eos mini s naar België siMHrr Maandag autocross Kampioenen bij De Eemelaar Topvolleybal in De Korf Nimmerdor dames laakten etstocht i; PVL- wedvlucht Echtparentoernooi LTV De Eemelaar Limietzwemmen in Veenendaal Nacht van Achterveld Uitslagen Ons Genoegen Zomer- schaak bij SVL leus tier krant Toernooi- programma Roda'46 Zwemdiploma's Mutaties bij Roda Lockhorst dames kampioen Uitslag Leusden Troef Fietscrossers in Medemblik Uitslag AMBC puzzelrit ZWARTKRUIT lel Leos-volleybalteam, dat met coach ,,Ome Piet" naar België mag. (foto Ron Gijsen, Leusden) LEUSDEN/CENTRUM - Zater- g werden in de Arnhemse jnhal de finales van de Neder- ndse minl-volleybalkampioen- fiappen gehouden. Leos uit iiisden was in drie leeftijds oepen present. De meisjes van 10 jaar werden 7e. De jongens n 11-12 jaar zijn in de voorron- n 2e geworden en 5e in het idklassement. Het tweede iisjesteam uit diezelfde leef- dsgroep was met een gedeelde e plaats minder succesvol, aar de concurrentie was groot. Het eerste meisjesteam (11-12 ir) deed het daarentegen voor- itleliik. De vier poulewedstrijden werden vlot gewonnen Verlies te gen Saturnus (Uden) in de halve finale bracht het Leusdense ploeg- je in de strijd om de 3e en 4e plaats en de zege op Compaen (Oost- zaan) betekende voor Marinka Bosboom, Nadja Gijsen, Ingrid Hessel. Marjan Lantinga en Maris- ka van Roosendaal, dat zij zich op twee na het beste miniteam van Nederland mogen noemen bij de 11 - en 12-jarige meisjes Door dit resultaat behoort Leos tot de vier teams, die Ne derland mogen vertegenwoordi gen in de „interland" tegen Bel gië op 26 juni te Malone bij Na men. LEUSDEN - In het zwembad Bavoort was het afgelopen zater dag weer diplomazwemmen. De onderstaande personen behaal den hun A-diploma: Jasper Arends, Anne Kee van Doorn, Mila van Hees, Ires Hottin- ga, Robbie van Kommer, Olav Klok, Cindy Mostert, Maarten van Norren, Joost den Otter, Melanie Overing, Sebastiaan du Pree, Pie tervan Rijn, Helger Reitsma, Rena- te Scheuter, Ronald Snoek, Alfons Timmermans, Jeroen van Zanen, Henk van Ee. Gerrinda Hutten. Mark Vrijhoef. H J. J. Legdeur, A C. A. Dijk, Annie Wijntjes, Arnold Pijlman en Eef van Hamersveld. B-diploma: Macha Bosman, Kim Castenmille, Angéle Dontje, Mariska Hajos, An gela Houtveen, Gilbert Hageman, Marie Louise Hilhorst, Niels Meeu- wesen, Miranda Tijmensen, Michel Visser, Xander Wild, Feike de Wit, Elma van Zeijl, Anges Boeren, Wil- leke van Eist, Casper Jongsma. Carianne Slagter en Nettie Vree kamp. Zwemvaardigheidsdiploma I: Jan van de Bunt, Michael van Bek- kum, Steven Paul v. d. Hoven en Job Veldman LEUSDEN/CENTRUM - Voor de derde keer In successie, maar voor het eerst In onze eigen sporthal de Korf, organiseert de Leusdense volleybalvereniging LEOS morgen en overmorgen een groot nationaal jeugdtoer- nooi. Op vrijdagavond worden demonstratiewedstrijden ge speeld door het Nederlandse meisjesteam tegen Dynamo 1 uit Apeldoorn en door de nationale jongensformatie tegen het Amersfoortse Vollkei. Beide wedstrijden beginnen om 20.30 uur, zodat geïnteresseerde be zoekers dubbel kunnen genieten van, naar verwachting, hoog staand volleybal. Het eigenlijke Leos-toernooi vindt op 29 mei plaats en begint om 09.00 uur. Gespeeld wordt op vier velden en gezien de deelnemende teams