Achterveld verliest uit van Nederhorst Carnavalswieg in de tuin Voorzitter Bert Kamphorst nam afscheid Con Amore hield jaarfeest Diplomazwemmen in zwembad Bavoort 14 maart viering Isidorusfeest Achterveld dames met 7-0 ten onder Uit de clubbladen Uitslagen S.V.A. klaveijastoernooi Verkoopochtend in Johanneshoeve Ensemble-avond in De Hakhorst Micro korfbal seizoen is ten einde Zaterdag popconcert in De Moespot NACHT VAN HET HART S.V.A.-afdeling jeugdvoetbal Klaverjasclub Leusden Troef Handbaldames flink op schot 1ste wielerzege D. Willigenburg DINSDAG 4 MAART 1980 Achtervelds nieuws ACHTERVELD Achterveld heeft aan de uitwedstrijd tegen Nederhorst den Berg weinig plezier beleefd. Vooraf werden de kansen tegen de koploper punten te pakken al niet zo hoog aangeslagen. De manier waar op uiteindelijk de 3-2 tot stand kwam was echter niet zo leuk, scheidsrech ter Van Duuren drukte een ongunstig stempel op de wedstrijd. Hij kwam allereerst ruim 45 minuten te laat en (loot erg wisselvallig. Bij de aanvang van de wedstrijd bleek dat zowel Cor Hoogland als Herman Kerkhof ge blesseerd waren, terwijl ook Herman van Ruitenbeek wegens ziekte ook niet kon meespelen. Jan Kerkhof was echter weer in de ploeg en Albert Tolboom en Antoon Hak completeerden het geheel. Aan gezien de aangewezen arbiter niet op tijd was, nam 'n rapporteur van de Bond voorlopig de wedstrijdleiding op zich. Achterveld begon volgens opdracht van trainer Kirstens defen sief te spelen. Nederhorst dat vorige week zijn eerste wedstrijd van dit seizoen verloor koos het aanvallend concept. Het samenspel tussen mid denveld en voorhoede was soms bij zonder mooi om te zien en het uitver dedigen ging de ploeg zeer goed af. De Achterveldse ploeg hield de gelederen in de achterhoede goed gesloten, met aan het hoofd doelman Tolboom, die de meest harde scho ten wist te keren. Uit een hoekschop van Nederhorst was het Bertus v Houten die uit een hieruit ontstane scrimmage de bal van de doellijn weg wist te werken. Na plm. 20 minuten werd de waarnemend scheidsrechter vervangen door de aangewezen arbi ter dhr. van Duuren. Achterveld be gon goed partij te geven aan Neder horst en hun aanvallen kregen meer kracht. De Achterveld voorwaartsen stonden helaas nogal eens buiten spel Het middenveld voedde de aan val steeds beter en kort voor de rust kon Jan Boersen een onverwacht schot lossen. Vanaf 16 meter schoot hij naast de paal. Na de thee was de harde wind niets gaan liggen, maar toch belandde de bal voortdurend in een van de omlig gende sloten Het spel golfde op en neer en weer waren de bezoekers niet de mindere. Na 10 minuten werd de score geopend door Achterveld. Na 'n rush vanaf de middenlijn wist Jaap Schouten ondanks een paar belagers in te tikken: 0-1. De vreugde van de spelers en supporters was echter van korte duur want binnen 5 minuten was de stand in evenwicht. Na een furieuze aanval wist de Nederhorst spits van dichtbij doelman Tolboom te passeren 1-1. Nederhorst had nu de weg gevonden en probeerden nog 'n doelpunt te forceren. Er werd 'n wissel in de ploeg aangebracht. Hier na kwam Nederhorst 'bijzonder ge makkelijk aan de voorsprong want de scheidsrechter gaf 'n cadeautje weg in de vorm van een strafschop. Op links ging de snelle buitenspeler er vandoor, maar Jaap Schouten wist ruim voor het 16 meter