Achterveldse kappers zaak in nieuwe handen Puupenkoppen hebben weer overvol carnavalsprogramma w f f li?usileii* hrant Achterveld dames winnen van Houten UW AUTO RECHTSTREEKS INBOUWEN OP LPG BIJ UW IMPORTEUR VAN AUTOGASAPPARATUUR over van benzine opLPG L03 H H H W éi 'éi 'éi *54 3 1 T W Dat rijden op LPG pas voordeel brengt bij 30.000 km per jaar, is een sprookje. Autogastechniek Scherpenzeel rekent u graag voor, dat voor de meeste auto's de voordeelgrens onder de 10.000 km ligt. Laat ook voor uw auto een berekening maken. Vul de coupon in en u ontvangt vrijblijvend volledige informatie. Doe het. U kunt er veel, heel veel geld mee besparen, zelfs meer dan de helft van uw brandstofprijs. VOORDELIGER RIJDEN BON Hoofdkantoor Autogastechniek B.V. Glashorst 106,3925 BV Scherpenzeel (Gld.). Tel.: 03497-3124. x m m x m Ook gisteren.Ook Heden. Maar ook morgen... „De GoudvalleiKopen zonderzorgen. Zowel voor man als vrouwslagen doet u gauw éi Alleen deze week: A GOUDHANDEL De Goudvallei..Een begrip.m toch ook voor u. OF JUIST VOOR U: V DINSDAG 12 FEBRUAR11980 Achtervelds nieuws ACHTERVELD Woensdagmid dag werd door burgemeester Rade- méker de nieuwe dameskapsalon Catharina te Achterveld geopend. De zaak waar nu alleen een dameskap salon is gevestigd is 80 jaar als bar biers- en kapperszaak in het bezit geweest van de familie Van de Koe dijk. Nadat de heer Van de Koedijk had besloten er mee te stoppen, werd de zaak verkocht aan de familie Kok uit Hoevelaken. Nadat de kinderen van de familie Kok de burgemeester de sleutel had den overhandigd en de echtgenote van de burgemeester een bloemetje hadden aangeboden, sprak de heer Rademaker eerst nog een kort ope ningswoord ..80 jaar lang is in dit pand een barbiers en kapperszaak gevestigd geweest. In 1900 is de va der van de heer Van de Koedijk hier begonnen Achtendertig jaar heeft hij als zodanig zijn werk verricht waarna de zaak door zijn zoon Dirk werd overgenomen Deze is 42 jaar kapper in Achterveld geweest Ik ben blij dat alles zo gelopen is zodat er toch nog een zaak voor Achterveld behouden is gebleven Tijdens de laatste oorlog werd dit pand zwaar beschadigd, maar men heeft het toch weer opge bouwd Er zijn zaken die moeten stoppen, gelukkig wordt deze zaak voortgezet." De heer Rademaker feli citeerde de familie Kok met hun doorzettingsvermogen en durf om een reeds zolang bestaande zaak voort te zetten ..Jullie zullen het best redden en ik wens jullie een heel goede tijd toe Daarna opende hij in het bijzijn van de familie Kok. een aantal Achter veldse winkeliers en andere belang stellenden de deur van de nieuwe zaak. Tijdens de receptie die volgde heben velen de zaak bezichtigd De voormalige herensalon is verdwe nen De damessalon en de voormali ge herensalon zijn nu een geheel geworden. De zaak is met de mo dernste middelen ingericht. Tijdens de receptie dankte me vrouw Kok voor de hulp die zij had ondervonden, tijdens de verbouwing van de zaak. Ik heb altijd graag een eigen zaak willen hebben en uit eindelijk is dit gelukt. - Burgemeester Rademaker, samen met de heer en mevrouw Kok. De Achterveldse bejaarden zullen ook dit jaar met carnaval niet worden vergeten. ACHTERVELD Vrijdagavond zal in Puupenkoppenland het carnavals feest weer in alle hevigheid losbars ten. Deze avond zal in het 100 gram gebouw het groot carnaval worden gevierd. Voordat het echter zover is zal Prins Gijsbert Puup de zesde met zijn gevolg in de middag aan enkele scholen een bezoek gaan brengen. Voor de avond van het groot carnaval roept de Prins alle Puuppekoppen op om samen met hem en zijn gevolg het feest te komen meevieren. De muziek zal deze avond worden verzorgd door de band Fix Fox, het Midland Kwintet en natuurlijk ook door de Hofkapel. Tevens zal deze avond de Krente Puup worden uitgereikt aan een Ach- tervelder die zich de afgelopen jaren verdienstelijk heeft gemaakt voor de gemeente. Wie het dit jaar zal zijn, zal een verrassing blijven tot vrijdag avond. De zaal zal open gaan om 20.30 uur. Toegangskaarten voor deze avond zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij boekhandel Vos. 