kan rustig gezegd worden, dat zaterdag de top van het Neder landse jeugdvolleybal in Leusden is te vinden. Bi| de meisjes betreft dat twee natonale selectieteams, DOS (Schoonhoven), Valboval (Woerden), Boemerang (Amster dam), Lodewijk (Hoogezand), Bre- vok (Breda) en een sterk team van Leos. In de jongenspoule spelen eveneens twee teams van de natio nale selectie en voorts Thornax, DOS, Lodewijk. Dynamo (Apel doorn). Zaan '69 (Zaanstad) en een Leos-formatie, In beide groepen is (meer dan) uitstekend volleybal ge garandeerd. Het tippen van mogelijke win naars is een moeilijke zaak Ex perts van het organiserende Leos geven uiteraard Nederland 1 in bei de poules uitstekende kansen. DOS bij de jongens en zowel Val boval als Lodewijk bij de meisjes zijn niet bij voorbaat kansloos, ter wijl het Leusdense meisjesploegje best nog wel eens voor een aange name verrassing zou kunnen zor gen. De finalewedstrijden beginnen om 17.30 uur en pas daarna zal definitief bekend zijn welke teams de hoofdprijzen uit han den van burgemeester J. W. M. Rademaker zullen ontvangen. LEUSDEN - Op de regenachti ge Hemelvaartsdag vertrokken 's ochtends om half zeven negen trailers vanaf Nimmerdor rich ting Abcoude. De volgende prij zen werden door de Nimmerdor- leden in de wacht gesleept: Met Gymkhana, een spel voor beginners werd een derde prijs behaald; een viertal behaalde met 121 punten een tweede prijs. In de L-dressuur een derde prijs voor Ankie Steenbeek met Brigitte. In de L ll-dressuur. Karin Ossen drijver met Labrador, 3e prijs; Annebeth Pries met Skinny, 5e prijs; Patsy Reems met Shamrock, 6e prijs Ageeth Pries sleepte de tweede prijs in de M-dressuur in de wacht In L-springen, categorie D. Hans Kreikamp met Kibel, 6e prijs; Alie v.d. Pol met Bianca 2e prijs en Ka rin Ossendrijver kreeg een 8ste prijs in .Speel u spel Uitslag concours Abcoude op za terdag 22 mei: 2e: A Baars, Realst, L ll-dressuur; 5e Mevr. A. Ha moen, Tosca, L-dressuur; 6e: Mej A. v.d. Berg, Tamarlaine, L-dres suur. Mejuffrouw A. v.d. Berg be haalde bovendien met Tamarlaine de vierde prijs in L-springen. to CHTERVELD Het is inmid- traditie geworden dat de les van de K.P.O. na het be- digen van het winterprogram- een fietstocht gaan maken, flge week dinsdag werd er or 20 dames om half tien ge- om via Woudenberg en ïerpenzeel naar Maarn te rij- i. Hier werd de kaasboerderij ir tevens een museum is inge- tt, de Weistaar, bezocht. )nder het genot van een kopje fie en eigen gemaakte kaas rd er door de boerin een aan- dia's vertoond. Bij de verto- g van de dia's werd tevens gelegd hoe alles bij het kaas- ken in zijn werk gaat Door het tonen van de dia's en het be- 'oorden van de gestelde vra- kreeg men een duidelijk lid wat er allemaal gebeurd r de boerenkaas uiteindelijk >r de verkoop geschikt is. Daar dames niet al te vroeg waren de procedure van het kaas- en niet worden meege- akt Ook het museum waar groot aantal attributen be- Ifende het maken van kaas ten toongesteld, trok de be- gstelling. Hier was ook een ot aantal materialen te zien vroeger gebruikt werden bij maken van kaas en boter, la in de boerderij de lunch te >ben gebruikt stapte men sr op de fiets. Via de Donder- g, Doorn, Maarn en de Treek ste men weer naar huis. MERREIS )ok zal er deze zomer weer