Zesde klassers R.K. basisscholen namen afscheid 65 ste Vierdaagse met Leusdenaren Marieke Vos en Arthur Scherpenzeel j Lockhorst-toppers j Korfbalclub krijgt nieuw bestuur Plusminus Boetes Ie Singels de prijzen PVL-duiven in Strombeek liploma zwemmen Damesvoetbal Uitslag klaver- jaswedstrijd „Leusden Troef' Lessen voor diploma's D, E, F Internationaal tennis bij Flehite JIhl'ii -ira-r.,::j| LEUSDEN/CENTRUM De club kampioenen bij de LTV Lockhorst zijn weer ingehaald: Arthur Scher penzeel bij de heren en Marieke Vos opnieuw bij de dames. Ondanks een drukke toernee langs de tennistoer nooien in de regio had Arthur zater dagmiddag nog even tijd om op het Buiningpark te verschijnen, waar hij in de finale in drie sets zegevierde over Philip Kamerbeek. Marieke Vos had in de eindstrijd tegen Antoinette Buijtendijk genoeg aan twee sets. Philip Kamerbeek ging ook met een eerste prijs naar huis, want met Maar ten Dirkzwager won hij deherendub- bel en Antoinette Buijtendijk kwam met dezelfde Maarten Dirkzwager in de mixedubbel op de eerste plaats. De damesdubbel werd een overwin ning voor Marie Louise van Reyen en Agnes van Keulen. Dankzij het strakke regime van de wedstrijdleiding en de medewerking van de weergoden kon het clubkam pioenschap zaterdagavond om 20 00 LEUSDEN In het zwembad „Ba- •oort" Werd er vorige week weer af- |ezwommen voor de diploma's A, B in Zwemvaardigheid I. De volgende kandidaten behaal- len hun A-diploma: Marco Brouwer, temco Fikkert, Jeroen van de Hen- |el. Rogier Tolboom. Jan Jaap Vlie- Jer, Marc van Rooijen, Joost Kleiters. selco Wicherts. Saskia Helsdingen. Saskia Out. Mattijs Uittenbroek. Mi- ïhiel Visser. Inge Griffioen. Marlies :ranken, Remco van de Brug. Mark &>er. Mark Boellaard, Rogier Boks. Ürenda Haklander. Saskia den Har- og. Mattijs Uitenbroek. Marjolein El- lèhot. Marjan Top. Christa Verhorst, tfarco Den Ouden, Ivar Boerefijn. tfarc Kropff, Cathelijn Stratenus. rledsy van der Wielen. Erwin Storm, Sianca Wierts, Marco ten Donkelaar, :eike de Wit. Fraukje Lunter, Jaap «n Boheemen, Pieterpaul Briét, Marcelinus Verkuil, Remco Leurs, Jeroen Heilijgers, Diana Ruitenbeek, Dimitri Borgstein. Manon Winkel man, Edwin Cooiman, Rik Mellen- berg. Ineke Brouwer en Julia Oey Diploma B Karen van Welsum, Dan ny Alewijn. Ramon van der Meulen, Kirsten de Boer, Wanda Bolte, Ri chard van Rheenen, Annemarie van Rheenen, Tonny Kuyer, Wyannevan de Berg, Erik van Bekkum, Bas Schreuder, Wouter van Lunteren, Pa trick Scheggertman, Jaqueline Jon kers, Anouschka Canters, Martijn Hildebrand. Francois Meffert, Ingrid van Drie, Marloes Versteeg, TitieBol- tje, Henry Haklander. Eniel Methorst. Roely Drijfhout. Poulien van Leeu wen. Matthijs Walta, Eddy Oey, Piet Mosterd. Izaak van Huuik. Berend Heil, Luci Lambers,CarlaHeyting-de Graaf en Sieni van Dijk Diploma C of Zwemvaardigheid I Marcel van Kootem, Arnold Ploeg. Gijs van de Hengel, Lizette de Ridder, Michiel Hilberts, Barbara van de Berg, Karen van de Berg, Wencke Heyblok en Petra Marterman. WIELRENNEN. In de Ronde van Scherpenzeel werd de Barnevelder /Vim Pater 3e bij de amateurs Dick lligenburg uit Leusden finishte als In Ochten werd Willigenburg 3e VOETBAL. In het ..zomeravond- foetbal" van de afdeling Utrecht verd het standaardteam van Pon /oorwaarts voorlaatste. De ploeg de gradeerde daardoor naar de 2e klas je De Pon-reserves eindigden in de le klasse op de 2e plaats, net niet loog genoeg voor promotie WIELRENNEN. Verleden week lield de ARTC Pedaalridders weer ïens een competitiewedstrijd op laar eigen circuit met 62 