,Aktieve informatie voorop bij voorlichtingsbeleid" Waterschap heeft nu eigen wapen Tienjarig bestaan De Til niet onopgemerkt voorbij Bazar Huize St. Joseph Expositie nieuw gemeentehuis Jantje Beton is tevreden Leusder Krant INGEZONDEN MY FIRST ENGLISH SPECIAL COURSE FOR CHILDREN SPELEND ENGELS SPREKEN TALENPRAKTIKUM AMERSFOORT UIT HET PHIJTIEt RAPPORT FOTOKOPIE NODIG? plaatselijk nieuws LEUSDEN Tijdens de vorige veek donderdag gehouden begro- Ingsvergadering van de commissie llgemene Bestuurszaken passeerde iet hoofdstuk Algemeen Bestuur van Ie nota van aanbieding zonder pro blemen. Onderdeel van dat hoofd- tuk vormt de beschouwing over het oorlichtingswerk In de gemeente .eusden. B en w. schrijven daarover ,,De op mei 1980 in werking getreden Wet )penbaarheid van Bestuur verplicht jemeentebesturen uit eigen bewe- ing informatie te verschaffen, zowel at de voorbereiding als uitvoering laarvan betreft. Nu maakt in Leusden Ie voorlichting reeds gedurende een antal jaren deel uit van een beleid lat er op is gericht individuele bur- iers en groepen van burgers tijdig en begrijpelijke vorm te informeren iver het gemeentelijk handelen. Voor inze gemeente heeft genoemde wet, oorzover wij dat thans kunnen over- len. dan ook geen ingrijpende ge- olgen." Niettemin achten b.enw het zinvol )m door middel van een gemeentelij- e verordening op de openbaarheid ot een nadere, op de Leusdense ituatie toegespitste, invulling van de vet te komen Dit geldt ook voor dein ezelfde wet geregelde passieve in- ormatieplicht, de plicht van de over- leid om. uitzonderingen die in de wet xposities zoals die in Leusden regelmatig worden gehouden over nieuwbouw en zoals onlangs nog over de juw van het nieuwe gemeentehuis, worden verzorgd door de afdeling voorlichting. worden genoemd daargelaten, ver zoeken om informatie in te willigen. B enw.vervolgen:,.Overigensme nen wij dat bij een voorlichtingsbe leid zoals wij dat voorstaan de nadruk dient te vallen op de aktieve informa tieplicht en dat de passieve informa tieplicht als een aanvulling daarop beschouwd dient te worden. Op het gebied van de aktieve open baarheid zoals deze ondermeer in de vorm van persberichten, informatie bulletins, bewonersbrieven, exposi ties en voorlichtingsbijeenkomsten wordt bedreven neemt eerstgenoem de categorie een belangrijke plaats AANTAL BERICHTEN NEEMT TOE Per jaar neemt het aantal uitge brachte persberichten toe In 1976 waren het er 83, in 1977 110, in 1978 116 en in 1979 133. Dit jaar zijn tot heden ruim 120 persberichten ver schenen en bon w verwachten inde nota van aanbieding dan ook dat het totale aantal in 1980 de 150 zal overschrijden Bij de genoemde aan tallen is buiten beschouwing gelaten Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden Verschijnt elke dinsdag en donderdag Redaktie: Bert Vos, Marnix Kreijns en Peter van Meenen Verantwoordelijk redakteur: Bert Vos Inlevering kopij en advertenties: voor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 uur. voor het donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 uur Redaktie en administratie: Kan toor Leusder Krant. Rozendaallaan 9. Leusden-centrum Op werkdagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur Abonnementsgeld: 40.- per jaar. 20,50 per half jaar. 10.50 per kwartaal Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18 00 uur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent bezorging, (dins dag ën donderdag fussen 18" 30 en 19.30 uur), tel. 