U.V.V.-aktiviteiten niet meer weg te denken uit samenleving Afdeling Leusden bestaat tien jaar n Geslaagde ontspanningsavond in huize St. Joseph Betere resultaten De Eemelaar Programma dansavond 30 april gewijzigd P. van Nimwegen en B. Voskuilen winnen bij Ons Genoegen Rinke opbrengst K.P.J. oud- ijzeractie K.P.J. disco- en filmavond DONDERDAG 24 APRIL 1980 Enkele U.V.V. leden in het Elisabeth Ziekenhuis in gesprek. LEUSDEN Donderdag 24 april bestaat de Unie Van Vrijwilligers (UW) afdeling Leusden 10 jaar. Een goede reden om de plaatselijke akti- viteiten en de landelijke UW eens wat nader te belichten. De doelstelling van de stichting is: Het bevorderen van maatschappelij ke hulp door vrijwilligers met mense lijk kontakt en continuïteit in het werk als voornaamste kenmerk. DE PLAATSELIJKE GESCHIEDENIS In 1970 werd de afdeling Leusden i opgericht. Na veel aftasten waar wel 1 behoefte aan zou zijn, startte de UW in december 1971 metdeseniorenso- cièteit in Zuid Er werd geenquèteerd onder de ouderen en 12 mensen voelden hier wel iets voor. Na een artikeltje in de krant waarin stond dat de burgemeester aanwezig zou zijn en er voor iedereen een sinterklaassurprise klaar lag. kwa men er 70 mensen. Daar was hele maal niet op gerekend, paniek onder de medewerksters. Overal vandaan werden er in ijltempo pakjes bijge haald. Het werd een geslaagde mid dag met als resultaat 28 ouderen die van toen af aan op de dinsdagmiddag de sociëteit in Zuid bezochten. Later werd dit aantal nog uitgebreid tot ongeveer 40. Twee jaar later werd er een sociëteit van de UW in Centrum opgericht Ook deze groeit en bloeit nog steeds De UW verkeerde toen nog in de gelukkige omstandigheden dat er UW-sters over waren Na het bericht te hebben gelezen, dat er een ver pleeghuis voor demente bejaarden zou komen in Leusden stelde de UW zich in verbinding met dr. Woortman, die toen nog in Harmeien werkzaam was. Er werd hem gevraagd of hij in Leusden vrijwilligers zou kunnen ge bruiken Hij antwoordde hierop be vestigend en toen er nog maar heel weinig van Lisidunahof stond, werd mevrouw Vrij (voorzitster UW) al uitgenodigd om eens te komen pra ten. Zo gauw Lisiduna bewoond werd is de UW gestart met het vrijwillK gerswerk; societeitsavonden en - middagen, wandelen met bejaarden, voorlezen, waar mogelijk eens ie mand mee naar huis nemen en hel pen bij evenementen De vrijwilligers die hier werkzaam zijn, zeggen maar uiterst zelden er mee te willen stoppen om op ander vrijwilligerswerk over te stappen Sinds 1974 werkt een groot aantal medewerksters in het Sint Elizabeth ziekenhuis in Amersfoort Het doel daar is een schakel te zijn tussen patiënten en de buitenwereld en zo een bijdrage te leveren aan een leef bare situatie voor die patiënten Een langdurig zieke kan in een isolement raken, niet tegenstaande de voortref felijke zorgen van het personeel Om dit isolement te doorbreken openden ziekenhuizen hun deuren voor de vrijwilligers, mensen die niet tot het ziekenhuis horen en een zieke ont moeten als mens tot mens. Op verschillende afdelingen van het ziekenhuis worden bloemen ver zorgd, waardoor er vaak kontakt is met de patiënt Bij de opname mogen UW-sters de patiënten in een gezellige kamer een kopje koffie of frisdrank aanbieden, zonodig wat op hun gemak stellen en vergezellen naar haar (zijn) afdeling Er wordt voor begeleiding van het Elizabeth ziekenhuis naar Utrecht of naar andere ziekenhuizen gezorgd, de tijdschriften in de polikliniek en conversatiekamers worden verzorgd, terwijl er (bij gebrek aan medewerk ers) een keer per week in een conver satiekamer door twee medewerk sters wordt gehandwerkt (voor het contact met de lopende patient) Er wordt even geholpen bij thuis komst. indien de patient niemand heeft om hem/haar naar huis te bege leiden. Er zijn ook medewerksters die vriendschappelijke