En tenslotte Gouden „Leusden 1200" munt nu 260,- waard Cineclub Leusden bestaat 1 jaar Popgroep Frantic in 't Claeverenblad Film „Drie vrouwen" in vrouwencafé Oud papier- aktie De Hobbit Zaterdag hobby-instuif bij Blijhof Vrijdag Hessenkar kiaverjastoernooi Leusder Krant Vóórdat u uw keukenkeus maakt FOTO-KOPIE NODIG? DONDERDAG 31 JANUAR11980 Loep op Leusden DOCTORAAL LAND BOUWHOGESCHOOL Aan de Landbouwhogeschool te Wageningen zijn op 25 januari 111 doctoraaldiploma's uitgereikt, waar van 14 met de aantekening „met lof" op hun diploma. Afgestudeerden van de Landbouwhogeschool mo gen de titel ingenieur voeren. Voor de studierichting „Plan tenveredeling" slaagde J. H. de Bruine uit Amersfoort, voor de stu dierichting „Moleculaire weten schappen" mevrouw H. M. Hilhorst- De Klerk (met lof) uit Hoogland. Voor de studierichting „Huis- houdwetenschappen" slaagde me vrouw R. M. Oortman-Wessels uit Leusden-centrum. Voor de stu dierichting „Plantenveredeling" slaagde C. J. de Jonge uit Leusden. OPENBARE COMMISSIE- EN WERKGROEPVERGA DERINGEN IN FEBRUARI In de maand februari zullen de vol gende openbare commissie- en werkgroepvergaderingen worden gehouden: Commissie Welzijn, aansluitend commissieonderwijs. Maandag 4 februari, raadszaal ge meentehuis. aanvang 20 00 uur Commissie openbare werken en ruimtelijke ordening. Dinsdag 5 februari: expositieruimte Zwarteweg 16-a. aanvang 20 00 uur. Werkgroep onderwijs. Woensdag 6 februari, raadszaal ge meentehuis. aanvang 20.00 uur. Commissie algemene bestuursza ken De geplande vergadering op maan dag 11 februari gaat niet door Commissie financiën Woensdag 13 februari, raadszaal gemeentehuis, aanvang 20 00 uur Werkgroep Verkeer Dinsdag 19 februari, expositieruimte Zwarteweg 16-a. aanvang 20.00 uur Planadvies groep Woensdag 20 februari, raadszaal gemeentehuis, aanvang 20 00 uur. Werkgroep Midden- en Kleinbe drijf. Donderdag 21 februari, raadszaal gemeentehuis :i: ,-n Kom keukens kijken, zowel in kunststof als in massief hout en profiteer van onze premie voor gratis inbouwapparatuur 5 topmerken 50 modellen 500 m2 showroom bij de-makkelijk bereikbare- keukenspecialist van midden-Nederland de|%cukenbeurs ^^öudenberg Voorsir 39-41 rei 03490^2824* Maandags gesloten i i,i'"11 IJKEN Hier een opname van de herijking van maten en gewichten die deze week heeft plaatsgevonden in het gemeentelijk informatiecentrum aan de Zwarteweg. Leusdenaren die beroepsmatig van gewichten en weegapparatuur gebruik maken moesten deze laten nakijken door een keurmeester van de „Dienst voor het IJkwezen". Op de foto ziet u de man aan het werk. Helaas mochten we geen uitgebreider verhaal over zijn werkzaamheden schrijven, zodat we het bij plaatje met onderschrift moeten laten. RATTENBESTRIJDING IN LEUSDEN De Dienst Gemeentewerken voert momenteel een verscherpte actie ter bestrijding van de bruine rat, die juist in deze tijd van het jaar door voedselgebrek uit het buitengebied naar de woningen trekt. Ratten zullen er altijd blijven, maar het is wel belangrijk hun aantal zoveel mogelijk te beper ken, vooral wanneer men bedenkt dat één rattenpaartje toch al gauw zo n 200 tot 300 nakomelingen per jaar oplevert. Bovendien kan een rat