wem vierdaagse in Ba voort ■lunior clubkampioen- ichappen De Eemelaar Clubkampioen schappen De Haaien Hassan werd 2e bij selectiewedstrijden MiHrr Leusder Krant Bowlingkorting n leusder krant inorkel- revet itgereikt li Dud papier aktie DWS Ons Genoegen schopt op buitenbaan rwopirn SVA leden vergadering Resultaten Nimmerdor (2aisfef Bowlen in de zomermaanden in De Korf voor een zomerprijsje! i.„. Wielerwedstrijd succesvol i Leusder Krant Goedkoper bowlen met de Leusder Krant fin NODIG? SOLIDARITEIT AKTIVITEITENCENTRUM: „DE KORF" - LEUSDEN. DONDERDAG 1 JULI 1982 )ok I» LUSDEN/CENTRUM - De Na- ale Zwemvlerdaagse wordt ;usden georganiseerd van 5 n met 9 juli. In 1976 Is daar- begonnen met deelname een honderdtal leden van de tselljke zwemclub. Vanaf 7 werd het, in samenwerking het badpersoneel, een en" aangelegenheid en dat duidelijk te zien aan de gro- wordende belangstelling: In bijna 500 deelnemers, In I ruim 600 en In 1979 weer honderd meer. Hetzelfde d gaf 1980 te zien en vorig werd het rekord opnieuw en iidend verbeterd met bijna deelnemers. Mede als ge- g van de mogelijkheid om het namebewljs in de voorver te verwerven. je groot de belangstelling dit zal zijn, hangt uiteraard mede in het weer. De gezamenlijke misatoren zorgen voor een uit- eid nevengebeuren om het zo rekkelijk mogelijk te maken hel zwemmen betreft moet op iran de vi|f avonden - u mag er derhalve een missen - 500 meter worden afgelegd, leder zwemt de slag van zijn keuze in zijn eigen tempo De slotavond met de huldi ging is op vrijdag voorzien en er zijn ter plekke ook bloemen te koop. De kosten van deelname aan de vier daagse bedragen net als vorig jaar vijf gulden, in voorverkoop, aan de zwembadkassa respectievelijk zes gulden bij de start De gehele week wordt het zwem feest begeleid met muziek. Op de laatste avond zelfs door middel van een draaiorgel. De eerste drie da gen is het van vorig jaar bekende luchtkussen weer aanweziq. Maandag bovendien een zeephel- hng Dinsdag speelt de Leusdense brandweer spuitbal en woensdag komt de Amersfoortse brandweer in aktie. Donderdag varen speed bootjes in een van de baden en de Apeldoornse Reddingbrigade laat zien hoe iemand uit een te water geraakte auto wordt gered Op de slotavond vindt een „modeshow"' plaats met hoofddeksels als onder werp. Twee waardebonnen van 25 gulden liggen gereed voor de man nelijke en vrouwelijke deelnemer met de fraaiste of origineelste crea tie. - 500 meter per avond. VUT LEUSDEN - Zaterdag 26 juni n er weer worden afgezwom- 5n in zwembad Bavoort. Voor 1 eerst werd er aan twaalf kin- iren een snorkelbrevet uitge- Ikt. Onderstaande personen ihaalden dit brevet: lette Visser, Remco Overdlep, roen Zaal, Sander Zaal, Hugo insen, Erik Tromp, Michel Ro- irlo, Patrick Tessel, Nlek Ker- sot, Meivin Könings, Dave Ste- nk en Thorvald Könings. Voor het diploma A slaagden: tncy Brouwer, Daphne van Til- rq. Karin Treur, Wouter Ver steeg, Hans Robert Vermeulen, Marco Vogels, Jan Veenendaal, Kim Veithuizen, Joris Versteeg. Vi vian Wilt. Kim van Wijngaarden, Sandra van Wegen, Anouk Rei- chert, Ingeborg Heijting, Willemijn Janssen, Tamara Jonkers, Angela Wesselkamp, Simon Verschoor, Jan de Haan. Robert Tuner, Nico Vreekamp, Evert van Kuiken, Emiel de Bruin, Colette van de Be- dum, Joost Boxem. Birgit van de Brink. Maurice Boon, Miranda van Beek, Brenda van de Berg, Mauri ce van Cleef, Jan