c Sfeervolle ,Le dernier metro'van Frangois Truffaut leusder hrnnt leusJep krant Carnavalsviering in Achterveld Carnavals kalender Carnavalsoptocht Gouden Klomp der krnnt r de rrmtqelezm èrcmb J Seringe opkomst kaartavond DONDERDAG 26 FEBRUAR11981 ACHTERVELD - Vrijdagavond zal over het Puupenkoppenland het car- navalsgeweld weer losbarsten. Prins Frans Puup VII nodigt alle puupen en puupinnen uit om die avond het ;root carnaval in het 100 gram ge- jouw te komen meevieren. De zaal gaat open om 20.00 uur waarna het feest om 20.30 uur een aanvang zal nemen. De muziek zal deze avond worden verzorgd door de Hofkapel, Fix Fox en Black Power. Om onge veer 21.30 uur zal deze avond weer de krentepuup worden uitgereikt aan een Achtervelder die zich in het afge lopen jaar zeer verdienstelijk heeft gemaakt voor de gemeenschap. Voordat Prins Frans met zijn adju dant en de Raad van Elf het feest komen opluisteren hebben zij al, een vermoeiende middag achter de rug. Zij zullen dan de R K. basisscholen St. Jozef, Onze Wereld en de kleuter school Hummeltjeshonk bezoeken Voor de origineelste en leukste costu mes tijdens het groot Carnaval zijn weer een aantal zeer leuke prijzen beschik baar. Kaarten voor deze carnavals avond zijn verkrijgbaar bij boekhandel Vos 't Hoekje. De zaterdag zal voor de Prins ook weer een drukke dag zijn Die dag zal hij weer een aantal zieken zowel thuis als in het ziekenhuis bezoeken Als hij dan wat uitgerust is zal hij in de avonduren weer aanwezig zijn in café Buitenlust waar een carnavalsviering zal plaats vinden. Zondagmiddag vindt de inmiddels traditioneel geworden carnavalsop tocht plaats Het thema van dit jaar is Het dorp doet het weer". De opstelling is op het parkeerterrein bij het Kerstens- sportpark. De deelnemende wagens worden verzocht zich via de Jan van Arkelweg en Klettersteeg naar de plaats van opstelling te begeven De opstelling begint om 12.30 uur terwijl de start om 13.00 uur precies zal plaats vinden. De deelnemers worden ver zocht hier wel terdege rekening mede te houden Ook voor deze optocht zijn weer een aantal prijzen beschikbaar Indien het weer het toelaat zal de prijs uitreiking weer plaats vinden vanaf de Prinsenwagen voor hotel De Roskam. Kinderen die in de optocht willen meelo pen kunnen zich hiervoor opgeven bij mevrouw Bijl, van Oldenbarnevelt- straat 18, Henk Smit, Verjaegde Ruyter- weg 1 a, textielhuis Wijntjes en boekhan del Vos, 't Hoekje. De kinderen die willen deelnemen moeten zich wel persoonlijk komen opgeven daar dan gelijktijdig een nummer wordt uitgereikt, zodat ze zich bij de opstelling dan gemakkelijk kun nen invoegen. Kinderen die niet aan de optocht deelnemen, maar wel aan het kindercarnaval in het 100 gram gebouw kunnen daar vanaf 14.00 uur terecht, waar zij dan door de dames van de Raad van Elf zullen worden bezighou den. Om ongeveer 16.30 uur kunnen de ouders de kinderen weer op komen ha len. De route van de optocht is als volgt vastgesteld Vertrek Kerstenssporlpark - Hessenweg - voor huize St Joseph langs Hessenweg - Jan van Arkelweg - Walter van Amersfoortstraat - H. van Viandenstraat - Verjaegde Ruyterweg - Jan van Arkelweg - Pater Stormstraat - van Oldenbarneveltstraat-Walter van Amersfoortstraat - Jan van Arkelweg - Pater Stormstraat - W van Amersfoort straat - Verjaegde Ruyterweg - Hessen weg - eindpunt Coóperatieplein. De route is vastgesteld met het voor behoud dat, indien er zich onverwachte situaties voordoen, de route kan wor den gewijzigd. Dit heeft zich vorig jaar ook voorgedaan doordat bezoekers hun auto zodanig hadden geplaatst dat het niet mogelijk was om met de wa gens de bedoelde straat