Gekrakeel rond manege aan Buurtweg Personeel Lisidunahof houdt sportweek Nog steeds discussie over 5 mei-besluit siHwrr „Gemeente wil geen Don Quichotte zijn" Nimmerdor resultaten Leusdense boulers naar Barneveld Onderlinge wedstrijden Zaterdag viswedstrijd Horsten volleybal Inspraakwinkel voorziet in bepaalde behoefte Schoolraad vergadert woensdag Braderie tijdens toerweek Dansavond in De Moespot leusder k Uitslag damesschietclub krant EU sd er k rail Is Een kattebelletje of een fijn gedrukt kaartje? RONDE VAN LEUSDEN PMJTB KAPPHT plaatselijk nieuws Maandagavond slond er verspringen op het programma LEUSDEN - Algelopen maan- ig begon voor het derde htereenvolgende jaar de jortweek van Lisidunahol, organiseerd door de perso- •elsvereniging. Er wordt deze eek weer fanatiek door het per- meel gestreden om de wissel- eker. Naast de sporten zoals jeerwerpen en estafette, moet st personeel onder andere zijn jnsten laten zien met ringste- ■n op een fiets met wielen waar- )nafhankelijk nieuwsblad foor de gemeente Leusden. (erschijnt elke dinsdag en ionderdag. Verantwoordelijke redaktie: Bert Vos Marnix Kreijns (pl verv.) Redaktie: Bertien Engelkens Caspar van Loo. Inlevering kopij en ad vertenties: voor het dinsdagnum mer tot uiterlijk maan dagmiddag 12.00 uur, voor het donderdag nummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12.00 uur. Redaktetie en admini stratie: Kantoor Leusder Krant, Rozendaallaan 9, Leusden-Centrum. Op werkdagen geopend van 09 00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Abonnementsgeld 54,20 per jaar; 27,60 per half jaar; 14,05 per kwartaal. Klachten bezorging: Als abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 1800 uur te hebben ontvan gen. Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze hoofdagent be zorging (dinsdag en don derdag tussen 18.30 en 19.30 uur), tel. 033- 940691. Bij geen gehoor kunt u kontakt op nemen met onze inspekteur be zorging, overdag 03420- 16141, toestel 44. Nabestellen foto's: De meeste in de Leusder Krant gepubliceerde fo to's kunt u nabestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbeta ling van 5,- per exem plaar (formaat 13 x 18 cm) op giro: 871441 t.n.v BDU b.v. te Barne- veld, met duidelijke ver melding van gewenste foto, aantal, nummer van krant, pagina waar op de foto werd ge plaatst. U kunt ook kon- tant betalen op ons kan toor, Rozendaallaan 9, Leusden/Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling ont vangt u de gewenste fo to's thuis. van de assen 10 centimeter zijn verzet, waardoor een effect op treedt van „woelige baren". Deze fiets werd ter beschikking gesteld door de firma Blom, terwijl de speren en de attributen voor het I! I Sport hoogspringen door Don Bosco werden afgestaan. Vanavond (donderdag) zal er een behendigheidswedstrijd plaatsvinden waar veel water bi| te pas zal komen. Vrijdag wordt de sportweek afgesloten met touw trekken. Na afloop volgt er dan nog een barbecue voor het personeel, ledereen die belangstelling heeft ook naar deze evenementen te ko men kijken, is van harte welkom Bovendien krijgt men op deze ma nier de gelegenheid om een indruk te krijgen wat er zoal rond Lisiduna hof gebeurt. (van één onzer verslaggevers) LEUSDEN - Aan de Buurtweg In het gebied van De Treek Is al geruime tijd een manegebedrljf gevestigd. De beheerder/elge- j naar, dhr. Van Heugten oefent dit bedrijf uit ondanks het feit dat hij daar tot op heden geen forme le toestemming voor heeft. Inte gendeel, op dit moment zou de provincie formeel bezwaar ma ken tegen de vestiging van een dergelijk bedrijf. Wel zijn er teke nen die er op wijzen dat er een goede kans is dat een betreffen de aanvraag in de toekomst wel gehonoreerd zal worden. Eén van de