rik Bruijn sprak over yoga Leerlingen vijf scholen plantten bomen Liberale jongeren organiseren zich huftut C.M.V. BANK Boomfeestdag in Leusden nzamelings- ktie NCVB Leusden Troef GELD LENEN Vijkvereniging Rossen lerg vergaderde Aansluiting Amersfoortse JOVD afgewezen Leer typen bude Apollo Blinds 033-18441 INT HET IMHJTIE-RAPPOKT SEEGERS' OPLEIDINGEN P. v. Zomeren senn2ea,del,n9bedr|Jfs-gel (zegt u maar huur 't) VEftHUUftT »llk dieselmonteur garagebedrijf h. broekhuis r v I DINSDAG 1 APRIL 1980 plaatselijk nieuws 11 „EUSDEN Op uitnodiging van yoga vriendenkring „Eckehart" en or alle leden genodigden en be- igstellenden was Erik Bruyn dlns- 25 maart aanwezig In de schuur de Hakhorst om dia's te tonen er Yoga in India en om eventuele igen te beantwoorden. Erik Bruyn, ga- en meditatie-instrukteur in isterdam en direkteur van de chting Universum, een stichting aktief is op levensbeschouwelijk bied en ernaar streeft yoga en iditatie te presenteren In een vorm aangepast is aan de behoefte van westerse mens, is zelf in 1976 en 79 naar India getrokken om in de nalaya de levende yogi's en de ote leermeesters van weleer in hun en gebied op te zoeken. /anuit Leh in Ladak ondernam hij ierse tochten. Het eerste deel van diaserie toont zijn tochten naar afgelegen kloosters en naar ge- den waar eens diverse ogi's medi- irden in spelonken en rotsholen, tocht werd uitsluitend te voet maakt omdat de verafgelegen ge- den nog niet ontsloten zijn. Tij- ns de diavertoning vertelde Erik sr de manieren waarop de yogi's verlichting kunnen komen. Soms wordt er wel een jaar van ledige afzondering in gebed voor nek sterke leerlingen gehouden los te komen van de wereldlijke loeden". )e dia's toonden verschillende eroes met hun leerlingen. Meestal De dialezing werd door een flink aantal belangstellenden gevolgd. heeft een goeroe maar twee of drie leerlingen. Een speciale tak van de yoga is de meditatie, waarbij warmte van het lichaam wordt onttrokken. Door in de sneeuw te mediteren en daarbij de sneeuw in de onmiddellij ke omgeving te laten smelten, kon de goeroe zien hoever de leerling bedre ven was in de leer. Het tweede deel van de diaserie liet onder andere een ziekenhuis zien, waar door middel van yoga, ziekten zoals reumatiek en astma werd gene zen Om 5 uur 's morgens werden iedere dag oefeningen gehouden in de open lucht door de patiënten. Een leermeester houdt toezicht op een paar honderd man, geassisteerd door diverse hulpleermeesters De oefeningen worden stuk voor stuk bij iedereen gekontroleerd Erik Bruyn was ook samen met een groep wilde yogi's naar een heilige plaats gereisd Wilde yogi's zijn de randverschijnselen van de samenle ving in India Zij leven van stelen en bedelen verkeren vaak in een roes van constant ..stoned" zijn In plaats van anderen te leren hoe te medite ren. pochen zij op het feit overal (dfr heilige plaatsen) geweest te zijn Bo vendien zijn de wilde yogi's vaak erg agressief Ook ten opzichte van Erik Bruyn namen verschillende yogi's een agressieve houding aan en hij heeft dan ook diverse keren moeten vechten, wat totaal indruist tegen zijn eigen principes Na afloop van de diavertoning was er gelegenheid tot het stellen van vra gen Een van de vragen was of er in Nederland ook mensen zijn die zich bezighouden met door middel van yoga. mensen te genezen. ..Inciden teel worden er wel oefeningen gege ven door yogalerar(ess)en maar de yoga die in Nederland het meest beoefent wordt is de zogenaamde hatha-yoga Deze vorm houdt zich voornamelijk bezig op het gebied van ontspanning, ademhaling, lichaams beweging en lichaamshouding." ant woordde Erik Bruyn. De njemng van Erik Bruyn wat betreft transcedente meditatie kon in een woord worden samengevat: volks verlakkerij. Hara Krishna en andere leren, rechtstreeks