Achterveld nam succesvolle revanche op Laren Van Rheenen's Verrassing: Vdli Uc iflctctiiu* Kijk: kwaliteit en komfort, i De prijs? Nauwelijks te geloven! 1875r S intermeubel van rheenen KEUKENS DE^BOÜWSCHOÜW I 2495. Part-time ambtelijk sekretaresse Leuker Wonen voorJe Geld. bij intermeubel. Emmaüsgangers kleding aktie hoofd verpleegkundige (m/v) St. Elisabeth Ziekenhuis Amersfoort Ook in eiken met leer, vanaf Beter Advies, Service Garanties. I intermeubel Hoe bestaat het! NU f 4.800,- NU f 3.793,- NU f 69,- per m2 mEUBElFABRIEH uieeoRi Vindt u een massief balken plafond mooi? Van den Brink helpt U. mm van den Brink DINSDAG 31 MAART 1981 LEUSDER KRANT 10 Achterveld 6 - Llmvio 6 0-4 ACHTERVELD Achterveld heeft revanche genomen op de eerder In dit seizoen geleden nederlaag van Laren. Onder zeer gunstige weers omstandigheden hebben de ruim 200 bezoekers een doelpuntrijke wed strijd kunnen aanschouwen. Een vrijwel compleet Achterveld team verscheen binnen de krijtlijnen, terwijl Laren vanwege militaire ver plichtingen van enkele spelers onvol ledig aantrad. Daar de Leusdense 'SÏSfci' isfe scheidsrechter Bakker verhinderd was werd de wedstrijd nu geleid door de Barnevelder Nuhumura. Het eerste kwartier van de wed strijd wogen de partijen aardig tegen elkaar op, waarbij het opmerkelijk was dat Achterveld veel balverlies had Dit werd naarmate de wedstrijd verstreek gaandeweg beter waardoor een licht veldoverwicht ontstond. Het eerste doelpunt viel dan ook al spoe dig toen in de twintigste minuut Jo- han Hak uit een zuivere pass van zijn broer Gijs met een beetje een geluks treffer Laren doelman Smit het nakij ken kon geven Laren zakte wat terug in hun spel waardoor Achterveld nog meer op de helft van de tegenpartij kon opereren. Resultaat werd er voorlopig niet ge boekt daar Laren ten koste van cor- nerballen de stand op 0-1 kon hou den De Laren tegenaanvallen wer den praktisch allemaal uitgevoerd via hun rechtervleugel. Groot gevaar ontstond hieruit niet daar Adri van de Heuvel keer op keer de meerdere bleek van de Laren rechtsbuiten. Kwam de bal vanaf de vleugel in het Achterveld strafschopgebied nog een enkele maal goed door, was daar altijd nog de solide voetballende Her man Kerkhof om de bal weg te wer ken Achterveld daarentegen kreeg aan de andere kant voor rust wegens obstructie een vrije trap te nemen Johan Hak plaatste zich achter de bal, schoot hoog de bal in het Laren strafschopgebied waar de hoog op springende Gijs Hak kansloos de lange Laren doelman met een fraaie kopbal passeerde, 2-0 Na de thee probeerde Laren uit een ander vaatje te tappen door het spel peil op te voeren De Achterveldse verdediging werd behoorlijk onder druk gezet Linksback Adri van de Heuvel werd een keer uitgespeeld waarna de Laren rechtsbuiten de bal keurig voortrok in het Achterveldse strafschopgebied. Hierbij werd vol gens velen Laarder hands gemaakt, doch scheidsrechter Nuhumura wuifde alle protesten weg en gaf geen penalty Het Laren kwartiertje was nog niet vol, want zij bleven onstuimig aanval len De Achterveld verdediging waar in Klaas van de Heuvel opviel door subliem stoorwerk moest met de rug tegen de muur verschillende keren redding brengen door het weggeven van corners Die leverden allemaal niets op. Toch was. doelman Bertus Tolboom bijna een geslagen man bij een harde Laren afstandsschot, de bal ging via de deklat echter weerhet veld in. Na dit Laren offensief kwam Ach terveld via een sterker spelend mid denveld onder de druk vandaan en kon het spel