in te rijden. Bezoekers van de optocht en ook de langs de route wonenden worden wel verzocht hun auto's zodanig te parke ren dat ongestoorde passage van de optocht mogelijk is De zondagavond zal de Prins met zijn gevolg weer aanwezig zijn bij de carna valsavond in hotel De Roskam De tie ners in de leeftijd van 13-17 jaar zullen maandagavond hun carnaval kunnen vieren in het 100 gram gebouw De zaal gaat open om 19.30 uur terwijl het feest om 20.00 uur zal beginnen. Kaarten voor deze avond zijn eveneens verkrijg baar bij boekhandel Vos 't Hoekje Het bejaardencarnaval op dinsdagavond in het 100 gram gebouw, sluit de carna valsfeesten af De jury die de prijzen moet toekennen is herkenbaar aan een oranje armband, terwijl de optochtbe- geleiding, die zal proberen alles naar wens te doen verlopen herkenbaar is aan een rode armband HET DORP DOET HET WEER!!! Refrein Het dorp doet het weer met z'n allen vieren wij weer carnaval het dorp doet het weer bij Rien, bij Piet en Kees gaan we door met het bal het dorp doet het weer!!! ACHTERVELD keer op keer. Hier in een heel klem dorpje bij de vallei heeft Kees z'n grond verkocht de gemeente is nu blij oktober gaan we graven en bouwen!!! Gijs en Nel kunnen nu trouwen Refrein De Puupekoppen is een heel geweldig stel onder leiding van Prins Frans versieren ze het wel lange Gijs gaat hen nu verlaten!' Cor de Vettekan het niet laten Refrein Dokter Koch houdt van kinderen, hij maakt ook geen stampij zelfs achter de kinderwagen kijkt hij frank en vrij zo loopt hij door het dorp"! 't is net Corrie van Gorp. Refrein Wij hebben hier m 't dorp een getrouwde wijkpastor da 's een prima zaak, want dat zit nu helemaal snor hij is heel vooruitstrevend"! Han van Hattum de Kerk is levend. Refrein Alcantara in St Joseph is nu meer dan honderd jaar bij de Voetbal is een man die speelt dat lang niet klaar in het Eerste speelt hij zeventien jaar!!' Jantje Kerkhof het grote gevaar Refrein 2x tekst muziek: Jos Plijnaar Achtervelds nieuws LEUSDEN/ACHTERVELD - Het vrij om vangrijke carnavalsprogramma voor de ko mende dagen in Leusden en Achterveld biedt ruime mogelijkheden om dit feest der zotheid in eigen omgeving te kunnen vieren Wal dacht u van Vrijdag 27 februari: 20.30 uur: disco Gouden Klomp voor tie ners en twens in de tent Zaterdag 28 februari: 12.00 uur: carnavalsoptocht Gouden Klomp door Leusden 14 00 uur: ontvangst op het gemeentehuis met in ontvangst neming van de stadssleutel en uitreiking van de Lisidunese klomp 14.30 uur kindercarnaval De Gouden Klomp in de tent. 20.00 uur carnavalsavond jeugdwerk de Til voor de jeugd vanaf 15 jaar 20.30 uur groot-carnaval in de feesttent van de Gouden Klomp Zondag 1 maart: 11.00 uur: frühschoppen met de Gouden Klomp in de feesttent Maandag 2 maart: 19.00 uur: kindercarnaval jeugdwerk de Til voor de jeugd tot 16 jaar. 20.00 uur Jongeren-van-vroeger-bal Gou den Klomp in de tent. Dinsdag 3 maart: 20 00 uur vastenavondbal Gouden Klomp in de tent. PUUPENKOPPEN Wie nog met de gedachte rondloopt, dat de Achterveldse carnavallers gek zijn, moeten wij teleurstellen Neem al leen maar eens het programmaboekje van de Puupenkoppen. Niet minder dan 44 van de 48 pagna's staan vol met carnavalesk geïllustreerde adverten ties.Tel uit de winst! Het Achterveldse carnavalsprogramma voorziet in: 13 ACHTERVELD - Maandagavond yerd in hotel De Roskam een kaart- vond georganiseerd waaraan deelna- len de Auto Motor en Bromfiets Club, e Tour de Junior en de Schietvereni- ing Ons Genoegen. Ondanks de zeer eringe opkomst, er waren in totaal lechts 20 deelnemers, werd het een eer gezellige en spannende kaart- vond Nadat de uitslag