in éen dag een gang van ongeveer 7 meter graven. Echter ratten zijn niet alleen schadelijk vanwege hun knage- rijen, maar ook omdat ze gevaar lijke ziekten kunnen overbrengen op mensen en dieren zoals de ziekte van Weil en paratyfus. Wat kunt u zelf doen bij de be strijding van de rat. Geef de ratten geen kans om binnen te komen. Repareer slecht sluitende deuren en kapotte rui ten. Laat spouwgaten niet breder zijn dan een halve centimeter, stop zonodig een gedeelte dicht, maar haal dit er in het voorjaar wel weer uit i.v.m. de ventilatie. Hou de riolering in de gaten. Soms kan epn vorTakte hpstratinn duiden op een gat in de riolering. Zorg dat de ratten zich niet gaan nestelen op de rommelzol der, andere bergingen of houtstapels. Ruim deze plaatsen regelmatig op. Wees zorgvuldig bij het ver wijderen van huisafval. Strooi niet meer voedsel voor vogels of eenden dan ze in één dag kunnen opeten. Anders doen de ratten dat wel. Stort geen vuil in plantsoenen, sloten of vijvers. Dit is verboden en bovendien zijn deze klan- destien stortplaatsen broedge bieden van ratten. Mocht u ondanks alle ver- zorgsmaatregelen toch nog rat ten signaleren, bel dan direct naar de Dienst Gemeentwerken, tele foon 41247, tst. 217 en geef zorg vuldig de plaats aan. LEUSDEN - In 1977 werd ter gele genheid van het 1200-jarig bestaan van Leusden een cassette met jubi- leummunten uitgegeven. In zon cassette zaten een gouden, zilveren en bronzen munt, waar totaal onge veer 300 gulden voor moest worden neergeteld. Na de forse schomme lingen van de goudprijs gedurende de laatste maanden lijkt het voor de hand liggend, dat ook de bezitters van de „Leusden 1200" munten wei eens willen weten voor hoeveel gul dens aan goud zij in huis hebben. Navraag bij 's Rijksmunt in Utrecht waar de munten destijds werden gesla gen, leerde dat de 14 karaats gouden munten bijna 10 gram wegen, waarvan 5,85 gram zuiver goud is. De laatste dagen lijkt de prijs van het goud zich te stabiliseren rond de 700 dollar, onge veer 1400 gulden, per ounce en dat is dan 31 gram Dat betekent dat 1 gram zuiver goud op dit moment ongeveer 45 gulden kost en dat er in een Leusden 1200" munt voor een dikke 260 gulden aan goud zit. bijna de hele aan schafprijs van de cassette desti|ds Wanneer daar dan nog de prijs van de zilveren en bronzen munt bij wordt op geteld. ga je al aardig over de 300 gul den heen en lijkt het niet onaardig om „winst te nemen", zoals de grote be leggers dat noemen Maar aangeno men mag worden dat de cassettes des tijds eerder als verzamel- dan als winst object zijn gekocht en juist die verza- melwaarde is in de afgelopen drie jaar nog niet erg gestegen Dat verandert echter in de loop van de jaren wel, de verzamelwaarde kan dan een veelvoud worden van de goud-, zilver- en brons- waarde van de munten (Van de redaktie) LEUSDEN - De Cine Club Leusden bestaat op 13 maart a.s. (alweer) een jaar. Hoewel één jaar eigenlijk geen grootse mijlpaal is, wil de club toch aan dit feit extra aandacht besteden. Er worden enkele plannetjes voorbereid. Cine Club Leusden blijft overi gens groeien. De club heeft op dit moment 23 leden. Hebt u belang stelling? De eerstvolgende avond Is op 4 februari