Leusdense schoolschaak kampioen schappen Roda-zondag kon het niet redden HOCKEY KALMS Leusden derde Fietscrossclub krijgt gestalte Uitslagen jeugdhockey Winkeliersvereniging Achterveld vergaderde S.V.A. jeugd Achterveld op winst in slotfase Loterijclub won van Hessenkeuen Oud papier De Haaien Promotiefeest bij T.T.C.L. Laatste ronde kaarttoernooi Bingo en ledenvergadering bij Avanti Limietzwemmen in Veenendaal Impala-heren degraderen niet Schiettweekamp Rotterdam- Leusden Uitslagen klaverjasclub Leusden Troef DINSDAG 25 MAART 1980 LEUSDEN/CENTRUM De voor ronden van de schoolschaakkam- pioenschappen 1980 zijn gespeeld. Het waren sportieve en plezierige woensdagmiddagen.waaraan in to taal circa 150 jongens en meisjes hebben meegedaan. Op woensdag 26 maart worden de finales gespeeld in het clubhuis van de schaakvereni ging Leusden op het Buiningpark. In vier rondes „Zwitsers'' van elk drie kwartier, zodat de prijsuitreiking te gen 17.00 uur is te verwachten. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur en het is natuurlijk wel belangrijk, dat de deelnemers tijdig aanwezig zijn. Wedstrijdleider J. Boemars en zijn medewerkers moeten op tijd begin nen. Hieronder volgen de deelne- mers aan de elndwedstrijden. Wie Vincent Gautier Bo verhinderd mocht zijn, dient zich wel Ronald Staal Ha tijdig af te melden zodat voor een Jan-P Tuininga Ro vervanger kan worden gezorgd. jErikv Marwi|k OW Tot de finales zijn toegelaten: Mark Leermakers OW 6e klas Andre Valkhof Re Rob Boelaard We Joohyon Brongers Ro Bert-Jan Baron Va Ferry Sonder Ha Hemmo Parson Bo Eddie Hoogreef Bo 3e klas He Rob Stuiver Pa René Stienen Benno Smit Ger Christiaan Kooman Ha Pasc. Toutenhoofd Ho Daniel Opsteegh Ro Gabriel Rodriguez Bo Mark Miedema He Remon van Beek Ha Jaap v.d Spek Bo Ronnie Witsenburg Re Ewout Vossebeld Va Ronnie Verhoeve KI Sander Verhoeve KI Eric v. Scharenburg Ho Tijn Keuss Va Ernst J v Lottum Ho 5e klas Joris Binkhorst Bo Erwin Zijlstra Ro Thom Wuts He 1e/2e klas Frank Kooman Ha Jaap de Jager Ha Gijsb. Geerders Bo Thijs Wuts He Chris Diderich Bo Arjan v Tol Bo Guido de Gans OW Timme v Heijgen Ro Sander de Wildt He Sander Berg Bo Eric Berg Bo Annemieke Bos Bo Pieter de Jager We Gert-Jan Procee KI Kevin Stevens St Onno v. Campen KI Eric Seldenrijk Pa 4e klas Harry Vollaard Ger Remco Louwen He Jan W. Bijlsma Ro Bart v. Bekkum He Tonny Hessels St LEUSDEN/CENTRUM In een vrijwel gelijkopgaande wedstrijd met Roda voor de rust wat meer in de aanval en Veensche Boys na de thee hebben de Leusdenaren tot een kwartier voor het einde een dubbel- blanke stand op het scorebord kun nen houden. Toen echter sloeg voor de roodzwarten het noodlot weer toe. Met een door diverse omstandighe den vrij gehavende ploeg zelf Jack de Smalen (die het goed deed) was weer van stal gehaald begon Roda aan de toch wel spannende streek- derby. Zoals reeds gezegd drongen de Leusdenaren in de eerste helft meer aan. Onnauwkeurigheid bij de afwerking van de aanvallen en tijdig goed ingrijpen van de Nljkerkerveen- se defensie hield de beginstand tot aan de rust in stand. Mogelijk door de medewerking van de van doel tot doel waaiende wind waren de bezoekers na de thee met nadruk meer voor het Leusdense doel aan het werk De echte afmaker ontbrak echter en Chris van Beek. Ton Tessels. Bas Jansen en hun mede-verdedigers wisten met de