't Hoekje Zaterdag zullen de Prins en zijn adjudant de zieken, zowel thuis als in de ziekenhuizen, een bezoek gaan brengen. Deze avond zal hij met zijn gevolg aanwezig zijn in café Bui- tenlust bij Rien Coenders Zondag middag wordt begonpen met de gro te carnavalsoptocht Zowel wagens als groepen en individuelen kunnen hieraan meedoen. De deelnemers met een wagen worden verzocht om zich via de Jan van Arkelweg en de Klettersteeg naar het startpunt bij het sportpark te begeven. Men zal wel op tijd moeten zijn, want er wordt stipt om 13.00 uur gestart Men zal tussen 12 30 en 12.45 uur aanwezig moeten zijn. De route is als volgt Vertrek bij het sportpark. Hessen weg. voor huize St. Joseph langs Hessenweg. Verjaegde Ruyterweg. Hendrik van Viandenstraat. Walter van Amersfoortstraat, Pater Storm- straat, van Oldenbarneveltstraat. Verjaegder Ruyterweg, Jan van Ar kelweg, Walter van Amersfoortstraat, van Oldenbarneveltstraat, Deliana van Weedestraat. Walter van Amers foortstraat. Pater Stormstraat. Jan van Arkelweg en zo naar het einde op het Cooperatieplein De bewoners wonende langs de vermelde route worden vriendelijk verzocht hun auto's zodanig te parkeren dat de optocht er geen hindervan zal onder vinden Dit vooral wat de breedte van de deelnemende wagen betreft. De Carnavalsvereniging zal zeer dank baarzijn voor de verleende medewer king Zij die individueel aan de optocht willen deefnemen, worden verzocht zich op te geven bij de volgende personen: Gijs Voskuilen. Boekhan del 't Hoekje, bakkerij Henk Smit. aan de Verjaegde Ruyterweg. mevr. Bijl, Van Oldenbarneveltstraat 18 en Toos Wijntjes, textielhuis Wijntjes aan de Hessenweg Zij zullen dan worden ingeschreven en krijgen dan gelijk tijdig een nummer dat zij tijdens de optocht moeten dragen Dit is voor de jurering, zodat de jury nu het nummer kan noteren en geen omsch rijving meer behoeft te geven van hetgeen de persoon voorstelt. De jury zal herkenbaar zijn aan de oranje armband De opstellers en begeleiders van de optocht zullen herkenbaar zijn aan een rode arm band. Na de optocht zal er in het 100 gram gebouw het kindercarnaval worden gehouden De kinderen die niet aan de optocht zullen deelnemen kunnen reeds van te voren in het gebouw worden gebracht waar zij door de dames van de Raad van Elf zullen worden opgevangen en bezig gehouden De toegangsprijs be draagt f 1.50 per kind. Om ongeveer 16 30 uur zal het kindercarnaval zijn afgelopen. Zondagavond zal de Prins met zijn gevolg aanwezig zijn in Hotel De Roskam bij Piet van Uhm. Maan dagavond zal het tiener carnaval wor den gehouden in het 100 gram ge bouw voor de jeugd in de leeftijd van 13 t/m 17 jaar. De zaal gaat open om 19.30 uur De muziek zal verzorgd worden door Fix Fox Kaarten zijn in1 de voorverkoop verkrijgbaar bij boekhandel Vos. 't Hoekje en aan de zaal Tot slot zal dinsdagavond het bejaardencarnaval worden gehou den. Ook dit zal plaatsvinden in het 100 gram gebouw. Deze avond zal de zaal open zijn vanaf 19.30 uur De bejaarden die deze avond met ver voersproblemen zitten, kunnen dit voor 15 februari opgeven bij de se-- cretaressen van de vereniging, me vrouw G Hilverts-Potze. Walter van Amersfoortstraat 2 tel 03425-1990. ACHTERVELD Zondagmorgen speelden de Achterveldse dames hun eerste wedstrijd in de bekercompeti tie. Deze wedstrijd ging tegen het dameselftal uit Houten. Daar bij Ach terveld enkele dames niet aanwezig waren, moest er met een sterk gewij zigd team worden