Lookhorst eerste op tennisvaardigheidsdag Jeu de boules- competitie vordert Dashorst won Rossen berg voetbaltoernooi luldiging Lockhorst kampioenen LTV Leusden miste vijf promoties Zesde wielerronde i van Leusden Tennistoernooi De Inslag leusder Krant Bedrijfsbowling - competitie geslaagd f fotxTkopie nodig? Leusder Krant j DINSDAG 8 JUNI 1982 7 5 zondag- en zaterdagkampioenen van Lookhorst. q6 dameskampioensteams van Lookhorst met uiterst links voorzitter M de Boer. LEUSDEN De onderlinge competitie van Jeu de Boules- vereniging de Hakhorst vordert gestaag. De beide Bokhorst teams hebben zich aan de leiding genesteld. Hun voornaamste concurrenten zijn nu de duo's van Leeuwen en Jacobs, met enigszins op de achtergrond Stuiver/De Winter. Deze laatste heeft waarschijnlijk het zomer weer een beetje tegen. De stand per begin juni aan de top van de ranglijst is 1 Mieke en Kees Bokhorst 814. Henk en Bauke Bokhorst 8 14. 3 Duo Van Leeuwen 7 12. 4 Stui ver/De Winter 9 12. 5 Duo Ja cobs 6 11.6. Duo Vossebeld sr. 7 11,7. Duo Vossebeld jr. 8 11. 8 Eskenazi/Jonkman 6 8 en - Ma- nuel/Van der Werve 6 8 Afgelopen zaterdag, in een pu re zuid-Franse temperatuur, werd op de Leusdense boulo- droom een hussel-triplettoer- nooi gehouden Ter gelegenheid van het feit. dat het pad rondom de banen mm of meer officieel in gebruik werd genomen Buiten de gemeentelijke commissie om. die doorgaans de lokale straat namen uitvindt", kreeg het pad de naam ..Vine Snoekpad". Blijk baar daardoor zo geëmotioneerd ..won" Vine Snoek de poedelprijs van het toernooi. De eerste negen (van de 17) deelnemers waren: Nelleke Schoonderwald 4 pnt. (+29), Hans Manuel 4 (+25), Bauke Bokhorst 3 (+17), Peter van Leeuwen 3 (+16), Ton Jacobs 3 (+12), Wim v. d. Laaken 3 (+8), Bauk Spiering 3 (+4), Nicole van Leeuwen 3 (0) en Nico Vossebeld 3 (-1). LEUSDEN/CENTRUM Het weer had best wat minder zonnig mogen zijn bij het Horstenvoet baltoernooi voor de jeugd van de Wijkvereniging Rossenberg. On danks de hitte werd echter zeer fanatiek maar sportief om de puntjes gespeeld. Acht van de tien Horsten hebben hun beste voetbalbeentje voorgezet een merkbare concurrentie voor de Roda-slotdag op dezelfde 5e juni en dat betekende eerst een aantal voorwedstrijden en daar na finales tussen de in de poules op dezelfde hoogte geëindigde teams. De prijsuitreiking (voor iedereen was er wat) en het slot- dlner (patat mèt, volgens het me nu) maakten aan de zeer ge slaagde sportdag een plezierig einde. Het kleine Rossen berg-sta- Leusden ..Albeda" (15463), 9 DKRV 2 (15089). 10 Gemeente Leusden ..Verheijen" (14950). 11 Garage Doornekamp (14888). 12 Bondsspaarbank 1 (14499). 13 Don Bosco 2 (14515), Bank girocentrale 2 (14504). 15 Bie- zenkamp ,.v d. Hoef" (14422) en 16 Ned. Middenstandsbank (13568) POULE B: 1 Pon BV (14328). 2 Biezenkamp ..Tolboom" (14127). 3. Bondsspaarbank 3 (14086), 4. Mossink (14036). 5 Rabobank Huizer" (14016), 6. Biezenkamp dion met slechts één speelveld heeft de vele wedstrijden goed kunnen verwerken Dankzij voor al het organisatietalent van Carla Broekman en de assistentie van Roef en Marion Blauw plus nog wat hulpjes én niet te vergeten het enthousiasme van de scheidsrechters Robbert Pot en Mark Bod De gratis limonade na iedere wedstrijd was, zoals een van de voetbalsters opmerkte ..een geweldige uitvinding". Trouwens ook de snoepkraam had bijzonder goede klandizie. Het eindklassement was 1. Das horst, 2. Ruiterhorst. 3 Raven horst. 4 Grifthorst. 5 Kleinhorst, 6. Bruinhorst, 7 Brinkhorst en 8 Hakhorst. Op 19 juni organiseert de wijkvereniging een volleybal toernooi voor volwassenen. .Pon" (13782). 7 Norit 1 (13764). 8. ABTB 2 (13753), 9 Norit 2 (13503), 10. Muwi van Gent (13412). 11 Biesta BV (13253), 12 ABTB 1 (12936). 