Woningstichting komt met isolatieplannen LISIDUNAHOF KRIJGT UITBREIDING Lisidunahof zoekt vrijwilliqers voor patiëntenbezoek en plantenkas Achtervelders gooien hoge ogen op dressuurwedstrijden I leus—en kmnt Midden- en Klein bedrijf bijeen Dagbehandeling bejaarden op komst Waterloo, Toename werkloosheid zet door Leusder Krant Schoolraad donderdag bijeen Commentaren/ Aleiiiiijjeii Weet u nog...? FOTOKOPIE NODIG? DINSDAG 18 NOVEMBER 1980 plaatselijk nieuws 3 Van links naar rechts: de heren De Jong, hoofd isolatiecommissie; v. d. Weyde, voorzitter WSL en Straver, hoofd buurcommissie. LEUSDEN - De Woningstichting Leusden komt met plannen om haar woningbezit te isoleren. Deze plan nen werden voor de eerste maal tij dens een dit voorjaar gehouden ver gadering ter sprake gebracht, maar hoe die plannen uitgewerkt zouden worden was toen nog bij niemand bekend. De Woningstichting Leus den heeft inmiddels een drietal ver schillende isolatiemodellen opge steld, waarover de bewoners zullen vwrden geïnformeerd. Dat zal ge beuren tijdens twee vergaderingen, waarvan de eerste donderdagavond zal worden gehouden in het Gere formeerd Dienstencentrum aan de Burgemeester de Beaufortweg. Aanvang van die avond is om 20.00 uur. De tweede voorlichtingsavond zal een week later, op 27 november, worden gehouden in De Roskam, Hessenweg 212 te Achterveld, ook die avond begint om 20.00 uur. Tijdens deze voorlichtingsavonden zal een aanzet worden gegeven voor een enquête waaruit duidelijk moet worden of voldoende huurders iets voelen voor de isolatieplannen Wan neer minder dan zeventig procent van Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden. Verschijnt elke dinsdag en donderdag. Redaktie: Bert Vos. Marnix Kreijns en Peter van Meenen. Verantwoordelijk redakteur: Bert Vos. Inlevering kopij en advertenties: voor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 uur. voor het donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 uur Redaktie en administratie: Kan toor Leusder Krant, Rozendaallaan 9. Leusden-centrum Op werkdagen geopend van 09 00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur Abonnementsgeld: 40- per jaar. 20,50 per half jaar. 10.50 per kwartaal Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18 00 uur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent bezorging, (dins dag én donderdag lussen 18" 30 en 19.30 uur), tel. 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt op nemen met onze inspekteur bezor- jüjng, overdag 03420-*) 6141toestel 44| Nabestellen foto's: De meeste in de Leusder Krant ge publiceerde foto's kunt u nabestel len (met uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbe taling van f 5,- per exemplaar (for maat 13x18 cm) op giro: 871441 t.n.v de BDU b v te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste toto. aantal, nummer van krant, pa- 9'na waarop de foto werd geplaatst 0 kunt ook kontant betalen op ons kantoor. Rozendaallaan 9. Leus den/centrum Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u de gewenste toto's thuis. LEUSDER KRANT is een uit- flsve van de BDU-krantenkom- blnatie te Barneveld. die huurders voor isolatie is, wordt het voor de Woningstichting Leusden na melijk bijzondere moeilijk de plannen nog te verwezenlijken. Een waterdichte zekerheid zal de uitslag van de enquête echter niet bieden want het invullen van het formulier verplicht nog tot niets Pas wanneer definitief een oordeel over de plannen geveld is. zal de huurder een contract met betrekking tot isolatie van de door hem gehuurde woning worden aangeboden ..Het zal in ieder geval wel zo zijn, dat iedere huurder die besluit zijn woning te laten isoleren de te ver wachten besparing in het gasverbruik in mindering gebracht zal krijgen op het voorschot dat het provinciaal gasbedrijf in rekening brengt", zo vertelde voor zitter van de