frouw met de hamer bij Antilopen Roda (zat.) op counters geklopt oda (zondag) ehandicapt naar 1 -1 VOI1TBAL iMlALAKS ck Laheij ere-voorzitter KOKFIIAL C IIALAKS Plusminus Jeu de boules competitie hervat ockey resultaten HOCKEY Acht miljoen BALAKS Weinig succes Hoe bestaat het Geslaagden zwemdiploma Leusden in staartgroep Korfballers gaven punten weg Squash Rackets genootschap vergadert O* EUSDEN/CENTRUM - De zon- ploeg van Roda '46 is mei nogal tegenslag aan de competitie -1982 begonnen. Verleden week r de openingswedstrijd vanwege ïessale regenval In Hilversum en jevlng niet door en algelopen dag kwam de formatie met inval- (wegens ziekte en blessures) Chris van Beek, Henk Malen- i, Hans Vrijhoef en Ben Wltten- l) verzwakt aan de start. Het ■elde meer dan een slok op een el en het vaste speelpatroon lag |g overhoop. Roda ging toch al enige vrees aan het werk want nstander Laren was de eerste petltleronde - thuis met 4-2 te- Veensche Boys - uitstekend ■gekomen. et Dirk van 't Klooster als aan- der was het begin van het treffen pvol voor Roda De bijzonder ac- Peter Knijf (jammer, dat hij geen uitmaakt van bijvoorbeeld een [ballende drieling) zorgde na een dier van verkenning voor de ope- istreffer. Daarna zakte het peil het spel door de meer verdedi- de opzet van de thuisclub en toen in in de pakweg 22e minuut een sdense verdedigingsfout uitste- J benutte om de balans weer in iwicht te brengen, speelden bei- iloegen kennelijk alleen verder de toen reeds bereikte eindstand ihouden Nog net voor de rust gaf Jos Vrijhoef (geblesseerd) de aan Maarten en zijn stekkie over Martin Visser. Het aantal echt werkende spelers bij Roda (Peter Knijf, Dirk van 't Klooster en Jos Vrijhoef) viel daarmee van drie terug naar twee en toen in de tweede helft de Buiningparker vleu gelspitsen nauwelijks meer aan bod kwamen, hoefde niet meer op treffers te worden gerekend. Gelukkig hield ook Laren zich op de vlakte en het einde van de wedstrijd - wat duren 45 minuten dan lang - kwam met de al eerder genoemde 1-1. Vlak voor tijd dook Ton Tessels jammer genoeg net onder een voorzetje door en daar mee was de laatste kans op winst verstreken. JUNIOREN A1 Zoals de ouden zongen piepten de jongen. Na een goede competitie start van Junioren A1 waren de ver wachtingen inzake de wedstrijd te gen Nijkerk A1 hoog gespannen. Wellicht iets te hoog7 Met vlot aan- valsspel zorgde Roda voor een leuk begin. In de 8e minuut met succes: een één-tweetje met Erik Jan Slee king werd door Mikael Ombach fraai tot een doelpunt afgerond Daarna kwamen de Nijkerker bezoekers be ter in hun spel en 20 minuten later uit een bijzonder goed genomen vrije trap weer langszij. Na de thee wérd, net als bij het standaardteam, niet meer gescoord en de puntenverdeling was ook wel terecht. Dirk van 'I Klooster (Roda-zondag) gaf als aanvoerder het goede voorbeeld Roda 1-Laren 1 DEV 2-Roda 2 Limvio 2-Roda 3 Roda 4-SEC 4 Roda 5-Achterveld 5 2-5 KVVA 8-Roda 6 9_j Roda 7-KVVA 9 3-0 0-0 1-5 1-1 LEUSDEN/ACHTERVELD Eersl een blik achterom: Achterveld heeft verleden week niet met 6-3 maar met 5-0 (is in de ranglijst inmiddels ver werkt) van Maluku Muda