Henk Dragt, Rin- ke Diependaal, Marcel Eggen- kamp, Klazien Ebbens. Miranda van Galen, Tom Groot, Hinco Gier man, Hugo Hoekstra, Gerbrand Hilhorst, Hans Havekate, Martine de Haan, Allee van de Ham, Marti ne van de Haar. Paul Hollander, Bas Hoksbergen, Marjolein Heit- muller, Peter de Jong, TokeKlinge, Thea van de Kleut, Arnoud Knoop. Peter Kraan, Quinta van de Kolk, Simone Kuiter, Ronald Lambers. Titia van Leeuwen, Anke van de Lagemaat, Alexander van Maanen, Yuri van de Meel, Mirian van Nun- nen, Anita Overvest, Saskia Peter sen, Remco Reiding, Noortje de Ruiter. Elma Soldaat, Roy Schol len, Renate Sibeling, Rogier van de Steeg. Rozan Stratenus. Freek Steur. Martijn Steur, Ellen Stokvis. Geslaagden diploma B: Dorothe van de Berg, Talitha Boog aard, Danielle Bos, Reinout Croon, Rogier Hageman, Barbara van Loenen, Eelco Menkveld, Edgar Methorst, Sander Olthof. Daniël Ritsma, Ronald Snijders, Maarten Vreeswijk, Mare Vrijhoef, Miranda Wassink, Bart Winter, Pascal van Zanten, Jessica Rosario, Tommy Koot, Ingrid Smal. A. P. Lier. Geslaagden zwemvaardlgheid I: Ineke van Empel, Gijsje van de HeuvelRia de Jager, Michel Rosa ria, Marcel Smit, Jac van Zanten, Clemens van de Enden, Marnix Gielen, Bert-Jan Banon, Arjan de Rijke. .l.n.r. Tonny WitsenburgKarin Hak, Marjan Schouten, Herman van iékkum ACHTERVELD - Onder leiding an de jeugdtoernooien com- I ilssie werden vorige week de lubkampioenschappen gehou- en voor de junioren van de ten- ilsvereniging De Eemelaar. Za- ïrdag werden de finalewedstrlj- len gespeeld. Niet alleen van de Ijde van de deelnemers was de «langstelling groot doch ook an de zijde van het publiek. Er werd sportief gespeeld en er 'aren veel mooie partijen te zien onder de overige spelers en peelsters te kort te doen mag toch eker genoemd worden het spel an Karin Hak, Mark Peter en Xan- er de Gans en Heina Troost. Na- at de telcommissie hun werk had- en gedaan bleek de uitslag te zijn A-klasse: ames enkel: 1 Marjan Schouten. Nicolette Groenewegen en 3 leina Troost. eren enkel: 1Ton Witsenburg, 2 tark Peter de Gans 3. Herman van lekkum. dames dubbel: 1 Henriette van Bekkum - Marjan Schouten heren dubbel: 1 Ton Witsenburg - Herman van Bekkum, 2. Mark Pe ter de Gans - Xander de Gans gemengd dubbel: 1 Marjan Schouten-Ton Witsenburg, 2 Ka rin Hak - Herman van Bekkum. B klasse: dames enkel: Liesbeth Muller - Yvette Rijnbeek heren enkel: Guido de Gans - Henry van Burgsteden Gemengd dubbel: Michel Annink - Sanne Annink, 2. Vincent Brink - Isolde Vons C-klasse: jongens en meisjes enkel: 1. Sanne Annink, 2. Michele Annink Verliezersronde: meisjes enkel A: Henriëtte van Bekkum jongens enkel A: Stephan Beijne- veld meisjes enkel B: Astrid van Bo- heemen jongens enkel B: Marcel van Bar- neveld jongens en meisjes enkel C: Jaap van Boheemen Na de prijsuitreiking volgde er nog een zeer gezellige barbecue avond. De jeugdtoernooiencom- missie bestaande uit Arend Slot boom, Vera Krijger, Jeannette van Wieringen en Hldde Brink kunnen terugzien op een zeer geslaagd tennisfestljn. van Inr Nicolette Groenewegen, Mark Peter de Gans, Xander de Gans, Henriette van Bekkum, Marjan Schouten. zittend v.i.n.r Weina Troost, Herman van Bekkum, Tonny Witsenburg. ACHTERVELD - In verband net de oud papieractie van de nuziekvereniging D.W.S. zal za- •rdag weer een container ge- Jlaatst worden op het terrein van heer J. Rutte ter hoogte