blauwhemden wel raad Jammer was voor Roda. dat een kwartier voor afloop een onschuldig lijkende aan val van de ploeg van VB-trainer Jan Drost (het Roda-kanon van jaren te rug) de reeds in gedachten zijnde puntenverdeling torpedeerde Snel over rechts passeerden de bezoekers de od ziin verkeerde been gezette Leusdense doelman en wat Roda daarna ook nog probeerde om de bakens alsnog te verzetten, hielp niet Het was en het bleef 0-1 en dat was nog niet eens de totale schade voor de thuisclub. In de eerste wed strijdhelft gaf een speler van Veen sche Boys een duidelijk hoorbare corner weg glaszuiver door één van de ruiten van de Roda-cantine! De overige resultaten van de zondag-se nioren waren: Vesting 2 - Roda 2 Soest 4 - Roda 3 HVC4 - Roda 4 Roda 5 - Actif 5 SEC 6 - Roda 6 Roda 7 - Limvio 6 2-4 8-1 4-3 2-1 2-2 1-2 LEUSDEN/CENTRUM A s. zon dag wordt alleen de inhaalwedstrijd Amersfoort-Kraaien gespeeld (des tijds In Wormerveer 1-1) en dan heb ben alle teams nog maar twee wed strijden voorde boeg. Kameleon heeft nog maar 1 puntje nodig om het kampioenschap te pakken en Leus den werkte zich op tot de 3e plaats door van Alkmaar te winnen. De pro motiekansen heeft de ploeg van Peter Elffers volledig in eigen handen. Ede-Leusden op 20 april wordt de sleutelwedstrijd De uitslagen van het afgelopen weekeinde waren: Leusden - Alkmaar Voordaan - Myra 1-1 Kameleon - Qui Vive 6-0 Amersfoort - Randwijck 0-2 Ede - Kraaien 0-0 Ranglijst: Kameleon 16 25 42-19 Randwijck 16 21 26-13 Leusen 16 19 25-27 Ede 16 18 28-20 Kraaien 15 16 16-15 Alkmaar 16 16 22-18 Myra 16 15 23-23 Qui Vive 16 14 12-26 Voordaan 16 9 16-29 Amersfoort 15 5 11-25 LEUSDEN/CENTRUM Met nog maar één wedstrijd te spelen tegen mede-koploper UTTC 8 maakt de Leusdense tafeltennisclub zich reeds op om a.s. donderdag 27 maart een promotiefeestje te bouwen. Wat het eerste team betreft misschien wat voorbarig, maar het getuigt wel van een enorm vertrouwen van het be stuur In de ploeg. Concurrent UTTC heeft onverwacht 2 kostbare punten laten liggen bij Amev 2, waardoor de positie van het Leusdense standaard team enorm werd verbeterd. A.s. donderdag vindt de slotwedstrijd plaats. Bij winst of een gelijkspel promoveren Ad v.d. Broek, Piet v.d. Bree en Jan Caspers naar de 2e klasse. Bij verlies en ook dat is natuurlijk mogelijk, al wil niemand van TTCL daaraan denken is de titel en de promotie voor UTTC. In de eerste competitiehelft was 5-5 de uit slag. TTCL 1 won haar laatste twee wed strijden tegen Amev 2 en ZTTV 7 —met 8-2 en het is wel gebleken, dat de onderlinge gelijkwaardigheid van de drie Leusdense spelers een sterke basis is van het team. Een zwakke avond van één van de spelers wordt extra opgevangen door de ploegge noten Zo verloor Jan Caspers tegen Amev twee partijen tegen driemaal winst op de heenreis Voldoende voor Piet v.d Bree om nu al zijn partijen te winnen, terwijl hij in de eerste ontmoeting slechts een keer kon scoren Ad v.d Broek speelt een uitstekende competitie, waarin hij slechts drie puntjes verloor. Het TTCL-bestuur heeft op pas sende wijze actie genomen om de laatste competitie-avond extra luister bij te zetten Alle leden (plus ..aan hang") worden uitgenodigd om don derdagavond om 22 00 uur het glas te komen heffen op de promotieteams, hetgeen tot nu toe exact wil zeggen: zeker op het derde team. wellicht op de