S.V.A. dames verloren van Vriendenschaar jAntilopen start :aalcompetitie Isuccesvol Diplomazwemmen in Bavoort Hoe kunnen Rooie Vrouwen n Leusdense politiek actief zijn? 30 minuten voetbal in Achterveld 22 nov. ledenver gadering Avanti Uitslagen SVA jeugd Uitslagen Klaveijasclub Leusden Troef Uitslagen SVA Hockeyclub hield open huis Uitslagen B.V. '75 Plusminus Klachten Sint Nicolaas bij D.W.S. Vrijdagavond dropping Jeugdbeweging De Til Disco Leusder Krant FOTO-KOPIE NODIG? 2 keer per week ACHTERVELD - Zondagmorgen I moesten de dames uit Achterveld in I een thuiswedstrijd het hoofd buigen Jvoor de dames van Vriendenschaar luit Culemborg. Achterveld verloor [deze wedstrijd met 0-1, hetgeen ze- ker een goed resultaat genoemd [mag worden omdat dit een wedstrijd r betrof tegen de koploopster. De [wedstrijd begon pas om zeven minu- I ten over half elf daar Vriendenschaar [pas om 10.15 uur arriveerde en de I scheidsrechter met genoemd tijdstip I genoegen nam. Vriendenschaar P begon met de aftrap en speelde de j eerste helft van de wedstrijd met de [wind mee. Reeds na twee minuten spelen nam de tegenpartij een voorsprong lEen hoge bal komend van rechts (belandde in het Achterveldse doel. De keepster T. van Westerlaak had I nog geen bal te verwerken gekregen. Was dit wel het geval geweest, had Izij mogelijk dit doelpunt kunnen voorkomen De supporters langs de lijn dachten na dit eerste doelpunt dat het van de zijde van de tegen stander wel doelpunten zou gaan regenen, Dit kwam echter heel an ders uit. De Achterveldse trainer P. Smink, had de achterhoede speciaal versterkt door B. van Ruitenbeek en R van Dijk op de backplaatsen te zetten. Zij hadden tot taak de snelle buitenspeelsters van de tegenpartij uit te schakelen, hetgeen hen zeer goed is gelukt. De twee genoemde backs werden steeds heel goed ge assisteerd door E. Steenbeek en M. Hak Beiden waren door de trainer ook naar achteren gehaald. L. Kerk hof op het middenveld werd bijge staan door G. Schouten en M van Druten De vleugelspeelsters waren M Wouters. H v d. Heuvel en M. van Ruitenbeek. Vriendenschaar was in het spel wel de betere, doch de sterke Achterveldse achterhoede wist steeds goed in te grijpen hoewel er wel eens een strafschop moest worden weggegeven. Een enkele maal lukte het Achterveld even on der de druk van de tegenpartij weg te komen Het was vooral L. Kerkhof die wel eens alleen doorging, doch jammer genoeg kon zij niet scoren. Na de rust begon Achterveld met de aftrap. M van Ruitenbeek was vervangen door J. van Dijk. De thuisploeg wist nu ook meer snelheid in het spel te brengen. De tegenpartij deed er alles aan om de score op te voeren. Dit lukte dankzij het goede ingrijpen van de achterhoede van de thuisclub niet. Achterveld kreeg nu meer kan sen en het was vooral J. van Dijk die regelmatig goed doorging. Doch ook zij kon niet tot scoren komen L Kerkhof werd in het strafschopge bied neergehaald Doch de niet al te best leidende scheidsrechter beslis te dat er geen strafschop werd gege ven. De wedstrijd eindigde dan ook met een 0-1 stand in het voordeel van de