Uitslag Leusder Krant- kraam Uitslag Bovee rebus Winnaars braderievragen P.J.G.U. DONDERDAG 11 OKTOBER 1979 Honderden sathe's roosterden dames van Latent Talent. Een zeer warme klus, die in wisseldiensten de gehele dag door werd verricht. plaatselijk nieuws LETTERTEKENS TELLEN: Juist aantal lettertekens was: 9930. Hoofdprijs: geschenkenbon van 50.- J. Brandt, Landweg 377 te Leus- den-C. aantal geraden letterte kens: 9899 Troostprijzen (set schroeved- raaiers of poster) Ron Mulder, Pr. Hendriklaan 12, f eusden-Z. aantal geraden leter- tekens: 9898 Yvonne v Malkenhorst, Zijde- windstr. 28, Rotterdam aantal gera den lettertekens 9880 Fam. Van Stokkum. Kon Juliana- laan 28. Leusden-Z aantal geraden lettertekens 9995 Fam. Broekhuis. Prunuslaan 12, Leusden-C. aantal geraden letterte kens 9998 TOVERBALLEN TELLEN Inhoud van de pot: 502 stuks Hoofdprijs: na loting: pot met to verballen - Dorina den Ouden, Wilgenlaan 17, Leusden-C. Aan tal geraden toverballen: 500 Troostrprijzen: Rozemarijn de Jong, Roggeland 33, Leusden-C jeugdboek aantal gera den toverballen 500 Ene Berg, Amiant 12, Leusden-C doos kleurpotloden aantal geraden toverballen 500 Gvd Weerd. Walstro 5, Leus den-C. doos kleurpotloden aantal geraden toverballen 500 Jeanette Hofmeijer. Landweg 50. Leusden-C. doos kleurpotloden aantal geraden toverballen 500 Jaap. Meidoornhof. Leusden-C. doos kleurpotloden aantal geraden toverballen 504 Bert-Jan Baron. Zonnedauwhof 19. Leusden-C doos kleurpotloden aantal geraden toverballen 493 Ruud Ockerse, Waterhoen 22, Leusden-C. speeldoosje aantal geraden toverballen 485 Sandra Dekker, v. B. v Oosterhoutl Leusden Viewmaster aantal gera den toverballen 485 De prijzen kunnen op het kantoor van de Leusder Krant afgehaald worden. Het terras bij de peuterbadjes gebruikte menigeen om even uit te blazen. LEUSDEN - De braderie Is voor de PJGU een geslaagde dag geworden. Er was veel aandacht voor de lam- LEUSDEN - Tijdens de braderie kon men in de stand van Bovee een rebus proberen op te lossen De oplossina meren en het kalf, vooral van kinde ren, die vaak niet weg te krijgen waren. De opbrengst viel de PJGU dan ook niet tegen. Het raden van het juiste gewicht van het kalf en de laaftijd van de lamme ren viel voor de meeste mensen niet mee. Het kalf woog III kilo, wat door niemand werd geraden. Van de men sen die het dichtst bij dit gewicht zaten werd eerste B van Keulen, Burgemeester Bèaufprtweg 55, Leusden-Centrum. Tweede werd Dupree. Hamersveldspwpg 99. Leus- luidde Een nieuwe Peugeot is altijd een evenement! De winnaars van de rebus werden W van Putten Brucknerstraat 4 Amersfoort. G. W Lagerwey. Maanweg 29 Leusden, Frank Basjes, Viltroos 11 Leusden, Mitzel Klumper, Pr Frederik- laan 10 Leusden-Zuid. A J. Sikkens. Wilgenlaan 8. Leusden. K Royaards. Pr Irenelaan 65. Leusden-Zuid. R. v d. den-Centrum Derde bij het raden van het gewicht werd Carina Vos, Landweg 62, Leusden-Centrum De lammeren waren samen precies 385 dagen en drie uur oud De win naars hier werden J Boom, Zwarte- weg 20, Leusden-Centrum, tweede J.W. Deenik, Kon. Julianalaan 35, Leusden-Zuid en derde P. Donse laar, Trekerweg 9, ook in Leusden- Zuid De prijswinnaars zullen hun prijzen zo snel mogelijk thuis be zorgd krijgen. Hurk. Kon Sophielaan 19. Leusden- Zuid. B Middelman. Dordogne 22, Leusden, A. v d. Hoef, Klaverland 60. Leusden. Paloma Garcia. Dinkelwijk 16 Leusden, Judith Hom, Hakhorst 14 Leusden. Petra Verlderman. Wilhelmi- na v Pruisenlaan 7fLeusden-Zuid, P. na v Pruisenlaan 7, Leusden-Zuid. P Bijleveld, Dioriet 5, Leusden en A Ste- man, Beverhoeve 13, Leusden. Politie, brandweer en ambulance stonden naast elkaar opge steld op het braderie-terrein. Veel kinderen vermaakten zich in deze Porsche, waarvan je qerust even de sirene aan mocht zetten. En verbroederen dat zo n feest doet! Hier Frans Vlugt arm In arm met Marion Defares. Frans met een bekertje soep 1,-), Marion met een appel 0,25). Dat is weer vijf kwartjes voor het goede doel. Kinderen verdienen geld voor kinderen. Hier in de plant- jeskraam van „Loysden" „Spijkerpoepen", een attractie van Impala, die voor veel hilari teit zorgde. Schuifelend en springend in een zak vooruit in Achterveld. Slechts gekleed in één handdoek en één zwembroek opende burgemeester Rademaker het festijn. Even later slingerde de eerste burger van dit dorp zich onvervaard in het water. Werk groep-voorzitter Peter Lodewijks luistert geamuseerd toe. Ballengooien behoorde tot de Achterveldse attracties. uimuu»" RUK5P0UHE Het schaakgenootschap Leusden speelde menig vluggertje. oc haaien Bij die Tarzan-slinger liet Rademaker het niet. Hij klouterde ook nog even naar het plafond van het binnenbad

Leusder Krant | 1979 | | pagina 9