.Brubaker"- uitstekende rol van Redford in boeiende film kijk op de film DONDERDAG 6 NOVEMBER 1980 kijk op de film 15 OOR BERT VOS AMERSFOORT - Deze week alweer een Nederlandse filmpremière in mersfoort. Het is de boeiende film „Brubaker" over wantoestanden in een merikaanse gevangenis met Robert Redford in de titelrol als Brubaker, jregisseerd door Stuart Rosenberg. Terug van weggeweest is ..Kentucky Fried Movie", de film van regisseur John indis, die in Amsterdam nu al twee jaar achtereen te zien is. Volgende week innen de liefhebbers van Landis' films trouwens helemaal hun hart ophalen, want in gaat - ook in Amersfoort - zijn nieuwste film „The Blues Brothers" in Neder- ndse première. Een knotsgekke muziek-knok-race en aktiefilm. Helemaal op zijn merikaans. met Amerikaanse toestanden en met tal van verwijzingen naar Ame- oanse films. Daarover volgende week meer. Het overige filmprogramma in Amersfoort is geprolongeerd. 3RUBAKER De film „Brubaker" met Robert leford in een uitstekende titelrol, is oor het grootste deel gebaseerd op uthentieke gegevens. Dat is ook de eden geweest van de filmaat- jchappij (Twentieth Century Fox) om eer omzichtig te werk te gaan, om- lat men bang \Vas voor een aan dacht. Daar was alle reden voor, imdat bijvoorbeeld de gevangeni- tautoriteiten van Arkansas een brief laar de producent hadden geschre- len, waarin ze beweerden dat de film iet Amerikaanse gevangeniswezen in diskrediet zou brengen. De film maatschappij heeft het zekere voor het onzekere genomen en laat aan het begin van de film duidelijk weten, dat hetgeen de film toont, gebeurte nissen uit het verleden zijn. Dat alle personen bedécht zijn, met uitzon dering van de hoofdfiguur Brubaker (Robert Redford). Dat kon ook niet anders, want Brubaker is in feite de 58-jarige Thomas O'Murton, op wiens bevindingen de film is geba seerd. De gevangenis in de film heet Wakefield, maar in werkelijkheid was het de gevangenis van Cummins in Arkansas, waar Murton beleefde, wat de film (vrij vertaald) in soms HEILIGE KOE Onze heilige koe is uit de he melse sferen neergedaald en staat nu ontnuchterend met d'r vier wielen op de begane grond. Inderdaad: de auto-industrie ligt op z'n kont en dat is goed te mer ken. Een auto kopen is tegen woordig een zeer groot genoe gen, in tegenstelling tot enige tijd terug, toen je met je inruilwagen het allerliefst naar de schroothoop werd verwezen. Zijne heiligheid de auto heeft het aureool van schijnheilige belangrijkheid ver loren. Wat er over blijft is een zo langzamerhand grimmig, maar ook amusant gevecht om de ko ningen en koninginnen. Koning en koningin Klant lopen nu met op geheven hoofd door de overvolle showrooms. Zij wijzen met hun pink en de verkopers komen toe geschoten. Dat gaat dan zo, stel ik me voor. Waarmee kan ik u van dienst zijn, meneer, mevrouw?" De vrouw, tegenwoordig ook in de praktijk gelijkgesteld aan de man wat intelligentie en zeker wat slim heid betreft, kijkt wat nadenkend. ,,We hadden eigenlijk gedacht aan een middelgrote wagen voor het hele gezin, maar aangezien onze financiën dat misschien niet toestaan De verkoper bezweert haastig de negatieve woordenstroom. ,,Maar mevrouw, we hebben ver schillende èrreg aantrekkelijke aanbiedingen! Echt, dat moet u eerst zien om het te kunnen gelo ven". Hij pakt mevrouwen meneer bij de arm, waar ze beiden toch al zo'n