Beekridder TOERMALIJN VAN BOETZELAERLAAN Burgemeester van der Postlaan Kom Voordeel 3eton Verder Veelichten Leusdenaren Karretje Adres Bankgiro brandweer Straatnaam- en andere borden Straatnaam- en andere borden (2) Straatnaam- en andere borden (3) Armaturen sociaal maatschappelijke diensten Redaktie: Marnix Kreijns; bijdragen: Caspar van Loo, Hans tferhorst, Bert Vos, Janus Visser en Frits van Breda. DONDERDAG 29 APRIL 1982 loep op Leusden 11 U hebt het In de Leusder Krant van afgelopen dinsdag nog eens kunnen lezen: eind volgende maand zullen er twee busverbindingen tussen Leusden en Amersfoort zijn. Naast de bestaande VAD-IIjn 106 komt er de VAD-IIjn 118, die vooral door de oostelijke kant van Leusden-Centrum zal rijden. De oostelijke kant, dat Is waar nu nog niet zo erg veel is: de eerste hulzen In Zwanenburg worden nu zo ongeveer opgeleverd en In Munnikhove en Bosveld wonen nog maar een stuk of elf gezinnen. Voor de rest Is het daar vooral bouwterrein. Die bus rijdt daar - dat Is het nlnste wat je er van kan zeggen ■dus aardig op tijd. Makkelijk voor de bouwvakkers, grapten wij reeds in de Kantlijn. Maar wethouder Jan Wagenaar heeft ons er op gewezen dat we het onderwerp serieuzer dienen te benaderen. Tijdens de vergadering van de werkgroep Verkeersaangelegenheden van vorige week donderdag zei de wethouder: „Het is inderdaad uniek dat die bus daar zo vroeg gaat rijden. En dat Is een groot voordeel. Als je de mensen op tijd In hun nieuwe wijk goed openbaar vervoer aanbiedt, dan Is de kans dat ze een tweede autootje nemen aanmerkelijk kleiner," aldus de wethouder. We helpen het hem hopen. Had wethouder Wagenaar nog vel één verzoek ten aanzien van ie nieuwe busroute. Of de vachthuisjes (abri's) bij de raltes van de nieuwe route vellicht uitgevoerd kunnen vorden in beton en dan zonder uiten er In. Waarom? „Omdat ik werkelijk Iedere maandag een stapeltje rekeningen zit te lekenen voor het herstel van aangerichte vernielingen. Ruiten van scholen, bushokjes, enzovoorts. Als u eens wist, wat ons dat allemaal kost. En iedere maandag is het raak," aldus de wethouder. Onverwoestbare bushokjes daarom graag. Maar, zo maakte een van de ambtelijk medewerkers bij de vergadering van de werkgroep Verkeer luldelijk: beton hoeft niet. De ileuwe abri's, die ook al op rerschillende plaatsen In ■eusden staan, zijn uit zeer duurzaam materiaal vervaardigd. Glazen ruiten zitten er bijvoorbeeld niet meer In. De doorzichtige delen zijn van een leer sterke kunststof ervaardigd, die nauwelijks te verruïneren valt. Zet die daar dan maar neer, aldus Wagenaar. Niet omdat we dachten dat het Iemand zou Interesseren, ook niet omdat we dachten dat het van belang Is. Maar alleen voor de volledigheid maken we er hier even melding van dat de grens van de bebouwde kom van Leusden wordt verlegd. De grens van de bebouwde kom moet gewijzigd worden In verband met de ontwikkeling van de deelplannen Claeverenblad/Wildenburg van de Tweede Fase en het werkgelegenheidsterrein Paardenmaat. Aan de zuidwest kant van Leusden-Centrum komt de grens van de bebouwde kom nu te liggen op de Bavoortseweg op 85 meter ten zuiden van het hart van de kruising met de Zuiderinslag. En aan de zuidkant komt de grens te liggen op de Hamersveldseweg op 85 meter ten zuiden van het hart van de kruising met de Klokhoek. De bewoners van het Rozendaalpleintje Essex zijn, weer een stapje verder. Via de inspraakwinkel van het CML, de werkgroep Ruimtelijke Ordening van hetzelfde inspraakorgaan en het spreekuur van wethouder Wagenaar is het probleem van de Essexbewoners nu behandeld