FOTOKOPIE NODIG? Leusder Krant HERFST-TIP Heideplanten? Ut TUIMTOKO plaatselijk nieuws DONDERDAG 15 NOVEMBER 1979 ACHTERVELD Afstand scholen winkels r 800m Woonwagencentrum in of nabij woongebied Woonwagencentrum in werkgebied Rozendaallaan 9 Leusden-C Meer keus en betere kwaliteit: trefpunt rw ptanttmrhenUen AMSTERDAMSEWEG 139 -033- 17031 3812 RR AMERSFOORT 4. Een ruimte ten zuid-westen van het kruispunt Burg. de Beaufortweg - Groene Zoom Voordelen: - geringe visuele overlast voor bestaande bebouwing - eenvoudige ontsluiting Nadelen: - grond geen gemeente-eigendom - grote afstand tot woongebied - opvallende ligging - ongewenste terreinuitbreiding mogeli|k 7. Een ruimte aan de westkant van de Middenweg even ten noorden van de Wilgenlaan Voordelen: - geringe visuele overlast voor bestaande bebouwing - eenvoudige ontsluiting - dicht bij woongebied - grond is gemeente-eigendom Nadelen: - onzekere toekomstige bestemming - gedurende langere tijd ongewenste terreinuitbreiding mogelijk 1. Een ruimte aan de westzijde van de Hamers veldseweg, ter hoogte van huisnummer 120 Voordelen: - grond is gemeente-eigendom - in te passen in toekomstig woongebied - eenvoudige ontsluiting - duidelijke begrenzing Nadelen: - gas (nog) niet aanwezig - in bestemmingsplan tweede fase een gebied met geringe dicht heid, dus hoge grondprijzen Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden Verschijnt elke dinsdag en donderdag Redaktle: Bert Vos, Marnix Kreijns en Peter van Meenen Verantwoordelijk redakteur: Bert Vos Inlevering kopij en advertenties: voor hel dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 uur, voor het donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 uur Redaktle en administratie: Kan toor Leusder Krant, Rozendaallaan 9. Leusden-centrum Op werkdagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14,00 tot 17 00 uur 5. Een ruimte aan de westzijde van de Groene Zoom even ten noorden van het kruispunt met de Burg. de Beaufortweg Voordelen: - geringe visuele overlast voor bestaande bebouwing - eenvoudige ontsluiting - minder opvallende ligging Nadelen: - grond geen gemeenteëigendom - grote afstand tot woongebied - ongewenste terreinuitbreiding mogelijk 8. De plaats ten oosten van de Middenweg, waar tot voor kort de boerderij Midden Krakhorst stond Voordelen: - geringe visuele overlast voor bestaande bebouwing - eenvoudige ontsluiting - dicht bij woongebied - grond is gemeente-eigendom - tamelijk duidelijke begrenzing Nadelen: - tamelijk ver van voorzieningen - opvallende ligging 2. Een ruimte aan de westzijde van de Hamersveld- seweg, ter hoogte van huisnummer 106 Voordelen: - grond grotendeels gemeente-eigendom - in te passen in toekomstig woongebied - eenvoudige ontsluiting - duidelijke begrenzing Nadelen: - gas (nog) niet aanwezig - in bestemmingsplan tweede fase een gebied met tamelijk hoge dichtheid, dus lagere grondprijzen Abonnementsgeld: 40,- per jaar, 20,50 per half jaar, 10.50 per kwartaal. Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18 00 uur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent bezorging, (dins dag en donderdag tussen 18.30 en 19.30 uur), tel 033-40691 Bij geen gehoor kunt u kontakt op nemen met onze inspekteur bezor ging, overdag 03420-6141, na vijf uur: 03420-4679 Nabestellen foto's: De meeste in de Leusder Krant ge publiceerde foto's kunt u nabestel len (met uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbe taling van 5 - per exemplaar (for maat 13x18 cm) op giro: 871441 t.n v. de BDU b.v. te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste foto, aantal, nummer van krant, pa gina waarop de foto werd geplaatst U kunt ook kontant betalen op ons kantoor, Rozendaallaan 9, Leus den/centrum Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u de gewenste foto's thuis. DE LEUSDER KRANT is een uit gave van de BDU-krantenkom- binatie te Barneveld. 3. Een ruimte aan de oude Bavoortseweg ter hoogte van het kruispunt Groene Zoom - Heil igenbergerweg Voordelen: - geringe visuele overlast voor bestaande bebouwing - eenvoudige ontsluiting Nadelen: - grond geen gemeente-eigendom - afstand tot woongebied - opvallende ligging - (te) grote afstand tot voorzieningen - ongewenste terrein-uitbreiding mogelijk 6. Een ruimte ten oosten van de Zwarteweg, even ten noorden van de brandweerkazerne Voordelen: - geen visuele overlast voor bestaande bebouwing - eenvoudige ontsluiting - dicht bij woongebied en voorzieningen Nadelen: - grond geen gemeente-eigendom - onzekere toekomstige bestemming - gedurende langere tijd ongewenste terreinuitbreiding mogelijk 9. Een plaats in de Tweede Fase in de buurt van de boerderij Munnikhove Voordelen: - eenvoudige ontsluiting - aan de rand van toekomstig woongebied Nadelen: - grond geen gemeente-eigendom - ongewenste terreinuitbreiding mogelijk vervolg op pagina 5

Leusder Krant | 1979 | | pagina 3