deelnemers De Leusdense deelnemers klasseer den zich als volgt: Diana Kreikamp werd 8e bij de nieuwelingen en Johan Ossendrijver (2e), Henk van 't Kloos ter (4e). Ton v. d Berg (8e) en Gerard van 't Klooster (11e) behoorden tot de deelnemende liefhebbers Petra Terpstra (deze week deelnemer aan de Tour de Junor in de ploeg van de Leusder Krant) werd winnaar bij de jeugd van 12-13 jaar. TENNIS. Van 3 tot 9 augustus vindt het C/D-toernooi van de LTV Leus den plaats op het tennispark aan het Valleikanaal De Achterveldse LTV de Eemelaar organiseert van 10 tot 16 augustus haar invitatie B- en het C/D-toernooi op het tennispark aan de Klettersteeg en de LTV Lockhorst houdt haar B/C/D-toernooi van 7 tot 13 september op het Buiningpark De ITA-kampioenschappen van Amers foort voor de jeugd (bij Volta en Flehite) vinden plaats van 17 tot 23 augustus en voor de senioren B/C (bij Alta) van 31 augustus tot 6 sep tember ACHTERVELD In verband met t 50-jarig bestaan van de Valleirul- rs te Woudenberg, werd daar een incours hippique georganiseerd, ït geheel was feestelijk opgezet. De ilwassen ruiters van de landelijke vereniging De Singers namen aan concours hippique deel. In de B-proef was het mejuffrouw Verhoef, die met haar paard Rivaal et 123 punten een derde prijs be- lalde. Zij behaalde tevens een nstpunt. Ook werd door de volwassen rui- rs en de ponyruiters van de vereni ng deelgenomen aan de streek- ïdstrijd in Hoogland Donderdag- ond 16 juli was het de beurt aan de Iwassen ruiters Tengevolge van ve'e re9en ^'e er ^ie avor|d v'e' iis het parcou rs niet zo prettig om te den. Het terrein was nat en glad ndanks dat werd het programma gewerkt en slaagde mejuffrouw M fhoef haar proef te rijden en wist ze 121 punten weer een winstpunt bin nen te halen. Vrijdagavond was het de beurt aan de ponyrijders. Het weer was nu heel wat beter en het terrein was zodanig opgedroogd dat er nu goed te rijden was. In de categorie L2 behaalde Caroline Schimmel met haar pony Catinga een 2e prijs met 125 punten. Tevens behaalde zij ook nog een winstpunt. ACHTERVELD SVA komt, wat het damesvoetbal betreft, in het sei zoen 1981-1982 met een dameselftal en twee meisjesteams in actie. De damesgroep bestaat ongeveer tien jaar. Onlangs hebben ook de vier laatste al die 10 jaar actief geweest zijnde voetbalsters Lia Kerkhof. Tiny Metselaar, Eef Steenbeek en (onder enig voorbehoud) Berta Ruitenbeek besloten hun kicksen aan de wil gen te hangen. Ook trainer/coach Piet Smink zette een punt achter die tienjarige periode. Er is nu eenmaal een tijd van komen en een tijd van gaan. uur worden afgerond. Voorzitter Martin de Boer roemde later zowel deze nieuwe toernooicommissie als de leden, van wie er tuim tweehon derd. verdeeld over drie categorieën, deelnamen aan de kampioensstrijd. Eer voor de commissie vanwege het vele werk, dat tot in de vroege uurtjes werd verzet en eer voor de leden, die zich soms op de gekste tijdstippen voor de wedstrijden lieten optrom melen om de titelstrijd te kunnen beëindigen voor de grote vakantie uittocht. Tijdens de prijsuitreikmg-met-nat- je-en-droogje in het clubhuis had commissievoorzitter Jan Willem de Vries vooral waarderende woorden voor de verleden week reeds geme moreerde Gerard Schoemaker, die in categorie II opzien baarde door zijn uithoudingsvermogen en vechtlust. Op de finaledag moest hij voor zes wedstrijden in actie komen Met zijn echtgenote won hij in deze groep de mixeddubbel en met Lockhorst- voorzitter Martin de Boer de heren- dubbel. In feite verstoorde alleen het weer op