Banken in de slag om gunst van kopers woningen in Langenbeek Agrariërs: woonwagens niet in buitengebied Jeugdraad komt met jaarplan 1980 Aktiegroep Veilig Over mist gemeentelijke beleidsvisie verkeer leusil er kraan is Stroom van informatie over hypotheken Maandagavond jaarvergadering Oranje vereniging Leusden Interkerkelijke vrouwen 30 januari bijeen I DONDERDAG 24 JANUAR11980 Commentaren/ Aieniiijjeii plaatselijk nieuws 3 (Van een onzer verslag gevers) LEUSDEN - De adspirant- kopers van een premiekoop woning in Langenbeek heb ben de afgelopen dagen een aanzienlijke hoeveelheid post van handels- en hypotheek banken in de bus gehad. Ook zijn de meeste van hen ver schillende malen opgebeld door vertegenwoordigers van Amro, Rabo, Westland/ Utrecht of Bondsspaarbank. En dat alles omdat die ad- spirant-kopers dezer dagen de financiering van hun huis ,,rond" moeten zien te krijgen en dus moeten beslissen over de hypotheek die zij daarvoor af zullen gaan sluiten. Daarom zijn de kredietverstrekkers met elkaar in de slag om de gunst van de adspirant-ko- pers, die zij bedelven onder de welhaast niet te stuiten hoeveelheid informatie en, in dien gewenst, offertes. Vorige week maandag en dinsdag vond de loting plaats voor de 122 premiekoopwoningen in het deelplan Langenbeek. De gegadig den ontvingen tijdens die avonden een pakket informatie van de reali- sator van de woningen, de firma Na tionaal Grondbezit B V uit Den Haag Daarin troffen zij onder meer informatiemateriaal aan van de Westland/Utrecht-hypotheekbank en van de Bondsspaarbank. De heer W A Jochems, bij Nationaal Grondbezit met verkoop belast en ook aanwezig op beide lootavon- den, daarover: Wij vinden dat iedere adspirant-koper recht heeft op een uitvoerige, behoorlijke voor lichting We willen niet dat die men sen voor konsekwenties komen te staan, die zij bij de koop van hun huis niet hebben voorzien Daarom doen wij jn onze documentatie ook altijd informatie van tenniinste twee hypotheekv'érstrekkeré,zodat de kopers daar ook een idee van kun nen krijgen en kunnen vergelijken In dit geval waren dat Westland/ Utrecht en de Bondsspaarbank. Wij stellen aan die banken eisen om trent de inhoud van de informatie We willen gewoon dat er niks ver stopt wordt voor de kopers We heb ben helemaal geen belang bij die banken, het is alleen ons belang dat de kopers een goede en tijdige hy potheek krijgen.' OP DE STOEP Tijdens de lootavonden bleken echter ook andere banken initiatie ven ontplooid te hebben Beide avonden stonden er mensen van de Rabobank op de stoep met hun aanbieding en dinsdagavond werd er ook nog eens informatie van de Amrobank uitgedeeld De heer Jo chems: ,,Dat was zonder onze voor kennis. Het is ook niet gebruikelijk dat dat zo gebeurt Bovendien bleek dat de aanbieding van de Amrobank op een andere wijze was samen gesteld dan die van de twee banken in ons informatiepakket De Rabo bank werkt met een lagere rente, waarbij het disagio gelijk wordt ver rekend Vroeger was dat systeem gebruikelijker dan tegenwoordig, maar andere banken kunnen dat ook nu nog doen Het probleem voor ons echter was dat de koper ge neigd is vooral de rentepercentages te vergelijken en dan klopt de infor matie in ons pakket natuurlijk niet meer Dan krijgen de mensen het idee dat Nationaal Grondbezit hen met een kluitje het riet in wil sturen Daarom hebben we alle adspirant- kopers op 18 |anuari een brief ge stuurd De inhoud van die brief ,,Naar ons is gebleken werden er bij de entree van de begin deze week gehouden bijeenkomsten in het Gemeentelijk Voorlichtingscen trum financieringsaanbiedingen uit gereikt welke bij u de indruk zouden hebben kunnen wekken dat daar aan door ons was medegewerkt. Wij stellen er prijs op u mede te delen dat een en ander geheel buiten me deweten van Nationaal Grondbezit is geschied