SMTr Popgroep „Dinges" zaterdag bij Klont STORT Curtffcf Leusdense schakers op winst Zondag muziek concours in Achterveld VOETBAL 'V VOORSPEL HOCKEY VOORSPEL leusalen kmnt Roda klopt Horst Weer winst voor Leos (Streek)derby's Biljarten in Leusden Avanti-dames bleven overeind Uitslagen S.V.A.-jeugd Geslaagde ontspannings avond bewoners St. Jozef Uitslagen Bridge Club Leusden 21 november wandel-puzzel- tocht S.V.A. jeugd Zoethoudertjes? LEUSDEN/ACHTERVELD - Aan nemend dat het a s weekeinde weer gevoetbald kan worden, beginnen wij weer met het programma van de zater dagse 1e klasse A en dat luidt: Barneveld - Hulshorst Stroe - Veensche Boys SEC - Hees Roda '46 - Horst Unicum - VOP DVSA - Eemnes Een aantrekkelijke wedstrijdenreeks met op het eerste gezicht vooral winst kansen voor de thuisclubs Dat Bar neveld zal verliezen, wordt zelfs niet in Hulshorst aangenomen. Daarvoor zijn de bezoekers te onproductief In Stroe gaat het spannen voor de club van Ruud Maas, want de Boys uit Nijker- kerveen komen op bezoek Het betreft de topper van de nummers 1 en 2 op de ranglijst met vrijwel gelijke kansen De vraag is voorts, of Veensche Boys haar ongeslagen record weet te behouden Wij gokken vooralsnog op een pun tenverdeling In de Soester derby is Hees. heel wat beter geklasseerd dan SEC. de favoriet De wedstrijd gaat in hoofdzaak tussen de minst gepasseer de achterhoede (van Hees) en de vlotte schutters van SEC Roda moet. zonder onderschattingsverschijnselen, vrij gemakkelijk kunnen winnen van het be zoekende Horst, dat nog maar eenmaal (in en tegen Eemnes) winnend de grasmat kon verlaten. Unicum weet in de polder wel raad met VOP en in Amerongen krijgt Eemnes opnieuw een kansje op de eerste overwinning. In de zondagse 1e klasse A wordt gespeeld Zeist - Actif Achterveld - Lelystad de Zebra's - ASV Veensche Boys - Naarden Sporting - Laren DWSM - Barneveld De afdeling bestaat nog steeds uit zes sterkere en evenveel zwakkere ploegen Uit de eerste groep spelen DWSM (nog steeds zonder nederlaag) en Barneveld in Maarsen tegen elkaar De oostelijke ploeg zal daarbij wel defi nitief op afstand worden gezet De zeer productieve Zeisters zien wij gemakke lijk winnen van Actif en Achterveld krijgt het opnieuw erg moeilijk met Lelystad op visite Meer dan een gelijkspel lijkt er in eerste instantie voor de oranjehem den niet in te zitten. De Zebra's hebben weinig moeite met ASV. maar Veen sche Boys des te meer met het be zoekende Naarden. De mannen van Jan Drost zijn tot dusverre de minst scorende formatie uit hun afdeling. In Utrecht blijft Sporting-Laren dicht bij een gelijkspel. In 1B omvat het programma: DVSU - RUC Bunnik - Roda '46 Schalkwijk - KVVA KDS - Odijk Amsvorde - Domstad Maluku Muda - Soesterberg Van de vier best geklasseerde ploe gen komen Amsvorde en Domstad te genover elkaar. Voor de spanning in de competitie zou een zege van de be zoekers niet slecht zijn, maar wellicht hebben de keistedelingen daar andere gedachten over. Onze voorkeur gaat ook uit naar de Amersfoorters Het nog ongeslagen Soesterberg zal ook met Maluku Muda wel raad weten (als de wedstrijd tenminste doorgaat), al