van de Coöperatie, ledereen die zijn oud papier op wil ruimen kan dit In de container komen depone ren. Degenen die door bijzonder om standigheden niet in de gelegen heid zijn om hun papier zelf te ko men brengen kunnen dit telefo nisch melden bij 033-941197 of 03425-1688. Dit moet dan wel ge schieden voor vrijdagavond 19.00 uur. Het papier zal dan worden op gehaald. Bewoners van Stouten- burg en omgeving kunnen hun oud papier eventueel deponeren bij W. Wouters, Hessenweg 95 te Stou- tenburg. FIETSRALLY. De onlangs door het slechte weer uitgestelde fiets- rally met aansluitende barbecue van de OLS de Hobbit vindt nu a.s. zaterdag plaats. PARKEERSCHIJF. Met ingang van vandaag is het nieuwe model, parkeerschijf (blauw) verplicht op die plaatsen, waar u met zo'n hulp middel uw auto tijdelijk kwijt kunt. TENNIS. Donderdag komt de LTV Lockhorst in vergadering bijeen ACHTERVELD - Ook dit jaar werd er door vier nieuwelingen deelgenomen aan de Internatio nale Wielerwedstrijden In Enge land. Dick Dekker uit Hooge- veen, Albert de Graaf uit Apel doorn, Tino van Voorthuizen uit Lunteren en Michel Cornelisse uit Amsterdam werden gespon sord door de Tour de Junior. Met ploegleider Johan Ossendrijver en mecanicien/kok Jan Ossen drijver werd de reis nar Filey ge maakt. In de proloog werd Dick Dekker 3e, Michel Cornelisse 7e, Albert de Graaf 13e en Tino Voorthuizen 21 e. 's Middags vond het bergcrite- rium plaats in Scarborough, een rit met 6 ronden van 4 kilometer met een stijgingspercentage van 16%. De uitslag was: Michel Cornelise 10e, 15e Dick Dekker, 28e Albert de Graaf en 35e Tino van Voorthui zen. Deze was betrokken bij een valpartij op de klim en daardoor ver teruggeslagen. De uitslag van het criterium over 16 km waarbij de renners telkens in twee series ver deeld luidt: 2e Dick Dekker, 11e Albert de Graaf Tweede serie 1e Michel Cornelisse en 14e Tino van Voorthuizen In de middag volgde het tweede criterium. Hierbij was er tussen de Nederlanders een geweldige sa menwerking hetgeen tot gevolg had dat bij het tussenklassement voor de groene trui Tino van Voort huizen eerste werd met 29 punten en Dick Dekker tweede met 17 pun ten. Bij de ploegen werd Nederland derde en won daarmee een bron zen medaille. Bij de ploegentijdrit eindigde Nederland als vijfde. In de eerste serie van het slotcriterium werd Tino eerste en Albert de Graaf 2e In de 2e serie Michel Cornelis se 1e en Dick Dekker 6e. In het eindklassement was het Michel Cornelisse die 3e werd met 125 punten, Dick Dekker 5e met 118 punten, Albert de Graaf met 85 punten 16e en Tino van Voorthuizen met 65 punten 23e. De groene trui werd gewonnen door Tino van Voorthuizen. Het was het derde achtereenvolgen de jaar dat de Nederlandse ploeg de trui mee naar huis nam. ACHTERVELD - De onderlin ge schietwedstrijden van de schietvereniging Óns Genoegen vond voor de eerste maal in dit seizoen plaats op de buitenbaan te Scherpenzeel. Blijkbaar was dit weer even wennen want het verschil tussen nr. 1 en de laat ste bedroeg zelfs 58 punten. Eer ste werd W. J. Lagerweij met 98 punten gevolgd door J. van Ros- sum met 93 punten. De overige uitslagen waren: 3. J. Voorburg Gz. 92, 4. P Smmk 90,5. H. J. van Ruitenbeek 89.6. J. E. van Hamersveld 89, 7 F. Koe nen 78, 8. A. Vlug 78, 9. L. van Hamersveld 76, 10 G van Ha mersveld 76, 11. J. van Hamers veld 64, 12. A. van Daatselaar 63, 