erste zege oda-zondag Retsclub kwam tot stand Schietclub hield feestavond Antilopen over klaste Kameo Tienjarig BVL hield receptie ïcreatieve fietstocht JDU Tour de Force" Hockey- resultaten '0 hield landelijkse eenkomst VVETBAL 'MMLANS Winst voor Roda-zondag IHtisiiiiuus Kunstgras Uitslag Leusden Troef Bijeenkomst Rooie Vrouwen Bowlingcompe tities vorderen JSDEN/CENTRUM Het zondagploeg van Roda lijk gelukt de eerste zege etjopende seizoen te pak- Vlet 4-1 nog wel, maar toen islander Maluku Muda hal- sge de twee de helft de op loment bereikte 3-0 stand en tegentreffer verkleinde, menige Roda-supporter art vast. Zou de in het groen nde ploeg van trainer Evert 3inkel dan weer aan het ;e einde trekken na een ri- foorsprong? In de slotfase e strijd bleef Roda ditmaal ind en heel voorzichtig rijst i vraag, wat gebeurt nu het schaap over de dam is. wedstrijd begon met ter- ïrkenningen aan beide zij- Roda, met de enorm zwoe- j spitsen Peter Knijf en Bransen, kwam langzaam st nadrukkelijker opzetten, qua snelheid en balbehan- j waren de bezoekers de 3 partij Schutters had Ma- Vluda echter niet in de op- ig en toen de Buiningpar- jaandeweg meer vat op het spel van de Barnevelders n, kwamen de successen t heeft voor de rust tot een i 3-0 voorsprong geleid. In e minuut zorgde Peter Knijf in voorzet van Hans Bran- voor de openingstreffer, de voorafgaande avond re- d doorgebracht op het en Klomper carnaval, de zes minuten later op- i en wel met een harde schuiver via het Barneveldse houtwerk. Een fraaie actie van rechtsback Ton Tessels bracht het derde doelpunt op het wed strijdformulier. Helemaal mee naar voren gekomen, zoals hij wel meer doet, pikte hij een voor zet van Bransen goed op en kop pend verdween de bal nogmaals achter de MM-doelman. Na de rust kwam Maluku Mu da. bepaald niet gedeprimeerd, zeer fel terug, maar als ploeg waren de Ambonnezen bepaald ongevaarlijk. Hun einige succes kwam dan ook voort uit een indi viduele actie in de 72e minuut. Bij 3-1 wankelde Roda even, maar na de wissels van de uitgespeel de Jan van Eyden en Hans Bran sen tegen John Jansen en Wout de Kruyff en met wat omzettin gen in de formatie hernamen de Leusdenaren het initiatief. Nadat Jansen. 7 minuten voor het einde, een eerste poging tot sco ren afgeweerd zag door de Bar neveldse doelman, bracht hij uit de rebound de stand toch op 4-1 Pas toen gaf Maluku Muda ver dere tegenstand op om zich te beperken tot het verdedigen van de 4-1 stand. Uitslagen zondag-senioren: Roda 1 - Maluku Muda 1 4-1 Roda 2 - de Vesting 2 1-3 SEC 3 - Roda 3 2-3 Roda 4 - VVOG 4 4-2 Uitslagen zaterdag-senioren: Unicum 4 - Roda 3 1-1 Roda 4 - IJss 'vogels 5 2-7 Roda 6 - Tersch. Boys 5 8-1 Ton Tessels. Roda's scorende rechtsback. Roda A1 herstelde zich na een slechte periode met een 5-1 zege op VVOP. Fake Schonewille (pe nalty) en Frans v. d. Berg scoor den voor de rust. In de tweede helft kwamen de bezoekers uit een strafschop een doelpunt te rug, waarna John Jansen (2x) en Ed van Oeuveren de eindstand op 5-1 bepaalden JSDEN/CENTRUM De eveldse Drukkerij en Uitge- ultgeefster van onder meer tusder Krant, organiseert in nwerklng met de wlelerver- ig Ede een groot