Rayoncommandant G. Kamps nam afscheid In verband met crossplannen Geen markt in Leusden-Zuid VANIIAAi; IK UB LEIISIM2R RItAKT Oppascentrale met vakantie Boekjes gevraagd voor jongens vakantieweken Zwangerschaps gym Leusder Krant 1 Onafhankelijk nieuwsblad voorde gemeente Leusden ïïm FOTO-KOPIE NODIG? Verantwoordelijk redakteur. BERT VOS Redaktie en administratie: Rozendaallaan 9 Postbus 11 3630 AA Leusden-Centrum Telefoon (033) 941495. b.g.g. (03420) 16141 Telex B.D.U. 40261 Giro 871441 Abonnement 113,10 per kwartaal. Uitgave B.O.U. B.V. DONDERDAG 30 JUL11981 13e JAARGANG NO. 29 van de omwonenden wil het gemeente bestuur eerst een definitief standpunt ten aanzien van deze proef bepalen als meer inzicht is verkregen in de te ver wachten geluidsproductie. Daarom zal in de periode van 1 augustus t/m 15 september op de zaterdagen van 10.00 tot 17.00 uur en op de woensdagen van 18.00 tot 21 00 uur op het betreffende terrein door leden van de Leusder en Zeister crossvereniging worden proef gedraaid. Tijdens deze proef zullen ook geluidsmetingen worden vericht. Scanner in supermarkt Wim Wahle leest prijs van de boodschappen af. Een nieuwe ontwikkeling in de kassa automatisering. Bovendien krijgt de klant nu wellicht de eerlijkste kassabon 3 Mens in zijn werk: chef-kok Dick Hemeltjen. Hij heeft plannen voor het samenstellen van vegetarische menu's en Moermandieëten in een Leusdens restaurant5 LEUSDEN - Zoals reeds eerder be kend werd. heeft de staatssecretaris van Defensie aan de Motorclub Zeist en de Crossvereniging Leusden toe stemming verleend om gedurende een jaar bij wijze van proef een ter rein op de Leusderheide waarbij de Tankwerkplaats te gebruiken voor crossactiviteiten. Mede met het oog op de belangen De omwonenden die op voorhand bezwaar hebben gemaakt tegen crossactiviteiten op de Leusderhei de worden over deze proef persoon lijk aangeschreven. Weekenddiensten3 Zeven wandelingen door Leusden-Centrum. „Je hoeft niet altijd naar Den Treek om groen te zien", zegt Henk van der Kamp, chef van de afdeling plantsoenen van de gemeente Leusden5 Kijk op de film ACR presenteerde het nieuwe programma '81/'82. „De Flint" in Amersfoort komt met Theater taxi's DOKTERSDIENST Tel.: 944223 De Leusderhei, gezien vanuit de gemeenschap Waterloo' de Hobbyclub en de stichting Jeugd- en Jongerenwerk. De leiding van de ze kampweken is nog op zoek naar oude leesboekjes, stripverhalen, en zovoort om voor de deelnemers in een rustig ogenblikje of bij slecht weer wat te lezen te hebben. Degenen die leesvoer willen af staan aan deze kampen worden ge vraagd dit af te geven in De Til op dinsdag- of vrijdagavond. De leiding is ook bereid het bij u te komen halen Dan graag even een telefoontje naar 03425-1548 of naar De Til, 941826. Bij voorbaar hartelijk dank. LEUSDEN - Op de vrijdagen 31 juli en 7 en 14 augustus gaat de markt in het winkelcentrum De Bieshaar te Leusden-zuid niet door in verband met vakantie van de marktkooplieden. De verkoopwagen van de vishandelaar is wel aanwezig LEUSDEN - De oppascentrale is de hele maand augustus, wegens vakantie gesloten. Mocht u in deze periode om een op pas verlegen zitten, dan kunt u een van de volgende telefoonnummers bellen 940760; 940653; 941621; 942353; 942099 of 945391. Vanaf 1 september