^Gelukkig zijn er nog winkels waar mode en kwaliteit samen gaan. de kopykoppies BONDSSPAARBANK twee geroutineerde typistes of een geroutineerde typiste indukan Ga girosparen bij de Bondsspaarbank, uw Slimme Zet tegen hoge rekeningen. Waarom er niet even een leuke hobby bij nemen? Orgelspelen bijvoorbeeld. Al vanaf 398.- tekstverwerking administratief medewerker(ster) dieselmonteur 6% rente en toch vrij! Alleen de Bondsspaarbank. DINSDAG 11 MAART 1980 LEUSDER KRANT Deze composé bijvoorbeeld; lichtgewicht tweedjasje, perfect passende broek, gekombineerd met een lekker ruim gebreide bijpassende spencer. Kwaliteit? Zuiver scheerwol! Prijs: 489.- Moet het iets gekleder zijn in zuiver scheerwol? Kom dan naar onze nieuwe kollektie lente- en zomerkostuums kijken. Foto rechts toont u er slechts één uit de zeer uitgebreide kollektie die wij u aan j kunnen bieden. Een kollektie met klinkende namen die borg staan voor mode én kwaliteit! Wilson Glenny Oxford Groninger Stijlgroep Hermiel Cox and Lennon Jan van Schaffelaarstraat 44-46, Barneveld. van Indukan Tekstverwerking bv te Amersfoort zoeken op korte termijn in wisseldiensten van 08.00 -13.00 uur en van 13.00 -17.00 uur van 08.00 -17.00 uur. Als je in het bezit bent van het Mavo-diploma - als je niet slecht bent in je talen en als je écht goed kunt typen, neem dan eens kontakt met ons op, wij maken graag een afspraak. Wij werken met IBM systeem 6 en M.K. 88 en Philips 5002 apparatuur. St. Jorisstraat 16 - Amersfoort - tel 033 - 3 43 05 'n Goed idee R.K. TECHNISCHE SCHOOL „DON BOSCO" Dodeweg 6a, 3832 RC Leusden. Telefoon 033-940770. vraagt, indien mogelijk, per 1 mei voor een volledige weektaak. Salaris volgens rijksregeling. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referentieadressen binnen 10 dagen te richten aan de direkteur, bij wie ook nadere inlichtingen kunnen worden verkregen. Voor onze afdeling bedrijfswagens vragen wij een: Bij voorkeur bekend met DAF-trucks. GARAGEBEDRIJF H. BROEKHUIS B.V. Energieweg 5 - Barneveld - Tel. 03420-4846. "IDzXeorl rt9Torlo3 Even een vraagje. Hoe houdt u 1980 betaalbaar? Hoge rekeningen komen harder aan, dure dingen worden nog duurder Toch kunt u daar wat aan doen Met de Bondsspaarbank kunt u financieel gaan plannen. En dat is eenvoudiger dan u denkt Onafhankelijk van de bank- of post rekening die u nu al hebt. opent u een girospaar rekening bij de Bondsspaarbank. Op die rekening Iaat u steeds een bedrag overmaken. Dat kan automatisch, of kontant aan de balie Een keurig dagafschrift houdt de stand voor u bij. Op die manier bouwt u aan een reserve kapitaal waarover u liefst 6% rente krijgt, terwi|l uw geld tot f 5.000,- per kalendermaand toch vrij beschikbaar blijft. Zo kunt u simpel en systematisch sparen voor regelmatig terugkerende grote betalingen, voor de vakantie, voor een nieuwe wasmachine, of gewoon: voor geld achter de hand. Hebt u meer geld nodig dan f 5.000,-? Dan spreekt u dat 30 dagen van te voren af. Een afspraak die trouwens niet eens nodig is, als u t geld gebruikt bi) aankoop van een eigen huis of voor rente en aflossing van uw hypotheek (ook als die toevallig niet bij de Bondsspaarbank is afgesloten). Alleen de Bondsspaarbank biedt u die service. Kwestie van even bij ons binnen lopen en 1980 maakt t u minder moeilijk Heel veel mensen weten nog steeds niet dat het orgelspelen veel gemakkelijker dan ze denken. Wij bij De Vaal garanderen u, dat u binnen 3 maanden de leukste versjes gaat spelen op 2 klavieren en pedalen, en stellen daar tegenover, als dat niet zo is, u hetzelfde geld voor uw orgel terugkrijgt en wij vanzelf het orgel. Heeft u dat prachtige allernieuwste Solina orgel, de B 412 met of zonder ritme, al gehoord? Kom toch eens vrijblijvend in de winkel en luister eens wat ze daar hebben ingebouwd. De stemmen die uit dit orgel komen zijn zo echt, dat er niet één orgel is, dat dit benadert. Met ritme is dit prachtige orgel, hetwelk u ziet afgebeeld, f 4995,- en als u dan uw eigen orgel inruilt, krijgt u van ons daar een beste prijs voor. Kom eens kijken wat wij op dit gebied hebben en u kijkt uw ogen uit. Regelmatig mooie inruilorgels voor werkelijke spotprijzen. Neem even de tijd om een verantwoorde keus te maken in die gezellige muziekzaken waar ze dag in, dag uit voor u klaar staan. BARNEVELD Orgels, grammofoonplaten enz. Jan v. Schaffelaarstraat 11 telefoon 03420-2706. Piano's, vleugels, rep. en stemmen. Kallenbroekerweg 11, telefoon 03420-5689 VRIJ DAG KOOPAVOND

Leusder Krant | 1980 | | pagina 8