Diplomazwemmen zwembad Ba voort Komt er een go-club in Leusden? Inhaalweekend Si®Ti Achterveld nieuwe garage rijker '79 niet probleemloos voor LTV Leusden VOETKAL VOORSPEL Diploma - zwemmen De Haaien bakten ze weer bruin Zondag puzzelrit S.V.A. agreficfa Zaterdag nieuwjaars receptie S.V.A. Vrijdagavond Hessenkar klaverjas- toernooi Beste wensen iwsiler kpant Oud papier- aktie D.W.S. Kersttoernooi klaverjasclub Leusden Troef Biljarten bij B.V.75 Uitslagen Ons Genoegen LEUSDEN/CENTRUM De hoc key- en de korfbalclub hielden zich stipt aan de kalender en organiseer den op 1 januari een nieuwjaarsbor rel resp -instuif Vanaf heden wordt het weer druk op het felicitatiefront en vooral op vrijdag 4 januari lijkt de avond zeer lonend voor het politi onele blaaspijpje Wij leven sterk mee met de mensen, die ..ambtshalve" overal even aan moeten lopen en denken o m. aan de sportstichtings voorzitter. 3 jan van 20.00 tot 21.30 uur B&W van Leusden in het Ger. Diensten centrum. de Beaufortweq 4jan. vanaf 19 30uur badmintonclub BVO '79. ten huize van voorzitter C J Boersma. Mellemastraat 17. Amers foort 4 jan vanaf 20 30 uur: LTV Leusden. clubhuis Valleipark. 4 jan van 20 30 tot 21 30 uur Roda '46 in het clubhuis 4 jan. vanaf 20 00 uur: LTV Lockhorst in Groot Krakhorst 4 jan vanaf 20.00 uur LZ&PC de Haaien in het zwembadrestaurant 5 jan vanaf 20 00 uur de Gouden Klomp in het zwembadrestaurant 5jan vanaf 16.00uur: S V Achterveld in het clubhuis 7 jan. vanaf 20.00 uur: sportstichting Leusden in het clubhuis van de LTV de Eemelaar (Achterveld) 8jan vanaf 22.00 uur: badmintonclub Leusden. sportzaal de Meent. TENNIS: De LTV de Eemelaar houdt op zaterdag 12 januari een groot (ver se) Oliebollenbal in het clubhuis. Aan vang 21.00 uur en introductie toege staan HOCKEY. Op 1 lanuari had het hockeybestuur een zeer grote respons op haar nieuwjaarsborrel in het club huis. Dames 4 bood nog een (verlaat) cadeau aan t.g.v. de opening van het clubhuis: een geschilderd stilleven van vier hockeysticks op het grasvlies met daaronder de namen van de teamle den De nieuwjaarsrede van voorzitter A. Parson kwam kort en krachtig neer op ..een gezond en sportief 1980". KORFBAL. Ook de korfbalclub An tilopen kwam traditiegetrouw op de eerste dag van het nieuwe jaar gezellig bijeen. De instuif in het clubhuis werd zeer goed bezocht. Zeer informeel en zelfs zonder een presidentiële bood schap. Die stond namelijk reeds in het clubblad ,,De Prikkel". BILJARTEN. W Morsink (BV Leus den) werd 3e in de districtsfinale Eemland 1e klasse libre klein, die in Barneveld werd gehouden MOTORCROSS. Drie Achtervelders behoorden tot de deelnemers aan een internationale motorcross in het Belgische Rijckevorsel. René v. d Burgwal (250 cc senioren) werd 13e en Harry van Hamersveld (125 cc ju nioren) 14e Dick v. Burgwal viel met pech uit HOCKEY. Uit het clubblad van de MHC Leusden blijkt de achterban van deze vereniging te bestaan uit 534 leden en 4 donateurs Op een enkele uitzondering na wonen de 332 jeugdleden (52 jongens-junioren. 46 meisjes-junioren. 130 jongens-aspi ranten en 104 meisjes-aspiranten) in Leusden De 202 senioren zijn onder te verdelen in 104heren. 