WSL, de heer v d Weyde in een toelichting op de plannen. VOORSTELLEN De Woningstichting gaat de komen de weken met drie voorstellen naar zo'n 305 huurders, dat zijnde huurders van die woningen die nu in aanmerking ko men voor isolatie ..Of een woning op dit moment geïsoleerd kan worden, hangt mede af van een eventueel onderhoud dat nog verricht moet worden of dat juist verricht is", vertelde de heer De Jong. hoofd van Isolatiecommissie van de WSL. Voor die 305 woningen zijn de volgende voorstellen gemaakt Voor stel a het aanbrengen van dubbel glas in woonkamer en keuken, isoleren van borstweringen en spouwmuur-isolatie. Voorstel b. behelst het isoleren van het dak, wat door de bewoner zelf kan worden gedaan of dooreen aannemer. Voorstel c. ten slotte houdt in het aan brengen van dubbel glas op de verdie ping en het isoleren van de borstwerin gen Uiteraard is het mogelijk voor combinaties van twee voorstellen te kiezen Voor elk woningtype krijgt de huurder een tabel, waarin de financiële gevol gen van het isoleren worden uitgelegd. Omdat isoleren namelijk valt onder het predikaat woningverbetering moet de Woningstichting een huurverhoging doorberekenen. Deze huurverhoging bedraagt een percentage van het be drag dat de Woningstichting in de isola tie moet investeren. „Gelukkig staat te genover de huurverhoging een bespa ring op het gasverbruik, zodat, na ver loop van enkele jaren, door de stijging van de gasprijs de besparing groter wordt dan de huurverhoging", aldus de Woningstichting in een toelichting op de plannen Het zou te ver voeren hier een opgaaf te doen van alle financiële gevolgen voor de verschillende woningtypen die de Woningstichting beheert, dat ge beurt wel in de persoonlijke informatie die de huurders binnenkort ter be schikking krijgen Wel kan worden ge steld dat. de komende gasprijsverho- ging in aanmerking genomen, isolatie in vrijwel alle gevallen direkt tot besparing zal leiden Hoe groot die besparing is hangt natuurlijk af van de gekozen vorm van isolatie, alleen het isoleren van het dak houdt minder warmte binnen dan wanneer bovendien spouwmueren wor den geïsoleerd en ramen van dubbel glas worden voorzien en ook is het be drag van de bewoner met betrekking tot het verwarmen van de woning van be lang. „Wie veel stookt zal een grotere besparing kunnen realiseren dan ie mand die toch al weinig stookt'aldus de heer v d. Weyde. ZELF DOEN De huurverhoging bij keuze voor pakket a ligt omtrent dertig gulden per maand, afhankelijk van het type wo ning. maar daarmee valt al snel een besparing van omstreeks veertig tot vijftig gulden te realiseren. In geval b komt de huurverhoging in alle gevallen nog onder de twintig gulden uit. de ver schillen in besparing liggen hier echter wel erg ver uiteen, van ruim 29 tot ruim 7 gulden. Voorstel c ten slotte gaat in alle gevallen een huurverhoging tussen de dertien en vijfentwintig gulden kosten, wanneer alleen deze isolatievorm wordt gekozen valt de besparing lager uit dan de te verwachten huurverhoging Het aanbrengen vande isolatie onder het dak kan ook door de bewoners zelf worden gedaan. Voor degenen die dat wensen zal de Woningstichting een materialenpakket ter beschikking stel len. Wel wordt aangetekend dat het aanbrengen van de isolatie dan volgens de door de Woningstichting gestelde normen moet geschieden. ..Wanneer de isolatiewerkzaamheden niet goed worden uitgevoerd, zal de WSL wel de huurverhoging door moeten bereke nen, maar zal de bewoner geen profijft hebben van de lagere strookkosten". aldus de heer De Jong over dit punt Wanneer de uitkomst van de enquête zodanig is dat kan worden besloten de woningen te gaan isoleren, zal waar schijnlijk in de maand maart van het volgend jaar met de werkzaamheden gestart worden. Het streven van de Woningstichting is om voor de volgende winter de woningen geïsoleerd