gebied de bal door een sliding af te pakken. De Nederhorst man wist met een paar fraaie buitelingen tot binnen de be ruchte lijnen de scheidsrechter 'n penalty te ontlokken. En dat lukte! Doelman Tolboom was kansloos 2- 1. Achterveld ging direkt in de aanval en de scheidsrechter wuifde een zeker handgeval binnen de lijnen weg. Achterveld raakte hierdoor geprik keld en het spel werd feller. Bertus v. Houten stopte een speler onregle mentair af en uit de vrije trap werd het 3-1Sneu voor doelman Tolboom die de hardste schuivers had gekeerd om nu door 'n simpel balletje te worden verslagen. De scheidsrechter begon steeds wisselvalliger te fluiten en dat maakte het spel er niet beter op. Jan Boersen werd vervangen door Addy van de Burgwal. 5 minuten voor tijd kwam Achterveld op 3-2 Good old Jan Kerkhof was de gehele Nederhorst verdediging te slim af en kopte fraai het leder over de iets uitgelopen keeper. Hierdoor werd de strijd nog spannen der. Het volgende doelpunt viel weer achter doelman Tolboom maar werd op aanraden van grensjager Cor van Marwijk afgekeurd. De Nederhor- sters waren het daar niet zo mee eens, zodat de bekritiseerde scheids rechter hetspel maarsnel beëindigde. Nederhorst won uiteindelijk toch met 3-2 en behoudt zijn uitstekende kam pioenskansen. Opstelling S.V.A. Bertus Tolboom, Antoon Hak. Klaas van de Heuvel, Bertus van Houten, Johan van Dalen, Jos Burgwal, Hans Versteeg. Jaap Schouten, Albert Tol boom. Jan Kerkhof, Jan Boersen. Zondag krijgt Achterveld Veen- sche Boys op bezoek. Deze belang rijke wedstrijd begint om 14.30 uur Overige uitslagen: Achterveld 2 - Victoria 4 2-1 Achterveld dames - Jutfaas 0-7 Programma Zondag 9 maart 1980 Achterv. 1 - Veensche B. 1 14.30 Scheidsrechter Th. Bakker Hoogland 3 - Achterveld 2 11.30 Achterveld 3 - Veensche B. 4 12.00 Limvio 4 - Achterveld 4 12 00 Achterv. 5 - Scherpenz. 4 11 30 S E C. 6 - Achterveld 6 14 30 Dames: Achterveld - Schalkwijk 10 00 ACHTERVELD Vrijdag 14 maart wordt door de leden van de A.B.T.B. en de K.P.J. gezamelijk het Isidorus feest gevierd. De echtgenotes, vrien den of vriendinnen van de leden zijn deze avond ook van harte welkom. De avond begint met een H. Mis die aanvangt om 19.30 uur. Daarna zal het geheel worden voortgezet in Ons Gebouw, waar de deelnemers worden verwelkomd door A.B.T.B. voorzitter de heer C P Kooloos. Door leden van de K.P.J. wordt een zelf geschreven toneel stukje opgevoerd, getiteld ..De vreemde gevolgen van de hebzucht." De A B T B. brengt ,.Het wel en wee van Achterveld in 1979." Tijdens de pauze wordt er een verloting gehouden, na de pauze is er gelegenheid voor een dansje. De mu ziek wordt verzorgd door The Jokers uit Nijkerk. Rechts op de foto de wieg, die vorige week in de tuin van de familie Van de Wetering In Achterveld belandde. ACHTERVELD Donderdag werd het echtpaar Theo van de Wetering- Kaats verblijd met de geboorte van een zoon. Daar vader Theo, Achter- velder van geboorte, reeds een aantal jaren lid is van de Raad van Elf van de Carnavalsvereniging De Puupenkop- pen, en dit jaar tevens adjudant van de Prins was, werd er door zijn colle ga's voor een leuke verrassing ge zorgd. Terwijl de kersverse vader bij zijn echtgenote op bezoek was in het ziekenhuis werd er in de voortuin van de woning een grote wieg geplaatst. Het was de wieg die ook meegereden