I „Dirty Picture" - Pim De La Parra's come back als amateurfilmer DiRry PICTURE ■eusder krant Pinkeltje" weer terug in keistad-filmprogramma f'fli de U. 'PtldrA 's 99 kijk op de film 1I I DONDERDAG 3 JUL11980 AMERSFOORT - In het keistad-filmprogramma van de ze week een Nederlandse première en wel „Dirty Picture" van filmpionier Pim de la Parra. Als reprise draait deze week in de matineevoorstelling van het Grand-theater „Pinkeltje," met in de hoofdrollen Aart Staartjes, Wieteke van Dort, Lex Goudsmit. De laatste nieuwe film dit keer is te zien in Duo 2 en heeft als titel „Zeven stukken slaan erop los," waarin zeven meiden korte metten maken met een berucht syndikaat, zo wordt de film tenminste aangeprezen. Voor het overige is het programma geprolongeerd en dat betekent dat we Steve McQueen in „Tom Horn" nog altijd kunnen bewonderen in Euro, dat „Gejaagd door de wind" nu al voor de vijfde week draait alleen wel in Cine ma 1 en dat „De sheriff ziet ze vliegen" met de alom geprezen Bud Spencer te zien blijft in Grand 3 en dat zal wel een tijdje zo kunnen blijven. DOOR BERT VOS 1 DIRTY PICTURE Met Dirty Picture" hoop ik de ama teur-status blijvend te hebben ver overd," zegt Pim de la Parra in zijn be geleiding bij zijn nieuwste film, Dirty Picture" een in zwart-wit opgenomen j; speelfilm zonder geluid Die amateur- status heeft hij in ieder geval glansrijk verdiend, want er zullen maar weinig amateur-filmers zijn, die in staat zijn om IL zonder geluid en zwart-wit een dergelij ke film te produceren. Kosten zo'n an derhalve ton Het is merkwaardig gesteld met deze pionier van de Nederlandse speelfilm, die in de zestiger jaren en het begin der zeventiger jaren, samen met Wim Ver stappen (verenigd in Scorpio films) aan de lopende band speelfilms vervaar digde voor een relatief gering bedrag Pretentieloze films, die op snelle wijze tot stand werden gebracht, maar die desondanks redelijk succes oogstten bij het grote publiek (Rubia's Jungle (zaterdagavond nog op televisie te zien), Obsessions, Blue Movie, Alicia, Mijn nachten met. Frank en Eva). Films ook, die opvielen door voor die tijd een overmatig gebruik van bloot, dat met name door Pim als zeer funktioneel werd verdedigd tegenover keuring en kritici. De filmkritici hebben de soms ver wonderlijke verrichtingen van het no bele filmduo jaren achtereen met een soort welwillendheid bekeken, maar nooit was er sprake van een echte doorbraak naar de volwassen speel film Voor regisseur Wim Verstappen kwam die doorbraak pas nadat hij met De la Parra had gebroken en Scorpio- films werd opgedoekt. Het betekende mede het faillissement van Pim de la Parra, die daarna zijn filmleed in alle stilte verwerkte, nadat zijn laatste film ,,Wam Pipel" bij de kritici wel in de smaak viel, maar door het grote publiek niet. Geld voor nieuwe films kwam niet meer in het laatje Pim de la Parra blijkt echter niet voor één gat te vangen te zijn, want al vrij spoedig verscheen zijn eerste boek met memoires"; .Prins Pim" met enige argwaan en hilariteit ontvangen, mede door het feit dat De la Parra zichzelf nog steeds een hoofdrol toedacht in zaken waarin hij zelfs al geen figurant meer speelde Hoewel je dat uit de mond van De la Parra niet direkt zult horen, is gebrek aan geld en geloofwaardigheid er de oorzaak van geweest, dat De la Parra eindelijk weer aan het filmen is gesla gen, maar dan op zwart-wit, en