fietsfestijn de naam ,,BDU Tour de i". Toerfietsers worden op fag 22 mei in de gelegen- gesteld tot deelname aan an de vier afstanden over de /e en door de Gelderse Val- ezonde lichaamsbeweging n zeer mooi natuurgebied, zen kan worden uit de at en 40, 90, 150 en 230 kilo meter, zodat iedere fietsllefheb- ber plezier kan beleven aan de BDU-tour. Start en aankomst van elke afstand geschiedt vanuit de Markthal te Barneveld. De Velu- wehal wordt voor deze gelegen heid afgehuurd als opvangcen trum voor de deelnemers. Er be staat ook gelegenheid tot dou chen na afloop van de rit. Een aantal rijwielhandelaren uit de gemeente Barneveld verleent onderweg technische hulp. Zij hebben voorts een stand in de Veluwehal. waar deelnemers aan de BDU Tour de Force zowel voor als na de rit hun fiets een gratis service-beurt kunnen laten geven. Alleen eventueel te ver vangen onderdelen worden (te gen kostprijs) berekend. Het Ro de Kruis en de politie verlenen tijdens de ritten eveneens assis tentie. Deelnemers aan de ritten van 150 en 230 km kunnen reeds vanaf 07.00 uur starten. Fietsers met 90 km-plannen vertrekken vanaf 08.30 uur en wie 40 km wil rijden kan vanaf 09.30 uur op pad. De tochten worden uitgezet met behulp van duidelijke BDU- pljlen en iedere deelnemer krijgt een duidelijke routebeschrijving mee. De organisatoren van de BDU Tour de Force verwachten een deelname van circa vijfdui zend toerfietsers. Nadere gege vens volgen te zijner tijd In deze krant. WLING. Na afloop van de jfsbowlingcompetitie, die de Korf wordt gespeeld. een zomercompetitie voor |ven, verenigingen, scholen ndere groepen georgani- Een competitie van 10 speelavonden van 2 uur in de periode van begin juni tot medio september. De 7 beste resultaten tellen mee voor het klassement. HOCKEY. De MHC Leusden heeft een simpel maar doeltref fend middel tegen diefstal inge voerd Bij de bar hangt een aantal zeer opvallende oranje tassen Daarin kunnen de spelers per elftal ook de tegenpartij' hun kostbaarheden (horloges, geld e d verzamelen De tas kan bij een elftalleider (of bij de bar?) in bewaring worden gegeven TENNIS. Evenementenpro gramma van de LTV Lockhorst kennismaking nieuwe leden (26/3). openingstournooi (3 en 4 april), Oranjebal (30/4). Nacht van Leusden (mei of juni), slot- toernooi plus dito feest (2 en 3 oktenz. ZAALVOETBAL. De nieuwe competitie van de KNVB-afde- ling Utrecht begint op 30 augus tus a.s. LEUSDEN/CENTRUM In de zaalcompetitie verloor het (ver zwakte) herenteam van Leusden in de Barneveldse Veluwehal de laatste dubbele ronde. Van Doorn met 4-5 en van de Haas kamp met 4-6. De eindstand (na 10 wedstrijden) werd: 1. Phoenix 18pnt. 2. de Haaskamp 14 pnt. 3. Barneveld 10 pnt IDoorn 10 pnt. 5 Leusden 7 pnt 6. Weesp 1 pnt Voor de veldcompetitie won Dames 4 met 5-1 van Doorn 3. Heren 4 maakte in het restant van de met 1-0 voorsprong afgebro ken wedstrijd tegen SCHC 14 nog een doelpunt en won derhal ve met 2-0. Heren 7 verloor met 0-3 van Hilversum 10 en de wed strijd Culemborg A -Veteranen B liep uit in 4-0. u de boule De Klaveet JSDEN/CENTRUM-Inde van de voormalige manege laveet ging de Leusdense fe bouleclub donderdag- 1 verder met onderlinge