„Kernwapens in Leusden :aak van gemeente" Geen consul tatiebureau „Waar menselijk leven is, mag je dat niet zelf afbreken" Schrijven voor Amnesty International Kursus piano literatuur Opening Tuin en Dier J.A. van den Berg /ioliste Kweker Doorgaand ver keer (D) flredesplatform in brief: LEZING OVER EUTHANASIE VOOR NCVB-CENTRUM sociaal maatschappelijke diensten DONDERDAG 11 MAART 1982 loep op Leusden edaktle: Marnix Kreijns. IjdragenCaspar van Loo, Bert Vos. Voor zover u dat nog niet uit Hdagblad vernomen had: de ioliste heeft gewonnen, lewonnen van haar tipressarlo.van wleze Liangde, dat hij haar recital I van 16 maart aanstaande in het Concertgebouw in Amsterdam jsnog zou laten doorgaan. 1 Want daar draaide het om In het kort geding, dat op vrijdag 26 februari jongstleden diende in deraadszaalvanhet femeentehuis van Leusden voor president van de Utrechtse Jchtbank, professor V. J. A. van Ijk. De president was toen naar feusden gekomen, omdat de feusdenaar Wolf In verband met En slechte gezondheidstoestand niet naar Utrecht kon komen. En daar had meneer Wolf eigenlijk moeten verschijnen, omdat hij als impressario door de bij hem onder contract staande Japanse violiste Mlfune Tsujl In kort geding voor de rechtbank was gedaagd. Inzet: de doorgang van het voor 16 maart geplande recital van mevrouw Tsuji en de pianiste mevrouw Cano. Dat recital, dat voor de belde dames van groot belang bleek, was door meneer Wolf afgezegd In de loop van januari. Omdat, zo betoogde in het kort geding Wolfs raadsman mr. Pothof, mevrouw Tsuji de laatste tijd minder stabiel speelde. Optreden zou daarom noch In het belang van de violiste zijn, noch in het belang van meneer Wolf, die de financiële risico's voor het optreden draagt. Maar mr. Willem van Otterloo wist namens de beide musiciennes beter: het ging niet om minder wordende prestaties van mevrouw Tsuji - want die werden helemaal niet minder-, het draaide om het feit, dat MlfuneTsujl in verwachting Is. Daarom wil haar Impressario haar niet langer op laten treden. Rechter Van Dijk heeft dus - dat gebeurde afgelopen vrijdag - mevrouw Tsujl In het gelijk gesteld. Hij veroordeelde de heer Wolf tot het alsnog organiseren van het recital en droeg de impressario op om binnen vijf dagen te beginnen met het maken van propagande voor het concert. En als de Impressario dat niet doet of niet goed, dan hing hem een dwangsom van 10.000 gulden boven het hoofd. De violiste won dus. Maar dan resteert de belangrijke vraag, of het recital nu wel of niet doorgang zal vinden. Impressario Wolf geeft desgevraagd het verlossende antwoord: „Ja, het concert gaat door. Inmiddels heb Ik ook stroken over de affiches laten aanbrengen om het optreden aan te kondigen en Ik heb de redakties van de Amsterdamse kranten gebeld. Daarmee heeft de advocaat van'de dames genoegen genomen." - Maar u had toch al Iemand anders geëngageerd voor 16 maart In de Kleine Zaal van het Concertgebouw? Wolf: „Ja, maar die mensen hebben zich gelukkig erg coulant opgesteld. Ik heb hen een optreden In het volgend seizoen toegezegd en daarmee konden ze akkoord gaan." - En daarmee is de affaire ten einde? Wolf: „Daarmee is de affaire ten einde." ■M 'M -:.v- mtsam aurnflnur Hel kwekersconflict in beeld Was er nog een andere affaire, diezich inmiddels tot het nlvo van de burgerlijke rechter heeft opgewerkt, en die Is nog niet ten einde. Het gaat om een kwestie tussen twee Leusdenaren, twee kwekers om precies te zijn. De heren Speksnijder en Hendriks, die belden wonen aan de Ursulineweg en daar ook beiden een kwekerij hebben. Het probleem tussen belde buren is