zónder geluid „Dirty Picture," in 1974 in het Amerikaanse blad Variety" al via een advertentie aangekondigd, maar tot nu toe nooit gerealiseerd, komt dan nu - na een preview tijdens de Arnhemse film- week vorig jaar - op het witte doek. Ingekort, want vorig jaar bleek de film - toch al fors van lengte - best wat korter te kunnen. Veel invloed op het totale beeld heeft het niet gehad. „Dirty Picture" is het verhaal van een Indiase geleerde, die op doorreis van een congres in Amsterdam neerstrijkt voor een weekje „stappen" door, wat Pim noemt „The Venice of the north," het Venetië van het noorden De la Parra speelt - uiteraard - zelf de hoofdrol Wat dat betreft nog steeds een overschatting van zijn dramatische talenten, maar dat is in „Dirty Picture" niet zo storend, omdat het in feite niet zoveel ter zake doet. Ik moet zeggen, dat ik me bij het zien van deze zwart speelfilm zonder geluid niet eens zo erg heb verveeld, in eerste instantie moest ik denken aan die typi sche tijd van de „underground film, toen film,.vernieuwingen" aan de orde van de dag waren Het verhaal op zich is tamelijk ondoorzichtig, maar met een beetje goede wil interpreteer je er wel een. Belangrijker is het dekor, de stad Amsterdam. In feite gebruikt De La Parra Amsterdam als de werkelijke hoofdrolspeler en hij doet dat op som mige momenten zelfs op een knappe wijze. Amsterdam blijkt dan nog steeds een boeiende stad te zijn, een stad vol verknipte figuren, een stad ook vol warm-levende mensen, een stad met een hart. dat nog steeds driftig klopt, ook al zijn er zo langzamerhand ouder- doms-verschijnselen te bespeuren. Misschien dat een handige psy choloog er veel meer uit haalt dan de doorsnee kijker, want „Dirty Picture" levert wat dat betreft waarschijnlijk stof genoeg. Zoals die talrijke droombeel den vol vrouwen (mooie, soms blote vrouwen) het hobbelpaard het beeld merk „His Master's Voice." Ik het heter niet allemaal uitgehaald, ook al zou je kunnen vermoeden, dat enkele Freudiaanse oprispingen aan deze beelden ten grondslag kunnen liggen De titel „Dirty Picture" dekt de lading niet Wie een film verwacht met halve of hele pornografie, die zal ongetwijfeld teleurgesteld zijn na afloop. Natuurlijk,, de mooie, soms blote vrouwen, ontbre Aart Staartjes en Wieteke van Dort. ken niet, maar het is allemaal heel clean verfilmd, esthetisch bijna. Is er nog meer te zeggen over deze film? Ach, eigenlijk zou je 'm zelf eens moeten gaan zien. Al zou het allen maar zijn uit pure nieuwsgierigheid en om De la Parra in staat te stellen verder te gaan met zijn speelfilms. Misschien is „Dirthy Picture" de start van een nieuwe car rière. Mits Pim de la Parra nu eens eindelijk inziet, dat hii zelf beter geen hoofdrollen in eigen films moet spelen Pim is een aardige vent, daar niet van, maar een ster-akteur, zit er gewoon niet in. Zelfs niet in zwart-wit en zonder ge luid (Grand 4) PINKELTJE „Pinkeltje" was bij de première in de zomer van 1978 een uitzonderlijke kin derfilm en dat is ook twee jaar later nog altijd het geval. Niet in de eerste plaats door de technologie die er aan te pas kwam, maar omdat het een film voor jong en oud is, Een familiefilm dus, waar men met veel plezier naar zal kunnen kijken, de maker, Harry Geelen is geen onbekende bij het publiek. Hij is de maker van onder meer de televisie-produktie „Kunt u mij de weg naar Hameien, vertellen, meneer"7" en