IrIJden. Ondanks de wat la- emperatuur (of wellicht tij de kou?) werd zeer ent ast gebould met de navol gende top-vijf als resultaat: de combinatie Eskenazi/Jonkman werd met 3 punten winnaar. Vier duo's eindigden met 2 punten en wel duo Bokhorst (+8), duo Jacobs (-F3), duo Stie- nen (0) en de combinatie van der Laaken/Jacobs jr. (-1). De reeds gespeelde wedstrijden mogen als training worden gezien voor de vierkamp, die op zaterdag 27 februari in de Klaveet wordt ge houden. Randenbroek (Amers foort). 't Zwijntje (Apeldoorn), Boulaere (Laren) en de Hakhorst (Leusden) zijn de deelnemende verenigingen. HTERVELD De K.P.O.- s kwamen weer bijeen In we Peerdestal. Deze avond een uiteenzetting worden 'en over het maatschappe- erk. Na de opening door de itster volgden er eerst en- nededellngen. Deze betrof- en fietstocht naar Lunteren ►ezoek aan de modeltuinen iet geplande zomerrelsje s-Heerenberg waar een be- zal worden gebracht aan De len Handen. Hierna werd oord gegeven aan de heer 1. Horst en Emmy Muis die avond het een en ander 5n vertellen over het maat- >pelljk werk. heer Van der Horst is in t van de gemeente Leusden nmy Muis is in dienst bij het Beiden hebben elke week piekuur, zowel in Leusden als in Achterveld Tijdens deze spreekuren kan iedereen er te recht met zijn problemen en vra gen. Onder de aanwezigen wer den flappen uitgereikt waarop vragen stonden gesteld zoals voor wat kan men bij het maat schappelijk werk terecht9 Wat denkt u dat een maatschappelijk werker wel of niet doet en Wat moet een maatschappelijk wer ker volgens u wel doen, wat hij momenteel niet doet. Er werd door de dames heel wat geschreven waarbij veel ac tuele problemen naar voren wer den gebracht zoals echtschei ding, drugs en alcohol. Het bleek dat de spreekuren het meest door vrouwen worden bezocht Deze hebben vermoedelijk met meer problemen te kampen dan mannen Is de vrouw op het spreekuur geweest, dan wordt bij een volgend gesprek ook de man erbij betrokken. Alles wordt dan geïnventariseerd om dan een op lossing te zoeken Zijn er dan eventueel nog problemen die niet direct opgelost kunnen wor den, dan worden de personen doorverwezen naar een bepaal de instantie. De maatschappelijk werkers komen steeds voor veel en moei lijke problemen te staan. Zij kun- LEUSDEN De leden van de kla- verjasclub Leusden Troef kwamen afgelopen donderdag weer bij elkaar De uitslag van de gespeelde wed strijd luidt 1 Hr Mulder 5239. 2. Hr Grimberg 5236, 3. Mevr Hondorp5172.4 Mevr v Waterschoot 5171 en 5. Mevr. Bolt 4899 punten De stand is nu 1 Mevr Bolt 43277, 2. Hr Dekker 42191. 3 Hr Knol 42111. 4 Hr v Waterschoot 42002. 5. Mevr v d Hei den 41703. 6 Hr de Ridder 41563. 7 Mevr v Waterschoot 41015. 