tegenpartij. Zondag a s zal een thuiswedstrijd worden gespeeld tegen Schalkwijk Aanvang 10.00 uur. In deze wedstrijd heeft Achterveld iets goed te maken daar zij bij de uitwedstrijd door een verkeerde beoordeling met 0-1 ver loor. LEUSDEN - Afgelopen zaterdag is de zaalcompetitie voor het seizoen '79-'80 weer begonnen. Antilopen speelt in één poule met: Amstel - Amstelveen, D.V.S. - Utrecht, O.V.V.O- Maarssen, Exa- kwa - Lelystad, Vlug en Vaardig, Am sterdam, Woudenberg - Wouden berg. De eerste wedstrijd in de zaal speelde de Leusdense ploeg tegen Amstel. Een onbekende tegenstan der. maar aangezien de ploeg op het veld een klasse hoger speelt dan Antilopen ging men met enige voor zichtigheid naar Amstelveen Antilopen startte met de volgende opstelling Aanval "Fröuk Geutjes. Margret Versteeg. Pieter Kraaikamp, Frans ter Maten. Verdediging: Anita van Buren. Yo- landa Versteeg, Derk Hueting. Jan- Kees Gerritsen voor de zieke Gert Nieuwenhuis. De Leusoense ploeg was uiterst ge concentreerd, en de eerste tien mi nuten werd Amstel overspeeld. Frouk Geutjes opende de score van afstand 0-1 Direkt daarna profiteer de Frans ter Maten handig van een fout van zijn tegenstander: 0-2 Jan-Kees Gerritsen bracht met een afstandsschot de stand op 0-3 alvo rens Amstel wat terug kon doen. Twee tegendoelpunten betekenden 2-3, maar Antilopen bleef in hetzelf de tempo doorgaan Pieter Kraai kamp scoorde van afstand 2-4. Am stel kwam nog één keer dichterbij 3- 4. Daarna was het éénrichtingsver keer naar de Amstelkorf Amstel had geen antwoord op de combinaties van de Antilopep-aan- vallen Jan-Kees Gerritsen scoorde zijn tweede treffer van afstand De beginaanval van Antilopen bracht de stand op 3-7 twee doel punten van Frans ter Maten, een doorloopbal na goed aangeven van Margret Versteeg en een afstands schot. Derk Hueting bepaalde de rust stand op 3-8 van afstand. Een com fortabele voorsprong. In de rust waarschuwde coach Evert de Bruin ervoor, om niet al te makke lijk te gaan spelen, maar de Leus dense ploeg ging met dezelfde mo tivate de tweede helft in. Anita van Buren kon zich eindelijk aan het geduw van haar tegenstand ster onttrekken, en scoorde met een doorloopbal 3-9 Amstel kwam via een strafworp op 4- 9. Antilopen miste een strafworp, die verdiend was na een leuke aktie tussen Pieter Kraaikamp en Frans ter Maten Amstel schoot van afstand 5-9 door de korf. Derk Hueting met een slim balletje achter de korf en Jan-Kees Gerritsen met een strafworp (die hij verdiende na een mooie doorloopbal) zorgden voor 5-11. Antilopen verslapte de laatste vijf minuten waardoor Amstel de eind stand op 7-11 kon bepalen. Een ver diende overwinning voor Antilopen I Zaterdag 1 december speelt Anti lopen I in sporthal ,,De Koppel" om 16 00 uur de tweede wedstrijd tegen OVV O Overige uitslagen van Antilopen: Antilopen 2 - D.K.V. 2 7-10 Exakwa 2 - Antilopen 3 6-1 Dindoa 2 - Antilopen 4 8-7 Antilopen 5 - Altius 7 7-5 Antilopen 6 - Eemvogels 4 4-1 Dindoa J I - Antilopen J I 7-1 Hellas J II - Antilopen J II 7-4 Huizen A I - Antilopen A 1 3-3 Exakwa A 2 - Antilopen A 2 1-2 