in de werkgroep Verkeer. Vandaar moet het nog naar de raadscommissie Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening en dan wellicht nog even naar de gemeenteraad, maar het eind komt in zicht. Het gaat om de verkeersveiligheid van het pleintje. Om die te bevorderen willen de Essexbewoners graag een drempel aan het begin van hun plein. Bovendien graag een klaphekje aan de ingang van het paadje achter de woningen, want daar wordt zo verschrikkelijk met brommers overheen gescheurd. Die wensen kunnen, wat de dient Gemeentewerken betreft, gerealiseerd worden. In overleg met enkele Essexbewoners heeft men een plannetje opgesteld, dat ook met lof werd bekroond door leden van de werkgroep Verkeer. Alleen: het geld voor de uitvoering van het plannetje moet nog ergens worden gevonden, want een reconstructie van Essex - hoe bescheiden van omvang ook- staat niet op de gemeentelijke investeringsstaat voor dit jaar. Maar- net als voor de reconstructie van enkele straatjes in de wijk Akkerhoeve (zie de krant van dinsdag) - heeft wethouder Wagenaar beloofd op zoek te gaan naar de benodigde financiën. Hoe het afloopt met de continuing story van Essex hopen wij u later te berichten. En voor degenen, die zich afvragen, waarom het allemaal zo lang duurt, zij uiteengezet, dat zulke zaken altijd lang duren. Maar dat er bij het plan Rozendaal nog een moeilijkheid bijkomt. Dat is de Groenstichting, die binnen het parkplan een heleboel beheert. Dat maakt het allemaal wat moeilijker. Om een voorbeeld van Jan Wagenaar aan te halen: „Ik herinner me uit de tijd dat ik nog voorzitter van de Groenstichting was, dat er een lantaarnpaal ergens stond met een armatuur met drie lampen. Twee daarvan waren eigendom van de gemeente en een van de Groenstichting. De bijbehorende kabel was voor twee derde eigendom van de gemeente en voor een derde van de stichting en zo werden ook de stroomkosten verdeeld.'' Kijk, van die dingen, dat bevordert de snelheid van procedures natuurlijk niet. Alsof we nog niet genoeg bijzondere dingen In Leusden hadden, krijgen we binnenkort te maken met het fenomeen „veelichtenDat zijn stoplichten, die enkel en alleen functioneren voor het overzetten van vee over de weg. We krijgen ze binnenkort op twee plaatsen op de Horsterweg, want dat hebben de boeren bij het verkopen van grond voor het fietspad zo bedongen. Het zijn verkeerslichten die bediend kunnen worden door de agrariërs, die hun vee de weg willen overzetten. Dat gebeurt, in de periode dat de koelen buiten staan, vier keer per dag. want de beesten worden tweemaal daags vanuit het welland binnengehaald om gemolken te worden. Helemaal uniek is het verschijnsel overigens niet, want Erik van der Vlist van de werkgroep Verkeer heeft een dergelijke installatie ook al eens gesignaleerd In de buurt van de Utrechtse Uithof. Henk Ossendrijver maakt zich niet alleen druk over wat er In zijn woonplaats Achterveld gebeurt, het CDA-raadslid heeft ook oog voor problematieken op andere plaatsen binnen de gemeente. Dat, bijvoorbeeld, op sommige punten op de grens van de bebouwde kom van Leusden-Zuid niet duidelijk staat aangegeven, dat men Leusden-ZUID betreedt, dat baart Ossendrijver zorgen. „Wij als Leusdenaren weten dat wel, maar als je van bulten Leusden komt, dan is dat heel lastig," aldus Ossendrijver. En toen had wethouder Wagenaar het Achterveldse raadslid - dat zich altijd meer Achtervelder dan Leusdenaar lijkt te voelen - te pakken. Wagenaar: „Ossendrijver, dat van „wij als Leusdenarendat noteren we even." En tot het eveneens uit Achterveld afkomstige