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt op nemen met onze inspekteur bezor- ging, overdag 03420-16141toestel Nabestellen foto's: ■De meeste in de Leusder Krant ge publiceerde foto's kunt u nabestel len (met uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbe taling van 5,- per exemplaar (for maat 13x18 cm) op giro 871441 t.n.v de BDU b.v. te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste foto, aantal, nummer van krant pa gina waarop de foto werd geplaatst U kunt ook kontant betalen op ons kantoor, Rozendaallaan 9. Leus den/centrum Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u de gewenste loto s thuis DE LEUSDER KRANT is een uit gave van de BDU-k/antenkom- binatie te Barneveld. NAIRANA-STAM Geachte redaktie, Het was een goede gedachte van u, om aandacht te schenken aan een scouting aktiviteit in uw krant onder plaatselijk nieuws d d. 23-09-'80 Scouting is nu eenmaal een jeugdor ganisatie, die niet, zoals b.v. sport verenigingen, aan de weg timmerd met kompetities, supporters, sta dions en wat er allemaal ,,ter leringhe en de vermaek" omheen gebeurt. Bij scouting gaat het om het belang van de jeugd. Daar zijn héél véél ouderen pro deo mee bezig. Eén ding in uw, overigens voortreffe lijk artikel, betreur ik. In de derde kolom vermeld u, dat de Manitoba- stam de .enige scouting groepering voor boven 16-jarigen in het distrikt Amersfoort" is. die floreert Dit is n I een pertinente onjuistheid! „Scouting Cay-Noya", voor vele leu- sense jongeren met onbekend, heeft alszeventigjarigegroep, ook een 16+ speltak De stam. de NAIRANA STAM, kwam ongeveer acht jaar ge leden. bij de Karei Doormangroep vandaan, omdat de Cay-Noyagroep met leiding tekort kampte Sindsdien bestaat de stam nog steeds en wordt steeds groter. Onge veer 13 jongens boven de 16 jaar, komen wekelijks bijeen op vrijdag avond en zaterdagmiddag (en bij goed zeilweerook 's zondags) in hun ..stamhol" het ..Galjoen", aan deHei- ligenbergerweg of op het randmeer met hun eigen boot Want omdat Cay-Noya een „ge mengde groep is. o.w.z. landver- kenners en welpen en zeeverkenners en welpen, bestaat de stam uit ex-le- den van beide groeperingen. Dit is uniek in Nederland. Tevens vervullen onze stamleden geen lei- ders-funkties in een groep, zodat zij zich 100% op hun eigen aktiviteiten kunnen konsentreren. De Mairanastam kan neei goeo ver klaren, waarom de stam het zo lang uithoudt en nog steeds groeit, (waar om eigenlijk niet). Er is dus wel degelijk nóg een stam in Amersfoort. De groep, met een le dental van ±150 jongens, welke te vens Nederland's jongste speitak heeft, n.l. de „Bevers" (5-7 jaar) en die als oudste Amersfoortse groep volgend jaar zijn 70-jarig jubileum viert, zou de stam moeilijk kunnen missen. Niet alleen vanwege de as sistentie bij leiding van de andere speeltakken bij bepaalde aktiviteiten en onderhoud van gebouwen e.d., maar ook om de zee- en landverken- ners van 16 jaar op te kunnen vangen, waardoor zij later weer, eventueel als leider, terug kunnen keren bij andere speltakken. Hoewel dit geen uit gangspunt is. Ondanks onze huisvesting- en ande re problemen, hoopt de Cay-Noya groep mét zijn stam, nog jaren voort te gaan, op de weg, die zij ingeslagen hebben. J van den Berg stam-adviseur namens de „Nairana-stam" Scouting Cay-Noya Ringweg Randenbroek 88c Amersfoort. In de week van 10 november begint op het Talenpraktikum Amersfoort een speciale 20 weken durende kursus Engels voor kinderen van 10 tot 12 jaar. Het lesgeld bedraagt f 180,-. In deze kursus leren kinderen - juist op de leeftijd dat vreemde talen leren zeer gemakkelijk gaat - spelenderwijs elementair Engels verstaan en spreken. Zij kunnen het geleerde direkt gebruiken (Engelse liedjes, t.v -programma's, op vakantie enz.) en krijgen een belangrijk voordeel bij het verdere onderwijs. Johan Wagenaarstraat 12a, Amersfoort. Inlichtingen: mevrouw Steenbrink, 033-729097. Voor volwassenen Iedere ochtend