68damesen 30 niet-spelende leden Van het to taal aantal leden (534) zijn 476 Leus- denaar en 32 Amersfoorter. De ove rige 30 wonen in 16 andere plaatsen, waarvan 1 in Rheinfelden (Zwitser land) LEUSDEN/CENTRUM Ruim 4000 jaar geleden moet de denksport Go in China haar oorsprong hebben gehad. Wie daarvan de „uitvinder" geweest is, werd ons niet duidelijk -het is ook al knap lang geleden - in het gesprek met competitieleider G. C. Visser van de in het begin van de zestiger jaren opgerichte en in Leiden gevestigde Nederlandse Go Bond (NGB). Deze enthousiaste pro pagandist van de brok hersengym nastiek met de korte naam woont in Hoogland (tel. 033-803348) en laat geen kans ongebruikt om het spel te verbreiden. Ook in onze omgeving, zoals U straks wel zult merken. Het lijkt ons niet slecht Go eerst even wat meer uit de vergetelheid te halen Het spel ontstond, zoals ge zegd. m China en waaide al spoedig over naar Japan, waar het onvoor stelbaar populair werd en thans door miljoenen in club- en competitiever band wordt beoefend. Het verspreid de zich later verder over de gehele wereld en kwam in 1958 ook in ons land in zwang. Vooral de laatste jaren kreeg het veel aanhang en thans overkoepelt de Go Bond een dui zendtal fervente beoefenaren, ver enigd in een twintigtal clubs in het gehele land Het dichtst hier in de buurt zijn ver enigingen in Utrecht en Apeldoorn, maar ook in en rond de keistad krijgt Go meer en meer aandacht Het stra tegisch op verovering van „grondge bied" (beloond met winstpunten) be rustende spel wordt door twee partijen gespeeld met zwarte en witte stenen of schijven op een vierkant bord. dat door 19 horizontale en evenveel verticale lijnen in vakjes ver deeld is Het lijkt ingewikkeld, maar de praktijk heeft geleerd, dat ieder een met een normale hoeveelheid in zicht. vindingrijkheid en organisatie vermogen de spelregels snel onder de knie heeft. Het is behalve span nend ook een gezelligheidsspel, dat zowel mannen als vrouwen als jon gens en meisjes tot het einde kan boeien, waarbij de factor geluk te ver waarlozen is. REGIO AMERSFOORT Een Go-cursus in het afgelopen seizoen van de Volksuniversiteit Amersfoort o.l.v. de heer Visser bracht al een tiental mensen uit de regio regelmatig bijeen Dat aantal zal binnenkort belangrijk kunnen toenemen In de reeks voorjaarscur sussen van „Latent Talent" is ook een Go-cursus opgenomen. Op vier don derdagen (vanaf 7 februari 1980) leert de heer Visser U. hoe deze tak van denksport wordt gespeeld Het ligt in de bedoeling te Leusden een Go-club op te richten. Reeds enige, tijd is een tiental spelers en speel sters elke donderdagavond met Go bezig van 19.30 tot circa 23 00 uur in de vergaderruimte van sportzaal de Meent Vanzelfsprekend kunt u ook daar eens gaan kijken hoe alles in zijn werk gaat Het zou best wat voor u kunnen zijn LEUSDEN/ACHTERVELD - Het nieuwe jaar begint met een inhaal programma en terecht, want het aan tal gespeelde wedstrijden in de 1e klasse A varieert van 13 (Lelystad en VVZA) tot 10 (Maluku Muda). Opmer kelijk is evenwel, dat voor de Barne- veldse Molukkers geen inhaalwed strijd werd vastgesteld. De ranglijst in 1A is op dit ogenblik: Nederhorst 12 19 26- 9 DWSM 12 15 16- 7 Lelystad 13 15 24-22 KVVA 11 13 15-13 Amsvorde 12 13 18-18 Naarden* 11 11 22-20 Veensche Boys 11 11 13-15 Maluku Muda 10 10 19-18 Achterveld 12 10 19-23 Roda'46 11 9 9-11 Laren 12 6 16-33 VVZA 13 6 16-24 2 winstpunten in mindering. PROGRAMMA 6 JANUARI K\/\/A - AchtPrvolrJ Roda '46 - Nederhorst Veensche Boys - Naarden Achterveld heeft 7 van de 10 winst punten in uitwedstrijden behaald en speelt elders kennelijk beter (of ten minste succesvoller) dan op het Ker- stenssportpark Dat geeft ons het idee, dat de mannen van Kisters mini maal kans hebben op de helft van de buit Dat Roda van het nog steeds ongeslagen Nederhorst zal winnen is niet op voorhand aan te nemen Alles is echter mogelijk en wij sluiten een verrassing op het Buiningpark dan ook zeker niet uit Het zou de span ning in het verdere competitiever loop weer terugbrengen Veensche Boys - Naarden