kindermusicals als „Bah september." Ook de detective-serie voor de jeugd „Q en Q" was van zijn hand. Voor de tekenfilmserie „Barbapapa" leverde hij alle oorspronkelijke liedjes, samen met componist Joop Stokkermans, die ook de muziek voor „Pinkeltje" com poneerde. De boeken van Dick Laan over het kaboutertje „Pinkeltje" zijn overbekend en vroegen eenvoudig verfilming Har- rie Geelen liep al véél langer met dat idee rond, maar de moeilijkheid was om (zonder tekenfilm-trucages) toch de kabouters klein en de mensen groot in beeld te krijgen Via televisie ging dat uitstekend (de televisietechniek is wat dat betreft erg ver gevorderd), maar televisiebeelden overbrengen op 35 mm kleurenfilm voor bioscoopverto ning, bleef tot 1974 een zeer moeilijke, zo niet onmogelijke zaak zonder dat de lijnen (waaruit een televisiebeeld is op gebouwd) te zien zouden zijn John D Lowry vond in 1974 echter een metho de uit, waardoor een dergelijke kom- binatie mogelijk werd en vanaf dat mo ment lag voor Harrie Geelen de weg open om zijn „Pinkeltje" te realiseren Geelen schreef niet alleen het sce nario, maar nam ook de regie voor zijn rekening. Er werd op lokatie gefilmd, in Arnhem, Laren, Nijkerk en Rhenen, op Schiphol en het landgoed Swaenen- burgh En verder natuurlijk in de studio. Grote en kleine mensen spelen een belangrijke rol in de film „Pinkeltje" en het is verbluffende te konstateren, dat men er in is geslaagd kaboutertjes en gewone mensen elektronisch samen te brengen, zonder dat iets van trucage te merken is. Wat dat betreft is de film een succes te noemen, en zeker uniek voor Nederland De hoofdrollen worden vertolkt door Aart Staartjes (als Pinkeltje), Wieteke van Dort (als Pinkelotje), Rob de Lange (als meneer Dick Laan), Lex Goudsmit (als Pinkelbaron Krikhaer), en Ab Hof stee (als Poortbewaarder Ponkei) Ver der kan men Wil van Seist, Emmy Lo pez Dias, Jorrit Stellema, Paul Meijer, Sacco van der Made, Ferd Hugas, On- no Molenkamp, Riet Wieland Los en Edy Harmsen aan het werk zien tijdens de kleine anderhalf uur die defilm duurt. DE PINKELTJE STORY De figuur waar defamiliefilm „Pinkel tje" op is gebaseerd deed nu bijna 40 jaar geleden zijn intrede in de Neder landse kinderlectuur. Voor „De avon turen van Pinkeltje" het eerste deel van zijn legendarisch geworden bestseller, ontving Dick Laan in 1939 het even le gendarische honorarium van honderd gulden. Deze zomer komt - als deel 30 - het verhaal-van-de-film uit. Buiten Nederland is Pinkeltje vooral geliefd in Duitsland, waar hij Pünkelchen heet, maar ook in Engeland („Fingerling"), Frankrijk („Petitou"), Portugal („Pe- quenu"), en de Skandinavische landen. In Noorwegen heet hij „Knoettetrol." in Zweden „Vickevire," in Finland „Vikke Vaekkaeraen," in Denemarken „Prik" en in IJsland Tritil." Verdeeld over honderden drukken hebben tot dusver meer dan 5 miljoen Pinkeltje-boeken hun weg gevonden naar de jeugd en het einde aan die belangstelling is bepaald nog niet in zicht, integendeel. Geen wonder ook; grootouders van nu herin neren zich Pinkeltje ook uit hun jongste jaren, lezen de boeken thans aan hun kleinkinderen voor en zullen ongetwij feld ook samen van de film willen ge nieten waarin zij, naast de uit de boeken bekende figuren, ook nieuwe namen zullen tegenkomen, en natuurlijk me neer Dick Laan zelf! In Nederland prijkte Pinkeltje de laatste jaren niet. minder dan 12 keer op de