zomerreisje worden ge- akt Dit reisje zal plaatsvinden Het was vrijdag en zaterdag ver re van stil op de grote Leusderhei- de. Geen eenzaam dwalende her der maar pakweg tweehonderd ge legenheidscowboys. Deelnemend aan het International Champion ship of Muzzle Loading Arms Een hele mond vol, maar in begrijpelij ker woorden, zwartkruitschieten zonder grenzen Zelfs de met het Verstrijken van de tweede dag na drukkelijker neervallende regen kon het enthousiasme van de schutters niet of nauwelijks rem men. Misschien ook omdat op de nog droge openingsdag het in schrijfgeld was betaald en wellicht reeds de nodige puntjes waren ver gaard Met originele dan wel goed nage maakte (en in dat geval replica ge noemde) geweren, pistolen c.q re volvers uit (over)grootvaderstijd werden gaatjes geschoten in een stuk karton, waarop een ,,roos" (simpel uitgevoerd als stip) met ne gen steeds grotere cirkels daarom heen. Dankbaar profiterend van de op dinsdag 29 juni. Om 8.00 uur vertrekt de bus vanaf het Coope- ratieplein via Soestdijk. Eemnes en Blaricum naar Muiden, waar koffie wordt gedronken. Daarna gaat de reis verder naar Amster dam waar van 10 15 tot 13 00 uur de Floriade zal worden bezocht In Amsterdam Noord zal genoten kunnen worden van een koffieta fel De reis gaat dan verder naar de Zaanse Schans waar oude ambachten te zien zullen zijn. Via Hoorn en Enkhuizen gaat het naar Elburg waar het diner wacht. Om ongeveer 21.00 uur hoopt men weer in Achterveld te arriveren De onkosten voor deze dag bedragen f60,—per per soon Opgave voor deelname dient te geschieden vóór 22 juni bij het bestuur. Indien er vol doende plaats in de bus is, kun nen ook niet-leden aan deze toch deelnemen explosieve kracht van zwartkruit - een geheim(zinnig) mengsel van salpeter, houtskool en zwavel in bepaalde proporties - werden lo den kogels in een curve gebracht naar de stip-m-de-verte. Roosje naar de knoppen telde voor 10 en elke verdere afwijking voor minder punten. Zo simpel is dat. Twee dagen lang hebben de schutters daarmee de wedstrijdlei ding druk en zichzelf aangenaam beziggehouden. Ook kon ontspan ning worden gezocht op een twee- kraamsmarkt met ene Jan de Vries en een collega./concurrent - door halen wat niet van toepassing is - als koopman in allerhande schiet- spul en in de koffietent, met desge wenst ook wat beters te koop en het mag gek klinken, maar het sterkere spul haalde een betere omzet. Een leuk tussendoortje als trait d'union tussen tussen beide wed strijddagen, was de receptie in Wa terloo voor officials, hun perso neel" en de (inter)nationale team captains. Geen officieel gedoe met ellenlange speeches, maar heel gewoon een gezellig en informeel samenzijn, waarop echter wel tot uiting kwamen de gründliche orga nisatie (aldus een Duitser), de goe de accommodatie (voor zover ik het desbetreffende Zweeds kan begrijpen) en de uiterste sportieve wedstrijdsfeer (1airplay of iets der gelijks, vond een Brit) maar boven al bleek, dat onze bitterballen in een aanmerkelijk deel van Europa nog onbekende grootheden zijn (331) P.C. LEUSDEN/CENTRUM - De PV Leusden was afgelopen weekeinde mef 321 duiven In concours bij de wedvlucht vanuit Compiègne (352 km) Door het slechte weer werden de duiven niet op zaterdag maar op zondag om 08.3U uur met zuidwes tenwind gelost. Aankomst eerste duif 12.11.39 uur (snelheid 1594,85 m/m). Uitslagen G Dieters 1, 3.10.19.26,31.40en 44. J Pouw 2, 21 en 29. P Lambrechts 4 9 en 16: H Lambrechts 5, 6. 