Commissie bekijkt vraagpunten-nota structuurplan kritisch Voor-ontwerp vraagpuntennota structuurplan gepresenteerd Blijhof wordt dag „Blijdorp K.P.J. organiseerde creatieve avond I Maijon Defares: „Niet het buro Arnhem, maar wij besturen deze gemeente" Programma Plattelands vrouwen De Til organiseert vakantieweken 20-jarige vereniging opent nieuw gebouw ^jfcnimann Commentaren/ Meningen DINSDAG 20 ME11980 plaatselijk nieuws (van één onzer verslaggevers) LEUSDEN - Een deel van de leden van de raadscommissie „Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening" betreurt het dat de vraagpuntennota van het structuurplan niet eerst in de commissie aan de orde is geweest voordat deze openbaar werd ge maakt. Met name de raadsleden Ma rlon Defares (Progressief Leusden) en Harm Offereins (SGP/GPV) noemden het tegen de afspraken dat niet eerst in de raadscommissie uit voerig over de vraagpunten is ge sproken. Een dergelijke nota is de verantwoordelijkheid van het ge meentebestuur en van niemand an ders. „Niet het buro Arnhem, maar wij besturen deze gemeente", aldus Marion Defares samenvattend. Wethouder Jan Wagenaar (WD) gaf de beide raadsleden toe,dat misschien een extra vergadering van deze com missie nuttig had geweest". Maar dat overigens de raadsleden nog de gele genheid krijgen om hun visie op de nu geprenteerde vraagpunten te geven en deze eventueel met andere aan te vul len Daartoe wordt op 19 juni een extra bijeenkomst van de raadscommissie gehouden. Dat vonden Defares en Of- fereins wat aan de late kant, want nu is de vraagpuntennota al naar buiten met jaarin bepaalde uitgangspunten, ook al staan die dan volledig ter diskussie Offereins: ,.U heeft bijvoorbeeld beslo ten om het Buitengebied Oost niet in het onderzoek op te nemen Om de voor mij overtuigende reden dat dat aanzienlijk meer gekost zou hebben. Maar dat ar gument krijg ik vanavond pas te horen, terwijl ik zo n beslissing duidelijk een zaak van de commissie vind" Offereins vroeg zich af. wie nu eigenlijk de ver antwoordelijkheid voor deze vraag puntennota - de eerste stap op weg naar een structuurplan - draagt. Of- fereins: „Formeel zal het wel het col lege zijn. De raad niet, want dan zal het minstens eerst hier aan de orde ge weest moeten zijn" Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden. Verschijnt elke dinsdag en donderdag. Redaktle: Bert Vos. Marnix Kreijns en Peter van Meenen. Verantwoordelijk redakteur: Bert Vos. Inlevering kopij en advertenties: voor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 uur. voor het donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 uur. Redaktie en administratie: Kan toor Leusder Krant. Rozendaallaan 9. Leusden-centrum Op werkdagen geopend van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur Abonnementsgeld: 40- per laar. 20.50 per half jaar. 10.50 per kwartaal. Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18 00 uur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent bezorging, (dins dag en donderdag tussen 18 30 en 19.30 uur), tel. 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt op nemen met onze inspekteur bezor ging. overdag 03420-6141, na vijf uur: 03420-4679 Nabestellen foto's: De meeste in de Leusder Krant ge publiceerde foto's kunt u nabestel len (met uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbe taling van 5 - per exemplaar (for maat 13x18 cm) op giro: 871441 t.n.v. de BDU b.v te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste foto. aantal, nummer van krant, pa gina waarop de foto werd geplaatst. U kunt ook kontant betalen op ons kantoor, Rozendaallaan 9. Leus den/centrum Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u de gewenste foto's thuis DE LEUSDER KRANT is een uit gave van de BDU-krantenkom- blnatie te Barneveld. punten gekomen Alleen als er in de raad een meerderheid voor een be