Zilveren RAFA geopend intermeubel van rheenen Van Rheenen's Verrassing: Kijk: kwaliteit en komfort. De prijs? Nauwelijks te geloven! Xi&iss peach 2495.- Tuinvuilactie in Leusden Leuker Wonen voorJe Geld. Bij Intermeubel. Kadavermelding tjdens Paasdagen Gemeentehuis gesloten „Barbeel" wordt na de Paas dagen bestraat T Planadvies groep vergadert woensdag f (111 %1U 1T1€1CX11%1« Verrassing zogezegd. Beter Advies, Service Garanties. I intermeubel MM li Ook in eiken met leer, vanaf DINSDAG 14 APRIL 1981 11 LEUSDEN - In verband met de Paas dagen is de melding van kadavers als volgt geregeld op Goede Vrijdag 17 april is melding uitsluitend mogelijk tus sen 8 00 en 9 00 uur. Geprobeerd zal worden de kadavers nog diezelfde dag weg te halen; op zaterdag 18 april is melding eveneens mogelijk van 8.00 tot 9 00 uur. De kadavers worden dan dins dag 21 april opgehaald Voor meldin gen op 17 en 18 april moet men niet het gemeentehuis bellen, maar het Open baar Slachthuis in Amersfoort, telefoon nummer (033)-15678 Gedurende de Paasdagen is het slachthuis gesloten. LEUSDEN - Alle afdelingen van de gemeentesecretarie en de dienst ge meentewerken zullen vrijdag 17 april de gehele dag gesloten zijn. Ook de wekelijkse avondopenstelling van de afdeling burgerzaken komt die dag te vervallen. LEUSDEN - De Barbeel, een straat in de wijk Langenbeek, wordt onmid dellijk na de Paasdagen definitief be staat. Het is in de nieuwe wijken van Leus den gebruikelijk om ongeveer vier we ken na de oplevering van de laatste woning in een straat met de aanleg van de definitieve bestrating te beginnen. Zou dit eerder worden gedaan, dan is de kans groot dat door het drukke ver keer van verhuis- en bestelwagens net aangelegde straten en stoepen worden beschadigd De Barbeel vormt een uit zondering op deze gang van zaken Hoewel daar alle huizen reeds enkele maanden bewoond zijn, kon de bestra ting tot nu toe niet worden uitgevoerd in verband met een daar geparkeerde bouwkeet, die pas kort geleden is ver wijderd. APAIOt-D vep-kl/vme. r be Afc/ooLD, is «er IAJAAE PAT De ASS uooie cier WAree bestaat 37^-3 PI B <-/) 1*9 IXXP Vrijdag verrichte burgemeester J W M Rademaker de officiële ope ning van het onlangs door deTechni- sche Industrie- en Handelsonderne ming ,,RAFA" betrokken bedrijfs pand aan de Ambachtsweg alhier. Tevens werd hetzilveren bestaan van de B.V. herdacht. Op 2 april 1965 begon aldus de inschrijving bij de Kamer van Koophandel de heer D. F. Zoetmulder met ,,het fabriceren en verhandelen van ramen, luiken, deuren enzovoort voor de lacht-, scheeps- en carrosseriebouw". De groei van het bedrijf, mede door de latere specialisatie in uitsluitend scheepsramen. maakte diverse ma len een verhuizing naar een ruimere behuizing noodzakelijk. Inmiddels is de heer D W. Zoetmulder (ook be kend als sportschutter) opgenomen in de directie. RAFA B V., met veer tien werknemers, behoort tot de nog maar vijf a zes ondernemingen (waarvan twee in Leusden) die op dit terrein actief zijn Ingezonden buiten verantwoordelijkheid van de redactie GIRO-BLAUW AKTIE IN LEUSDEN TEGEN DODEWAARD De Stroomgroep Stop Kernenergie (S.S.K.) Amersfoort start op dinsdag 14 april met de landelijke aktieGiro- blauw" in verschillende wijken van Leusden. De aktie houdt het volgen de in: Via uw elektriciteitsrekening betaalt u mee aan de kerncentrale in Dodewaard. Dodewaard levert stroom aan de Pegus, en de PUEM is daar afnemer van U betaalt dus mee aan de extra dure stroom van de kerncentrale en houdt mede het ge vaar in stand, dat een kerncentrale met zich meebrengt. Het is nu de bedoeling dat wedeelektriciteits-be- drijven duidelijk maken, dat we het niet langer aksepteren. dat ons geld nog langer aan kernenergie besteed wordt. Hiertoe hebben we een drin gend verzoek gericht aan de PUEM, om geen atoomstroom meer te leve ren. Een afschrift hiervan is aan B en W en aan de gemeenteraad van Amersfoort verstuurd Om dit verzoek kracht bij te zetten, DEZE WEEK IN DE GEMEENTE Woensdag 15 april 9.00 uur: hand- werkhobbyclub. De Moespot Donderdag densoos, C 16 april 13.30 uur: bejaar ds Gebouw. Donderdag 16 april 20.00 uur: K.P J - Bejaarden kaartavond, De Moespot. Leusden Zuid en Centrum Dinsdag 14 april 20.00 uur: Bijeen komst NCVB Leusden Zuid in 't