Teneinde mogelijke misverstan den te voorkomen bevestigen wij nogmaals dat gegadigden voor de door ons aangeboden koopwonin gen steeds geheel vrij zijn in de keuze van financieringen Voorzo ver men prijs stelt op nadere vrijblij vende informatie onzerzijds op het gebied van woningfinanciering ver wijzen wij hier naar de tweede alinea op het voorblad van de bij onze do cumentatie gevoegde set ..aan vraagformulieren gemeentelijke garantie" Bij bestudering van financierings aanbiedingen tegen een lager ren tepercentage dan het momenteel gebruikelijke van circa 9,75% zal het u ongetwijfeld opvallen dat daarin vrijwel steeds een deel van de werkelijk tijdens de beginjaren verschuldigde rente bij vooruitbeta ling dient te worden afgekocht meestal in de vorm van een hogere afsluitprovisie Aangezien in het door ons aan u overhandigde .voorbeeld van een berekening voor het benodigde ei gen geld" is uitgegaan van de ge bruikelijke afsluitprovisie (maximaal 2% van de hypotheeksom) meen den wij u te moeten attenderen op de verhoging van het benodigde ei gen geld bij hantering van een ho gere afsluitprovisie dan de ge bruikelijke." ADRESSEN DOORGEGEVEN De heer Jochems: Nogmaals, het gaat er ons totaal niet om dat we liever de ene barvk dan de andere die hypotheken zien verstrekken, maar we moestén de mensen hier op attenderen. We hebben toen ook de namen en adressen van de ad- spirant-kopers doorgegeven aan Westland/Utrecht en de Bonds spaarbank. Nee. dat is bij ons ge heel niet gebruikelijk, dit is een af wijking van de gebruikelijke gang van zaken. Daardoor waren deze instellingen in de gelegenheid de kopers verder te informeren, wat in dit geval nodig was. Overigens was er op dat moment totaal geen be zwaar meer tegen het geven van die namen en adressen, want dat was nadat de openbare loting door de notaris was verricht." Vorige week donderdag ver scheen er in de Leusder Krant een pagina-grote advertentie van de Rabobank waarin de adspirant-ko- pers aangespoord werden om con tact op te nemen met de Rabobank voor een offerte In de advertentie is sprake van een rente vanaf 9,4%. Vrijdag bellen medewerkers van de Westland/'Urecht Hypotheekbank de kopers af. Met het verzoek om nog niet direkt op het aanbod van de Rabobank in te gaan, maar even hun informatie af te wachten. Die ligt zaterdag bij de adspirant-kopers in de bus. Dezer dagen werden de ko pers ook nog eens telefonisch be naderd door de Bondsspaarbank. En bij de tweede lootavond noteerde een vertegenwoordiger van de Amrobank de namen en adressen van de gegadigden om zodoende ook in de gelegenheid te zijn contact met de kopers op te nemen AVOND LANG Laconiek beantwoordt de heer Jochems de vraag of een dergelijk gedrang van banken in zo'n situatie gebruikelijk is ,,ach, meneer, u leest toch ook de krant. Daar wordt toch regelmatig de aanschaf van een boot of een caravan of een huis ge propageerd onder het motto ,,wij fi nancieren wel" Het is een onder werp waarover ik een avond lang zou kunnen praten. Maar als de mensen mij persoonlijk om advies vragen, dan zeg ik altijd: al die aan biedingen ontlopen elkaar uiteinde lijk niet zo veel. U wordt altijd wel gebeten, is het niet van de kat dan is het wel van de hond Desgevraagd laat de afdeling Voorlichting van de gemeente Leusden weten, dat van gemeente wege geen namen en adressen van gegadigden aan banken of andere bedrijven doorgegeven worden. Gemeentevoorlichter Hans Her mans ,,Dat mogen we niet, dat kun nen we niet en dat zullen we niet doen Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden Verschijnt elke dinsdag en donderdag Redaktie: Bert Vos, Marnix Kreijns en Peter van Meenen Verantwoordelijk redakteur: Bert Vos Inlevering kopij en advertenties: voor het dinsdagrrummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 uur, voor het donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 uur Redaktie en administratie: Kan toor Leusder Krant. Rozendaallaan 9, Leusden-centrum Op werkdagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot 17 00 uur Abonnementsgeld: 40- per jaar, 20,50 per half jaar, f 10.50 per kwartaal Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18 00 uur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent bezorging, (dins dag en donderdag tussen 18.30 en 19.30 uur), tel 033-40691 Bij geen gehoor kunt u kontakt op nemen met onze inspekteur bezor ging, overdag 03420-6141, na vijf uur: 03420-4679 Nabestellen foto's: De meeste in de Leusder Krant ge publiceerde foto's kunt u nabestel len (met uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbe taling van 5,- per exemplaar (for maat 13x18 cm) op giro 871441 t.n.v de BDU b v. te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste foto, aantal, nummer van krant pa gina waarop de foto werd geplaatst U kunt ook kontant betalen op ons kantoor, Rozendaallaan 9. Leus den/centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u de gewenste foto's thuis DE LEUSDER KRANT is een uit gave van de BDU-krantenkom- binatie te Barneveld. (van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - De Leusdense agrariërs voelen weinig voor plaatsing van één of meerdere woonwagencentra in het buitengebied Hun bezwaren richten zich niet tegen de woonwagenbewo ners zelf, maar wel vrezen zij dat de mogelijkheden voor bedrijfsuitbreiding door de vestiging van een woonwagen centrum in de buurt bedreigd worden Het buitengebied zou er te zeer door verstedelijken" en hinderwetbepalin gen kunnen dan mogelijk gewenste be- drijfsuitbreidingen belemmeren Aldus bleek jongstleden maandag avond tijdens de vergadering van de werkgroep Agrarische Zaken Daar stond onder meer de gemeentelijke woonwagennota op de agenda Er werd niet zoveel over dat onderwerp gezegd De raadsleden die van de werkgroep deel uitmaken (Offereins, Blom, Defa- res en Van Tiel) hebben al op tal van momenten uitspraken gedaan over de woonwagennota en zullen daar de ko mende weken nog voldoende gelegen heid voor krijgen in andere bijeenkom sten Het agrarische deel van de werk groep (de heren De Groot, Van de La- gemaat en Verbeek) bleek niet zo'n uit gesproken mening over omvang of lo- katie van de centra te hebben, zo lang die maar niet in het buitengebied komen te liggen. Allen D. Verbeek herhaalde nog eens zijn voorkeur voor kleine kampjes, zoals hij dat ook al deed in de werkgroep Ruimtelijke Ordening van het CML. Wethouder Van Woudenberg wees echter op wat hij noemde de zorgen van het woonwagenschap," dat in zijn spreidingbeleid rekent op een kamp van tien wagens in deze gemeente Ook informeerde Verbeek naar mo gelijk ongewenste uitgroei van een woonwagenkamp Gerrit van Tiel (raadslid, VVD) bleek begrip te hebben voor de angst dat ..het uit gaat groeien tot iets dat niemand wil Hij noemde in dit verband ..garanties' een sterk woord, maar vroeg toch wel hoe de wethouder zich voorstelt het kamp bin nen de daar af te spreken grenzen te houden Wethouder Van Woudenberg - zo wel werkgroepsvoorzitter als wethou der.van Welzijnszaken - wees er in dit verband op dat in het provinciale plan rekening is gehouden met ,,een stuk groei FIETSPADENPLAN In dezelfde werkgroepsvergadering gaf de ambtelijk medewerker J Rog- genkamp een toelichting op het provin ciaal fietspadenplan, waarbij hij zijn verhaal met name toespitste op het Leusdense buitengebied Het ontlokte de heer J de Groot de vraag, of de provincie soms met twee maten meet. Hij constateerde dat natuurlijke waarde bij de provincie kennelijk zwaarder weegt dan bedrijfseconomische belan gen van de boeren. Het raadslid Harm Offereins (SGP/ GPV) zag daar een kern van waarheid LEUSDEN - De