Amersfoort A 2 - Antilopen A 3 3-1 Antilopen P 1 - Mia P 1 2-3 Revival O 1 - Antilopen Q 1 0-4 LEUSDEN - De uitslagen van de op 15 november gehouden wedstru- den van klaverjasclub Leusden Troef luiden als volgt: punten 1 Hr Plattel 5512 2. Hr v. d. Berg 5099 3. Hr Kleefstra 4956 4 Mevr Bolt 4953 5. Hr. Kool 4824 Klassement per 15-11-79 1. Hr. Kleefstra 114373 2 Hr Kool 110358 3 Hr v. d. Heiden 109100 4 Mevr. Knol 109035 5. Hr Knol 108535 6 Hr Arns 107814 7 Mevr. Pouli 107761 Seer M. C. Knol. Tel. 033-44289 Rozendaailaan 9 Leusden-C UITSLAGEN ZONDAG 18 NOV. '79 KVVA 1 - Achterveld 1 afgel. Achterveld 3 - Barneveld 2 1-3 Limvio 4 - Achterveld 4 afgel. Amf. Boys 5 - Achterveld 5 afgel. SEC 6 - Achterveld 6 afgel. Dames: Achterveld - Vriendenschaar 0-1 Programma zondag 25 nov. Achterveld 1 - Roda 1 14.30 Achterveld 2 - Quick 4 11 30 Scherpenzeel 3 - Achterveld 3 11.30 Achterveld 4 - Hoogl.veen 4 12.00 Veense Boys 5 - Achterveld 5 12 00 Achterveld 6 - Roda 6 14.30 Dames: Achterveld - Schalkwijk 10 00 UITSLAGEN EN WEDSTRIJDEN RODA '46 Afd. Zaterdag 17 november 1979: Roda 3 - Veluwse Boys 3 6-1 Rood Wit 4 - Roda 4 2-2 Roda 5 - Veensche Boys 5 6-1 Roda 6 - S.D.V.B. 6 2-1 Unicum 6 - Roda 7 1-2 Sparta 9 - Roda 8 2-1 Wedstrijdprogramma a.s. weekend: 24 november 1979: Roda 1 - Benschop 1 14.30 C.J V V 4 - Roda 2 10.00 Roda 3 - Hulshorst 3 12.00 Sparte 6 - Roda 4 12 00 Zwart Wit 5 - Roda 5 14.30 S.D.C P 6 - Roda 6 12.00 Roda 7 - VVZ. 7 12.00 Sparta 8 - Roda 8 12.00 RODA '46 afd. zondag Woensdag 14 november Sparta N - Roda 3-2 Zondag 18 november 1 Roda - Nederhorst afg. Roda 4 - A PW C 4 afg. Soest 8 - Roda 5 afg. Roda 6 - Amf. Boys 6 afg. Hoogland 7 - Roda 7 3-0 LEUSDEN-CENTRUM - Zaterdag middag werd het reeds enige weken in gebruik zijnde clubhuis van de MHC Leusden ten overstaan van een groot aantal belangstellenden in de openbaarheid gebracht. Er waren diverse gemeenteraadsleden, het vrijwel voltallige sportstichtingsbe- stuur en afgevaardigden van het hockeydistrict Midden-Nederland en een aantal plaatselijke sportclubs. Ook PrlnsHeerlijk (In cognito) gaf acte de présence. Rond half drie werd een voor proefje van ..pakjesavond" gegeven De jeugdafdeling van de hockeyclub - er was ..gelapt a 1,- per man - bedacht voorzitter A. Parson met een klok. een lotto/bingo-automaat en een instructiebord. Het pakje van Dames 2 bevatte heel wat anders en met name een theecombinatie (een thé complet?) voor twee elftallen tijdens de rust Dames 1 en 3 hadden gezorgd voor een enorm droogboe- ket boven de toegang naar de baren Heren 4 hèd (met de nadruk op ..had") een dubbel-cadeau: een half dozijn dienbladen en een kristallen vaas. die de overhandiging evenwel niet overleefde door een val van de gulle gever. Uitpakken hoefde niet meer, je kon aan het gerammel al horen, dat het kunstwerk voltooid verleden tijd was. Voorzitter Parson sloot dit deel van de koempoelan af met dank aan alle gevers, waarna hij in de persoon van opperklusjesman R Akkermans (met een platenbon) alle doe-het- zeivers nog eens in het zonnetje zette. Burgemeester J.W M. Rade maker, net