paalde zaak bestaat, hebben we die niet als een vraagpunt aan gemerkt. U hoeft op dit moment echt niet zo n stampij te maken. Er is nog geen enkele richting aangeduid We zijn op dit mo ment niet meer aan het doen dan be palen welke vragen onderzocht moeten worden U kunt daar alle vraagpunten die u wilt aan toevoegen", aldus de woordvoerder van het buro Arnhem. De nu voorliggende vraagpuntenlijst zal ongetwijfeld uitgebreid worden Zo wordt met name in progressieve krin- Marion Defares (PL): „Wij besturen de gemeente gen gemeend dat er duidelijker gepraat zal moeten worden over zaken als de gewenste mate van voorzieningen en het soort te bouwen woningen De raadsleden krijgen dus op 19 juni de gelegenheid om hun vraagpunten aan de reeds bestaande lijst toe te voegen Kritiek kwam er van Marion Defares ook op de periode waarin er op de ver schillende fasen van het structuurplan inspraak mogelijk is Defares „Die in spraak valt telkens in de zomermaan den en dat vind ik een zwak punt". Een meerderheid in de commissie bleek in ieder geval ook niet gelukkig met be handeling van de vraagpuntennota in commissie- en raadsvergadering van augustus. Deze zal dan ook worden verschoven naar september Gerrit van Tiel (VVD): Geen moeite mee". Terwijl Gerrit van Tiel (VVD) ver klaarde daar veel minder moeite mee te hebben, liet een medewerker van het buro Arnhem, die de gemeente as sisteert bij de vervaardiging van het structuurplan, weten dat er zijns inziens een misverstand ten aanzien van de vraagpuntennota bestond „U moet de ze nota zien als een kristallisatiepunt. Na gesprekken met ambtenaren en het college zijn we tot deze lijst van vraag- LEUSDEN Voor de 11e keer zal deze zomer door de Hobbyclub sa men met het Jeugd en Jongerenwerk vla „de Til" weer de mogelijkheid zijn voor jongens vanaf ongeveer 9 t/m 15 jaar om deel te nemen aan een vakan tieweek. Deze weken zullen worden gehou den op de kampeerboerderij van de fam. Verhoeven te Dinther-Heeswijk waar ook in 1977 de weken werden gehouden. Het is de bedoeling dat in de week van 26 juli t/m 2 augustus de jongens vanaf 9 t/'m ongeveer 12 jaar op vakantie gaan en in de week van 2 t/m 9 augustus de wat ouderen, al valt er over te praten in verband met andere vakantie of die van de ouders. De kosten voor een week zijn f 80,— per persoon Deze kosten kunnen zo laag zijn door akties die voor dit doel worden opgezet (Oud Papier-Kerst stukjes enz Deelname staat open voor iedere belangstellende jongen Jongens die mogelijk interesse heb ben of meer willen weten, kunnen zich aanmelden of inlichtingen in winnen bij Jos Vrijhoef. Laapeerse- weg 8 tel. 03425-1548 of overdag 033-941247 toestel 144 of in ..De Til" als deze geopend is. Tot heden is reeds een opgave binnen voor 1 week en daar de leiding graag spoedig de beslissing neemt over het doorgaan de tweede week zouden deze het op prijs stellen als belangstellende zich uiterlijk 27 m ei melden LEUSDEN - In de vergadering van de commissie Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening van 19 mei jl. heeft wethouder J. Wagenaar het voor-ontwerp van de vraagpun tennota structuurplan gepresen teerd. Het voor-ontwerp vormt het begin van een procedure die in de eerste helft van 1983 moet resulteren in de vaststelling van een nieuw structuurplan voor Leusder-cen- trum. Het nieuwe structuurplan zal als leidsraad dienen voor de ontwik keling van Leusden-centrum na 1985, als de 2e fase Is voltooid. De vraagpuntennota is bedoeld als een inventarisatie van de vragen die voorafgaand aan het opstellen van het structuurplan beantwoord dienen te worden. In de vraagpuntennota wordt dus nog geen uitspraak gedaan over de toekomstige ontwikkeling van Leusden. maar er worden de punten in aangege ven die nader onderzoek vereisen om duidelijk te maken wat de verschillende mogelijkheden zijn. Als eerste aanzet