lijkt in Barneveld een verrassing niet uitge sloten. DVSU verliest de domstedelijke derby tegen RUC, KDS klopt het naar Utrecht komende Odijk en Schalkwijk krijgt aan het Amersfoortse KVVA een gelijkwaardige tegenstander. Rest nog Bunnik-Roda, met eveneens kans op een verrassend resultaat. Zo mag je een eventuele Leusdense nederlaag toch wel noemen? Zover is het echter nog niet en eerlijk gezegd zien wij de winst toch wel naar Leusden verdwij nen Zeker als de Buiningparkers vanaf net beginsignaal van scheidsrechter J C van Zenderen volop in de aanval gaan en blijven. LEUSDEN/CENTRUM - Beide standaardteams van de volleybal vereniging Leos hebben zaterdag gemakkelijke thuiswedstrijden ge had. In de sportzaal Groenhouten werd bijna uitsluitend „eenrich- tingsvolleybal" gespeeld met zowel voor de heren als voorde dames een klinkende zege. Heren 1 speelde tegen het laag op de ranglijst staande Renswouw en won moeiteloos met 15-115-2 en 15-9 In het verleden kon Leos zich nog wel eens niet onttrekken aan zwak spel van de tegenstanders (met vaak een ne derlaag als gevolg) maar ditmaal gaven de Leusdenaren - vooral Henk Frieling blonk uit - met sterk aanvallend en technisch goed spel gedurende het ge hele treffen de toon aan. Dames 1 had evenmin moeite met het jeugdige Zelky 3 uit Harderwijk. Na een aanvankelijk kleine achterstand werden de eerste en de tweede set vlot met 15-9 en 15-7 gewonnen In de der de set kwam spelverdedigster Fia van Dijk voor Betty Klave in het team Door het wegvallen van de enorme routine van laatstgenoemde speelster kreeg de thuisclub moeite bij het uitvoeren van de ingestudeerde spelpatronen. maar uiteindelijk werd ook deel drie van de wedstrijd met 15-11 door Leos gewon nen. Het is te hopen, dat de dames in opgaande lijn kunnen aanhouden. LEUSDEN/CENTRUM - Voor de bondscompetitie ontving het reser veteam van Leusden het vijfde gar nituur van de S.V. Utrecht. Met een royaal verschil van 61 31 /2 bleef de winst op het Buiningpark. Van San ten en Van Dokkum toonden zich goede gastheren en lieten de winst aan de visite. Van der Harst, Kroes en Valkenburg namen genoegen met remise en De Jager, Zijlstra, Agter- berg, Sieswerda en Bunt zorgden voor de uiteindelijke Leusdense ze ge. De steeds spannender wordende huiscompetitie is inmiddels voor een derde deel achter de rug. De resultaten van de dinsdag ge speelde partijen waren: L de Rijke-B Uneken 1 1 H Fröberg-H Vossebeld 1-0 N Loning-Springer 1-0 O. Harlaar-E Halkes '/z-'/z W Schouten-R. Zelle 0-1 J. Boemaars-L Boogaard 1-0 J v.d. Tang-W v.d Wetering 0-0 K. Linse-D van Ooik 0-1 A Rietveld-H. Mus 1-0 W v Moosel-J v.d Weyden afg H. v Egdom-H. Leclercq 0-1 Mw Hooyer-A. v Kuipers 0-1 C Veenendaal-P Sonder 0-1 W v.d. Berg-J. v d. Moer 0-1 A Lieshout-Bijleveld 0-1 T. Wuts-E Jansen 0-1 Westerveld-G. te Winkel 0-1 G. v. Beek-Gerrits 1-0 L. Buurlage-R Venema 1-0 Voor de huiscompetitie van de jeugd werden gespeeld T. Wuts-R. Kempe 1-0; E. Zijlstra—G Geerders 1-0; J v.d. Spek-R Schmitz 0-1R van Beek-S. Berg 'fc-'fe; T. van Garderen-A. v.d. Vliet 'fe-Vz; R. van Maanen-T. van Heygen 1-0; Z Vroon-R. Staal 