KLEUTERS NAMEN AFSCHEID VAN JUFFROUW INEKE WEINIG ANIMO VOOR „TREEKLOPERTJES" winkelcentrum Schaakexamens Geslaagde contact avond diakonaat Dorpskerk Eemelaar blijft wellicht 4e klasser Achtervelds nieuws VRIJDAG 29 ME11981 ACHTERVELD - Op de kleuter school Hummeltjes Honk werd dins dag afscheid genomen van kleuter leidster juffrouw Ine. Zij was na haar huwelijk op de kleuterschool blijven werken maar moest na de geboorte onlangs van haar dochter wel ont slag nemen. Juffrouw Ineke was in oktober 1972 haar werkzaamheden als kleuterleidster bij Hummeltjes Honk begonnen. In die tijd waren er nog zoveel kleuters, dat er een de- pandance in gebruik was. Daar heeft zij ook nog geruime tijd gewerkt. In totaal is zij 8V2 jaar aan Hummeltjes Honk verbonden geweest. Hierdoor was zij in Achterveld geen onbeken de meer. Dinsdag was het dan zo ver dat zij af scheid moest nemen van het werk dat zij zoveel jaren met plezier heeft ge daan. Met haar collega's en hoofdleid ster juffrouw Anja is er altijd een fijne verstandhouding geweest en werd er prettig samengewerkt. Dinsdagmiddag van half twee tot half drie was er eerst het afscheid van de kinderen van .juf" Ine. Aan dit feest werd ook door de kleu ters van de andere klas deelgenomen. Nadat de kinderen juffrouw Ineke, die op een versierde stoel had moeten plaats nemen, hadden toegezongen werden haar door de kinderen een aan tal cadeautjes aangeboden. Vrijwel alle kadootjes waren bestemd voor de baby. Het geld voor de cadeaus was door de kinderen bijeengebracht De juf kreeg een blokkendoos, een houten trein en een mooie pluche speelgoed hond Tot haar grote verrassing werd haar ook een wandkleed aangeboden, waarop alle namen van de kinderen van haar klas waren geborduurd met de ge zichtjes erbij Daarna werd er door de kinderen, allen verkleed als muis. een leuk liedje gezongen De Oosterse dans door juf frouw Anja en een aantal kinderen had aller bewondering, zoals ook de voor dracht waarbij de kinderen allemaal als boertje en boerinnetje waren verkleed. Na afloop hiervan kregen de kinderen een traktatie. Voordat het feest met de kinderen eindigde, dankte de kleuter leidster haar collega's voor deze fijne middag en de fijne samenwerking die er steeds tussen hen is geweest. Om ongeveer 14 30 uur begon de afscheidsreceptie voor de ouders en overige belangstellenden. Velen kwa men van juffrouw Ineke afscheid nemen en lieten dit vergezeld gaan van vele geschenken en bloemen Tijdens deze receptie verschenen ook de kinderen van de 1 e en 2e klas van de R K basis school Onze Wereld. Van deze kinde ren kreeg zij een geschenk bestemd voor de kinderkamer. Na afloop van de receptie dankte juf Ine allen, geheel on der de indruk, voor dit zeer mooie en onvergetelijke afscheid. LEUSDEN - Bij de op 20 mei gehouden schaak-examens in Leusden (Don Bosco) slaagden de volgende kinderen voor hun di ploma Van de Basisschool Loysden: Pion-diploma: Ronald Abbring. Majelle Boogjaard, Ewoud Boutkan (10), Manska Gerrits. Matthijs de Graaf. Ria Jager. Nienke v. Koningsveld. Ka rin v d Lagemaat. Karle v d Pijpekamp. Christine Schut. Jolien Sjoerds. Paul v.d. Staaij, Nienke v.d. Staaij Jan-Frans v. Ves- sem. Peter Schipper. Richard de Smit. Ma- riëlle v.d. Ven. Chnstiaan Wessels, Anita v. Andel (allen geslaagd) Van de SV Leusden: Anouk v d. Vlist Tijn Keuss Jochem Klijn Erwin Klijn (allen geslaagd) LEUSDEN - Op donderdag 21 mei werd er een contactavond gehouden voor alle medewerkers(sters) van het Gemeente Diakonaat Dorpskerk Op deze avond was er in de eerste plaats voor iedereen de gelegenheid om af scheid te nemen van mevr Weerne- kers. die na zeven jaar voorzitster te zijn geweest nu het G D. gaat verlaten Te vens was de bedoeling van deze avond om elkaar eens wat beter te leren ken nen De avond werd geopend door de nieuwe voorzitster van het G D mevr De Vos. Daarna gaf de scheidende voorzitster een uitleg van het werk van het G D Het lijkt ons een goede zaak om deze werkzaamheden nog eens op een rijtje te zetten omdat er misschien nog mensen zijn die het functioneren van alle takken van diensten niet volle dig weten. Het bestuur bestaat uit mevr. De Vos. 