bekend was, leek dat de schietvereniging winnaar as geworden met 4127 punten. Twee- e werd de Tour de Junior met 4034 unten en derde de A.M.B.C. met 3763 jnten. ACHTERVELD - Door Klont wordt er zaterdagavond 28 februari weer een discoavond georganiseerd. Black Po wer zal met deze drive-inn-show met hun lichteffecten en fijne muziek de avond weer heel gezellig zien te maken, ledereen boven de veertien jaar is op deze avond welkom De aanvang is 20 00 uur en de entree bedraagt 3.00 LEUSDEN - Zaterdag houdt de Leusdense carnavalsvereniging de Gouden Klomp weer de traditionele optocht door Leusden-Zuid en -Cen trum. Het vertrek is om 11.30 uur van af de Maanweg (hoek Diepenheim Scheltuslaan) voor een tocht van precies elf kilometer naar het Leus dense stadhuis, waar om 14.00 uur de stadssleutel in ontvangst geno men zal worden en de Lisidunese Klomp uitgereikt. De route van de op tocht is als volgt: Van Hardenbroek- laan, Prinses Christinalaan, Prinses Irenelaan, Van Boetselaarlaan, Diep enhorst Scheltuslaan, De Roo van Aldewereltlaan, waarna Leusden- Zuid wordt verlaten. De stoet gaat dan naar de Centrum- weg, waar de harmonie Lisiduna op kop komt Individuele meelopers, verklede kinderen en alle zotten en zottinnen van Leusden kunnen zich in de optocht voe gen. Via de Landweg gaat het verder naar Groenhouten Noord, Noorderin slag, Rossenberglaan, Hohorstlaan, Rozendaallaan. Ansfriduslaan, Ba- voortseweg, Hamersveldseweg, Noor derinslag en via een stukje Centrum- weg gaat de Gouden Klomp tweede fase" in: de Reehoeve, Pauwenhoeve, Lamshoeve en Wienckewijk worden aangedaan, daarna Noorderinslag. Middenweg, Asschatterweg, Walstro, Hondsdraf, Asschatterweg, Wilgen laan, Eikenlaan, Lindenlaan. Asschat terweg en Hamersveldseweg naar het stadhuis Daar wordt bekend gemaakt, welke deelnemer (groep of individueel) het origineelst is. Er zijn drie prijzen be schikbaar, alsmede een ..wis selklomp" Ton Stegeman, Rien Osna- brugge en Cees Leyenaar vormen de (zeer) deskundige jury ACHTERVELD - Programma voor zaterdag 28 februari: Junioren: Achterveld A1 - VVZA A2 16.00 HVCA2-Achterveld A2 16.15 Achterveld B1 - SEC B1 15.00 Achterveld B2 - Vrij SEC C2-Achterveld C1 15.00 VVZA C5-Achterveld C2 13.45 Pupillen: IJsselmv. D2-Achterveld D1 13.00 Achterveld D2 - VVZA D6 13.00 Achterveld D3 - Soest D6 12.00 Achterveld E1-LimvioEI 12 00 Achterveld E2-Hees E1 13.00 Spakenburg F1-Achterveld F1 12 00 VVZA F3-Achterveld F2 13.00 Meisjes: Minerva - Achterveld 10.00 kijk op de film Woensdag 25 februari: Carnavalsavond in Huize Sint Jozef Vrijdag 27 februari: 20.30 uur groot carnavalsfeest met om 21.30 uur (carnavalstijd) voor de achtste maal de uitreiking van de Kren tepuup door prins Frans Puup VII. Zaterdag 28 februari: 13 00 uur enorme carnavalsoptocht van de Puupenkoppen door Achterveld met aansluitend kindercarnaval in het 100-gramgebouw s Avonds carnaval in Bar Buitenlust (Rien Coenders). Zondg 1 maart: Carnavalsavond van de Puupenkop pen in d Ouwe Peerdestal met de aan wezigheid van de prins, de Raad van Elf en verdere aanhang Voorzichtigheids halve werd geen aanvangstijdstip vermeld U kunt dus niet te laat komen. Maandag 2 maart: 20.00 uur tienercarnaval voor de jeugd van 13 tm 17 jaar in het 100-gramge bouw Dinsdag 3 maart: 20 00 uur berjaardencarnaval in het 100-gramgebouw CARNAVALSPLINTERS HUPPEL.De dansmariekes van de Gouden Klomp zijn boos op Z. Otlap, omdat hij (dat ben ik!) deze meis jes voor „huppeldepupkes" uitmaakt en dat zijn ze beslist niet Een handkusje erop en zand erover: ik zal - na nu - de Limburgse benaming huppeldepupkes niet meer gebruiken KINDERCARNAVAL. Na de carna