bestsellerslijst van de meest verkochte jeugdboeken. Deze lijst wordt 2 maal per maand samen gesteld aan de hand van gegevens uit ruim 300 boekhandels in alle uithoeken van het land Blijkens een AVRO-en- quete uit oktober 1976 onder 631 kin deren van 10 jaar en ouder behoorde Pinkeltje toen tot de meest geliefde kin derboeken en Dick Laan zelfs tot de 4 best gelezen auteurs. In bibliotheken treft men Pinkeltje dan ook zelden in de boekenrekken aan; voor ze weggezet kunnen worden, zijn ze al meegenomen door kinderen die op teruggebrachte exemplaren staan te wachten. Ook naar andere media vond Pinkeltje zijn weg: in de periode 1948/1951 zond de AVRO-radio de avonturen van de ge liefde kabouter afsfibórspelserie uit. In de loop der jaren ontstond een half do zijn grammofoonplaten, terwijl gelijk tijdig met de film een langspeelplaat met muziek en liedjes uit de film komt Men kon Pinkeltje tegenkomen op pro- jektiestroken. het is de naam van een kindercircus, van een poppenkast, en van 35 scholen In Santpoort kreeg op 7 mei 1978 een kleine oranje tulp de naam Pinkeltje tulp. Een stripversie van Pinkeltje is momenteel in voorberei ding, terwijl mag worden aangenomen, dat de mogelijkheden met deze op somming bepaald nog niet zijn uitgeput. HET VERHAAL VAN PINKELTJE Wat er met de bewoners van Pin- keltjesland kan gebeuren, wanneer het avontuur hen naar onze wereld brengt is het onderwerp van de familiefilm „PinkeltjeOp een mooie zomerdag wordt bij de Grote Wilde Waterval een prinses, samen met haar hofdame ont voerd door twee mensen. Het is een beetje de eigen schuld van Hare Hoog heid Van koning Pinkelpracht en ko ningin Pinkelschoon had ze namelijk niet zo dicht bij de poort naar de grote mensenwereleld mogen komen Wat ze echter niet kan weten is dat aan de an dere kant twee schurken bivakkeren die aan de hand van Pinkeltjesboeken de plek zoeken waar Pinkeltjesland ligt En wanneer een prins en de verantwoor delijke poortbewaarder de prinses en haar hofdame achterna gaan, neemt het euvele tweetal ook hen mee Enige maanden van tevoren had de dikste van de beide boeven bij toeval in het gras een geleerde Pinkelbaron gevonden. De baron was aan de andere kant van de waterval, waar het gras immers zo veel groener is, op zoek gegaan naar vergeetmijwelletjes, om daar ver- geetthee van te kunnen zetten. De boef was met zijn vondst naar een professor gegaan die geïnteresseerd bleek in mensachtige wezens van dit formaat Deze verwachtte roem te kunnen ver garen als ontdekker van de kabouter sapiens. Hij had echter redenen om zijn vondst vooralsnog geheim te houden. Inmiddels arriveren Pinkeltje Witbaard en zijn vrouw per heen en weer ballon bij hun vriend, meneer Dick Laan, om er hun vakantie door te brengen Het is echter geen zorgeloze vakantie: ze zijn op zoek naar de baron. Maar meneer Dick Laan kan ze niet helpen. Op zijn schrijfbureau heeft hij een slaapplaats voor hen ingericht, voordat Pinkeltje naar bed gaat. ijsbeert hij langs de rij levensgrote Pinkeltjeboeken die me neer Dick Laan op zijn schrijfbureau heeft staan. Op een van de ruggen leest hij „Pinkeltje bij Klaas Vaak." Van dat ogenblik af komen de gebeurtenissen in een stroomversnelling. Opeens herin nert Pinkeltje zich de dromenbril die Klaas Vaak hem eens heeft gegeven Gelukkig heeft Pinkeltje deze speciale bril bij zich. Als ze erdoor kijken, zien zij de verdwenen baron in