8 Mevr Grimberg 40983, 9 Hr Kuyper 40952 en 10 Mevr v.d. Berg 40866 punten LEUSDEN/CENTRUM Woensdag 24 februari om 20.15 uur komen de Rooie Vrouwen weer bij elkaar in „De Til" te Leusden-Centrum. Het aanvankelijk geplande on derwerp van deze avond „een vrouwenpartij, ja of nee", naar aanleiding van de vorige maand getoonde film over Joke Smit —zal worden uitgesteld tot een volgende bijeenkomst. Reden hiervoor is de voorjaarsvakantie, waardoor een aantal vrouwen die mee wil praten over dit onder werp niet aanwezig kan zijn. nen alleen maar helpen, begelei den en bemiddelen. Het was een Interessante avond waar de aan wezigen veel van hebben ge leerd. PROGRAMMA ACHTERVELD De Zebra's 1 - Achterveld 1 14.30 uur (terrein Liebergerweg bij Anna's Hoeve Hilversum) Veensche Boys 2 - Achterveld 212 00 uur ODI 2 - Achterveld 3 12 00 uur Hooglanderveen 4 - Achterveld 4 11 00 uur A P W C 5 - Achterveld 5 10 00 uur Achterveld 6 - Soest 8 12.00 uur LEUSDEN/CENTRUM Op nieuw is Leusden een sporton derneming rijker geworden. Met name een nog anonieme rijwiel- toerclub. In het zwembadrestau rant werd woensdagavond een zeer druk bezochte bijeenkomst gehouden, waarbij de fietsclub een feit werd en u moet er niet van opkijken als binnenkort het 100e lid zich aanmeldt. Het aan tal van 80 Is inmiddels gepas seerd. In onze gemeente bestaat kennelijk een grote behoefte aan een recreatieve fietsclub. Namens de initiatiefnemers gaf Ton de Wijze nog even een korte toelichting op de plannen. De nieuwe vereniging is bedoeld voor iedere toerfietser Zowel volwassenen als kinderen, lange afstands- en tempo-rijders even goed als minder snelle vogels en zij. die genoegen nemen met een afstand van pakweg 20 km. moe ten aan hun trekken kunnen ko men Het ..banenplan" van Ton de Wijze kwam vlot uit de verf. Rien Vos (voorzitter), Piet van Nimwegen (secretaris en bereik baar via Hertenhoeve 5 of tele foonnummer 945833) en pen ningmeester Chris Trentelman vormen met Bep Meeuwsen, Ton van Daatselaar. Harry van Schaik en Herman v.d. Span het zeven hoofdige bestuur met daarnaast Gerrit Blom. Bert Buunk en Dick Meerveld als technische com missie De nieuwe voorzitter begon zijn taak met een korte pauze om hen, die daar behoefte aan hadden, in de gelegenheid te stellen tot definitieve aanmel ding en het betalen van de contri butie (f 40.— per jaar voor een hoofdlid respectievelijk f 10. per gezinslid). De fietsclub gaat zich aansluiten bij de NRTU, de oudste en tevens grootste over koepelende organisatie op dit gebied. Omtrent de naamgeving van de club wordt later beslist Weliswaar werden enkele sug gesties gedaan, maar aangezien het belang van de zaak, is een rustige overweging gewenst Er werden namen genoemd als Ba- voort (wat verwarrend?), de Rad draaiers (dubbelzinnig?), de Pe- daleurs en een zeer goede kans maakt ook Leusdens Verzet (ver zet: versnelling van een fiets m.b.t de tandwieloverbrenging). Het bestuur komt per 10 maart op een en ander terug. Op die datum (aanvang 20.00 uur en weer in het zwembadres taurant) wordt een nieuwe sa menkomst gehouden met als punten van gesprek de naamge ving, het trainingsschema (ge dacht wordt aan woensdag, za terdag en zondag naar keuze) en het programma van toerritten. Vrijwel zeker opent de nieuwe vereniging haar activiteiten met op 13 maart de „openingsrlt" In Leusden en directe omgeving. Daarover volgt spoedig meer In formatie. LEUSDEN/ACHTERVELD - De weersomstandigheden (en wellicht carnaval?) hebben voor een stagnatie van het voetbal- programma gezorgd. In de zater dagse 1e klasse A gingen TOV- Roda en Sperwer-Veensche Boys niet door. De overige wed strijden hadden als