7. 14 17 en 38. W Vrijhoef 8. 43 en 47. R Tijmensen 11 en 13, H v d Hoek 12, 25. 27. 42 en 46 G. Hoefakker 14. 24 en 48, A F Dieters 18. 30 en 32. T v Valkengoed 20 en 28; C. v. Valken goed 22, 36 en 37; A van Dusschoten 23 en 41N. Blom 33: B Peters 34 en 45 en G Lambrechts 35 LEUSDEN/CENTRUM Ro- da-zondag Is ernstig van plan in de kortstmogelljke tijd het 1e klasserschap te herwinnen. In goed overleg met alle betrokken partijen is Cees Leyenaar als (be geleider van het eerste elftal aan trainer Evert van Ginkel toege voegd. Dit houdt tevens in, dat Leye naar stopt met het fluiten van competitiewedstrijden op zon dag. Het bloed kruipt echter, waar het niet gaan kan en zo krijgt het zaterdagvoetbal er met hem een nieuwe goede scheids rechter bij. HOOP RODA BLEEK IJDEL LEUSDEN/CENTRUM - De hoop van Roda op het behoud van het 1e klasserschap van de zon dagploeg in de KNVB-afdeling Utrecht is helaas ijdel gebleken Het zondagteam van de SV Lely stad, dat door de polderclub buiten de deur is gezet en een nieuwe vereniging heeft opgericht, mag van de voetbalbond de „oude" plaats in 1A behouden. De degra datie van de Leusdenaren is daar mee definitief. LEUSDEN/CENTRUM - Twee damesteams van de LTV Lock horst hebben dinsdag in de dis trictscompetitie de kampioens- vlag mogen hijsen. Op 8 juni moeten promotiewedstrijden worden gespeeld voor een plaats in de 3e klasse: Lockhorst B op het BB-park en de D-ploeg buitengaats. Zowel de A- als de E-formatie kwamen één puntje tekort voor de titel en ook Lockhorst C werd goe de tweede Alleen het F-team speelde doorgaans in mineur De uitslagen waren Maarn A-Lock- horst A 2-2, Lockhorst B-Bosch en Duin B 2-2, Lockhorst C-Flehite A 1-3, Larsheim E-Lockhorst D 3-1, Lockhorst E-'t Schilt D 2-2 en Odijk H-Lockborst F 2-2 DONDERDAG 27 MEI 1982 ACHTERVELD - Op Hemel vaartsdag werd door de tennis vereniging De Eemelaar weer het jaarlijks terugkerende echtparen toernooi georganiseerd. De 28 deelnemende echtparen werden naar sterkte ingedeeld. Er werd gespeeld in zeven poules. De weersomstandigheden wa ren die dag niet direct ideaal In de morgenuren ging het nog, doch in de middag regende het Ondanks deze regen werd er doorgespeeld. Er werd heel sportief gespeeld en er waren dikwijls fraaie partijen te zien De uiteindelijke poulewinnaars waren: poule 1: fam. Eek. poule 2: fam. Grotenhuis poule 3: fam. Rozendaal poule 4: fam Jehee poule 5: fam Duits poule 6: fam. Mulder poule 7: fam. Van der Horst. Hierna speelden de poulewin naars regen elkaar. Als winnaars kwamen hieruit te voorschijn de families Jehee en Eek Deze moesten nu in de finale wedstrijd beslissen wie er uiteindelijk als winnaar tevoorschijn zou komen en de wisselbeker dit jaar mee naar huis zou mogen nemen. De finalewinnaar was familie Van Eek die nu voor het tweede achtereenvolgende jaar de wis selbeker won. LEUSDEN/CENTRUM - Met deelname van zwemmers en zwemsters van 24 verenigingen werden zaterdag in het Valleibad te Veenendaal wedstrijden ge houden, waarop de limiet kon worden gehaald, die recht geeft op deelname aan de nationale