'voorzitster. Tevens namens de Her vormde Kerk. Mevr. van Leeuwen, namens de Gere formeerde kerk Mevr v.d. Hoorn, secretaresse Mevr Van Gils, penningmeesteresse Per september neemt mevr. Mol deze functie over. Mevr. Van Triet. afgevaardigde Gere formeerde diakonie. Dhr. Hofmeijer, afgevaardigde Her vormde diakonie. Bejaardenwerk: dames De Vos en Van Oosterom. Bloemendienst: dames Wanner en Van Gils Oppasdienst: dames De Wild en Van Leeuwen Van de Basisschool Kllm-op: Evert-Jan vd Berg, Ingnd Blaas. Erian Blom, Peter Blom (10), Edo v Campen (10), Robin Stevens. Gea v Wolfshaar, Paul Bis- schops (allen geslaagd). Van de Techn. School Don Bosco: Stefan Bachman. Rogier Bakker. Berend- Jan Bekker, Wandert Brandsen. Peter Hon- dorp, Patrick de Jongh, Gabriel Rodriguez (10), Gavin Sebel, Paul v.d Struijs, Gerard v Valkengoed. Timo v Valkengoed, Geert Ververs. Jan v. Voorst. Wilfned Voskuilen Afgewezen: 3. Toren-diploma SV Leusden: Eric Andriessen. René v d. Broeke, Michel v. Bruynsvoort, Kevin Stevens. Afgewezen 2 Hulpdienst, dames Abbring en Lang broek. Ziekenbezoek mevr Wanner Kledingbeurs: alle medewerksters en vrijwilligers. Na deze uitleg werden de aanwezigen in groepen verdeeld en speelden we het spel Leveno Ganzebord Dit spel werd enthousiast door jong en oud gespeeld Na de pauze werd er afscheid genomen van mevr Weernekers als voorzitster van het G D mevr. Van Triet en Dhr. Hofmeijer boden mevr. Weernekers na mens de Gereformeerde en Hervormde diakonie een plant aan en bedankten mevr. Weernekers voor alles wat zij in de afgelopen jaren voor het G D. heeft gedaan Daarna werd er door vier dames van het G D., een soort levensloop van de pe riode als voorzitster, voor mevr Weer nekers gezongen Twee dames van het G D. boden als afscheidskado een plantenboek en plantenbak aan. Daarna bedankte Mevr. Weernekers alle medewerksters voor de fijne samenwerking en voor de ze avond. Zij besloot met de nieuwe voorzitster, mevr De Vos, veel sterkte toe te wensen. ACHTERVELD - Het Senioren-I team in de landelijke competitie heeft de eerste overwinning behaald en wel ten koste van Lockhorst III (3-5). Dit betekent dat de Eemelaar het volgend seizoen weer in de 4e klasse kan uitkomen, mits zondag Lockhorst III niet meer punten haalt dan de Eemelaar. Dit geldt niet voor het Senioren-ll team, dat na een kleine nederlaag (3-5), degradatie niet kan ontlopen. Van de herenteams is het eerste gelijkspel te melden, nl heren II tegen Weldam III (3-3). In de districtscompetitie gaat het de Eemelaar over het algemeen beter af. Het Eemelaar team jongens t/m 15 jaar met Maurice Dings, Herman van Bekkum, Xander de Gans. Paul Witsen- burg en begeleidster Betty Voskuilen, werden na een 7-1 overwinning op het Leusderpark kamDioen. Dames-A be haalde het eerste gelijke spel van dez competitie, heren A, heren B, Seniore A en Senioren B behaalden allen eei overwinning. De uitslagen zijn: Landelijke competitie Lockhorst III-Senioren I 3 Senioren II - Meijenhagen V 3 Soest-Z. II - Heren I 4 Heren II-Weldam III 3 Jeugd I - Maarn Districtscompetitie Dames A - Soest-Z. J 2 Volta B-Heren A 1 Heren B - Soest-Z. D 5 Hooglanderveen A - Heren C 6 't Stort C - Senioren A 1 Senioren B - Volta A 3 Kamerik A-Senioren C 4 JeugdA-AltaC 1 Jeugd B - EemnesB 2 Jongens t/m - Leusderpark 7 LEUSDEN - De belangstelling voor de open ochtend van peuterspeelzaal ,,De Treeklopertjes" afgelopen vrijdag is onverwacht tegengevallen. Niet veel ouders kwamen met hun peuters naar het gebouwtje van de speelzaal aan de Ooievaarshorsterweg om met de leidsters kennis te maken en een beetje ..sfeer te proevenDesondanks werd het geplande programma gewoon afgewerkt. Zo was er te zien hoe de peuters de gelegenheid krijgen om onder begeleiding van de leidsters te spelen met hun leeftijdgenootjes Om het geheel een beetje feestelijk te maken was er limonade voor de kleine kleuters en koffie voor de weinige ouders. de biezenkamp

Leusder Krant | 1981 | | pagina 4