standaardploeg en een héél mis schien ook op TTCL 5 De overige uitslagen waren TTCL 2: 3-7 tegen TRS 3 en 10-0 tegen Otio 5. TTCL 4 7-3 tegen Larsheim 3 en 6-4 tegen Rega 10. TTCL 5 9-1 tegen Hoevela ken 3 en 7-3 tegen Rega 15. TTCL 6 2-8 tegen Barneveld 4 en 3-7 tegen Rega 6 en TTCL 7 6-4 tegen Hoog land 7 en 5-5 tegen AGAVS 5. LEUSDEN/ZUID Ten huize van de Initiatiefnemer A. W. Kreber wer den woensdagavond m.b.t. de fiets crossclub in Leusden spijkers met koppen geslagen. De door circa 90 jongelui en enige tientallen ouders bezochte propagandamiddag in de Til heeft inmiddels ruim 40 voorlopi ge leden opgeleverd. Genoeg om de plannen voort te zetten, vooral omdat de belangstelling uit meerdere Leus dense wijken afkomstig is (Groen houten, de Horsten, Alandsbeek, de Wetering en de 2e fase). Er is een vijfmanswerkgroep gevormd een voorlopig bestuur en van daaruit worden de zaken geregeld (contact met het gemeentebestuur, inschrij ving in het verenigingsregister, enz.) Om aan wat „handgeld" te komen is de voorlopige contributie bepaald op f15,voor 1980. Die kan gestort worden op rekening no. 33.59.58567 t/n fietscrossclub Leusden bij de Ra bobank aan de Biezenkamp. Gestreefd wordt naar een spoedige realisatie van een crossbaan Gezien de eenvoudige constructie daarvan is dat geen kostbare aangelegenheid Zeer onlangs is in Veenendaal zo'n voorziening aangelegd voor minder dan f2.500,— en die baan mag er wezen. Een bijkomend voordeel van de milieuvriendelijke fietscrosserij is o m., dat de accommodatie niet voor behouden is aan een kleine groep gebruikers. Buiten het clubgebruik kan iedereen ervan profiteren. Spe lenderwijs bekwamen de crossertjes zich in hun sport en wanneer zij aan echte wedstrijden willen deelnemen, kan dat middels een startvergunning van de Nederlandse Fietscrosstich- ting f25,-in diverse plaatsen in het land Vooralsnog overwegend bene den de grote rivieren, maar ook in Veenendaal. Baarn en Lelystad zijn reeds mogelijkheden Inlichtingen over de fietscrossclub en alles, wat daaraan annex is, zijn te verkrijgen bij de heren A. W Kreber (telf 942429). G J Wansink (942646). G L van Dijk (943396). Th Hikke (942779) en J Roos (942650) Crossfietsen van diverse merken zijn te zien bij de plaatselijke rijwielhan delaren. LEUSDEN/CENTRUM Voor de competitie werden de navolgende wedstrijden gespeeld: Laren D3 - meisjes D3 0-2 Hilversum D4 - meisjes D4 3-1 Gooische - meisjesmini's D 1-9 Soest E1 - meisjes E1 6-2 Nieuwegein B1 - jongens B3 1-1 Achtervelds nieuws Maarn C1 - jongens C2 2-2 Doorn D1 - jongens D2 afgelast wegens sneeuw' Vianen D2-jongens D5 4-0 Amersfoort E3-jongens E4 2-5 Bunschoten - Jongens E4 0-3 Meisjes D2 - Hilversum D2 2-1 Meisjes E2 - Voordaan 7-0 Meisjes E3-Woerden E1 1-0 Jongens E2 - Amersfoort E2 6-3 Meisjes C2 - Gooische C3 2-3 Jongens D3-Fletiomare D2 1-3 Meisjes B1 - Laren B2 1-1 Jongens A1 - Hilversum A1 1-1 (eindelijk winst na een benutte strafbal!) Jongens D4-Dorstiti D1 3-3 ,o ACHTERVELD In zaal „De Peer- destal" kwamen de Achterveldsewin keliers in vergadering bijeen. De op komst was zeer goed te noemen. Ongeveer 90 procent van de leden, de meeste vergezeld van hun echtge-no- te, hadden aan de oproep voor de vergadering gehoor gegeven. Voorzitter J E. v Dijk heette de aan wezigen welkom en sprak de wens uit dat het een vruchtbare jaarvergade ring zou