13. L. Verburg 62,14. J. Bokma 41 en 15. J. J. van Hamersveld 40 punten. Ook werd de eindstand opge maakt van het afgelopen seizoen op de binnenbaan. De uitslag hiervan was. Korps A: 1e. B. Voskuilen 48.5 Korps B: 1e W. Voskuilen 45 3, 2e. P. Smink 44.7 en 3e. A. van Daatselaar 43.8 Korps C:1eJ. Voskuilen 42.8 en 2e. J. van Ha mersveld 39.4 en 3e W v.d. Kle- tersteeg 39.1 pistool: 1e. W. J. Lagerweij 42.1, 2e. P. van Nimwegen 37,74 en 3e. G. Tolboom 37.72. Voor de afsluiting van het sei zoen op de binnenbaan werd er ook nog geschoten om de Johan van den Hengel-bokaal Hierbij heeft men een zodanige punten systeem uitgedacht dat alle schut ters die deelnemen evenveel kans maken om de bokaal te winnen De winnaar van dit jaar werd J. van Ha mersveld Jz Ook bij de damesschietclub wer den zeer hoge punten geschoten Ook nu was er een verschuiving in de rangenlijst. De koploopsters moesten ditmaal genoegen nemen met een plaats in de middenmoot. Het was Nel Teunissen die eerste werd met 97 punten gevolgd door Ria Vos die tweede werd met 96 punten De overige uitslagen wa ren: Thea van Ruitenbeek 95,4. Nel Tij mensen 94, 5. Anneke Oudshoorn 94, 6 Tiny Tolboom 917. An Vos kuilen 90, 8 Iny Kok 90. 9. Marion Hak 89, 10. Kitty van Hamersveld 87, 11 Annelies Huurdeman 87 en 12. Mien v.d. Burgwal 17 punten, Dit was de laatste schietavond van dit seizoen. De eerstvolgen de wedstrijd zal weer plaatsvin den op 21 september. Als afslui ting van dit seizoen had de in structeur Ben Voskuilen een be ker beschikbaar gesteld voor de dames. De dames moesten schieten op de geluksschijf zo dat elke schutster evenveel kan sen maakte. Het was Tiny Tol boom die won en de beker in ont vangst mocht nemen. De uitbreiding van het tennispark aan de Bavoortseweg is het hoofd onderwerp van bespreking. Aan- vanq 20.00 uur WIELRENNEN. De Leusdense amateurrenner Hans Vierdag, eer der reeds provinciaal Utrechts kampioen geworden, heeft verle den week dinsdagavond in Amers foort ook beslag gelegd op het club kampioenschap van de ARTC Pe- daalridders (90 km in 2 uur, 6 minu ten en 30 sekonden). Gert Mosterd, eveneens uit Leusden, is met een achterstand van 36 sekonden vier de geworden. Rozendaallaan9 Leusden-C. ACHTERVELD - De algemene jaarlijkse ledenvergadering van de S.V.A. zal worden gehouden op dinsdag 6 juli in de kantine op het sportpark. De aanvang is om 20.00 uur. De agenda bevat 15 punten: opening; ingekomen stukken en mededelingen; notu len vorige vergadering; jaarver slag; verslag damesafdeling; jaarverslag penningmeester; verslag kascommissie; be stuursverkiezing; verhoging contributie; mededelingen be treffende voorstel van commis sie; toto-overzicht; nieuwe sta tuten; rondvraag en sluiting. Tevens zal er een bestuursver- LEUSDEN/CENTRUM - De clubkampioenschappen van de Haaien zijn vlot en spannend verlopen. De opkomst was goed en met muziek, bloemen en me- daljes werden de toppers gehul digd. De wedstrijden werden af zonderlijk gehouden voor niet- startvergunnlnghouders (re creatieve zwemmers) en voor wedstrijdzwemmers. De resulta ten waren: Niet-startvergunninghouders: Jongens onder 8 jaar: 1 Caspar Renkers, 2. Bas van Berkel en 3 Vincent Brosius. Jongens onder 10: 1 Marco Woerdman, Ramon Eynthoven, 3. Vincent Maassen. Jongens onder 12: 1. Martijn de Roo en Richard van Pinxteren (ex aequo), 2. Rob Martijn Akkerman en 3. Robert Mahn. Jongens