Bij het begin van het tennisseizoen SIHHET Leusdense basket- bal-heren kampioen 15 jaar Haaien ÖÏPpl Internationaal jeugdhockey ïtart en finish Tulpen- rally in Barneveld Geen „makkies Uitslagen De Haaien Nieuwe bowling records Dames I kreeg klop Hockey- uitslagen Impala-dames met 12-6 naar einde •BTIAI, VOORSPEL chaakwinst tiOSDEN HOCKEY VOORSPEL BRIEF LEUSDEN/ACHTERVELD Rond 1 april begint ieder jaar het tennisseizoen. De LTV Leusden is wat exacter en belooft de le den, dat het tennispark aan het Valleikanaal op de eerste dag van de vierde maand beschik baar zal zijn. Kan ook wel, mits de weergoden en de desbetref fende gemeentelijke afdeling meewerken. Vlak voor de sei zoensstart - tennis is nog altijd in hoofdzaak een burengebeu ren - staan de clubbladen vol met allerlei informatie. Aan de hand daarvan deze voorbe schouwing, zonder garantie van volledigheid. Wij laten de Eeme- laar mooi in het midden, begin nen bij Lockhorst en komen van zelf bij de LTV Leusden. 7 I team van Green Giants LEUSDEN/CENTRUM - Op di- lerse sportveldjes in Leusden in in vrijwel alle gymlokalen hin gen al jaren basketbalborden met de bijbehorende ringen, maar er werd nauwelijks gebruik an gemaakt. „Toch jammer," fonden o.m. Andre Appels, Jan Vlllem Kroos en Aart Baars (een aar of drie trainer geweest van de Amersfoortse Crackerjacks) en zij staken de koppen bij elkaar met de bedoeling om tot de op richting van een officiële basket balclub in Leusden te komen. In april vorig jaar kwam „Green Giants'" van de grond en na enkele oefenwedstrijden (o m in Barne- veld en Woudenberg) werd aan de competitie in district Amersfoort deelgenomen met een heren- en een damesteam en twee ploegjes jongens In september 1981 ge start is Heren I verleden week kam pioen geworden en gepromoveerd naar de 2e klasse. De basketbal club (ruim 70 leden) telt inmiddels vijf teams en voor nieuwe leden be staat nog steeds gelegenheid tot aanmelden. LOCKHORST De ..Gravelton" van Lockhorst begint, na het voorzitterlijke ser moen, met de aankondiging van een modeshow op 30 maart. In het clubhuis wordt ,,aan het lijf" (aldus de Buiningparker vrije vertaling van het woord ..life") allerhande tennis- en hoogzomerkleding getoond, evenals nouveauté s op het gebied van tennisaccessoires ter verfijning van de techniek en/of versteviging van de imago De kennismakings avond voor nieuwe seniorleden staat voor vrijdag 26 maart op de kalender en tot 1 april kunt u zich (misschien, want het loopt storm!) opgeven voor het Echtparentoer- nooi, dat van 20 april t/m 25 mei met maximaal 92 echtparen plaats vindt. Het Openingsbeltoernooi is ui teraard al eerder aan de beurt. Dat is geprikt op 3 april Inschrijving op de eerste speeldag vanaf 09 30 uur en een half uur later vliegen de eer ste ballen over het net Het Oranje bal op 30 april is een combinatie van een ludiek/sportief evenement en de eerste grote feestavond van het seizoen In mei (of juni) vindt de „Nacht van Lockhorst" plaats Nog nooit van gehoord9 Geen paniek, want ook voor ons is dat iets nieuws, maar Lockhorst kennend geen reden tot wegblijven. Voor he ren, die graag competitie spelen, maar dat om welke reden dan ook niet doen, wordt op vrijdagavonden van 4 juni t/m 2 juli een alternatieve competitie georganiseerd Vervol gens - in juni „uit" en in september „thuis" - de uitwisseling met de LTV Maarn en het Slottoernooi met dito feest kunt u tegemoet zien op 2 en 3 oktober De competities