De Rabo-bank Slagerij Timmer Huishoudelijke artikelen Boon De Bondsspaarbank Chinees restaurant Lotus De Wolkamer DINSDAG 20 NOVEMBER 1979 LEUSDER KRANT BIEZEN KAMPEDITIE 15 De Rabobank, na de verbouwing heropend op 1 april 1979 De beheerder van de Rabobank, de heer J. van der Grift is erg blij met de uitbreiding van het winkelbestand, ook gezien de relaties met de win keliers. ..Leusden heeft al lang genoeg gewacht op de uitbreiding van het winkelbestand. Ik ben dan ook blij dat het uiteindelijk gerealiseerd is. Ik denk dat er in Leusden een behoefte aan zowel de Biezenkamp als aan de Hamershof is" Restaurant Lotus werd al in april 1975 in de Biezenkamp geopend en was daarmee het eerste Chinees-Indisch restaurant in dit win kelcentrum. De zaak, met een oppervlakte van ongeveer 100 vierkante meter, wordt gerund door de heer K. C. Man en twee medewerkers. Voor de heer Man - oorspronkelijk afkomstig uit Hongkong - is dit het eerste restaurant in Nederland. .Keurslagerij F. Timmer. 1 januari bestaat de slagerij 5 jaar. Het assorti ment is uiteraard vers vlees en daarbij veel zelfgemaakte vleeswaren. F. Timmer .Wanneer alle ondernemers goed blijven samenwerken kan het een leuk winkelcentrum worden, zowel voor de ondernemers als voor de mensen die komen winkelen" De Bondsspaarbank. Vier en een half jaar is de Bondsspaarbank in de Biezenkamp gevestigd. Voor die tijd zat deze bank in een caravan aan de Asschatterweg. De heer A. Bardok, beheerder van de Bondsspaarbank vindt de uitbreiding, juist voor de winkeliers, een goede oplossing. De verwachting voor de eigen branche heeft weinig met de uitbreiding van het winkelcentrum te maken. Hooguit zouden mensen uit de nieuwe wijken, die de weg naar de Biezenkamp leren kennen, toekomstige cliènten kunnen worden De Wolkamer verhuist van dit kleine pandje in de Biezenkamp naar een groter pand. Door de grotere ruimte zal de Wolkamer nu ook soedan en smyrnagarens voor knoopwerk en wandkleden gaan verkopen Me vrouw A Oosterveld-Munk heeft grote verwachtingen van de Biezen kamp Héar uitbreiding is precies op tijd gekomen ..Soms stonden hier drie kinderwagens, dan kon je nergens meer bij" Boon is de winkel die het langst in de Biezenkamp gevestigd is. al 16 jaar „In de begintijd hebben wij het best zwaar gehad", aldus de heer J. Boon „Naast luxe huishoudelijke artikelen en een grote collectie speel goed, dat wij nu nog steeds verkopen hadden wij er vroeger ook ijzerwa ren bn" De neer Boon is erg positief wat de uitbreiding betreft. „Wij zijn erg blij nu de voetsector (dagelijkse boodschappen) heel goed vertegenwoor digd is. Daardoor zal onze omzet ook gaan stijgen". De oude zaak.

Leusder Krant | 1979 | | pagina 47