Tref- punt, Arnhemseweg. Dinsdag 14 april 20.00 uur: Vergade ring werkgroep Verkeer, Zwarteweg 16a. Woensdag 15 april 19.30 uur: Verga dering Planadviesgroep, raadszaal. OPBRENGST KOLLEKTE SAKOR- De Sakor kollekte, die in de week van 30 maart tot 5 april gehouden werd en bestemd is voor de Samenwerkende Kinderbeschermings Organisaties heeft in Leusden-C 4564,54 opge bracht. In Leusden-Z was het resultaat 1898,85 Alle medewerkers, gevers en geefsters hartelijk dank voor dit mooie resultaat OPBRENGST COLLECTE HARTSTICHTING De collecte ten behoeve van de Hartstichting die gehouden werd van 6 tot en- met 10 april bracht het volgende op Leusden Centrum: 7.712,45 Leusden Zuid 1.985,81 Totaal: 9.698.26 Dank aan iedereen die hier aan mee werkte' verzoekt de S.S.K. u de aktie te steu nen. Dat doet u door uw automati sche betaling van deelektriciteits-re- kenmg in te trekken en ook niet langer met een accept-girokaart te betalen, maar met een eigen giro- of bankkaart, met daarop de medede ling. ,,Geen Kernenergie voor Leus den". Het gevolg is dat er druk wordt uitgeoefend op het bestuur van de elektriciteitsmaatschappij en die druk wordt kracht bijgezet door de moeilijkheden die de administratie krijgt met het verwerken van de beta lingen. U kunt het het elektriciteits bedrijf nog moeilijker maken door in gedeeltes, dus met 2 of meer kaarten één rekening te betalen of door ver bruikersnummer en de periode weg te laten, of van verschillende rekenin gen te betalen. Zo kunnen we via het bestuur van de PUEM, de PEGUS (aandeelhou der van Dodewaard) onder druk zet ten om de kontrakten met Dode waard te verbreken. Niemand heeft u ooit gevraagd, of u aan de kerncen trale mee wilde betalen. In de noordelijke provincies waar de aktie al van start gegaan is, heb ben heel veel mensen aan de oproep gehoor gegeven. Hopelijk doen ook in Leusden veel mensen mee. Ver schillende gemeenteraden (Amster dam. Utrecht) hebben al besloten dat Dodewaard stilgelegd moet worden. Als u mee wilt helpen de aktie-in- formatie huis aan huis te verspreiden, dan kunt u zich opgeven bij één van onderstaande adressen, ook voor in formatie over deze aktie. Anke Verrips, telefoon 14765, Lia Oosterwal, telefoon 621136; Scholle Drooger, telefoon 17210 LEUSDEN - Woensdag 15 april houdt de Planadviesgroep een verga dering in de raadszaal van het ge meentehuis aan de Hamersveldseweg 2 De vergadering zal om 19 30 uur be ginnen. De agenda vermeldt 1. Opening 2 Verslag vergadering 18 maart 1981 3 Mededelingen 4 Prioriteitenstelling (weging) 5. Regeling vervanging 6 Rondvraag 7. Sluiting LEUSDEN - Nu de tijd weer is aan gebroken om de tuin een grote beurt te geven, rijst voor velen de vraag waar het tuinvuil moet worden gela ten. Tot nu toe bood de gemeente alleen in de herfst de helpende hand door gedurende enkele weekeinden op een aantal plaatsen in Leusden tuinvuilcontainers te zetten. Deze service wordt nu ook in het voorjaar geboden, zo heeft de gemeente laten weten. In de periode van 17 april tot en met 4 mei kan op 47 plaatsen in Leusden het tuinvuil worden gestort. Deze plaatsen worden door middel van verwijzings bordjes met het opschrift.tuinvuil" aan gegeven. De gemeente laat weten dat in verband met de verwerking van het afval uit de tuinen (o a voor de aanleg van geluidswallen in de 2e fase) op ie dereen het beroep wordt gedaan uitslui tend tuinvuil naar de verzamelpunten te brengen Al het andere vuil moet op de gebruikelijke wijze aan de huisvuilop haaldienst worden meegegeven. P Showrooms: Moderne meubelen slaapkamers. Langstraat 77, Barneveld. Tel. (03420) -141 00. Eiken meubelen: Amersfoortsestraat 35, Barneveld. Tel. (03420) -130 75; Ede. Grotestraat 60. Tel. (08380) -1 04 51. X I AVjl Elke maand weer ziet lylffy al I ll"l Van Rheenen kans om V MMMvM 't wonen nog leuker te maken voor dezelfde prijs. mElke maand een dikke mee- IVffl 5* 5* Tl valler. Een Van Rheenen Dus hou ze in de gaten! Een prachtig zwaar eiken bankstel, bekleed met een sterkegebloemde draionDe rug is iets hoger dan normaal, dus dat zit werkelijk perfekt. En let eens op die mooie, solide en brede arm leuningen. Al even degelijk als de zit- en rugkussens en het binnenwerk. Wérkelijke top-kwaliteit voor een nauwe lijks te geloven prijs!

Leusder Krant | 1981 | | pagina 10