ontstaan doordat Speksnijder zijn bedrijf alleen maar kan bereiken en verlaten over de grond van Hendriks. Daartoe heeft hij een recht, maar dat Is lang niet altijd door Hendriks gerespecteerd. Vooral sedert Hendriks enkele jaren geleden een nieuwe kas vlak bij het weggetje naar het bedrijf van Speksnijder liet neerzetten, is het regelmatig hommeles geweest. Ladende of lossende vrachtwagens bij die kas versperden nogal eens het weggetje en dan werd het bereiken van het bedrijf van Speksnijder onmogelijk gemaakt. Eind vorig jaar kwam het tot een incident. Hadden de belde Stel, u bent volslagen onbekend In de gemeente Leusden. U komt met een grote vrachtwagen over de Asschatterweg denderen Leusden-centrum binnen. Aardig dorp, denkt u nog, mooie voorrangsweg ook. Dat stelt u op prijs, want u houdt van opschieten. Dan wordt u gekonfronteerd met het eerste verkeerslicht bij de Middenweg en u vindt het dorp al stukken minder aardig. Bovendien bent u op slag de weg kwijt. Linksaf, rechtsaf of recht door? Joost mag het weten en die zit net niet naast u als bijrijder. U moet naar Amersfoort, dus uw gevoel zegt recht door. En u dendert verder over de Asschatterweg, komt even in de problemen bij de Hamersveldseweg (rechtsaf, linksaf?) maar u gokt dan maar op links. Daarna kijkt u toch maar op één van die fraaie plattegronden, maar Intussen bent u wel met uw zware vrachtwagenkombinatie door het hele dorp gereden. Over wegen, die daar niet voor bestemd zijn. Maar u hebt natuurlijk volkomen gelijk als u zegt, dat het uw schuld niet is. Zónder duidelijke borden met „Doorgaand verkeer" en ANWB richtingwijzers, kan elke gok de verkeerde zijn, nietwaar? De bewoners van de Asschatterweg ondervinden dagelijks, dat er slecht wordt gegokt. Doorgaans verkeerd dus. Je zou je ook kunnen afvragen hoe lang de gemeente nog doorgaat met het verkeerd te doen, terwijl het toch allemaal in feite zo simpel en voor de hand liggend Is buren het verschil van mening tot dan toe alleen mondeling en schriftelijk uitgevochten, In december 1981 gingen ze met elkaar op de vuist. Speksnijder moest naar de velling, een vrachtauto van Hendriks blokkeerde de weg en de heren wisten elkaar niet langer met woorden te overtuigen. Speksnijder belandde met een gebroken kaak in het ziekenhuis, een blessure waar hij nog last van heeft. En de emmer liep over. Speksnijder vatte op twee fronten de juridische strijd aan. Voor de burgerlijke rechter eiste hij vrijdag jongstleden, dat hij voortaan te allen tijde onbelemmerd van en naar zijn bedrijf zal kunnen gaan. Daarnaast diende hij bij justitie een aanklacht In vanwege het handgemeen van december. Die kwestie zal binnenkort voor de Amersfoortse kantonrechter worden beslist. En wat de civiele kwestie betreftde zaak is op verzoek van de advocaat van Speksnijder aangehouden. Er is vrijdag namelijk een mogelijke oplossing van het conflict ter sprake gekomen. Als de weg naar het bedrijf van Speksnijder nu eens verhard zou worden en tegelijkertijd een parkeerhaven bij de kas van Hendriks wordt gemaakt. Dan zouden toch alle problemen uit de wereld zijn? Jawel, maar dan moet men het er nog over eens worden, wie dat zal betalen. Speksnijder lijkt er weinig voor te voelen om mee te betalen aan de oplossing van een probleem dat eigenlijk het zijne niet is. En Hendriks zou het op z'n minst op prijs stellen, als Speksnijder ook wat bijdroeg. Belde partijen kregen maandagmorgen een paar dagen bedenktijd. Vrijdagmiddag wordt de zaak voortgezet. (Van één onzer verslaggevers) LISDEN - Het wel of niet daten van atoomwapens In lusden Is wel degelijk een