terug van de sinterklaas intocht. kon nog een groot deel meemaken van de om even over vieren begonnen (letterlijk en figuur lijk) vriendschappelijke hockeywed strijd tussen ..Eemland" en een elftal van de Batavieren. Het werd een door zeer velen bijgewoonde bijzon der geslaagde demonstratie. De par tijen ontliepen elkaar niet zoveel. Uit een lange en een korte hoekslag kwamen de Batavieren voor de rust op 0-2. In de tweede helft benutte Rob Westdijk, één van de drie Leus dense Batavieren, een strafpush om de zeer terechte 1-2 eindstand te bereiken. Keeper Theo Willemsen was de beste ..Eemlander". Hij be hoedde zijn team voor erger! bij u in de brievenbus, op dinsdag en donderdag Als abonnee op de Leusder Krant hebt u een streepje voor. Dan weet u tenminste zeker dat u op de hoogte blijft van het plaatselijk nieuws. Nog geen abonnee? Vul dan de bon op de voorpagina in. LEUSDEN - Op 27 oktober werd er in zwembad Bavoort afgezwom men voor de diploma's A en B Voor diploma A slaagden: Liselotte Wil- lemse, Karin Ploeg. Alexandra Dyas, Robbert Kreber. Martijn Kuipers. Rens Zwarte, Alyda Schipper, Mir jam Hogenwerf. Pieter van de Bemer. Nicol Adriaans. Christian Oudenaarden, Micha Wertheim, Mi chael Schoeman, Claudia van Huls- sen, Marcella Osnabrugge, Harry van de Haar, Conny Osnabrugge. Olger Kerseboom, Saskia Hajos. Ivar Brandsen, Jorrit Oosthoek, Curly van de Pol, Hugo Schwageman, Frank Heusden, Jorrit Nolt, Lucas Arends, Wietse Duisterhout, Greet Quaghebeur. Kirste van Zalingen, Allard de Jager, Gerard Spitsbaard. Michiel Meyer, Erik van Veldhuizen, Kees van de Hoogen. Wilbert Bor- ren, Edwin Prinsen, Jacco Schim mel. Cees Schouten. Edson Pays, Hilco Kalshoven, Elles van Maanen, Erik van de Hengel, Mariska van de Berg, Ronny Tolboom, Arie Weste ring, Jos van Veldhuizen. Marines Hardeman, Jacqueline de Jager, Jannemarie den Toom. John Zonne veld, Roeland Boer. Willeke Stitse- laar, Wouter Dekker, Eugenie Roos eboom. Christel van de Hengel. Kar- lyn Verwers, Wendy van Roekei, Wil- ma Meyerink, Remco Duits. Kim van Ginkel, Stella de Liever, Ellen Boers- ma, Charlotte de Ree, Jurjen Leclu- se, Marc van Driest, Yvonne Veenen- daal, Mariska Veenendaal, Rainier van Beek. Jeanette Oudshoorn. Pas cal Evers, Yvette van Diest, Arjen van 't Hooft, Marielle Eggenkamp, Bas Ebbelaar, Stevanie van de Stap, Joy ce Jansen, Simone Klik, Ineke van Aken, Betty Veldhuizen. Grietje van Poolen, Cornelia Wagensveld, Jac queline van de Hengel en Bep Hout veen. Voor diploma B slaagden: Marja Hoeve, Catharina van Heusden, Jo hannes van Vliet, H M van Komme ren, Swinta ter Haar, Jakko de Bruin, Frangois Kraan en Manon Scheper. LEUSDEN - De uitslagen van de wedstrijden van Biljartvereniging '75 luiden als volgt: Jeugd: Neptunus 1 - B V. '75 1 2-5 Neptunus 2 - B V '75 2 4-3 V V.V. 1 - B V. '75 1 0-7 Neptunus 1 - B V. '75 2 4-3 Programma jeugd: 26 november 18.30 uur B V. '75 2 - B V. '75 1 Jos van Kooy en Willem Bastmeier gaan op 23 en 24 november de kleu ren van B V. '75 vertegenwoordigen in het jeugdtoernooi van Neptunus. Senioren: Leusden 1 - B V '75 1 2-5 