hekel aan hebben, en troont ze mee naar een glanzend vehi kel, dat mistroostig mooi staat te wezen in enkele weldadige spot jes. „Kijk mevrouw, meneer: het neusje van onze zalm, als ik het zo zeggen mag Haha. Onze mid delgrote familie-sedan meteen voortreffelijke, ultra moderne lijn. Natóürlijk met vijfde deur, wat dacht u. En dan hebben we het nog niet eens over het pico bello motortje onder deze verrukkelijk glanzende kap. Kijk u eens, me vrouw, meneer". Hij onderbreekt even zijn eigen woordenstroom. ,,Kan ik meneer en mevrouw mis schien een kopje koffie aanbie den? Ja? Wat mag het zijn?" Vader had eigenlijk liever iets sterkers gehad, maar de middag was nog niet voorbij en de auto nog niet gekocht, dusAan de blinkende mahoniehouten bar met enkele nog volle orderboeken wordt genoten van een pittig bakje trodst. De verkoper maakt van deze gelegenheid gebruik om zijn cliënten wat nader aan de tand te voelen. ,,Mag ik vragen, meneer, mevrouw, welk merk wagen rijdt u op dit moment?" Vader is eigenlijk van mening, dat die knaap daar geen bliksem mee te maken heeft, maar moeder is een tikkeltje di plomatieker: ,,We hebben eigen lijk nog een uitstekende wagen, maar eigenlijk is die wat te klem voor ons gezin geworden. Als we niets kunnen vinden, dan moeten we het daar nog maar een poosje mee doen". De verkoper begint al weer te watertanden en ruikt winst. ,,Nou mevrouw, meneer. Laten we dan maar vlug eens verder kijken. U hebt uw kopje koffie leeg?" De beide cliënten knikken ge nadig en de excursie door de showroom wordt voortgezet. „Zoals ik al zei mevrouw, meneer, is dit een werkelijk voortreffelijke wagen. Een sterke, watergekoel- de motor met een cylinder-inhoud van maar liefst 2000 cc. En extra zuinig, dat spreekt' Mensen vra gen me altijd het eerst of 't ie ook zuinig is. Nou dat is ie!" „Zit er radio in?" wil vader weten. Het portier wordt met een zwierige zwaai open gedaan. „Kijkt u maar!" roept de verkoper triomfantelijk. „Een radio zonder casette-re- corder en niet eens stereo bromt vader en hetis duidelijk, dat hem dat vies tegenvalt. De verko per is déar niet op te vangen. „Dat is geen enkel probleem. Die zetten wij er natuurlijk voor u in. Ach u weet hoe dat gaat, omdat we niet weten wat de klant het liefst heeft, zetten we er maar iets in voor de show. Het oog wil ook wat, nietwaar?" Vader weet niet hoe dat gaat, maar wil wel graag stereo en krijgt dat. En de antenne is natuurlijk gratis, dat spreekt. Een trekhaak? „Meneer, me vrouw gaan met de caravan op vakantie? Nou, dat is inderdaad geweldig, want deze wagen is daar bij uitstek voor geschikt Be hoorlijke power, dat is duidelijk. „Die trekhaak monteren wij na tuurlijk ook voor u. Dat is geen moeite en het kost geen cent ex tra". Moeder had nog gedacht aan een klokje en pa had ook liever een toerenteller ingebouwd. En waarom zitten er eigenlijk geen hoofdsteunen op de voorstoelen? Moeder op haar beurt is niet erg tevreden over het feit dat achterin geen rolgordels zitten, terwijl va der wat nadenkend over z'n al wat kalenae hoofd strijkt. „Een LPG- installatie zit er natuurlijk in?" vraagt hij. De verkoper knikt heel enthousiast. „Natuurlijk meneer!" kwettert hij opgetogen, „daarom is deze wagen ook extra zuinig, dat is vanzelfsprekend!" Ais er eindelijk niets meer te be denken valt, worden vader en moeder opnieuw meegetroond naar de bar