omwonenden, me vrouw v. d. Biezenbos-Brok heeft ernstige bezwaren tegen de vestiging van het manegebe drljf in haar onmiddellijke omge ving. Ook het feit dat de heer Van Heugten een horeca-gedeelte aan zijn bedrijf heeft gevoegd Is haar een doorn in het oog. Mevrouw Van de Biezenbos vindt dat er sprake is van onbe hoorlijk bestuur door de gemeente Leusden. Zelf probeert mevrouw v d. Biezenbos al jaren toestemming te krijgen om een huis te bouwen aan de Buurtweg, deze toesteming heeft zij tot dusver niet gekregen. Mevrouw Van de Biezenbos heeft over beide onderwerpen al enkele malen een brief geschreven naar het college van b en w. Tot dusver heeft zij daar geen antwoord op ge kregen. vandaar dat zij nu een brief heeft geadresseerd aan de ge meenteraad De betreffende brief met een ambtelijke toelichting daarop kwam maandagavond er sprake in de commissie algemene bestuursza ken. In de brief schrijft de Buurt wegbewoonster dat zij de indruk heeft aan het lijntje gehouden te worden. ,,AI vanaf 1977 ben ik in gesprek geweest met het college van b. en w Echter zonder resul taat" aldus de briefschrijfster. Het feit dat zij geen toestemming krijgt om een huis neer te zetten terwijl de manege rustig zonder toestem ming doorgaat met bouwen zit haar bijzonder hoog Mevrouw Van de Biezenbos vraagt de raad dan ook een einde te maken aan wat er nu allemaal gebeurt Het ziet er echter op dit moment niet naar uit dat de klageres in het gelijk wordt gesteld. Toestemming om een woning te bouwen aan de Buutweg zit er niet in omdat dit in strijd zou zijn met hel bestem mingsplan dat voor dit gebied van kracht is. De manege is opgericht in strijd met het provinciale streek- Sommigen schrijven vlug even een briefje om te melden, dat er gezinsuitbreiding heeft plaats gevonden. Dat is natuurlijk óók een manier. Toch gaat er niets boven een fijn gedrukt kaartje, uitgezocht naar uw smaak Uit de grote collectie 1982 hebt u enorm veel keuze. En wat de tekst betreft: wij zorgen snel en accuraat, dat er op komt te staan wat u wenst In hand- of machineletter. Vandaag besteld, morgen klaar. DE LEUSDER KRANT ^als het om snelheid èn kwaliteit gaat Rozendaallaan 9 te Leusden-Centrum. Op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur Telefoon. 033-941495. plan De provinciale planologische dienst staat in beginsel echter niet negatief tegenover de vestiging van de manege omdat deze ..pla nologisch inpasbaar" zou zijn. Dit laat niet weg dat dhr. Van Heug ten zich niet houdt aan de afspra ken die gemaakt zijn met de ge meente Uit de ambtelijke toelich ting op de brief van mevrouw Bie zenbos blijkt dat de manege door gaat met bouwactiviteiten hoewel is afgesproken dat niet doorge gaan zou worden met bouw en ver bouw zolang de procedure niet is afgerond Alhoewel mevrouw Van de Bie zenbos en de heer Van Heugten maandagavond allebei aanwezig waren toen het betreffende agen dapunt werd behandeld, kwam het op dat moment niet tot een diep gaande discussie (Van één onzer medewerkers) LEUSDEN - De discussie over het besluit van B. en W. om de ambtenaren op vijf mei geen vrije dag te geven is nog steeds gaande. Binnenkort komt de hele gang van zaken rond de vijfde mei weer ter sprake in het Georganiseerd Overleg waarin gemeente, raadsleden en ambtenaren bonden zitting hebben. „We willen als gemeente echter beslist geen voortrekker of Don Quichotte zijn", aldus burgemeester mr. J. W. M. Rademaker maandagavond in de vergadering van de commissie Algemene Be stuurszaken. Wat hem betreft is het gevoerde beleid niet een beleid dat voor altijd zal gelden. Commissieleden kregen maan dagavond een kort overzicht te be spreken met betrekking lot het in middels landelijk bekend geworden ,,5-mei besluit" van