1-0; T Bloemhof-R Louwen 1-0, J de Ja- ger-R Stienen 1-0; R Berg-B. War- menhuizen 1-0; R. v d Moer-P de Ja ger 0-1 LEUSDEN/CENTRUM - Voor het ingaan van de winterstop krijgen de hockeyers a.s. zondag nog een vol ledig programma en op 30 november een aantal inhaalwedstrijden af te werken. Achter de wedstrijden van het ko mende programma hebben wij tussen haakjes de resultaten uit de eerste helft van de competitie geplaatst Tempo - Deventer 2-1 Groningen - HVA 4-4 Hilversum - Be Fair 1-2 Kameleon - Leusden 2-1 Quick Stick - GHBS 2-2 Zo te zien een interessante wed strijdenreeks van louter (streek)derby's en verrassingen zijn dan bijna zeker. Het rijtje begint met het oostelijke tref fen van Tempo en Deventer in Zwolle. Het meest voor de hand ligt een herha ling van de eerste uitslag en derhalve een kleine zege voor de thuisploeg. In de Martinistad lijkt ook nu een pun tenverdeling bij Groningen-Assen mo gelijk HVA zal toch eens wel een over winning willen boeken, maar die zien wij hier nog niet zitten Niet ver van een draw ligt het resultaat van desgooische derby met Hilversum als gastheer Leusden moet in Hilversum de moeilijke uitwedstrijd spelen tegen koploper Ka meleon. dat thuis nog ongeslagen is met twee overwinningen en drie gelijke spelen Dat zouden er wel eens vier kunnen worden, hoewel volgens Bar- tjes Kameleon duidelijk de beste pa pieren heeft. Wij houden ons aanbevo len voor een vroege sinterklaassurprise en dat hoeft nog niet eens een Leusdense overwinning te zijn Bijna zeker is in Herenveen de winst van Quick Stick op de bezoekende Gronin ger HBS-ers afd. pupillen Roda D1 - Hoogland D1 13.00 Hooglanderveen D1 - Roda D2 v. 12 15 Roda D3 - Spakenburg D3 12.00 Hoogl veen D2 - Roda D4 v 11 15 Roda D5 - Quick D4 10.00 IJsselmeerv. D6 - Roda D6 v 11 00 VVZA D7 - Roda D7 v.12 15 VVZ'49 D4 - Roda D8 v.11.00 Roda D9 - KVVA D6 12.00 Roda E1 - Ijsselm vogels E1 13 00 Roda E2 - APWC E1 1100 Roda E3 - Spakenburg E3 11 00 Quick E4 - Roda E4 v 11.15 TOV E3 - Roda E5 v.9.00 Hoogland E5 - Roda E6 v 10.15 Roda E7 - Soest 11.00 Spakenburg F1 - Roda F1 v.9.00 VVZ'49 F1 - Roda F2 v 9.45 Roda F3 - Spakenburg F5 10 00 Spakenburg F4 - Roda F4 v.9.00 afd. junioren Sch 44 A1 - Roda A1 v 12.30 Hoogland A2 - Roda A2 v 14.00 Roda B1 - Hercules B1 15 00 Soest B2 - Roda B2 v.12 45 Hvc B2 - Roda B3 v.12 45 CDN C1 - Roda C1 v.12.30 Roda Limvio C2 15.00 Roda C3 vrij Roda C4 - Hoevelaken C4 13.45 Roda C5 - VVZA C6 13 45 Afmelden junioren op vrijdagavond tus sen 7 en 8 uur op tel. 942463. afd. zondag-periode progr. 23 no vember 1980. Bunnik 1 - Roda 1 14.30 Roda 2 - APWC 2 11.30 APWC 3-Roda 3 11.15 Roda 4 - Soesterberg 3 11.30 Roda 5 vrij Roda 6 - APWC 5 11.30 Quick 12 - Roda 7 10.^0 afd. zaterdag-periode progr. 22 no vember 1980 Roda 1 - FC Horst 1 14.30 Roda 2 - Loosdrecht 2 12.00 D.V.S. 6 - Roda 3 12 00 Roda 4 - Sparta 7 14.30 Roda 5 - Tersch Boys 5 12.00 VVOP 8 - Roda 6 10.00 Roda 7 - SDVB 8 10.00 Unicum 8 - Roda 3 12.00 Vrijdag 21 november: 19.30 uur 3e Roda-kaartavond in het clubhuis Zaterdag 22 november: 10 00 uur: badminton Castellum 4- Leusden 1 te Woerden. 