en vader krijgt z'n jon kie dan toch eindelijk en moeder wil wel een bessenjenevertje. „U wilt dus deze wagen?" vraagt de verkoper en zijn stem klinkt ineens wat gespannen. Pa knikt, ma knikt. „Maar", zegt vader „als mijn oude wagen voldoende opbrengt bij de inruil, anders gaat de koop natuurlijk niet door". Natuurlijk niet, de verkoper had daar héle maal op gerekend. Als meneer en mevrouw einde lijk zijn vertrokken, kijkt de verko per vergenoegd naar de koop overeenkomst. De chef komt er bij staan en schenkt zich een jonge in. „En Van Dijk, alles naar genoe gen?" vraagt hij. De verkoper grijnst. „Jawel, meneer Hendrik sen, alles is uitstekend verlopen". De chef knikt. „Juist", zegt hij, „hoeveel concessies heb je moeten doen?" De verkoper grijst nu nog bre der. „Nog niet de helft", zegt hij dan, „nog niet de helft meneer!" V. schokkende beelden laat zien. Ook zijn ervaringen met de gevangenis van Tucker (eveneens in Arkansas) zijn in de film verwerkt. Een film, die werd gebaseerd op in 1969 reeds door Murton geschreven boek, maar dat pas nu verfilmd kon worden, om dat voordien het klimaat daar be paald niet geschikt voor was. In de Verenigde Staten is „Brubaker" intussen een succes en heeft daar al meer dan veertig miljoen opgebracht. Of het in Nederland ook zo succesvol zal gaan. moet afgewacht worden, maar het is een feit. dat „Brubaker" niet alleen door Robert Redford in de hoofdrol een uitstekende film over cor ruptie en wantoestanden in een Ameri kaanse gevangenis is geworden. De film liegt er overigens niet om. Het verbijsterende is. dat het geen fantasie is. wat regisseur Stuart Rosenberg ons voorschotelt. De criminoloog Brubaker wordt als nieuwe direkteur aangesteld van wat men noemt de „model' -ge vangenis van Wakefield. Hij komt (in tegenstelling tot de werkelijkheid) ver momd als gevangene binnen. Hij on dervindt zelf hoe corrupt de leiding is en op wat voor afschuwelijke manier de gevangenen mishandeld en vernederd worden. De misstanden zijn legio. Voedsel en andere goederen, voor de gevangenen bestemd, verdwijnen in de zaken van het „gevangenispersoneel", dat zich laat bijstaan door gewapende gevangenen om de orde te handhaven. Die orde wordt met puur geweld en voortdurende vernederingen in stand gehouden, zoals Brubaker ook zelf aan den lijve ondervindt. Gesteund door verschillende progressieven in de kring van de gouverneur begint Brubaker dan aan een grootscheepse opruiming van alle gegroeide „tradities". Tradities, die alleen maar geld opleverden voor de leden van het gevangenisbestuur en andere hooggeplaatste inwoners van de nabijgelegen plaats. Gevangenen werden gebruikt als gratis personeel, voedsel wordt voor flink geld verkocht of doet dienst om mensen om te kopen Het onderkomen van de gevangenen is onvoorstelbaar slecht: varkens zouden tegenwoordig een betere behuizing krijgen. Kortom: Brubaker heeft zijn handen vol om orde in deze chaos te scheppen. Om een redelijk beeld te kunnen krijgen van de werkelijke toe stand en om daarin verbetering te kun nen brengen Dat brengt hem regelrecht tegenover het gevangenisbestuur. dat best „een gevangenis met een menselijk gezicht" wil, maar dat niet ten koste van hun eigen privileges. Brubaker weet echter van geen wijken en wordt daarin tot het bittere einde bijgestaan door een as sistente van de gouverneur (Jane Alexander), die