resultaat: Horst - Eemnes 0-2 Hees - Barneveld 1-0 Unicum - Cobu Boys 1-3 Hulshorst - SEC 4-0 Ranglijst: Eemnes 14 25 43-10 Veensche Boys 11 21 26-10 Roda 12 17 22-9 Unicum 12 13 16-16 Cobu Boys 12 12 21-21 Barneveld 12 11 14-17 SEC 13 10 23-31 Sperwer 11 9 12-16 TOV 12 9 9-17 .Horst 12 7 8-21 Hees 11 6 16-22 Hulshorst 13 6 13-31 In de zondagse 1e klasse A ging Achterveld-Amsvorde niet door Roda kreeg eindelijk de eerste seizoenszege te pakken en tegenstander Maluku Muda kwam daarmee nog vaster op de laatste stek. Zebra's boekte dub bel winst. Zelf wonnen de ge- streepten van APWC en Laren hielp een handje met de zege op KVVA. Lelystad steeg een plaats je op de ranglijst ten koste van tegenpartij Naarden en Actif- Veensche Boys eindigde met de beginstand De uitslagen waren Roda - Maluku Muda 4-1 Laren - KVVA 1-0 de Zebra's - APWC 3-2 Naarden - Lelystad 1-3 Actief - Veensche Boys 0-0 Ranglijst: de Zebra's 11 17 27-16 KVVA 11 14 17-12 APWC 11 14 20-16 Laren 13 14 19-19 Amsvorde 11 12 19-14 Actif 11 11 17-12 Achterveld 11 11 22-18 Veensche Boys 10 10 13-13 Lelystad 10 8 13-16 Naarden 9 6 15-22 Roda 10 6 13-19 Maluku Muda 9 3 11-28 In de vaderlandse hockeywe- - reld wint kunstgras dat is wat anders dan wijlen ons grasvlies belangrijk terrein. Hockey- sport" meldt, dat op dit moment reeds 15 kunstgrasvelden In ge bruik zijn. Bij de hockeyclubs Zoeter- meer. Laren. Forescate (Voor schoten). Klein Zwitserland (Den Haag), Victoria (Rotterdam). Breda en in het Amstelveense Wagenerstadion van Astroturf, bij Kampong (Utrecht), Rotter dam, HGC (Den Haag). Wage- mngen, MOP (Den Bosch) en Oranje Zwart (Eindhoven) van het merk Poligras, bij HDM (Den Haag) en Venlo van Superturf. resp Chevron 500 In aanleg zijn kunstgrasvelden bij Hattem (Omniturf), Tilburg (Astroturf) en Rapidity Oss (Artipol). Meer dere clubs bestuderen de moge lijkheid resp de wenselijkheid van een ..surrogaatgrasveld" Ook op Papendal zal binnenkort een (niet alleen voor hockey be stemd) kunstgazon worden aan gelegd (Poligras). P I LEUSDEN/CENTRUM - De top-tien bij de vijf poules van acht teams in de bedrijfsbow- lingcompetitie in de Korf na zes wedstrijden (de zesde poule van vier teams kwam nog maar vijfmaal in actie) is als volgt: 1. DRKV 1 (poule A) 8010. 2 AGU-sport (A) 7170, 3 Don Bos- co 1 (C) 7140. 4 PFW 1 (C) 7034, 5. Rijkspolitie (A) 6860, 6 Van Galen (D) 6732. 7 DKRV 2 (E) 6553. 8. Gem. Leusden Albeda (C) 6314, 9 Norrit (B) 6253 en 10 Bankgiro (B) 6180 punten. Voor de onderlinge competitie van de bowlmgbond Leusden is de stand na vijf wedstrijden aan de top van de vier poules: A: Gajes 53 pnt Groeneveld 48 pnt. en TZN 47 pnt. Hoogste games Els van Dijk 166 en Arthur Kappers 169. B: Korfteam 56V2 pnt v.d. Neut 49 pnt., Krijco en the Reds elk 471/2 pntHoogste games Hen- ny v.d Neut 158 en Wim Kok 198 C: Ros Beyaart 56V2 pnt., Bom- wir 52 pnt.en the Strikes 471/2 pnt Hoogste games Wilma Heymer- kamp 160 en Cyriel Lyong 159. D: Heugateam 50 pntteam Zeven 39 pnt en team Steeneken 34 pnt Hoogste games Mary v.d. Berg 158 en Martin Oosterum 182. ACHTERVELD Zaterdag avond hield de schietvereniging Leusden In Ons Gebouw te Ach terveld, dankbaar profiterend