worden Hierna gaf hij het woord aan secretaris S W.M van Wieringen Deze las de notulen voor van de vergadering van 17 september 1979 Deze werden onveranderd goedgekeurd Uit het jaarverslag van de secretaris kwam naar voren dat de vereniging een actief jaar achter de rug had Deelname aan de braderie en vergaderingen van de Beleidsad viescommissie in de gemeente Leus den werden door hem genoemd. De ze commissie bestaat uit de 4 voorzit ters van de winkeliersverenigingen in de gemeente en behartigt de belan gen op gemeentelijk niveau Verder memoreerde de secretaris de jaarlijk se winkelaktie die gehouden is van 22 november t/m 5 december 1979 De omzetten van de winkeliers zijn ver geleken met 1978 vrij stabiel geble ven Het jaarverslag van penning meester W J Schouten gaf 'n gunstig financieel beeld, er is leuk gedraaid, waardoor er f 280,- meer in kas was dan vorig jaar De Kascommissieleden H Smit en A v Daatselaar verklaarden de kas in orde te hebben bevonden. Aanvra gen zijn binnengekomen van Snack bar De Berken en Kapsalon Cathari- na om als lid van de vereniging toe te treden. Na enige discussie werden na stemming beide nieuwe zaken aan genomen als lid. Bij het agendapunt bestuursverkiezing, volgde een toe lichting van voorzitter Van-Dijk Door economische moeilijkheden sluit de voorzitter zijn zaak. waardoor bij automatisch zijn functie beschikbaar moest stellen Het voorstel van het bestuur dat secretaris Van Wieringen kandidaat had gesteld voor het voor zitterschap. werd door de leden na stemming gunstig gehonoreerd. Bij monde van penningmeester Schou ten bracht deze de scheidende voor zitter dank voor wat de familie Van Dijk al die jaren (en dat was 30 jaar) voor de vereniging gedaan heeft Me vrouw Vlug bood als dank een leuke attentie aan. De opengevallen plaats in het be stuur werd ingenomen door als nieuw lid te kiezen Mevr Toos v Urk-Wijntjes Hierna werden de ope nings- en sluitingstijden van de win kels voor het komende halfjaar vast gesteld. Ook werd er alvast een pei ling gehouden voor deelname aan de braderie in deTourde Juniorweeken wel op woensdagavond 6 augustus De winkeliersvereniging zal ook dit jaar een Tour de Juniorploeg spon- seren, op woensdag 18 juni gaan de winkeliers een fietstocht houden Jan Janssen zal de organisatie op zich nemen. Hierna kwam het einde van een geanimeerde vergadering Het bestuur van de winkeliersvereniging ziet er na deze vergadering als volgt uit. S.W.M. v. Wieringen - voorzitter. Mevr, T v. Urk-Wijntjes secretaresse; W.J. Schouten -penningmeester en leden zijn M van Ravenhorst en Mevr T. Vlug- van Wegen. ACHTERVELD Vorige week maandagavond werd de laatste ron de gespeeld van het S.V.A. kaarttoer nooi, waaraan door 68 kaarters werd deelgenomen. Deze avond waren veel mooie prijzen te winnen. Deze avond werd er ook gespeeld voor de hoofdprijzen. Het was bijna midder nacht, toen de uitslagen door de leiders, mej. B. Ruitenbeek en P. Smink, bekend konden worden ge maakt. Die uitslag werd bij het klaverjassen: 1 E. Barreveld 5520 2 Mevr Horst-Middelaar 5363 3 E de Wijs 5216 4 J Burgers 5149 5 J. v. Rossum 5087 6 C van "t Klooster 4888 7 W v. Middelaar 4878 8 J Bosch 4854 9. H Hamersveld 4851 10 E Kooy 4848 11. Mevr v. Dijk-Smink 4842 12. K. Jonkman 4836 13. B d. Vette 4832 14. Mevr d. Wijs 4803 15. Mevr Ossendrijver-Smink 4794 16. W