overigens meer in de richting van een compromis stuurt Bru baker wil van geen compromis horen. Hij wil alleen, dat er een einde gemaakt wordt aan de afschuwelijke praktijken van „zijn gevangenis". Vooral de als bewakers optredende gevangenen, die jarenlang een bevoorrechte positie hebben gehad, voelen zich bedreigd door het optreden van Brubaker en een reaktie blijft dan ook niet uit. Hoewel langzaam maar zeker het aanzien van de Wakefield-gevangenis sterk wordt verbeterd, de levensom standigheden van de gevangenen op een hoger peil worden gebracht en het voedsel volgens de gewone normen, wordt de sfeer steeds onheilspellender als blijkt, dat er véél meer is gebeurd binnen de muren van de gevangenis dan corruptie en marteling alléén Bru baker doet een gruwelijke ontdekking en daarmee begint een felle strijd tegen de overheid. „Brubaker" is zonder meer een van begin tot het einde boeiende film. We hebben wel eens vaker films gezien, die zich afspeelden binnen een corrupte gemeenschap van een gevangenis. Robert Redford (midden) als gevangene vermomd in de boeiende (en spannende) waarin misstanden, corruptie en mishandelingen aan de kaak worden gesteld film „Brubaker maarBrubaker" heeft meer te bieden, dan sensatie en aktie. ook al ontbreken deze elementen allerminst. In „Bruba ker" wordt het profiel geschetst van een verziekte maatschappij, geregeerd door enkelingen. Dat gebeurt op een redelijk integere wijze, ook al lijkt het erop dat regisseur Rosenberg en sce narioschrijver W. D. Richter enige con cessies hebben gedaan aan de smaak van het grote publiek. De essentie van de film wordt daardoor echter niet aan getast. Robert Redford als de vooruit strevende gevangenis-direkteur weet te imponeren in zijn rol, ook al zijn voor al insiders van mening, dat Redford. die voor zijn vertolking drie miljoen dollar incasseerde, eigenlijk te jong was voor deze rol. „Brubaker" is niet alleen een boei ende, vaak spannende aktiefilm, maar is tevens een nogal verbijste rende schets van wat nog niet zo lang geleden werkelijkheid was in sommige gevangenissen in de Ver enigde Staten en misschien ergens nog steeds een gruwelijke realiteit is. Aanbevolen. (Euro, 130 minuten, 16 jaar) KENTUCKY FRIED MOVIE In zo'n 22 scènes schetst regisseur John Landis „de dwaasheid van deze wereld" in zijn „grote bescheurfilm ..Kentucky Fried Movie", die in Am sterdam nu al zo'n twee jaar onafgebro ken te zien is en ook feerder in Amers foort was geprogrammeerd Voor de liefhebbers van dit genre zal het een gelukkig weerzien zijn Een weerzien met een soort Amerikaanse Monty Pyt hon. waarin in korte schetsen allerlei bekende en minder bekende zaken op de hak worden genomen. Er wordt de draak gestoken met de (Amerikaanse) televisie, de film en het Amerikaanse leven in het algemeen Wie in het algemeen een avondje naar de bioscoop gaat. wil graag een film zien met een verhaal. Ontroerend, spannend of komisch: men moet zich in de hoofdpersoon kunnen identificeren. Wie naar „Kentucky Fried Movie" gaat. zal dat element moeten missen, want er zit geen rode draad in de film of het zou de dwaasheid van de mens in het alge meen moeten zijn. Regisseur John Landis maakt er een dolle boel van (soms is dat niet het geval of is het zelfs een tikkeltje flauw), maar beperkt zich tot korte stukjes, waarin een bepaald onderwerp op de hak wordt genomen. Vandaar, dat