om tot een invanta- risatie van de vraagpunten te komen is er nu eerst een voor-ontwerp vraag puntennota opgesteld In overleg met de commissie Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening en aan de hand van de door de bevolking op het voor ontwerp geleverde inspraak zal worden gekomen tot een ontwerp-vraagpun- tennota die vervolgens in de vergade ring van 5 september ter vaststelling aan de raad zal worden aangeboden Op basis van de door de raad vast gestelde uitgangspunten zal dan ver volgens het nodige onderzoek worden verricht en zullen keuzemogelijkheden ten aanzien van de toekomstige ont wikkeling van Leusden worden ontwik keld Uitgaande van de huidige plan ning zullen die keuzemogelijkheden in at vierde kwartaal van 1981 aan de orde worden gesteld Eerst in deze fase gaat dus - zij het nog slechts voorlopig - bepaald worden hoe die toekomstige ontwikkeling er uit gaat zien. Voorlopig, omdat daarna nog het voorgeschreven overleg met diverse provinciale en rijksinstanties zal moeten worden ge voerd op basis van de gedane keuze, nader uitgewerkt in een ontwerp- structuurplan Uitgaande van de reeds eerder genoemde planning zal dit ont werp in het vierde kwartaal van 1982 de inspraak ingaan Medio 1983 zal dan tenslotte tot vaststelling van het struc tuurplan kunnen worden overgegaan. Overigens zal nog bezien worden of tot een verkorting van de procedure kan worden gekomen, teneinde het de huidige raad - waarvan de uittingspe- riode in september 1982 afloopt - mo gelijk te maken het structuurplan vast te stellen Terugkerend naar het thans gepu bliceerde voor-ontwerp van de vraag puntennota dit zal deze week worden toegezonden aan een groot aantal plaatselijke organisaties en groeperin gen. met het verzoek voor 4 juli a s te reageren. Voor belangstellenden ligt het voor-ontwerp ter inzage bij het bu reau voorlichtingBurg de Beaufortweg 63 en in de gemeentelijke documen- tatiehoek in de bibliotheek. Nieuw-Lan- genbeek. Voor zeer geïnteresseerden is een beperkt aantal exemplaren van het voor-ontwerp beschikbaar bij het bureau voorlichting Rond 15 juni zal een aan het voor ontwerp gewijd nummer van het ge meentelijk voorlichtingsblad „Info- Leusden" huis-aan-huis worden be zorgd In aansluiting hierop zal op maandag 19 en donderdag 20 juni een expositie over het voor-ontwerp worden gehouden in de gemeentelijke exposi tie-ruimte aan de Zwarteweg 16A LEUSDEN De speel- en rekre- j atleverenlglng Blijhof werd 20 jaar geleden (en niet 25 zoals abusievelijk vermeld stond In de kop van een artikel over de historie van deze ver eniging) opgericht. Blijhof viert dit vierde lustrum tegelijk met de feeste lijke opening van haar nieuwe ge bouw aan de Ansfriduslaan. Op vrij dagavond 30 mei wordt het gebouw officieel geopend door wethouder G. van Woudenberg. Deze avond houdt de vereniging ook haar receptie ter gelegenheid van haar 20-jarig be staan. De volgende dag, op zaterdag 31 mei wordt het pas echt feest op het terrein van Blijhof. Van half twaalf tot 's middags vier uur is het feest voor de kinderen van leden en niet-leden. Het motto van deze kinderdag is: „Blijhof één dag Blijdorp". In nauwe samenwerking met kursisten van de kaderkursus jeugdleiders van het Kreatief centrum „de Hof" te Amers foort gaat Blijhof er een echte „die rentuindag" van maken. Alle spelletjes en activiteiten waar aan de kinderen mee kunnen doen zullen op de één of andere manier betrekking hebben op dieren. Op dit moment zijn zo'n 25 30 kursisten van de kaderkursus jeugd leiders druk in de weer met het orga niseren van de kinderdag Blijhof heeft al vanaf het seizoen 1973/1974 contacten met het kreatief centrum „de Hof" In dat jaar volgden llona v d. Burg en Greet Otto, beiden aktief bij de speel- en rekreatievereniging een kursus voor jeugdleiders. Ook nadien volgden mensen van Blijhof regelmatig