Gemeentebelangenraadslld Baaiman: „Dat is weereen concurrent minder, jongen." Afgelopen zaterdag organiseerde de landelijke rijvereniging en ponyclub ..Nimmerdormenwedstrijden in Den Treek Op het programma stond onder meer een wegparkoers door het landgoed Daardoor kon het dat Hans Verhorst dit spannetje op een van de laantjes van Den Treek tegenkwam. Hij maakte de foto en schreef er achterop: ..Een karretje over de zandweg reed Vier verschillende adressen en nooit verhuizen, kan dat? In Leusden wel. Als je op de boerderij Munnikhove woont bijvoorbeeld. Daar wonen, sedert de gemeente de eigenaar uitkocht voor de bouw van woningen, nu al zo'n jaar of zeven een aantal jonge mensen. Studerende en werkende mensen, die door de gemeente tijdelijk In de boerderij zijn ondergebracht. Zeven jaar geleden had die boerderij een adres aan de Hamersveldseweg, waarmee de boerderij via een paadje verbonden was. Dat paadje werd, bij aanvang van de werkzaamheden voor de Tweede Fase, een aantal jaren geleden doorsneden door de Centrumweg, toen die werd doorgetrokken. Lag de boerderij dus aan de Centrumweg. Die Centrumweg is onlangs omgedoopt in de Burgemeester Van der Postlaan. Maar dadelijk, wanneer de bijna gereed zijnde huizen in de wijk Zwanenburg bewoond gaan worden, zal het weggetje van de boerderij Munnikhove, naar de Centrumweg, pardon-de Burgemeester van der Postlaan -officieel Clarenburg heten. En dan verandert het adres dus weer. Vier adressen in zeven jaar tijd zonder te verhuizen. Is dat iets voor het Guinees Book of Records? Sinds maandag beschikt de bankgirocentrale over een ploeg gediplomeerde brandweerlieden. Dit betekent dat de bankgiro het tweede bedrijf in Leusden is met een eigen brandweer. Importeur Pon Leusden heeft al enkele jaren een eigen bedrijfsbrandweer. Een negental vrijwilligers van de bankgirocentrale hebben afgelopen winter elke donderdagmorgen les gehad van instructeur E. Becker, zelf vrijwilliger bij de Leusdense brandweer. Maandag deed de hele ploeg leerlingen examen voor het diploma brandwacht tweede klas in de brandweerkazerne in Soest. Alle betrokkenen, te weten de heren W. v.d. Pas, L. de Boer, J. J. Greefhorst, I. Koers, M. Mulder, R. Ruyselaar.T. Toom, G. J. Trap en P. H. Vroomen slaagden voor het examen dat werd afgenomen door de inspectie van het brandweerwezen. De bankgiromensen zijn de laatstenl in Nederland die het diploma brandwacht tweede klas behaalden na een seizoen Eigenlijk wordt het de hoogste tijd, dat een of ander kien raadslid in Leusden op de verhelderende gedachte komt om een initiatiefvoorstel In te dienen, dat de aanzet zou moeten zijn „tot het tot stand brengen van een funktloneel beleid inzake straatnaam- en andere borden". Maar kennelijk bestaat de raad van Leusden voor een niet onbelangrijk deel uit „oelewappers", zoals door bel geachte raadslid Hoytema van Konijnenburg te kennen werd gegeven. Hij wilde zelf blijkbaar niet langer tot dit edele gezelschap behoren, want hij vertrekt naar Utrecht om daar onze belangen stevig te gaan dienen. Een wijze keuze, daar niet van, maar misschien dat de overgebleven raadsleden in het nieuwe seizoen 1982-1986 misschien tot enkele sprankelende ideeën zouden kunnen komen. Kortgeleden werd de alom bekende Centrumweg omgedoopt tot Burgemeester Van der Postlaan. Nu kunnen we er over gaan twisten of juist de Centrumweg vooreen dergelijke naamsverandering in aanmerking moest komen, maar daar gaat het nu niet om. Feit is, dat het gemeentelijk beleid - voor zover aanwezig - op het terrein van straatnaamborden en aanverwante artikelen