14.30 uur voetbal Roda-Horst. BB- park 15.45 uur damesvolley Avanti-Zelky 5. Groenhouten 17.00 uur herenvolley Avanti-SH '71. Groenhouten 19 00 uur: badminton BVO 1 -Smash 2. Groenhouten. 19 10 uur korfbal Antilopen-DKV. de Koppel Zondag 23 november: 12.30 uur dameshockey Leusderv- Baarn, Valleipark. 14 00 uur: herenhockey Kameleon- Leusden te Hilversum 14.30 uur voetbal Achterveld-Lely stad, Kerstenspark. 14.30 uur Bunnik-Roda, te Bunnik 15 30 uur: waterpolo Vest-Haaien. te Bussum. LEUSDEN/CENTRUM - Het ka derteam van BV'75 heeft ook de der de en vierde wedstrijd van de com petitie gewonnen. Woezik uit Wych- chen werd in de Rosmolen met 5-1 geklopt. Wim v.d. Berg en Cees Sprangers hadden weinig moeite met hun tegenstanders, terwijl John Kramer dankzij 50 caramboles in de laatste twee uit verloren positie nog remise wist te bereiken. In Ravestein tegen KOT pakten Wim v.d. Berg en John Kramer de winst. Fa ke Schonewille kreeg slechts 8 beurten van zijn opponent en dat was te weinig voor hem. Doch BV75 won de wedstrijd met 4-2 In de jeugdcompetitie gaat het nog steeds niet zo goed voor de jon gelui van de Rosmolen, al kwam het 2e team in de vierde wedstrijd tot winst De laatste uitslagen waren Voor de Wind 1 - BV75 1 5-2 Interlokaal 1 - BV 75 2 5-2 BV'75 1 - Entré 1 0-7 BV'75 2 - Tramzicht 2 5-2 Op 22 november worden gespeeld Tramzicht 1 - BV'75 1 en de Krim 2 - BV'75 2. ERMELO - Vrijdagavond was Din- doa in Ermelo de opponent van de nog altijd ongeslagen Avantie-vol- leybaldames. Verwacht werd, dat de Achterveldse ploeg (met drie inval sters) het nog wel eens erg moeilijk zou krijgen en dat is ook gebeurd. De eerste set kwam in handen van Avanti. Zonder veel moeite werd „de 15" bereikt. De tweede had echter een heel ander verloop Dindoa, ingespeeld op het vertragende spel van de Achterveldse dames, werd vrij gemakkelijk winnaar en daar bleef het niet bij. want ook in de eerste set liet de thuisploeg er geen gras over groeien Voor het eerst in de ze competitie kwam Avanti op setach terstand. In de vierde en laatste set speelden de bezoeksters alles of niets. Wel riskant maar het lukte en zeer ver dienstelijk werd toch nog een gelijkspel uit de Calluna-sporthal weggesleept Knap werk, na drie sets in een laag ACHTERVELD - Zaterdag a.s. 22 november organiseert Klont een op treden van de popgroep „Dinges" in de Moespot. Het is al weer even ge leden dat bij Klont levende muziek te horen en zien was, want na het suc cesvolle optreden van Pop the Question is het lange tijd stil ge weest. Daar moet nu verandering in gaan komen, want Klont is van plan bands een vaste plaats in het pro gramma te gaan geven en weet zich daarbij gesteund door het comité Tourpop. De leden van „Dinges" hebben el kaar ruim twee jaar geleden ontmoet bij de BAM (Bond Amersfoortse Musici). Na een eerste kennismaking met el- kaars muzikale interesse is de band begonnen een eigen repertoire op te bouwen. Na enige kleine optredens maakte de groep haar debuut voor een groot publiek tijdens de oudjaar-popak- tie in de Flint. Daarna is hard gewerkt aan de verdere uitbouw van het reper toire en de band heeft veel podiumer