kampioenschappen in juli a.s. te Amersfoort. Daaronder negen Haaien, waarvan twee op twee onderdelen uitkwa men. De 50-meterbaan speelde de Leusdenaren nog parten. Juliette en Ronnie Baars haalden de limiet op resp. de 400 m. vrij voor meisjes van 1966 en de 100 m vrij voor jongens van 1965. Diverse andere Haaien hebben eerder de vereiste tijd wel gehaald in een 25-meter- bad, maar slaagden nog niet in het «grote water". Vrijwel dagelijks wordt in het Leusdense buitenbad (50 meter) geoefend en trainer Jules Baars is bepaald optimistisch voor de naaste toekomst. In Veenendaal had Judith van Loosdrecht en passant nog eenleuk record: op de 100 meter vlinderslag even aarde zij het clubrecord van Lon- neke Kat. ACHTERVELD - In het kader van „Achterveld 600'' zal in de nacht van 27-28 augustus a.s. een zotte nacht worden georga niseerd. De organisatie van deze nacht is in handen van de „zotte commis sie" bestaande uit de heren B. Vons, T. Kleinveld, R. Belderok en W. Middelaar en mevrouw M. Dunnewijk. De „zotte nacht" begint na de revue, dat zal zijn om ongeveer 23.30 uur, en zal tot ongeveer 4 uur 's morgens duren. Wal gaat er zoal gebeuren deze nacht? In de grote feesttent die de gehele nacht open is kan gedanst worden bij live-muziek. Buiten de feesttent wordt een groot „zotten- spel" op touw gezet in de vorm van een groot ganzenbord Deelname aan dit spel staat open voor groe pen bestaande uit 4 personen en 1 coach. De leeftijd van de deelne mers moet zijn tussen 16 en 80 laar. Zij die mee willen doen aan het spel kunnen zich nu opgeven bij T Kleinveld, Hessenweg 166. 3791 PM Achterveld Tel 03425-1209/ 1774 Voor de organisatie zou het prettig zijn als u zich nu reeds opgaf maar in ieder geval vóór 15 juni. Ook wil de „zotte commissie" het Achtervelds Quiness book of Re cords organiseren. Het is de be doeling dat er deze nacht allerlei mogelijke records gebroken kun nen worden, zoals paalzitten, op zwart zaad zitten, hoeveel perso nen in een auto, enzovoort. Degene die een record vestigt, wordt opgenomen in het „Achter velds Book of Records'. Opgeven voor dit onderdeel ook op boven staand adres De „zotte commissie" hoopt hiermee een start gegeven te hebben voor een jaarlijks terug kerend evenement. Ook supporters zijn van harte welkom, er is voldoende te bele ven die nacht. ACHTERVELD - Bij de on derlinge schietwedstrijd van de schutters van Ons Genoegen werd er die avond weer het maxi maal aantal te behalen punten van 100 geschoten. Het was B. Voskuilen die met dit aantal pun ten 1e werd. Hij werd gevolgd door J. J. van Hamersveld die 2e werd met 96 punten. De overige uitslagen waren: 3 J Voskuilen 94, 4. W J Lager- weij 91, 5 W Voskuilen 91. 6. P Smink 91, 7. A van Daatselaar 90. 8. G Tolboom 89, 9. J. E. van Hamersveld 88, 10 J Voorburg Gz. 87, 11 J Blom 83, 12. J. van Hamersveld Jz 82,13 A Vlug 81, 14 L Verburg 80, 15. G. van Hamersveld 80 en 16 W v. d Kletersteeg 79 punten Ook de dames hebben tijdens hun onderlinge wedstrijd weer hun beste beentje voorgezet Een van de koploopsters die de LEUSDEN De uitslag van de afgelopen donderdag gespeelde kla- verjaswedstrijd van ..Leusden Troef' ziet er als volgt uit 1 Mevr Knol 5381, 2 Hr v d Berg 5316, 3 Mevr Grimberg 5266. 