a.s. in één van de ruimten van Groot-Krakhorst, 20 uur. Kom eens langs en men ver telt u graag alles over wat u kunt doen bij Cine Club Leusden. LEUSDEN - Afgelopen zaterdag trad de Leusdense popgroep Frantic voor de tweede maal dit seizoen op in jeugdhonk 't Claeverenblad. Dit naar aanleiding van het enorme suc ces dat de formatie had bij het vorige optreden op 27 oktober jl. Ditmaal waren de reacties zo mogelijk nog enthousiaster dan de vorige keer. Frantic bracht bekende rockmuziek ten gehore, waarbij nummers van onder andere The Police erg insloegen bij het in groten getale aanwezige publiek Omdat de vaste zanger verhinderd was op te treden, nam de sologitarist de zang voor zijn rekening, hierbij onder steund door de nieuwe background- zangeressen Elsbeth en Marinda. On danks het eerste en misschien wel dankzij het tweede deed dit optreden beslist niet voor het vorige onder. Hun muziek werd omlijst door een uitste kende lichtshow, waarbij men zich be diende van professionele rook-effec- ten. LEUSDEN - Maandag 4 februari wordt in het vrouwencafé de film „Drie vrouwen" van Robert Altman gedraaid. Deze 2 uur durende kleurenfilm gaat over drie vrouwen met sterk verschillende karakters en zeer uiteenlopende levensopvat tingen die elkaar zodanig beïnvloe den dat identiteitsverwisseling op treedt. Het vrouwencafé is om 8 uur open; de film begint om half 9 Kaarten a f 6- zijn verkrijgbaar bij Noortje, Mar terhoeve 56 (40755), Ans. Haverland 8 (43552). Rose. Tjongerwijk 13 en Riet. Melafier 7 (43689). Voor informatie over het vrouwencafé kunt u bellen naar Riet van Heerewaarden, Melafier 7, tel. 43689. LEUSDEN - De openbare basis- en kleuterschool De Hobbit houdt za terdag 2 februari een inzamelings- aktie van oud papier. ledereen die oud papier kwijt wil kan die dag terecht op het parkeerterrein bij 't Hamersveld. waar de container staat Men kan het papier brengen tussen 10.00 en 11 30 uur 's morgens LEUSDEN - Op zaterdag 2 februari a.s. is er weer een hobby-instuif bij Blijhof aan de Ansfriduslaan 49. Na tuurlijk is er volop klei en hout aan wezig om van alles te knutselen. Ook kunnen er wilgekatjes en een spin in een web worden gemaakt. Ver der is het mogelijk te batikken op papier Het kost 1.50 voor leden en 2,50 voor niet-leden Koekje en limonade zijn hierbij natuurlijk inbegrepen De in stuif duurt van 10 00 tot 12 00 uur. ACHTERVELD - Vrijdag 1 februari zal de vijfde ronde worden gespeeld van het Hessenkar kiaverjastoer nooi. De aanvang is 20.00 uur. Er zullen deze avond weer een aantal aantrekkelijke prijzen te winnen zijn Een verschuiving in het algemeen klas sement zal ook deze avond weer mo gelijk zijn. AFSTREPEN lemand-die-ik-ken verhuist bin nenkort van hier-in-de-buurt naar Tilburg. De vraag is meteen gefor muleerd: waarom doet iemand-die- ik-ken dat? Hii heeft het me uitgelegd. Zijn vrouw en hij - hij is getrouwd, maar zijn vrouw ken ik helaas niet - hadden zo eens overwogen waar heer te gaan van hier. Niet naar Groningen of Friesland, want daar was zus wat mee aan de hand. Niet naar de Randstad, want daar was zo iets niet pluis mee. Niet naar Zeeland, want daar was al een broertje aan dood Overijssel was ook zo