valsoptocht van zaterdag begint in de feesttent het kindercarnaval van de Gouden Klomp De resten van het vrij dagse disco-gebeuren zijn dan net op geruimd JONGEREN. Maandagavond wordt in de tent het Jongeren-van-vroeger- bal, waarop ook de leden van de Gou den Klomp welkom zijn gehouden (om vast te wennen aan de gezellige sfeer van toen?). VIDEO. Prins Goedgemutst en zijn gevolg staan er gekleurd op. Op de vi deo met name Van de receptie en de daarop volgende feestavond is een vier uur lange video-opname gemaakt en de bioscoopvoorsttelling is binnenkort te verwachten Als ik hellebaardier Frans Vlugt mag geloven wordt het een twee de .Gejaagd door de Wind" GEWOONTE. Carnaval is een on- dermoerdijkse gewoonte. Ik zeg niet, dat die niet deugt, maar vermoeiend is het wel en ik heb er ook mijn stem verlo ren. Toch beter mijn stem dan mijn bal- punt, want blijft niet, wie schrijft? PILSJES. De geldbelegging in pilsjes liep uitstekend in de biertapperij van de G K. in de feesttent. Jacco mocht trou wens ook niet klagen op het feest van leut, dorst en honger. Ik begrijp alleen niet, waarom de Bank voor Toeters en Blazers nog steeds reclame maakt voor Mies en Telebingo in de tent Z. Otlap vrij- i da- jaar, dag da- dag: age- dag d. vr. Zon- »t op leftij- idag 4 15 5 30 Jage- ndag 24.00 vervolg van pagina 12 sur la pianiste", „Jules et Jim", ahrenheit 451" en recenter met nuit Americaine", „L'Hlstoire Adèle H" en „L'Homme qui aimait femmes". Truffaut, die naast enkele boeken te bben geschreven ook verschillende istrollen vervulde in speelfilms van binnen- en buitenlandse collega's •jv. in „Close encounter of the Third nd" van Steven Spielberg), is de laat- jaren niet zo produktief geweest, dernier metro" is derhalve een aan- iname verrassing, temeer daar het uitstekende film is, een tragi-kome- over het theater in de bezettingstijd. In Frankrijk ging - ondanks de bezet- - het theater- en filmleven gewoon or. Talrijke nieuwe toneelprodukties irden met veel succes op de planken bracht en ook in de film-industrie frd niet veel aangetrokken van de be lting. Het werk ging gewoon door, zij it natuurlijk lang niet altijd zonder hob- ils. Er bleven natuurlijk tal van extra oblemen Truffaut heeft de sfeer tijdens die be- ftingstijd uitstekend weten te treffen, doet dat genuanceerd en goed ge- kumenteerd. waarbij hij zich baseer- op talrijke ervaringen van acteurs, trices. regisseurs en theaterdirecteu- Het resultaat is een boeiende tragi- medie met Catharine Deneuve en tard Depardieu in de hoofdrollen irion Steiner (Deneuve) is directrice n Theater Montmartre. Ze heeft de ding op zich genomen nadat haar tise echtgenoot (Heinz Benne.it) zo- naamd is gevlucht. Hij zit in de kelder n het theater en dirigeert vandaar uit theaterprodukties Daarnaast is er 8 Bernard Granger (Depardieu) die lag de taak van theaterdirecteur Lu- Steiner wil overnemen. Inclusief de tie Marion (Deneuve). dat spreekt. !de en theater temidden van Duitse otters. Klassieker kan het niet. Truf- tweet dat echter sfeervol in beeld te ngen, het geheel gelardeerd met lichte ironie, waardoor melodrama- he ondertonen werden vermeden. ,Le dernier metro" (de laatste trein de metro vóórdat het spertijd werd) •tijlvol gemaakt, zoals de meeste svan Truffaut stijlvol en elegant zijn. uitstekende acteursprestaties van leuve, Depardieu en anderen. Een die in Nederland niet gemaakt had nen worden zónder protesten. Want Nederland gold het credo: wie in de oorlog doorwerkte, zat fout. In Frankrijk lag dat toch duidelijk anders zoals deze nieuwste film van Francois Truffaut laat zien. Het was zoals Jean-Paul Sartre schreef: „Nooit zijn