lijkt uit te lopen op het achtste gelijke spel van de ploeg van Jan Drost In de zaterdagse 1e klasse B staat alleen VVJ-Vitesse op het inhaal programma Op papier zijn de bezoe kers uit Breukelen favoriet. Veel krachtsverschil is er in deze afdeling echter niet en de Jaffa's zijn in Ut recht zeker niet kansloos LEUSDÉN Zaterdag 22 decem ber werd er in zwembad Bavoort af gezwommen voor de diploma's A en B De geslaagden zijn Diploma A Johannes Ossendrijver. Donal Mac Nally. Jandira van Keken. Willem Kraaikamp Ria van Wegen. Gert van Delden. Leo de Jong. Je roen Dekker. Ivar Kroder. Micha Hoofien. Alwin Rombout. Pascal Dubbeling, Rudger Parson, Peter Philippo. Maurits Knoop. Angelique van de Broek, Astrid van der Windt, Dick van Garderen, Alice Voskuilen. Edith Terpstra, Arjan van der Tol. Tina Willigenburg, Benjamin Schaef- fer. Mark in 't Veld, Jan Willem Bijls- ma, Gijsbert Jeulink, Dick van Dijk, Anneke Blankestein, Erik van Maanen, Bend Overduin, Angelique Kok, Astrid Eigenhuis. Michel Boo gaard. Inge Wortelboer. OlgaSleutel. Sven de Heer, Xander de Wildt, Pas cal Budding. Tanja Kreikamp. Éwald van de Bremer Diploma B Roeland Ran. Steven Wiegman. Rene Stienen. Hanneke van der Berge. Roemer Bech, Wouter Franken. Martine Buhrman, Irene Evers. Robin Verploeg. Vincent Maasen. Monique Peski. Gerdinavan Essen. Erik Hendriks. Boudewijn Koops, Mette Ganggrijp, Fokkelien de Vries, Susanne Martins en Maria Heideman. Zaterdag 5 januari: 13 00 uur herenvolley Surf-Avanti te Hoevelaken 15 30 uur korfbal Antilopen-DVS, Schuilenburg. Zondag 6 januari: 14.30 uur: voetbal Roda-Nederhorst. Buiningpark 14 30 uur: voetbal KVVA-Achterveld, Amersfoort 20.00 uur badminton Leusden-ASV '68. de Meent. Maandag 7 januari: 20 00 uur bijeenkomst Sportstich ting met rond 21 00 uur uitreiking van de Jaro van Rootselaarbokaal Woensdag 9 januari: 19 00 uur badminton Dronten-BVO '79. Dronten. Donderdag 10 januari: 19 00 uur TTCL-clubkampioen- schappen, Buiningpark. DONDERDAG 3 JANUAR11980 ACHTERVELD - Evenals voorgaande jaren zal ook de Sport Vereniging Ach terveld weer een nieuwjaarsreceptie houden Deze receptie, waarop alle le den, donateurs met hun echtgenoten, vrienden en vriendinnen, en allen die deze sportvereniging een warm hart toedragen, van harte welkom zijn. zal worden gehouden in de kantine op het Kerstenssportpark van 16 00-18 00 uur op zaterdag 5 januari. ACHTERVELD - Vrijdagavond 4 ja nuari zal de vierde ronde worden ge speeld van het Hessenkar-klaverjas- toernooi Aanvang van het toernooi is om 20.00 uur. Er zal deze avond weer een aantal leuke prijzen te winnen zijn. LEUSDEN/CENTRUM Alleen aan het bordje achter een van de ra men van Groot Krakhorst was te zien, dat er o m. een varkensstal bestaat Dat gebouw was vrijdag evenwel als de (ééndaagse) grootste bakkerij van Leusden. Van 5.00 tot circa 20.00 uur had chefbakker Alex Fieseler een wisselende ploeg van zo'n 15 20 baksters en bakkers aan het werk. Traditioneel bakten leden van de LZ&PC De Haaien oliebollen en ook nu weer zo'n tienduizend stuks, waarvan het batig saldo aan de club kas ten goede kwam. Na afloop van de pret (ja. die was er) werd de „bak kerij" door een speciale schoon maakploeg weer keurig in de oor spronkelijke staat gebracht. Wat een geluk voor De Haaien, dat om de sinr LEUSDEN/CENTRUM - Het is na tuurlijk niet de primaire bedoeling, maar wie sportief is en desondanks houdt van een borrel (en eventueel van een hartige hap), kan de ko mende dagen goed aan zijn trekken komen. Even onuitroeibaar als het aloude gebruik om rond de jaarwis seling allerhande nieuwjaarswensen via de PTT ter plekke