kursussen in Amersfoort Op dit ogenblik zijn Karin Oskamp, Wil van Wezel en Marga druk in de weer om zich te bekwamen in het leren, hoe om te gaan met jeugd De hele kursus duurt drie jaar. al is het niet beslist noodzakelijk deze drie jaar vol te maken. Het eerste jaar wordt de kursist vaar digheden bijgebracht als dans. kre atief spel en handenarbeid. In het tweede en derde jaar kan men zich in één van deze onderdelen verder be kwamen OPDRACHT Voor de tweede-jaars kursisten is er aan het eind van het seizoen altijd dezelfde opdracht organiseer iets voor. door en met kinderen in het kader van deze opdracht werd er door de kursisten voor de jeugd, woonachtig rond het kreatief cen trum een „Ot en Sien" feest op touw gezet De coördinator van de kader kursus jeugdleiders, beroepskracht Joop van de Poll. kreeg dit jaar de vraag voorgelegd of in het kader van de jaarlijkse opdracht niet iets ged aan kon worden voor de leusdense vereniging Blijhof Joop van de Poll zag er wel iets in. temeer daar al drie leidsters van Blij hof bij hem een kursus volgden Het idee om iets te doen met het begrip „Bijdorp" in dieren was afkomstig van Blijhof zelf, voor het overige wa ren de kursisten vrij om het program ma in te vullen Er werden vier groep jes gevormd publiciteit, aktiviteiten. organisatie/' coördinatie en versie ring Van het groepje „publiciteit" heeft men in Leusden al iets kunnen merken Op enkele veelbezochte plaatsen in het dorp hangen fraaie zelfgemaakte affiches. De kursisten krijgen bij de organisa tie de hulp van vier docenten van het kreatief centrum. Ook deeerste-jaars worden bij de kinderdag ingescha keld zodat straks een vijftigtal kursis ten aangevuld met vrijwilligers en peuterspeelzaalleidsters van Blijhof op het speeltuinterrein te vinden zul len zijn. Zoals het er nu naar uitziet wordt er niets aan het toeval overgelaten om de kinderdag te doen slagen Op het terrein aan de Ansfriduslaan wordt een grote tent opgezet om het pro gramma ook bij slecht weer door gang te doen vinden Verder ver schijnt er een groot aantal marktkra men waar allerlei aktiviteiten gedaan kunnen worden. In de feestelijk ver sierde tuin komen een vijftiental pos ten waar kinderen zich bezig kunnen- houden met handenarbeid, kreatief spel. zang en dans en estafetteachti ge spelletjes Vóór dat de kinderen zelf aan de slag gaan. wordt de dag geopend met een toneelstuk door een groep kursisten van het kreatief centrum. Samen met de „toneelspe lers" zal er dan een broodmaaltijd genuttigd worden waarna de kinde ren zelf aan het werk zullen moeten DEELNAME Aan de kinderdag kan meegedaan worden door kinderen in de lagere school-leeftijd. Voor de peuters van de peuterspeelzaal is er een apart programma op 31 mei van 15.00 tot 16 00 uur. Zowel kinderen die lid zijn van Blijhof als niet-leden kunnen het feest meemaken, al wordt er van de laatstbedoelde kinderen f 1ge vraagd als bijdrage in de kosten, terwijl leden de dag voor niets kun nen bijwonen Om de organisatie in goede banen te leiden is het echter wel nodig dat kinderen zich van tevo ren voorzien van een toegangsbe wijs De laatste mogelijkheid om een kaartje te bemachtigen is a s. don derdag 22 mei. Van 16 00 uur tot 17.00 uur kan men in het clubgebouw van Blijhof. Ansfriduslaan 49 terecht OPENING Een dag voordat de kinderen het grote feest gaan vieren wordt op vrijdag 30 mei, rond acht uur 's a- vonds, het nieuwe onderkomen van Blijhof officieel geopend. Omdat de burgemeester op deze avond verhin derd is zal de openingshandeling verricht worden door wethouder G. van Woudenberg Tevens knoopt de speel- en rekre atievereniging hier de receptie aan vast ter gelegenheid van het feit dat Blijhof 20 jaar geleden werd opge richt Voor deze bijeenkomst worden alle oud-bestuursleden en de huidige leden van de vereniging uitgenodigd. Tijdens de receptie