varing opgedaan met optredens onder de meest uiteenlopende omstandighe den. zodat nu in bepaalde kringen de band is omgedoopt tot Simon Kamikaze en de Streetcornerworkers. MENTALITEIT Al vanaf het eerste begin kwam voor de band het plezier met de muziek op de eerste plaats Simon „sterrek wer- rek' Luyteraar (bas) wil als muzikant werken met mensen en situaties „Er moet kontakt zijn tussen het publiek en de groep, dan weet je als muzikant waar je mee bezig bent Wij hebben bijvoor beeld veel gespeeld op buurtfeesten en voor jongerengroepen. Als je dan merkt dat je met je muziek die hele boel wat op kunt peppen en je merkt de waardering ervoor, dan geeft dat veel voldoening. ORIGINEEL De muzikale richting van Dinges laat zich moeilijk omschrijven (de naam zegt het eigenlijk al). Onmiskenbaar zijn reggae- en ska-invloeden aanwezig, maar de band kenmerkt zich toch vooral door de heel eigen sound die hieraan gegeven is Naast wat Engelse speelt de groep ook een aantal Nederlandsta lige nummers, niet altijd even verstaan baar. maar wel swingend De bezetting van „Dinges Peter en Fred - guitar. Hennie en Yvonne zang, Roland drums en Simon bas. De groep wordt verder vergezeld door de uit Bra bant afkomstige percussionist Björn Esca en discjockey Henk Rocksoff ACHTERVELD - De uitslagen van zaterdag 15 november van de S.V.A. afdeling jeugdvoetbal luiden: junioren Cobu Boys A1 - Achterveld A2 2-1 pupillen A P.W C F1 - Achterveld F1 3-1 meisjes Minerva - Achterveld 0-4 Alle overige jeugdwedstrijden werden afgelast programma voor zaterdag 22 novem ber junioren Achterveld A1 - Limivo A1 14.30 uur Achterveld A2 - Quick A3 15 00 uur SEC. BI - Achterveld B1 15 00 uur Achterveld B2 - Quick B4 13 45 uur Achterveld C1 - Spakenburg C215.00 uur AchterveldC2-A.P.WC C313.45uur pupillen H V C. D1 - Achterveld D1 13.00 uur Achterveld D2 - Hoevelaken D413 00 uur S E C. D2 - Achterveld D3 13.00 uur S E C E1 - Achterveld E1 13 00 uur V V Z. 47 E3 - Achterveld E2 13.00 uur Achterveld F1 - K V V A F212.00 uur Achterveld F2 - V.V.Z A. F3 13.00 uur meisjes St Boys - Achterveld 10.00 uur ACHTERVELD - Door de bewo nerscommissie werd er voor de be woners van Sinecura weer een ont spanningsavond georganiseerd. De directeur opende de avond met een hartelijk welkomstwoord tot de aan wezigen. Hij was zeer verheugd dat de opkomst ditmaal zo groot was. Mogelijk was het optreden van een Hooglander mede de oorzaak dat er zoveel aanwezig waren. Hij wenste alleen een heel gezellige en ont spannen avond toe. Hierna was het de beurt aan Boer Bart en zijn doch ter Sjaan uit Hoogland die de avond verzorgden. Beiden hadden al heel spoedig de stemming erin. Boer Bart zong een aantal zeer leuke liedjes, waarbij de refreinen al spoedig door de aanwezi- tempo te hebben gespeeld, op een ho gere versnelling overgeschakeld en met dat hoge tempo kwam Dindoa in de problemen De ploeg maakte te veel fouten en hielp Avanti haar ongeslagen record te behouden Zaterdag werd weer in Groenhouten gespeeld: om 15.45 uur tegen Zelky 5 uit Harderwijk. LEUSDEN - Vorige week don derdag werd door de leden van Brid ge Club Leusden gespeeld