verplaatsen. Toen bij een der Achterveldse aanvallen de Laren rechtsback treuzelde met het wegwerken van de bal zag aanvoer der Gijs Hak kans om de bal te bemachtigen. Hij ging alleen op de Laren doelman af en passeerde deze onhoudbaar met zijn harde schuiver, 3-0. Een riante voorsprong waar Laren niets anders tegen kon stellen dan wat onsamenhangende tegenaanval len bij gebrek aan conditie. Albert Tolboom kwam in de ploeg voor de moegestreden Addij van de Burgwal en Hans Versteeg wisselde met Ar nold Voogt Ook de Laren trainer liet twee ..verse" spelers aantreden maar deze kon de ploeg niet tot betere resultaten leiden Uiteen goede com binatie van Herman v. Ruitenbeek en Johan Hak werd Gijs Hak in schiet positie gebracht, wiens ..knaller" naast de paal belandde. Achterveld bleef doorgaan en uit een goede pass van Marcel Boonen schoot Albert Tolboom de bal op de deklat Vijf minuten voor tijd pakte Marcel Boonen handig de bal af van de treuzelende linksback, passeerde en kele Laarder verdedigers en liet met een beheerst schot 4-0 aantekenen. Door deze ongekende weelde meen de de Achterveldse achterhoede het wel voor gezien te houden, gezien het spel bij een laatste poging van Laren om de eer te redden Terwijl vrijwel niemand probeerde om in te grijpen zag Laren speler Hans van Amers foort kans om doelman Tolboom van dichtbij te passeren, 4-1. De eer was gered, dat wel, maar verder kwamen de gasten ook niet. Gezien de stand op de ranglijst breken er nog zorgelijke tijden aan. want de ploeg staat nog niet veilig voor prolongatie van de 1e klasse. Opstelling: B. Tolboom, A. v.d Heuvel, C. Hoogland, H Kerkhof. G. Hak, K. v.d. Heuvel, H. Ruitenbeek, J. Hak, A. v.. Burgwal, A. Voogt, M Boonen. Verdere uitslagen: Achterveld 2 - SEC 3 1-1 Maluku Muda 2 - Achterveld 3 afg. Achterveld 4 - Baarn 5 1-4 Programma zondag 6 april '81: Achterveld 1 vrij Achterveld 2 - Soesterberg 2 11.30 u Achterveld 3 - Veensche B 4 12.00 u Achterveld 5 - VVZA 5 14.30 u KVVA 8 - Achterveld 6 11.30 u Dames: BVC - Achterveld 10.00 u ACHTERVELD Zaterdag 4 april zullen de Emmaüsgangers weer in Achterveld aanwezig zijn om oude en ook niet meer gebruikte kleding en schoeisel op te komen halen Allen die kleding en schoeisel op te ruimen hebben, kunnen dit zaterdag 4 april weer brengen op de bekende plaats, de parkeerstrook ter hoogte van Ho tel De Roskam. De Emmaüsgangers zijn daar aanwezig van 10.00 tot 12 00 uur en van 14 30 tot 16.30 uur „Stichting Katholiek Onderwijs Leusden" vraagt: Funktie informatie: Het bestuur van de stichting is verantwoor delijk voor het realiseren van onderwijs op katholieke grondslag in de gemeente Leus den m.u.v. de kern Achterveld. De ambtelijk sekretaresse is belast met ondersteunende aktiviteiten t.b.v. het dage lijks bestuur De voornaamste aktiviteiten zijn: - alle werkzaamheden van voorbereiding van bestuursvergaderingen, het uitvoeren van de aldaar genomen besluiten en het zelf standig voeren van korrespondentie. - het maken van notulen van bestuursbespre- kingen. - het bijhouden van het sekretariaats-archief. Funktie eisen: - de doelstelling van de stichting kunnen on derschrijven. - een aktieve en initiatiefrijke instelling. - kunnen notuleren. - goede redaktionele vaardigheid. - kunnen werken in teamverband, woonachtig in de gemeente Leusden. Algemeen: Alvorens te solliciteren kunnen belangstel lenden desgewenst nadere informatie krij gen £ij de heer E. J. van Campen, sekretaris SKOL, Grienden 6, 3831 HR Leusden. Tel. 942619. Sollicitaties inzenden aan