burgemeester en wethouders. Veel aanleiding tot opmerkingen was er niet omdat het verslag als zodanig juist was weer gegeven. zoals de heer Bloemhof (D'66) opmerkte. Wel wilde Rinze Bloemhof even kwijt dat hij het had betreurd dat de inschrijvende pers, alsmede radio en T.V. zoveel aan dacht hadden besteed aan het kos- tenaspekt dat ten grondslag gele gen zou nebben aan het besluit. Naar de mening van het D'66 raadslid is het heie ambtelijke ap paraat een dienstverlenende in stelling en geen produktiebedrijf, waar men de gemiste uren precies kan becijferen Burgemeester Rademaker bleek het niet geheel en al eens te zijn met de heer Bloemhof „Umoetde produktiekant van de gemeente ze ker niet onderschatten, kijkt u maar eens naar het bedrijf Gemeente werken wees de voorzitter de D'66-er terecht. In het licht van de bezuinigingen kan best duidelijk gemaakt worden dat iemand bij de gemeente per uur een bepaald be drag kost en dat een vrije dag voor het gehele ambtelijk apparaat neerkomt op een bedrag van 50 60 duizend gulden dat de gemeen te voor haar rekening moet nemen. Volgende week gaat de gemeen te met de vakbonden nog eens rond de tatel zitten om de hele gang van zaken rond de vijfde mei te be spreken. Ondanks het feit dat er in de pers al allerlei berichten zijn ver schenen omtrent het „op het matje roepen" van de gemeente door de minister van Binnenlandse zaken, heeft de gemeente tot op heden nog geen brief van dit ministerie binnengekregen. Wel kreeg men op 8 juni jl. een kopie van een ka merverslag waarin minister Van Thijn antwoordde op vragen die hem naar aanleiding van de „Leus- dense 5 mei-affaire" waren ge steld In het antwoord stelt de mi nister dat hij met de ambtenaren wet in de hand de gemeente zal opleggen of voorschrijven hoe zij dient te handelen. Rechtstreeks heeft men echter In Leusden van de kant van het ministerie niets vernomen. Wel blijkt er bij de provincie een brief te zijn ontvangen die handelt over het betreffende onderwerp. B. en W. van Leusden wachten nu maar af of wellicht van de kant van Gedeputeerde Staten aktie wordt ondernomen. Komt er als nog een brief naar de gemeente dan zal deze in het openbaar be handeld worden, zo beloofde de burgemeester na een desbetref fende vraag van PvdA-raadslid Jan Jacobs. LEUSDEN - Op de laatste za terdag van mei waren leden van BC Nimmerdor aanwezig op een concours georganiseerd door de Bosruiters uit Driebergen. De volgende prijzen werden be haald: Ring 3 B-dressuur: 4e prijs Igna Heiwegen. Ring 7 L-dressuur: 6e prijs Ankie Steenbeek. Ring 8 L-dressuur: 5e prijs Jean- net Willigenburg. B-springen 6e prijs Sascha v.d. Brink. M-springen: 4e prijs Niels Volbe- da. Z-springen: 2e prijs Joan Kemp- kes. Z-springen: 3e prijs: Joan Kemp- kes. Karin Ossendrijver behaalde de derde prijs in de dagprijs voor de mooiste combinatie. Met progres sie! springen werd Niels Volbeda 2e en Joan Kempkes 3e In Putten werden er door de po nyrijders in Putten de volgende prij zen behaald Ring 5 M-dressuur 1 e prijs Karin Ossendrijver Ring 12 L-dressuur: 6e prijs An kie Steenbeek. L-springen 3e prijs: Ankie Steenbeek L-springen 4e prijs Christien Ei kelboom. Joan Kempkes behaalde de zes de prijs met progressief springen. E LEUSDER KRANT is een itgave van de BDU-kranten- ombinatie te Barneveld. LEUSDEN-CENTRUM - Op za terdag 19 juni organiseert de Stichting Jan van Schaffelaar 1982, In samenwerking met de jeu de boulesclub de Hakhorst uit Leusden, een groot Interlo kaal boules-toernooi. Van 10.30 uur tot ver In de middag, als af sluiting van een „Franse Week" In Barneveld op het terrein „Duinkerken" (Schoutenstraat hoek Groen van Prlnstererlaan). Het toernooi wordt op z'n Frans aangekleed, hetgeen betekent