gewonnen en dan vraagt u wellicht hoe wij aan „onze" uitslag zijn gekomen. Wel, heel simpel: een „leuke" Achtervel- der - die bestaan blijkbaar - gaf bij het telefoontje naar het SVA-club- huis dat resultaat op. Onze vaste informant (secretaris Piet Smink) was op dat moment onbereikbaar. Nu over tot de dingen van de (za terdag. Horst herstelde zich van de nederlaag op de openingsdag en be zorgde Hees de tweede nederlaag. Eemnes was opnieuw uitstekend op schot: 4-0 tegen Unicum is niet niks! Barneveld is terug in de race door de royale zege op streekgenoot Huls horst en het kort geleden nog offi cieel uit twee klassen bestaande ver schil tussen TOV en Cobu Boys druk te de Baarnse ploeg in Amersfoort met 0-2 uit. SEC en Sperwer deelden de buit en Veensche Boys hield met snelle uitvallen Roda op afstand. De uitslagen waren Horst-Hees 2-1 Eemnes-Unicum 4-0 Barneveld-Hulshorst 4-0 Cobu Boys-TOV 0-2 SEC-Sperwer 3-3 Veensche Boys-Roda 2-0 Ranglijst: Eemnes 2 4 9-1 TOV 2 4 4-0 Veensche Boys 2 4 3-0 Barneveld 2 2 4-2 Roda Cobu Boys Unicum Horst Sperwer SEC Hees Hulshorst 3-2 2-3 3-4 2-4 1 4-5 1 3-6 1-3 1-9 In de zondagse 1e klasse, met di verse verrassingen, werden ditmaal alle wedstrijden gespeeld. Met (na het verlies van Roda-zaterdag) ook weinig succes voor Roda-zondag en Achterveld Roda (met nogal wat in vallers) kwam hard zwoegend niet verder dan een gelijkspel tegen La ren. KVVA en APWC, beiden in Amersfoort spelend, versloegen Achterveld en Naarden met 3-1 en Amsvorde, nog steeds niet erg op schot, bleef in eigen huis Actif net de baas. Veensche Boys deed het stuk ken beter tegen Lelystad dan in de eerste ronde tegen Laren De resultaten waren Roda-Laren 1-1 Maluku Muda-Zebra's 3-3 KVVA-Achterveld 3-1 APWC-Naarden 3-1 Amsvorde-Actif 1-0 Veensche Boys-Lelystad 2-1 Ranglijst: Laren 2 3 5-3 Amsvorde 2 3 2-1 APWC 1 2 3-1 KVVA 1 2 3-1 Achterveld 2 2 6-3 Veensche Boys 2 2 4-5 Roda 1 1 1-1 Zebra's 1 1 3-3 Lelystad 2 1 2-3 Maluku Muda 2 1 3-8 Actif 1 0 0-1 Naarden 1 0 1-3 EUSDEN/CENTRUM Vrijdag- nd werd officieel, wat wij in juli jstleden reeds informeel hebben ïeld: de Leusdense korfbalclub lopen krijgt een vrouwelijke rzltter! Mevrouw M. L. Costa, rvan de voorletters staan voor jan Leni (in de club gewoon Mau- nam de hoogste functie plus de ehorende hamer over van de heer T. Laheij (Nick voor wie hem wat »r kent), die na zes voorzittersja- blj de In 1965 opgerichte korfbal- aftrad In verband met zijn be- mlng tot Jeugdcommissaris en als anlg bestuurslid van het KNKV- rlct Midden-Nederland. Een com- itie van beide functies was hem vrijetijdsbesteding te veel van het de. e omschakeling van voet- tot 'baller verliep voor Laheij pro- imloos. In zijn voorzittersperiode ij werd en passant ook gediplo- ird scheidsrechter - groeide Anti- en van 70 tot bijna 180 leden. Het idaardtwaalftal van de Anti's pro beerde in de veldcompetitie naar andelijke 1e klasseen de afdeling jeugd, met Junioren 1 als parade paardje. kwam tot enorme bloei. Ka derproblemen kent de korfbalclub evenmin. Niet onverwacht kwam zijn benoeming tot ere-voorzitter' Met mooie woorden, een kus en een fraai diplomatenkoffertje voor