zaak in gemeentelijk belang en irschijnlljk van levensbelang, ik voor de Inwoners van iaden. Dit laat het lesplatform Leusden In een f aan de afdelingsbesturen wdefractles van de politieke ~rtl|en in de gemeenteraad ten. Deze brief is geschreven iraanleldingvaneen icussie in de iruari-vergadering van de missie Algemene ituurszaken over een brief •Inde gemeente Hellevoetsluis, isrln de raad van Leusden rd gevraagd een motie aan te en met als strekking geen 'nwapens in de gemeente toe laten. In de commissie werd iter gesteld, dat een gelijke zaak iets voor de delljke overheid Is. let Vredesplatform Leusden, larin vertegenwoordigd zijn X D'66, PSP, PPR, Rooie iiiwen, Vrouwenkafé, MOV/Pax insti. Vrouwen voor Vrede, luwen tegen Kernwapens en hel Ms het met die mening duidelijk lteens „Het feit dat politieke "lissingen over militaire gelegenheden in laatste lantie op landelijk nivo genomen Men, ontslaat lagere overheden 1st geheel niet van hun ^^verantwoordelijkheid voor leven van hun burgers en hun leslacht En daar gaat het om in situatie van een 'stelbare opeenstapeling Vernietigingswapens", aldus ]|t vredesplatform in zijn brief aan politieke partijen. gevraagd Leusden tot kernwapenvrije zone te verklaren en daarvan de andere gemeenten in kennis testellen. Omdat het Vredesplatform vindt, dat in het kader van de naderende gemeenteraadsverkiezingen voor de bevolking van groot belang is te weten welke standpunten de politieke partijen innemen met betrekking tot vredesvraagstukken en gemeentepolitiek, organiseert het donderdag 13 mei in eetcafé De Hakhorst een zogeheten politieke avond. Om informatie te geven en een bijdrage te leveren aan de te verwachten discussies zullen op die avond aanwezig zijn mevrouw E. Graafstal-Paasche, huisarts in Vleuten en lid van de Ned. Vereniging voor Medische Polemologie, en F. H. von Meyenfeldt, voormalig direkteur van de Koninklijke Militaire Academie en tegenstander van kernwapens. Op deze avond wordt de diaserie „Wie niet bang is, is blind" vertoonddie op een indringende manier in beeld brengt wat er speelt rond de kernbewapening Al vindt men Leusden-zuid stedebouwkundig misschien een misser, toch moet men van de naam Leusden-zuid afblijven. Het lijkt ons heel goed mogelijk om Leusden-centrum weer Hamersveld te noemen Het is volgens ons ook belangrijk, dat er rekening gehouden wordt met de in Leusden geboren en getogen inwoners, zodat deze zich ookthuis blijven voelen in ons dorp Leusden". Zo. Van de buren van de familie Van Loenen kregen we opnieuw een brief over de inmiddels omstreden opmerkingen van Jantje Wagenaar. C. J. van Lambalgen (Leusbroekerweg 3a) had ons eerder geschreven „zeer verbaasd en verontrust" te zijn óver een eventuele naamswijziging van Leusden-zuid. Nu laat deze lezer weten met verbazing in Loep op Leusden te hebben gelezen, dat er mensen bestaan die er vóór zouden zijn als Leusden-zuid de naam Leusbroek krijgt. „Hoe is dat toch mogelijk?", vraagt Van Lambalgen zich af. Historisch-geograf isch is dat tegenstrijdig. Deze lezer voert aan, dat Leusbroek een ander gebied is dan nu Leusden-zuid. „Het gebied Leusbroek bevindt zich ten oosten van restaurant De Hof Wie vindt toch nog dat de wijk Leusden-zuid de naam Leusbroek moet krijgen?", besluit Van Lambalgen. Wij wilden het hier ook bij laten. PITIE Daarom is men bezig een fuwe aktie op touw te zetten om jjuitde bevolking te horen, dat er skozen moet worden voor jnzijdige stappen om een ^©rzijdig proces van wapening op gang te brengen maall gericht aan de Leusdense pheid. Binnenkort zal aan de weenteraad een petitie worden prhandigd, waarin