voor de interne competitie. Er werd gespeeld in de groepen A en B en de uitslagen waren: Groep A 1 Echtpaar Luyendijk 60 71 2/3 Echtpaar Kruseman 58.21 2/3 Dms Gout-Donkers 58 21 4 Echtpaar Smink 57 14 5. Echtpaar Hofman 56.79 6. Hrn Bloemendal-Koster 56.43 Achtervelds nieuws gen werden meegezongen Boer Bart begeleidde zich zelf met zijn gitaar ter wijl zijn dochter hem op de piano muzi kaal bijstond Behalve met zijn liedjes vermaakte hij de aanwezigen ook met zijn sketches die vele malen de lach spieren goed in beweging brachten. Vooral zijn sketch over zijn verblijf in het bejaardentehuis werd met een dave rend applaus beloond. Dit optreden werd afgewisseld met een klein toneelstukje, opgevoerd door enkele leden van de personeelsvereni ging van het huis Het stukje speelde zich af in de wachtkamer van een ziekenhuis Netty, die in blijde verwach ting was was met haar echtgenoot, ge speeld door Truus. waren in het zieken huis beland Netty was bij de dokter binnen terwijl de echtgenoot zeer ze- überaal Leusden", chauvinis tischer dan elk ander Leusdens club blad. bakt ze wel bruin! Ik kon mijn ogen met geloven bij het doorlezen van het novembernummer van het lokale WD-blad Een voorbeeld van onwaar heid in optima forma - elders wordt zoiets hersenspoeling genoemd - is de navolgende passage uit L.L: Mis schien zou de indruk kunnen bestaan, dat er nog van alles in ons dorp voor verbetering vatbaar is. Niets is minder waar. Wij leven in een prachtig dorp, eigenlijk één grote tuin met een bloei end verenigingsleven". Het staat er zwart op wit en ik vraag mij nu werkelijk af, of de schrijver ven dit stukje proza wel helemaal in orde is Of zou hij deze klmklare onzin klakkeloos hebben overgenomen uit wellicht in Zoeter- meer of Almere verschenen WD-pro- pagandablaadjes? Daar komen de (sport)verenigingen weinig te kort. In Leusden - het is niet voor het eerst en evenmin voor de laatste keer, dat ik hierop de nadruk leg - hebben de clubs allemaal nog heel wat nodig voordat er een redelijke tevredenheid kan heersen. Het tekort aan accommo datie is afschuwelijk groot en dat wordt jaar na jaar alleen maar groter. Ik weet, dat niet alles ineens kan worden op gelost en ook, dat niet al onze politieke partijen staan te dringen om het ac commodatietekort op te heffen. De meeste groeperingen doen veel te weinig voor de zo noodzakelijke sport clubs maar houden dat zoveel mogelijk binnenskamers. Alleen de liberalen maken er zo n poeha van en bovendien met een air, alsof de oorzaak van de volledige tevredenheid" van de Leusdense sporters uitsluitend bij hen dient te worden gezocht. Je zou er warempel spijt van krijgen als je in het verleden op die partij hebt gestemd Dat alleen maar sportuitslagen in de krant zijn te vinden, is nog zo'n bewe ring, die slaat als een tang op een var ken. Reacties op achtergrondinforma tie bewijzen het tegendeel De sport leeft volop in Leusden, ondanks talloze niet nagekomen beloften van over heidswege. Tenslotte één vraag: Hoe staat het nu met het gesprek, dat onze I liberale wethouder al weken geleden zou arrangeren met de enige Leusde- naar, die de