ingevoerd uit het- land van herkomst vond hij ook be lachelijk ..Je moet altijd van de vraag uitgaan", aldus Erik. ..brengt een leer me dichter bij mezelf Namens de vriendenkring van de Yoga bedankte Henk ter Haar, Erik Bruyn en hoopte hij bij de volgende bijeenkomst net zo'n groot aantal mensen te mogen verwelkomen. LEUSDEN - Ook dit jaar is de natio nale boomfeestdag in Leusden niet stilzwijgend voorbijgegaan. Op di verse plaatsen zijn er woensdag 25 maart door kinderen van verschillen de lagere scholen bomen geplant. Omdat het massale karakter van het vorig jaar als negatief ervaren werd, is er vanuit de gemeente besloten ieder jaar een aantal scholen daad werkelijk in te schakelen. Zo was het dit jaar de beurt aan de Montessorischool. De Heerd, Groen- horst. Kinderland en de Sint Jozef school Bij het kiezen van de scholen is er voornamelijk rekening gehou den met de aanplantprojekten van de afdeling plantsoenen Men kon leerlingen van De Heerd samen met leerkrachten, mensen van de plantsoenendienst en mensen van CML, bomen zien planten in het ge bied Noordwijck Leerlingen van de Montessorischool plantten bomen rond hun school. Iedere school nam een deel van het boomplanten voor hun rekening in de eigen omgeving Vooraf had de plantsoenendienst grote kuilen ge graven en de bomen en andere mate rialen op de aangegeven plaatsen neergelegd De kinderen hadden er ook dit jaar veel plezier in om de bomen op de juiste manier te planten. Aan de boomplantdag was er voor aile scholen in Leusden een uitge breide informatiemap voor ieder kind vooraf gegaan Iedere school kon daar naar eigen inzicht mee gaan werken Bovendien heeft de gemeen te dit jaar een diaserie met geluid aangeschaft over de boomfeestdag waar iedere school gebruik van kon maken Na de zware arbeid van het planten waren alle deelnemende kinderen met begeleiders uitgenodigd in de gemeentekantine te komen Daar werd iedereen ontvangen en getrak teerd op limonade met koek Voorde begeleiders was er koffie Burge meester Rademaker hield een korte toespraak, waarin hij sprak over het vele groen in Leusden Nu de kinde ren zelf weer een aantal bomen had den geplant, hoopte de burgemees ter dat de kinderen ervoor zullen zorgdragen dat het groen, groen blijft Hierna werd er aan iedere school een herinneringsvaantje uit gereikt. Dank ging uit naar alle medewerkers van de afdeling plantsoenen, staats bosbeheer. met name de heer Van Rheenen die voor deze gelegenheid in Leusden aanwezig was en ook daadwerkelijk meegewerkt heeft aan het planten en het geven van advie zen CML-milieu-educatie werd niet vergeten en ook de ouders van de leerlingen van de Sint Jozefschool uit Achterveld die de kinderen gebracht hadden Tot slot dank aan de afdeling onderwijs van de gemeente Voor ieder kind persoonlijk was er een struik die geplant kon worden in de eigen tuin De bedoeling is. dat daar ook zelf voor gezorgd wordt. Ver schillende struiken werden uitgereikt zoals de weigelia, symphoricarpus. ribes, forsythia en cornus. In verband met een bijzonder objekt kon de Groenhorstschool niet In de gemeentekantine aanwezig zijn. Me vrouw van Kalleveen van de afdeling onderwijs is daar de volgende dag op bezoek geweest met koek, limonade, struiken en het herinneringsvaantje. USDEN - Voorzitter J. J. Sluijmers >ende de Algemene Ledenvergade- ig van de Wijkvereniging „Rossen- »rg" op woensdag 26 maart in De Til et de opmerking, dat blijkbaar veel den vertrouwen hebben in het be id van het bestuur, aangezien een eln aantal mensen deze vergade- ig bezocht. „We doen het dus led", concludeerde de heer Sluij- ers. de voorzieningen in de wijk is het ihter minder goed gesteld, gezien brieven die het bestuur weer aan gemeente heeft geschreven. de wandelpaden tussen de Hor en en de Noorderinslag