te heb ben. De agenda voor de aanstaande en volgende week te houden voorlich tingsavond ziet er als volgt uit: Opening door de voorzitter, algemene voorlich ting over isolatie door het Gasbedrijf Centraal Nederland; informatie met be trekking tot het plan door de adviseur van de Woningstichting. Na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van vra gen LEUSDEN De werkgroep Mid- den-en Kleinbedrijf vergadert aan staande donderdag vanaf 20.00 uur in de raadszaal van het gemeente huis, Hamersveldseweg 2. Deze avond zal afscheid worden genomen van de heren Spaans, Hendriks, die belden aftreden als lid, en Spanjers- berg die de werkgroep de afgelopen maanden op de hoogte hield van de voortgang in de bouw van hoofdcen trum Hamershof. De agenda voor deze vergadering luidt: 1. Opening. 2. Mededelingen 3. Informatie betreffende a Bureau Bedrijfscontacten Utrecht (BBU); b. Overzicht van kredietvormen Midden- en Kleinbedrijf; c. Subsidieregeling winkelvoor zieningen kleine plattelands kernen 1980. 4. Verslag van de vorige vergadering (16 oktober 1980). LEUSDEN Sinds geruimde tijd onderhoudt een groep vrijwilligers met bewoners van het verpleeghuis Lisidunahof een zogenaamde adop tierelatie. Dat is een wat geladen woord voor het regelmatig bezoeken afleggen door een vrijwilliger bij steeds dezelfde bewoner van Lisidu nahof. In het tehuis zijn ongeveer 160 bejaarden, waarvan een behoorlijk deel in aanmerking komt voor het onderhouden van zo'n adoptie- of bezoekrelatie. Op dit moment zijn er echter slechts zeven vrijwilligers die met een bewoner een dergelijke rela tie onderhouden. De leiding van Lisi dunahof hecht bijzonder veel waarde aan dergelijke relaties en vraagt dan ook met klem of meer inwoners van Leusden of uit de omgeving bereid zijn zich voor dit vrijwilligerswerk in te zetten. „Het opbouwen van een adoptiere latie kan in sommige gevallen een heel moeilijke zaak zijn voor de vrij williger, maar aan de andere kant kan zo'n relatie voor beide betrokkenen bilzondervppIwaardp hphhpn" licht te geneesheer-direkteur P J. Woort- man toe „Uiteraard kan deze vorm van regelmatig bezoek voor de be jaarde een plezierige vorm van afwis seling zijn op de dagelijkse bezighe den in het tehuis, maar de bezoeker kan even zo goed veel plezier aan de relatie beleven. Zo kan er ook samen gewandeld worden, gaan sommige vrijwilligers met de bejaarde wande len en worden er zelfs wel huisbezoe ken door de bejaarde afgelegd bij de vrijwilliger. En dan zie je soms dat in zo'n gezin plotseling de oma-figuur weer opduikt, wat vooral voor kinde ren van de vrijwilliger heel plezierig kan zijn." Helaas zijn echter, lang niet alle bewoners van Lisidunahof in staat zo ver te gaan in de relatie-opbouw, dikwijls moet het noodgedwongen blijven bij het ontvangen van de vrij williger in het tehuis. Op de vraag wat voor mensen zich met het bejaardenbezoek bezig hou den antwoordt de heer Woortman dat het vooral wat oudere vrouwen zijn, wat ook wel begrijpelijk is omdat hun belevingswereld en die van de be jaarde niet zo ver uit elkaar liggen Maar uiteraard zijn ook anderen welkom om aan het projekt deel te nemen Wel vindt er vooraf een ge sprek plaats met medewerkers van Lisidunahof, opdat men zeker weet dat de vrijwilliger zijn taak ook inder daad aan kan. PLANTENKAS Nog een probleem waarmee men in Lisidunahof kampt is de planten kas,die gerealiseerd zal worden op de binnenhof van het tehuis Vorig LEUSDEN Het aan de Bavoort- seweg gelegen verpleeghuis voor psychogeriatrische patiënten Lisidu nahof is door het Ministerie van Volksgezondheid aangewezen een aantal bejaarden dagbehandeling te gaan bieden. De dagbehandeling is bestemd voor die bejaarden die nog niet In aanmerking komen voor opna me in een psycho-gerlatrlsche in richting, maar door hun geestelijke toestand wel bijzonder veel