huisbezoeken doen. Sinds enige jaren wordt er door een paar dames en een heer gebrailleerd en een medewerkster werkt op vrij willige basis mee aan het gesproken boek voor blinden Per 31 december bestaat de UW uit 77geinstalleerde medewerkenden en 26 aspirant-medewerkers, tevens vier dames en een heer die medewer king verlenen aan bepaalde aktivitei- ten zonder zich gebonden te hebben aan de stichting Op het moment zijn er 114 medewerkers waarvan 1 ge- installeerde heer LANDELIJKE GESCHIEDENIS Voor de Tweede Wereldoorlog be stonden er al enkele plaatselijke vrij willige hulpdiensten die zichzelf tij dens de Duitse bezetting hadden op geheven om niet door de Duitsers te worden lastig gevallen De in die diensten werkende vrouwen bleven gedurende de oorlog kontakt met elkaar houden In de jaren 1943 en 1944 werd op initiatief van en na grondige voorbereiding door dr Ja ne de Jongh de grondslag gelegd voor de Unie van Vrouwelijke Vrijwil ligers Na de bevrijding van ons land werden zowel de bestaande als de nieuwe plaatselijke groepen ingelicht en be trokken bij het toen al landelijke werk van de UW De vrouwen die meewerkten waren gewend geraakt aan moeilijke situ aties hetzij in ..het gewone leven" van de oorlogsjaren, hetzij in het verzet. Kenmerkend voor deze periode was de spontane inzet en de snelle aan pak van veel meisjes en vrouwen In november begon men met het maandblad ..Raad en Daad" uit te geven om onderling verband tussen de afdelingen en uitwisseling van informatie over de werkzaamheden tot stand te brengen De Engelse zusterorqanisatie ..The Woman's Vo luntary Service" schonk de UW en kele oude kantinewagens, waarmee propagandatochten werden ge maakt Via de uitzendingen van ..Ra dio Herrijzend Nederland" werd nieuws over het regionaal en het landelijk werk van de UW gegeven. Duizenden vrouwen werkten ent housiast mee aan de wederopbouw van Nederland Tegelijkertijd werd de opvang aan de grenzen ter hand genomen van de vele terugkerende gevangenen Deze aktiviteiten wer den later herhaald bij het opvangen van vele duizenden repatrierende Nederlanders uit Indonesië en Au stralië en ten slotte bij de komst van de Ambonese families Langzamerhand ging het na-oor- logse werk over in het vredeswerk De UW bestaat momenteel uit 117 afdelingen met ruim 13 000 mede werkers In 1977/78 werden de landelijke, re spectievelijk plaatselijke statuten veranderd Vroeger was het de Unie van Vrouwe lijke Vrijwilligers, sinds 1978 kunnen ook mannen UW-medewerker wor den VOORZITSTER MEVROUW VRIJ Wanneer je medewerk(st)er wilt worden is de eerste stap kennisma ken met de voorzitster Het is fijn om eerst de gezinssituatie een beetje te kennen, zodat je weet wat voor mogelijkheden iemand heeft en hoeveel tijd Kies je als vrijwillig(st)er bijvoor beeld voor het ziekenhuiswerk. dan word je in kontakt gebracht met de leidster van dat onderdeel Deze leid ster zorgt voor begeleiding in de aanvangsperiode Na een maand of drie volgt een tweede informatief gesprek, waarin je gelijk je verwachtingen en bevin dingen kunt bespreken Twee keer per jaar is er voor nieu we medewerk(st)ers een ochtend, waar de ambtenaar van sociale zaken in Leusden vragen komt beantwoor den en iets over de Leusdense situ atie vertelt. Deze ochtend wordt bij de vjce-voorziister ^huis gehouden. Hierna kun je officieel medewerk- (st)er worden Je wordt geïnstalleerd en ontvangt een speld (insigne) Deze speld is niet als diploma be doeld. maar om herkenbaar te zijn, wanneer dit nodig of makkelijk is, bijvoorbeeld in het ziekenhuis, waar ook speciaal vanuit het ziekenhuis om gevraagd is Als medewerker ben je vrijwillig, maar niet vrijblijvend Voor alle werkobjekten moeten er ook weer reservelijsten worden bij gehouden, dit om de continuïteit te handhaven Op provinciaal gebied wordt er vijf keer per