twee belangrijkste onderwerpen van de jeugdraadsver gadering 17 januari waren de werk- instruktie van de beroepskracht en het jaarplan 1980. De aanstelling van de beroepskracht Pim van Esch door b. en w. was tijdens deze vergade ring nog steeds niet rond omdat b. en w. de goedkeuring pas wil geven na dat er een werkinstruktie is. Deze instruktie (voor het 1e jaar) lag dan ook klaar om tijdens de ver gaderingen besproken te worden. Op enkele kleine aanvullingen zag de instruktie er goed verzorgd uit. Aangevuld werd bij het onderwerp werzaamheden beroepskracht; ser viceverlening naar de organisaties toe. Wat betreft het jeugdwelzijnsbe- leid, naar aanleiding van wat er in de plangroep komt zal de jeugdraad ook deze onderwerpen bespreken Het eerste jaar zal voor Pim van Esch voor namelijk bestaan uit kontakten leggen, indrukken opdoen, programma-overleg met de diverse organisaties begeleiden en zitting nemen in de werkgroep ak- kommodatie van de jeugdraad. Bij het voorbereiden van vergaderin gen en uitvoering van bestuursbeslis- singen zal hij van het begin af aan be trokken worden Op vaste tijden zal Pim van Esch op het bureau bereikbaar zijn, dat wil zeggen wanneer hij een ruimte heeft Ook deze is tot nu toe niet gevon den Vastgekoppeld aan de werkinstruktie gaf de begeleidingscommissie verslag van de twee gesprekken met Pim en het rooster van de 1 e veertien dagen van februari, er vanuitgaande dat Pim dan wel in dienst zal zijn, Het rooster bestaat voor het grootste deel uit kontakten leggen, aktiviteiten van de diverse jeugdorganisaties gaan bekijken, het kantoor inrichten en zich voorbereiden op diverse vergaderin gen. JAARPLAN Aan de hand van het ontwerp werk plan 1979 wilde de jeugdraad deze avond tot een jaarplan 1980 komen Verkort en met commentaar voorzien komt het jaarplan 1980 ongeveer hierop neer. in en ook Gijs van Woudenberg erken de dat er een sterke druk vanuit aktie- groepen bestaat, die zich vooral richten op belangen van het landschap VRIJ KAMPEREN De agrariërs hebben er geen be hoefte aan om het vrij kamperen in deze gemeente te stimuleren Over dat on derwerp werd gepraat naar aanleiding van een brief van de Stichting Vrije Re creatie - al in mei van het vorig jaar bij de gemeente gearriveerd - waarin ge vraagd werd de mogelijkheden uit te breiden Ook Harm Offereins zag er het wenselijke niet van in. Offereins: .Ik geloof niet dat het in het belang van de gemeente is om dat te doen. We heb ben hier al zoveel dagrecreatie in de omgeving, ik vind niet dat we dan ook nog eens kampeerders van verder weg moeten gaan aantrekken." 1 Programmaoverleg tussen de be staande jeugd- en jongerenwerkor ganisaties Er zal gewerkt worden aan een centrale jeugdagenda, zodat er zo min mogelijk overlappingen zullen plaatsvinden. 2. Adviseren ten aanzien van de bouw, verbouw en inrichting van akkommoda- tie voor jeugd- en jongerenwerk en het beheer van een dergelijke akkommo- datie. De werkgroep akkommodatie is volop bezig met de realisering van het open jeugd- en jongerencentrum Van b. en w heeft de jeugdraad te horen gekregen dat er maar twee mogelijkhe den zijn in Leusden te weten Midden- Krakhorst en het hoofdcentrum (kelder van het gemeentehuis). Op de volgen de jeugdraadsvergadering zal de werk groep de voor en tegens van deze twee plaatsen op een rijtje zetten om zo doende een beslissing te kunnen ne men. 3 Het organiseren van themadagen rond het jeugd;- en jongerenwerk, on derwerpen gericht op praktijkervarin gen Dit jaar is er wat betreft de thema dagen niets georganiseerd Zijn er ge noeg belangstellenden dan zal er zo spoedig mogelijk een dag georgani seerd worden met als onderwerp ..vrij willigerswerk", 4 Het begeleiden van de ambulant funktionaris 5 Het maken van kontakten met de nieuwe wijken. 