I Tien dagen feest i J SEPTEMBER 1980 DE HAMERSHOF 13 - De Egerlanderkapel uit Ede, vrijdag 19 september te zien in de Hamershof Zaterdag, 20 september 17.00 een mini-trein rijdt in en om het centrum moon-walk - wandelen op de maan poffertjeskraam - viswagen - suikerspin - enz rondgang in Leusden en muziek op het podium in Hamershof van - het Jachthoorn- Tamboer- en Majorettekorps ..Bronswerk in deze tijden loopt een robot in het centrum en speelt op z'n grote hammond-orgel Nico Schoolenberg in het centrum wordt de dames een bloemetje aangeboden en worden aan de jeugd petten uitgedeeld rondgang in Leusden en muziek op het podium in Hamershof van - de Show Band ..Animato uit Hooglanderveen 15.00 - 16.00 op het podium in het centrum speelt - het R K Harmonie-orkest ..Wilskracht uit Amersfoort het harmonie-orkest met de tamboers en majorettes begeleiden een optocht van kinderen, die ballonnen - voor een wedstrijd - hebben opgehaald oplaten van de ballonnen (van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - Wanneer volgende week donderdag (18 september) de officiële ope ning van het winkelcentrum „De Hamershof" in Leusden wordt verricht, dan bete kent dat het startsein voor een feest dat tien dagen lang zal gaan duren. Met name de belangenvereniging „Hamershof", waarin de winkeliers zich verenigd hebben, heeft diep in de buidel getast voor het mogelijk maken van deze feestelijkheden, terwijl ook Delta Lloyd Vastgoed B.V. een bijdrage levert. Vijf maanden van voorbereiding hebben geresulteerd in het navolgende programma: PROGRAMMA HAMERSHOF Donderdag, 18 september 16.00 officiële opening Hamershof organisatie Delta Lloyd 19.15 - 20.15 rondgang door Leusden-centrum van - het muziekcorps ..Lisiduna uit Leusden en - de fanfare .Door Wilskracht Sterk uit Achterveld Zondag, 21 september Vrijdag, 19 september 12.30 - 14.00 koffie-concert in de tent aan de Kooikersgracht met - het Saratoga-ensemble", 4 fluitisten o I v Jan Spaans, met eën programma van werken van Vivaldi, Telemann, enz - de zangeres Milly Scott, begeleid door organist Ruud Jansen, met een programma van negro-spirituals en gospel-songs - Het Spaanse danspaar Maristella y Juan Antonio, begeleid door de Flamenco-gitarist Paco Fernandez, maandagavond 22 september in de feesttent aan de Kooikersgracht. 10.00 11.30 17.00 17.30 18.00 19.00 20.30 - 21.00 13.00 18.30 18.30 21.00 - 20.30 - 22.00 muziek van een draaiorgel, afgewisseld door gezellige muziek uit de luidsprekers in het centrum. een mini-trein rijdt in en om het centrum moon-walk - wandelen op de maan poffertjeskraam - viswagen - suikerspin - enz. in het centrum wordt de dames een bloemetje aangeboden en worden aan de jeugd petten uitgedeeld van een terrein bij het centrum stijgt een bemande hete-lucht-ballon op in het centrum lopen, spelen en zingen - troubadour-entertainer Maria Vanlint en' - het dixieland-looporkest de .Westland Jazz Society in de tent de kindershow ..De Toverbal met - goochelen door De Leando s - een muzikale quiz, wedstrijd met ballonnen en een zangfestival - Clown Slumpi en accordeonist Chris Bouwman ter afsluiting van de eerste koopavond in het nu officieel geopende winkelcentrum speelt - op hel podium in het centrum en in de tent - de Egerlander kapel Ede - Milly Scott, de laatste jaren zeer succesvol met negro-spirituals en gospelsongs, is zondag 21 september te horen tijdens een koffieconcert Maandag, 22 september 13.00 - 17.00 een gezellig muziekje in het centrum 13.45 - 16.00 in de tent-open te 13.15 uur-een modeshow met medewerking van vele Hamershof-ondernemers - muziek. Ad Veen - piano en orgel - presentatie. Barbara de Graaf

Leusder Krant | 1980 | | pagina 25