zijn ..bondsspullen" - ..Helaas hebben wij nog geen ere-speldje", vond de nieu we voorzitster - en een mooie bos bloemen voor echtgenote Lenie Over de vrijdag gehouden jaarver gadering. feitelijk een voortzetting van de bijzondere praatavond dd. 10 juni. kunnen wij kort zijn Die was zeer goed bezocht, begon weliswaar bijna een half uur te laat, maar verliep vooral voor de pauze erg vlot De wisselbeker voor de man of de vrouw, die zich in het afgelopen verenigings jaar het meest verdienstelijk heeft gemaakt voor Antilopen, ging (voor de tweede keer) naar Bou van Leeu wen, voor zijn bemoeienissen met de jeugd en met name voor de verzor ging van het vervoer. De later afscheid nemende voorzit ter had nog voor een tweede wissel- prijs gezorgd: de Lanic-Trofee als erkentelijkheid voor betoonde sporti viteit. Het is persoonlijke huisvlijt ver vaardigde „klokkespel" kwam te recht bij Anneke Kooy. NIEUW BESTUUR Bij Antilopen bestaat de gewoonte, dat jaarlijks het gehele bestuur af treedt. Zo ook nu. Marion van Buren en Evert Meinsma waren niet herkies baar en een „gewone" bestuurszetel kwam vrij door de „promotie" van Mauke Costa Hun plaatsen worden ingenomen door Frans ter Maten, Bert Oudenaarden en Roel Urbach. Herkiesbaar waren en herbenoemd werden Bart Hueting (penningmees ter) en Cees van Buren (TC). Secre taresse Sija Graafland, ook niet meer beschikbaar, wordt opgevolgd door Henk Kreijne Nick Laheij gaf de voorzittershamer over aan Mauke Costa Later op de avond werd het „informateurstrio" (John Costa, Henk Kreijne en Roel Urbach) nog in het zonnetje gezet voor de geslaagde uitvoering van de opdracht tot het vormen van een (grotendeels) nieuw Antilopen-parlement Een vrouw aan het hoofd van een korfbalbestuur, zoals nu bij de Bui- ningparkers, lijkt een zeer interes sant experiment Weliswaar is dit op heden bij alle KNKB-clubs nog maar in zes of zeven gevallen een feit (volgens de heer Costa) maar gezien de aard van een korfbalvereniging - in de praktijk één grote familie - zeer aanvaardbaar Vooral als de „vrouw met de hamer" zich kordaat opstelt en die indruk hebben wij van Mauke Costa. Zij wil zich vooral inzetten op het gebied van ledenwerving (Antilopen telt op dit moment circa 180 leden, waarvan driekwart aan jeugd) om de basis van de vereniging te versterken. Zij is blij met de nieuwe sporthal in Leusden (ook met de op haar sport toepasselijke naam de Korf) en zal verworven rechten niet snel prijsge ven: Antilopen zal (ten gunste van andere plaatselijke sportclubs) het Buiningpark slechts verlaten als het gemeentebestuur voor een passend alternatief kan zorgen! LEUSDEN/CENTRUM Ja, hoe bestaat het, dat Antilopen in de laat ste 10 minuten van de wedstrijd tegen OVVO een zekere overwinning nog weggaf? SMS ging ondertussen vro lijk verder met het versterken van de koppositie: KIOS werd het vierde slachtoffer van de Utrechtse leiders. Oranje Nassau kwam op de tweede plaats via een kleine zege op Kameo in Groenekan en ook veel spanning heerste in Bussum. waar DSV het Zaandammer ZKC met 10-9 net af troefde. De uitslagen waren: DSV - ZKC 10-9 Antilopen - OVVO 7-7 SMS - KIOS 8-3 Kameo - Oranje Nassau 3-4 Rangslljst: SMS 4 8 31-19 Oranje Nassau 4 6 30-27 OVVO 4 5 34-28 ZKC 4 4 31-28 DSV 4 4 36-38 Antilopen 4 3 33-32 Kameo 4 2 24-28 KIOS 4 0 23-42 Van 23 tot en met 28 september is in de Zuidduitse stad Baden Baden, in een werkelijk prachtige entourage, het elfde Internationaal Olympisch Congres gehouden Met bijna 3000 deelnemers (circa 1000 officials, bij na evenveel veiligheidsagenten. 