van de daar toch aanwezige car navalsversiering, haar jaarlijkse feestavond. Al weer voor de vier de keer tijdens haar bestaan en best gezellig toen het officiële gedeelte van de avond erop zat. Voorzitter D. Meerveld had eerst nog een groot aantal prijzen van de afgelopen competities uit te reiken. Wat de Leusdense leden aan gaat onder meer aan A Rijkhoek (3e bij het zwartkruischieten pis tool/revolver), aan D W Zoet mulder (met carnavalsverplich tingen elders maar winnaar van de qeweercompetitie 3H) en bij het kk-geweerschieten over 12 meter aan J v.d Belt, J. Kuiper en J in 't Veld (de top-drie in de A-klasse), aan H v.d. Tweel en A v.d. Hoef (1e en 3e in de C-klas- se) en aan H. v.d. Heyden (1e), H Tempels (3e). T Helders (5e) en D Groenendijk (6e) indeD-klas- se. Het was gezellig druk in de zaal en vooral nadat een zevenmans orkest met dans- en showmuziek de honneurs had overgenomen. Tot de hoogtepunten van de avond behoorde ook de aanbie ding van een vaandel aan het bestuur. Een machtig staaltje van engelengeduld: het verenigings embleem in kloek formaat en helemaal met de hand gebor duurd door de dames C. Henders en M. Herdes. MAARTENSDIJK - De Leus dense korfballers hebben de kans op het kampioenschap in de landelijke 2e klasse B weer volledig in eigen handen. Zater dag werd rivaal Kameo (Groene- kan) In de wat krappe Maarten- dijkse sporthal overklast. Met 8- 13 namen de Leusdenaren royaal revanche voor het destijds in Leusden geleden verlies. Daar mee leed Kameo haar eerste ne derlaag in het lopende seizoen. Jammer voor de Groenekanners, die bij een zege de titel zouden hebben gepakt. Nu moeten zij, met het treffen op a.s. zaterdag in Harderwijk tegen Unitas als laat ste wedstrijd, lijdzaam toezien hoe Antilkopen, als op 27 febru ari In Zeist van RDZ wordt ge wonnen, een week later het kam pioenschap behaalt door in de Korf van SKF te winnen. Voorlo pig theorie, maar wij nemen niet aan, dat de Leusdenaren de kan sen nu nog laten liggen. Zelden zal een trainer een wedstrijdverloop zo juist voor speld hebben als Bert Brandsen dat deed in onze krant van don derdag jongstleden Kameo moest winnen maar vergat daar bij het nodige overleg De Anti's speelden koelbloediger en meer op balbezit, direct toeslaan op het juiste moment. Zo werd het 0-4 (door toedoen van Ruud Lith, Gert Graafland en Frans ter Ma ten) binnen 11 minutenl Een strafworp was goed voor de eer ste tegentreffer van Kameo. maar Lith en Graafland zorgden spoe dig voor 1-6 Met twee doelpunten vóór en twee direct na de rust kwam de ploeg uit Groenekan nog akelig dichtbij tot 5-6 Op het juiste moment liep Antilopen weer uit. Ruud Lith, Frans ter Maten en Gert Graafland (elk 2x) en Yolanda Versteeg verhoogden het totaal van de Leusdense tref fers tot 13. Kameo kwam niet verder dan 8 en met deze uitslag werd de stand aan de top van de ranglijst: 1 Kameo 19 (uit 11) 2 Antilopen 18 (uit 10) 3. RDZ 12 (uit 11) Verdere Antilopen-uitslagen: Luto 4 - Antilopen 2 5-6 Antilopen 3 - Dindoa 2 5-15 MIA 4 - Antilopen 4 5-4 Unitas J1 - Junioren 1 6-5 Sparta J1 - Junioren 2 4-4 Aspiranten 2 - KVO A2 2-2 Aspiranten 3 - KVO A4 2-0 Aspiranten 5 - Eenvogels A1 6-1 