opmerkelijk Inkonsekwent genoemd mag worden. Je zou namelijk verwachten dat, als voortzetting van een gegroeide en goede traditie, de naar burgemeesters en andere hoogwaardigheidsbekleders uit de Leusense geschiedenis genoemde straten via het straatnaambordje voorzien worden van enige toelichting. In Leusden-Zuid is dat sinds „mensenheugenis" het geval. Ter opfrissing van het geheugen enkele voorbeelden hierbij. Wellicht kan alsnog in dit vacuüm worden voorzien ten aanzien van de Burgemeester Van der Postlaan. En nu we het er toch over hebben: Een andere inkonsekwentie is de schrijfwijze van de straatnaamborden. Wie wel eens een wandeling door dorp en streek maakt, wordt daar regelmatig mee gekonfronteerd en je vraagt je dan verwonderd af, welke filosofie er achter steekt. Het ene straatnaambordje is geschreven in hoofdletters, de andere weer in kleine letters. Ook de gekozen lettersoorten willen nog wel eens afwijken. Nu is dat natuurlijk geen zwaarwegend probleem en geen zinnig mens, die daar iets bijzonders aan zou willen verbinden, maar toch. Geen beleid, zelfs geen beleidje. Of je zou van de gedachte moeten uitgaan, dat de ene straat véél belangrijker is dan de andere. Natuurlijk weten we, dat er veel belangrijker zaken in de raad aan de orde zijn dan straatnaambordjesbeleid. Maar je zou het inkonsekwente handelen in deze kleine detailkwesties misschien ook kenmerkend kunnen noemen voor het totale gemeentelijke beleid. Of is dat weer te ver gezocht? Zou het misschien zo zijn, dat een of andere inventieve geest bij de Dienst Gemeentewerken de lettervoorraad beheert en elke keer als er een straatnaambordje gemaakt moet worden, handen-wrijvend aan het werk gaat om weer een kreatief staaltje grafische kunst te wrochten? Het blijft giswerk. We houden het er voorlopig op dat de gemeente een zeer gevarieerd beleid voorstaat, zoals op alle terreinen. Tenslotte nog even wijzen op een ander merkwaardig - de laatste tijd veel voorkomend - verschijnsel. Dat van de commerciële verwijsborden. Hebben we nog niet zo lang geleden een hoog oplopende ruzie te verwerken verkregen inzake de verwijsbordjes van Van Galens Karweimarkt, nauwelijks zijn die bordjes verwijderd of we zien opeens studie. De cursussen die volgend jaar starten gaan twee jaar duren en zullen een veel uitgebreider lesprogramma omvatten. Het ligt in de bedoeling van de bankgirocentrale om op korte termijn wat meer brandbestrijdingsmaterieel aan te schaffen nu men de beschikking heeft overeen groep getrainde brandweervrijwilligers. Op vier plaatsen in De Hamershof zijn vorige week de gebruikelijke straatlantaarns verwijderd en vervangen door een nieuw soort paraboolachtige armaturen. Voor een proefperiode van tweede maanden worden deze getest op hun bruikbaarheid als lantaarn. Door de leverancier worden als voordelen de lagere energiekosten en de minder kwetsbare constructie genoemd. Lagere energiekosten worden verkregen door het gebruik van een 18 Wattlamp in plaats van de gebruikelijke 50 Watt gloeilamp. Bij 4000 branduren per jaar scheelt dat even 24 piek per lamp aan stroomkosten. Het materiaal waarvan de nieuwe armaturen zijn gemaakt, is beter bestand tegen beschadigingen, dan de huidige straatlantaarns. Bovendien zijn de armaturen „verend'' opgehangen, zodat bij trillingen van de kap de lamp gespaard blijft. De proefperiode zal moeten uitwijzen of deze vandalisme-bestendige en energiebesparende armaturen geschikt zijn voor installatie in nieuwe woonwijken en te zijner tijd ook ter vervanging van de straatlantaarns in bestaande wijken. dere