650 persvertegenwoordigers, enz.) en de kosten van dat uitje zijn begroot op ongeveer acht miljoen gulden Een kostbare onderneming en bovendien problematisch, want het congres is zuiver informaties en niet bevoegd tot het nemen van besluiten Dat gebeurt aansluitend door het Internationaal Olympisch Comité (circa 80 leden) in besloten vergade ring onder voorzitterschap van Juan Antonio Samaranch. Hoewel de kos ten van de tweede bijeenkomst bij het hierboven genoemde bedrag zijn in begrepen. is geld ook bij amateur- .topsport" een belangrijke zaak. P. LEUSDEN In het zwembad Ba- voort werd zaterdag 26 september afgezwommen voor de diploma's A en B. Voor het diploma A slaagden de volgende kandidaten: Rianne van de Hoef, Esther Telne- kens, Susan Ruesink, Daphne van de Vlist, Nicolette Wouters, Marleen Weggeman, Raymond Hubert, Jan- the van der Hoek, Annemarije Mar- rée. Alexander van den Wall Bake. Edward Hidding, Floortje Beaumont. Walter Wilhelm, Tinka ter Scheggert, Dolf Veenvliet, Reino Boonstra, Di ana Zwanenburg, Esther Geluk, Fleur Jansen, Daisy Boltje, Sanne Schuurman. Michael Landman. Cla- ere Beaumont, Remco v. Veen, Petra Duits, Lars Kroder. Miranda Burgste den. Geslaagden diploma B: Wim Kruithof, Yvette Hidding, Erwin Storm, Troy Neleman. Lisette de Kruyf, Dimitri Borgstein, Mient de Jong, M. J J. C Brandsema. LEUSDEN/CENTRUM De Leus dense jeu de boulesclub „De Hak- horst" is met de najaarscompetitie gestart met maar liefst 24 doublettes in vier poules van zes teams. Bij de eerste resultaten diverse verrassin gen. In poule A werden Joost Jacobs en Nelleke Bouwer (als eersten ge plaatst) meteen al verrast door duo Vossebeld, dat ook onverwacht winnaar tegen duo Stienen met 6 punten uit 3 wedstrijden aan de lei ding gaat. Uitslagen: Boermans/v.d. Laaken-duo Vossebeld 1-2, Ja- cobs/Bouwer-Boermans/v.d. Laaken 3-0, duo Vossebeld-duo Stienen 2-1 en Jacobs/Bouwer-duo Vossebeld 1- 2. Rob Bouwer en Jauke Pin Dee, in poule B als eersten geplaatst, won- ■EUSDEN/CENTRUM - De uitsla- van de door senioren van de IC Leusden gespeelde wedstrij- op zondag jongstleden waren: nes 1-Doorn 1 3-3 nes 2-Haaskamp 2 1-6 nes 3-Schaerweijde 11 0-1 en 1-Graspiepers 2-3 en 3-Hurley 6 2-1 en 4-Phoenix 4 4-2 en 5-Laren 14 2-4 eranen B-Doorn A 2-2 maar 5-Heren 2 1-1 evelaken 3-Heren 7 0-7 oische D-Veteranen A 5-2 uwegein 3-Dames 4 0-5 )e onverwachte (en toch grote) ste overwinning van Dames 4 am tot stand via doeltreffende uit en van Herma Gerder (2), Loukje Wall Bake (2) en Joke Marree (1). eerste schaap is nu over de dam! jongens jongens jongens meisjes meisjes jongens jongens meisjes meisjes jongens jongens meisjes meisjes C3-Huizen C2 D1-Schaerweijde D1 E2-Bunschoten E1 C1-Laren C1 C3-Kampong C4 