude r Gouda# Wij zoeken voor onze i.b.v. rijbewijs B-C-D-E-. Inl. bij Besseling - Leusden Tel. 033-42426 Schoolinternaat Don Bosco vraagt zo spoedig mogelijk een Don Bosco Leusden is een schoolinternaat voor jongeren van 12 tot 19 jaar. Deze jongeren bezoeken scholen van het type LTS, LEAO, MAVO, HAVO, VWO. MTS. Naast de individuele begeleiding van de jongeren krijgt ook het groeps gebeuren de volle aandacht. Vereisten: - leeftijd minimaal 23 jaar; - in het bezit van een diploma MBO iw.; - bereidheid zich te bekwamen in een pedagogisch en didaktisch verantwoorde studiebegeleiding; - positieve instelling t.a.v. de Katholieke levenspraktijk Van toepassing is het rechtspositiereglement en de salarisregeling van de Stichting Schoolinternaten Nederland (S.S.N Telefonische informatie omtrent de funktie wordt gaarne gegeven door de heer G. Cloosterman. Tel. 033 - 43544. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kunnen worden gericht aan de direktie. Schoolinternaat Don Bosco, Dodeweg 6, 3832 RC Leusden. Het protestants-christelijk ,De Uchtenberg"-Amersfoort Voor het SECRETARIAAT van de AFDELING OPLEIDING zoeken wij een die met een grote mate van zelfstandigheid alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden op het gebied van de opleiding verricht, d.w.z. het administratief verwerken van multiplecholce toetsen, overgangs- en eindexamens, het notuleren van vergaderingen, het regelen van afspraken en het bijhouden van het archief. De secretaresse bekleedt een centrale funktie binnen de afdeling Opleiding. Wij zoeken daarom iemand met goede kontaktuele eigenschappen. Voorts verwachten wij van deze persoon enige flexibiliteit t.a.v. ad hoc-situaties. Haar opleidingsniveau is HAVO, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Enige kennis van de verpleegkundige en medische terminologie is gewenst. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO van het ziekenhuiswezen. Voor Informaties kunt u zich wenden tot zr. T. Wolff, coördinator theorie-opleiding, of zr. M. Vegt, coördinator praktijk-opleiding, tel. (033-) 38722, toestel 2146. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de dienst Personeelszaken, Utrechtseweg 160,3818 ES Amersfoort. De Wolter Dros Groep, die deel uitmaakt van de Installatiedivisie van het OGEM-concern, beweegt zich voornamelijk op het gebied van ontwerp en uitvoering van centrale verwarmings- en luchtbehandelingsinstallaties, sanitair, brandbeveiliing, centrale huisvullafzulg- en centrale stofzuiginstallatles. Wegens belangrijke uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij voor het rayon Centrum van onze Centrale Service Afdeling een: Tot zijn taak zal behoren het onderhouden van centrale verwarmings- en lucht- behandellngsinstallaties. Kandidaten dienen bereid te zijn bij toerbeurt bulten de normale werktijden storingen te verhelpen. Kennis van brander-, electro- en regeltechniek strekt tot aanbeveling. Het bezit van rijbewijs BE is vereist. Eventuele telefonische Inlichtingen verstrekt onze heer Th. Boom, waarmede u ook een afspraak kunt maken voor een sollicitatiegesprek. Telefoon 033-37214, buiten kantoortijd 035-40437 Amsterdamseweg 53,3812 RP Amersfoort. V. Het St. Elisabeth Ziekehuis is een middelgroot ziekenhuis met 320 bedden Totaal werken er± 630 mensen. Bij de Civiele Dienst van ons ziekenhuis hebben wij een plaatsingsmogelijkheid voor een De werkzaamheden bestaan o.m. uit: het verzorgen van alle transport zo wel binnen het ziekenhuis als naar plaatsen buiten het ziekenhuis; het meehelpen bij alle voorkomende werkzaamheden waarvoor het intern transport ingeschakeld wordt. De werktijden vallen op maandag t/m vrijdag tussen 7.00 - 17.15 uur. Eén maal per 3 weken is er op zaterdag een dienst van 7.00 - 13.00 uur. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de heer P.J. Lunter, hoofd van de voedings- dienst, tel. (033) 75 04 44, toestel 341 Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van het ziekenhuis t.a.v. mevrouw A.M. Mulder- Arentzen, Ringweg Randenbroek 110, 3816 CP Amersfoort. Wij zijn een modern bedrijf met wijdvertakte internationale handelsbetrekkingen en nemen een vooraanstaande plaats in op het gebied van het verwerken van dons en veren. Zo produceren wij: bedveren en dons voor de textiel- en meubelindustrie donzen dekbedden, slaapzakken en hoofdkussens voor de groothandel veevoeder voor de mengvoederfabrieken. Ter ondersteuning van het leidinggevende bedrijfsgebeuren zoeken wij een Hij houdt zich vnl. bezig met de planning van en de kontrole op de werkzaamheden in onze donsfabriek. Zijn werkzaamheden die zowel op kantoor als In de fabriek liggen zijn zeer afwisselend. T.z.t. zal 'hij geheel zelfstandig werkemnadat hij de specifieke vakkennis in ons bedrijf heeft opgedaan. A/ij denken aan een energieke aanpakker op MAVO-nivo die tevens beschikt over enige technische kennis, die niet ouder is dan ca. 35 jaar en reeds ervaring heeft opgedaan In een leidinggevende funktie. Interesse? Schrijf dan even een briefje t.a.v. dhr. D.J. van der Bie. U kunt hem ook bellen voor nadere Informatie. Industrieweg 10-14 3771 MD Barneveld Tel. 034203247 De afdeling Bureau-eecretarlsat ven het Algemeen Secretariaat van de gereformeerde Kerken In Nederland, toekt een Liefst In het bezit van MAVO-diploma, vereist 19 een goede typevaardigheid en een goede beheersing van de Nederlandse teel. Sollicitaties een: Het Dienstencentrum Q.X.N., eld. Personeelszaken, Postbus 202,3830 AE Leusden Telefonische Inlichtingen kunt u verkrijgen vla 03043244 toestel 138. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. Per 1 januari 1980 hebben wij plaats voor een om samen met vier collega's alle voorkomende tuin- en terreinwerkzaamheden te verrichten. Leeftijd niet beneden 30 jaar. Sollicitaties aan de direktie van het Jeugddorp, Postbus 130, 3770 AC Barneveld. Telefonische inlichtingen onder nr. (03425) 14 41. Onder de Civiele Dienst van ons zieken huis ressorteert o.a. de voedingsdienst. Een onderdeel van de voedingsdienst is het personeelsrestaurant. In het personeelsrestaurant worden on dermeer de maaltijden aan de in ons zie kenhuis werkzame personeelsleden ver strekt. Ter versterking van het team in het per soneelsrestaurant zoeken wij een De werkzaamheden bestaan o.m. uit: het distribueren van de maaltijden; het controleren van voedingspassen en -bonnen, het verrichten van enkele huishoude lijke werkzaamheden. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag, 8 uur per dag. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de heer P.J. Lunter, hoofd van de voedings dienst, tel. (033) 75 04 44, toestel 341 Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van het ziekenhuis t.a.v. mevrouw A M. Mulder- Arentzen, Ringweg Randenbroek 110, 3816 CP Amersfoort. TON VAN BERGEN Tel.033-417 00 Leusden-C. Kastanjelaan 3 Leusden Telefoon 40544

Leusder Krant | 1979 | | pagina 20