we zo vrij ge weest als onder de Duitse bezetting. Alle onze rechten waren ons afgeno men, praten en denken mocht niet meer, maar dat had tot gevolg, dat elk woord en elke gedachte, elk ge baar en elke daad er een was als een principiële verklaring, een verover ing". (Euro, 16 jaar, 130 minuten). KISS In de matineevoorstellingen van Euro draait deze week de film ,,Kiss". Het is een beetje onduidelijk of hier de film ,,Kiss in attack of the Phantoms" wordt bedoeld, maar éls dat het geval is, dan gaat het om een pop-thriller van regis seur Gordon Hessier, die zich afspeelt rond de groep Kiss. Abner Deveraux, een kn p technicus en ontwerper van een pret park krijgt ruzie met Calvin Richards, omdat deze de popgroep Kiss wil laten optreden om wat meer publiciteit voor de onderneming te krijgen Abner wordt ontslagen, maar neemt wraak door vier robots te ontwerpen, die precies lijken op de vier leden van Kiss. Hun muziek klinkt echter afgrijselijk en de zaak dreigt spaak te lopen. Maar de echte Kiss-leden grijpen op het laatste mo ment echter in. (Euro matinee, 12 jaar, 86 minuten). THE BIG BRAWL (STRIJD DER GIGANTEN) In „Strijd der giganten" (The Big Brawl") gaat het om karate-specialist Jackie Chan, die in deze film van Hong- kong-producent Raymond Chow is ver huisd van Hongkong naar Amerika. In principe maakt het natuurlijk niet zoveel uit, maar de film krijgt daardoor wel een wat westers karakter en dat zal de niet- karatefilm liefhebbers misschien iets meer aanspreken. Want er komt niet alleen karate aan te pas in deze film, die hoofdzakelijk draait om gigantische vecht- en worstelpartijen Jackie Chan is de zoon van een eigenaar van een Chinees restaurant in het Chicago van 1938. De vader wordt geterroriseerd door gangsters, wat de zoon niet zo leuk vindt. Jackie krijgt Spartaanse les sen van zijn oom, die de wilde knaap een beetje in het gareel probeert te hou den, zonder enig succes trouwens. Jac kie gaat wèl met zijn meisje naar bed, terwijl z'n oom dat niet zo best vindt voor de sport, Jackie slaat wèl gangsters neer. terwijl z'n oom ook dat geen goe de zaak vindt. Jackie springt helemaal uit de band als hij tegen de zin van iedereen in meedoet aan een giganti sche worstelpartij, waarbij natuurlijk enorm wordt gegokt, niet in het minst door de onderwereld. Zijn oom legt zich er bij neer en gaat mee, evenals zijn meisje. De worstelpartij (een hoogte punt in deze aktiefilm) is één giganti sche meppartij, waarbij alles is toege staan. Uiteindelijk blijft Jackie over en een zeer dikke, kale worstelaar, die in dienst van de gangsters is en volgens de regels van de onderwereld zou moe ten winnen Maar het is duidelijk, dat Jackie zich ook hier weer eens niet aan de regels houdt. Dat alles goed afloopt, de gangsters het verliezen en Jackie wint, hoeft geen betoog Dat zat er ei genlijk van het begin af al in. Maar een kniesoor die daarover valt. Zeker de echte liefhebber van dit genre niet. (Duo 2, 16 jaar). PALERMO ODER WOLFS BURG In het Amersfoortse Filmhuis draait van zaterdag tot en met dins dag de nieuwste film van Werner Schroeter: Palermo oder Wolfsburg, bekroond met de Gouden Beer Tri Berlijn. In Palma di Montechiaro - in het zuiden van Sici.ië is het begrip „Duits land' een realiteit. Daarvan getuigen onder meer de teruggekeerde gastar beiders met hun auto's met Duitse num merplaten. De jonge Nicola Zarbo komt uit een arm gezin Zijn vader wil net land kopen, waarop hij zijn leven lang ge werkt heeft, maar voortdurend verhoogt de grootgrondbezitter de prijs. Zijn broer observeert het verschil tussen arm en rijk zeer precies. Nicola wil zijn familie helpen en