en avond lessen. Beginners - gevorderden - vèr-gevorderden. Engels - Duits - Frans - Spaans - Italiaans - Nederlands. Spoedkursus: 6 weken - Intensieve kursus: 20 weken. LEUSDEN De Til gaat rustig voort met het vieren van feest ter gelegenheid van het tienjarig be staan van het jongerencentrum aan de Hamersveldseweg. Ook deze week staan er weer tal van activiteiten op het programma. Woensdagmiddag 29 oktober be gint om 14 30 uur een film voor de kinderen Gedraaid wordt de jeugd film „Peter en de vliegende autobus Het gaat hier om een Nederlands gesproken film met Lex Goudsmit en Martin Brozius. De entreeprijs be draagt f 2,50, bij inlevering van de reductiebon echter nog maar f 1,50. KAARTEN Een dag later, op donderdag 30 oktober staat er een „feestelijke kaartavond op de agenda. In alle hoeken van de Til wordt er deze avond gekaart Om 19 00 begint een 4 ploegen-toernooi tussen ploegen van het NKV. A.BT.B. K.P.J. en „De Til". Maar ook alle andere kaart- liefhebbers zijn van harte welkom. De wedstrijden schutjassen en klaver jassen beginnen om 20 00 uur Wel graag even uiterlijk tien minuten er voor inschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt overigens f 2,—. TIENERAVOND Voor de jeugd van 10 tot 14 jaar organiseert de Til elke maand een speciale avond, die duurt van zeven tot half negen Soms wordt er een kwis gedaan, een andere keer een imitatiewedstrijd of gewoon een lek kere disco Het komt er op neer dat het op de betreffende avonden altijd erg gezel- liq is. Op vrijdagavond 31 oktober is er weer een tieneravond Wat er gedaan wodt blijft nog even een verrassing. Omdat de Til 10 jaar bestaat wordt het deze keer extra gezellig. Wel even f 1.— (één piek) bij de ingang afdra gen DISCO Voor de jeugd vanaf 16 jaar is er een dag later weer wat in ,.de Til" te beleven Een extra feestelijke disco draait op volle toeren vanaf 20 00 uur Een programma met voor elk wat wils en volop tijd voor een praatje, een drankje en een dansje Zeker de moeite waard om vroeg aanwezig te zijn om vooral niets van de avond te missen Ook voor deze avond geldt een popu laire toegangsprijs. Voor slechts één gulden mag je naar binnen aat in oe persoericnten aie gewijd zijn aan de besluiten van burgemees ter en wethouders, in het algemeen meer dan een onderwerp aan de orde komt. Ook zijn hierbij publikaties als het informatiebulletin Nieuw(s)bouw Gemeentehuis niet inbegrepen Een belangrijke verbetering in de dienstverlening aan het publiek ver wachten b. en w. te kunnen bewerk stelligen door de verhuizing van het Bureau Voorlichting naar het ge bouw Zwarteweg 16a Daarover schrijven zij: „Zoals bekend besloot de raad onlangs de politiepost in het gebouw Zwarteweg 16a tijdelijk in de Hamershof onder te brengen. Met name zal het huisvesten van het Bu reau Voorlichting nabij de expositie ruimte tot gevolg hebben dat de ope ningstijden van de exposities ruimer gesteld kunnen worden dan thans het geval is. Ook verwachten wij dat van deze verhuizing een positieve invloed zal uitgaan op het beheer van de leeskamer." B. en w. besluiten met op te merken dat de voorlichting over het in voor bereiding zijnde structuurplan ook het komende jaar de nodige aan dacht zal blijven vragen „Dit geldt ook voor het verkeersplan, dat in nauwe samenhang met het struc tuurplan zal worden opgesteld." BROMFIETSER GESCHEPT Vorige week vrijdag deed zich op de Hamersveldseweg een aanrijding voor waarbij waren betrokken de automobi liste L. uit Amersfoort en bromfietser G. uit Scherpenzeel. De aanrijding ont stond doordat mevrouw L. bij het voor sorteren om de Hamersveldseweg af te slaan de bromfietser over het hoofd zag. Deze laatste kwam ten val, auto en bromfiets werden