had in de carnavalsoptocht door Achterveld. De buren van de familie v.d. Wetering, wonende in de Greb- bestraat te Amersfoort, keken eerst wel even vreemd op. doch konden de grap zeker waarderen. In de wieg was ook een levensgrote pop aanwezig met een bordje op zijn borst waarop ,,Dag Papa" Vader Theo keek wel even raar op bij zijn thuiskomst, maar kon de grap wel waarderen. Moeder Dori die in het ziekenhuis was beval len en vrijdag weer thuis kwam, heeft ook nog mee kunnen genieten van de uitgehaalde grap ACHTERVELD Zondagmorgen speelde het Achterveldse dameself tal de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen tegen de dames van J.S.V. uit Jutphaas. Deze wedstrijd werd door Achterveld met 7-0 verloren. De eerste 20 minuten konden de Achterveldse dames goed stand hou den tegen de druk van J.S.V maar daarna was het wel gebeurd met Achterveld. De heel wat beter spelen de tegenpartij wist na ongeveer 20 minuten spelen de score te openen Na dit eerste doelpunt werd de ene aanval na de andere op het Achter veldse doel ondernomen Achterveld kon maar zeer sporadisch over de middenlijn komen Door het wegge ven van veel hoekschoppen en het goede werk van de keepster Tiny van Westerlaak. kon nog enige tijd stand worden gehouden Dooreen Achter veldse fout wist de tegenpartij de tweede doelpunt te scoren Voor de rust werd het zelfs 4-0. Na de rust kreeg men hetzelfde spelbeeld te zien. Achterveld bleef wel voetballen, maar het was J.S V dat het spel maakte De tegenpartij wist na de rust nog driemaal een doelpunt te scoren zodat de wedstrijd voor Achterveld eindigde met een 7-0 nederlaag. De Achterveldse speelster L Kerkhog werd deze morgen door de tegenpar tij zeer goed bewaakt zodat zij geen enkele kans kreeg om produkctief werk te doen Zondag wordt er een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tegen Bunnik De aanvang is om 10.00 uur. ACHTERVELD Maandagavond 25 februari werd de vijfde ronde ge speeld van het S.V.A. klaverjastoer- nool. Er waren deze avond 68 deelne mers t.w. 52 klaverjassers en 16 schutjassers. Daar er op tijd met de wedstrijd was begonnen konden om 23.30 uur de prijzen worden uitge reikt. De gelukkige prijswinnaars waren: klaverjassen C v 't Klooster 5604, 2. J Smink 5468, 3 J. Burgwal 5467, 4 K Jonk man 5440, 5. J Bosch 5206, 6 E. Barreveld 5203, 7. H van Rossum 5151, 8 Mevr T Boersen 5005, 9 Mevr v.d Burgwal-Smit 4880. 10 H Ossendrijver 4880. 11A. Horst 4806, 12 A Wouters 4805. 13. B Horst 4748,14 H van Hamersveld 4748.15 J Kok 4737 en 16 A. A. Burgwal 4735 punten. De poedelprijs was voor D Burg wal met 2910 punten De stand na vijf ronden is nu 1 J Burgers 24299.2 J Smink 23467. 3. H van Hamersveld 23405, 4 E Barreveld 23376 en 5 H Voskuilen 23062 punten Er moet nog een ronde worden gespeeld waardoor er zeker nog een wijziging in het eindklassement zal kunnen komen De volgende personen maken ze ker nog een kans voor het eind klas sement 1. C. v. 't. Klooster met 21008,2 mevr. van 't. Klooster met 19664 3. mevr. Barreveld met 19599. 4 G Horst met 19337 en 5. A. Burgwal 19323 punten. Schutjassen: 1. mevr Voorburg 95, 2. mevr van Burgsteden 93, 3 H. Herder 90. 4 A. de Ridder 89. 5 J. Ossendrijver 89. 6 H. Legdeur 87, 7 mevr. v.d Bedum- Kuier 93 en 8. J van Laar 77 punten. De poedelprijs was voor mevr Kok-Veldhuizen met 70 punten. Hier is de stand na vijf ronden 1 mevr Van Burgsteden met 450. 