er eigenlijk altijd wel wat te lachen valt. want de film is flitsend en wie de ene schets niet aardig vindt, ligt al snel blauw van de lach bij de volgen de. Kortom: geen film voor hen die een echt verhaal willen, meer voor de vlugge kijkers, die zeker als ze fer vent tv kijken, heel wat herkenbaars zullen ontdekken in deze dwaze compilatie van John Landis en de zijnen. (Grand 1,16 jaar) FILMHUIS: ARIA EEN ATLEET VOOR F|LM |N HET KORT In het Amersfoortse Filmhuis van zaterdag tot en met dinsdag de Pool se film „Aria voor een atleet" een opmerkelijk filmdebuut van regis seur Filip Bajon, die ook het scenario schreef. Het verhaal van de sterkste man ter wereld, de worstelaar Wladyslaw Goralewicz. Een heel bijzonder, exo tisch verhaal, dat deels is gebaseerd op het leven van echte worstelaars, namelijk Zbyszko Cyganiewicz. Pytlasinski en Garkovyenko. De hele film is een terugblik in de vorm van herinneringen van een oude man. die zijn collectie Atlasfiguren uit de hele wereld schenkt aan een operage bouw en bij die gelegenheid wordt geïnterviewd over zijn verleden, de tachtiger jaren van de vorige eeuw. la belle epoque, met zijn verfijning en zijn kitscherigheid Dit is zijn verhaal: Een rondreizende kermis met vele attracties arriveert in een plattelands dorp. De show omvat een vrouw met een baard, een heleboel lilliputters en worstelwedstrijden, een jonge leraar aan de middelbare school. Wladyslaw Goralewicz, ziet kans in het circus te worden opgenomen. Hij is het echter niet eens met de wedstrijdregels die worden gehanteerd, omdat voor hem een worstelwedstrijd er niet alleen is om de beurzen van gokbazen te spekken Op een dag verslaat hij een bekende worstelaar en haalt zich daarmee de woede op de hals van de kermisdirec- teur en de andere worstelaars, de ge broeders Abs Ze nemen hem flink te grazen en dwingen hem zijn biezen te pakken. Zijn sport zegt hij echter niet vaarwel Zijn kracht en zijn stijlvolle ma nier van worstelen brengen hem be kendheid en al gauw treedt hij op in de grootste arena's Hij krijgt de smaak te pakken van dure vrouwen, verdovende middelen en de roem Op een gegeven moment raakt een beroemde tenor zo onder de indruk van zijn worstelstijl dat hij vanaf een balkon een aria voor hem zingt Vanwege zijn integere karakter moet hij ook buiten de ring hard knok ken Hij wil zich niet laten manipuleren en probeert ondanks al zijn lotswisse lingen zichzelf trouw te blijven. Nadat hij de jongste van de gebroeders Abs heeft verslagen koestert hij geen wraakge voelens meer. Hij wordt de beroemdste worstelaar ter wereld, heeft een mooie vrouw en een kostbare collectie sculp turen Toch gaat hij in op een uitdaging van de oudste Abs, die zijn overwinnin gen tot nu toe meer dankt aan zijn dierlijke kracht en wreedheid dan aan zijn techniek. Tijdens het gevecht dringt Abs zijn brute stijl aan Goralewicz op en tekent daarmee zijn eigen doodvonnis. Goralewicz rtiaakt Abs af in de arena. Intussen gaat zijn vrouw er echter vandoor met de knappe tenor en Gora lewicz blijft alleen achter, starend naar het magnifieke operagebouw, terwijl hij in de verte een aria hoort. (Filmhuis Amersfoort, za. t.m. di. 20.15 uur.) Kentucky Fried Movie. Persiflage op TV. film en het (Amerikaanse) leven in het algemeen van regisseur John Lan dis Dat alles in zo'n 22 korte items. Bulderen, grlnneken, gniffelen, glimla