UITNODIGING! «GW1*1 ArrBlil Aan de gegadigden voor een premie-koopwoning in het plan te Leusden-Centrum. PROFICIAT met uw nieuwe huis in het plan „Langenbeek" te Leusden. LEUSDEN" W.A. Een periode van spanning en onzekerheid is voorbij; een eigen huis ligt binnen uw bereik. Voor de volgende stap, het regelen van de financiering, bent ugelukkig niet afhankelijk van het lot. Integendeel: U kunt zelf bepalen welke bank en welke hypotheekvorm u kiest. Een keuze, die niet zo moeilijk is, want de Rabobank Leusden kan u een zeer gunstige aanbieding doen: - een hypotheek met een looptijd van 30 jaar en een rente vanaf 9,4% per jaar. Het gaat hier niet om een hypotheek op levensverzekeringsbasis, maar om een lineaire of zo u wilt een hypotheek op annuïteitsbasis. Nog een paar belangrijke plusplunten: de rente betaalt u per kwartaal en achteraf wij brengen u geen depotrente tijdens de bouw in rekening. Voordelen, die interessant genoeg zijn om er eens uitvoerig over te praten. Wij nodigen u dan ook gaarne uit voor een voorlichtingsavond op ons kantoor aan de Biezenkamp 3 te Leusden-Centrum op vrijdag 18 januari a.s., waar u vanaf 17.00 uur van harte welkom bent. Wilt u nog sneller geïnformeerd worden over de manier waarop wij u bij de aanschaf van uw nieuwe huis van dienst kunnen zijn, belt u dan ons kantoor aan de Biezenkamp 3 te Leusden? Tel. 033-42814, toestel 15. Maakt u wel een afspraak met ons zowel voor de vrijdagavond of indien u dat wenst eerder? Wij kunnen dan voldoende tijd voor u reserveren! Wanneer u nog niet in het bezit bent van een documentatiemap van de Rabobank, dan kunt u deze afhalen op ons kantoor aan de Biezenkamp 3, afdeling kredietverlening. Kantoren: De Biezenkamp 3, Leusden-C. Hamersveldseweg 72, Leusden-C. Pr. Irenelaan 21, Leusden-Z. Telefoon 033-42814 (voor alle kantoren). DONDERDAG 17 JANUAR11980 LEUSDER KRANT LANGENBEEK Rabobank 99

Leusder Krant | 1980 | | pagina 6