onder 14: 1. Juerd Ste vens, 2. Remco Smits en 3. Mare Stoffels. Jongens onder 16:1 Diderikvan Halsema, 2. Julius de Roo en 3 Yvar Steketee. Heren: 1Age van Lemmel, 2. Arno Stevens en 3 Frank Boogmans. Meisjes onder 8 jaar: 1. Jolanda van Doornik, 2 Paula Zondervan en 3. Karin Steylen. Meisjes onder 10 jaar: 1 Tessa Ackers, 2. Marjolijn van Dijk en 3 Mariëtte de Smit en Judith Streppel (ex aequo) Meisjes onder 12 jaar: 1 Nienke van Koningsveld, 2 Eline Verhek, 3. Kirsfen v d. Worp. Meisjes onder 14 jaar: 1 Nicole van Eyden, 2. Joyce Ouwehand, 3. Liduine de Kwinkelder Meisjes boven 14 jaar: 1. Thea van Gils en 2. Wendy Wiersma Startvergunninghouders: Meisjes onder 10: 1 llona van Meegen, 2 Francien Rombouts en 3 Madeion Bitterling. Meisjes onder 12: 1. Annemarie Zondervan, 2. Adinda Kelder en 3. Annelieke Jacobs. Meisjes onder 14:1 Lonneke Kat, 2. Esther Hulst en 3. Lisa Graans- ma. Meijses onder 16 jaar: 1 Juliette Baars. 2. Judith v.d. Loosdrecht, 3 Arlet den Ouden. Dames: 1 Maaike Snijder, 2 Mar- riëtte Leusink. 3. Bianca Wesseloo Jongens onder 10 jaar: 1 Richard de Smit, 2. Rob van Wegen en 3. Remco van Meegen. Jongens onder 12 jaar: 1. Ewout Doddema, 2. Peter Toes en 3. Je roen Hattink. Jongens onder 14 jaar: 1. Tonny ,Wesseloo, 2. Chester Marsman en 3. Luc v d. Meer. Jongens onder 16 jaar: 1 Michiel Jansen,'2 Mare Hulst en 3. Matijn van Went. Heren: 1Ronny Baars, 2. Gerlach Jacobs en 3 Frank Leusink. Tijdens de clubkampioenschap pen hebben llona van Meegen en Rob van Wegen het clubrekord op de 50 meter vrije slag voor meisjes resp. jongens onder 10 verbeterd. ACHTERVELD - Zondag 27 ju ni werden in Zeist de selectie wedstrijden gehouden van de Afdeling Utrecht van de Neder landse Politiehonden Vereni ging. Na een gedegen voorberei ding werd door Herman van Nim wegen met zijn 7 jaar oude ge kruiste Mechelse herder Hassan voor de derde achtereenvolgen de maal aan deze wedstrijden deelgenomen. De twee voor gaande jaren werd Hassan op deze wedstrijden eerste. De te genstanders van voorgaande ja ren hadden reeds allen het veld geruimd waardoor nieuwe gelei ders met hun honden de openge vallen plaatsen hadden ingeno men. De ochtendwedstrijden begon nen met vier kandidaten, t w. de LEUSDEN - Ponyclub Nim merdor heeft woensdagavond deelgenomen aan een kringwed strijd in Driebergen die was georganiseerd door PC Veldrui- ters. De ruiters van Nimmerdor behaalden de volgende resulta ten: L2-dressuur: Eerste Jeanie Massar met Krijn 135 punten. Joan Kemp- kes behaalde met Toski een eerste prijs in het Z-springen Op een concours in Nijkerkerveen werden de volgende prijzen be haald: B-dressuur: Ankie Steenbeek met Brigitte, eerste met 131 Dunten. B-dressuur: Igna Heiwegen met Pascal, eerste met 132 punten. L2-dressuur. Annebeth Pries met Skinny, tweede met 120 punten. M-dressuur; Karin Ossendrijver met Labrador, tweede met 132 punten. L-springen. Evelien Heiweg, eerste prijs. L-springen: Hans Kreikamp, twee de prijs. Z-springen: Niels Volbeda, vijfde prijs. Met progressief springen behaalde Joan Kempkes met Toski nog een vijfde prijs. kiezing plaatsvinden Periodiek af tredend zijn de heren H. Legdeur en H. v d Goes. Beiden stellen zich niet meer herkiesbaar. Door het bestuur zijn kandidaat gesteld de heren C van Marwijk en J, van Bekkum. Tegenkandidaten kunnen worden gesteld door tenminste vijf leden en als voor de aanvang