stonden ikken om te voorkomen, dat men ize wandelpaden als fiets- of brom- zou gaan gebruiken Op diverse aatsen zijn de hekken verwijderd of het pad zo breed geworden, dat igehinderd wandelen niet meer ogelijk is De wijkvereniging zou ook-graag zien, dat de hekken ier geplaatst worden >orts is de wijkvereniging nog on- ikend met het feit, of uitbouwen van woningen aan de tuinkant, door gemeente wordt geaccepteerd of et. ELEURSTELLING bestuur onderging enige wijziging Mevrouw T. Hartog trad af en ontving uit handen van de voorzitter een mooie plant en woorden van dank voor het vele werk, dat zij gedurende vele jaren voor de wijkvereniging heeft verzet. De heer T Kesseler was eveneens aftredend en niet herkiesbaar zodat ook daarvoor een kandidaat gezocht moest worden Men zoekt bij voor keur hiervoor een bewoonster of be woner van Bruinhorst of Brinkhorst De door het bestuur naar voren ge brachte kandidate Mevrouw C. de Wilde-Brouwers aanvaardde het penningmeesterschap als opvolgster van Mevrouw Hartog. EIGEN VERANT WOORDELIJKHEID Sommige aanwezigen hadden toch wat moeite met het feit. dat op de Horsten te hard wordt gereden, het geen een gevaar oplevert voor de aldaar spelende kinderen Reeds eer der waren stemmen opgegaan voor het aanleggen van verkeersdrem pels. doch de gemeente was hier geen voorstandster van. Duidelijk kwam naar voren, dat de bewoners zelf zich schuldig maken aan te hard rijden Een sociale controle zou het gewenste resultaat moeten hebben Laat de mensen hun eigen verant woordelijkheid maar eens leren on derkennen Ik oktober 1979 is al eens aandacht voor de verkeersproblema tiek op de Horsten bij de gemeente gevraagd Het wordt zo langzamer hand eentonig, maar ook hierop is nimmer gereageerd Een van de aanwezigen merkte op. om gezien het feit dat gemeente nooit iets van zich laat horen, het beter is DIEFSTAL BEKEND Vorige week woensdag werd de uit Amsterdam afkomstige W.B H van uit Zwolle overgebracht naar Leus den. De man werd verdacht van de diefstal van sigaretten uit de Centra supermarkt. Tijdens het verhoor be kende H. KOP-STAART-BOTSING Donderdag 27 maart deed zich voor de stoplichten op de Arnhemseweg een kop-staart-botsing voor, waarbij waren betrokken vrachtwagenbe stuurder B. van B uit Amersfoort, T G. K uit Woudenberg en B D uit Leusden. De aanrijding ontstond door dat de eerste bestuurder hard moest remmen voor de op rood springende lichten Er ontstond al leen materiele schade, persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. niet meer te schrijven Het schrijven van een brief aan de gemeente staat gelijk met het zenden van een brief naar de andere kant van de wereld, zo was de mening Tenslotte kwam de brief aan de orde van de Woningstichting Leusden waaruit bleek, dat de wijkvereniging Rossenberg geen partij is in geschil len tussen de huurders van woningen in deze wijk en de woningstichting ..Iedere huurder dient zijn wensen of klachten te deponeren op de plaats van waar een adequaat antwoord kan worden gegeven, te weten het kan toor van de Woningstichting Leus den". aldus de brief van de wonings tichting. FRONTALE BOTSING Donderdag 27 maart om ongeveer 20.45 uur deed zich in een bocht in de Lockhorsterweg een frontale botsing voor. waarbij waren betrokken de automobilisten T. B uit Leusden en H D uit Krimpen aan de Lek H D die een Renault personenauto be stuurde. ontdekte, waarschijnlijk ten gevolge van onbekendheid met de situatie ter plaatse, de bocht te laat Hij kwam met zijn voertuig op de weghelft van het tegemoetkomend verkeer, waarbij B. hem niet meer kon ontwijken Beide voertuigen werden beschadigd, persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor HOOIBROEI ilgens een van de aanwezigen, jkt dat een individuele aanvraag or uitbouw van de