13 Bonds spaarbank 4 (12898), 14 Rabo bank ..Snoek" (12551), 15 Bondsspaarbank 2 (12409) en 16 Groenhorstschool (12401) Het bowlinghuis de Korf orga niseert op zondag 11 juli een groot Midzomertoernooi. Vanaf heden kunt u zich laten inschrij ven in de Korf. LOCKHORST De hoofdprijs is in Leusden gebleven en kwam terecht bij het ploegje van Lockhorst (1308 punten) Daarop volgde de Aem- stelspelers uit Amsterdam (1236), Cromwijck uit Woerden (1176), Weesp (1134), Blaricum (1123) en Maarssenbroek (973). De poedelprijs was voor Luck Raeck met 515 puntjes. Lockhorst met Hans Bos boom, Jasmijn Wagenaar, Da- niëlle de Roo en Jeroen Blan- sjaar werd dus districtskampioen 1982. De LTV Leusden (800 pnt.) met Linda van Loo, Mike Com panies, Petra van Dongen en Rensch Pronk bleek een goede gastvrouw, maar kwam niet in de hoofdprijzen. - Uitreiking Ie prijs aan Lockhorst. IEUSDEN/CENTRUM Za- dagavond werden op het ter van het tennispaviljoen op Buiningpark de Lockhorst- ims gehuldigd, die in de afge- >en competities kampioen zijn «orden. Dat waren er elf, arvan maar liefst zeven „be mand" door dames over emancipatie gesproken en voorts een herenteam en drie gemengde formaties. Toen iedereen, die redelijker wijze mocht worden verwacht, er ook werkelijk was en de klok wees toen veertig over negen, begon voorzitter Martin de Boer met de mededeling, dat de voor de kampioenen gedachte atten tie nog onderweg was, maar na- geleverd zal worden. ..Ja, dit jaar nog", aldus het Lockhorstopper- hoofd als antwoord aan een in formant onder het gehoor De dames werden maar vast in de fleurige bloemetjes gezet en aan de heren werd een fles wijn over handigd. Kussen, respectievelijk een stevige handdruk of een schouderklopje bekrachtigden de ceremonie en tenslotte wer den de gehuld'nden aan dn ooe- de zorgen van onze fotograaf toevertrouwd. Het officiële gedeelte van de avond was daarmee voorbij, maar het bleef nog tot in de kleine uurtjes onrustig op het Lockhorstplat, waar het inmid dels aangenaam vertoeven was geworden De drukkende warm- te-van-de-dag was voor een uur of wat verdwenen. Nakaarten over de geboekte successen en over wie weet, wat nog meer en passief of actief genietend van een muziekje, deed uur en tijd vergeten Overigens niet ten na dele van de clubhuisbar. Volledigheidshalve en tot slot nog even de kampioenen op een rijtje: Mixed-zondag 1, 2, en 4, Heren-zaterdag A, Dames-dins dag B en D en Dames-woensdag I, IV, VI, VIII en XI. LEUSDEN/CENTRUM Vijf kampioensteams van de LTV Leusden hebben in de afgelopen dagen promotiewedstrijden ge speeld en hoe bestaat het? —in al die vijf gevallen ging het mis voor de Valleiparkers. Hoe wel de 2-6 nederlaag van Leus den 1 tegen het bezoekende Bui- tenveldert anders doet vermoe den, is het zondag nog erg lang spannend geweest. Ton Schuur zorgde met zijn singlewinst voor een goede start. Betty Klave moest de eerste nederlaag van het seizoen slikken en ook Mar griet van Loo en Paul Wesseling trokken in hun enkelspelen aan het kortste einde, zodat de tus senstand een onbehaaglijk 1-3 liet zien. Het winnen van de herendub- bel gaf Leusden weer enig pers pectief, maar de overige dubbels werden een prooi voor de visite. De geflatteerde nederlaag bete kent wel, dat Leusden 1 in 1983 opnieuw in de 4e klasse moet spelen. De Leusdense A-juni- oren t/m 12 jaar gingen woens dag met 2-8 onderuit tegen Hoogland A en misten de promo tie eveneens. Hetzelfde lot trof Junioren B in de zaterdag met 1-4 verloren ontmoeting met LEUSDEN De bedrijfsbow- lingcompetitie is weer voorbij. Het initiatief is bijzonder ge slaagd en het staat nu reeds vast dat de onderneming in het ko- I mende seizoen een vervolg zal Hakkelaars D De zaterdag- mixedteams verging het helaas niet beter. In Hilversum waren HTCL C en Gooiland B net iets sterker dan Leusden A en E. Het werd in beide gevallen 3-2 voor de thuisclub. Geen reden derhal ve voor een promotiefeestje. De uitslagen waren: krijgen. De uitslag van poule C hebben wij u reeds eerder ge meld. Hieronder volgt de eindstand van de poules A en B De num mers 1. 2 en 3 werden door het Junioren t/m 12: Leusden A - Hoogland A 2-8 Zaterdag-junioren: Leusden B - Hakkelaars D 1-4 Zaterdag-senioren: HLTC C - Leusden A 3-2 Gooiland B - Leusden E 3-2 Zondag-senioren: Leusden 1 - Buitenveldert 1 2-6 bowlinghuis de Korf beloond met een trofee. Verder had ook Pon BV voor een groot aantal fraaie prijzen gezorgd. Burge meester J. W. F. Rademaker, al tijd zeer geïnteresseerd in het lokale bedrijfsleven, heeft de prijzen aan de winnaars uitge reikt De eindstanden waren: POULE A 1. DKRV 1 (17150 pnt.), 2. PFW 1 (16967), 3. Don Bosco 1 (16791). 