begin nen op 17 april Lockhorst doet dit jaar daaraan mee met 30 senioren teams. In de zondagcompetitie met 7 formaties (4x gemengd en 3x he ren), in de zaterdagcompetitie met 5 (2x gemengd en 3x heren), op dinsdag met 6 damesteams en in de ITA-damescompetitie op woensdag met niet minder dan 12 teams. AMERSFOORT - Na het weg vallen van de Grand Prix van Ne erland op Zandvoort is de inter- ationale Tulpenrally het enig vergebleven autosportevene- lent met een eigen en rijke his- >rie in Nederland. De 30e editie ordt op zaterdag 17 april geor- anlseerd door de Amersfoortse otor- en Autosport Club AMAC. tarten finish zijn ditmaal in Bar- eveld, de plaats waar 500 jaar ïleden Jan van Schaffelaar van etoren sprong. De rally, die om 07.00 uur in de Veluwehal begint, is één van de rond dit jubileum georganiseerde evenementen. De finish is voorzien omstreeks 19.00 uur. Het wordt een 12-uurs rally bij daglicht, waarmee de organisato ren tegemoet komen aan de wen sen van rennerszijde Het meren deel van de rijders geeft de voor keur aan kortere wedstrijden om de kosten van het rallyrijden te beper ken door o m. uitsparen van over- nachtingskosten en brandstofbe- sparinq De 30e rally heeft een 550 kilometer lange route in de provin cie Gelderland. Daarvan 175 km aan klassementsproeven, ver deeld over 16 lokaties. Die proeven zijn geheim. Dat kan in Nederland bijna niet anders vanwege de ver meende overlast, die verkenningen zouden veroorzaken Daarom ver strekt de organisatie pace-notes: aantekeningen, die in detail infor matie over afstanden en aard van bochten en wegdek geven. Over de deelnemers - de in schrijving sluit op 6 april - is nog weinig te melden Vast staat, dat alle aan het Nederlands kampioen schap deelnemende teams van de partij zullen zijn. Zoals Jan van der Marei en Bruno van Traa (kampioe nen 1981) met een Talbot Lotus, Wim Luijbrechts en Ab Molkenboer (leiders in het prille klassement LEUSDEN/CENTRUM - Zon dag speelden de dames van Im pala de laatste wedstrijd van het lopende zaalhandbalseizoen. Tegen Laren, dat destijds In hei eerste treffen met 10-10 de ba lans in evenwicht wist te hou den. Hoewel Laren de openings treffer scoorde, bleek de Leus- 1982) met hun Mitsubishi Lancer Turbo en Henk Vossen met naviga tor Pie Theunissen in een Ford Es- cord (runners-up van vorig jaar; Ook in het buitenland, met name vanuit Frankri|k. Duitsland en Noor- wegen, bestaal grote interesse dense ploeg al spoedig sterker. Nog voor de rust zorgden Gien Greefhorst (2x), Hetty Tessels en Wil v.d. Burgwal voor een com fortabele 6-2 voorsprong. Ook in de tweede wedstrijdhelft waren de Impala's de betere partij. Vooral sterk in de break-outs en qua balbehandeling. Petra Weth- ly, Wilma de Voogd en Hetly Tes sels brachten de stand op 9-2, waarna Laren met drie treffers na derbij kwam en met doelpunten van Wil v d. Burgwal en Hetty Tessels (2) en een door Laren benutte pe nalty werd de eindstand 12-6 be reikt in het voordeel van Impala ÏJ LEUSDEN/ACHTERVELD - In de zaterdagse 1e klasse A heeft Semnes de beste kansen tegen let bezoekende Barneveld. Horst is in Ermelo niet bij voor laat kansloos tegen Cobu Boys uit Amersfoort en de Soester srby Hees-SEC moet gewon- 'n kunnen worden door de be kers. Roda gaat naar Lely- id voor het treffen met Uni- m. ■Geen kleinigheid om daar te win- yn maar het kan en het moet bo- indien als Roda haar kans op pro- (otie wil houden Hulshorst lijkt s te zwak voor