iL O GO a ochterbergh wonen 'Wakker worden wordt plezierig Gordijnen, gordijnen Wandkleden <0 O LEOLUX J Degoede smaak en de kleine beurs Kombineerkeramiek Bedmode Castle Furniture Voor plavuis of parket Met 'n beetje trots presenteert Achterbergh Wonen op a.s. donderdag, vrijdag en zaterdag (27 t/m 29 december) het allernieuwste en allermooiste op woongebied. Smaak en kwaliteit staan hierbij op de allereerste plaats. Een meer dan goede service, aandacht voor Uw interieurproblemen en vrijblijvende adviezen zijn bij Achterbergh vanzelfsprekend. Daarvoor betaalt U de prijs die er voor staat. Voor U en voor ons een betrouwbare overeenkomst. Maar vóór het zover is nodigen wij U graag uit om eens te komen kijken. Bij uitstek tussen Kerst en Nieuw omdat dan al dat nieuwe en mooie nog net in 't oude jaar extra te pronk staat. l l Hellest.aat/i^Westsingel Amersfoort Telefoon 033-13048 ID ERDAG 27 DECEMBER 1979 Luxueus slapen mag best in 1980. Uitgeslapen en uitge- rust de dag tegemoet. Goed slapen vereist een goed bed, in alle opzichten. Voeg daarbij de dingen die het nóg plezieriger maken zoals de talloze stoffen en dessins die Uw slaapkamer opvrolijken. En vergeet U 't gemak niet. Achterbergh heeft bedden op (onzichtbare) wieltjes. Lage en hogere bedden. Wie uitgeslapen is duikt bij Achterbergh onder de wol! Achterberg bekent graag kleur als het om gordijnen gaat. De dessins en kleuren (of kombinaties) zijn vrijwel on beperkt, de stoffen en strukturen van het allermooiste en allerhoogste niveau. Bovendien is de kollektie zó overzichte lijk dat een verrassende keuze niet lang op zich laat wachten. Breng zelf die zeer persoonlijke noot aan Uw interieur en laat U daarbij vrijblijvend adviseren Achterbergh heeft prachtige wand kleden voor U. Uit Polen bijvoor beeld. Wandkleden die thuis, op het platteland, worden geknoopt met mo tieven naar eigen inzicht óf in samen werking met zeer goede kunstenaars. De gebruikte handgekaarde en gesponnen schapewol wordt behandeld met natuurlijke grondstoffen en daarna in de zon gedroogd. Kunst en natuur zorgen voc verrassende re sultaten. De moeite waard om ze stuk voor stuk met volle aandacht te bekijken. Model 803 - het nieuwste van Leo- lux - introduceert de 'halve hoek', een ele ment met een hoek van 45°. Dèt biedt mogelijk heden! Want 2 van deze elementen maken een hoek van 90° en zet U er een recht element tussen dan gaat U in de richting van een grootse, riante opstelling. Tussenvoegingen van rechte een- of tweezitselementen zorgen voor onbeperkte mogelijkheden. Hoe U ook de hoek om wilt gaan, Leolux helpt. Voor heel wat jaren zorgeloos woonplezier. - Nog nooit was de manou-kollektie zó uitgebreid als nu. Er is veel op manou gebied maar Achterbergh koos de beste ontwerpen, de meest praktische en duurzame modellen. Manou is jong en gezellig, smaakvol en niet al te duur Meubelen die je soms koopt 'om mee te beginnen' maar waar je later geen afstand meer van kan doen. Keramiek van Cor Unum, in donkerbruin of Amsterdams grijs. Wat U ook maar van Uw servies wilt hebben, het is altijd en per onderdeel verkrijg baar. Kombineer zelf naar hartelust. Dit veelzijdige aardewerk is van am bachtelijke stempel en een prachtig, duurzaam bezit. Als we déér over praten dan biedt Cinderella U vrijwel on beperkte mogelijkheden. In strijkvrij katoen of badstof. In zestien effen kleuren, effen 'met randjes', totaal gedessineerd, strepen, bloemen, bloemetjes. Het is maar wat U prefereert. Al wilt U een riviergezicht kom pleet met flora en fauna. Houdt U van Brahms dan zou U 'Menuet' kunnen kiezen en de dessins 'Nautique' en 'Jockey' spreken voor zich. Kortom: U moet het echt even bekijken. Bij Achterbergh zelf. Eikehout, superieur leer en onbetwist vakmanschap. Klassiek van vorm en tot in de finesses afgewerkt. Daar staat Castle Furniture borg voor en Achterbergh Wonen heeft een hele verdieping met deze zeldzaam mooie meubelen voor U ingericht. Denkt U ook eens aan eikehouten kastwanden, 'n lampetafeltje, stijlkasten of betimmeringen. Indien U die sfeer eens wilt proeven: welkom in Castle Furniture bij Achterbergh. En natuurlijk staat zo'n prachtig vloerkleed of karpet ook heel mooi op een effen vloerbedekking. Wat dit laatste betreft Achterbergh heeft een grote kwaliteitskollektie in vloerbe dekking. Ambachtelijk en met grote zorg bij U thuis gelegd. Zonder snijverlies. Om jarenlang met veel plezier van te ge- achterbergh wonen aaAK

Leusder Krant | 1979 | | pagina 16