4. AGU Sport (16737). 5. Van Galen (16478). 6. Rijkspolitie (16238). 7. Bankgiro- centrale 1 (15516), 8 Gemeente inkomst veteranen vorig jaar. EUSDEN/CENTRUM - Mor- avond organiseert de Ren- Toerclub Amersfoort de zes- luit drie onderdelen bestaan- Ronde van Leusden. De wed den vinden plaats op het voor renners bepaald niet gemak- |ke parcours Zwarteweg, luslaan, Berkenlaan, Prin- hoflaan, Hohorstlaan, Ba- ftseweg en Hamersveldse- Start en finish zijn in de ijheid van het gemeentehuis. weinig vrije tijd voor hun sport maar nog vol ambitie, vertrekt voor een rit van 40 km om 18.30 uur. Onder de vele deelnemers o m de Leusdenaren Johan en Paul Ossendrijver, Gerard en Kfenk van 't Klooster. Voorts J. Kerkhof, Nico de Vries, E. Dijk huizen, H van Herwaarden en Harry Brouwer, maar ook de re gerende liefhebberskampioen W. Vlaanderen. LEUSDEN/CENTRUM Met deelname van 36 tennisclubs uit het KNLTB-district Utrecht en 4 uit Amsterdam werd zaterdag voor de tweede keer de jeugd- tennisvaardigheidsdag gehou den. Verleden jaar in Huizen werd de afvaardiging van de LTV Leusden districtskampioen en even daarna landelijk titelhouder in Ede. Die prestatie gaf „Leus den" het recht om de tweede editie van het geslaagde initiatief te mogen organiseren en dat ge beurde in tennishal de Inslag op de zes tennisbanen en op drie squashbanen. Roos v d. Doe en John Hijme- ring van de LTV Leusden hadden met een 25-tal medewerk(st)ers de tennistechnische leiding. De totale organisatie was een aan gelegenheid van de commissie Recreatie, Jeugd, Voorlichting en Accommodatie (RJVA) van het district Utrecht. Met Gerda Bouman van de J-poot en Ron van Fraeijenhove van de A-poot als exponenten en bepaald niet alléén vanwege het smeren en beleggen van circa 600 broodjes voor tussen de middag. Alle deel nemende verenigingen kwamen met teams uit van twee kinderen in de leeftijdsgroep 7-9 jaar en twee van 10-12 jaar Balvaardig heid was het thema voorde jong ste en slagvaardigheid voor de oudste jeugd De uitslag werd bepaald via het totaal per tennis club behaalde punten. Voor de eerste drie teams wa ren bekers beschikbaar plus een medalje voor de individuele spe lers. Voorts ontvingen alle deel nemers een diploma en een but ton met ,,de Inslag geeft de door slag" als opdruk. De formatie Roos v. d Doe c.s. werd verrast met een taart! De zes beste teams spelen op 19juni indeTesquahal te Ede de finale om de landelijke titel Het evenement begon om 09 00 uur (iedereen, die verwacht was, kwam opdagen!) en de prijsuitreiking door RJVA-voor- zitter Rien Janse. na eerst ieder een voor alles te hebben be dankt, om 15.00 uur. IMMERS AMATEURS oals gezegd bestaat deze ide van Leusden uit drie on- felen: trimmers, liefhebbers/ iranen en amateurs. De trim- (doorgaans plaatselijke 'ren zondereen KNWU-licen- hebben 15 km voor het al dan gebogen stuur en vertrekken 17.45 uur Afhalen van rug- imers dient te geschieden in Ros Beyaart Het inschrijf- bedraagt f6,— (inclusief A/U-verzekering) Kandidaat- ners kunnen zich nog laten hrijven bij de plaatselijke rij- Ihandelaren of morgen rond halfuur voor de start in het Beyaart. Ook in deze categorie, met 80 km te fietsen en 19 45 uur als vertrektijd, diverse Leusdense renners Ton v. d. Berg, G Mos terd. Hans Vierdag en de winnaar van vorig jaar Dick Willigenburg (hoewel klagend over een onwil lige rug). Wellicht ten overvloe de, maar de toegang tot de wed strijden. aangeboden door het Leusdense bedrijfsleven en de winkeliers, is gratis. FHEBBERS/ TERANEN «ze categorie renners, enigs- op (wieler)leeftijd of met te Rozendaallaan 9 Leusden-C. - De top-drie: Cromwiick. rechts-voor Lockhorst. links-voor en -achter de Aemstelspelers en rechts-achter - Roos v. d. Doe en John Hijmering organiseerden de vaardigheids dag. r

Leusder Krant | 1982 | | pagina 7