LEUSDEN/CENTRUM U kunt erover van mening verschil len of een 10-jarig bestaan van een sportclub lang genoeg is voor het houden van een recep tie. Het bestuur van de Binnen sport Vereniging Leusden, op 17 februari 1972 als biljardclub BVL opgericht, vond van wel en kreeg gelijk. De ontvangst in het riante clubhuis op woensdag jongstle den, ter gelegenheid van het be reikte tweede lustrum, werd druk bezocht. Het betekende ook, dat weer leuk aan de weg werd ge timmerd ten gunste van de on derhavige sport, die doorgaans in een zekere beslotenheid wordt beoefend. De biljardclubbestuurders hadden zich comfortabel gein- Het centrale onderwerp op de agenda voor de bijeenkomst van woensdagavond aanstaande zal de campagne voor de op handen zijnde verkiezingen zijn De ver schillende werkgroepen van de Rooie Vrouwen komen ook aan bod. Eén van deze groepen, de werkgroep herverdeling van ar beid wil met een aantal geïnte resseerde vrouwen aan het werk gaan over hun voorstel: maak je eigen werk! Voor nadere inlichtingen kan getelefoneerd worden met Ans vah Kemenade. telefoon 943552. stalleerd op al vele jaren geleden afgedankte gemeentelijke stoe len uit de raadszaal, maar die aan het biljarthome nog altijd een statig cachet geven. Wachtend op de komende dingen met de voorzitter op de ex-troon van de burgemeester Al spoedig bleek, dat onze oudste biljardclub (cir ca 70 leden) plaatselijk en in de regio een uitstekende naam heeft. Voorzitter D v. d Meer van het KNBB-district Eemland stak dat niet onder stoelen of banken Ook burgemeester J W M. Rademaker, vergezeld van de wethouders G van Woudenberg en J. Mandemaker, had lovende woorden voor de jubilerende sporters, die zich niet ongerust behoeven te maken tussen wal en schip te geraken als het ge meentelijke pand, waarvan het clubhuis een onderdeel is, wordt verkocht Het is nog (lang9) niet zover, maar ook èls dat het geval is, komt BVL zeker niet met haar vijf wedstrijdtafels op straat Bil jart-voorzitter L Punt. adrem als altijd, bedankte voor de plezieri ge woorden en voegde daaraan toe, dat BVL zich uitstekend thuisvoelt in het (voormalige) kippenhok aan de Zwarteweg ,,Óok als wij naar de kelder gaan (bedoeld werd een ondergronds gedeelte van het gemeentehuis in aanbouw) zullen wij ons best redden", aldus Punt De receptie had een zeer ge animeerd verloop en dat kon ook bijna niet anders met verder als bezoekers onder meer sport stichtingsvoorzitter B W Pedde- mors, enkele raadsleden (wij noemen maar geen namen i.v.m de komende verkiezingen), ver tegenwoordigers van beide ove rige lokale biljartclubs en zuster verenigingen uit de omgeving, evenals representanten van an dere sportondernemingen uit Leusden Overigens blijft de viering van BVL's tiende verjaardag niet be perkt tot de receptie. Donderdag 25 februari volgt van 20.00 tot 24.00 uur een grote feestavond voor de leden en hun dames in het bowlingcentrum de Korf. Juist gezien was destijds de naamswijziging van biljartclub tot binnensportvereniging. Bow len (en wat daar zoal bij hoort) is immers ook een indoorsport en derhalve goed passend in de doelstelling van BVL. Het bestuur van BVL

Leusder Krant | 1982 | | pagina 9