beschadigd, doch persoonlijke ongelukken deden zich niet voor FIETSERS BEKEURD Op vrijdag 24 oktober werd een viertal personen bekeurd dat zich per fiets door het voetgangersgebied in hoofdcentrum de Hamershof begaf De komende dagen zullen hier opnieuw patrouilles door de Leusdense politie worden gehouden, waarbij speciaal zal worden toegezien op fietsers in dit cen trum. LICHTMAST OMGEREDEN Donderdag 23 oktober ontdekte de bemanning van een patrouillpwanpn dat een lichtmast langs de Arnhemse- weg ter hoogte van de Treekerweg was omgereden Navraag bij verschillende garages leerde dat er zich de dag er voor een eigenaresse met een per sonenwagen had gemeld waaraan be schadigingen voorkwamen die wellicht waren veroorzaakt door de botsing met de mast. Wie de eigenaresse van deze wagen is wordt nagegaan. AUTO IN BRAND Het afgelopen weekend werd gemeld dat op de Doornseweg een auto in brand stond. Ter plaatse gekomen bleek dat er alleen kortsluiting was ont staan in de motor en dit brandje was inmiddels door een passerende mede weggebruiker met behulp van een blus- apparaat gedoofd. UITGEBRANDE MOTORFIETS GEVONDEN Zondag 26 oktober werd langs de Appelweg een geheel uitgebrande motorfiets gevonden, die later bleek in Amersfoort was ontvreemd. Samen met de Amersfoortse gemeentepolitie wordt deze zaak verder uitgezocht. SIRENE IN BESLAG GENOMEN Zondagavond hoorde de bemanning van een politie patrouillewagen plots een sirene die veel deed denken aan een Amerikaanse politieserie op televi sie. Spoedig was de wagen waarin de sirene was gemonteerd opgespoord Nadat het apparaat was gedemonteerd en in beslag genomen, kon de be stuurder zijn reis vervolgen. Wel zal hem een proces verbaal worden nage zonden KOP-STAART-BOTSING Zondag deed zich op de Arnhemse- weg een kop-staart-botsing voor waar bij waren betrokken de automobilisten A. uit Veenendaal. H uit Ede en Z uit Amersfoort. De aanrijding vond plaats toen Z afremde voor een auto die af wilde slaan, wat door A. niet werd be merkt. De tussen deze wagens rijdende H. werd eerst van achteren geraakt en schoot door de schok tegen zijn voor ganger. Alle drie de voertuigen werden flink beschadigd, persoonlijke ongeluk ken deden zich echter niet voor IN DE SLOOT Zondag raakte de heer R. uit Leus den van de regen in de drup toen hij ten gevolge van de zware regenval op de Heiligenbergerweg het spoor kwijt raakte en in de naast de weg gelegen sloot belandde. Er ontstond nogal wat schade aan zijn auto. zelf kwam de on fortuinlijke bestuurder met de schrik vrij (van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - Bij Koninklijk Be sluit van 3 september jongstleden is het waterschap Heiligenberger beek bevoegd verklaard tot het vieren van een eigen wapen. Daar mee is tegemoet gekomen aan een lang door het bestuur van het waterschap gekoesterde wens. Het wapen is een ontwerp van Mr. G. A. Bontekoe, oud-burgemees ter te Oosterwolde. Het waterschap Heiligenberger- beek ligt in het zuidoosten van de provincie Utrecht. Het territoir omvat de gehele gemeente Wou denberg, waar ook het sekretari- aat is gevestigd en verder de ge hele gemeente Maarn en aanzien lijke delen van de gemeenten Leusden, Leersum en Ameron- gen. Het bestuur wenste een wapen te mogen voeren. Aanvankelijk is overwogen om het waterschapswapen samen te stellen door de wapens der vijf bovengenoemde gemeenten ge heel of grotendeels samen te voe gen, maar dit ontmoette het be zwaar dat het wapen te druk zou woraen. Daarom is tenslotte een oplos sing gekozen waarin in een gol vend doorsneden schild boven de drie plompebladeren van Leusden een plaats kregen en onder het rad van Maarn, terwijl de drie ha nen van Woudenberg op een