2 J. Ossendrijver met 441 en 3. A de Ridder met 439 punten. De volgende en laatste ronde wordt gespeeld op maandag 17 maart. ACHTERVELD —Donderdag avond 28 februari hield de hervormde jeugdvereniging Con Amore haar jaarfeest in Ons Gebouw. Er was deze avond veel belangstelling zowel van de leden als van de ouderen. Voorzitter Bert Kamphorst verwel komde de aanwezigen. Hij was zeer blij met de zo grote opkomst en hoopte dat het niet alleen een gezelli ge, maar ook vruchtbare avond zou zijn. Na het zingen van een psalm ging hij voor In gebed. Nadat Hennie Legemaat een gedeelte uit de bijbel had gelezen werd er door Evert Lege- maat een inleiding gehouden over de Christenen in West Europa. In een duidelijke uiteenzetting be sprak hij het leven van de Christenen in West Europa Na dit onderwerp werd er door Grietje Doornik een bijbelgedeelte gelezen waarna Bert Kamphorst een inleiding hield over de verdrukking van de Christenen in Oost Europa Hij schetste hoe moei lijk die Christenen het hadden tegen over de Christenen hier Op een zeer leuke manier werd het jaarverslag over 1979 gebracht door de dames Cilia van Velthuizen en Wilma ter Maaten Uit dit jaarverslag bleek dat deze vereniging weer een zeer actief jaar achter de rug had Door de leden Wilma ter Maaten. Grietje van Doornik, Hetty ter Maaten, Ina van Velthuizen en Wilma en Marijke Kamphorst was een zang groepje gevormd die enkele liederen ten gehore bracht. Na de pauze werd er afscheid genomen van voorzitter Bert Kamphorst in verband met zijn werk en zijn studie was het hem niet mogelijk nog langer als bestuurslid en voorzitter werkzaam te zijn Door enkele leden was er een lied gemaakt dat betrekking had op Bert Het lied had vier coupletten. Het eerste werd voorgelezen door martien van Don- 'selaar het tweede door Cilia van Velt huizen, het derde door Hetty ter Maaten en het vierde door Evert Le gemaat Het refrein werd door alle aanwezigen meegezonden. Als af scheidscadeau werd een mooie ba rometer aangeboden Zijn echtgeno te mocht een prachtige plant in ont vangst nemen Bert dankte voor dit mooie afscheid Hij vond het jammer dat hij dit werk moest beëindigen. Ook dankte hij namens zijn echtge note voor het mooie afscheidsge schenk Na dit officiële gedeelte werd er nog een kwis gedaan waaraan vier aan wezigen uit de zaal meededen en de tegenstanders leden van de vereni ging waren De leiding van deze kwis was in handen van Hetty ter Maaten. Tijdens de rustpauze van de kwis werden er twee liedjes play back gebracht door Anita Rijken. Jantine ter Maaten. Henny en Ria ter Maaten. De kwis werd gewonnen als ledoor R. van Ee, 2e Carla Kamphorst, 3e Henny Mecneisen en 4e G ter Maaten Door de leden Jan v. d Kraats, Gijsbert Berg, Martien van Donse laar, Ina van Velthuizen en Wilma en Marijke Kamphorst werd een toneel stukje opgevoerd Dit stuk had als titel ,,De Gekken". Tot slot werd er nog gezamenlijk een lied gezongen, waarna Bert Kamphorst deze mooie avond sloot met een dankgebed. Tijdens de pauze vond er een verlo ting plaats waarvan een gedeelte van de opbrengst bestemd was voor de Christenen in Oost Europa Tijdens het toneelstukje werd gereden op een oude fiets van een van de leden De eigenaar besloot deze fiets bij opbod te