d. Vette 4785 17 Mevr v Rossum 4769 18. T. Lammers 4661 19. J. Smink 4645 20 C Hilhorst 4640 21. Mevr. Burgwal-Smit 4616 22. D. Burgwal 4588 23. Mevr Kok 4583 24 Mevr Horst-Vos 4581 25. A. Horst 4576 26. Mevr. van 't Klooster 4555 27 J Kok 4520 Poedel. Mevr. Hamersveld- Tolboom 3528 Uitslag van de Schutjassers was 1 C. d. Vette 94 2 J Ossendrijver 93 3 Mevr. v.d. Bedum-Kuier 92 4 P Voskuilen 92 5. A. de Ridder 91 6. Mevr Smink 88 7 Mevr. Voorburg 87 8 Mevr Burgsteden 87 9. Mevr. Ossendrijver Poedel C. Voorburg 81 68 Hierna nam de voorzitter de heer Legdeurdetaakvan P Smink over en bedankte hem en mej. B v Ruiten beek voor de voortreffelijke leiding van dit kaarttoernooi. Hij bedankte ook de mensen achter de bar en liet de dames, te weten mej B. v. Ruiten beek - Mej T. v Westerlaak -en mevr. v Marwijk, bij zich komen. Zij kregen ieder een kleine attentie, wat met een applaus werd beloond Hierna reikte hij de hoofdprijzen uit Bij de klaverjassers: 1 Cv't Klooster 25896 2 J Burgers 24299 3 Mevr. v. 't Klooster 24219 4 Mevr. Ossendrijver-Smink 23617 5 J Smink 23467 Poedel J Hoef kens 19903 Schutjassers: 1. Mevr Burgsteden 450 Poedel: Mevr. Kok-Veldhuizen 343 Vrijdag 18 april is er vrij kaarten, aanvang 20 00 uur ACHTERVELD Vrijdag 28 maart wordt in De Moespot de algemene ledenvergadering gehouden door Avanti. De avond wordt geopend om 20.00 uur met een gezellig spelletje bingo. Na afloop van de bingo wordt de algemene ledenvergadering ge houden. Op de agenda van deze vergadering staan de volgende onderwerpen 1 Opening 2. Binnengekomen stukken en me dedelingen. 3 Verslag van de algemene leden vergadering d d. 22.11 1979 4 Kandidaatstelling en verkiezing sektiebestuursleden Kandiaatleden zijn Volleybal Ton Blankenstein (i.p.v. Hans Winters) Tafeltennis Robin Donkersgoed ACHTERVELD De uitslagen van de door de S.V A.-jeugd gespeelde wedstrijden luiden als volgt Soest A2 - A.veld A1 4-1 Soest A3 - A.veld A2 1-0 A veld B1 - C.J.V.V. B1 0-0 ACHTERVELD Van het bezoe kende Naarden heeft Achterveld met 2-1 gewonnen. Door beide winstpun ten te pakken en door het verlies van hekkesluiter V.V.Z.A. is Achterveld nu bijna in veilige haven. Onder zeer gunstige weersomstandigheden voor goed voetbal liet scheidsrechter Ra- spe aftrappen. Achterveld verwierf al direct een licht veldoverwicht. In de 5e minuut leidde dit al tot succes. Uit een diepte pass belandde de bal op de rechter vleugel bij Herman van Ruitenbeek Deze plaatste de bal in de doelmond waar de schietgrage Jan Kerkhof van dichtbij de Naarden doelman het na kijken kon geven 1-0 Kort hierna constateerde de scheidsrechter tot ieders verbazing hands in het straf schopgebied van Klaas van de Heu vel. Penalty' De aanvoerder van Naar- i den kon het pleit echter niet goed beslechten want hij schoot tegen de staander dus geen gelijkmaker Naar den verwierf door hoog technisch spel de hegemonie van het midden- o rmancieel uverzicht 6. Verslag Kaskommissie 7 Eventuele kontributieverhoging sektie Tafeltennis, (afhankeljk van de uitslag van de enquête, die op dit moment gehouden wordt on der de leden van deze sektie.) 