jaar een vergadering in Utrecht gehouden voor alle voorzit sters en secretaressen. Vragen en suggesties kunnen daar naar voren worden gebracht en om gekeerd, tevens wordt nieuws van het landelijk bureau verspreid De vrijwillige bijdrage van de mede werkers bedraagt f6.50, waarvan de helft naar de landelijke UW gaat De landelijke UW heeft verschillende commissies, waar je vragen en pro blemen aan kunt voorleggen Werkochtenden, studiedagen en an dere projekten worden door de landelijke UW georganiseerd Het werken voor de UW is niet alleen voor de hulpvrager, het is ook voor jezelf. Voor ieder zit er in het werk een stuk voldoening en kontakt met an deren. wat ieder mens ook nodig heeft WIE KAN ER LID WORDEN? ledereen die zich voor het werk wat hij/zij kiest helemaal wil inzetten en daar bekwaam voor is Mevrouw Vrij ziet als taak van de voorzitster overal iets vanaf te weten ..Daarom ga je als voorzitster zo nu en dan een kijkje nemen bij de diver se werkobjekten Er kan ook weer een nieuwe aktiviteit op touw gezet worden Dat is fruit schoonmaken in het Elizabeth-zie- kenhuis. Tijdens een werkbespre king met het ziekenhuis is om deze aktiviteit gevraagd. De bedoeling is dat dit iedere dag gaat gebeuren, te beginnen bij één afdeling, zoals dit ook bij het bloemen verzorgen ge start is samenleving Voor het fruit verzorgen kunnen zich weer nieuwe vrijwillig(st)ers op geven Ook voor het bloemen verzorgen zijn weer enkele medewerksters nodig omdat daar nu met twee (man) vrouw op een afdeling gewerkt wordt in- plaats van een zodat er meer gepraat kan worden met de patiënten Het bloemen verzorgen is ook op een afdeling gestart Momenteel worden er al 5 afdelingen verzorgd Waar ook vrijwillig(st)ers zich voor kunnen aanmelden is het begeleiden van demente bejaarden van Lisidu nahof in hetzwembad Personeel van Lisidunahof is hierbij aanwezig Deze zwemmiddag wordt op woensdag middag gehouden HET ZIEKENHUISWERK In ,,De Lichtenberg" verzorgt 1 UVV-ster uit Leusden bloemen en fruit. In het St Elisabeth ziekenhuis ver zorgen medewerksters de bloemen van de patiënten en maken veelal een praatje met deze patiënten Aan dit project werken 28 medewerksters Patiënten die in het St Elizabeth ziekenhuis moeten worden opgeno men. worden door 12 UVV-gastvrou- wen opgevangen en voorzien van een kopje koffie en de kinderen een glas limonade alvorens men deze patiën ten begeleidt naar de betreffende afdelingen. Niet afgemaakte handwerken van de patiënten worden door twee mede werksters in de conversatiekamers afgewerkt en de medewerksters krij gen daardoor regelmatig goede con tacten met de patiënten In de poliklinieken en conversatie kamers worden tijdschriften neerge legd en vernieuwd Deze tijdschriften worden voor een groot deel bijeenge bracht door de medewerkenden van de UW Ook het maandblad ..Raad en Daad" van de UW wordt er zoveel mogelijk bijgedaan, dit om de UW nog meer bekendheid te geven Voor begeleiding van patiënten naar een ander ziekenhuis voor onder zoek en/of behandeling heeft de af deling Leusden 14 medewerkers ter beschikking Voor het project ..Even helpen bij thuiskomst", dat wil zeggen mensen die uit het ziekenhuis worden ontsla gen en daarbij geen directe hulp hebben, een eerste hulp aan te bie den. zijn 20 medewerkers ter be schikking Bij evenementen in het ziekenhuis wordt soms een beroep gedaan op de UW. waaraan zij dan probeert tege moet te komen HET BEJAARDENWERK Auto-vervoer. Om de bejaarden naar de sociëteiten te rijden en bij gelegenheid naar bijzondere evenementen zijn er 18 dames en 1 heer beschikbaar Huisbezoek Acht medewerksters verrichten regelmatig huisbezoek bij bejaarden, eenzamen en zieken Alhoewel het geen UVV-projekt is. begeleiden negen medewerkenden de ouderen, tijdens het zwemmen Seniorensociëteit In l^usden-Zuid in de Roda-kanti- ne op