chen. (Grand 1.16 laar) Platvoet aan de Nijl. Inspekteur Riz- zo (Platvoet) gespeeld door Bud Spen cer beleeft allerlei avonturen in Egypte En dat betekent onvermijdelijk fikse knokpartijen ook al hebben we ook Platvoet of in ieder geval Bud Spencer wel eens wat geinspireerder aan het werk gezien. Voor de liefhebber blijft het echter aangenaam, uiterst pretentie loos vertier. (Grand 2. alle leeftijden). The Shining. Stanley Kubrick's nieuwste film. Een horrorfilm, die wat mij betreft alle voorafgaande horror- produkten uit de Holleywood-fabriek in de schaduw stelt. Intelligent gemaakt met een perfekte spanningsopbouw zonder te vervallen in emmers vol bloed, ook al maakt één scène dat ge mis voor sommigen in één klap weer goed. Kubrick slaagt er in om (zelfs met gebruik van tal van cliché's) een goed uitgebalanceerde horror-thriller te ma ken met een formidabele Jack Ni- onderwerp heeft, maar niet origineel genoeg is uitgewerkt. Desondanks heeft „The black hole" enkele erg goe de gedeelten, met name als de twee grappige robots Vincent en Bob de dienst uitmaken De techniek is zoals gebruikelijk in dit soort gigantische spektakelfilms weer uitmuntend. Het werk van Peter Ellenshaw. Maximiliaan Schell als dr. Hans Reinhardt is de boosaardige schurk. Anthony Perkins de man. die hem wil volgen. De rest ziet het niet zitten, maar wordt door de waanzin van één man meegesleurd in het beruchte zwarte gat naar een ander universum. Teveel cliché's. helaas. Het slot is een nogal banale versie van dat van „2001" en dat pakt nogal komisch en irritant uit. Voor de rest zullen de liefhebbers van dit genre er best plezier aan beleven. Kompleet met de ge vechten tussen robots. (Cinema 2. 95 minuten, alle leeftijden). Brubaker. Robert Reford in een ster ke titelrol als gevangenisdirekteur, die als gevangene voor het eerst kennis maakt met z'n nieuwe baan en binnen de kortst mogelijke tijd de zaak op z'n kop zet om een einde te maken aan de gruwelijke wantoestanden, de korruptie en martelingen binnen de Wakefield- gevangenis Tradities en „gegroeide gewoontes" worden aan de kant ge schoven. Maar er is een enorme weer stand tegen de moderniseringswoede van Brubaker en de gevolgen blijven dan ook met uit. Regisseur Stuart Ro senberg baseerde deze boeiende film op werkelijke gebeurtenissen, zoals beschreven in het boek ..Accomplices to the crime uit 1969 door Thomas O'Murton, die als criminoloog in dezelf de situatie terecht kwam als Brubaker. Soms is de realiteit ongelooflijker dan de gekste filmfantasie Aanbevolen (Euro. 130 minuten. 16 jaar) Duo-programma. In het programma van Duo 1 kunnen de liefhebbers van het pure bloot weer genieten van al dat fraais, dat aan de lopende band wordt opgedist- „Massage-salon Manhattan" met in de nachtvoorstellingen „Por nonummertjes op z'n Frans". Duo 2 brengt de oude vertrouwde vechtfilm weer eens op het doek: „De draken van Bruce Lee", waarin een tik keltje nostalgisch alles wat Bruce Lee ooit zo aardig deed wordt overgedaan. Draken komen er niet aan te pas, maar het staat leuk in een titel van een Chine se film, nietwaar? In de nachtvoorstel- lingên varr Duo 2 een reprise van de race-aktie-achtervolgingsfilm „The Driver" Als er maar voldoende van dit soort films worden gemaakt in Hol lywood, is het wellicht mogelijk de Amerikaanse auto-industrie op de been te houden. Scène