8 Rondvraag 9 Sluiting. uuiciv do - M.veiu B2 1-7 Quick C1 - A veld C1 8-3 A veld C2 - Spakenburg C4 1-5 PUPILLEN H.V.C. D1 - A.veld D1 1-3 A veld D2 - De Glind D1 6-0 A veld D3 - V V Z A D6 0-4 A.veld E1 - C.J.V.V E1 0-0 A.veld E2 - IJssel m.v 1-0 A veld E3 - V V Z 49 E5 3-0 A.veld F1 - Spakenburg F2 0-4 veld Hoewel de Achterveld spelers Jaap Schouten, Hans Ve'rsteeg en Kfa.as v.d Heuvel probeerpèp om de Naardenèpelérs te controléfea, zele- kenongrijpbaar Laatste man Herman Kerkhof moest enkele malen redding brengen. Het ontbrak Naarden echter aan een goede schutter en alleen met breiwerk worden er geen doelpunten gefabriceerd. Aan de andere kant zagen de bezoekers uit een goede combinatie van Jan Kerkhof en Jan Boersen de laatste over het doel van Naarden Knallen De Naarden mid denvelders bleven stuwen en vrijwel alles ging over de rechtervleugel, waar Cor Hoogland alle zeilen moest bijzetten om de snelle rechtsbuiten bij te houden. Kort voor rust moest Her man Kerkhof naar de rechtervleugel om deze rechtsbuiten af te stoppen Terwijl dit gebeurde vlagde grens rechter Van Marwijk op een zeker moment voor buitenspel maar de scheidsrechter gaf cornerbal Uit de ze corner werd de toch wel verdiende gelijkmaker gescoord Doelman Tol boom was kansloos geslagen 1-1 In de 2de helft ging Achterveld direkt weer in het offensief, echter zonder succes Ook Naarden had geen succes toen ze na obstructie van Johan v Dalen, de vrije trap naast het doel schoot Uit een goede pass van Herman Versteeg naar Herman van Ruitenbeek schoot deze naast de goal De doelpunten bleken schaars te maken deze middag Een Naarder- speler werd tijdelijk van het veld ge zonden daar zijn schoeisel niet deug de. 5minuten later kwam de man weer (nu met andere schoenen) in het veld. De strijd ging verder en behield zijn aantrekkelijk kijk-karakter 20 minu ten voor tijd bracht trainer Kerstens 'n wissel tot stand. Jaap Schouten werd vervangen door de jeugdige Adri van de Heuvel Hierdoor belandde Cor Hoogland op de linkshalf plaats en ging Adri v.d. Heuvel de linksback plaats bezetten Achterveld verkreeg "n lichtveldoverwicht, wat resulteerde in kopballenvan Jan Kerkhofen Klaas v d. Heuvel welke echter nietomgezet werden in doelpunten. Scheidsrech ter Raspe floot veel in dezeperiodeen hij hield de teugels strak Bij obstruc tie van Naarden belandde de vrije bal van Jan Boersen in de Naardenmuur Doch ook Naarden kwam soms tot goede tegenstoten, waarbij de bal het veld weer instuitte Echter nog steeds geen winnend doelpunt Dit werd geboren in de 5e minuut van de blessuretijd. Op links werd de door gebroken Cor Hoogland in het straf schopgebied onderuit gehaald. Op nieuw penalty Jan Kerkhof voltrok onder grote spanning het vonnis 2-1 De achter het doel staande jeugd stormde mas saal het veld in om ditfeest'n moment te vieren. Vrijwel direct na de hervat ting blies de scheidsrechter voor het einde. Een kostbarezege was binnen gehaald Opstelling B Tolboom, H Kerkhof. C Hoogland, K. v.d Heuvel, H Ver steeg. J. v Dalen. H. v. Ruitenbeek. J Schouten, (Av d Heuvel), J Boersen. J. Kerkhof. J. v.d Burgwal Uitslagen zondag 23 maart 1980: Amersf Boys2-Achterveld2 3-1 Achterveld 3-Amsvorde 4 4-3 Achterveld 4-Quick 95-1 KVVA 7 - Achterv 5 6-3 ACHTERVELD Vorige week werd er geklaverjast in een toernooi tussen de leden van de loterijclub en de Hessenkeuen De uitslag van dit toernooi werd aldus Loterijclub 72066 Hessenkeuen 59920 Poedelprijs Maria Burgwal 2574 Lia Brouwer L 4933 H. Ruitenbeek L 4847 H. Eggenkamp L 4801 Gert Druiff L 4773 Wi de Jong L 4723 Joke Hoogland L 