te laten bezor gen - tante Pos is zo vriendelijk om de reeds lang aangekondigde portover hoging pas op 14 januari te laten in gaan en dat is royaal na de grootste schrijfdrukte - is de traditie van sportverenigingen en daarmee ver gelijkbare ondernemingen tot het ar rangeren van een nieuwjaarsborrel, een -receptie, een -instuif of zoals bij de Sportstichting zomaar een -bij eenkomst. Het kost de clubs een smak geld maar het heet officieel, dat het be stuur met de leden en verdere be langstellenden een toost uitbrengt op de (nabije) toekomst Niemand kan precies nagaan of U tot de leden behoort of slechts uw belangstelling toont Het maakt ook niets uit bij de verstrekking van een drankje en wat let U derhalve? Het blijft - met of zon der U - een duidelijke onkostenpost. Ik ben niet al te vroeg, maar nog goed binnen het octaaf van de jaarwisse ling, met mijn wensen aan de be- stuurs- en andere leden van alle be staande en in de loop van 1980 nog op te richten Leusdense sportclubs Dat het nieuwe jaar voor U en de Uwen in alle opzichten sportief c-n succesvol mag worden, is de wens van P C Programma 6 januari 1980 van v.v. Roda '46 (afd. Zondag) INHAALPROGRAMMA Roda - Nederhorst 14.30 DEV II - Roda II vert 10 30 S O. Soest 8 - Roda 5 vert 13.30 't Gooi 12 - Roda 8 vert. 10.00 olieprijs (er werd bijna 200 liter ver bruikt) pas op 1 januari omhoog ging. De geachte klandizie kreeg nu nog grote en heerlijke oliebollen, keurig verpakt in plastic zakjes, voor een re delijke prijs Volgend jaar wordt het wellicht een luxe artikel. Achtervelds nieuws ACHTERVELD - Zaterdagmiddag om 14.00 uur werd de nieuw gebouwde garage van de autohandel en gara gebedrijf N.J. Lammers aan de Hes senweg officieel geopend. De ope ning werd verricht door de bur gemeester van Leusden de heer Ra demaker. Rijdend in een personen auto uit 1933 en door hem zelf be stuurd reed de burgemeester een gespannen lint stuk waarna hij de auto de nieuwe garage inreed. Na deze officiële opening hield de bur gemeester nog een korte toespraak. Hij was blij dat er in Achterveld weer een bedrijf was bijgekomen. On danks alle verordeningen en be staande wetten was het toch gelukt om dit te realiseren. „Ik heb bewon dering voor het feit dat dit gebouw in ten recordtijd is opgetrokken. Ik wens u veel succes". Voordat de burgemeester de garage binnenreed werd hem door het doch tertje van de heer Lammers een boeket bloemen overhandigd Dit was bestemd voor zijn echtgenote, die door onvoor ziene omstandigheden niet bij de ope ning aanwezig kon zijn. Na d opening was er voor iedereen die er belang in stelde gelegenheid het nieuwe gebouw te bezichtigen. Hiervan is veel gebruik gemaakt Er was een overweldigende belangstelling van de zijde van het pu bliek „De belangstelling heeft al mijn verwachtingen overtroffen", aldus de heer Lammers In maart 1976 is Niek Lammers voor zichzelf een garagebedrijf begonnen. Een klem gebouwtje achter zijn woning aan de Hessenweg met een opper vlakte van 55 vierkante meter werd als werkplaats ingericht. Tot december 1977 heeft hij de zaak alleen gerund. Hij kreeg toen zoveel werk, dat er vanaf januari 1978 een monteur bij moest komen. Door de groei moest er nodig een uitbreiding komen. Na enige strub belingen is dit dan toch gelukt Het nieuwe gebouw heeft een oppervlakte van 300 vierkante meter. Hierdoor was het nu ook mogelijk een hoeveelheid moderne apparatuur te plaatsen. Veel werk, zoals bijv. de remmen en de rem- schijven repareren, kan nu zelf worden gedaan, terwijl dit voorheen moest wor den uitbesteed. Het bedrijf is niet ge bonden aan een bepaald merk. Alle merken