uit „Brubaker" met Robert Redford in de hoofdrol. Scène uit John Landis grote bescheurfilm Kentucky Fried Movie". cholson in de hoofdrol, die samen met Shelley Duvall en Danny Lloyd een horrorsfeer weten te scheppen, die van het begin tot het waanzinnige einde blijft boeien Een knappe film van een per- fektionistische vakman Aanbevolen! (Grand 3, 120 minuten, 16 jaar). In dienst van Hare Majesteit. De eni ge Bond-Film met George Lazenby in de hoofdrol, maar ondanks dit tamelijk onbekende gezicht, dat later opduikt in allerlei onbeduidende avonturenfilms, is „In dienst van Hare Majesteit" een goed gemaakte, spannende film ge worden in de inmiddels gevestigde Bond-traditie. (Grand 4. 12 jaar). All that Jazz. Gouden Palmwinnaar en veroveraar van verschillende Os cars All that jazz" van danser- cho- reograaf-regisseur Bob Fosse (Caba ret) over een door zijn werk bezeten Broadway-regisseur. die tijdens het voorbereidende werk en de moordende repetities een hartinfarct krijgt en ten slotte sterft. Dat alles op grandioze wij ze verpakt in perfekt gemaakte en uit gevoerde dans-nummers. enerverende muziek en relativerende zelfspot. De dood als hoofdpersoon in een musical. Ondanks de soms te flitsende montage en de verwarrende tussenshots, steeds boeiend van het begin tot het eind. ..It's showtime, folks!" En: „There's no busi ness like showbusiness". (Grand 5. alle leeftijden, ook al is dat laatste ook weer niet te letterlijk te ne men) Xanadu. Bruisende pop-musical met perfekt uitgewerkte dansnummers rond Olivia Newton-John, Michael Beck (The Warriors) en Gene Kelly. Simpel, ro mantisch verhaal wordt op steeds aan dachttrekkende wijze overeind gehou den door een werveling van dans, mu ziek en zang Een plezierige film voor jong en oud in de traditie van Hol lywood. Beter dan de doorsnee mu ziekfilms van de laatste tijd (Cinema 1. alle leeftijden). The Black Hole. (Het zwarte gat). Disney-SF-film, die wel een origineel filmagenda Filmprogramma voor Amersfoort van donderdag 6 november t/m woensdag 12 november 1980 Grand 033 - 14632 Grand 1 Kentucky Fried Movie. 16 jr Dagelijks 13.30-18 30-21 15 uur Zondag 13.30- 16 00-18 30-21 15 uur Grand 2 Platvoet aan de NIJI a l Dagelijks: 13.30- 18.30-21.15 uur Zondag 13.30-16 00- 18.30-21.15 uur. Grand 3 The Shining. 16 jr Dagelijks: 13.45 uur- 18 45-21 30 uur Zondag: 13.45-16 15- 18 45-21.30 uur Grand 4 In dienst van hare majesteit. 12 jr Dage lijks: 13.30-18.30-21 15 uur Zondag: 13.30- 16 00-18.30-21 15 uur Grand 5 All That Jazz. a l Dagelijks 14.00-19 00- 2145 uur Zondag 14 00-16 30-19 00- 21.45 uur Cinema 1 033-18900 Xanadu, al Dagelijks 13.45-18 45-21.30 uur. Zondag: 13.45-16.15-18.45-21.30 uur. Cinema 2 The Black Hole. a l. Dagelijks: 13 30-18.30- 2115 uur Zondag 13 30-16 00-18.30- 21.15 uur. Euro 033-33655 Brubaker. 16 jr Dagelijks: 13.30-18.30- 21.15 uur. Zondag. 14 00-18.30-21 15 uur. Euro Robin Hood Junior, al Zaterdag en woensdagmiddag: 13.45 uur. Duo 033-16572 Massage Salon Manhattan. 18 jr. Dage lijks 14.15-19 15-21.30 uur. Zondag: 14.15- 16.30-19 15-21 30 uur. Duo 2 De draken van Bruce Lee. 12 jr Dagelijks 14 00-19 00-21.15 uur Zondag 14.00- 16.15-19 00-21.15 uur. Duo nachtvoor8telllngen. Vrijdag en za terdagnacht 23.45 en 24 00 uur Duo 1 Pornonummertjes op z'n trans. 24.00 uur 18 jr Duo 2 The Driver. 23.45 uur 16 jr

Leusder Krant | 1980 | | pagina 15