donderdagavond het ritme van het toernooi, waarin 280 wedstrij den werden afgewikkeld, voordat aan de 15 finalepartijen kon worden be gonnen De uitslagen van de eind strijden waren Groep I (beginners, etc.) HE Theo Bouwheer-F de Liever 1-6, 6-4 en 6-4; DE Wieke Barkhuis-Carina Vos 6-2, 5-7 en 5-4 (door Wieke opgege ven wegens blessure). DD Carina Vos/Nel Rijnders-Marrie Gaasbeek/ Marjan Textor 6-3 en 6-3; HD Guus en Cor v. d. Braber-Jan Meuzelaar/R. Schutrups 1-6, 7-6 en 6-4, GD: Wieke en Fred Barkhuizen-Ylona en Tom Hendriks 6-2 en 6-3. Groep II HE Herman Kreikamp- Arie Taal 6-4 en 7-5, DE Madeion Schoemaker-Gisela Bolk 6-4 en 7-5, HD Martin de Boer/Gerard Schoe- maker-Peter van Beek/Ad Wisman 6-3. 5-7 en 6-3; DD: Gisela Bolk/Ma- delon Schoemaker-Brigitte van Leeuwen/Bea Casander 6-4 en 6-2, GD: Irene en Gerard Schoemaker- Marijke Bunnik/Jan Elsackers 6-2 en 6-1 Groep III (en dus de kampioen) HE: Arthur Scherpenzeel-Philip Kamer beek 4-6, 6-4 en 6-2; DE: Marieke Vos-Antoinette Buijtendijk 6-2 en 6-2; HD: Maarten Dirkzwager/ Philip Kamerbeek-Jan Lipjes/Gerard v. d. Brink 6-2 en 6-4; DD: Marie Louise v. Reyen/Agnes van Keulen- Hans Bolk/Gré Markerink 7-6, 2-6 en 6-0 en tenslotte GD: Antoinette Buij- tendijk/Maarten Dirkzwager-Marijke Zwarthoed/Jan Lipjes 6-1 en 6-4. LEUSDEN/CENTRUM Reeds eerder hebben wij gemeld, dat onder linge problemen in het bestuur van de Leusdense korfbalclub Antilopen hebben geleid tot een bijzondere al gemene ledenvergadering. Die vond plaats op 10 juni en resulteerde in het aftreden van het gehele bestuur. Om uit de impasse te komen werd John Costa tot „informateur" benoemd om tot een nieuw „kabinet" te komen. Met medewerking van Henk Kreijne en Roel Urbach ging hij aan het werk met een tweeledige opdracht: het nieuwe bestuur moet een afspiege ling zijn van het ledenbestand en er dient een zeker evenwicht te komen tussen prestatieve- en recreatieve korfballers, waarbij als uitgangspun ten golden, dat het standaardtwaalf tal in de landelijke 1e klasse speelt en het merendeel van de leden korfbal beoefent als een plezierige vrijetijds besteding. Het resultaat van talloze telefoon tjes en een dozijn (vaak langdurige) besprekingen is, dat het navolgende nieuwe bestuur aan de a s. algemene ledenvergadering (eind augustus ot begin september) ter goedkeuring zal worden voorgedragen voorzitter Mauke Costa, secretaris Henk Kreij ne. penningmeester Bart Hueting, lid TC Kees van Buren, lid jeugdzaken Roel Urbach, lid propagandazaken Frans ter maten en lid algemene za ken Bert Oudenaarden. De huidige voorzitter Niek Laheij was oorspronkelijk bereid als zoda nig aan te blijven. Daar heeft hij uiteindelijk van afgezien omdat hij inmiddels jeugdcommissaris is ge worden van het districtsbestuur Mid den-Nederland (globaar van Vinke- veen tot Rhenen, van Woerden tot Lelystad plus de westelijk Betuwe). Daarvoor blijkt zoveel tijd en inspan ning nodig tezijn, dat een combinatie van beide functies teveel zou zijn van het goede. Laheij (afkomstig uit de Rotterdamse voetbalwereld, maar in tussen en prima ..korfballer" gewor den) is zes jaar Antilopenvoorzitter geweest. In die periode groeide onze korfbalclub met circa 250% van 68 tot 175 leden Hi| was ook een warme voorstander van de realisatie van de Leusdense sporthal de Korf, waarbij die naam niet direct op de korfbal sport slaat, maar op een bijenkorf Zijn opvolgster Mauke Costa wordt de eerste vrouwelijke voorzitter van een Leusdense sportvereniging Ook uit Rotterdam afkomstig (vanaf haar 13e jaar korfbalster bij RSV