wordt ACHTERVELD - Maandag 15 maart zal weer de maandelijkse schrljfavond voor Amnesty In ternational worden gehouden. Van 19.30 tot 21.30 uur Is leder een die hieraan deel wil nemen van harte welkom bij Nel Schwa- germann, van Oldenbarnevelt- straat 84. Deze avond zal er geschreven worden betreffende de verdwijning van acht personen uit onder andere El Salvador, Bolivia, Indonesië, Fi lippijnen en Ethiopië, Men kan in eigen handschrift voorbeeldbrie ven overschrijven, gericht aan de autoriteiten van de betreffende lan den. Deze brieven waarin ge vraagd wordt een aantal verdwe nen personen alsnog op te sporen, zijn gesteld in de taal van het be treffende land De vertaling is aan wezig en pen en papier liggen klaar ACHTERVELD - Omdat op donderdag 18 maart de zaal van het krulsgebouw te Achterveld niet beschikbaar Is, zal het con sultatiebureau op die dag niet bereikbaar zijn. Daarom zal het donderdag 25 maart open zijn. LEUSDEN - Aan de Hamersveldseweg 54 is donderdag 4 maart de nieuwbouw van de speciaalzaak Tuin en Dier van de firma J. A. van den Berg open gegaan. De officiële opening werd verricht door de heer S. A. van den Berg sr. met zijn kleinkinderen Steef en John. Het geheel had een feestelijk karakter. Na afloop was er voor de aanwezigen een hapje en een drankje. Op de foto staan Jan en Lyda van den Berg met hun kinderen en vader en moeder voor de nieuwe zaak die spullen voor tuin en dier levert. LEUSDEN - Maandagavond 8 maart hield de Ned. Christen Vrouwen Bond afdeling Leus den-Centrum haar ledenverga dering in het Geref. Diensten centrum. Als spreker trad op dr. D. J. Bakker uit Baambrugge, die als chirurg verbonden Is aan het Wilhelmlna-ziekenhuis te Am sterdam. Dokter Bakker hield een inleiding over het onderwerp „Euthanasie". Een onderwerp dat door de snel le ontwikkeling van de medische techniek de laatste jaren uiterst ac tueel is geworden. In Nederland is de discussie opgelaaid sinds de zaak-Noordwolde (1971) Eutha nasie (dat betekent eigenlijk „goe de dood") kan onderscheiden worden in actieve euthanasie (d.w.z. het doen beëindigen van het leven) en passieve euthanasie (d.w.z. het nalaten van het verlen gen van het leven). De gedragsre gels met betrekking tot de euthana sie worden bepaald door de medi sche ethiek. Dokter Bakker vertel de, dat in de medische ethiek de laatste jaren forse veranderingen zijn opgetreden. „Dat heeft alles te maken met de veranderde mens beschouwing. Het denken van ve len wordt beheerst door de autono mie van de mens. De mens kan zelf beschikken over het leven Je moet het hier in dit leven maken. De dood verdwijnt," aldus de arts. En hij ver volgde „De medische ethiek maakt veel mogelijk. Hij geeft even wel geen antwoord op de vragen van leven en dood Dat is de ar moede van de medische techniek. Ook veel christenen menen, dat als de techniek iets mogelijk maakt, je daar ook van moet profiteren." Dr Bakker hield de aanwezigen voor, dat God de heer van het leven is Alles komt van hem en gaat weer tot hem De dood is sinds de zondeval een noodzakelijk onder deel van het leven. Maar door Christus is de dood overwonnen „Dit alles leidt tot een geheel ande re visie op euthanasie. Waar men selijk leven is, mag je dat niet zelf afbreken Dat gebiedt ons dan wel dat leven ook zin te geven Een goede verpleging, een bestrijding van pijn en ongemakken is gebo den," meende de Amsterdamse arts Na de pauze ging dr. Bakker nog in op vele gestelde vragen. MAATSCHAPPELIJK WERK Spreekuren gezamenlijke dienstverle ningsinstellingen in Leusden en Achter veld: Leusden-centrum: Boerderij