Sperwer en TOV |Jij9* in Baarn nauwelijks kans te- Veensche Boys Gespeeld lorden: femnes - Barneveld (0-0) forst-Cobu Boys (1-0) Hs-SEC (0-1) Unicum-Roda (1-1) Hulshorst-Sperwer (0-1) TOV-Veensche Boys (0-3) In de zondagse 1e klasse weer geen „makkies" voor de Leusden se ploegen, maar juist dan willen er nog wel eens verrassende uitsla gen mogelijk zijn Van Roda, thuis tegen APWC, zien wij dat nog niet één-twee-drie gebeuren, maar Achterveld op eigen gras tegen Ac- tif is natuurlijk wat anders. Span nend wordt het wel. Maluku Muda krijgt KVVA op visite en wij zien de Amersfoorters niet bij voorbaat winnen Laren-Amsvorde blijft dicht bij een puntenverdeling en de Ze bra's stomen door naar de titel te gen Lelystad. Naarden, een kat in het nauw. zou best wel eens van Veensche Boys kunnen winnen Gespeeld wordt Maluku Muda-KVVA (2-3) Roda-APWC (1-1) Laren-Amsvorde (1-3) Zebra's-Lelystad (3-1) Achterveld-Actif (1-1) Naarden-Veensche Boys (2-3) LEUSDEN/CENTRUM Op 6 mei van dit jaar bestaat de Leus dense Zwem- Poloclub de Haaien 15 jaar. Bij zo'n derde lustrum past natuurlijk een fees tje) en dat wordt op 8 mei In de Korfzaal georganiseerd. In ver band met de huidige tijd van bezuiniging op een bescheiden wijze met o.m. een blijspel, ge bracht door eigen acteurs en ac trices. Een dansje-toe comple teert het programma. Om finan cieel enige armslag te krijgen organiseert de lustrumcommis sie een koekverkoop in Leusden en op de feestavond een verlo ting. Daarnaast wordt aan hen, die de Haaien een warm hart toedragen, om een financiële bij drage verzocht. Inmiddels is de, tijdens de al gemene ledenvergadering van 5 februari jongstleden gevormde commissie van goede diensten, druk doende met het zoeken naar de oplossing van de toen gerezen problemen. Het rapport van die commissie wordt op een bijzondere ledenvergadering vóór 1 juli a s besproken Voor een deel zijn de moeilijkheden ontstaan door de zeer sterke ver hoging van de trainingsgelden Op 5 februari werd besloten voorlopig 50% van de verhoogde contributie en trainingskosten te betalen voor het eerste halfjaar van 1982. Leden, die op de a.s. vergadering alsnog geen genoe gen wensen te nemen met de (eventueel nieuw bepaalde) kos ten, kunnen zonder nadere ver plichtingen hun lidmaatschap beeindigen per 1 juli. Laat ons hopen, dat de moeilijkheden wel dra tot het verleden behoren. Het goed functioneren van de vereni ging hangt mede daarvan af IIEUSDEN CENTRUM - Met p royale 7-3 winst versloeg lusdens eerste tiental BSG 4 De forste vijf bordspelers behaalden p uit 5 en de laatste drie 21/2 punt |van Santen, J v. d. Weijden, L pRijke, J Agerberg. W v d Harst P J Boemaars kwamen op winst, Honing en H Kroes speelden jnise en Tj Zijlstra en E. Halkes forloren hun partij Voor de huis- fmpetitie werden 11 partijen ge deeld; ■oU,s~A Rietveld 0-1 |Springer-A Tonneman V2-V2 ■BuurlageK Linse V2-V2 |vanEgdom-F Krebbers afg. Ternts-A. Valkenburg 0-1 |-v. d. Wetering-A Leclerq 1 -0 |Fröberg-R Berg 1-0 |Grevengoed-S van Dokkum afg ■Kerkhof-A Kuipers 0-1 |Boogaard-B Uneken V2-V2 |vanOoik-P. Sonder 1-0 de top van de ranglijst staan J krberg, l de Rijke, A Springer, ^9ers en H. Fröberg. Donderdag 25 maart. 20 00 - ledenvergadering MHC Leusden. clubhuis aan 't Sluisje 20 00 - ledenvergadering schiet vereniging Leusden. d'ouwe Peer- destal, Achterveld Vrijdag 26 maart. 19.00/23 00 - zaalvoetbal, de Korf. 20.00 - strijd om de ..beker met/ zonder dekselin het Eemelaarpa- viljoen, Achterveld. Zaterdag 27 maart. 