worden er oude filmpjes gedraaid en zijn er dia's te zien van de afgelopen twintig jaar. Verder is er een expositie van werkjes van de kinderen die bij Blijhof de één of andere kursus volgen Om de feestvreugde te verhogen zal Lisidu- na haar medewerking verlenen [BIJ FORTMANN EN HEHENKAMP VINDT U EEN PRACHTIGE KOLLEKTIE BRONZEN DIERENFIGU- LIEFDE VOOR f OOG VOOR VAN 'N KIK—11 TOT EEN REN, GEMAAKT MET VEEL HET DIER EN EEN GOED DETAIL. VARIËREND KER VAN 3 CM HOOG I RENPAARD VAN 35 Cl ELK BEELDJE IS EEN KUNSTWER I OP ZICH. Deense dog: 7cm noog meubilering en stoffering amersfoort- l angestra at s3 -tel 1332-4 LEUSDEN Ook voor de leden van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen loopt het seizoen ten einde. Woensdag 21 mei staat er nog een volksdansavond in Blijhof onder leiding van llonka v. d. Burg op het programma. De aanvang van de volksdansavond Is om 20.00 uur. Op maandagavond 9 juni wordt er ge wandeld in Den Treek. Er wordt om 19.30 uur vertrokken vanaf Albert's Corner. Na de wandeling zullen de dames gezamenlijk een kopje koffie drinken. Na de zomervakantie zullen de plattelandsvrouwen begin sep tember een excursie maken naar de tuinen van Rob Herwig in Lunteren. Deze reis zal gemaakt worden per fiets of auto. KURSUSSEN Mevrouw Ada v. d Steeg wil een gespreksgroep oprichten voor jonge moeders. Meer inlichtingen hierover verstrekt Ada zelf, tel 943653 Op 29 september 6. 13. 20 en 27 oktober 1980 zal een kursus „Vrij Spreken" o l.v. Aafje Top worden ge geven te Leersum. Kosten f20,—ex clusief vervoer Voor 1 juni 1980 dient u zich op te aeven bij mevrouw Bep Nolten. tele foon 944165. Vervoer naar Leersum kan onderling geregeld worden Wie a s winter weer mee wil doen met de gymnastiekklub moet zich voor 1 juni opgeven bij mevrouw Wil Neger, tel 944038. dit i.v.m. het be spreken van de zaal De kursus zal worden gehouden gedurende 35 we ken in de periode half september t/m half mei op woensdagmiddagen van 3-4 uur in de gymzaal te Leusden-Z en zal f80,— gaan kosten bij een deelname van 15 personen. Deze kursus is ook opengesteld voor niet-leden, dus heeft u een vriendin of buurvrouw die graag mee wil doen. dan is dat mogelijk De Vrouwenraad wil komen tot de oprichting van een steungroep ter ondersteuning van de 2 vrouwen wel- STRUKTUURPLAN De eerste aanzet voor het nieuwe struktuurplan voor Leusden (C) ligt nu op tafel. Het is nog slechts het begin van een vrij langdurige periode die zich uitstrekt over enkele jaren. Een periode van verder onderzoek, overleg, inspraak en uiteindelij ke beslissingen. Voor de bij het struktuurplan betrokken Leusdenaren is er nog alle tijd om de zaken rustig te bezien en alle konsekwenties en belangen tegen elkaar af te wegen. Een belangrijke groep betrok ken Leusdenaren zal vanaf het begin van deze procedure zeer alert moeten zijn, zoals wethou der Wagenaar kortgeleden reeds nadrukkelijk aankondig de. En dat zijn de agrariërs. Zij zijn het, die - waar dan ook ge bouwd gaat worden - in feite de dupe zullen worden. Het zijn uit eindelijk allemaal agrarische gronden, die eventueel voor de woningbouw na 1985 nodig zullen zijn. De agrariërs zullen elke bijeenkomst over het structuurplan nauwgezet moe ten volgen, goed moeten weten, waarover zij én het gemeente bestuur praten. Daarnaast zijn er nog tal van andere belangen, die meespe len in de toekomstige ontwikke ling van Leusden-centrum. Na tuur- en milieubelangen, om maar eens een voorbeeld te noemen. De middenstanders hebben ook hün belang in het totaal. Een andere groep be langhebbenden zijn - om nog een voorbeeld te noemen - de Stoutenburgers, die, als de keuze in hun richting uitvalt, met een oprukkende bebouwing ge- konfronteerd gaan worden met de daaraan verbonden kon sekwenties op het gebied van verkeer, overlast e.d. Kortom: een niet onaanzien lijk deel van de Leusdense be