een muizenkooi zitten. Maar ze zien nog iets: het num mer van het telefoontoestel naast de kooi. Dat geven ze de volgende morgen aan het ontbijt door aan meneer Dick Laan, die hen nu aanbiedt om te helpen bij het opsporen en bevrijden van de Pinkelbaron. Enfin, de rest verraden we niet, maar spannend is het wel (Grand-matineevoorstellingen) (wordt vervolgd) ZEVEN STUKKEN SLAAN EROP LOS Zeven mooie meiden en ze weten van wanten, wat wil de filmliefhebber nog meer. In de hoofdrollen Jack Pa- lance, Peter Lawford, Neville Brand, en Jim Backus. Tenslotte tekent Greydon Clark voor de regie. Het verhaal in het kort is zo: Een gevierde popzangeres krijgt het alarmerend bericht dat haar broertje gewond is geraak bij een drugsaffaire. Ze snelt naar huis terug en wordt aldaar benaderd door zijn onderwijzers die een plan heeft om een einde te maken aan de toenemende terreur van de dealers in het stadje. Haar plan is de fabriek, waarin de drugs verwerkt wor den, de lucht in te laten vliegen. In de komende weken verzekeren zij zich van de hulp van een karate-experte. een politie-agente, een stuntrijdster, een fotomodel en een meisje dat van alle markten thuis is. Ze verbouwen een busje tot een rij dend fort en na enkele weken van hard trainen is het tijdstip van de aanval ge komen. Voordien onderscheppen ze op het strand een groot transport drugs. Hierdoor gealarmeerd laat de grote baas de fabriek extra bewaken. De strijd wordt heviger dan de meis jes verwacht hadden, maar ze wijken niet en de fabriek vliegt de lucht in. Ver volgens trekken ze naar het luxe paleis van de grote baas en maken daar korte metten met hem en zijn bendeleden. (Duo 2). HET MYSTERIE VAN DE 7 GOUDEN VAMPIERS Het mysterie van de 7 gouden Vam piers is de eerste film, die door de En gelse Hammerfilm Organisatie en door de Shaw Brother Company in Hong Kong werd geproduceerd. In Engeland staat de gevreedse vampier Dracula uit zijn graf op en neemt bezit van het lichaam van een Chinees. Op die manier belandt hij in een klein dorpje in het Chinese binnen land. In China geeft ene Doctor van Helsing een college over het nog steeds ronddolende vampirisme. Hij probeert zijn Chinese toehoorders er van te overtuigen, dat een klein dorpje in de binnelanden van China ook thans door de 7 gouden vampiers wordt geteisterd. Verontwaardigd verlaten de Chinezen het lokaal: ze geloven er niets van Teleurgesteld keert van Helsing naar huis terug Daar wacht een jonge Chi nees op hem. Zijn naam is Hsi Hij ver telt Van Helsing dat hij het verhaal van het bezeten dorpje Ping-Kufi gelooft' zijn grootvader werd door de vampiers vermoord Men besluit op pad te gaan Het gezelschap bestaat uit Van Hel sing, Hsi, de knappe Vanessa van Bu ren, en de zoon van Van Helsing, en verder nog een heel leger van Chinese kung-fu-vechters Wanneer de groep het vampierdorp nadert ontstaat er een hele reeks spectaculaire gevechten, waarbij aan beide zijden talloze slachtoffers vallen. Als Van Helsing bijna de hoop opgeeft, komt er hulp van onverwachte zijde (Nachtvoorstellingen Duo 2). FILMS IN HET KORT Phantasm (de nacht van de levende doden). Regisseur Don Coscarelli heeft mt „Phantasm" een thriller-horror ge maakt met SF-aspekten. Hoewel - erg geloofwaardig is het allemaal niet - en dat kan soms tot gevolg hebben, dat je in de lach schiet, wat uiteraard niet de bedoeling is van Coscarelli. Het verhaal speelt