harteschfld het geheel voltooiden. De gebruikelijke kroon werd uiteraard als versieringselement toegevoegd. Het wapen is verleend bij Ko ninklijk Besluit van 3 september 1980, No. 8. De officiële beschrijving luidt als volgt: „Golvend doorsneden; I in goud drie gesteelde plompebladeren van sinopel; II In keel een rad van goud; in een hartschild van goud drie hanen van sabel met kam en lellen van keel. Het schild gedekt met een gouden kroon van drie bladeren en twee parels Ter toelichting: „sinopel" Is de heraldische term voor groen, „keel" voor rood en „sabel" voor zwart. B W-BESLUITEN In zijn vergadering van 21 oktober jl. heeft het college van burgemeester en wethouders onder meer het vol gende besloten: Vertegenwoordiging omwonenden en toekomstige bewoners in Begelei dingsgroep Woonwagencentrum In verband met de stichting van een woonwagencentrum in Leusden heeft de gemeenteraad in december 1979 de Begeleidingsgroep Woon wagencentrum ingesteld. De Bege leidingsgroep heeft tot taak als scha kel te fungeren tussen de gemeente, de bevolking en daarvan dan in het bijzonder de omwonenden van het toekomstig woonwagencentrum en de woonwagenbewoners die zich in Leusden gaan vestiqen. Bij de instelling van de Begelei dingsgroep werd besloten dat hierin behalve de gemeente ook de plaatse lijke instellingen op maatschappelijk gebied, het CML en het Woonwagen schap, alsmede de omwonenden en de toekomstige bewoners van het woonwagencentrum vertegenwoor digd zouden zijn Met het benoem den van de vertegenwoordigers uit de laatste twee categorieën is ge wacht tot er wat meer bekend was over de precieze situering en inrich ting van het woonwagencentrum Hierover is op 30 september jl. een informatiebijeenkomst gehouden en naar aanleiding daarvan hebben zich twee mensen uit de directe omgeving van het toekomstige woonwagen centrum aangemeld om in de Bege leidingsgroep zitting te nemen, te weten de heer M. Wagener en de heer B Hanemaayer. Ook mevrouw L. de Vries heeft als mogelijk toekomstig bewoonster van het woonwagencen trum laten weten aan het werk van de Begeleidingsgroep te willen deelne men. Overeenkomstig het advies van de Begeleidingsgroep hebben B&W be sloten de bovengenoemde personen te benoemen tot lid van de Begelei dingsgroep Woonwagencentrum ACHTERVELD Een jaar lang zijn bewoners en bewoonters van Huize St. Joseph bezig geweest om met geduldige vingers prachtige hand werken te maken. Het resultaat mag gezien worden. Met hun vlijtige han den hebben zij poppen, dieren, kus sens, lopers, kleedjes, schilderijen, sjaals, mutsen en nog veel meer ge maakt. Dit alles is voor het publiek te zien en te koop op de bazar die op 1 november in het huis zal worden gehouden. Alles is tentoongesteld in de recre atiezaal. De opening van deze bazar zal op vrijdag 31 oktober om 15.00 uur geschieden door mevrouw Rade- maker-Heimerink. Dit alles zal plaatsvinden in tegenwoordigheid van bewoners, directie en personeel. Na de opening kunnen de bewoners en het personeel op hun gemak de uitgestalde goederen bekijken De bazar is deze middag niet open gesteld voor het publiek. Op zaterdag 1 november zijn alle bewoners van Achterveld en wijde omgeving van harte welkom om de bazar te bezoe ken. Er zal dan ook volop gelegen heid zijn om de vervaardigde voor werpen te kopen Naast de diverse verkoopkramen zijn er verschillende attracties zoals ballengooien, henge len. sjoelen, rad van avontuur etc Verder zal er door een echte klom penmaker een demonstratie gegeven worden in het maken van klompen en zal er een demonstratie met een spin newiel zijn. Voor de allerkleinsten is er een grabbelton In een speciaal hiervoor ingerichte conditorei is er qeleqenheid een kopje