iederedinsdagmiddag van 2tot 4 30 uur voor de seniorensocièteit In Leusden-Centrum in sportzaal Groenhouten. De Meent, op iedere donderdagmiddag van 2 tot 4.30 uur open Op beide sociëteiten komen onge veer 80 ouderen die daar biljarten, kaarten handwerken enzovoort Hierbij zijn bij toerbeurt 24 mede werksters aanwezig De handwerken die bezoeksters van de sociëteiten vervaardigen worden een paar maal per jaar verkocht op een bazar en eventueel op een brade rie Bejaardentehuis 't Hamersveld In noodgevallen en/of rampen zullen 15 De drie pijlen op het insigne staan voor hart, hoofd en handen. medewerksters in de Marcuskerk aanwezig zijn om inwoners/sters van dit tehuis op te vangen In dit tehuis worden mensen bezocht door UW-sters, ook wordt er hier voorgelezen Bejaardentehuis St Joseph in Ach terveld Ook hier worden bejaarden bezocht Lisidunahof. Verpleegtehuis voor psychisch gestoorde bejaarden In dit tehuis s op welke maandagavond en éénmaal in de 14 dagen een soci ëteit waar 16 medewerkers bij toer beurtmet de patiënten zingen, praten of een spelletje doen Hier worden enkele mensen bezocht door twee medewerksters HET BLINDENWERK Vijf dames en een heer zijn be schikbaar voor het brailleren voor het blindeninstituut in Utrecht Een medewerkster neemt deel aan het project ..gesproken boek" DIVERSEN Eén der bestuursleden heeft zitting in de Vrouwenraad Er is een afvaar diging van de UW bij het gecoördi neerd bejaardenwerk in opbouw Vooruitlopend op het ..vredesram- penplan" van de gemeente is er een lijst met namen van medewerksters, die eventueel hulp willen bieden, aan de gemeente voorgelegd BIJEENKOMSTEN Projectvergaderingen vinden re gelmatig plaats. Ziekenhuiswerk on geveer drie maal per jaar, bejaarden sociëteiten ongeveer 9 keer per jaar Bejaardenbezoek drie maal per jaar en Lisidunahof ongeveer twee maal per jaar. Bestuursvergaderingen. meestal maandelijks en contactochtenden voor alle medewerkenden circa 9 maal per jaar De samenstelling van het bestuur is als volgt Voorzitster mevrouw H C Vrij-de Buyzer. vice-voorzitster mevrouw M D Haket-van Dijk, secretaresse me vrouw H W G Klumer-Straatman. 2e secretaresse mevrouw G J Groenewegen-de Jongh. penning- meesteresse mevrouw N van Dalen- Elzinga, leidster sociëteit Centrum: mevrouw H A Geomini-Kamp. leid ster sociëteit Zuid mevrouw M Brin- kert en leidster ziekenhuiswerk: me vrouw A Bergsma-den Boggende PROGRAMMA TIENJARIG BESTAAN Op 24 april is er van half tien tot half elf jaarvergdering voor de mede werksters Om half elf is er receptie voor de genodigden en 's avonds een gezellige avond voor alle UW-ers ACHTERVELD - Maandagavond was er door de bewonerscommissie weer een ontspanningsavond georganiseerd voor de bewoners van Huize St. Joseph en Sine Cura. Het was deze avond Victor Con- selman die met zijn artiestenpalet het programma voor zijn rekening nam. Het werd een fijne avond, waar van de aanwezigen volop hebben genoten. De directeur, de heer Hilhorst. ver welkomde de aanwezigen Hij was blij dat er weer zo een grote opkomst was Hij feliciteerde tevens de aanwezige ja rige zuster Carla die die dag 73 jaar werd Verder verwelkomde hij de heer Conselman met zijn artiesten en hij hoopte dat allen een mooie en gezellige avond zouden beleven Hierna kreeg de heer Conselman het woord die zei blij te zijn dat hij voor het vijfde achtereenvolgende jaar met zijn artiesten in huize St. Joseph aanwezig mocht zijn. Als eerste trad op de ac cordeonist Ruud v. d Meijden, die er met zijn bekende Nederlandse liedjes al heel spoedig de stemming wist in te brengen Ook de oud Nederlandse volksliedjes vielen zeer goed in de smaak bij de aanwezigen en velen zon gen ze uit volle borst mee. Als tweede artiest kwam voor het voetlicht Bep Ra demakers die een aantal gedichten voordroeg Deze gedichten, poëtische, die betrek