met een terrasje (biertap en Franse wijn), eetstalletjes en dergelijke. Aan het interlokale toernooi spe len mee Boulaere uit Laren, 't Zwijntje uit Apeldoorn, Randen broek uit Amersfoort en de Hak horst uit Leusden. De Veluwe-cup is de inzet. Er worden met tien dou- blettes per vereniging drie ronden gespeeld, die aanvangen om 10.30 uur,om11 45 uur en om 15.15 uur. Voorts worden voor Barnevelders de plaatselijke kampioenschappen gehouden (aanvang 10.30 uur) en van 14.00 tot 15.00 uur geeft de nationale boulesbond demonstra ties met triplettes De prijsuitreiking begint tegen 17.00 uur. LEUSDEN - Op zalerdag 19 juni zal de VvLOS IMPALA haar jaarlijk se Onderlinge Wedstrijden organi seren in sporthal „De Korf De wedstrijden beginnen om 15 00 uur en zullen duren tot plm. 18.00 uur. De meisjes en |ongens vanaf 6 jaar zullen nief alleen strijden om de gouden, zilveren en bronzen me dailles maar ook om de grote Wis selbeker, die vorig jaar voor hel eerst werd gewonnen door Maaike Geutjes. Deze wedstrijden zullen afgewisseld worden met demon straties van de afdeling Ritmisch en Jazz. De toegang Is vrij. ACHTERVELD - Negen leden van de damesschietclub bonden de onderlinge schietwedstrijd tegen elkaar aan. Vermoedelijk zijn de dames aan vakantie toe want de uitslagen waren minder dan de voorgaande week. Ook vonden er nu weer verschuivin gen plaats op de ranglijst. Tiny Tolboom behaalde deze week de 1e plaats met 80 punten terwijl Anneke Oudshoorn 2e werd met 75 punten. De overige dames behaalden de volgende punten Nel Tijmensen 70 Thea van Ruitenbeek 70 AnneliesHuurdeman 69 An Voskuilen 68 Iny Kok 67 Marion Hak 65 NelTeunissen 53 LEUSDEN - Zaterdag 19 juni organiseert de Gereformeerde en Hervormde jeugdraad een viswedstrijd voor jongens en meisjes in de leeftijd van 7 tot en met 14 jaar. De wedstrijd wordt gehouden bij de vijver op de hoek Torenakkerweg en Noor derinslag, achter de Kloosterhof, het terrein van het voormalige St. Ansfridusklooster. De wedstrijd begint om 9.00 uur en eindigt om 11.30 uur Deelne mers kunnen zich zaterdagmorgen om 8 30 uur inschrijven bij de vijver Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon Het gaat er zaterdag om wie de grootste vis(sen) vangt De gevan gen vis zal na de wedstrijd worden gemeten door de wedstrijdcommis- sie, dus de deelnemers moeten de gevangen vis bewaren in een em mer of leefnet De hoofdprijs is een mooie hengel De prijsuitreiking vindt plaats na afloop van de wed- strijd, om ongeveer 11 45 uur. Met wellicht de Tour de France als lokkend vooruitzicht - Peter Post heeft nog een plaatsje vrij in zijn formatie - hebben niet minder dan 91 „trimmers" woensdag meege daan aan de 6e Ronde van Leus den. Met name aan de gentleman- of prominentenkoers. die een niet meer weg te denken onderdeel uit maakt van de complexe wielerwed strijd door het hart van oud-Ha- mersveld. Overigens de enige lo kale mogelijkheid zonder verkeers drempels en verder voor wielren ners overbodig spul. Er hadden zelfs meer dan honderd renners kunnen zijn als een equipe uit Leersum wat eerder aan de start was verschenen en dan ook nog met een valhelm. Voor zes piek konden de coureurs legaal de ver plichting van een veel duurdere wielerbondslicentie omzeilen en de ambitie van de renners was enorm Je werd er, ondanks de zomerse hitte bijna koud van. De smaakma kers verschenen met van gewone tot zeer fraaie racefietsen onder hun je-weet-wel en in truien van Europa's sterkste wielerploegen, zoals Raleigh, Peugeot, Blom en zovoort Deze categorie laagvliegers had als opdracht tien rondjes van pak weg 1400 meter in de kortstmoge- lijke tijd af te leggen. Voor velen ging het te snel, want wat had de jury moeten doen bij een massa spurt van