de sekretaris van de stichting binnen 2 weken na verschijnen. Ons middelgroot ziekenhuis (320 bed den) heeft een kinderafdeling, bestaande uit twee units, t.w. een boxenunit met 23 bedden en een algemene unit met 35 bedden (w.o. 6 couveuses). Op deze afdeling bestaat de vakature van Kinderafdeling die zeer nauw betrokken zal worden bij de verdere ontwikkeling van deze afde ling, waarvan hij/zij de algehele leiding heeft. Dit impliceert o.m. de volgende taken: planning, organisatie, het houden van werkoverleg binnen de afdeling en het verzorgen van een periodieke perso neelsbeoordeling. Daarnaast wordt een aktieve inbreng verwacht bij het totale beleid binnen met name de Verplegings dienst Voor een optimale funktie-uitoefening achten wij het noodzakelijk dat de aan te stellen funktionaris naast het diploma A-verpleegkundige en de kinderaanteke ning ook beschikt over het diploma ver bonden aan een kader- of management opleiding Ervaring in een leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling, terwijl ook ken nis van en ervaring in de moderne neonatologie op prijs wordt gesteld. Nadere inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de heer A. Willems, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (033) 75 04 44, toestel 763. S'ollicitaties kunnen worden gericht aan de heer H.C. Rietsnijder, hoofd Personeelszaken van het ziekenhuis. Ringweg Randenbroek 110, 3816 CP Amersfoort. |kJB f1#^ I Elke maand weer ziet I Ifl Van Rheenen kans om v 't wonen nog leuker te maken voor dezelfde prijs. Elke maand een dikke mee- MjÉ iBfl valler. Een Van Rheenen Een prachtig zwaar eiken bankstel, bekleed met een sterkegebloemde draionDe rug is iets hoger dan normaal, dus dat zit werkelijk perfekt. En let eens op die mooie, solide en bréde arm leuningen. Al even degelijk als de zit- en rugkussens en het binnenwerk. Wérkelijke top-kwaliteit voor een nauwe lijks te geloven prijs! P Showrooms: Moderne meubelen slaapkamers. Langstraat 77, Barneveld, Tel. (03420) -141 00. Eiken meubelen: Amersfoortsestraat 35, Barneveld, Tel. (03420) -130 75; Ede, Grotestraat 60, Tel. (08380) -1 04 51 Lij Hoekkeuken 290 x 160 cm met bovenkasten aan lange zi|de, zwaar massief eiken front in landhuisstijl type: „TILBURG". Kunststofbladen 3 cm dik, oven, beige gas- kookplaat, ronde spoelbak r.v.s., integrale koelkast 152 liter en afzuigkap Netco apparatuur. Keuken Werner-Hofemeier, „CONTUR-WIT" met massiel eiken greeplijsten en bovenkasten. Kunststofblad 3 cm dik eiken repro, ronde spoelbak, Nefco inbouw apparaten- oven, beige gaskookolaat, koelkast 156 liter en alzuigkap. Tegen geringe meerprijs uitbreiding mogelijk. Restanten: mozaïek wandtegels en plavuizen vanat f 10.- pèr m!. NIEUW!!!! In ons assortiment opgenomen IS0C0MF0RT glasheldere raamisolatie om zelt te plaatsen, het goed koopste, energiebesparende voorzetsysteem. Wij kunnen het u in onze showroom laten zien. Advies- en Verkoopcentrum voor nieuwbouw en renovatie. Rembrandtstraat 70, Voorthuizen. Tel. 03429-3318. B.g.g. 03420-13318 of 03417-53424. Cilinderbureau's van echt eikenhout 1580,- fabrieksprijs Vanuit eigen meubelmakerij, gemaakt door vakbekwame ambachtslieden. Warm sfeervolle cilinderbureau 's met o. a de vernuftige centrale sluiting. Maten125 x 110 x 58 cm. Ambachtstraat 10 fbij de molen) PUTTEN GldTel: 03418-2379. Ook zaterdags geopend tot 16.00 uur. keller bouw-& keukencentrum b.¥l hebaform Cuneraweg 326 Rhenen telefoon 08385 - 19051 Nabij het Juliana ziekenhuis.

Leusder Krant | 1981 | | pagina 10