13 00 18.00 - handbalcompetitie, de Korf 19.00/22.00 - basketbalcomp de Korf 15 00 - voetbal Unicum-Roda. Lelystad 19 45 - waterpolo IJsselmeer - Haaien, Huizen. LEUSDEN/CENTRUM - Zon dag werden in het Amersfoortse sportfondsenbad limietwedstrij den gezwommen. Tonny Wesse- loo (100 m. vlinder-heren in 1.16.9) en Mare Hulst (100 m. school-heren in 1.19.0 en 100 m. vrij-heren in 1.03.2) waren goed op dreef. De overige Leusdense resultaten waren: 1.31.0 van No na van Meegen (100 m. vrij meis jes 0/10), 1.16.6 van Lonneke Kat (100 m. rug-dames), 1.38.6 resp. 1.23.5 van Adinda Kelder en Maaike Snijder (100 m. school- dames). Zaterdag op een kringwedstrijd in Vleuten voor kinderen, die aan een bepaalde limiet hebben vol daan (maar veel te lang duurde door de vele valse starts') waren de Leusdense uitslagen 200 m. wissel 1970 Annemane Zondervan (3.03.3) en Carolien v.d Berg (3.24.6). 200 m wissel jongens 1970 Ra mon van Zoeren (3.14.0). 100 m. rug jongens 1974/1973: Remco van Meegen (1 50.2) en Je roen v.d Grift (2.02.9) 100 m vrij meisjes 1972: llona van Meegen (1.27.7), Annechien Hels- dingen (1 30 4) en Madeion Bitter- ling (1.33.0). 100 m school jongens 1972 Rob van Wegen (1.50 6) en Richard de Smit (1.53.0). 100m vlinder meisjes 1971Anne- lieke Jacobs (1 44.0) 100 m. rug jongens 1971: Ewout Doddema (130.6), Peter Toes (1.31.6) en Karei vd. Pijpekamp (1.40.4). 100 m vrij meisjes 1970 Annema rie Zondervan 118.2) en Carolien v.d Berg (1.21.2). 100 m. school jongens 1970 Je roen Hattink (1 39 7). 100 m. vlinder meisjes 1969 Es ther Hulst (1.22.2). 100 m. rug jongens 1969 Chester Marsman (1 23 9) 19 00 - kampioensreceptie Antilo pen met aansluitend kampioens feest, clubhuis Buiningpark Zondag 28 maart. (denk aan de zomertijd!) 10 00 - damesvoetbal Maarssen - Achterveld 13 00 - dameshockey Doorn - Leusden. 14.30-voetbal Roda-APWC, BB- park. 14.30 - voetbal Achterveld - Actif, Kerstenspark. 14.45 - herenhockey Graspiepers - Leusden. Drachten Dinsdag 30 maart. 20 00 - ledenvergadering Avanti, de Moespot LEUSDEN/CENTRUM - Het lang op naam van Annemarie Arns gestaan hebbende record van de bowlingbond Leusden (231 pnt.) werd onlangs verbe terd door Ton van Waalwijk (235) EEMELAAR LTV LEUSDEN Of nieuwe bezems altijd schoon vegen, is nog een vraag, maar op vallend is wel. dat de LTV de Eeme- laar met een nieuwe voorzitter - de Leusdenaar Ton van Bergen - haar „Eemelaar-Nieuws" in een nieuwe opmaak en keurig gedrukt in ere heeft hersteld, ook wat betreft het Met een extra-editie van „Vallei- Service" - speciaal gericht tot de nieuwe leden - komt de LTV Leus den royaal voor de dag Ook hier wordt het evenementenprogram ma voorafgegaan door een bood schap van meneer de president Op 26 maart is de introductieavond geprikt en het Openingstoernooi wordt gehouden op zaterdag 10 april. Onder de kwalificatie van „pimpelend Paastoernooi Denk eraan, dat u bij de aanmelding een gekleurd paasei offert Misschien vindt u dat in de loop van de dag nog ergens terug9 Om 20.30 uur begint in het clubhuis het Ope- formaat. Het komende seizoen opent de Achterveldse tennisclub op 4 april met het Openingstoer nooi Op 20 mei volgt het oer-gezel- lige Echtparentoernooi en op 12 en 13 juni het Familie-toernooi Van 27 juni t/m 11 juli wordt ruimte ge maakt voor de Eemelaar-clubkam- pioenschappen en op 25 en 27 september vindt de uitwisseling met Leusderpark plaats. Op 2 