king hadden op het dagelijkse leven en ook humoristische werden in doodse stilte aangehoord Het spreekwoord ,,je kon een speld horen vallen" was hier zeker op zijn plaats De derde artiest was Tony Roos die zich zelf bege leidend op zijn gitaar een aantal liedjes zong. Ook deze liedjes werden in volle aandacht aangehoord Het waren lied jes met een diepe levensinhoud Na de pauze traden de genoemde artiesten weer in dezelfde volgorde op De accordeonist bracht ook nu weer een aantal bekende Nederlandse lied jes. wat zeer werd gewaardeerd. Ook de gedichten werden weer in doodse stilte aangehoord Vooral die zoals de Pleurieuse, een aardig misverstand en De Wilgen vielen zeer goed in de smaak omdat dit liedjes waren die velen nog kenden uit hun jeugd. Ook het tweede optreden van Tony Roos viel goed in de smaak. Het programma werd door de heer Conselman op gezellige wijze aan elkaar gepraat Na afloop kregen allen dan ook een daverend applaus Aan het eind van de avond dankte de heer Hil horst Victor Conselman en zijn artiesten voor hetgeen zij deze avond gebracht hadden Gezien de stilte en de aan dacht van de aanwezigen is wel geble ken dat deze avond goed in de smaak is gevallen Hij hoopte dat de heer Con selman een volgend seizoen zeker weer in Achterveld zou willen optreden Uit de reacties van de aanwezigen bleek na afloop nog eens heel duide lijk hoezeer de avond op prijs was gesteld. Herhaaldelijk hoorde men de opmerking „dit was nu eens echt een programma voor ons" en „dit was nu eens een programma dat wij echt konden verstaan en begrijpen". ACHTERVELD - Storm, hagel, re gel en kou tijdens het afgelopen weekeinde waren volgens de meeste competitiespelers van de LTV de Eemelaar de eigenlijke tegenstan ders. Het geklaag was dan ook niet van de (donkere) lucht. Senioren 1 in de landelijke competitie behaalde een knappe overwinning op Zoeter- meer 5 en hetzelfde geldt voor Se nioren 2 tegen Eemslag 2, Heren 1, met Nico v.d. Stadt, Jan Jehee, Jan van Ooyen en Robin van Don- kersgoed, zag de niet aflatende toe wijding en ijver beloond met een ze ge op Soesterberg en het gemengde juniorenteam kwam met een gelijk spel terug van Ned. Vel. LTB. In de zaterdag-districtscompetitie wisten alleen Senioren A en de jongens t/m 17 jaar de volle winst te behalen Heren A kwam tegen Bosch en Duin tot een gelijkspel en zal er a s. zaterdag tegen de Kamp A hard aan moeten trekken om in de race voor het kam pioenschap te blijven Heren B en C speelden eveneens gelijk en voor de damesteams is de districtscompetitie slecht gestart. De uitslagen waren. LANDELIJKE COMPETITIE: Senioren I - Zoetermeer V 6-2 Eemslag II - Senioren II 6-2 Heren I - Soesterberg I 4-2 Soest - Heren II 6-0 Heren III - Larsheim II 0-6 Ned Vel. L.T.B. - Jeugd Eemelaar4-4 DISTRICTSCOMPETITIE: Bosch en Duin C - Heren A 3-3 Heren B - Geldermalsen A 3-3 Heren C - Gooiland B 3-3 Vechtlust D - Heren D 6-0 Senioren A - Soest-Zuid A 5-0 Senioren B - Flehite C 2-3 Hoogland A - Senioren C 4-1 Hoogland B - Gem jeugd t/m 15 4-1 Randenbroek A - Jongens t/m 15 8-0 Soest-Zuid A - Jongens t/m 17 1-7 HLTC A - Dames A 4-0 Dames B - Lockhorst C 1-3 ACHTERVELD - Aan de onderlin ge schietwedstrijd van Ons Genoe gen werd door 17 schutters deel genomen. Twee schutters, P. van Nimwegen en B. Voskuilen wisten het aantal van 50 punten te behalen, gevolgd door G. Tolboom met 49 punten. De verdere uitslag was 4. W Voskuilen 48 pnt 5. A. Vlug 47 pnt 6. J. Voorburg Gz. 46 pnt. 7 W Wittebrood 46 pnt. 8 H. Hols 45 pnt 9. A v. Daatselaar 45-pnt 10 J E v. Hamersveld 45 pnt. 11 J Kommer 45 pnt 12. J. v. Rossum 45 pnt ACHTERVELD - Zaterdag hield de KPJ haar jaarlijkse oud ijzeractie. Reeds vrijdagavond waren een aan tal KPJ-ers met tractor en aanhang wagen de buitenwijken langs ge weest om het oud ijzer op te halen. Zaterdag werd echter de