Programma: B. '67 1 - B V. 75 1 22 nov. 19.30 uur: B.V. '75 2 - Soesterkwartier 3 Door overwinningen van Eep Veer en Fake Schonewille behaalde het kaderteam een 4-2 overwinning op V.D.O. uit Oss. Wim van de Berg was uit vorm en verloor. ACHTERVELD - Het restant van de op 30 september gestaakte voet balwedstrijd Naarden-Achterveld (30 minuten) zal worden uitgespeeld op het veld van de S.V. Achterveld, wanneer de stand op de ranglijst dat t.o.v. promotie of degradatie nood zakelijk maakt. Achterveld mag met 11 en Naarden met slechts 10 spe lers aan het eventuele vervolg deel nemen. Naarden heeft inmiddels f 50,- boete gekregen en 2 winstpun ten in mindering ACHTERVELD - Donderdagavond 22 november zal om 20 00 uur pre cies in De Moespot de algemene ledenvergadering van de sportver eniging Avanti worden gehouden. De agenda bestaat deze avond uit dertien punten Enkele heel belang rijke punten zijn de bestuursverkie zing, de kandidaatstelling en de ver kiezing van sectie bestuursleden en commissieleden. Er zal ook een ver kiezing zijn van de kascommissie en de vaststelling van de contributies. Ook zal het huishoudelijk reglement onder de loupe worden genomen. Gezien het belang van deze vergade ring hoopt het bestuur dat er ditmaal een record aantal leden op deze avond aanwezig zullen zijn LEUSDEN/CENTRUM - Wonen in Leusden is kennelijk plezierig Hoe wel dat kan liggen aan het feit, dat het in de vorige woonplaats niet allemaal botertje aan de boom was, wordt door de band genomen in Leusden maar weinig geklaagd Er is altijd en overal wel eens wat en onlangs ontmoette ik een nieuwe Leusdenaar, die bepaald ontevreden was. Hij barstte zowat van de klach ten en ik kreeg maar amper de kans om de woordenstroom op een stukjè papier te zetten: ,,Er is in Leusden geen sporthal, geen buurtbus, geen woonwagenkamp, geen schiet baan en zelfs geen wijkagent, geen bioscoop of theater en - hoe bestaat het? - geen herenkapper" Hij had nog wat meer op zijn lever ..Waar vind je hier Albert Heyn, V&D, C&A, een openbaar toillet, een Italiaans of een Grieks restaurant, een jachtha ven, een camping, een station (wel onbewaakte overwegen) of squash en jeu de boulesbanen?" Ik probeer de nog de man te kalmeren met op te merken, dat B&W van goede wil zijn, allerlei plannen hebben, maar niet voor alles tegelijk kunnen zor gen dat er gedacht wordt aan een sport- en een tennishal, een hand- balveld, een maar toen had hij het niet meer. De sportvoorzieningen in Leusden gaven hem helemaal geen reden tot juichen ,,Je krijgt als je nog maar net op Leusdens grondge bied staat wel een leuk boekje („Sport in Leusden". P.) met allerlei gegevens over de plaatselijke sport, maar probeer eens lid te worden van een club. Vier verenigingen heb ik gebeld, maar vanwege tekort aan accommodatie, ledenstop en/of wachtlijst sport ik nu met vrouw en kinderen in Amersfoort!" Peter ACHTERVELD - De uitslagen van zaterdag 17 november van SVA jeugdvoetbal luiden: junioren Achterveld A1 - Hoevelaken A2 3-0 Achterveld A2 vrij Achterveld B1 - CJVV B1 1-1 Achterveld B2 - KVVA B3 6-0 Achterveld C1 - SEC C1 1-1 Hoogland C5 - Achterveld C2 4-0 pupillen Spakenburg D1 - Achterveld D1 Achterveld D2 - VVZ 49 D3 0-1 Roda 46 D6 - Achterveld D3 0-1 Achterveld E1 - VVZ 49 E1 0-1 Achterveld E2 - TOV E2 2-0 Achterveld E2 - Roda 46 E6 0-3 APWC F1 - Achterveld F1 0-0 Programma voor zaterdag 24 no vember junioren uur Quick A1 - Achterveld A1 15.00 Achterveld A2 - CJVV A2 15 00 Amf. Boys B1 - Achterveld B1 15.00 VVZ 49 B2 - Achterveld B2 15 00 Achterveld C1 vrij Achterveld C2 - Hoevelaken C313.45 pupillen Achterveld D1 - KVVA D1 13 00 De Glind D1 - Achterveld D2 11.00 Achterveld D3 - Limvio D3 13.00 Spakenburg E1 - Achterveld E1 13.00 IJsselm. Vogels E7 - Achterveld E2 13.00 Quick E6 - Achterveld E3 13.00 Achterveld F1 - Amf Boys F1 12 00 Roda 8 - Hoogland 8 afg. Programma zondag 25 november 1979 Achterveld - Roda vert. 13.30 uur Roda II - A P W.C. II 11 30 uur Roda III - V.V.Z.A. Ill 11.30 uur Soest 5 - Roda 4 vert. 10.30 uur Graveland 5 - Roda 5 vert. 13.30 uur Achterveld 6 - Roda 6 vert. 11.45 uur V V O G. 7 - Roda 8 vert 12.30 uur ACHTERVELD - Evenals voor gaande jaren zal de Sint, ondanks zijn drukke werkzaamheden, weer te gast zijn van de muziekvereniging D.W.S. Op 4. 5 en 6 december zal de Sint weer een bezoek brengen in gezinnen te Achterveld. Stoutenburg en omgeving. Dit bezoek zal echter alleen op verzoek plaatsvinden De goedheiligman zal vergezeld worden van twee zwarte Pieten. In verband met de zeer drukke tijd zal het be zoek niet langer kunnen zijn dan ongeveer 20 minuten. Ten einde te leurstellingen te voorkomen kan nu reeds een afspraak worden gemaakt. De afspraken kunnen telefonisch na 18 00 uur worden gemaakt door te bellen 033-41197 Uiteraard zal er voor de bezoeken een kleine vergoe ding worden gevraagd die ten goede zal komen aan de muziekverenioino. LEUSDEN - Over dit thema hield de Rooie Vrouwengroep Leusden op woensdag 14 november in De Til laar maandelijkse bijeenkomst. Vol gens de afspraken voor het komende seizoen was de avond niet meer voorbereid door de kerngroep, maar door drie andere vrouwen uit de jroep: Heieen van Bokhorst, Riet van Heerewaarden en Tine van Leer- sum. ledereen was gevraagd voor deze ivond het diskussieboekje „Begeer- e heeft ons aangeraakt" door te lemen, uit de vorig jaar gehouden liskussieronde ,.ln de Roos" Dit )oekje behandelt het doel, de keuze 'an de middelen en de struktuur van de Rooie Vrouwen Met dit in ge dachte hadden de drie vrouwen de diskussie zodanig voorbereid, dat de groep niet in algemene zin aan de gang zou gaan, maar dat zij zich duidelijk vanuit de persoonlijke situ atie op de Leusdense situatie zou gaan toéspitsen. Daartoe hadden zij de volgende drie vragen opgesteld 2. Rooie Vrouwen zijn vrouwen die eens per maand vergaderen - Dus een avond per maand zijn ze Rooie Vrouw Als je het eens bent met deze stelling, hoe ligt dat dan voor jou en hoe geef jij daar vorm aan? 2 Welke ..kwaliteiten" moet iemand volgens jou hebben om een poli tieke funktie te vervullen? - a Waarom denk je dat juist vrou wen aktief meedraaien in de poli tiek, niet zo zien zitten? - b en wat is (zijn) voor jou per soonlijk het (de) grootste pro- ble(e)m(en) (oplossingen)? - c Waarom ga jij bijna nooit naar fraktie- commissie- of raadsver gaderingen'' 3 Wat vindt je van de arbiedsverde- ling binnen onze Rooie Vrouwen groep - als je kijkt naar de bezetting van onze werkgroepen bijvoorbeeld akties, herverdeling van arbeid, gemeentepolitiek. - hoeveel tijd wil/kun je zelf in Rooie Vrouwenaktiviteiten stop pen? Slechts de eerste vraag is uitgebreid behandeld, maar de diskussie werd door de aanwezige vrouwen zo be langrijk gevonden, dat besloten werd de volgende bijeenkomst op 12 december met dit thema door te gaan Uit de diskussie kwam naar voren, dat het Rooie Vrouw zijn door ieder persoonlijk wordt ingevuld en dat de fase van je eigen ontwikkelingspro ces medebepalend is voor het zelf politiek aktief zijn. Juist over dit punt zal volgende keer verder worden ge praat. Zoals altijd werden aan het begin van de avond door de kerngroep in de persoon van Ted Janssen een aantal mededelingen gedaan onder andere over het deelnemen aan de plaatselijke werkgroepen van de PvdA ter voorbereiding van het ver kiezingsprogramma 1981. Met name de werkgroep emancipatie werd on der de aandacht gebracht Over de verslagen van de verschil lende werkgroepen binnen de Rooie Vrouwen Over het initiatief van de vier vrou welijke raadsleden om naar aanlei ding van de algemene beschouwin gen te komen met een aanzet tot emancipatiebeleid en de vraag hoe de Rooie Vrouwen zich hierbij zullen opstellen. Dit punt deed wel enige stof opwaai en Met name kwam de vraag aan de orde op welk tijdstip en op welke wijze de Rooie Vrouwen hun stem zullen laten horen. In ieder geval is besloten er een thema-avond aan te wijden. Verder zal een voorbereidingsgroepje gaan praten over de strategie van de Rooie Vrouwen in deze emancipatie- diskussie. Voor de dropping welke a.s vrijdag avond door de Jeugdbeweging „De Til" wordt georganiseerd meldden zich reeds ruim 25 personen. De organisatie wil belangstellenden nogmaals dringend vragen zich uiterlijk a s. woensdagavond te mel den zodat voor voldoende vervoer gezorgd kan worden. Men kan zich melden via ,,De Til" liefst dinsdag of woensdagavond na 19.30 uur of te lefonisch 033-41826. De deelnemers zullen in groepjes van 3 of 4 gedropt worden Het eindpunt waar men na dropping heen moet is niet in Leus den. KAARTAVOND Donderdag 22 november as. wordt in De Til de derde kaartavond van het seizoen gehouden. Evenals de vorige keren is er gelegenheid voor Schutjassen en Klaverjassen. Het inschrijven vindt plaats tussen 19.30 en 19 50 uur. Ook voor deze avond zijn weer mooie prijzen te winnen Dit concours telt ook mee voor het seizoenkampioenschap. Deze avond staat open voor iedere belangstellende, die wil kaarten. ACHTERVELD - Aanstaande za terdag wordt er in de Moespot een discoavond gehouden. De op brengst is bestemd voor de aktie Leusden voor het kind. Vanaf 20 uur draait ..Oeby Doeby" de platen De entreeprijs voor deze avond, waarop ook nog een l p -verloting wordt ge houden, bedraagt f3,-.

Leusder Krant | 1979 | | pagina 13