Groot- Krakhorst, Boldenkhof 18. Tel. 945618. Maatschappelijke dienstverlening Eemland (MDE): maandag van 9 tot 10 uur; Protestants Sociaal Centrum voor Amersfoort en omgeving (PSC): dins dag van 9 tot 10 uur, Gemeente Leus den: woensdag van 9 tot 10 uur, PSC donderdag van 9 tot 10 uur; MDE: vrij dag van 9 tot 10 uur. Leusden-Zuid: Kruisgebouw, Roo van Aldewereltlaan 13, tel. 940818. Gemeente Leusden: maandag van 10 tot 11 uur PSC: vrijdag van 14 tot 15 uur. Achterveld: Kruisgebouw Walter van Amersfoortstraat 30, tel. 03425-1333 Gemeente Leusden: vrijdag van 9 tot 10 uur. MDE: maandag van 11 tot 12 uur. (Tijdens het weekeinde kan men zich in dringende gevallen dag en nacht wen den tot de Telefonische Hulpdienst voor Vechtstreek, Gooi en Eemland. tele foon 035-45555 GEZINSVERZORGING: BEJAARDENHULP EN Hulpdienst van het gemeentediakonaat Dorpskerk: Voor Groenhouten, Akker hoeve, Noordwijck en Langenbeek mevr. Langbroek, Weesboom 13, tele foon 940130 en mevrouw Lawalata, Wanmolen 20, tel. 944237. (van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - De Stichting Mu ziekschool Leusden begint bin nenkort met een ongeveer tien lessen omvattende kursus pla noliteratuur. De kursus, die voor leerlingen van de muziekschool 30,- kost - niet-leerlingen be talen 40,--, is vooral bestemd voor mensen, die een aantal ja ren pianoles hebben gevolgd. Maar ook andere geïnteresseer den kunnen zich opgeven voor de kursus, die eind deze maand van start gaat. Binnen de eigenlijke pianolessen is in de meeste gevallen geen gele genheid om iets dieper in te gaan op de informatie buiten het noten schrift. Toch blijkt telkens weer dat dit door veel leerlingen (en docen ten) als een gemis wordt ervaren. Binnen het brede skala van de pia noliteratuur is het van belang de tijdperken en hun kenmerken te le ren kennen, alsmede de verbindin gen daartussen. Dit heeft ook alles te maken met de vraag hoe een stuk historisch verantwoord te re produceren. (Interpretatie). Verder is het interessant om iets te weten over de opbouw en struktuur van bepaalde werken. (Analyse). Dit al les zal u meer inzicht in de piano muziek kunnen geven en zal uitein delijk toen goede komen aan uw pianospel", zo staat te lezen in een folder van de muziekschool. Mevrouw Femmy Kolf, sedert 1974 docente van de muziekschool Leusden, gaat de kursus geven Belangstellenden kunnen een in schrijfformulier voor de kursus ver krijgen bij de muziekschool, Zwar- teweg16a,tel 944310, tijdens kan tooruren De kursus wordt iedere dinsdagavond tussen 19.30 en 20 30 uur gegeven in de schoop „de Wip-Wap" aan de Rozengaar- de 22. Leusden-centrum: Groot Krakhorst, Boldenkhof 18, telefoon 945618. Maatschappelijke Dienstverlening Eemland (MDE): maandag 14 tot 15 uur. Gezamenlijke kruisverenigingen (AIMD): dinsdag van 14 tot 15 uur Protestants Sociaal Centrum (PSC); donderdag van 9 tot 10 uur. Leusden-zuld: Kruisgebouw Roo van Aldewereltlaan 13, telefoon 940818. Gezamenlijke Kruisverenigingen (AIMD): maandag van 13 30 tot 14.30 uur Protestants Sociaal Centrum (PSC): vrijdag van 14 tot 15 uur. Achterveld: Kruisgebouw Walter van Amersfoortstraat 30, tel. 03425-1333. Maatschappelijke Dienstverlening Eemland (MDE): vrijdag 9 tot 10 uur. PASTORALE HULP Spreekuren, waarop men aan de pasto rieën een pastor kan bereiken Leusden: maandag, dinsdag, donder dag en vrijdag van 9 tot 9.30 uur en van 14 tot 14 30 uur Achterveld: maandag en woensdag van 16.30 uur tot 17.30 uur en vrijdag van 19 tot 20 uur HULPDIENST DIAKONAAT (PROT) Voor Leusden-zuld: Mevr. Abbrlng, pr. Christinalaan 7, tel. 942047 en me vrouw Schwencke, Van Diepenheim