aangetreden. Met tien speelsters werd de wedstrijd aangevangen. Hoewel het voor Ach terveld geen al te moeilijke wedstrijd was, want er werd gespeeld tegen de laagst geklasseerde ploeg van de afdeling, was het met tien speelsters toch goed oppassen. Dank zij E. Steenbeek,die steeds ter plaatse was waar In de achterhoede gevaar dreig de, had de kiepster M. Hak, niet veel te doen. Na ongeveer 20 minuten spelen was het L. Kerkhof die wist te scoren en zo de stand op 1-0 bracht. Achterveld ging steeds sterker spelen en er werden veel scorings kansen opgebouwd. Doch voor de rust werden er geen doelpunten meer gemaakt Na de rust kwam Achter veld met elf speelsters in het veld Het was na de rust Achterveld die de wedstrijd maakte Uiteindelijk was het J. van Dijk die de verdediging van de tegenpartij wist te doorbreken en de stand op 2-0 wist te brengen. Het grootste gedeelte van deze tweede speelhelft werd gespeeld op de helft van het veld van de tegenstandster. Niet zo prettig voor de Achterveldse kiepster die hierdoor moeite had om warm te blijven Het was uiteindelijk de zwoegster E. Steenbeek die op de middenlijn de bal kreeg aangespeeld Zij ging door en loste vanaf de zestien meter lijn een schot De bal rolde tussen de benen van de Houtense kiepster het doel in waardoor de stand op 3-0 werd gebracht. Hierme de was de wedstrijd beslist. Dank zij deze overwinning kan Achterveld een volgende wedstrijd in de beker ronde spelen. PUEM 1 - Roda 1 0-0 Unicum 2 - Roda 2 10-2 Roda 3 - S D.C.P 4 2-2 DVS 7 - Roda 4 2-2 Roda 5 - Hoevelaken 5 0-1 Posthoorn 5 - Roda 6 4-4 Roda 7 - DVS 9 3-4 Roda 8 - VVOG 9 af gel De Prins en zijn Raad zullen er dan voor zorgen dat men op tijd wordt afgehaald en na afloop ook weer thuis wordt gebracht Behalve de te winnen bekers voor de optocht zal er dit jaar ook nog een prijs beschikbaar worden gesteld voor de actueelste uitbeelding. Als een personenauto isaan superbenzlne verbruikt, kost deze bij 10.000 km: 10.0009 (x 1,348) 1.497,77 Wegenbelasting (b.v. 930 kg) f 395,00 Totale kosten t 1.890,77 Dezelfde auto zou aan LPG 10% meer gebruiken dus 1:8,1 Dat is bij 10 000 KM 10.000 8,1 (x 0,53,5) Wegenbelasting Afschrijving Installatie Totale kosten t 660,49 576,00 f 300,00 t 1.536,49 Bij 10.000 km verdient u 1 353,98 BIJ 30.000 km verdient u f 1.635,85 Bij 50l000 km verdient u f 3.703,41 IK rijd een en ontvang graag informatie en een kostprijsbegroting op basis van LPG. Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Deze coupon opsturen aan: Autogastechniek B.V. f J Glashorst 106,3925 BV J Scherpenzeel. SC SC DG Vafc-gj U kunt uw oude goud of oude zilver voor de hoogste prijs bij ons inleveren, en een paar oude zilveren artikelen Ook lepels en vorken is echt gauw zwaar. Gouden damesringen 88.-138.- Gouden broche 78.- 98.- Gouden dameshorloges 198.- Gouden ketting 98.- Gouden armband 350.- Granaatsnoer 98.-138.- Bloedkoraal snoer 125.-158.- Parelsnoer 188.-248.- Herenhorloges 39.- 98.- Jongens/meisjeshorloges29.- Wit of geel gouden oorbellen met briljant390.-NU 198.- Schitterend gouden herenhorloge quartz uurwerk875.- nu 550.- Prachtig dameshanghortoge met kettingm-NU B8.- Massief zilveren plaatarmband 85.-NU 48.- CASSETTES: Wat een modellen... Wat een prijzen... Wat een kwaliteit. Ja, en ook in cassettes... Het goedkoopste adres in Nederland. Cassette edelstaal reeds 1 98.- of een uitgebreide cassette 398.-. jaen dan het allermooiste.het allerduurste' Cassette edelstaal geen 750.- maar 545.-. Bovendien ontvangt u geheel GRATIS: de theelepels-gebaksvorkjes-suikerschep- taart schep-suikertang-broodzaag- slacouvert. Het model: dat kunt u zelf Vybepalen^ X SC Ml •J&l Hoddstraat 87 Velp 08-618095 Columbuslaan 392 Utrecht 030-884527. do*' eh ^orn APe' VrU' ne'Pe

Leusder Krant | 1980 | | pagina 6