C1-Kampong C1 C5-SCHC C6 B1-Schaerweijde B1 D5-Amersfoort D3 B3-Muiderberg B1 B4-Be Fair B3 A1-Gooische A2 D6-Hilversum D5 Jongens A1-Baarn A1 2-2 Jongens D2-Huizen D1 1-1 Barneveld A1-jongens A2 1-1 Be Fair B1-jongens B1 0-7 Woerden B1-jongens B2 3-4 1_7 Haaskamp C1-jongens C2 4-0 3_2 Huizen C3-jongens C4 6-3 3_1 Gooische D3-jongens D3 1-6 1_1 Laren D5-jongens D4 0-1 7_1 Be Fair D3-jongens D5 4-1 0-1 Gooische A4-meisjes A2 0-0 4_3 Laren B3-meisjes B2 2-2 1_5 Hilversum B5-meisjes B3 0-6 afg. Voordaan C1-meisjes C2 0-1 3_3 Hilversum C5-meisjes C5 0-9 -j_2 Laren D1-meisjes D1 0-2 1_2 Hilversum D2-meisjes D3 9-0 0-9 Gooische D3-meisjes D4 1-1 MES )e voor de top van de ranglijst angrijke wedstrijd Leusden- orn is voor de thuisclub net geen ledig succes geworden. Dat is imer, want Leusden heeft vrijwel gehele wedstrijd een voorsprong 'ad Bij de rust was de stand 2-0 en orn kwam in de tweede helft eerst 2-2 en na nóg een Leusdense ffer in de allerlaatste minuut van plezierige wedstrijd tot 3-3 terug, liner Peter Kipp wil met Dames 1 hoog mogelijk eindigen - liefst als npioen - maar helaas hebben er teams die intentie. Toch is Da- si zeker niet kansloos DeMHCL- ennnen zijn op toernooien leuk zig geweest. De A-ploeg kwam in lizen goed voor de dag en finishte 3e van de twaalf deelnemende ims. Ook de B-veterinnen, actief Sarto in Amsterdam (acht deelne- inde ploegen) bleven niet met lege iden, al betrof het daar de poedel- js. isjes C 4-Be Fair C2 üsjés D2-Gooische D2 2-1 2-0 LEUSDEN/CENTRUM Het is de heren van MHC Leusden nog steeds niet gelukt de eerste wedstrijd te winnen, al scheelde dat zondag thuis tegen Graspiepers maar wei nig. In de laatste minuut van de wed strijd werd een zeker lijkend gelijk spel toch nog een nederlaag, waar mee Leusden in de staartgroep van de 1e klasse D terecht is gekomen. Tempo kon bij lange na het spel- tempo van Hengelo niet volgen en GHBS verraste thuis met een draw tegen het leidende Upward GCHCin Groningen en Ede op eigen veld haalden flink uit tegen resp Doetin- chem en Groningen De uitslagen waren: Leusden - Graspiepers 2-3 Tempo - Hengelo 1-6 GHBS - Upward 2-2 GCHC - Doetinchem 3-0 Ede - Groningen 3-0 Ranglijst: Upward 4 6 6-4 Ede Graspiepers GCHC Groningen Hengelo Leusden GHBS Doetinchem Tempo 3 5 7-5 4 5 6-5 2 4 5-1 3 4 10-3 4 4 11-9 4 2 7-9 4 2 4-6 4 2 4-9 4 2 4-17 De damesontmoeting Leusden- Doorn werd, ook al in de laatste minuut, een puntenverdeling (3-3) De top van de rangslijst na drie wed- strijdagen is thans Nieuwegein 3 6 8-1 Leusden 3 5 25-3 Doorn 3 5 25-3 Phoenix 2 4 12-0 NIJKERKERVEEN De op Rijk Rijnders na weer complete zaterdag- ploeg van Roda '46 trok met gemeng de gevoelens naar Nijkerkerveen. Bij Veensche Boys is niet gemakkelijk te winnen, maar de geslaagde ope ningswedstrijd van het nieuwe sei zoen gaf voldoende hoop op een goede afloop. Al spoedig zou blijken dat twee zeer goed aan elkaar ge waagde teams in actie waren, met Roda technisch wat beter en een thuisclub, die veel meer gebruik maakte van de hard over de lengte van het veld waaiende wind en dat laatste bracht in de tweede helft van het treffen duidelijk de beslissing. Voor