wat en Gelderland dat ken nen ze al. Limburg leek voor beide een blinde vlek. Naar Texel gaan ze altijd op vakantie. Dus wat hou je dan nog over? Precies. Leusden en Brabant, en daarom hadden ze voor Tilburg gekozen, dat boven dien de prettige bijkomstigheid van een vaste betrekking te bieden had. Ik heb het hem niet verteld. Dat je overal in Brabant zonder gevaar voor geest of gezondheid kunt gaan wonen. Als het maar niet in Tilburg is. Ik heb hem niet gezegd dat iedere Randstad, ieder Friesland, jazelfs ieder Limburg te verkiezen is boven het niets dat Tilburg heet. Ik heb hem niet die gekende Brabant se fabel verteld, die zegt dat een engel de restanten van de schepping in de oceaan moest droppen en helaas de rotzooi heeft laten vallen op de plek die thans Tilburg heet Ik hem gecomplimenteerd met zijn nieuwe betrekking en mij ver want gevoeld met zijn gedachten- gang het afstrepen Op een rijtje zetten wat je niet wil om er achter te komen wat er nog resteert om wel te willen. Ik zelf doe dat al aren met beroe pen. Ja ach. in de journalistiek kan ook wel eens lelijk de klad komen en voor dat geval herinner ik mij altijd de woorden van mijn grootmoeder, die tot op hoge leeftijd haar klein kinderen heeft geterroriseerd met de wise-crack dat je altijd wel weer aan de slag komt. als je maar wil. Dus heb ik braaf genoteerd wat ik niet wil. Al direkt na mijn middelbare school heb ik in duidelijke letters het woord ..leraar'' op mijn lijstje gezet, korte tijd later gevolgd door ..amb tenaar van de burgerlijke stand". Al ras sloten zich daar functies als buitendienstmedewerker van een incassoburo. gemeentevoorlichter en een handelsreiziger in levens middelen bi/ aan. Ook de beker van pastor mag aan mij voorbij gaan. Net zoals die van burgemeester van Amsterdam of Tweede Kamerlid voor DS'70 Ik zal u niet vermoeien met de complete inhoud van mijn vuilnis vat. maar ik wilde u nog wel even melden wie zich deze week nog aan mijn privé-Ronde Tafel hebben geschaard. Dat zi/n de ..functiona rissen in dienst van een project ontwikkelaar. belast met de realise ring van een hoofdwinkelcentrum" en de ..directeur van een provin ciale welstandscommissie" Nog al wiedes, hoor ik u opmer ken. Maar geloof van mij dat ik de zer dagen twee stakkers die in ge noemde beroepsgroepen zich van kinderbijslag en pensioen moeten zien te verzekeren, heb ontmoet Eind vorige week zag ik Spanjersberg. Die is van die winkel die behalve zichzelf ook af en toe een volleybalvereniging sponsort en nu via de bouw van de Hamers hof weer eens een paar centen voor het goede doel verzamelt. De heer Spanjersberg hebben ze de verantwoordelijkheid voor die han del in de schoenen geschoven en de man is daarmee zo ongeveer het knelst van ons alles komen te zitten. Boven zijn hoofd hangt het eeuwige Zwaard van Damhof. terwijl van de ze en gene zijde in niet aflatende stormlopen de cohorten van middenstanders, aannemer en ge meente zijn positie bedreigen Voorwaar, geen pretje. En ik had ook bijna mijn zakdoek tevoorschijn gehaald, toen hij donderdagavond in de werkgroep Midden- en Klein bedrijf a la Van Agt zijn zwakke po sitie zat te demonstreren. Hier zit ik. ik kan niet anders