aandacht en hulp van hun omgeving nodig hebben. In verpleeghuis Lisidunahof worden geestelijk gestoorde bejaar den opgenomen. Bij de vorm van dagbehandeling zoals die door Lisidunahof in de na bije toekomst gerealiseerd gaat wor den zullen bejaarden thuis worden opgehaald en van ongeveer 09 00 tot 16.00 uur in een nieuw te bouwen gedeelte de dag doorbrengen Er zal voor hen een speciaal aktiviteitenbe- geleidingsprogramma worden opge zet. waarbij de vaste bewoners van het tehuis niet betrokken zullen wor den. De aktiviteiten van de bejaarden in dag- en in volledige behandeling zullen strikt gescheiden worden ge houden Wanneer dat nodig zou zijn kan ook in het programma voor dag behandeling fysio- en ergotherapie worden opgenomen Uit een in de regio ingesteld onder zoek is komen vast te staan dat er in de dagbehandeling plaats moet ko men voor zeventien bejaarden Ge zien in het licht van de huidige bezui nigingsplannen moet de uitbreiding met minimale middelen worden gere aliseerd Dat geldt, aldus genees- De voorzijde van het psychiatnsch-geriatrisch verpleeghuis Lisidunahof. Aan deze zijde van het gebouw zal de toekomstige uitbreiding voor dagbehande ling worden gerealiseerd. heer-oirekteur P J. Woortman, niet alleen voor de nieuwbouw, maar ook voor de uitbreiding van het perso neel Deze uitbreiding moet in veel gevallen worden gezocht in part time banen. De uitbreiding van het gebouw zal met ongeveer 200 vierkante meter geschieden, dat is de netto ruimte die er nodig is voor de opvang van de zeventien patiënten. Deze vorm van opvang van psycho-geriatrische be jaarden is niet nieuw, zij wordt elders al langer toegepast. „Het is de be doeling", aldus de heer Woortman, „op deze wijze de bejaarde zo lang mogelijk toch nog enigszins te laten functioneren in de samenleving Wanneer met de bouw van de uit breiding kan worden aangevangen is op dit moment nog niet te zeggen. Een dezer dagen kwam het eerste schetsplan op tafel, aan de hand waarvan behoeften en wensen verder zullen worden ingevuld. 5 Marktgelden. 6 Stand van zaken met betrekking tot Hamershof. 7. Rondvraag 8. Sluiting. Elke vrijdagavond in november wildmenu bij Waterloo Destauranl Doornseweg 18 Leusderv (Leusderhei) voor reserveren tel. 033-15177 SCHERPENZEEL Zaterdag 8 november werd de eerste onderlinge wedstrijd gehouden door de leden van de Politie Honden Dressuur Ver eniging De Start, welke is gevestigd te Scherpenzeel. Dank zij de geweldi ge onderlinge samenwerking was het terrein waar de wedstrijden zouden plaatsvinden, zoveel mogelijk sneeuwvrij gemaakt. Nadat de voorzitter de heer W Hensen de deelnemers en de gasten had verwelkomd, konden de wed strijden beginnen De twee Achter velders, lid van de vereniging waren beiden present Het waren Herman van Nimwegen met Hassan en Bertus van Houten met Astor. Voor Bertus van Houten was het wel heel span nend omdat hij voor het eerst aan een dergelijke wedstrijd deel nam. Hij deed alleen mee aan de gehoorzaam heidsoefeningen Het voorwerp re vieren dat als eerste aan bod kwam, gaf geen enkel probleem op, dit ten gevolge van de sneeuw die was blij ven liggen. De twee debutanten. Bertus van Houten en Cees van Eist, gingen vrij gelijk op. Dit bracht voor die twee wel heel wat spanning mee, maar in het verdere verloop van de wedstrijden liep Van Houten toch wel iets uit op zijn concurrent. Zeker mag hier ge noemd worden de goede prestatie wat betrreft het algemeen appèl en de wijze van voorbrengen Van Houten wist hiervoor de maximaal aantal te behalen punten te scoren. 