6. Het dagelijjs besturen van de jeugd raad. 7 Het bestuderen van de problematiek van de jongerenhuisvesting. Hier is de laatste tijd ook weinig aangedaan EVEN WENNEN Zowel voorzitter Jan Wage naar als de burgerleden Ven- ema, Wïtlocx en mevrouw Van Helsdingen zullen even aan el kaar moeten wennen, zo bleek tijdens de eerste vergadering van de werkgroep Verkeersaan- gelegenheden. Voor een volle publieke tribune kwam het al direkt na het begin van de ver gadering tot een vrij pittige schermutseling, die - hoewel volkomen oninteressant voor het publiek - wel van wezenlijke betekenis was. Het ging name lijk om de uitgangspunten, die door de werkgroep gehanteerd zouden moeten worden bij het beoordelen van de verkeers problematiek van Leusden. Zoals bekend zijn de aktie- en verkeersgroepen uit Leusden- centrum en Zuid van mening, dat de gemeente op korte ter mijn een beleidsvisie op tafel zal moeten leggen, vanwaar uit een beleidsplan voor de verkeers- leefbaarheid van Leusden op gesteld kan worden. Het is niet zo'n gelukkige start van de werkgroep. Niet alleen omdat de desbetreffende werk groepleden eigenlijk verstan diger zouden zijn geweest, in dien ze dit onderwerp op een ander tijdstip aan de orde zou den hebben gesteld, maar ook omdat voorzitter Wagenaar één van zijn befaamde one-man- shows weggaf en spinnijdig werd. Dat is nooit een goede ba sis om te starten. Temeer niet, omdat werd gediskussiëerd op basis van de notulen van de eerste besloten vergadering, waarin één en ander uitvoeriger werd besproken. Het publiek snapte er niets van en was er dan ook alleen maar om te luisteren naar de werkgroep ten aanzien van Eikenlaan en bloembak en het kruispunt As- schatterweg/Middenweg. Voor zitter Wagenaar had die diskus- sie daarom direkt al moeten af kappen en naar een ander tijd stip moeten verwijzen, naar on ze smaak. Dat hij dit niet deed, was een misser. Misschien een welbewuste misser, omdat hij het publiek op z'n hand had, maar toch We zijn het met de ver schillende (burger-) werk groepleden eens, dat er een goede basis moet zijn waar van uit steeds gewerkt kan worden. Aan de plaatselijke verkeers- struktuur hoort een beleidsvisie ten grondslag te liggen. Dat voorzitter Wagenaar die nog niet op tafel heeft liggen, ver baast ons niets, want tot nu toe wees weinig er op, dat er ook een duidelijke visie ten grond slag ligt aan de tot nu toe geno men verkeersmaatregelen, noch wat betreft de tot nu toe tot stand gebracht verkeersstruk- tuur. Dat is ook één van de rede nen, dat de werkgroep ver- keersaangelegenheden werd ingeschakeld. Dat die beleidsvi sie en het daarbij behorende beleidsplan niet één-twee-drie op tafel kan liggen, lijkt ons een duidelijke zaak, maar er zal wel aan gewerkt moeten worden. Gebeurt dat niet, dan lijkt deze verkeerswerkgroep tot misluk ken gedoemd. En dat kan toch niet de bedoeling zijn van het gemeentebestuur. V. (Van de redaktie) LEUSDEN - De Aktiegroep Veilig Over heeft de pas ingestelde werk groep Verkeersaangelegenheden naar aanleiding van de situatie rond het kruispunt Asschatterweg/Mid- denweg een brief gezonden, waarin zij te kennen geeft nog steeds een beleidsvisie van de gemeente te missen. Zij dringt er bij het gemeen tebestuur op aan om zo spoedig mo gelijk een dergelijke visie op te stel len, zodat met spoed kan worden be gonnen aan het maken van een goed verkeers-beleidsplan. In de brief zegt de aktiegroep: „Betreffende de maatregel die het gemeentebestuur in augustus 1979 heeft getroffen met betrekking tot het kruispunt Middenweg/As- schatterweg willen wij ernstig be zwaar maken tegen de gevolgde gang van zaken. Na uitvoerige in formatie te hebben ingewonnen, zijn wij tot de konklusie gekomen dat de invoering van de gewijzigde voor rangskruising zeer ondemokratisch tot stand is gekomen. Deze maatre gel waar de burgerij zo bij