Ik heb de kluit met belazerd, toen ik in november zei dat de eerste winkeltjes in april open zouden kunnen. Maar techni sche complicaties en wind tegen en de brug was open en mijn band was lek en toen moest ik gaan lopen Mijn smeltend hart werd gelukkig gestold door Harm Offereins, die voor wat betreft alom-tegen- woordigheid een geduchte con current van J W. M Rademaker is en verklaarde met de woorden van de heer Spanjersberg moeite te hebben. De synchrone onder titeling voor u en mij vertaalde dit correct als: Spanjersberg, je moet niet lullen maar staan voor wat je gezegd hebt. Dus mi/n hart zit nog op de tuiste plaats en Spanjersberg in de knel Beter zo dan andersom, dacht ik, en voegde een beroep aan mijn lijstje toe. En toen maandagavond: een le zing met lichtbeelden door de heer J. Oosting, directeur van de Provin ciale Utrechtse Welstand commissie (PU WC). Ik kan helaas niet letterlijk weergeven wat de ondertitels daar gezegd hebben, want dat zou de laatste aflevering van deze rubriek betekenen. Maar geloof me dat het lachen was. Iedereen denkt dat meneer Oosting chef is van de Pestlustige Utrechtse Willekeurscommissie (PUWC). ledereen denkt, omdat meneer Oosting aanvoerder is van de club die overheden en bedrijven toestaat om de meest wanstaltige gedrochten op de meest ongeluk kige plaatsen neer te poten, terwi/l een particulier die een sigarenkistje buiten laat staan wordt aangeraden om het twee centimeter naar links te schuiven ledereen denkt ook dat die maagzweerlijders van de PUWC in slechts twee subcommissies zijn onderverdeeld: één die dakka pellen afkeurt en één die balkon hekjes afkeurt. Maar in dat alles vergist iedereen zich schromelijk, zo heb ik maandagavond van meneer Oos ting mogen vernemen. En hij heeft het met lichtbeelden aangetoond. Hij heeft zelf de pukkeltjes op de Utrechtse Heuvelrug gefoto grafeerd en hij zou ze het liefst zelf nog uitkni/pen ook. Niet omdat hij daar liefhebberij in zou hebben; nee. omdat hij zich beschouwt als vertegenwoordiger van de ..visueel onmondigen Dat bent u. behalve als u architect bent. want dan bent u visueel mondig Meneer Oosting waakt, tezamen meteen handjevol architecten, over de bebouwing van onze omgeving. En meneer Oosting vindt dat je zo'n belangrijke zaak slechts aan des kundigen - zijnde architecten - over moet laten. Gelukkig waren er nog wat onvi sueel mondigen in de zaal die in den blinde hun bek hebben open gedaan. Daarbij lichte sporen van beschadiging achterlatend op sommige architectenschenen en, als het goed is, ook die van meneer Oosting Het is de vraag of wij daar ooit achter zullen komen. Want. zo be sloot meneer Oosting zijn verhaal, de waarde van zijn werk kan niet worden afgemeten aan wat wél is gebouwd, maar aan wat niet is. Zou ik dat beroep toch niet schrappen van mijn lijstje Onze redaktionele mede werksters: Frits van Breda, Asschatterweg 63, Leusden-centrum, tel 033-41757 (alg Dick en Aline Bijl, Oldenbarnevelt- straat 18. Achterveld, tel. 03425- 2090 (Achtervelds nieuws) Peter Op den Camp, Finnmark 32. Leusden-centrum, tel. 033-41380 (sport) Alex Fieseler, Lindenlaan 34, Leusden-centrum, tel 033-42553 (alg Anco de Knijff-Mali, v Har- denbroek