verkopen Het rijwiel bracht f5.25 op Dit bedrag werd bij de opbrengst van de verloting gevoegd. Het was niet alleen een gezellige maar ook. gezien de beide inleidin gen die er werden gehouden, een leerzame avond. Een nieuwe lente, een nieuw gezicht. Dat geldt ook voor de Achterveldse multi-sportvereniging Avanti. Wie gedacht had, dat het oorspronkelijke *lubblaadje - zeer sporadisch en on regelmatig verschenen - ter ziele en begraven was, heeft het mis. Het vlot geïllustreerde eerste nummer van de 3e jaargang - met 26 dubbelgrote pagina's en in een spiksplinternieuw en mooi jasje - mag er beslist zijn. Het ligt in de bedoeling van de driehoof dige redactie om het blad regelmatig eenmaal per twee maanden uit te brengen Elk van de vier secties (,,Rij- na" had het over vijf) gymnastiek (per 1-1-1980 299 leden), volleybal (163), tafeltennis (43) en badminton (26) krijgt veel ruimte in het blad en ge hoopt wordt, dat daar een goed ge bruik van wordt gemaakt. 56% van de 531 leden vinden onderdak in de afdeling gymnastiek (82% vrouwelijk en 18% mannelijk), 31% in de afdeling volleybal (60 resp. 40% in de afdeling tafeltennis (14 resp. 86%) en 5% in de afdeling badminton (54 resp. 46%) Ook in februari (dankzij de schrik keldag?) kwam Roda-Sport nog net voor het verstrijken van de maand in ons bezit en dat betekent t o.v janu ari mooi 2 dagen winst. Het blad meldde o m. de ontsnapping van één van de leden aan het noodlot! De vraag Geslacht9" op een keurings formulier had hij opgelucht met ,,Nee!U" beantwoord. Overigens heb ben wij nog een Roda-carnavalssuc- cesje te melden. In het weekblad van de KNVB-afdelmg Utrecht iseen foto van onze krant overgenomen van de zeer geslaagde wagen, waarmee de voetbalclub deelnam aan de carna valsoptocht Onder het kopje „Impalavlag half stok" deelt handbalvoorzitter Gerard Voskuilen in het clubblad Doeltref fend een hopelijk doeltreffende me dedeling: het niet opkomen van Heren 2 voor een competitiewed strijd is een ongezonde zaak, een kenmerk van verkeerde mentaliteit en een gebrek aan teai^verantwoor- dehjkheid. Als straf is de ploeg terug getrokken uit de tweede helft van de veldcompetitie, die Impala voorzet met Heren 1 en Heren 3. LEUSDEN üe vereniging Tes- selschade-Arbeid Adelt, oudste vrou wenvereniging in Nederland, stelt zich ten doel vrouwen van alle ge zindten behulpzaam te zijn bij hun streven in eigen onderhoud te voor zien. Zij geeft daartoe gelegenheid tot bijverdienste in eigen huis door het laten vervaardigen, en voor risico van de vereniging verkopen, van alle soorten handwerken. Op woensdag 12 maart organiseert de afdeling Amersfoort een ver koopochtend in de Johanneshoeve te Leusden. U bent welkom van 9 00 -12 30 uur. U kunt er fijn borduurwerk, beschil derde voorwerpen, baby- en kinder- kleertjes en allerlei andere gezellige cadeautjes kopen. Door uw aanko pen steunt u een goed doel LEUSDEN - Muziekschool Leusden Presenteert zaterdag 8 maart een Ensemble-avond in De Hakhorst. Noorderinslag te Leusden-Centrunv Tijdens deze avond zullen leerlingen van de muziekschool optreden. Vijl ensembles bieden op deze en semble avond een gevarieerd pro gramma De aanvang zal zijn om 19 30 uur en iedereen is welkom De toegano is vrij. LEUSDEN/CENTRUM De laat ste wedstrijd in de zaal speelde Anti lopen tegen Vlug&Vaardig gelijk. In