koffie of een frisdrank te nuttigen. De opbrengst zal worden besteed voor het aanko pen van nieuwe materialen om zo ook het komende jaar weer te kunnen werken Men hoopt dat er op deze dag veel belangstelling zal zijn er dat er ook veel verkocht zal worden. Nieuw materiaal zal dan aangeschaft kunnen worden en de voor de bewo ners zo belangrijke bezigheidsthera pie zal dan ook in het komende jaar weer kunnen worden voortgezet DEZE WEER IN DE GEMEENTE ACHTERVELD Dinsdag 28 oktober, 20.00 uur: leden vergadering A.BT.B koffiekamer Ons Gebouw Dinsdag 28 oktober, 20.00 uur: citer avond met lichtbeelden D'Ouwe Peerdestal. Woensdag 29 oktober, 9.00 uur: Handwerkhobbyclub De Moespot. Woensdag 29 oktober, 20.00 uur: Verkeerscursus De Moespot Donderdag 30 oktober, 13.30 uur: Bejaardensoos Ons Gebouw. LEUSDEN-CENTRUM EN ZUID Dinsdag 28 oktober, 20.00 uur: verga dering IJsclub Zwanenburg m de vergaderzaal van sporthal De Meent Woensdag 29 oktober, 19.45 uur bij eenkomst Interkerkelijke Vrouwen Contact Groep in de Marcuskerk. Woensdag 29 oktober, 20.00 uur: ver gadering wijkvereniging Rossenberg in De Til aan de Hamersveldseweg. Donderdag 30 oktober, 19.30 uur: vergadering raad Leusden in de raadszaal van het gemeentehuis aan de Hamersveldseweg Donderdag 30 oktober, 20.00 uur: bingo voor alleenstaanden in Leus den op het adres Grifhorst II, voor telefonische inlichtingen 943646. Zaterdag 1 november, 10.30 tot 16.00 uur: verkooptentoonstelling in 't Pa let, Willem de Zwijgerlaan. Maandag 3 november, 20.00 uur: ver gadering commissie Welzijn en On derwijs in de raadszaal van het ge meentehuis, Hamersveldseweg 2. Dinsdag 4 november, 20.00 uur: ver gadering commissie Openbare Wer ken en Ruimtelijke Ordening in het gemeentelijk voorlichtingscentrum. Zwarteweg 16a. BURGERLIJKE STAND GEBOREN: 12 okt. '80 Maarten Willem, z.v. G. P J van Dijk en P G van Daatselaar 13 okt. '80 Adriaan Johannes, z.v. A J. Zegers en G Veenendaal. 20 okt. '80 Mirjam Laura, d.v. F A Braaf en G. M Pijnacker OVERLEDEN: 12 okt. '80 Aarts. Johannes Hendri- kus Maria, geh. met A. M. van Keme- nade, oud 39 jaar 17 okt. '80 van de Munt, Abraham*., oud 23 jaar GEHUWD: 17 okt. '80 J A. Werdler en E T M. Becks; L C. Scholtusen B S. van der Schaaf; B. Dik en E van Doornik; B. J. M. Hagedoorn en C H van Dijk. 23 okt. '80 H K. van de Geest en G van Doornik LEUSDEN - In de kantoorruimte aan de Schepershilt 17 wordt op het ogenblik het definitieve ontwerp van het nieuwe gemeentehuis geëxpo seerd. De Schepershilt ligt op de „eerste verdieping" van Hamershof en is o.a. te bereiken vi a de trappen aan de Komenij en de Spinnerij. De expositie duurt t/m vrijdag 31 ok tober en is dagelijks geopend van 14.00 tot 17.00 uur en bovendien op vnjdag- avond van 19.00 tot 21.00 uur. LEUSDEN/ACHTERVELD De verleden week gehouden collecte van het Nationaal Jeugdfonds de actie van Jantje Beton heeft In de gemeente Leusden in totaal 5.293,92 opgebracht. Hierdoor kunnen op korte termijn verschillen de plaatselijke jeugdverenigingen al lerlei soms lang bestaande fi nanciële wensen in vervulling doen gaan. Op landelijk niveau geeft het Nati onaal Jeugdfonds met het overige deel van de opbrengst steun aan tientallen concrete projecten van het jeugd- en jongerenwerk, zoals speel plaatsen, kinderboerderijen, club huizen, speel-o-theken, enz. In het afgelopen jaar kon op deze manier het forse bedrag van ruim vier mil joen gulden worden uitgekeerd. Het plaatselijke actieteam dankt iedereen voor zijn of haar bijdrage. In onze gemeente werd gecollecteerd door leden van de korfbalclub Antilopen, de volleybalvereniging Leos en de Peuterspeelzaal Achterveld. Rozendaallaan 9 Leusden-C.

Leusder Krant | 1980 | | pagina 3