v Lockhorstlaan 30. Leusden-zuid, tel. 033-40273 (kunst, algemeen). Tea Middelkoop, Waarden 20. Leusden-centrum, tel 033-43724 (alg Verder werken regelmatig mee: C Ph Spaans en W. Boelhouwer MEDISCHE WEEKEINDDIENSTEN HUISARTSEN Voor de huisartsen in de gemeente Leus den, voor de praktijken van de artsen Van den Berg, Binkhorst/du Boeuff, Boersema/ Koch, Lantink/Verhagen, Van Nieuwkerk en Den Toom neemt dit weekeinde waar: dr. J. den Toom, v. Dlepenhelm Scheltuslaan 7, Leusden-Z, tel. 033-43300. Voor spoedgevallen: spreekuur zaterdag- en zondagmiddag om 14 00 uur Visites graag voor 10 uur s morgens aanvragen APOTHEEK Apotheek Leusden, Winkelcentrum De Biezenkamp Geopen van maandag tot en met vrijdag van 8 30 tot 18 00 uur en uit sluitend voor spoedeisende gevallen var 19 30 tot 20 00 uur Op zaterdag en zondag geopend van 14 00 tot 14.30 uur en var 17 30 tot 18 00 uur WIJKVERPLEGING Dit weekeinde heeft dienst zr. M. G. J. van Bremen, Gorzen 10, tel. 033-41049. Bo vendien heeft deze zuster avonddienst van donderdagavond 31-1 t/m woensdagavond 6-2 VERLOSKUNDIGE Mevr. Brink-Bruin, Borgesluslaan 26, Amersfoort, tel. 033-15272 b.g.g. 722000. TANDARTS Voor noodgevallen in het weekeinde Dok terscentrale Amersfoort, tel. 033-722000. KERKDIENSTEN LEUSDEN-CENTRUM R.K. Kerk: 2/3 februari: voorgan ger pastor A Goes, predikant pastor F. Overbeek 19 00 uur m.m v dameskoor; 09 00 uur he renkoor; 11 00 uur kinderkoor Herv./Geref. Marcuskerk: 9 00 uur Geref /Herv. woorddienst, ds J Weernekers; 10.30 uur: Geref./ Herv woorddienst dr J te Winkel, 16 30 uur samenkomst belang stellenden gespreksgroep. 19 00 uur: Geref /Herv woorddienst ds W van Dijk te Amsterdam. LEUSDEN-ZUID Don Bosco-Kapel: voorganger en predikant pater Salesian 19.15 uur Eucharistieivering; 10 00 uur Eucharistievierina Dorpskerk: 9 00 uur Geref woorddienst, ds J Seventer te Ede, 10.30 uur Herv. woorddienst, ds J. Weernekers; 18.30 uur: Herv woorddienst (G B ds P Alblas te Barneveld. Geref. Kerk (vrijgem.): 8 30 uur ds. A N Hendriks. Kerkgebouw De Kandelaar. 16 30 uur ds Tj Boersma, Dorpskerk Leusden-Z ACHTERVELD Ned. Herv.kerk: zondag 3 febr aanvang 9.00 uur ds Kamerbeek uit Hoevelaken. R.K. Kerk: zat. 2 febr aanvang 19 00 uur H. Mis; zon. 3 febr. aan vang 8 30 uur H Mis. aanvang 10.30 uur Hoog Mis DF.ZE WEEK IN DE GEMEENTE ACHTERVELD Vrijdag 1 februari, 20.00 uur: kla verjassen De Hessenkar. Vrijdag 1 februari, 20.00 uur: S.J.J A improvisatietoneel De Moespot. Zaterdag 2 februari, 20.00 uur: dansen café Buitenlust Zaterdag 2 februari, 20.00 uur: dansen S.J.J.A. de Moespot, leeftijd v a. 14 jaar Zondag 3 februari, 14.00 uur: S.J J A. soos de Moespot, leeftijd v a Zondag 3 februari, 20.00 uur: to neeluitvoering Culdoto Ons Gebouw. Dinsdag 5 februari, 9.00 uur: Wel fareclub Zonnebloem Ons Gebouw. LEUSDEN CENTRUM EN ZUID Donderdag 31 januari, 20.00 uur: vergadering raad Leusden in de raadszaal van het gemeentehuis, Ha- mersveldseweg 2. Donderdag 31 januari, 20.00 uur: instructie-avond E.H.B.O. in De Heerd. Donderdag 31 januari, 20.30 uur: bijeenkomst voor alleenstaanden in de huiskamer van Groot Krakhorst. Vrijdag 1 februari, 19.00 uur: tieneravond in De Til, Hamersveldse- weg 