zich af op een begraafplaats an nex mortuarium, waar allerlei merk waardige onsmakelijke en ijzing wekkende dingen gebeuren. Vooral het slot vind ik persoonlijk vrij sterk, maar dat zal wel komen doordat Coscarelli dan science fiction-aspekten invoert, die het geheel misschien aanvaard baarder maken. „Phantasm" won de speciale prijs van de jury van het inter nationale griezelfestival in het Franse Avoriaz (Grand 1,16 jaar, 89 minuten) Thunderball. De vierde James Bond-film met Sean Connery nog in de hoofdrol als geheim agent 007. Niet de beste volgens de kenners van de tot nu toe gemaakte James Bondfilms, maar ook niet direkt de slechtste (voor zover je van slechte Bondfilms kunt spreken). Het verhaal draait om gestolen wapen tuig, waar Bond achteraan moet (Grand 2, alle leeftijden 128 minuten) De sheriff ziet ze vliegen. (The she riff and the Satellite Kid). Amusante knoklachfilm met sheriff Bud Spencer, die een tegendraads ruimteknaapje ontmoet, die hij in bescherming neemt tegen de Amerikaanse luchtmacht en daardoor in de problemen raakt. Al knokkend komen de twee, bijgestaan door een aardig buitenaards apparaatje èn Joe Bugner, best uit de problemen Een pretentieloze film voor jong en oud om in ieder geval de regenachtige da gen met plezier door te brengen (Grand 3, alle leeftijden). Dirty Picture. Waarmee Pim de la Parra in zwart-wit en zonder geluid, zijn comeback tracht te maken Een verhaal over een Columbiaanse arts, die als toerist een weekje in Amsterdam ver toeft en verward raakt tussen werkelijk heid en droombeelden. Voor de echte filmliefhebbers! (Grand 4, eerste week). Bilitis. Fotograaf-regisseur David Hamilton is gek op jonge meisjes en werd daar befaamd door. Hij debuteer de als speelfilmregisseur met „Bilitis", geen opzienbarende film. maar wel aantrekkelijk (veel in soft-focus) ge filmd. Het verhaal draait om een jong meisje, dat is duidelijk, dat verliefd wordt. Er komt nog een meisjes kostschool aan te pas, maar ook dat is op zich niet belangrijk, omdat het ac cent van de film vooral ligt op het terrein van blote jonge meisjes-lichamen, die met tederheid en vakmanschap in beeld zijn gebracht Soft sex voor de hele familie boven de 16, zogezegd. (Grand 5, 16 jaar). Pinkeltje: Na de première van twee jaar geleden opnieuw in Amersfoort te zien. Een film voor het hele gezin. Het kaboutertje „Pinkeltje" mag ge noegzaam bekend zijn. Wie herinnert zich niet de prachtige en fantastische avonturen, geschreven door Dick Laan en na 40 jaar nog altijd overeind in de Nederlandse kinderlektuur. Enfin, u kunt het allemaal opnieuw beleven in de Grand-matineevoorstelling, dagelijks om 13.45 uur. met zondag een extra voorstelling om 16 15 uur (Grand-ma- tinee, eerste week). Roller Boogie. Pretentieloze film rond het fenomeen rollerskating. Jim Bray (een prof in deze sport) en Linda Blair (uit „The Excorcist") spelen de hoofdrollen in deze door Mark Lester geregisseerde film, waarin het draait om het behoud van een rollerdisco (een ruimte waar op de rollerskates wordt gedanst), door plaatselijke gangsters bestemd om een supermarkt te worden. Een groep schaatsende jongelui ont dekt, dat de eigenaar van de rollerdisco wordt gechanteerd en zij steken er een stokje voor Alles loopt letterlijk op rol letjes en naast muziek van Cher, Earth Wind Fire en The Emotions, is er ook de nodige aktie. Plezierig gemaakte film voor de