Scheltuslaan 44, tel. 940635. Hulpdienst voor het Gemeentediako naat Marcuskerk: Het gebied ten noor den van de Noorderinslag-Middenweg, mevr. A. Brandsema, Asschatterweg 35, telefoon 941350. ANONIEME ALCOHOLICI (AA) A.A. Amersfoort: telefoon 941102 Al-Anon: Amersfoort, Postbus 946 Amersfoort, tel. 727203 en 753373. Al-Non Werkgroep Leusden: (zelf- werkgroep van familie en vrienden van mensen met alcoholproblemen). Groepsavonden, iedere dinsdagavond om 20 uur in Huize Groot Schutterhoef, Arnhemseweg 10 te Leusden-Zuid. Te lefoon: 033-943722 b.g.g. 940182. WELZIJN WOL (Vereniging voor Welzijn Oude ren). Spreekuur Leusden-centrum: ie dere woensdagmiddag van 16 tot 17 uur, Wijkgebouw Rozengaarde 33, tele foon 941218. Achterveld: de eerste en derde woens dag van de maand van 15 tot 15.30 uur. Wijkgebouw Walter van Amersfoort straat, tel. 03425-1333. DIVERSEN: Rutgershuis Amersfoort (bureaus voor geboorteregeling en sexualiteits* vragen) Zonnehof 10 (in het GG en GD gebouw) tel. 033-18931. Spreekuren volgens afspraak. Werkgroep „Laat Leven", afd. Leus den. Hulp voor moeder en kind bij niet gewenste zwangerschap, tel. 033- 942291 en 940541 Bureau Amersfoort: 620244. Oppascentrale (algemeen): van maandag tot en met zaterdag tussen 16 en 18 uur: tel. 944235, Grienden 16, Leusden Oppascentrale voor gehandicapten Amersfoort e.o. Kontaktpersoon voor Leusden Nel van Lippevelde, Bretagne 22, telefoon 942485. Kraamcentrum: spreekuur elke twee de woensdag van de maand van 11 tot 11.30 uur in het wijkgebouw Krooneend 26. POLITIE Algemeen alarmnummer: 03404- 24824 Polltle-groepsbureau Leusden-Zuid: 033-944444 Nieuwe opgaven, aanvullingen en wijzi gingen uitsluitend schriftelijk naar de redaktle van de Leusder Krant, Post bus 11 3830 AA Leusden. Plaatsing van nieuwe opgaven uitsluitend ter beoordeling van de redaktie. Weekenddiensten HUISARTSEN Voor de huisartsen in de gemeente Leusden, voor de praktijken van de art sen Van den Berg, Brinkhorst/Du Boeuff, Boersema'Koch, Lantink/Ver- hagen. Van Nieuwkerk en Den Toom neemt dit weekeinde waar: dr. L. Koch, Kon. Jullanaweg 5, Ach terveld, tel. 03425-1222. Voor spoedgevallen spreekuur zater dag- en zondagmiddag om 14 uur. Visi tes graag vóór 10 uur 's morgens aan vragen. APOTHEEK Apotheek De Hamershof, De Brouwe rij 14. tel. 033-943441, Apotheek Leusden, De Biezenkamp 16, tel. 033- 942303 zijn op werkdagen geopend van 08.30 uur tot 18 uur. Buiten deze uren is voor spoedrecepten geopend op werkdagen van 19.30 uur tot 20 00 uur en op zaterdag- zon- en feestdagen van 14-14.30 uur en van 17.30 tot 18 uur (week. 12 t/m 18 maart) Apotheek De Hamershof, De Brou werij 14, Leusden, tel. 943441Buiten bovenstaande uren is uitsluitend voor spoedrecepten geopend: Java Apotheek, Leusderweg 212, tel. 14887. WIJKVERPLEGING Dit weekeinde heeft zr. M. A. Bos, Burg. de Beaufortweg 4, Leusden, tel. 942081 dienst. Bovendien heeft deze zuster avond dienst van donderdag 11 maart t/m woensdag 17 maart. VERLOSKUNDIGE Voor verloskundige hulp kan men zich dit weekeinde wenden tot: Mevr. R. Dijkhuizen, H. van Vlanden- straat 2, Amersfoort, tel. 19200, b.g.g. 722000. TANDARTS Voor noodgevallen in het weekeinde: Dokterscentrale Amersfoort, tel. 033-722000. DIERENARTSEN Gelieve uw eigen dierenarts of die renkliniek te bellen. Een telefonisch ant woordapparaat geeft op welke dieren arts voor spoedgevallen te bereiken is. (Nieuwe opgaven en wijzigingen tot ui terlijk woensdagmiddag 12 uur uitslui tend richten aan het Redaktle-secreta- rlaat BDU Krantenkomblnatie, Post bus 67 Barneveld. Tel. 03420-16141.)

Leusder Krant | 1982 | | pagina 9