2 maal een 10, terwijl Van Eist werd beloond met een 8 en een81/2. Tijdens de middag wedstrijden werden er door iedereen hier en daar puntjes verspeeld Inde loop van de middag bleek al dat Herman van Nimwegen met zijn in middels bekende Hassan, de meeste punten zou vergaren. Om ongeveer vier uur was de strijd gestreden en konden de keurmeesters, de heren Van de Lustgraaf uit Oosterbeek en Jetten uit Scherpenzeel. aan hun re kenwerk beginnen. Bij de bekendma king van de uitslagen bleek dat de beide Achtervelders met de eer wa ren gaan strijken Winnaar van de afdeling I wedstrijd werd Bertus van Houten met Astor met 80 punten en in de afdelingen len III en Appèl WvW totaal werd Herman van Nimwegen met 404 punten Hij werd hierdoor clubkampioen Ook wisten beiden nog een extra prijs in de wacht te slepen Herman van Nimwegen kreeg een extra prijs voor het beste pak- LEUSDEN De werkloosheid on der mannen Is ook in de maand oktober toegenomen, zo blijkt uit cijfers van het gewestelijk arbeidsbu reau Amersfoort waar de mutaties op de arbeidsmarkt in de gemeenten Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Eemnes, Leusden, Soest en Wouden berg worden geregistreerd. In dit ge west werden de afgelopen maand 133 mannen werkloos, waarmee het totaal is gekomen op 1718. De werk loosheid onder vrouwen daalde licht, met 19, tot 1134. Het aantal openstaande vacatures daalde in de maand oktober tot een absoluut dieptepunt, 648 Dat is nog geen derde gedeelte van de open staande vraag in september 1979. In het gewest Amersfoort is op dit mo ment 3,58 procent van de manlijke beroepsbevolking zonder werk, dat was vorig jaaroktober nog maar 1,92. Het percentage werkloze vrouwen is op dit moment 7,56, dat was vorig jaar nog 5,42 In Leusden zijn op dit moment 110 mannen zonder werk en 73 vrouwen. Een maand eerder waren die aantal len respectievelijk nog 103 en 73 De vraag naar arbeidskrachten in Leus den daalde in de afgelopen maand met 7 tot 30. Een jaar geleden be stond er nog een vraag van 109 Rozendaallaan 9 Leusden-C. jaar wera aoor ae Lions-afdeling Leusden een aktie op touw gezet waarvan de opbrengst onder andere bestemd was voor de bouw van die kas, dat was de aktie „Leusden aar dig vaardig" Maar ook met die bijdra ge zou een groot deel van de bouw door personeel van Lisidunahof moeten worden gerealiseerd en juist in die periode bestond het merendeel van het personeel lit vrouwen, waar van niet verwacht kon worden dat zij die bouwwerkzaamheden zouden verrichten. Nu heeft men inmiddels plannen gesmeed met de Amersfoortse HTS om de kas alsnog af te bouwen Leerlingen zullen de afbouwwerk- zaamheden verrichten en Lisiduna hof zal de gebruikte materialen ver goeden Wanneer die plantenkas gereed is kunnen de bewoners van Lisiduna hof daar wat eenvoudige werkzaam heden uitvoeren, maar daarbij moe ten zij wel worden bijgestaan door een of meer vrijwilligers Van die vrijwilligers wordt verwacht dat zij regelmatig wat onderhoud aan de planten kunnen en willen verrichten en dat zij zo nu en dan eens met de bejaarden de kas in willen gaan Belangstellenden die Iets voelen voor deelname aan een van beide projecten of meer informatie wensen, kunnen contact opnemen met Lisi dunahof, Bavoortseweg 99, telefoon 942224. werk met 252 punten, hierin te beha len in totaal 255 punten, en Van Houten kreeg zijn extra prijs voor het beste appèl en beste wijze van voor brengen met 20 punten, het totaal te behalen aantal Door het winnen van het clubkam pioenschap kwam Van Nimwegen in het bezit van de door de B.D.U. be schikbaar gestelde wisselbeker en kreeg Van Houten de door N B A (Nimwegen Beveiliging Achterveld) beschikbaar gestelde beker. Deze wedstrijd was de laatste van het seizoen Hassan gaat nu wat meer rust krijgen. Het is wel verdiend na zo'n succesvol seizoen. Hassan werd 1e tijdens de selectiewedstrijden in de Prov Utrecht, 8e op de Neder- j landse kampioenschappen, behaal de de 1e plaats bij de kringkampioen schappen van de provincie Gelder land. werd reserve kampioen van de Provincie Utrecht en behaalde tot slot ook nog het kampioenschap van de eigen club De Kroon heeft besloten