Supermarkt als eerste verhuisd Kwekerij 't Viaduct krijgt er verkooppunt bij Drogisterij Biezenkamp 'tKlerenwinkeltje 12 DINSDAG 20 NOVEMBER 1979LEUSDER KRANT BIEZENKAMPEPITIE13 Zo ziet het interieur eruit van Bloemtiek. Tweeëneenhalf jaar geleden kwam de heer J. W. Kniep uit Vianen naar Leusden om de zaak aan de Biezenkamp over te nemen. Wat voor een aantal Leusdense middenstanders een einddoel is, is voor de heer Kniep een begin, want hij is al druk bezig met plannen voor een tweede zaak in het hoofdwinkelcentrum. In de zaak in de Biezenkamp verkoopt hij naast uiteraard drogisterij- en parfumerie- artikelen veel homeopatische geneesmiddelen en reformartikelen. LEUSDEN - Enige weken schreven we al dat Spar super markt Aldenzee als eerste ver huisde van winkelcentrum Ro- zendaal naar de Bieshaar. Op 25 oktober werd de nieuw super markt al geopend en volgens de eigenaar heeft de zaak de eerste weken zeker aan zijn verwach tingen voldaan. Ook heeft de heer Aldenzee - ooit in het vak verzeild geraakt via de legerkantine in militaire dienst in Suriname - nu wat meer inzicht in het nut van een aantal nieuwe snufjes in de zaak. Zo zijn er slechts enkele TL-verlichtingsbal- ken gemonteerd, die nauwelijks minder licht geven dan de con ventionele dubbele balken, terwijl er ook nog een besparing van 15 procent op het energieverbruik mee wordt gerealiseerd. Daar naast wordt het pand op een ge heel nieuwe wijze verwarmd: de vrijkomende warmte van de ma chines welke achter de verkoop ruimte staan opgesteld wordt hier voor gebruikt. Het nieuwe pand heeft een ver koopoppervlakte van 550 vierkante meter, met daarachter nog 230 vierkante meter maga zijnruimte en plaats voor een ma chinekamer. De nieuwe supermarkt. pervlak van 60 vierkante meter en de inrichting is grotendeels ge schied met blank hout. Er is een spiegelwand in het interieur ge plaatst. waardoor de zaak aan merkelijk groter lijkt. De bloemen die men in Bloemtiek kan kopen komen voor het grootste deel van de veilingen in Aalsmeer. Vleuten en Lent. Verder is men gespeciali seerd in de verkoop van bruids werk en aparte stukjes, vervaar digd van droogbloemen 't Klerenwinkeltje. Ans de Koning zal met 't Klerenwinkeltje naar de Hamershof verhuizen, omdat haar winkel uit het pand groeit. Zij zal wel blijven met kinderkleren, 't Kinderklerenwinkeltje zal op dezelfde voet doorgaan. Het assortiment is ook voor de kinderen van t-shirt tot hele mooie jurkjes, betaalbaar voor iedereen Ans gelooft heilig in de Biezen kamp, maar dat deed ze al heel lang. LEUSDEN - Bloemtiek is de naam van de bloemenzaak die de heer Speksnijder vorige week al opende in de Biezenkamp. Deze zaak is eigenlijk een verlengstuk van kwekerij 't Viaduct aan de Driftakkerweg. waar Gerrit Spek snijder - onlangs nog in het nieuws als een van de beste dahliakwe kers uit de streek - al zo'n vijftien jaar zijn beroep uitoefent. Omdat de kwekerij voor velen nogal moei lijk te vinden is, werd naar een centraler punt voor de verkoop van bloemen en planten uitgezien en daarbij viel uiteindelijk het oog op een zaak in de Biezenkamp. De heer Speksnijder heeft zijn opleiding genoten aan de land bouwschool en de vakschool voor bloemsierkunst. Hij zal overigens niet vaak zelf in de nieuwe zaak te vinden zijn, Frank Mulderij, al een aaantal jaren bij hem in dienst, zal zich met de verkoop bezig gaan houden. De zaak heeft een vloerop

Leusder Krant | 1979 | | pagina 29