de rust ontliepen de partijen elkaar nauwelijks Aan elke kant vijf corners wees daar ook op, hoewel Roda bij de laatste hoekschop van de thuisclub goed wegkwam Doelman Barry Buunk miste half de afweer en uit het gewoel voor de goal schoot een van de Boys opnieuw hard in Vanaf de doellijn kon Henk van Pluuren een achterstand voor de be zoekers voorkomen In de tweede helft had Veensche Boys de wind mee. De Leusdenaren hielden de bal laag bij de grond en de thuisclub probeerde met lange afstandsscho ten hoog door de lucht op voor sprong te komen. Toen dat niet lukte gingen de Boys over op een andere taktiek. Ze trokken zich terug op de eigen speelhelft en lieten Roda maar komen. Gretig gingen de Buiningparkers op dit spelpatroon in met een langdu rig offensief als gevolg Coen van Dijk. na de rust voor de geblesseerde Ben Schuurman in het veld gekomen, kreeg echter evenmin als de overige spitsen een kans om de aanvallen doeltreffend af te ronden. Het was veel te druk voor het doel van de Boys. die geduldig bleven wachten op een mogelijkheid via een counter. Die kans kwam in de 65e minuut en de Roda-defensie werd duidelijk op snelheid geklopt. Roda bleef na de achterstand bij het aanvallende spel. Gezien de 1-0 moest dat ook wel, maar kort na de wissel van Eef van Dongen tegen Martin Brouwer - met Veensche Boys zwaar in de verdrukking - sloeg het noodlot voor Roda opnieuw toe Ruud Stoelhorst, die naarzijn zin veel te weinig ruimte kreeg om echt ge vaarlijk te worden, kwam nog wel aan een wegens hands terecht afgekeurd doelpunt, maar een tweede snelle uitval van de blauwwitte Boys werd voor de bezoekers fataal Tien minuten voor afloop kwam 2-0 op het bord en de nog resterende tijd was voor Roda te kort om daar nog iets aan te doen De Leusdenaren speelden met Barry Buunk in het doel, Jaap van Linschoten. Wilfred v.d Pas, Ron van Ooyen en Henk van Pluuren achter, Lidus Vaartjes, Geor ge Nieuwenhuis en Hans Ruitenberg midden en Eef van Dongen (Martin Brouwer), Ben Schuurman (Coen van Dijk) en Ruud Stoelhorst in de aanval. Uitslagen zaterdag-senioren: Veensche Boys 1-Roda 1 2-0 Spakenburg 4-Roda 2 1-2 EFC 4-Roda 3 1-4 Roda 4-TOV 3 1-2 Huizen 8-Roda 5 2-1 Roda 6-Stroe 5 10-2 WOG 8-Roda 7 0-0 Roda 8-DVS 13 3-5 LEUSDEN/CENTRUM A s vrij- daqavond houdt het Squash Rackets Genootschap Leusden in de Roda- kantine op het Buiningpark een be langrijke vergadering (aanvang 20.30 uur precies) waarop zowel leden als kandidaatleden en introducé's wel kom zijn In verband met het zeer binnenkort gereedkomen van het squashcentrum in tennishal de In slag worden de plannen voor de na bije toekomst uit de doeken gedaan. Een film over squash besluit de avond LEUSDEN/CENTRUM Verbijs terd - een groot woord bij sport, maar zaterdag niet onterecht na de korf balwedstrijd van Antiplopen tegen OVVO - vroegen velen zich op het Buiningpark af, hoe het mogelijk was, dat de thuisclub een zo comfor tabele voorsprong in de laatste fase nog uit handen gaf. In het laatste kwartier gebeurde meer dan in de i voorafgaande 75 minuten. Lang was j het een gelijkopgaande strijd. Welis waar snel maar zonder hoogstand T