woning door de meente is gehonoreerd. Voor het rlenen van toestemming voor col- tie uitbouw van de woningen zal bestemmingsplan gewijzigd Deten worden. Men wil de behan- ling nu enigzins forceren, door b.v. n bouwvergunning aan te vragen, dat het college aan een termijn van maal twee maanden wordt gebon- n, aangezien men het wachten op .sluitsel beu wordt. Voorts kwam de aag naar voren of gronduitbreidmg nder dat men wil bouwen ook tot mogelijkheden behoort. Wethou- Wagenaar was hieromtrent blijk- iar al benaderd, doch ook hierover in men geen uitspraak loskrijgen Bt centrale antenne systeem is nog ig niet ideaal. Vanaf 1972 is men srover reeds bezig en nog steeds ift men in de wijk in het ongewisse, ït bestuur van de wijkvereniging eft nu de gemeente voorgesteld in afwachting van definitieve aatsing van de nieuwe mast, de belaansluitingen alvast te installe rs. zodat na plaatsing van het ont- ngstation de wijk direct kan wor- n aangesloten. Destijds wilde de meente van de wijk Rossenberg n model maken. Het gaat er nu ar uitzien, dat de wijk model staat te laten zien hoe het niet moet, Jus een wat teleurgestelde vqprzit- !t verslag van de^vorige ledenver- dering en het financieel verslag ierden geen moeilijkheden op Ikvereniging ..Rossenberg" staat gezond voor niet zo ingewikkelde boekhou- ig van de wijkvereniging zal dit jaar )rden gecontroleerd door Me- >uw Hom en de heer Luijten, als nde de nieuwe kascommissie Het EUSDEN Op dit moment wor- 1 door de N.C.V.B. leden wol en 'naalden ingezameld voor vrou- n 'n Tanzania, ledereen die wol of alden voor dit doel af wil staan, kan spullen afgeven aan de pastorie ast de Dorpskerk. 'ijdens een onlangs gehouden bij- fcomst N C.V.B leden werd een Ket tot deze aktie gegeven Op zelfde bijeenkomst werd ook me- jedeeld dat de heer M. de Vos op sdag 15 april een dialezing voor N C.V.B zal houden met als on- ^erp .Vogels in Nederland" LEUSDEN Binnenkort is de ofi- ciële oprichting te verwachten van een Leusdense afdeling van de Libe rale Jongeren Organistie Vrijheid en Democratie, beter bekend als J.O.V.D. Een twintigtal jongeren was donderdagavond in 't Ros Beyaard bijeen om te bezien of het mogelijk is In Leusden te komen tot een eigen JOVD afdeling. Statutair behoort Leusden bij de afdeling Amersfoort van de JOVD. Het grootste deel van de aanwezigen wilde zich echter al leen aanmelden als lid, als vast zou staan dat er een Leusdense afdeling tot stand zou komen. Ook zagen de aanwezige jongeren het niet zitten om als onderafdeling van Amersfoort te gaan draaien. Al enkele jaren wordt vanuit de V V D. afdeling Leusden pogingen in het werk gesteld een J.O.V D Afde ling van de grond te krijgen Formeel heeft de V V D geen enkele binding met de J.O.V.D het feit dat men beiden het woord „liberaal" in het vaandel voert, geeft de verbonden heid voldoende aan. Een zogenaam de kerngroep van liberale jongeren onder aanvoering van Hans Klijn jr heeft de laatste tijd veel werk verzet om een eigen J O V.D afdeling te kunnen starten. De landelijke organi-. satie van de J O V.D stelt als eis dat 15 a 20 leden nodig zijn om een zelfstandige afdeling op te richten De kerngroep had inmiddels een veertigtal potentiële leden benaderd, de helft daarvan heeft aan de oproep gehoor gegeven om donderdag avond te verschijnen Kerngroep voorzitter Hans Klijn legde de aanwe zige jongeren eerst uit wat de bedoe ling van de J.O.V D is POLITIEKE VORMING Landelijk bezien is de JOVD een snelgroeiende onafhankelijke jonge renorganisatie die zich bezig houdt met politieke vorming in de ruimste zin van het woord Hans Klijn noem de als voorbeeld: het verkrijgen van politieke kennis, leren discussiëren, i leren naar andere mensen te luiste- ren. opdoen van mensenkennis, leg gen van sociale contacten etc De