een nieuwe naam voor Electropon in een nieuwe Biezenkampwinkel 47,50,24.95 29,95 12,50 49,50 79,50 SELECTllA 'n winkel vol ideeën kL DINSDAG 20 NOVEMBER LEUSDER KRANT BIEZEN KAMPEDITIE 16 SELECTRA Electropon heeft een nieuwe naam: Selectra. Een nieuwe naam die past bij ons nieuwe assortiment. Want voortaan vindt u bij Selectra niet alleen verlichtingsartikelen maar ook originele geschenken en gezellige interieurdingetjes. Kom maar kijken in onze gloednieuwe winkel en zeg even driemaal achter een Selectra. Dan vergeet u ons nooit meer. Welkom! Zweedse kaarsenstandaard van mas sief grenenhout met 7 kaar sen van 18 cm lengte. Van t 114,90 voor Wandlamp met zwenkarm en verstelbare bruine kogel reflector Van f 95,- voor Blankhouten trekdieren en stokpaardjes Poezen. Sluipend, spelend, slapend, ze zijn er allemaal. Wit en vertederend in alle prijsklassen. Meer dan 35 fleurige en uitgesproken leuke geschenkartikelen. Romantisch en nostalgisch. Zo mooi als deze serie is. zo mooi is ook de naam: Beautiful Sunday Prijzen vanaf Glas. Een leuke collectie glazen geschenkartikelen in diverse prijzen. Vanaf Wij bieden u een collectie burolampen in prijs varië rend van f 19,95 tot f 265,- Schoenmakerslampje. doorschijnend als glas met decoratieve 24-karaats vergulde pendel In aantrekkelijke kado-verpakklng van f 24,50 voor Chroom zaklamp 3-cel van f 12,90 voor Stijlvolle Interleurverllchters van wit keramiek in vele modellen Vanaf Bij Selectra loopt u tegen de juiste lamp. Niets lijkt zo moeilijk als het vinden van de juiste verlichting in huis. En toch is het zo een voudig. Kom maar eens kijken bij Selectra. Ismos buitenlicht van gebronsd aluminium, abso luut roestvrij, voor het sfeer vol aanlichten van uw huis. Van f 95,- voor Selectra heeft de vriendelijkste dierentuin van Leusden. Bisons, uilen, olifanten, vogels en beren uit de Oeral. Decoratieve dieren die het extra gezellig maken in huis. U vindt ze bij Selectra. Voor heel tamme prijsjes. 5-delige mini houtan trein. Van f 4,95 voor Honds Is hartverwarmend. Is hiephiephiep en hopsasa. Met de geschenkartikelen van het parmantige hondje Snoopy. Wie In deze collec tie rondsnuffelt zal 'waf' staan. Wit aardewerk van Sicart met een geweldige vorm geving waar de Italianen om bekend staan. Vanaf de Biezenkamp 8 Leusden-C Tel. 033 - 4 54 35

Leusder Krant | 1979 | | pagina 32