de vrij zwakke ontmoeting, waarbij met name de Leusdenaren slordig omgingen met de kansen, opende Antilopen de score: Margret Versteeg schoot van afstand raak. Vlug&Vaardig kwam via een straf- worp terug Nancy Laheij, die de geblesseerde Anita van Buren uitste kend verving, bracht met een fraaie doorloopbal 2-1 op het scorebord, maar opnieuw kwam V&V langszij. Hierna liep Antilopen via een straf- worp van Frans ter Maten en een doorloper van Frouk Geutjes uit naar 4-2. V&V bleef niet werkeloos toezien en even later stonden beide ploegen weer op gelijke hoogte Frans ter Maten benutte ook de volgende straf- worp en met nog enkele minuten te spelen wilde Antilopen de wedstrijd op balbezit uitspelen Toch kwam Vlug Vaardig weer aan de bal en de bezoekers wisten zelfs nog te scoren, zodat 5-5 de uitslag is geworden. JEUGD De A-aspiranten werden kampioen en spelen zaterdag om de titel van Midden-Nederland. Ook de aspiran ten van A2 werden kampioen. De overige resultaten waren ZKC 2 - Antilopen 2 9-9 Antilopen 4 - Telstar 3 4-3 Altius 7 - Antilopen 5 5-4 Eemvogels 4 - Antilopen 6 1-2 Sparta J2 - Antilopen J2 7-0 Telstar A1 - Antilopen A1 2-4 Telstar A2 - Antilopen A2 2-4 SVK A3 - Antilopen A3 3-1 j Antilopen B1 - Samos B1 4-1 Antilopen C1 - Amersfoort C1 1-5 Antilopen C2 - Zwaluwen C2 1-0 Antilopen C3 - Soesterkwart C2 1-2 Mia P1 - Antilopen P1 1-2 Antilopen Q1 - Revival Q1 2-0 DWS Q1 - Antilopen Q1 0-2 Eemvogels 01 - Antilopen Q2 1-0 ACHTERVELD - Zaterdag 8 maart wordt er door de K.P.J. en Klont een Popconcert georgani seerd. Dit concert wort verzorgd door de band „Pop The Question" uit Gro ningen. De band bestaat uit vier stu denten: Peter Linschoten uit Leus den basgitaar en zang, Sipke Boors- ma solo gitaar en zang, George v. d. Welj slaggitaar en zang en Peter Ron- ner Drums. De band is vooral bekend gewor den door het spelen in het voorpro gramma van Phoney and the Hard Core. De band zal een concert geven van ongeveer anderhalf uur. De rest van de avond wordt gevuld met een disco, verzorgd door Black Power De avond is toegankelijk voor ieder een boven 14 jaar. wonende in de gemeente Leusden De entree isvoor deze avond vier gulden, de zaal gaat om 20 00 uur open. Sportpaleis Ahoy' Rotterdam Reserveer zaterdagavond 29 maartvoorde ACHTERVELD De uitslagen van de zaterdag 1 maart door de S.V.A. jeugd gespeelde wedstrijden zijn junioren Hoevelaken A2 - Achterveld A1 5-0 Amsvorde A2 - Achterveld A2 1-4 Achterveld B1 - Cobu Boys B1 1-2 Achterveld B2 - Roda 46 B4 5-0 Achteveld C1 - H.V C. C1 2-5 Achterveld C2 - Hoogland C5 1-3 pupillen Achterveld D1 - Roda 46 D1 1-2 Achterveld D2 - V V Z A D3 1-1 Achterveld D3 - V V Z 49 D5 5-0 Amf Boys E1 - Achterveld E1 1-1 Soest E5 - Achterveld E2 1-1 V V.Z.A. E8 - Achterveld E3 6-1 Achterveld F1 - T O.V F1 0-3 programma voor zaterdag 8 maart junioren uur Achterveld A1 - Roda A2 16 15 Achterveld A2 - A P W C A2 16.15 Hoevelaken B1 - Achterveld B1 veld veld 3 15 00 Achterveld B2 - vrij Achterveld C1 - Roda C1 15.00 Achterveld C2 - Amf Boys C2 13.45 pupillen Quick D1 - Achterveld D1 13.00 K V V A D2 - Achterveld D2 13 00 Achterveld D3 - Hoogland D5 13.00 Achterveld E1 - V V Z A E1 12 00 C J V.V. E2 - Achterveld E2 11 00 Roda E6 - Achterveld E3 11 00 Achterveld F1 - A P W C. F1 12 00 LEUSDEN De leden van Klaver jasclub Leusden