auto's kunnen daar gerepa reerd worden en ook alle merken auto's zowel nieuw als tweedehands worden verkocht. Ook is er een wasplaats, waar de doe-het-zelvers hun auto kunnen wassen en in de was zetten. Dit zal een groot gemak zijn voor degenen die met een waterslang vanaf de deuken, door de gang en zo naar buiten moeten om hun auto te wassen. Werd er in de oude werkplaats nog gewerkt met de z g werkput, nu zijn er twee moderne hefbruggen aanwezig. Een groot voor deel is ook dat er nu een grote par keerruimte is. zodat he it parkeren op de Hessenweg geen problemen meer met zich mee zal brengen ACHTERVELD-De activiteitscom missie van de Sport Vereniging Achterveld heeft voor haar leden en donateurs met introducees op zon dag 6 januari een puzzelrit, de snert- rit, georganiseerd. De inschrijving voor deelname aan deze rit en de start welke om 13.00 uur zal zijn, is in en bij de kantine van het Kerstens sportpark. Tijdens deze rit zal aan de deelnemers een bord snert worden verstreakt Er is met dezenwnte rit een aantal leuke prij zen te winnen Het inschrijfgeld be draagt voor een auto ongeacht het aantal inzittenden 5,00 en voor deel name met de bromfiets 2,50. ACHTERVELD-Zaterdag 5 januari zal de container voor de oud-pa pieractie van DWS weer staan op het bekende plaatsje op het Cooperatie- plein. ledereen die zijn oud papier wil opruimen kan dit die dag deponeren in deze container. Degenen die door bijzondere omstan digheden niet in de gelegenheid zijn, zelf het oud papier te komen brengen, kunnen dit telefonisch doorgeven aan de nummers 033-41197 of03425-1688 Indien 't voor vrijdagavond 19.00 u is opgegeven zal het papier zeker worden opgehaald D W.S. dankt allen die het afgelopen jaar de oud-papieractie hebben ge steund en ook degenen die met hun donateursgeld de kas van de vereni ging hebben aangevuld. Men hoopt dat ook in het nieuwe jaar de vereniging op dezelfde wijze zal worden gesteund omdat het geld ontvangen van het oud papier en de donateursgelden bestemd zijn voor de aanschaf van nieuwe en de reparatie van de in gebruik zijnde in strumenten. De vereniging wenst allen een voorspoedig 1980 LEUSDEN/CENTRUM - Voor de LTV Leusden was 1979 geen jaar van enkel rozegeur en maneschijn. Dat blijkt uit het laatste nummer van het extra-dikke clubblad „Vallei-Ser vice". In een groot deel van de 38 pagina's - helaas ongenummerd, waardoor de inhoudsopgave weinig zin had - tellende editie heeft het be stuur getracht de nodige duidelijk heid i.z. de lopende problemen te verschaffen. Of men daarin vol doende geslaagd is, lijkt twijfelach tig. Voor ons althans bleven veel vraagtekens bestaan en dan bedoe len wij nog niet eens, dat in het re dactionele voorwoord een contribu tieverhoging van f 5,- per jaar ge noemd wordt, die verderop het dub bele blijkt te zijn. Op dinsdag 22 januari (aanvang 20 00 uur) wordt de 8e algemene le denvergadering gehouden in De Hak- horst. Een bijeenkomst, die gezien de agenda van groot belang is voor alle leden. Onder punt 5 is vermeld infor matie stand van zaken nieuwbouw clubhuis. Tijdens de bijzondere leden vergadering van 25 september 1979 hebben 34 van de 53 aanwezige leden (per ultimo 1979 telde „Leusden" 506 leden) het bestuur toestemming ver leend tot het aangaan van een lening van een half miljoen gulden t.b.v de clubhuisbouw. Achteraf schijnt toch de nodige beroering te zijn ontstaan. Ook in het bestuur en penningmeester J van Loenen maakte dat duidelijk met zijn voortijdig aftreden. Ook om andere redenen werd besloten om op de a s. vergadering een alternatief ontwerp voor een kleiner en goedkoper clubhuis aan de