betrokken is, behoort met inspraak en be zwaarschrift-procedure te geschie den. De maatregel op zich keuren wij ten stelligste af. Deze had (wellicht) pas moeten worden ingevoerd als de aansluiting op de Noorderrandweg was gerealiseerd. Nu is een onlogi sche situatie ontstaan. De voor- rangsregel op de Asschatterweg wordt onlogisch onderbroken ten gunste van de nu nog verkeersarme Middenweg. Verkeersmaatregelen die onlogisch zijn lokken ongevallen en overtredingen uit. Wij zijn van mening dat de situatie van de Asschatterweg in zijn geheel grondig in studie moet worden geno men. De Asschatterweg is een ver- blijfsgebied en móet door een pakket van uiteenlopende maatregelen als zo danig worden gestruktureerd De pro blematiek die we hier, maar ook elders in Leusden aantreffen, moet worden getoetst aan de beleidsvisie van de gemeente, die hoogste urgentie vereist. Wanneer de beleidsvisie is gereali seerd, kan een verkeersleefbaarheids- plan worden opgesteld Pas dan - en niet eerder - behoren ingrijpende maatregelen (zoals voorrangswegen, voorrangskruisingen, rekonstrukties e.d.) te worden bezien Wij verzoeken u dan ook zeer veel spoed te maken met het opstellen van uw advies aan B W en de gemeente raad betreffende de beleidsvisie, di$ het fundament moet zijn waarop een beleidsplan wordt opgetrokken, aldus de Aktiegroep „Veilig Over". LEUSDEN - De Oranjevereniging Leusden houdt maandag 28 januari in De Til haar jaarvergadering Op de agenda van de vergadering die aan vangt om 20.00 uur staat het volgende: opening, notulen, jaarverslag secreta resse, jaarverslag penningmeester, verslag kascommissie. benoeming kascommissie. bestuursverkiezing. Periodiek aftredend zijn Jac. Berg. R 8 Het adviseren van jeugd- en jon gerenorganisaties ten aanzien van fi nanciële kwesties. Op dit moment kan de jeugdraad de S.J J A in Achterveld, die bruist van energie, helpen bij het aanvragen van subsidie en andere fi nanciële aangelegenheden. 9 Deelname aan de plangroep. Naar aanleiding van wat er in de plangroep komt in de jeugdraad ter tafel laten ko men Tijdens de rondvraag kwamen en kele belangrijke punten naar voren. Het Claeverenblad is door de ge meente aan de kerken te koop gebo den De Gereformeerde Kerk is binnen haar organisatie in bespreking over eventuele aankoop En nog steeds is er I geen akkomodatie in Leusden-Zuid voor de 1200 jongeren die daar wonen Voor de volgende vergadering zal dit punt op de agenda worden gezet. G. Schoonderbeek, W H Roosen boom. Het bestuur stelt deze kandidaat, Periodiek aftredend en niet herkiesbaar zijn T G Herder en J. Vaarkamp. We gens overlijden van de heer J Snijders moet ook zijn plaats worden opgevuld. Het bestuur heeft bereid gevonden zich kandidaat te stellen voor deze functie de heren B. Lagerwey. G Hoogland en J. Th de Jongh Door tenminste tien leden kunnen schriftelijk ook kandida ten worden ingediend tot aanvang ver gadering, waarbij gevoegd verklaring kandidaat(e) dat deze bereid is (secr mevr B Verschuur-Vahlkamp. Eiken laan 15, Scherpenzeel), vaststelling contributie 1980, bespreking feestelijk heden Koninginnedag en op enige da gen rond deze dag. bespreking feeste lijkheden bij gelegenheid 35 jaar bevrij ding op 5 mei, Lunapark 2 t/m 7 mei 1980, eventueel mededelingen, w.o vertoning film Koningin Juliana in 70 bewogen jaren, rondvraag en sluiting Als de tijd het toelaat: diaquiz „Leusden en wijde omgeving" LEUSDEN - Woensdag 30 januari om 20.00 uur komen de leden van de Interkerkelijke Vrouwen Contact Groep bijeen in de Marcuskerk Onderwerp van deze bijeenkomst zal zijn,het boek Ester" Vanaf 19.45 uur zijn belang stellenden hartelijk welkom. Informatie over deze bijeenkomst en over de Inter kerkelijke Vrouwen Contact Groep kunt u krijgen bij Ineke van Berkel, telefoon 42522

Leusder Krant | 1980 | | pagina 3