Rozen burg) en later verhuisd naar Amers foort (was 5 jaar lid van KV Amers foort en nu al weer 7 jaar van Antilo pen) Vrijwel haar hele ..korfballe ven" was zij 1e twaalftalspeelster en bestuurslid In 1979 deed zij vrijwillig een stapje terug naar het 2e team. Verwacht mag worden, dat Antilopen aan haar een goede voorzitster zal krijgen Het nieuwe korfbalseizoen komt snel naderbij Op 22 augsutus wordt het jaarlijkse Antilopen-toernooi op het Buining park gehouden en begin september start de competitie 1981-1982. Anti lopen 1 speelt in de 1e klasse van de veldcompetitie en is bij de micro-dito 2e kiasser. LEUSDEN/CENTRUM Zaterdag was de Postduivenhouders Vereni ging Leusden met 501 duiven in con cours voor de wedvlucht vanuit Stromveek. De duiven werden gelost op 07.45 uur en de eerste duif werd geklokt om 09 48.05 uur (snelheid 1269.72 m/m). Wat de eerste 50 plaatsen betreft was de uitslag. C Valkengoed 1-7-10-15-33-39-40 t/m 43-50 P Lambrechts 2-5-6-16-21-31-38-46. H v. d Hoek 3-34-35-36 J Pouw 4-17-28 H Lambrechts 8-9-14-18-23-25-27- 30-32-44 W Vrijhoef 11-22-26-29 Comb Pe/Du 12-19-48. Gebr Bransen 13. T Valkengoed 20-24. A. v. d. Vlies 37. A Bomers 45 B. Kuiter 47 Comb. Vrij/Bra 49. ACHTERVELD Donderdag avond werd zowel op de R.K. basis school St. Jozef als op de R.K. basis school Onze Wereld afscheid geno men van de zesde klassers die de school gaan verlaten. In beide scho len was een groot aantal ouders en andere genodigden aanwezig. In de St. Jozefschool werd de avond ge opend door de heer Snijders. Hij verwelkomde alle aanwezigen en hoopte dat allen een heel prettige avond zouden hebben. Eerst was het de beurt aan twee leerlingen die na mens de scheidende scholieren af scheid namen van het onderwijzende team. Zij kregen allen een bloemen- ruiker aangeboden en een bord met een foto van de leerlingen van de zesde klas en hun namen. Ook enkele ouders werden die avond niet verge ten. Gerda Kerkhof kreeg bloemen voor haar goede zorgen tijdens het schoolkamp. Een taart was er voor Joop Wouters voor het belangeloos vervoer van bagage naar en van de plaats waar het schoolkamp was ge houden. Moeder Joke Hoogland kreeg ook een taart omdat zij die dag haar 31ste verjaardag vierde. Voor zij de taart in ontvangst mocht nemen moest zij eerst 31 kaartjes uitblazen. Op de school Onze Wereld werden alle aanwezigen hartelijk verwel komd door het hoofd van de school, de heerOvermars Ook hij hoopte dat het een heel gezellige avond zou worden. Door de leerkrachten werd hierna een kwis voor de zesde klas sers gehouden De kwis was zodanig opgezet dat er steeds werd gespro ken over een bekende Nederlander. De bedoeling was dat een van de leraren moest raden wie deze beken de fiquur was Het betrof hier steeds een van descheidende leerlingen Zo kreeg elke leerling zijn beurt hetgeen soms met een geweldige hilariteit gepaard ging Nadat deze kwis was afgelopen werd er door de leerlingen een musical opgevoerd. MUSICAL Op de beide scholen bleek dezelf de musical te zijn ingestudeerd met als titel ..Knudde aan het Riet" Het betreft hier een dorpje Knudde aan het Riet waar niets te beleven valt. hetgeen tot gevolg heeft dat de be woners en vooral de jeugd naar de dichtst bij gelegen stad trekken om zich te vermaken De burgemeester van het dorp wil hier verandering in brengen Eerst geeft hij toestemming om bij de bakker gratis taartjes te gaan eten. Dit tot groot ongenoegen van de bakker die wel zijn gebakjes kwijt is. doch niets heeft ontvangen. Deze zegt dan dat iedereen bloemen mag gaan plukken