leden voor te leggen. Op drie clubpagina's wordt de leden een nieuwe kostenberekening gegeven. Door het achterwege laten van een ver gelijkend overzicht tussen beide ont werpen heeft men evenwel een goede kans gemist om de besparing te conc retiseren. Feitelijk werd nu alleen duidelijk, dat het nieuwe verenigings gebouw 102 m2 kleiner van oppervlakte zal worden. Er zijn voor het komende jaar ook plezieriger geluiden te vernemen. De LTV Leusden houdt haar openings- toernooi 1980 op 12 april en het fami- lietoernooi op de 6e juni. De club kampioenschappen volgen van 14 t/m 22 juni en het slottoernooi op 20 sep tember Met niet minder dan 17 teams doet „Leusden" mee aan de competi ties Wat de dames aangaat op dins dag met 2 en op woensdag met 6 ploe gen. In de zondagcompetitie komen 3 mixedteams en 1 herenformatie op de baan en in de zaterdagcompetitie 4 mixedteams en eveneens 1 heren- ploeg LEUSDEN - Op donderdag 20 de cember werd het traditionele kerst kaarten georganiseerd door Klaver jasclub Leusden Troef. Gezien het feit, dat enkele leden waren verhin derd, waren als gastspelers uitge nodigd mevr. v. d. Heiden en de heer Jansen, zodat 28 spelers aan het toernooi deelnamen. Na elke ronde werd gewisseld. Tijdens deze wisse ling werd een loterij gehouden, waarvan de prijzen ter beschikking werden gesteld door mevr. Pouli en de heer Van Wouterschool. Tevens werd de uitslag bekend ge maakt over de eerste periode, die als volgt luidde: 1Hr. Kleefstra 132399 pt 2. Hr. Knol 128363 pt 3 Hr. Kool 126798 pt De marsenprijzen werden gewonnen door 1 Hr. Arns 45 marsen 2 Mevr. Knol 43 marsen Onder het genot van een borrel en een hartig hapje verliep de avond zeer geanimeerd en aan het eind was voor iedere deelnemer een prijs te be schikking. Op 27 december startte de 2e helft van de competitie met als resultaat- 1 Mevr Hondorp 5332 pt 2 Hr Kool 5325 pt 3. Hr. Kleefstra 5287 pt. 4 Hr Knol 5199 pt. 5. Mevr De Ridder 5036 pt ACHTERVELD - Aan de onderlin ge schietwedstrijd van de schiet vereniging Ons Genoegen werd door 14 schutters deelgenomen. Geen der schutters wist ditmaal het maximum aantal punten te behalen. De uitslag was: 1P. van Nimwegen 49, 2. J. E. van Hamersveld, 47, 3. T Daatselaar, 46, 4. Th. v d Koedijk. 45. 5. P. Smink, 45, 6. J. Voorburq Gz., 45 Vandaag. 3 januari, zal de schiet vereniging om 20 00 uur haar nieuwjaarsreceptie houden in de schietkelder van Ons Gebouw Alle le den met hun dames zijn deze avond van harte welkom Tijdens deze recep tie zal ook de opening plaatsvinden van de nieuwe pistoolbanen. LEUSDEN/CENTRUM - Het on derlinge Kersttoernooi van BV'75 is zeer spannend en zelfs onbeslist geëindigd. De formatie van de „Keuenkapiteins" onder aanvoering van Wim v. d. Berg en verder be staande uit Wim Wery, Wim Delwei en Wim Bastmeier verzamelde 16 punten, evenals de „Serietrekkers" van John Kramer, die een team vormde met Jos van Kooy, Harry Kramer en Ben van Dijk. De „Kunststoters" Fake Schonewil- le. Tom Kramer. Joop Kramer en Nico van Doorn kwamen niet verder dan 12 punten en de rode lantaarn was voor Frans Wisman, Cor Kisteman, Adriaan Bos en Dik v d. Heuvel, die de naam van „Lakenridders" niets helemaal waar konden maken Tijdens voorwedstrijden anker-kader 38/2 eerste klasse, die van 28 t/m 30 december bij BV'75 zijn gehouden, hebben Wim v d Berg en Fake Schonewille geen promotie weten te behalen. De grens van 26,99 per beurt werd door Wim met 20.75 nog het dichtst benaderd Fake speelde 15,76 per beurt. Toch nog een respectabel aantal in deze spelsport en het dubbele van wat hij een jaar eerder bereikte

Leusder Krant | 1980 | | pagina 7