ruim negentig vedetten Trouwens ook de Hamersveldse- weg was ter plekke veel te smal om zo n legioen onbelemmerde door gang te verschaffen. Het wedstrijd- tempo lag zo nuug, dat je de vol o- vergave voorzover nangende ren ners niet of nauwelijks kon herken nen. Jack de Smalen nog wel, maar al leen op het moment, dat hij de be kende pijp aan de nog bekendere Maarten had gegeven De man met de hamer was ook akelig actief en zelfs de EHBO bleek niet overbo dig, al is het gelukkig bij wat pleis ters en jodium gebleven. Uiteindelijk ging een twintigtal ster ren een kansrijke finale tegemoet, ware het niet. dat plaatsgenoot Gijs Oudshoorn rijkelijk roet in het eten strooide. Evenals vorig jaar kwam hij als eerste over de verlossende kalkstreep. Kiss-miss Miranda deed haar plicht en zo te zien niet met tegenzin Meer Leusdens ge weld in de kopgroep, zoals ene R v. d. Water op de vierde stek (net buiten de kussen vallend) vlak voor Achtervelder H. Versteeg. Roda's laatste man Bertus Schoonder- beek zat als achtste ook hier niet voorin maar heeft in pakweg een half uurtje fietsen duidelijk meer af gezien dan anders in tweemaal drie kwartier! (336) P.O. LEUSDEN-CENTRUM - De wljkvereniging Rossenberg or ganiseert op zaterdag 19 juni een volleybaltoernooi voor de Hor sten. Dat gebeurt dan voor de tweede keer. Negen van de tien Horsten - alleen Bruinhorst doet niet mee - hebben ingeschreven. De wedstrijden op het veldje achter de Ruiterhorst beginnen om 10.00 uur en de prijsuitrei king wordt tegen 17.00 uur ver wacht. Een drietal raadsleden uit de commissie ABZ, de heren J. Ja cobs (PvdA), H. Offereins (SGP/ GPV) en T. Zwart (CDA) zullen de kwestie gaan behandelen. Zij gaan dat doen op dinsdagavond 29 juni om 19.30 uur tijdens een openbare hoorzitting. Later op de avond komen dan nog twee andere bezwaarschrif ten ter sprake. Het betreft hier een bezwaarschrift van de heer Klelnveld tegen het weigeren van een bouwvergunning en een bezwaarschrift van de heren J. H. J. Terwlndt en L. M. Bonnike tegen het nemen van een voor- bereidingsbesult. Harm Offe- relns mag de drie hoorzittingen voorzitten omdat hij het langst raadslid is In vergelijking met de belde andere commissieleden. LEUSDEN - De Inspraakwin kel voorziet In een behoefte, luid de de conclusie tijdens een eva luatiebespreking van de leden van de werkgroep Inspraakwin kel van het CML. Niet dat het in de bibliotheek iedere vrijdag avond storm liep, maar regelma tig hebben de „winkeliers'* Leus- denaren op weg kunnen helpen met hun vragen en opmerkingen inzake het woon- en leefmilieu In Leusden. Zo wist de Inspraakwinkel een groep bewoners te helpen met (maar nog niet aan) het verkrijgen van een verkeersdrempel en is me de door inspanningen van de In spraakwinkel de jaarlijks terugke rende tuinvuilplaats in een bepaal de wijk op een andere plek terecht gekomen Regelmatig heeft de In spraakwinkel in hondepoep- overlast-problemen het bestaan van de Milieuambtenaar kunnen aangeven Veel is voorts het A P V (Algemene Politie Verordening) aan de orde geweest. Honden mo gen volgens dit APV in de gemeen te Leusden niet loslopen Ook ge luidsoverlast is hierin zeer uitvoeng geregeld Weinig kon de Inspraak winkel doen aan opmerkingen van bewoners inzake de natuurvernieti- ging op de Liniedijk, immers waar moet je zijn? Bij de gemeente, de provincie. Waterstaat of bij het mi nisterie van defensie? Niemand weet het. Over het gescheiden ophalen van huisvuil zijn ook enige opmerkin gen binnengekomen Niet iedereen is er erg gelukkig mee. vooral niet als een en ander leidt tot het regel matig plakken van fietsbanden. De Inspraakwinkei is nog open op vrijdag 18 en 25 juni daarna is ze wegens vakantie gesloten tot 3 september, dan zullen de leden van de inspraakwinkel weer ie dere vrijdagavond klaar staan in de bibliotheek aan de Hamers- veldseweg. LEUSDEN - De gemeenschap pelijke schoolraad voor het openbaar onderwijs vergadert woensdag 23 juni om 20.00 uur In De Hobbit, De Meent 2. De agenda is als volgt samen gesteld: 1. Opening 2. Verslag vergadering 26 mei 3 Mededelingen - uit de werk groep onderwijs - overige. 