het raadsbesluit tot benoeming van Rijer van Gooi tot gemeentesec retaris van Leusden niet te ver nietigen, zo is dezer dagen of ficieel bekend geworden. In de gemeenteraad en de naaste om geving daarvan zullen een aantal mensen vast en zeker opgelucht adem gehaald hebben, voor zover men althans al niet eerder met de inhoud van het besluit bekend was. Niemand kende echter tot nog toe de overwegingen van de Kroon, op grond waarvan deze kwam tot zijn besluit. En juist die overwe gingen zijn een kritische be schouwing waard. Want dat de Kroon zijn besluit, of men daar nu gelukkig mee is of niet, krachtig heeft onderbouwd, kan niet ge zegd worden. De Kroon erkent dat bij de be noeming van Van Gooi is afgewe ken van artikel 102 van de Ge meentewet. Maar, zo laat de Kroon de minister van Bin nenlandse Zaken berichten, dat is geen reden om tot vernietiging van het raadsbesluit over te gaan. „daar de gevolgde procedure de volledige instemming had van de raad". Dat nu lijkt ons een opvallende overweging. Moeten wij hier uit begrijpen dat een college van b. en w. of een ander gemeentelijk orgaan de wet terzijde mogen stellen, wanneer dat maar ge beurt met instemming van de raad? Dat zou een uiterst verre gaande uitspraak van de Kroon zijn en het lijkt nauwelijks voor stelbaar dat dat in deze uitspraak gelezen mag worden. Niettemin Is het de enige overweging, die in de brief van de minister wordt ge noemd. Opmerkelijk is bovendien dat de overweging inhoudelijk niet geheel in overeenstemming met de waarheid is. Vijf leden van de gemeenteraad onthielden zich van stemming, omdat zij, naar zij later verklaarden, de gevolgde procedure „te smal" hadden ge vonden. Uit in de Leusder Krant gepubliceerde fragmenten van het verslag van een besloten commissievergadering over de benoeming van de gemeente secretaris bleek, dat de betref fende raadsleden die bezwaren ook al eerder kenbaar hadden gemaakt. Kun je dan op dit mo ment nog spreken van een proce dure, die de volledige instemming had van de raad? Wij dachten van niet. Nu moet bovenstaande niet worden opgevat als een pleidooi voor het wél vernietigen van het benoemingsbesluit. We kunnen ons best voorstellen, dat er geen aanleiding is voor de Kroon om daartoe over te gaan. Bijvoor beeld omdat het moeilijk wordt om van een college te verlangen een tweevoudige voordracht te doen, wanneer de persoon die als tweede op de voordracht zou ko men te staan, zich terugtrekt. In feite is dat, wat er in Leusden ge beurd is, zij het dat er nooit twee kandidaten daadwerkelijk gesol liciteerd hebben. Dergelijke overwegingen - er zijn er wellicht meer - schijnt de Kroon echter niet gehad te heb ben. Wat wel genoemd wordt is een op het eerste gezicht discu tabele en inhoudelijk aanvecht bare overweging, waarmee de rechtszekerheid van de burger niet gediend wordt. Dat is temeer te betreuren, omdat er voor diezelfde burger geen mogelijk heid is het besluit bij een hogere instantie te laten toetsen. MARNIX KREYNS LEUSDEN Donderdag 20 no vember komen de leden van de Ge meenschappelijke Schoolraad voor het Openbaar Onderwijs in 't Palet in Leusden-Zuid in vergadering bijeen. Aanvang van die vergadering is om 20.15 uur. Op de agenda staan de volgende zaken: 1.Opening. 2.Verslag van de vorige vergade ring 3.Mededelingen 4. Ingekomen en uitgegane stukken. 5 Aanvulling dagelijks bestuur 6 Benoeming werkgroep Onder wijs 7. Verhouding werkgroep Onderwijs en Schoolraad 8. Woonwagenkinderen 9 Godsdienstonderwijs 10.Vacature regionale Schoolraad. 11.Instandhouding Wip-Wap 12.Vaststelling bedrag per leerling. 13.Verkeers- en vervoersplan veilige schoolroutes 14 Rondvraag en sluiting. De vergadering in de maand de cember is verschoven naar de vijf tiende. Die vergadering zal plaatsvin den in de raadszaal van het gemeen tehuis

Leusder Krant | 1980 | | pagina 3