4 Mevr v d Berg 5106 en 5. Mevr Nijhuis 4797 punten De stand per 20 mei luidt 1 Hr Mulder 38707. 2 Mevr Bolt 38386, 3. mevr. Grimberg 37324, 4 Hr Dekker 37263, 5 Hr Nijhuis 37215.6 Mevr v d Heiden 37050 7 Hr v d Berg 36158. 8 Mevr G de Ridder 36042. 9 Mevr v d. Berg 35452 en 10 Hr Braakman 35228 punten laatste maal in de onderste regio nen eindigde heeft revanche ge nomen Dit was Anneke Ouds hoorn die met 90 punten nu weer eerste werd De overige dames behaalden de volgende punten 2 Nel Tijmensen 84, 3 Marion Hak 81. 4 Nel Teunissen 77. 5 An Voskuilen 75, 6 Tiny Tol boom 58 en 7 Thea van Ruiten beek 50. BOWLING - Het Open bowling- toernooi in de Korf op Tweede Pinksterdag is volgeboekt. Niets kan u er echter van weerhouden om naar het spektakel te komen kijken De singles beginnen om 12.00 uur en de trio's om 17 00 uur. Voetbal - Op dinsdag 1 juni wordt op het Roda-complex de voetbal wedstrijd Gemeentewerken-Ge meentesecretarie gespeeld. Geen uitgesproken topsport maar wel leuk om te zien. Aanvang 19 00 uur. BILJARTEN - Het ledental van het KNBB-district Eemland (27 aange sloten clubs) is de 500 gepasseerd. Er zijn op dit moment 507 biljarters (458 heren, 33 dames en 16 jeugd leden) Tijdens de wedstrijdleiders- vergadering op 11 juni in café 't Wapen van Berestein te Baarn wordt bekend gemaakt wie de 500e is. BOWLING - Op 26 mei, 2 en 3 juni worden de slotronden gespeeld van het bedrijfsbowlingtoernooi in competitievorm. Op de laatste dag (rond 23.00 uur) reikt burgemees ter J W. M. Rademaker de prijzen uit. BILJARTEN - Op 12 en 13 juni wordt op 25 biljarts in sporthal Schuilenburg te Amersfoort de na tionale finale voor teams van alle klassen gespeeld. LEUSDEN/CENTRUM - Met een beperkt aantal leden heeft de Leusdense fletscrossvereniging de Heuvelcrossers deelgeno men aan wedstrijden in Medem blik. Marco Schimmel bracht het bij de 8-jarigen tot de kwartfina les. Bij de 12-jarigen bereikten Marco Veenendaal een 3e, Edwin Schimmel eveneens een 3e en Berthold Maarsseveen een 4e plaats in de kwartfinales. Beide laatsten overleefden de halve eindstrijd niet. Marcel Vee nendaal wel (4e) en in de finale finishte hij als 8e. Tijn Keus en Je roen Heuff werden 4e resp. 7e in de halve eindstrijd bij de 10-jarigen. waarna Keus in de finale nog een 6e plaats kon bezetten. In het eind klassement van de 8-jarigen plaat ste Robert Kreber zich fraai als 2e en bij de 13-jarigen Hendrik Roel- vink als 7e. LEUSDEN/CENTRUM - Voor de zomercompetitie van de schaakvereniging Leusden wer den, ondanks voetbal op de TV, toch nog elf partijen gespeeld Met de navolgende resultaten R. Berg-L. de Rijke 0-1 G Fróberg-A Aldenzee 1-0 A. Valkenburg-d vanOoik V2-V2 C. Kerkhof-A. Leclercq 1 -0 P. de Jager-B. Uneken 0-1 J Agterberg-H Wuts 1-0 Tj.Zijlstra-J. vanSanten 0-1 S. van Dokkum-J. Boernaars V2-V2 Brongers-HVossebeld 1 -0 A. Tolboom-N. Loning 0-1 E. Halkes-P. Sonder 0-1 ACHTERVELD Zondagmid dag werd door de A.M.B.C. Ach terveld een puzzelrit georgani seerd. Er kon worden deelgeno men in de toer-en sportklasse. De rit werd verreden onder een eigen reglement. Er waren 55 deelnemers. Om de wachttijd voor de be kendmaking van de uitslag wat gezelliger te maken werd er een bingo gespeeld waarbij een aan tal leuke prijsjes te winnen was. Deze geste bleek bij de deelne mers goed aan te slaan De uit slag van deze rit. die door T van Valkengoed was uitgezet, was: A. klasse: 1e G. Bos 60. 