woensdagmiddag van 16 tot 17 uur, Wijkgebouw Rozengaarde 33. Te lefoon 941218 Achterveld: De eerste en derde woensdag van de maand van 15 tot 15.30 uur Wijkgebouw Walter van Amersfooitstraat. tel. 03425-1333 MAATSCHAPPELIJK WERK DIVERSEN: bordjes, die ons verwijzen naar „Galerie Leusden Nu zou je heel misschien eventjes kunnen twisten over de vraag of hier sprake is van een commercieel bedrijf, maar ook een galerie verkoopt haar kunst om uiteindelijk winst te maken. We hebben er begrip voor. dat de ileriehouderzijn cliënten graag de weg wil wijzen, in het doolhof van Rozendaal, maar opnieuw stuiten we daarbij op het ontbreken van een gemeentelijk beleidje. Maar ach, zolang een levensgroot reclamebord op 't Erf van de Hamershof wekenlang kan blijven staan zonder dat de politie aan de hand van de Algemene Poltieverordening ingrijpt, kunnen we in de toekomst nog talrijke verrassingen verwachten. We denken, dat we daar in Leusden mee zullen moeten leren leven. Voor zover we dat nog niet hebben gedaan. MR H J H BARON VAN BOETZEtAER VAN OOSTERHOUT BURGEMEESTER 1884 -1892 Beekridder" en TOURMAUJNverschil moei er zijn. „VAN BOETZELAERLAAN" en Burgemeester van der Postlaan nene burgemeester is blijkbaar de andere niet. Spreekuren gezamenlijke dienstverle ningsinstellingen in Leusden en Achter veld Leusden-Centrum: Boerderij Groot-Krakhorst, Bolderikhof 18. tel 945618 Maatschappelijke dienstverlening Eemland (MDE): maandag van 9 tot 10 uur, Protestants Sociaal Centrum voor Amersfoort en omgeving (PSC) dins dag van 9 tot 10 uur, Gemeente Leus den: woensdag van 9 tot 10 uur; PSC: donderdag van 9 tot 10 uur; MDE: vrij dag van 9 tot 10 uur Leusden Zuid: Kruisgebouw, Roo van Aldewereltlaan 13, tel. 940818. Gemeente Leusden: maandag 10 tot 11 uur, PSC: vrijdag van 14 tot 15 uur. Achterveld: Kruisgebouw Walter van Amersfoortstraat 30. tel. 03425-1333. Gemeente Leusden: vrijdag van 9 tot 10 uur MDE: maandag van 11 tot 12 uur (Tijdens het weekeinde kan men zich in dringende gevallen dag en nacht wen den tot de Telefonische Hulpdienst voor Vechtstreek, Gooi en Eemland. tele foon 035-45555) GEZINSVERZORGING: EN BEJAARDENHULP Leusden-Centrum: Groot Krakhorst. Bolderikhof 18, telefoon 945618. Maatschappelijke Dienstverlening Eemland (MDE): maandag 14 tot 15 uur. Gezamenlijke kruisverenigingen (AIMD): dinsdag van 14 tot 15 uur Protestants Sociaal Centrum (PSC): donderdag van 9 tot 10 uur. Leusden-Zuid: Kruisgebouw Roo van Aldewereltlaan 13, telefoon 940818 Algemene Instelling voor Maat schappelijke Dienstverlening „Het Groene Kruis: donderdag van 11.00 tot 12 00 uur Protestants Sociaal Centrum (PSC): vrijdag van 14 tol 15 uur. Achterveld: Kruisgebouw Walter van Amersfoortstraat 30. tel. 03425-1333 Maatschappelijke Dienstverlening Eemland (MDE): vrijdag 9 tot 10 uur PASTORALE HULP (RK) Spreekuren, waarop men aan de pasto rieën een pastor kan bereiken: Leusden: maandag en woensdag van 17 tot 18 uur en vrijdag van 9 tot 10 uur. tel 941261 Achterveld maandag en woensdag van 16.30 uur tot 17 30 uur en vrijdag van 19 tot 20 uur, tel. 03425-1420 HULPDIENST DIAKONAAT (PROT) Hulpdienst van het gemeentediakonaat Dorpskerk: Voor Groenhouten, Akkerhoeve. Noordwijck en Langenbeek mevr. Langbroek, Weesboom 13. telefoon 940130 en mevrouw Lawalata, Wan molen 20. tel. 944237. Voor Leusden-zuid: Mevr. Abbring, pr. "Christinalaan 7, tel 942047 en me vrouw Schwencke, Van Diepenheim Scheltuslaan 44, tel. 940635 Hulpdienst voor het Gemeentediako naat Marcuskerk: Het gebied ten noorden van de Noor derinslag-Middenweg mevr. A. Brandsema, Asschatterweg 35, tele