Troef namen vorige week donderdag deel aan wedstrij den voor de interne competitie De uitslagen van deze wedstrijden en de nieuwe stand luiden 7. Hr v. d. Berg 8. Mevr Pouli 9 Hr Bolt 10 Hr de Ridder 46294 46121 45778 45725 LEUSDEN Vorige week zaterdag 23 februari werd In zwembad Bavoort gezwommen voor de diploma's A en B. De namen van de 56 geslaagden zijn: Diploma A Bas Wolfenbuttel, Gilleska Kreyns, Pauline van Vliet. PauldeCock, Bian- ca Scheuer, Ingrid van Lopik, Esther Koopmanschap, Ykelien Mónkinq. Charlotte van Haselen, Tanja Lan- ting, Marjon Meijerink, Bas Bolder man. Gertrude Jansen. Karina de Haan, Jan P Stitselaar, Harald Wes terman. Erik Jansen. Jasmijn Steen winkel. Stefan van Karsbergen, Mikal Dyas, Rodney Blauw, Betsy Jekel, Annemarie Geelen, Richard van de Bergh, Sandra van Hunnink, Karin Morsino, Jeanette Hardon. Ynze Stofkoper, Jeroen Hilwig, Robin Liphuizen, Willem Martijn Brilstra, Stephan de Jong, Christine Boerse- ma. Jasper Vanco de Haan, Marjolein Couwenberg. Ronald van Leeuwen en Menny Soldaat. Diploma B: Wilbert Borren. Monique van Roomen. Wibo Streefkerk, Gert Zwambag, Alwin Rombout, Waseem All, Roxane van 't Hoofd, Vincent Griffioen. Alice Voskuilen, Ivar Kro- der, Jannemarie den Toom, Suzanne Auréle Roz^ndaal, Karin van de Lage- maat, Joyce Jansen, Arjen Jeroen van 't Hooft, Barteke Weerstra, Mar cel van Bree, Jandira van Kekem, Ineke van Aken Jouvenaar. Betty Veldhuizen v.d Velde. Johannes Os sendrijver. pnt 1 Hr Kool 5817 2. Mevr Pouli 5508 3. Hr. v d. Berg 5348 4 Hr. v Waterschoot 5199 5. Hr Bolt 5153 Stand per 28-2-'80 1 Hr Dijker 48666 2. Hr. v Waterschoot 48116 3 Hr Plattel 47952 4 Hr. Kool 47157 5. Hr Knol 57155 6. Hr. Kleefstra 46496 LEUSDEN/CENTRUM De voor eventuele degradatie van groot be lang zijnde wedstrijd DSO-lmpala (heren) ging niet door, aangezien de scheidsrechter niet kwam opdagen en geen vervanger te vinden bleek. Het reeds kampioen geworden da mesteam van Impala ging intussen in de thuiswedstrijd tegen Schalkwijk verder met het aan de lopende band maken van doelpunten. Moeiteloos werd een zeer ruime voorsprong op gebouwd De rust werd bereikt met 14-3 en ook in de tweede helft bleef de doelpuntenfabriek rustig draaien. Bij het eindsignaal stond 23-7 op het scorebord, Ina Tolboom. Wilma de Voogd, Hetty v.d Boom, Jenny Meyerink en Gien Greefhorst zorg den voor de Leusdense treffers LEUSDEN/CENTRUM In de derde TAPA-rlt, georganiseerd door de Ren- en Toerclub Amersfoort in de keistad, werd de Leusdenaar Dick Willigenburg bij de amateurs win naar. Jan Sandbrink en Kans van Leyen, eveneens lid van de RTCA, werden 4e en 5e. Ook de junioren kregen een Leusdense winnaar. Dat was Hans Vierdag (RTCA), vóór Ste phan Bredewold en Ronald Hoek (belden Pedaalridders, Amersfoort). De Barnevelder Jan Vossegat werd winnaar bij de liefhebbers. Zijn RTCA-clubmakkers Cor Nijhof (Leersum). Gerard van 't Klooster (Leusden) en Rein Lambers (Amers foort) werden 5e, 6e en 8e. Evertjan Gerritsen (RTCA) won de veteranen- rit 3e werd Wim Spijker (RTCA), 6e de Leusdenaren Pedaalridder Nico de Vries sr en 7e Gerrit Jetten (RTCA) Bij de nieuwelingen ging de zege naar Cor Broekhuizen (Hilver sum) Ben van Leyen (RTCA) werd 3e, de Leusdenaar Nico de Vries jr. (Pedaalridders) 5e en John de Vente (RTCA) 7e.

Leusder Krant | 1980 | | pagina 7