en 3 oktober maakt het Sluitingstoer- nooi een einde aan het seizoen 1982 Over feesten wordt in het clubblad niet gerept, maar naar goed Achtervelds gebruik wordt die vast niet vergeten Wat de competitie betreft is de Eemelaar duidelijk een „zaterdag club" Naast 3 teams in de zondag competitie (2x gemengd en 1x he ren) komen op zaterdag 7 ploegen in actie (5x gemengd en 2x heren) Aan de dinsdagcompetitie wordt deelgenomen door 1 damesteam en met 3 aan de ITA-woensdag- competitie. In totaal derhalve met 14 formaties ningsfeest. Het Familietoernooi verwacht uw aanwezigheid op 10 en 11 juli en op 25 september vindt het Sluitingstoernooi plaats Een dag eerder is Ladies-day de centra le gebeurtenis en van 26 juni t/m 4 juli worden de clubkampioen schappen gehouden Voorts orga niseert de Valleiparker club een open D-toernooi van 16 t/m 22 au gustus. Wat de competitie aangaat wordt op 9 april een informatie avond gehouden. In de zondag competitie vindt u Leusden met 6 teams (5x gemengd en 1x he ren), in de zaterdagcompetitie eveneens met 6 (ook hier 5x ge mengd en 1x heren), in de dins dagcompetitie met 4 dames teams en in de woensdag-ITA- aangelegenheid met 6. In totaal dus met 22 formaties. Het Engelse en Leusdense elftal LEUSDEN/CENTRUM - Zon dag en maandag heeft een elftal van de Engelse kostschool Bar row Hills wedstrijden gespeeld tegen C/D-jongenscombinaties van de MHC Leusden. Hockey is, menen wij, niet per definitie het mooiste kijkspel, maar wat deze jongens van pakweg 12 a 13 jaar, beide malen voor een zeer talrijk publiek ten beste hebben gege ven, was bijzonder leuk om te zien. Met veel inzet en een be hoorlijke techniek speelden de jonge Britten veel over de vleu gels en de Leusdenaren door gaans direct - de korte weg - en vervolgens door Bert Elvers (237). Ook deze prestatie heeft geen lang leven gekend. Afgelopen maandag bracht Anya de Jonge haar pinval op 238 en Henny Elzenaar kwam zelfs op een totaal van 245 Dit zijn thans de lokale recordhouders bij de dame? resp. heren De top-tien in de on derlinge compeitite is op dit mo ment: RosBeyaart2 37 pnt. Meatballs 36 pnt Korfteam 35 pnt Gajes en Heugateam 33 pnt BomiwirenIVA 32 pnt. RosBeyaartl 30 pnt Krijcoteam 29 pnt I The Reds - 28 pnt 1 - Spelbeeld van de wedstrijd LEUSDEN/CENTRUM - Nog even terug naar het voorbije weekend en dan zien we, dat He- door het midden. Twee verschil lende systemen die goed bij el kaar pasten. De uitslagen zijn minder belangrijk, want het ging in de eerste plaats om het spel. Het was voor de privé onderge brachte Engelse groep een erg leuk uitje met naast sport sight seeing Holland in one day Geza menlijk is een bezoek gebracht aan het Muiderslot en ook shopping in Amersfoort - de Engelse jongens wilde perse een oranje hockey- shirt kopen en brachten tevens een bezoek aan chocolate-Jamin - hoorde bij het volledig verzorgde programma ren 1 een kostbaar puntje heeft veroverd met de 0-0 uitslag te gen GCHC. Dat was meer, dan waarop werd gerekend. Dames 1 klopte Leerdam 1 met 9-0 maar verloor (en dat was de eerste ne derlaag in het lopende seizoen!) wat ongelukkig van het goed spelende Phoenix, dat nu de lei ding heeft overgenomen. Kort gezegd komt het hierop neer de LTV Lockhorst wil graag een uitbreiding van drie banen op het Buiningpark en de LTV Leus den van twee op het Valleipark Op zich en gezien ook de ledengroei van beide verenigingen geen ab normale wensen Het probleem is echter, dat de