"Welnee. Ik spaar toch bij de Bondsspaarbank. Nou, dan heb je het zo bij elkaar!" "Zo, mooi spulletje heb je daar! 'n Prijsje gewonnen zeker...?" Alle zaken voor alle mensen. Een koperen-, zilveren- of gouden huwelijksfeest vieren? Dat kan. Piekfijn zelfs! OpDeKampnorst. 4 jVf- De Kamphorst BV f Als u van plan bent in 1981 weer wat aan studie te gaan doen [ld Opleidingen LDJ Bedrijfstrainingen Inderdaad. Sparen bij de Bonds spaarbank, dat gaat zo gemakkelijk. Voor u het weet staat er 'n flink bedrag op uw rekening. Want de Bondsspaar bank is van oudsher dé spaarspecialist. Bovendien heeft de Bondsspaar bank zo'n verscheidenheid aan spaarvormen, dat er voor iedereen een spaarvorm op maat is. Kijkt u bijvoorbeeld maar eens naar de Girospaarrekening, nieuw van de Bondsspaarbank. Da's handig. Zo'n Girospaarrekening. U krijgt niet alleen een fikse rente, op dit moment 6%, uw geld blijft toch altijd beschikbaar. Tot f 5000- per kalendermaand. Mocht u meer geld nodig hebben, dan spreekt u dit gewoon 30 dagen van te voren af. Bovendien, en dat vindt u alleen bij ons, u kunt kontant aan de balie storten en u bent zelfs niet verplicht een salarisrekening bij ons te hebben. Hoewel dat laatste natuurlijk toch niet zo'n gek idee zou zijn. Wintermenu 9.- DINSDAG 13 JANUAR11981 LEUSDER KRANT 6 if^ Ontspanningscentrum ^Apeldoornsestraat 131 3781 PM Voorthuizen Telefoon: 03429 -1427 raag dan vandaag nog de studiegids van het 1SW aan. L' kunt U dan tijdig oriënteren Het ISW al bijna 50 jaar specialist op het gebied van mondeling avondonderwijs. Er zijn vele studiemogelijkheden. Economie O Praktijkdiploma Bedrijfseconomie O Assistent Econoom O M O Economie M.O Economie repetitiecursus O Bedrijfseconoom Openbaar bestuur O Management in overheidsorganisaties Management O Management Assistente O Middle Management O Management voor non-profit organisaties O Voorbereidend Hoger Management O Hogere Bedrijfsleiding O Public Relations O Persoonlijke Vormingen Presentatie O Directie-secretaris O Or ganisa tie kunde Marketing O Marketing Praktijk O Marketing Assistent (NIMA-A) O Marketing Manager (NIMA-B) O Marketing Management (NIMA-C) O Sales En gineeringen Industriële Marketing O Sales Management O Marketing voor non-profit organisaties O Retail Marketing Rechten O Academische Studie Rechten O Bedrijfsrecht Makelaardij O Makelaar o g. O Makel aar o g repetiticcursus Internationale Betrekkingen O Int ernationaal Management Overige Opleidingen O Commercieel-Economische Praktijk O Leergang Personeelszaken O Notul eren De opleidingen beginnen binnenkort. U kunt nog inschrijven. Bel voor inlichtingen 070-264081 of kruis de opleiding naar uw keuze aan en zend deze advertentie dan naar het ISW. Antwoord nummer 40. 2500 XP 'Den Haag. Een postzegel is niet nodig. Naam: Adres P.C plaats: ODU-UUJ Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wasscnaarseweg 39-41 2596 CG Den Haag. tel (070)-264081 BONDSSPAARBANK kop erwtensoep pannekoek frisdrank of koffie Restaurant „De Koeheuvel" Boslaan 11- 3951 CB Maarn Tel. 03432-1234. I

Leusder Krant | 1981 | | pagina 6