30. Zaterdag 2 februari, 10.00 uur: hobby-instuif bij Blijhof. Maandag 4 februari, 20.00 uur: ge combineerde vergadering commissies welzijn en onderwijs. Maandag 4 februari, 20.00 uur: ver gadering van het coördinatieteam GML. Maandag 4 februari, 20.00 uur: bij eenkomst filmclub Cine Leusden in de schaapskooi van Groot Krakhorst. Dinsdag 5 februari, 19.30 uur: schrijfavond voor gevangenen, georganiseerd door Amnesty Inter national in de Johanneshoeve, Ha- mersveldseweg 40. Dinsdag 5 februari, 20.00 uur: ver gadering commissie openbare werken en ruimtelijke ordening in het gemeen telijk informatiecentrum aan de Zwar teweg Donderdag 7 februari, 20.00 uur: slotbijeenkomst van de aktie ..Leusden voor het kind" in 't Ros Beyaart. Ha- mersveldseweg 55. Donderdag 7 februari, 19.30 uur: avond georganiseerd door Kruisver eniging Leusden, waarop zal worden getoond een film van de geboorte van een kind. gebouw Rozengaarde 33 Donderdag 7 februari, 19.30 uur: vergadering wijkorgaan Groenhouten. Maatschappelijk werk en Gezinsverzorging De spreekuren van de gezamenlijke dienst verleningsinstellingen in Leusden en Ach terveld zijn als volgt: LEUSDEN-CENTRUM: In de boerderij Groot Krakhorst, Bolderikhof 18. tel 45618 Maatschappelijk werk. woensdag 10 00-11 00 uur Gemeente Leusden donderdag 14 00-15 00 uur Protestants So ciaal Centrum (PSC) Gezinsverzorging en Bejaardenhulp maandag 14.00-15.00 uur Maatschappelijke Dienstverlening Eemland (MDE) dinsdag 14 00-15 00 uur Gezamenlijke Kruisvereniging (AIMD) donderdag 14 00-15.00 uur PSC LEUSDEN-ZUID: In kruisgebouw, Roo van Aldewereltlaan 13. tel 40818 Maatschappelijk werk: maandag 10 00-11 00 uur Gemeente Leus den vrijdag 14 00-15 00 uur PSC Gezinsverzorging en Bejaardenhulp maandag 13 30-14.30 uur AIMD vrijdag 14 00-15 00 uur PSC ACHTERVELD, Kruisgebouw, Walter van Amersfoortstraat 30. tel 03425-1333 Maatschappelijk werk: vrijdag 9.00-10 00 uur Gemeente Leusden Gezinsverzorging en Bejaardenhulp, vrijdag 9 00-10 00 uur MDE Tijdens het weekeinde kan men zich in drin gende gevallen dag en nacht wenden tot de telefonische hulpdienst voor Vechtstreek. Gooi en Eemland, tel 035-45555 MOEDERS VOOR MOEDERS mevrouw M L. Rozendaal-Doucet, Jan van Arkelweg 47, Achterveld, tel 03425-1853 WERKGROEP „LAAT LEVEN" te Leusden. hulp voor moeder en kind bij met gewenste zwangerschap, tel 033-44151 en 033-40541 (Leusden), 033-12627 (Bureau ..laat levenAmersfoort) DIERENARTSEN Dierenkliniek dierenarts M J. S C Tijmen- sen-Van de Kamp. Landweg 321Leusden, tel 033-44488 Dierenartsenpraktijk: Henegouwen 11. Leusden-C. dierenartsen P J Werkman en K Schipper. Voor nood zakelijke behandelingen en spoedgevallen van kleine huisdieren (gezelschapsdieren) eerst bellen 033-721827 Dierentehuis: Laan 1914 nr 29, Amersfoort, tel. 033- 16665 Alle dagen ook feestdagen geopend van 8.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. Voor noodgevallen tussen 17.00-8.00 uui kunt u zich wenden tot de hulppost familie de Winter. Willibrordusstraat 30, tel 18409 TEL. HULPDIENST Werkgroep Homosexualiteit Amersfoort (WHAM) Iedere vrijdagavond van 20.00- 24 00 uur. tel 03495-5672 Rozendaallaan 9 Leusden-C.

Leusder Krant | 1980 | | pagina 8