gemeente - tot nu toe - in de loop van dit jaar slechts één van de plannen wil cq kan realiseren en dan rijst de vraag: Waar Tot een beter begrip wat aanvul lende gegevens: Lockhorst (anno 1963) beschikt thans over 6 banen en Leusden (8 jaar jonger) heeft er 8. waarvan 2 op eigen kosten aan gelegd Het zou jammer zijn als de onderhavige ..banenplannen de onderlinge verhoudingen ongun stig beïnvloeden, maar dat er iets in de lucht hangt, is zeker. Eigenbe lang speelt immers vaak en ook in dit geval een grote rol. Wat de ene partij krijgt, gaat ten koste van de andere en is het niet zo. dat ieder een preekt voor zijn eigen paro chie9 De Lockhorst-voorzitter heeft het (in het clubblad) over stevig ,.ge- I hakketak", maar houdt zich koest en ondertussen wel goed de vinqer aan de pols. Veel nadrukkelijker is i het optreden van de Valleiparkers In ongekend felle bewoordingen schreef het Leusdenbestuur een brief aan de Sportstichting. Daar mee reagerend op het advies van I de Peddemorsclub aan B W om ..de oudste rechten van Lockhorst op de uitbreiding" nadrukkelijk in de besluitvorming te betrekken en dan zeg ik het voorzichtig Ik hou mij wijselijk buiten het drei gende conflict, maar betwijfel on dertussen of de inhoud van het epistel-op-poten - waarvan zoge zegd ..zelfs de honden geen brood lusten" - wel zo verstandig is ge weest. Tegen het zere been schop pen leidt doorgaans niet tot succes en met honing worden meer vliegen gevangen dan met azijn (324) PC Udellng jeugd: Jongens A2 - Geldermalsen A1 Jongens B1 - Hilversum B1 Jongens B3 - Maarn B1 Jongens C1 - Gooische C1 Jongens C3 - Huizen C2 Jongens C5 - Hoevelaken C2 Jongens D2 - Be Fair D1 Jongens D4 - Dorsteti D1 Meisjes A1 - SCHC A2 Meisjes B3 Hilversum B4 Meisjes C2 - Leerdam C1 Meisjes C3 - Maarssen C2 Meisjes C5 - Be Fair C3 Meisjes D1 - Hilversum D1 Meisjes D5 - Baarn D2 Meisjes D6 - Phoenix D3 Meisjes M1 - Baarn M1 Shinty A1 - jongens A1 Schaerweijde B2 - jongens B2 Soest B2 - jongens B4 Schaerweijde C2 - jongens C2 Holestick C1 - jongens C4 SCHC D1 - jongens D1 Gooische D2 - jongens D3 SCHC D5 - jongens D5 Gooische A4 - meisjes A2 Schaerweijde B1 - meisjes B1 Weesp B1 - meisjes B2 Schaerweijde C1 - meisjes C1 Soest C3 - meisjes C4 Nieuwegein D1 - meisjes D2 Laren D3 - meisjes D3 Gooische D3 - meisjes D4 Hilversum M3 - meisjes M1 Maarssen E1 - jongens E1 Soest E3 - jongens E2 Hilversum M5 - jongens M2 Nieuwegein M2 - jongens M1 2-3 3-4 4-2 1-3 5-2 2-4 3-0 0-4 1-6 1-1 0-5 2-0 7-2 1-2 2-1 0-0 5-2 3-1 0-5 0-3 2-0 1-7 2-2 3-0 0-2 1-4 5-0 3-1 0-2 7-1 1-3 4-2 0-5 2-1 5-1 3-7 1-8 1-1 SENIOREN Heren 3 - Haarlem 2 3-1 Heren 2 - Hilversum 5 2-0 Leerdam 1 - Dames 1 0-9 Heren 4 - Culemborg 3 6-3 Dames 3 - Kampong 14 3-1 Veteranen A - Schaerw. B 4-0 Dames 1 - Phoenix 1 0-2 Jongens CD - Barrow Hills 2-1 GCHC 1 - Heren 1 0-0 Leerdam 2 - Heren 5 0-0 Gooische E - Veteranen B 1-4 Baarn 3 - Dames 4 1-0 Barneveld 4 - Heren 7 2-1 Toch zijn de Leusdense dames nog niet kansloos, aangezien de return tegen Phoenix nog moet ko men A.s zondag krijgen de Leus dense heren opnieuw een zware uitwedstrijd. Op visite bij Graspie pers is niet niks, maar wie weet? Het programma omvat Graspiepers - Leusden (3-2) Hengelo-Tempo (6-1) Upward-GHBS (2-2) Doetinchem-GCHC (0-3) Groningen-Ede (0-4) Het damesprogramma voorziet in: Bunschoten - Phoenix Doorn - Leusden(!) Hoevelaken - Leerdam Dorsteti - Nieuwegein Holestick - Montfoort

Leusder Krant | 1982 | | pagina 9