in de tuin van de burgemeester. Ook dit valt niet in goede aarde. Uiteindelijk wordt er besloten om een songfestival te hou den Inmiddels hebben twee af standslopers ruzie om een wisselbe ker. De burgemeester lost dit op door beide voor een prestatieloop naar een ver afgelegen land te zenden De beker wordt nu ingezet voor het songfestival Voor dat het echter zover is ver schijnt er ook nog een wonderdokter met geneeskrachtige medicijnen. Het is waardeloos spul, doch de won derdokter is gek op zilver Als hij van het songfestival hoort en de beker ziet wil hij deze ook in de wacht slepen. Uiteindelijk kan het songfes tival beginnen Er wordt een iury gekozen waarover ook alweer enig rumoer ontstaat. De vrouwelijke deelneemsters nemen er geen ge noegen mee dat er alleen mannen in de jury zitten Ook dit wordt weer opgelost De eerste deelneemster komt op en zingt een zigeunerliedje terwijl de tweede de Tsja Tja Tsja- song zingt. Dit werd door de betref fende leerlingen op een voortreffelij ke wijze gebracht De derde deelnemer heeft bij de wonderdokter een medicijn gekocht waardoor hij een gouden stem krijgt De wonderdokter die zelf de bekerwil hebben wisselt echter het flesje om met een hik medicijn Het gevolg is dat het gezongen Schotse Volkslied je er al hikkend uitkomt Dit is echter zo goed dat degene de wisselbeker wint Voordat hij hem echter in ont vangst kan nemen, komt een van de lopers terug en pikt de beker mee. Tijdens het spel haalt de wonderdok ter nog allerlei trucks uit om toch maar in het bezit van die beker te komen Hij wordt echter steeds ont maskerd. Op beide scholen werd het stuk op een vlotte en zeer enthousiaste ma nier gespeeld. Herhaaldelijk kwamen de lachspieren bij de aanwezigen dan ook goed in beweging. LEUSDEN Hieronder volgt de uitslag van de op donderdag 16 juli gespeelde klaverjaswedstrijd bij ..Leusden Troef" 1 Mevr Bolt 5223.2 Hr Knol 5144.3. Hr Nijhuis 4863. 4 Mevr Knol 4699 en 5 Hr Bolt 4596 punten Stand per 16-7-81 1 Hr Kuyper 59789, 2. Mevr v Eg- dom 57297, 3 Hr de Ridder 56811.4 Hr Knol 55675, 5. Hr v Waterschoot 55416, 6 Mevr R. de Ridder 54349,7 Mevr G de Ridder 53656. 8 Hr Mulder 53407, 9 Mevr Bolt 53327 en 10 Hr v Egdom 53232 punten LEUSDEN Met ingang van maandag 20 juli wordt er op werkda gen in het buitenbad van zwembad Bavoort weer lesgegeven in de zwemdiploma's D, E en F. De lestijden zijn voor D: van 8.30 tot 9.00 uur; voor E: van 9.00 tot 9.30 uur en voor F: van 9.30 tot 10.00 uur. Naast het half uur les per dag zullen de kandidaten zelf ook nog veel moeten oefenen om een goed resultaat te behalen Prijs per leskaart f 18,50 Tevens dient men in het bezit te zijn van een abonnement op het buitenbad 1981 Inlichtingen en leskaarten zijn ver krijgbaar aan de kassa van het zwem bad Bavoort AMERSFOORT - De LTV Flehite organiseert van 27 juli tot en met 2 augustus voor de vierde maal het zogenaamde Masters Dutch Satellite Circuit. Dit sterk bezette internatio nale toernooi voor A-spelers heeft voorronden in Emmen, Schevenin- gen, Deventer en Noordwijk ter se lectie van de 16 finalisten, die op het tennispark aan deZanderbergenlaan in actie komen. Naast het mastercir- cuit worden nog twee toernooien gespeeld. Een A-toernooi met de 8 afvallers uit de eerste ronde van het masters- toernooi en 8 A-invité's en een B- Professioneel tennis heeft voor de spelers mooie en minder mooie kan ten. Tegenover de vaak vorstelijke prijzen staan eventuele boetes en dat die ook leuk kunnen oplopen, heeft John McEnroe tijdens het jongste Wimbledon-toernooi aangetoond. Zijn (wan)gedrag kostte hem inmid dels reeds omtrent f10 000.