vakantiedagen (Cinema 2, twaalf jaar). Gejaagd door de wind. Clark Gable als Rhett Butler en Vivian Leigh als de fraaie Scarlett O'Hara in één van de grootste films aller tijden: „Gejaagd door de wind". Deze vier-uur durende film van regisseur Victor Fleming naar Margaret Mitchell's triologie speelt zich af ten tijden van de Amerikaanse burgeroorlog Een groots epos van lief de, haat, opoffering, vriendschap, oor log en vrede. (Cinema 1twaalf jaar, 225 minuten). Tom Horn. Steve McQueen speelt de hoofdrol in deze dramatische aan gezette Western van regisseur William Wiard. McQueen is Tom Horn, een scherpschutter, die tijdens zijn leven reeds een legende is geworden ervdoor een stelletje veeboeren in Wyoming wordt gevraagd hen te beschermen te gen nogal aktieve veedieven. Tom Hom doet dat een tikkeltje te goed en dat kost hem z'n baan èn zijn leven „Ton Horn" is niet alleen een boeiende western, maar tevens een tijdsbeeld van het Amerikaanse westen, waar rond de eeuwwisseling het eerste laagje beschavingsvernis een einde maakt aan de wet van de sterkste. Steve McQueen speelt een excellente rol in deze film als een vermoeide held, die het allemaal wel heeft gezien. Zijn tijd is voorbij (Euro, twaalf jaar, 98 minuten). Zeven stukken slaan er op los. Waarin zeven meisjes een einde ma ken aan de terreur van een groepje drugsdealers. Niets gaat hun te ver, er vliegt zelfs een komplete fabriek de lucht in. Voor de liefhebbers van vrouwelijke aktie en soft-sex, is dit een niet te missen kans. (Duo 2, eerste week) filmagenda Amersfoort Filmprogramma voor Amersfoort van donderdag 3 juli t/m woensdag 9 juli. Grand 1. tel 033-14632 „Phantasm". Dagelijks: 18.45-21.30 uur (16 jaar) Grand 2, tel 033-14632 „Thunderball" Dagelijks 13.30-18.45- 21 30 uur Zondag 13.30-16 15-18.45- 21.30 uur (a.l.) Grand 3, tel 033-14632 „De sheriff ziet ze vliegen" (de sheriff and the satelite kid) Dagelijks: 13 30-18.30- 21.15 uur. Zondag: 13 30-16 00-18.30- 21.15 uur (a.l Grand 4, tel. 033-14632 „Dirty Picture' Dagelijks 13.45-19.00- 21.45 uur. Zondag 14 00-16.30-19.00- 21.45 uur (16 jaar) Grand 5. tel 033-14632 „Bilitis". Dagelijks: 13 45-19.00-21.45 uur. Zondag: 14 00-16.30-19 00-21.45 uur. (16 jaar) Grand Matinee, tel 033-14632 „PinkeltjeEen fantastische film voor het hele gezin. Dagelijks: 13.45 uur Zondag 13 45-16.15. (a.l Cinema 1, tel 033-6900 „Gejaagd door de Wind". Dagelijks: 13.30- 19 30 uur (12 jaar). Cinema 2, tel. 033-8900 „Roller Boogie". Muziek oa. van Earth, Wind Fire. Dagelijks: 13 45-1845-21.30 uur. Zondag. 13.45-16.15-18.45-21.30 uur. (12 jaar). Euro, tel 033-33655. „Tom Horn". Gebaseerd op het ware ver haal. Zaterdag- en woensdag. 18.45-21.15 uur. Zondag. 13.45-16 15-18.45-21 15 uur. Overige dagen: 13.45-18.45-21.15 uur. (12 jaar). Euro Kindervoorstellingen Euro. tel 033-33655. „Winnetou, het grote opperhoofd". Zater dag- en woensdag. 13.45 uur. (adv. Ift 8 laar). Duo 1. tel 033-16572 „Wellust van weleer" Dagelijks; 14.15— 19 15-21.30 uur Zondag: 14.15-16.30- 19.15-21.30 uur. (18 jaar) Duo 2, tel 033-16572 „7 stukken slaan erop los". Dagelijks: 14 00-19.00-21 15 uur. Zondag: 14 00- 16.15-19.00-21 15 uur. (16 jaar) Duo Nachtvoor8teflingen, vrijdag- en zaterdagavond Duo 1, tel. 033-16572 „Martine, ik kom". 24 00 uur. (18 jaar) Duo 2, tel. 033-16572 „Het mysterie van de 7 gouden vampiers. 23 45 uur. (18 jaar).

Leusder Krant | 1980 | | pagina 11