uitbreiding van het Bur gemeester Buiningpark alzo lang weet tegen te houden. Komt daar nog wat van of valt ook die toezegging in de categorie zoethouders? PC. Groep B: 1 Mevr Reynen-Hr Sweep 63.33 2. Echtpaar Schutrups 60.00 3. Hrn Merkelym-Schuyl 59 58 4. Dms. Stokvis-De Jong 55 83 5/6. Echtpaar v Rooyen 52.50 5/6. Dms. Baede-Salomons 52.50 nuwachtig steeds door de wachtkamer heen en weer liep Hij werd steeds door een in de wachtkamer verschijnende verpleegster, gespeeld door Jan. die als verpleegster verkleed was. gerust gesteld Uiteindelijk was het dan zover. De verpleegster kwam de zenuwachti ge vader mededelen dat de eerste er was Dit zo tot viermaal toe Het stuk werd zodanig gespeeld dat de aanwezigen in de veronderstelling werden gebracht dat er vier babys wa ren geboren Dit bleek echter niet zo te zijn. Netty was niet in de verloskamer geweest, maar bij de tandarts, waar haar vier kiezen waren getrokken De spelers werden met een daverend ap plaus beloond. De avond werd besloten met een dankwoord door de voorzitter van de bewonerscommissie, de heer Van Wegen. Hij dankte alleen voor hun aanwezigheid en in het bijzonder boer Bart en zijn dochter en de leden van de personeelsvereniging voor de zeer leuke en ontspannen avond die zij had den verzorgd ACHTERVELD - Dit jaar bestaat de Achterveldse muziekvereniging Door Wilskracht Sterk 45 jaar. Om dit jubileum niet onopgemerkt voorbij te laten gaan zal er zondag 23 novem ber in de R.K. kerk een muziekcon cours worden georganiseerd. Dit concours is in samenwerking met de Aartsdiocesanen bond voor mu ziekgezelschappen, St. Willibrord. Aan het concours zal door negen muziekkorpsen worden deelgenomen die uitkomen van de laagste tot bijna de hoogste afdeling. De aanvang is om 13 00 uur en hejt concours zal om onge veer 17.30 uur eindigen De deelnemende verenigingen ko men in hoofdzaak uit de Gelderse Ach terhoek. Dit komt omdat daar de meeste verenigingen zijn aangesloten bij deze bond Er zijn ook deelnemende verenigingen uit de provincie Utrecht, zoals de muziekvereniging Ceacilia uit Hoogland Dankzij de medewerking van het kerkbestuur en het Bisdom is het moge lijk dit concours nin de St. Jozefkerk te houden. De akoestiek in deze kerk is uitstekend. Dit is gebleken toen vijf jaar geleden in dit gebouw ook een con cours werd georganiseerd. De jury bestaat uit drie personen be kend in de muziekwereld en dus ter zake zeer deskundig. Het belooft die middag een heel muzikale happining te worden, waar voor de muziekliefheb bers heel wat te genieten is ACHTERVELD - Door het jeugdbestuur van sportvereniging SVA wordt er vrijdagavond 21 no vember een puzzel wandeltocht georganiseerd. Hieraan kunnen alle leden van de junioren elftallen van A1 t/m C2 deelnemen. Om 19.00 uur wordt er vertrokken vanaf de kantine van het Kerstensportpark. De deelnemers worden wel verzocht op tijd aanwezig te zijn. Het is de be doeling dat er een zaklantaarn en een pen wordt meegebracht. Goed en wa terdicht schoeisel aantrekken wordt wel aanbevolen. Voor de beste lopers is weer een aantal leuke prijzen te win nen J

Leusder Krant | 1980 | | pagina 7