4692 Grada v.d. Breemer L 4617 Marcel v. Wieringen L 4614 Mientje Boutens L 4513 Ben Horst L 4490 Sjors Boutens L 4464 Plet Smink L 4391 Tiny v. Westerlaak H 4356 Hans v.d. Goes L 4349 Henk de Jong H 4301 G. v. Putten L 4283 Els Leeflang H 4275 Gerrit Wallet H 4126 Gerard Hamersveld H 4120 Harry Vottman H 3997 Wlm Kok L 3870 Ria v. Hamersveld H 3823 Dick Burgwal H 3768 VEENENDAAL— De limiet-zwem wedstrijden In Veenendaal (in een 50-meterbad) hebben afgelopen za terdag de Haaien nog niet de resulta ten gebracht, die zij In die ontmoetin gen beogen, nl. het bereiken van de limiet, die recht geeft op deelname aan de Nederlandse kampioen schappen. Wat niet is, kan echter nog komen. LEUSDEN/CENTRUM De aller laatste kans op het behoud van het 2e klasserschap hebben de heren van Impala zich niet laten ontnemen. Die was de inzet van de wedstrijd tegen het sterke DSO. De Leusdenaren hebben zich uitste kend voorbereid op dat treffen en aingen vanaf het beginsiqnaal met een in de aanval. Mei snelle aanvallen en goed gerichte schoten werd DSO flink onder druk gezet Pas bij de stand 1-7 in het voordeel van Impala kon DSO zich herstellen en lichtelijk terugkomen tot 4-8 bij de rust. Ook in de tweede helft behield Impala het speloverwicht. De ploeg wilde im mers niet degraderen en het spel liep tenslotte uit op een niet eens geflat teerde 8-20 overwinning, waarmee het 2e klasserschap behouden is ge bleven. De Leusdense treffers kwa men uit handen van Ed Zwakman, Rob de Valk. Theo Prinsen en Arris Leyenhorst Ook de Impala-verdedi ging werkte subliem. LEUSDEN Aanstaande zaterdag kan een ieder die LZ en PC De Haaien een warm hart toedraagt en graag van zijn oude papiervoorraad af wil dat papier weer brengen naar de container op de parkeerplaats van zwembad Bavoort. De tijden van de Leusdense Haaien waren 200 meter schoolslag. Ellen Salters 3.24 2 (3 22 9) Maaiek Snijder 3.19 3 (3 07 8) Annemiek Tukker 3.27.1 (3.20.7) 100 meter schoolslag: Mare Hulst 1 33.0 (1.27.8) Harold Hulst 1.23 3 (1 19.7) 100 meter vlinderslag: Marriétte Leusmk 121.3 (1.16.7) Karina van Holst Pellekaan 1.21.7 (1 17.5) 100 meter rugslag: Karina van Holst Pellekaan 1 185 (1.169) ROTTERDAM In de Maasstad is een schiettweekamp gehouden op het onderdeel 50 meter klelnkallber Olympia-match tussen de KSV Rot terdam en de SV Leusden. De individuele uitslag werd: pnt Cor Westbroek. KSVR 583 Jan Bouwman. KSVR579 Cees Westbroek. KSVR 577 J. Wilfraat, KSVR 576 Harm Wijers. SVL 575 Dave Zoetmulder. SVL 575 Joop de Knegt. KSVR 571 Aart Scheffer. KSVR 568 Adri Brood. SVL 568 Irma Wijers, SVL 565 Wat een rekenkamer (waarin o m Dianne Zoetmulder) kan doen, lijkt onwaarschijnlijk, maar bij het totali seren van de uitslagen van de eerste 9 schutters aan beide zijden bleek de score 5056-5056 te zijn en daar heeft men het maar bij gelaten LEUSDEN Door de leden van Kla verjasclub Leusden Troef werden vo rige week donderdag 20 maart wed strijden gespeeld voor de interne competitie De uitslagen en standen luiden Mevr. Pouli Hr. Plattel Mevr Knijper Stand per 20-3-'80 Hr Plattel Hr Dijker Hr. Knol Hr v Waterschoot Hr v.d Berg Hr Bolt Hr v. Egdom Mevr Kuyper Hr. de Ridden Mevr Pouli 5070 4964 4897 punten 62643 62195 61826 60768 60698 60058 59732 59628 58716 58526 Uitslag 20-3-*80 Mevr. Bolt Hr Knol punten 5274 5258

Leusder Krant | 1980 | | pagina 9