volking zal de komende ontwik kelingen nauwlettend moeten volgen, wil zij niet onvoorbereid met de gevolgen worden ge- konfronteerd van een dan vast gesteld struktuurplan. De gemeente biedt alle gele genheid tot meedenken, overleg en inspraak. In elke fase van het ontwikkelen tot het struktuur plan krijgen de Leusdenaren alle gelegenheid om mee te spreken, mee te denken, om eventueel te sturen. Want naast de openbare commissieverga deringen, waarin het struktuur plan steeds zal worden bespro ken, worden er ook voorlichten de exposities georganiseerd met de mogelijkheid schriftelijk daarop te reageren. Aan de plaatselijke verenigingen, groeperingen en instanties zal tekens ieder nieuw onderdeel van het struktuurplan worden voorgelegd ter beoordeling. Nu gaat het alleen nog om de belangrijkste knelpunten, zoals de te kiezen woningbouwloka- ties, werkgelegenheid en ver keer, maar een struktuurplan om\/at meer. Onderwijs, sport en welzijn horen er ook bij. Om dat voor deze drie onderdelen nog aktuele nota's van kracht zijn, zullen deze onderdelen in een later stadium aan de orde komen. Het gaat tenslotte om het Leusden-centrum na 1985. Vast staat, dat het geen ge makkelijke klus zal zijn voor de raad om op een zo rechtvaardig mogelijke wijze, daarbij alle be langen tegen elkaar afwegend, tot een zo goed mogelijke keuze te komen, waarbij zo weinig mo gelijk belangen In de knel ko men. In feite een onmogelijke zaak, tenzij de raad beslist dat er na 1985 helemaal niet meer ge bouwd gaat worden. ke namens de Vrouwenraad zitting zullen nemen in de planadviesgroep van de gemeente. Voelt u hier iets voor. neem dan zo spoedig mogelijk kontakt op met Wil Neger, tel 944038 ACHTERVELD Zaterdagavond organiseerde de K.P.J. voor haar le den een creatieve avond. Daar een aantal leden niet op het vastgestelde aanvangsuur aanwezig was moest de voorzitter de bijeenkomst een half uur later openen dan was geplant. Na een hartelijk welkomstwoord gaf de voorzitter de verdere leiding van de avond in handen van Marina en Berti die het programma deze avond zouden presenteren. Als eersten kwamen drie jongens naar voren die een play back brach ten van de band De Chips Dit werd op voortreffelijke wijze gebracht Het Nonnenslied deed drie non nen vertellen wat zij nog wisten van de liefde voordat ze in het klooster intraden. Ook lieten zij horen wat de liefde was nu ze in het klooster wa ren In het stuk bejaarden kwam op een humoristische wijze naar voren hoe de toestanden in een bejaardenhuis waren Het volgende stuk was het tegen overgestelde van het vorige Hier ging het nu met Oscar Harris die met geluierde baby's te kampen had De in een crèche aanwezige baby's vochten om de daar aanwezige ted dyberen en ook om Oscar zelf Het bestuur kwam hierna met een zelf herschreven sprookjeslied in dit bestuurslied kwamen duidelijk de problemen die er soms waren naar voren Op deze manier konden de leden ook eens horen hoe de andere zijde van de bestuursmedaille was. In de pauze werd afscheid geno men van Bea van Hamersveld. Zij werd hartelijk bedankt voor de jaren dat zij zich actief voor de K P.J. had ingezet Zij blijft voorlopig op de achtergrond nog welhaar steun aan de vereniging geven Als slot van de persoonlijke optredens werd de Sonja's goed nieuws show opge voerd Hierin werd zo ongeveer alles wat de vereniging betrof nog eens bekeken Vooral de leden die herhaaldelijk op bijeenkomsten te laat kwamen moesten het ontgelden. Mogelijk dat dit helpt en ze in het vervolg op tijd zullen zijn De avond werd voortgezet met dis codansen. waarbij de muziek werd verzorgd door Black Power. Na deze avond volgen er nog twee activitei ten in dit seizoen 1 juni zal worden deelgenomen aan het provinciaal voetbaltoernooi te Mijdrecht, waarna op 4 juni de laatste soosavond zal worden gehouden

Leusder Krant | 1980 | | pagina 3