korfbal. Daarvoor verschildeh de ploegen te veel van elkaar. De Maars- sense bezoekers moeten het vooral van hun techniek hebben, maar speelden uiterst mat en de thuisclub compenseerde het tekort aan techni sche vaardigheid met een enorme inzet. Nadat OVVO de score had ge opend brachten Frans ter Maten en Gert Graafland de Leusdenaren op 2-1. De bezoekers kwamen langszij, waarna Marion van Buren van af stand voor 3-2 kon zorgen Mede doordat Frans ter Maten een straf- nen driemaal en duo Schoonderwald zelfs viermaal De uitslagen waren: Bouwer/Dee-v Nouhuys/Vrolijk 2-1, v.d Bremer/v. Dorp-duo Schoonder wald 1-2, Bouwer/Dee-v.d. Bremer/v. Dorp 2-1, duo Schoonderwald-Eske- nazi/Jonkman 3-0, Bouwer/Dee-duo Schoonderwald 2-1, v Olmen/v.d Brug-Eskenazi/Jonkman 1-2, v. Nou- huys/Vrolijk-duo Schoonderwald 1-2 en van Nouhuys/Vrolijk-Eskenazi/ Jonkman 0-3 Duo Schoonderwald leidt met 8 uit 4, gevolgd door Bou- wer/Dee met 6 uit 3 In poule C verloren de favorieten Henk de Ridder en Paul Janssen royaal van het duo Manuel/van der Werve, dat verder nog drie partijen wist te winnen en met 9 uit 4 de ranglijst aanvoert. Uitslagen duo Dam-Manuel/v.d. Werve 1-2, duo En gelman-duo Dam 1-2, duo Engel- man-Manuel/v.d. Werve 1-2, duo Bis- schops/Manuel/v.d. Werve 1-2, duo Bisschops-duo Dam 3-0 en Janssen/ de Ridder-Manuel/v.d. Werve 0-3. De uitslagen in poule D waren duo Beemsterboer-duo Snoek 3-0, duo Bokhorst-duo Beemsterboer 2-1, j duo van Asten-echtpaar Jacobs 0-3, I duo Bokhorst-echtpaar Jacobs 2-1 en duo Snoek-echtpaar Jacobs 0-3. I Jacobs leidt met 7 uit 3 De boulers van De Hakhorst na- I men verder met wisselend succes deel aan diverse kampioenschappen. In de nationale competitie werd het triplette Janssen/de Ridder/Buijs af- delingskampioen 2e klasse In de strijd om het algemeen kam pioenschap 2e klasse eindigden de Hakhorsters op een gedeelde eerste plaats. Coen en Pauline Jacobs won nen één van de vier partijen voor het Nederlandse doublettenkampioen- schap en tot dit resultaat kwam ook het triplette Jacobs/Jacobs/v.d. Wer ve bij de Amersfoortse kampioen schappen In Randenbroek. worp miste kwamen de bezoekers nog net voor de thee op 3-4. In de tweede helft gebeurde lange tijd niets, totdat Frans ter Maten in de 24e minuut het evenwicht herstelde en even later hielpen Pieter Kraaikamp en Gert Graafland de Antilopen zelfs aan een 6-4 voorsprong. Met nog maar tien uiterst nerveuze minuten te spelen OVVO miste een strafworp, de Anti's zelfs twee en daarnaast nog twee kansen van dicht bij de korf. Vier minuten voor tijd kwam OVVO met een verre afstandstreffer op 6-5 en ondanks (of dankzij7) de harde wind twee minuten later met nog zo'n poging weer langszij. Invalster Nan cy Laheij gaf Antilopen met een doel punt nieuwe hoop, die echter in rook opging toen 40 seconden voor afloop een loepzuiver afstandsschot OVVO op 7-7 bracht. Uitslagen lagere teams: Dindoa 3-Antilopen 3 3-4 Junioren 1-Dindoa J1 9-2 SKF J3-Junioren 2 4-11 Aspiranten 1-Meeuwen A1 1-2 Soesterkw A2-Aspiranten 2 9-0 Aspiranten 3-Telstar A3 2-3 Pupillen 1-Woudenber P1 2-4 Pupillen 3-Soestórkwartier P3 ;-0

Leusder Krant | 1981 | | pagina 11