besluit naar het Noor den te gaan. Van de dorpspastoor krijgt hij de laatste raadgevingen mee Hij komt aan in Wolfsburg, de VW-stad. Door enkele landgenoten wordt hij ge holpen Hij vindt werk in de fabriek en krijqt onderdak. Ondanks de dagelijkse ,,Cet obscur objet du desir" van Bunuel. te zien in de nachtvoorstellingen van het Filmhuis. teleurstellingen, het inspannende werk, de taalbarrière, de eenzaamheid en het verlangen naar Sicilië is hij gelukkig. De verhouding met zijn mooie Duitse vrien din Brigitte maakt alles op den duur draaglijk. Totdat op het bedrijfsfeest iets gebeurt wat Nicola niet kan vatten Bri gitte laat hem in de steek Hij raakt hier door in zeer grote verwarring en doodt twee jonge Duitse mannen. Tijdens het vooronderzoek en het proces tegen hem zegt hij geen woord Voor zijn ogen ontrolt zich het spektakel van het proces, waarbij gestreden wordt om het recht een mens te veroor delen en droom en realiteit in elkaar overgaan. (Filmshuis, 175 minuten, za t/di. 20.15 uur). CET OBSCUR OBJET DU DESIR In de serie „Spaanse films in de fe- bruari-nachten" presenteert het Film huis Amersfoort tenslotte de bekende film van Luis Bunuel ,,Cet obscur objet du desir" uit 1978. Het is een speels filmverhaal rond de man Matthieu (Fer nando Rey, met de stem van Michel Piccoli) een Fransman van een jaar of zestig, die op een dag constateert dat zijn vriendin met achterlating van nogal wat chaos is vertrokken. Hij spoedt zich naar een reisbureau en vertrekt de vol gende dag per trein naar Sevilla via Ma drid. naar Parijs. In de eerste klascoupé krijgt hij gezelschap van een vrouw met een dochtertje van een jaar of tien. een rechter, en een dwerg die zich uitgeeft voor psycholoog. Kort voor het vertrek van de trein ziet hij dat een meisje zich bij hem wil voegen en hij vraagt de con- dukteur om een emmer water, stort die over haar leeg. meent dat hij daarmee van haar af is en neemt weer plaats. Inmiddels is het meisje echter toch op de trein gesprongen. Het kind vraagt waarom hij het meisje heeft natgegooid en ook de andere reizigers zijn uiterst nieuwsgierig En dan vertelt Matthieu het verhaal van zijn liefde voor een achttienjarige flamencodanseres. Con- chita. Bunuel houdt het daar echter niet bij, want de vertelling van de hoofdper soon wordt weer vervolgd met de werkelijkheid. Normale handelingen en absurde lopen door elkaar heen en krij gen één of andere verklaring, die in het kader van het verhaal wellicht logisch kunnen zijn. Kortom een speelse Bu nuel voor de liefhebbers. (100 minuten, Filmhuis Amersfoort). Het wordt steeds moeilijker mensen te vinden die nog niet zijn geabonneerd op de Leusder Krant. Misschien is er iemand in uw omgeving, een familielid, de buurman, of wie dan ook, die nog geen abonnement op de Leusder Krant heeft. Indien het u mocht lukken een abonnee te werven dan stellen wij daar natuurlijk een leuk presentje tegenover. Een presentje waarbij we gedacht hebben aan de vogels in het komende voorjaar. Dit leuke zelfbouw vogelnestkastje krijgt u van ons kado als u een jaarabonnee aanbrengt op de Leusder Krant. De nieuwe abonnee ontvangt de krant één maand gratis. Stuur daarom vlug onderstaande bon in. 1 Bon: Als abonnee van uw krant geef ik een nieuwe abonnee op. Naam:Adres: Plaats: Postcode: Graag ontvang ik het vogelnestkastje. De nieuwe abonnee is: Naam:Adres: Plaats: Postcode: Deze ontvangt de krant eerst een maand gratis en betaalt daarna per jaar. (Bon insturen naar BDU, antwoordnummer 21, 3770 VB Barneveld (afd. Abonnementen). Deze bon kan in een open envelop zonder postzegel worden verzonden). A

Leusder Krant | 1981 | | pagina 13