foon 941350 ANONIEME ALCOHOLICI (AA) A.A. Amersfoort: telefoon 941102. Al-Anon: Amersfoort, Postbus 946 Amersfoort, tel 944392 en 753373 Al-Non Werkgroep Leusden: (zelf- werkgroep van familie en vrienden van mensen met alcoholproblemen). Groepsavonden. iedere dinsdagavond om 20 uur in Huize Groot Schutterhoef. Arnhemseweg 10 te Leusden-Zuid. Te lefoon 033-943722 b.g g 940182. Rutgershuis Amersfoort (bureaus voor geboorteregeling en sexualiteits- vragen) Zonnehof 10 (in het GG en GD gebouw) tel. 033-18931 Spreekuren volgens afspraak. Werkgroep „Laat Leven", afd Leus den. Hulp voor moeder en kind bij niet gewenste zwangerschap, tel. 033- 942291 en 940541Bureau Amersfoort" 620244 Oppascentrale (algemeen): van maandag tot en met zaterdag tussen 16 en 18 uur: tel. 944235, Grienden 16, Leusden. Oppascentrale voor gehandicapten Amersfoort e.o Kontaktpersoon voor •Leusden Nel van Lippevelde, Bretagne 22, telefoon 942485 Kraamcentrum: spreekuur elke twee de woensdag van de maand van 11 tot 11.30 uur in het wijkgebouw Krooneend 26 POLITIE: Algemeen alarmnummer: 03404- 24824 Politle-groepsbureau Leusden-Zuid: 033-944444 Nieuwe opgaven, aanvullingen en wijzi gingen uitsluitend schriftelijk naar de redaktie van de Leusder Krant, Post bus 11 3830 AA Leusden. Plaatsing van nieuwe opgaven uitsluitend ter beoordeling van de redaktie. Weekenddiensten HUISARTSEN: Voor de huisartsen in de gemeente Leusden, voor de praktijken van de art sen Van den Berg, Binkhorst/Du Boeuff, Boersema/Koch, Lantink/Ver- hagen, Van Nieuwkerk en Den Toom neemt dit weekeinde (30 april en 1 en 2 mei) waar dr. B. Brinkhorst en dr. J. du Boeuff, Asschatterweg 69-a, Leusden-C, tel. 944600. Voor spoedgevallen: spreekuur zater dag- en zondagmiddag om 14 uur. Visi tes graag vóór 10 uur 's morgens aan vragen APOTHEEK: WELZIJN Galerie Leusden wat is het verschil tussen kunst en bouwmaterialen Apotheek De Hamershof, De Brouwe rij 14, tel 033-943441, apotheek Leus den, De Biezenkamp 16. tel. 033- 942303 zijn op werkdagen geopend van 08 30 uur tot 18 uur Buiten deze uren is voor spoedrecepten geopend op werkdagen van 19 30 u tot 20 uur en op zaterdag- zon- en feestdagen van 14- 14.30 uur en van 17.30 tot 18 uur (week. vrijdag 30 tm donderdag 6 mei) Apotheek Leusden, De Biezenkamp 16, Leusden. tel 942303. Buiten bovenstaande uren is uitsluitend voor spoedrecepten geopend 30 april tot 18.00 uur: Soester Apotheek, Noordewierweg 92, Amersfoort, tel. 15474. 30 april vanaf 18.00 uur t/m 6 mei: Euterpe Apotheek, Euterpe- plein 41-a, Amersfoort, tel. 751001. WIJKVERPLEGING: Dit weekeinde (30 april en 1 en 2 mei) heeft zr. A. Methorst, plasland 48, Leusden-C, tel. 946969 dienst Bo vendien heeft deze zuster avonddienst van donderdag 29 april t/m dinsdag 4 mei Woensdag 5 mei heeft dienst: zr. M. A. Bos, Burg. de Beaufortweg 4, Leusden-C., tel. 942081. VERLOSKUNDIGE: Voor verloskundige hulp kan men zich dit weekeinde (30 april en 1 en 2 mei) wenden tot: mevr. R. Dijkhuizen, H. van Viandenstraat 2, Amersfoort, tel. 19200 b.g.g. 722000. TANDARTS: Voor noodgevallen in het weekeinde Dokterscentrale Amersfoort, tel. 033-722000. DIERENARTSEN Gelieve uw eigen dierenarts of die renkliniek te bellen Een telefonisch ant woordapparaat geeft op welke dieren arts voor spoedgevallen te bereiken is. Nieuwe opgaven en wijzigingen tot ui terlijk woensdagmiddag 12 uur uitslui tend richten aan het Redaktie-sekreta- rlaat BDU Krantenkombinatie, Post- WOL (Vereniging voor Welzijn Oude ren). Spreekuur Leusden-centrum: ie- bus 67, Barneveld Tel 03420-16141)

Leusder Krant | 1982 | | pagina 11