— aan boetes Nog lang niet alle gevallen zijn afgewerkt en kenners verwach ten. dat deze negatieve premies nog wel een tot circa f30.000,—kunnen oplopen. Een uitgesproken ramp is dat voor de Amerikaan ook weer niet, want behalve de vergaarde roem (o m door het verslaan van de ,.on- klopbare" Björn Borg) houdt hij aan het toernooi nog wel een paar stui vers over. Zijn overwinningen in het enkel- en dubbelspel leverden onge veer f130 000,— op Jammer is na tuurlijk wel, dat de fiscus bij de aan slagen geen rekening houdt met af trek wegens boete. Peter. toernooi met de sterkstmogelijke be zetting uit de regio Amersfoort De kosten van het evenement worden geraamd op f40.000,— Desondanks hebben toeschou wers op de werkdagen (zowel 's mid dags als 's avonds) gratis toegang tot de wedstrijden Alleen in het slot weekend wordt entree geheven en wel f6.— voor beide dagen of f3,50 per dag. Vorig jaar trok het Flehite- toernooi circa ,12.000 bezoekers LEUSDEN/CENTRUM Deze week wordt in en rond Nijmegen voor de 65ste keer de „Nijmeegse Vier daagse" gehouden. Dit evenement van de Koninklijke Nederlandse Bond voor Lichamelijke Opvoeding (KNBLO) is het grootste wandelge- beuren ter wereld. Voor zover tot nu toe werd gemeld nemen drie Leusde naren eraan deel. E. van Campen loopt voor de eerste keer mee, N. Mars komt voor de achtste maal aan de start en onze nestor W. van der Laaken kan er maar niet genoeg van krijgen: hij is met zijn zesendertigste Vierdaagse bezig! Bulten de (nood zakelijke) training om wordt een hele vakantieweek aan deze sportieve be zigheid „opgeofferd". Voor niet-wan- delaars maar moeilijk te begrijpen. Deelnemen aan de Vierdaagse is voor zeer veel tippelaars echter iets heel gewoons Dat wordt nadrukke lijk aangetoond met de aanmelding van circa 19 000 wandelaars uit 33 landen voor de marsen van dit jaar Bijna duizend meer dan in 1980 en velen zijn benieuwd of het toen ge vestigde record van het aantal tippe laars. dat de Vierdaagse uitliep, ver beterd zal worden. Weliswaar heeft de voorafgaande training het blijft immers een hele klus veel meer aandacht gekregen, maar een zeer belangrijke factor blijft het weer. dat niet te warm noch te vochtig mag zijn om van ideaal wandelweer te mogen spreken VAN JONG TOT OUD Dat wandelen een sport is voor jong en oud. blijkt uit de deelnemers lijst Dit jaar lopen 113 elf- en twaalf jarigen mee (minimaal moeten de deelnemers 12 jaar worden in het desbetreffende marsjaar) en 27 ve teranen" van 80 jaar of ouder De oudste Nederlandse deelnemer is 87 jaar! Begin er maar eens aan. De jongste wandelaar komt uit Nijme gen Hij wordt op25 december a s. 12 jaar. Opmerkelijk is ook de inschrij ving van een 66-jarige inwoner van de Keizer Karelstad, die voor de laatste wereldoorlog viermaal een Vierdaag se uitliep. In 1938 vond hij dat wellet jes. maar nu 43 jaarlater gaat hij toch nog proberen het zilveren kruis voor 5 Vierdaagsen te halen. Uit Vlij men (NB) komt een heel gezin aan de start met pa, ma en vijf kinderen van 14 tot 21 jaar! Vrijdag is de finale van de 13e lustrum-Vierdaagse. Dan ook zullen wij weten, hoeveel van de ongeveer 19.000 vol goede moed en hoop ge starte deelnemers geslaagd zijn in hun voornemen en of dat ook het geval is met de drie (of toch nog meer?) Leusdenaren. Zodra wij meer weten, komen wij daar nog op terug. -f De heer W. v d. Laaken. die na 35 Vierdaagsen de omgeving van Nijmegen wel op zijn duimpje zal kennen.

Leusder Krant | 1981 | | pagina 7