IOVD heeft geen enkele partijpoli tieke binding JOVD -jongeren pro beren te komen tot een duidelijke en vooruitstrevende visie, uitgaande van de liberale beginselen De kern groepvoorzitter noemde politiek van groot belang voor jongeren. Politici nemen immers beslissingen die de toekomst van de jeugd direct aan gaan. Om op die toekomst zelf enige invloed te hebben en om een gefun deerde partijkeuze te maken is ken nis van de politiek een eerste vereis te. kennis die de J O V D. aan de jongeren wil overdragen, i Om deze kennis te verkrijgen organi- j seert de J O V.D lezingen, congres- j sen, cursussen en andere bijeenkom- I sten. NOODZAAK Hans Klijn benadrukte in zijn be toog dat een liberale jongerenorgani satie een noodzakelijk iets is Op school wordt immers te weinig aan dacht aan politiek besteed Vaak ook staan politieke partijen nog onvol doende open voor inspraak door jon geren. De J O V D gaat uit van de liberale beginselen, dat wil zeggen dat zij uitgaat van de gelijkwaardig heid van alle mensen, van hun recht om in zo groot mogelijke vrijheid hun leven in te richten en van hun recht op maximale ontplooiingskansen Op grond van deze beginselen pro beert de J.O.V.D het beleid van de politieke partijen te beïnvloeden Een ander kerngroeplid. Raymond Wage naar was wat krachtiger in zijn uit spraken over de noodzaak van een plaatselijke liberale jongerenorgani satie Hij vond dat de ouderen tot nu toe teveel beslisten voorde jongeren Als voorbeeld noemde hij het hele gedoe rond de tot standkoming van jongerencentra. „De ouderen be schouwen ons labiel, we moeten ech ter maar eens met de vuist op tafel slaan" vond Raymond Op de aanwe zigen deed hij een dringend beroep zich aan te melden voor de J.O.V.D. afd leusden, daarna moest iedereen andere leden trachten te werven LANDELIJKE CONTACTEN Ludovic Hoytema deed verslag van contacten welke er geweest zijn met de landelijke organisatie van de J.O.V D. en de afdeling Amersfoort Uit deze contacten is duidelijk naar voren gekomen dat J O V.D „Amers foort" het zou betreuren als Leusden een eigen afdeling zou starten Liever zagen de Amersfoortse bestuursle den dat Leusdense jongeren zich zouden aanmelden bij de afdeling Amersfoort en als het niet anders kan een onderafdeling zouden gaan vor men. De landelijke J O.V.D. ziet ech ter geen bezwaar in een afdeling Leusden, mits deze afdeling bij de aanvang kan beschikken over een 15-tal leden. KIP OF El Voor de kerngroep is er een „kip of ei" situatie ontstaan: Een afdeling kan opgericht worden als men 15 leden heeft, leden komen er pas als er een organisatie is Om bij de landelij ke J O V D toch toestemming te krij gen voor de oprichting van een plaat selijke afdeling werd donderdag avond onder de aanwezigen een en- quete gehouden met de vraag onder welke voorwaarden zij lid wilden wor den van de J O V D Het resultaat was. gezien de reaties tijdens de vergadering niet erg ver rassend. Zeventien aanwezigen wil den zich aanmelden als lid, mits er sprake is van een plaatselijke afde ling Met dit resultaat lijkt het wel haast definitief dat er een J.O.V D afdeling Leusden komt Leden van de J.O.VD. dienen tenminste zestien jaar en maximaal 29 jaar te zijn. In 't Ros Beyaart waren er echter nauwe lijks jongeren boven de twintig jaar. de leeftijd varieerde van zestien tot twintig Een zevental jongeren gaat de definitieve oprichting van een plaatselijke afd. van de J O.V.D nu verder voorbereiden Men doet een beroep op sympathiserende jonge ren zich alsnog bij één van de con tactadressen te melden. Voor nadere informatie kan men terecht bij Hans Klijn jrKoolzaadland 13. tel 943104 Ludovic Hoytema, Finnmark 20. Peter Haag. Boetzelaar van Ooster- houtlaan 17. tel 940276 Woensdag 26 maart deed zich een geval van hooibroei voor