4 Ingekomen uif gegegane stuk ken. 5. Onderwijsnota. 6a. Planning vergaderdata. 6b Verslag gesprek met kerkeraad en humanistisch verbond. 7. Evaluatie. 8. Rondvraag en sluiting. ACHTERVELD - Tijdens de tourweek, welke zal worden ge houden van 19 tot en met 24 juli zal door het feestcomité weer een braderie worden georgani seerd op woensdag 21 juli. De aanvang van de braderie is om 19.00 uur. Aan deze braderie ne men weer de Achterveldse win keliers deel alsmede een aantal verenigingen en het feestcomité. Het feeslcomifé zal weer aanwe zig zijn met hef traditionele rad van avontuur, een oliebollenkraam, ballen gooien en pijltjes werpen Ook zal deze avond een speciaal ingerichte auto van de politie aan wezig zijn waarin voorlichting wordt gegeven over het werk van de poli tie. de bestrijding van misdrijven, enzovoort Tevens zullen deze avond de voorrondes worden gehouden van de sterkste man van Achterveld. Er zijn 26 deelnemers De onderdelen van deze voorronde zijn vrachtauto trekken, straatstenen drukken, bank drukken. Het is de bedoeling dat de acht sterkste kerels zich zul len plaatsen voor de finale die zal worden gehouden op 4 september. Tevens zal ook een voorselectie worden gehouden voor de bomen- zaagwedstrijden. De finale hiervan zal ook in de feestweek van Achter veld 600 worden gehouden Degenen die nog aan deze bra derie willen deelnemen en zich nog niet hebben aangemeld, kunnen dit alsnog doen bij de secretaris van het feestcomité, W. van Middelaar, 't Jannendorp 11, telefoon 2001. AANRIJDING Woensdag aan de eind van de ochtend heeft zich op de As- schatterweg een aanrijding voor gedaan waar drie personenauto's bij betrokken waren. Bestuurder J.B uit Stoutenburg wilde linksaf de Hondsdraf inrijden, maar gaf daarbij geen voorrang aan de te gemoetkomende auto bestuurd door M v. D uit Leusden. Door de botsing schoof de auto van Van D naar de kant waar de auto van M v d. H. uit Leusden stond gepar keerd. De drie auto's liepen materiële schade op. POLITIE CENTRUM Verloren: Rabobankpasje etui met vulpen; gouden armband met pareltjes Gevonden: Portemonnee, 2 bromfietsplaatjes; autosleutel. POLITIE ZUID Verloren: Rood etui; Pontiac gou den dameshorloge; medaille avondvierdaagse; zwarte sleutel hanger met sleutel; donkerbruin sleuteletui; boekje voor aangete kende post; mapje met auto sleutels; 2 bankbiljetten van vijf gulden Weggelopen: Zwarte kater; zwarte kater Gevonden: Knipportemonnee mei inhoud. Polaroid zonnebril; zakmes met sleutels SNELHEIDSCONTROLE ACHTERVELD - Door de politie werd op de Hessenweg in de km van het dorp een snelheidscontrole gehouden. Elf bestuurders kregen een procesverbaal wegens over schrijding van de toegestane snel heid. De geconstateerde snelhe den lagen tussen de 64 en 73 km per uur. ACHTERVELD - Zaterdag avond 19 juni zal het danssei- zoen In de Moespot worden afge sloten. De aanvang is om 20.00 uur. De muziek zal deze avond worden verzorgd door de Rock formatie „Brimstone". Deze band beslaat uif vier perso nen t.w. Eric Nutbey sologitaar, Brand Peter Kruithof zang. Cor Verhaar drums en Edwin Manten bas. Deze band speelt stevige me- lodieuse Rock mef zowel bewerkte nummers van Jim Hendriks. The Who's en Vitesse alsmede eigen nummers Ook de disco Black Power verleent l deze avond medewerking.

Leusder Krant | 1982 | | pagina 3