2e E. v.d Broek 60. 3e. van de Wetering 90 en 4e J. Bebing 90 strafpunten B. klasse: 1e. G. H van Valken goed 30, 2e J A. Slont 90. 3e. W. Huisman 150, 4e. J de Boer 150. 5e. J van Schaik 150, 6e G. B. Bal van Geerts 150, 7e. A. van Mid delkoop 150, 8e. W van Buren 150. 9e. A. van Schaik 180 en 10e M. Zwartepoorte 210 strafpun ten. LEUSDEN - Voor de autocross welke de Oranjevereniging op tweede Pinksterdag - maandag 31 mei - organiseert, hebben zich inmiddels 63 deelnemers aangemeld. Het terrein ligt aan de Hamersveldseweg. komende vanuit centrum even voorbij de burgemeester Van der Postlaan. Er is voldoende parkeergelegen heid. De cros"s wordt om 12.45 uur geopend terwijl de start van de eerste manche om 13.30 uur zal zijn. Op vrijdagavond 28 mei vindt de voorverkoop van toegangsbewij zen plaats van 19.00 tot 21.30 uur in garage Buitenhuis in zuid en in De Til aan de Hamersveldseweg. Wie vrijdagavond een toegangsbe wijs komt kopen, krijgt reductie. De toegangsprijzen zijn voor personen van 13 jaar en ouder 6 gulden; kin deren van 7 tot en met 12 jaar beta len 3 gulden en kinderen beneden de zes jaar onder geleide hoeven geen entree te betalen. Leden van de Oranjevereniging kunnen vrij dagavond twee toegangskaartjes verkrijgen a 1 gulden per stuk op vertoon van lidmaatschapkaart 1982 LEUSDEN - Op vrijdag 28 mei om 18.00 uur vertrekt Roda D1 vanaf het clubhuis naar het toer nooi van Buinerveen. Op maandag 31 mei doet Roda A1 (vertrek 09.45 uur) mee aan het Patria-toernooi en op dezelf de dag is Roda A3 deelnemer aan het toernooi van DEV. ACHTERVELD-Het afgelopen weekend zat er bij de tennisve reniging goed de stemming in na het behalen van een kampioen schap door de zaterdag heren A en het Senioren A teams. De wedstrijd Helios C tegen Ee melaar A werd voor Muis en Wim Groenewegen, Ineke Zwaneker en Sjef Stalenhoef glansrijk ge wonnen en werd het kampioen schap behaald. Samen met de drie kampioenen die vorige week al bekend waren kan de Eemelaar op een succes volle competitie terugzien. Een kleine domper op alle vreugde is wel het verlies en de degradatie uit de 4e klasse van het zondag 1 seniorenteam. De twee winstpartij- en zijn deze zondag geleverd in de single door Henk Eek en de Mixed door Henk Eek samen met Marian- I ne Witsenburg Alle belangstelling gaat nu uit naar het verdere verloop van de komende promotiewedstrijden die op zaterdag 5 en zondag 6 juni wor den gespeeld. Het heren A team bestond uit Jos Plijnaar. Jaap Jansen, Nol Wes- sels, Teun Troost en Roy van Waardenburg. l De uitslagen waren, zondag 22 mei. Heren; Lokhorst B-Eemelaar A 0-6 Volta C-EemelaarB 2-4 senioren: Helios C-Eemelaar A 0-5 Leusden B-Eemelaar B 4-1 Eemelaar C-RandenbroekB 4-2 Eemelaar D-'t Stort D 3-2 20 mei: 't Stort D-EemelaarD 5-0 Eemelaar E-BunnikC 0-5 Bunnik C-Eemelaar E 4-1 junioren lm 17 Eemelaar A-Dicke Rijst A 0-8 junioren t m 15 Dicke Rijst A-EemelaarA 4-1 zondag 23 mei: senioren Eemelaar l-Spieghel 6 2-6 Larsheim ll-Eemelaar II 3-5 heren: Eemelaarl-Shot I 0-6 junioren: Laren F-Eemelaar A 1-7 Eemelaar A-Bosch en Duin D 3-2 dinsdag: dames: Larsheim D-Eemelaar 1 -3 Het Heren A-team

Leusder Krant | 1982 | | pagina 15