hoopt de oppascentrale u weer var dienst te mogen zijn. LEUSDEN In de periode van 1 tot en met 15 augustus zullen 50 jongens uit Leusden met leiders en kooksters op vakantiekamp in Oot- marsum. Deze kampen gaan uit van LEUSDEN - Woensdag 5 augustus om 20.45 uur begint er een nieuwe cursus zwangerschapsgymnastiek. Deze cursus is bedoeld voor vrou wen die in de maand oktober een ba by verwachten. De cursus wordt gehouden In het kruisgebouw, Rozengaarde 33. Op gave en inlichtingen ter plaatse ot telefonisch op nummer 941218. randweg op Rijksweg 28 te maken, waardoor Stoutenburg ontlast kan worden van het doorgaande ver keer naar de autosnelwegen. Als de Noorderrandweg in zijn geheel klaar is zal de verkeerscir- culatie enigszins wijzigen. Met na me automobilisten kunnen dan vlugger via de Noorderrandweg Leusden-centrum uit richting aan sluitingen op het landelijk wegen net, zoals Rijksweg 28. Deze weg gebruikers zullen dan voorlopig nog via Stoutenburg de snelweg op moeten. Maar zoals bekend oefent de gemeente, weliswaar nog zon der concrete resultaten, druk uit op Rijkswaterstaat om zo snel mogelijk een aansluiting van de Noorder (Van één onzer verslaggevers) LEUSDEN - De werkzaamhe den voor het verlengen van de Noorderrandweg tussen de Mid den- en Zwarteweg vorderen ge staag. Net voor de bouwvak is het tracé uitgegraven waarop over een tijdje het wegdek wordt aangebracht. Het ziet er naar uit, dat nog dit jaar de aansluiting op het al eerder aangelegde deel in het werkgelegenheidsgebied „princenhof" gereed komt, Als de Noorderrandweg een feit is, wil de gemeente er voor zorgen dat auto's met een doorgaande be stemming wegblijven uit de be bouwde kom. Daarom zullen er maatregelen worden genomen om sluipwegen als de Asschatterweg. Hamersveldse- en Zwarteweg on aantrekkelijk te maken voor de au tomobilisten. Rozendaallaan 9 Leusden-C Geen krant ontvangen? Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden G. Kamps, een vertrouwd figuur tijdens de Tour de Junior. Verschijnt dinsdag en donderdag in de gemeente Leusden. Familieberichten en losse advertenties 35 cent per mm. Bij kontrakten belangrijke korting. Leusderheitjes 1,11 per regel (37 cent per mm). Losse nummers: 60 cent per stuk. OPENINGSTIJDEN VAN ONS KANTOOR: Ons kantoor, Rozendaallaan 9 te Leusden-Centrum is dage lijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur geopend Zaterdags gesloten. ACHTERVELD- Vrijdag 24 juli nam de heer G. Kamps, rayoncommandanl van de rijkspolitie in Achterveld afscheid van zijn rayon. Na vijf jaar in Achterveld Ie hbben gezeten gaal Kamps weer terug naar zijn provincie. Hij is namelijk benoemd als rayoncommandanl in Pesse in de gemeente Drente. Tijdens een geanimeerde receptie in Buitenlust waar onder meer de burgemeester en collega 's hem de hand kwamen schudden nam ook een delegatie van de Tour de Junior afscheid van de heer G Kamps Wanneer u vóór oinsdag- resp donderdagavond 18.00 uur de Leusder Krant niet hebt ontvangen, bel dan onze hoofdagent (dinsdag en donderdag tussen 18 30 en 19.30 uur). Tel. 033-940691. Wanneer hij - om wat voor reden dan ook - niet te bereiken is, kunt u kontakt opnemen met onze inspekteur bezorging, overdag te bereiken onder teLnr. "03420-16141

Leusder Krant | 1981 | | pagina 1