in een hooi berg in Achterveld De brandweer werd gewaarschuwd en deze wist het vuur snel te blussen GESTOLEN FIETS WEER VERDWENEN Woensdag 26 maart werd door me vrouw S. aangifte gedaan van het feit dat zij haar twee jaar geleden in Amersfoort gestolen fiets had zien staan bij een flat aan de Hondsdraf Toen een politie-patrouille ter plaat se een kijkje wilde gaan nemen, bleek het voertuig echter al weer te zijn verdwenen ZENDER IN BESLAG GENOMEN Woensdag 26 maart werd een op de Appelweg rijdende Griekse vracht wagen ter controle aangehouden De chauffeur van het voertuig bleek in de cabine een veertig kanalen zender- /ontvanger te hebben Daar het bezit van dergelijke apparaten verboden is. werd de zender/ontvanger door de politie in beslag genomen AANRIJDING ZONDER SCHADE Woensdag 26 maart deed zich een aanrijding voor op de kruising Arn- hemseweg-Maanweg. waarbij waren betrokken wielrijdster J. M van B uit Leusden en vrachtwagenchauffeur A M M H R. uit Huissen. De aanrij ding ontstond door dat H bij het afslaan geen voorrang verleende aan de op het rijwielpad rijdende Van B Fiets noch vrachtwagen werden be schadigd. ook persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor TIEN MAAL DOOR ROOD LICHT Tijdens een vorige week woensdag gehouden controle op de kruising Noorderinslag-Rossenberglaan wer den tien automobilisten bekeurd voor het rijden door rood licht. LEUSDEN Door de leden van Klaverjasclub Leusden Troef werd vorige week donderdag 27maart ge speeld voor de interne competitie De uitslagen van de partijen en de stan den zijn punten Mevr Hondorp 5623 Mevr de Ridder 5216 Hr. Knol 4828 Mevr. Knol 4821 Mevr Arns 4794 Stand per 27-3-1980 Hr Plattel 66971 Hr Dijker 66918 Hr Knol 66654 Hr v.d Berg 64511 Hr Bolt 64459 Hr. v. Waterschoot 64129 Mevr de Ridder 63578 Hr de Ridder 63462 Mevr Knol 63174 Mevr. Pauli 63173 Kerkdiensten R.K. PAROCHIE LEUSDEN/CENTRUM Woensdag 2 april, 19.00 uur: Boete viering. voorganger pastor A Goes Donderdag 3 april (Witte Donderdag) 16.30 uur: viering voor kinderen en hun ouders, voorganger pastor B. ter Bekke en pastor F Overbeek Donderdag 3 april (Witte Donderdag) 19.00 uur: plechtige viering van het laatste Avondmaal Voorganger pas tor A Goes. Zang wordt verzorgd door het dameskoor. Vrijdag 4 april (Goede Vrijdag), 15.00 uur: „samen willen wij de kruisweg van onze Heer volgen", voorganger pastor B ter Bekke en pastor H van Hattum Vrijdag 4 april (Goede Vrijdag). 19.00 uur: „Herdenking van het lijden en sterven van onze Heer". Voorganger pastor F Overbeek Zang wordt ver zorgd door het mannenkoor te Leusden Achterveld. Lessen in Leusden op maandagavond in „De Blijhof". Lessen in Achterveld op dinsdagavond, Jan van Arkelweg 8. Vraag informatie of kom eens langs. De eerste les is: Maandag 31 maart LEUSDEN. Dinsdag 1 april ACHTERVELD. Inlichtingen: 03425-1818. Jaloezieën en zonneschermen Het bekende en goedkoopste adres. Jaloezieën bv 280x180 155. Zonneschermen b.v. 260 x 110 300. Wierickewijk 15 - Leusden. Telefoon 033-941750, na 18.00 uur. ns vragen VOOR DOE HET ZELVER, KLUSJESMAN, AANNEMER EN BEDRIJF ft Woudenberg Tel. 03498-1533 ft Amersfoort Tel 033 33102 ft Hilversum Tel 035 41375 ft Veenendaal Tel 08385-13042 Bij voorkeur bekend met DAF-trucks. Energieweg 5 - Barneveld TeL"Kfwe. U mag onbeperkt boetevrij aflossen en opnemen. PLANKREDIET PLANPOTEEK* Netto in Aflossing Netto in Aflossing handen per maand handen per maand incl. rente excl. rente f 5.000.- f 100,- 1 15.000,- f 84. f 7.500.- f 150.- f 20 000. f 112,- 110.000,- f 200.- f 25.000.- 1139, f 15.000.- t 300.- f 30.000.- 1167, f 20 000,- f 400.- f 40.000. t 223.- f 25.000,- t 500,- f 50.000,- t 278,- *Blj Planpoteek dient men eigen woning fe hebben. Stadsring 33 Amersfoort

Leusder Krant | 1980 | | pagina 11