grote slag geslagen. Om ongeveer acht uur werd er door ongeveer 70 KPJ-ers gestart met 13 tractorcombinaties om in het dorp Achterveld, in Stoutenburg en de overige buiten wijken de buit op te halen. De opslagplaats was weer bij de fa milie Wim van den Hengel aan de Hes senweg Tot ongeveer 11.00 uur kon den de lossers van de wagen hun werk vrij gemakkeliik aan Doch na die tijd Achtervelds nieuws werd het voor die jongens goed aan poten De ene na de andere volgeladen wagen rolde binnen Om ongeveer 20.30 uur die avond werd de laatste vracht gelost. De opbrengst bleek on geveer net zo groot te zijn als vorig jaar De werkers werden die dag door enkele KPJ dames goed op krachten gehou den met zaken als warme koffie en eten Een grote hoeveelheid warme soep. broodjes met gebakken eieren en pannekoeken werd er naar binnen ge werkt Dit was allemaal welkom gezien het koude weer van die dag. Aan het eind van de actie bleek dat er zestien containers gevuld waren met oud ijzer terwijl er nog een lading voor ongeveer vijf containers bleef liggen om later op gehaald te worden Gezien deze hoeveelheid toch weer een zeer mooi resultaat Als afsluiting van deze dag was er 's avonds voor de KPJ leven en alle medewerkers nog een gezellige avond in de Moespot Hier waren ruim 100 leden aanwezig De zaal was ge zellig versierd en er waren gratis hapjes en ook nog een gratis consumptie voor de werkers van die dag WIJZIGING DIENSTEN R.K. KERK LEUSDEN - In verband met de vie ring van De Eerste H. Communie zijn de tijden van de Vieringen in de R.K. Kerk te Leusden-C gewijzigd. Er is om 10 00 uur een extra dienst ingelast, speciaal voor al degenen die op een of andere manier betrokken zijn bij de eerste communie De eerste mis van 9 00 uur is daarom vervroegd naar 8 30 uur. en de laatste van 11.00 uur is een half uur later, om 11.30 uur 13 F. Koenen 14 J Voskuilen 15 P Smink 16 T Vos 17. W. -J.-Lagerweij 43 pnt 42 pnt 42 pnt 42 pnt. 42 pnt ACHTERVELD Door klont wordt er op vrijdag 25 april een filmavond georganiseerd in De Moespot. Er zal deze avond een lachfilm worden ver toond met als titel De avonturen van Rabbi Jacob met in de hoofdrol Louis de Funez. De aanvang is om 19.30 uur, leeftijd vanaf 12 jaar. De entree voor deze avond is drie gulden. Zaterdagavond 26 april zal er in samenwerking met KPJ en Klont weer een disco-avond worden ge houden. Blackpower zorgt deze avond weer voor de muziek De aan vang is 20 00 uur De avond is alleen toegankelijk voor de Achterveldse jeugd vanaf 14 jaar. eventueel met introducees De entree voor deze avond die ook in De Moespot zal worden gehouden is drie gulden. ACHTERVELD - In het program maboekje van het feestcomité te Achterveld vermeldt dat het op 30 april om 20.00 uur dansen zal zijn in Ons Gebouw met medewerking van Oebi Doebi. De leeftijd was 12-16 jaar. Hierin is door het feit dat Oebi Doebi dergelijke avonden niet meer verzorgt een wijziging gekomen. Het zal nu op die avond dansen zijn in Ons Gebouw met medewerking van Black Power De aanvang is gebleven om 20 00 uur. ook de leeftijd is gewij zigd Het is nu dansen voor de jeugd van 12-18 jaar In het program maboekje staat het telefoonnummer van het lid van het feestcomité mevr. A Bijl fout vermeld. Het telefoonnummer is niet 1657 maar 2090. SVA AFD JEUGDVOETBAL ACHTERVELD - Het programma voor zaterdag 26 april van SVA afdeling jeugdvoetbal luidt: Achterveld A1 - SEC A2 15.00 TOV A2 - Achterveld A2 15.00 Achterveld 33 niet bekend Hoevelaken B3 - Achterveld B2 13 45 I SEC C1 - Achterveld C1 13.45 Achterveld C2 - Hoevelaken C313.45 Pupillen Achterveld D1 - Quick D1 13.00 Achterveld D2 - Quick D3 12 00 Achterveld D3 - Hoevelaken D513 00 SEC E1 - Achterveld E1 13.00 Hees E2 - achterveld E2 11.00 Hoogland E4 - Achterveld E3 13 00 Baarn F1 - Achterveld F1 12.00

Leusder Krant | 1980 | | pagina 7