van de vergadering hiervan schriftelijk wordt kennis gegeven aan de se cretaris. S.V.A. zal na deze leden vergadering wel een nieuwe voor zitter krijgen. De heer Legdeur is elf jaar achtereen voorzitter geweest, doch heeft nu besloten om deze taak aan een jongere kracht over te dragen. heren Lupken, Schipper, Van Nim wegen en Van Ee. In deze ochtend oefeningen bleken de deelnemers elkaar geen duimbreed toe te ge ven. Slechts een enkel puntje werd op diverse onderdelen verloren De revieroefeningen brachten, zoals later bleek, een definitieve scheiding. De heren Schipper en Lupken bleken het er het beste te hebben afgebracht Herman van Nimwegen liep hier een achter stand op van 8 punten. Het leek een onmogelijke opgave voor Van Nimwegen om in de middag de ver loren gegane punten op de ande ren weer in te halen. Het stelwerk in de middag was van grote klasse totdat de heer Schipper zijn schijnsteloefeningen ,,De Haaien gaan niet naar de haaien" zegt de commissie van goede diensten, die ten behoeve van de zwem- en poloclub Inge steld werd op 5 februari. Althans wanneer de na bijna vier maanden van intensief speuren doordoe wij ze mannen gevonden suggesties opgevolgd worden. Op die vijfde fe bruari kreeg de ledenvergadering van de betreffende Leusdense sportclub een onverkwikkelijk ein de. De toen ontplofte tijdbom bracht veel problemen tevoor schijn. Problemen, die eigenlijk nie mand wil en die best opgelost kun nen worden. Jammer is echter, dat het zitten de bestuur de moeilijkheden ken nelijk onderschat en afwijzend rea geerde op de aangedragen pogin gen om een uitweg in de impasse te vinden. Teleurgesteld benadrukte de eerdergenoemde commissie (in het openbaar niet bedankt voor de grote brok ondankbaar werk) de hechte .vriendenkring" in het be stuur, die de sportclub beheerst en daar blijkbaar geen inmenging van anderen in duldt. Ook niet van een als politieagent getypeerde neutra le voorzitter. Nogmaals jammer, maar het zij zo. Een bijzonder groot lichtpunt viel evenwel op: de realiteitszin bij de leden. Niet het principe ,,de vervui ler betaalt", maar een goede on derlinge verstandhouding gaf bij een stemming de doorslag. Hoewel de zwemmers dat in hun portemon nee zullen voelen, werd met een zeer royale meerderheid besloten een ..solidariteitsheffing" ten op zichte van de poloërs te accepte ren! Daarbij werd de hernieuwde dreiging met opstappen van de penningmeester terzijde gescho ven. Beide groepen sporters vor men immers samen de Haaien. Ik ben wel benieuwd naar zijn reactie, als de penningmeester van vakan tie terug is. (338) PC volledig zag mislukken Dit deed hem gelijk naar de laatste plaats tuimelen. Ondanks het goede werk van Hassan over de gehele dag kon hij toch de verloren punten niet meer inhalen. Herman van Nimwe gen en Hassan moesten genoegen nemen met een tweede plaats met 456V2 punten. Hierdoor werd hij re serve voor de Nederlandse kam pioenschappen die in september zullen worden gehouden. De Leusder Krant biedt u tijdens de zomermaanden (van 1 juni toten met 31 augustus 1982) de gelegenheid om met korting te gaan bowlen op de banen van het activiteitencentrum De Korf. Lekker een uurtje ontspannen in een sfeervolle omgeving! Tegen inlevering van onderstaande bon krijgt u voor het eerste uur per baan 2,50 korting. op het toch al lagere zomertarief Die tarieven zijn- van maandag tot en met vrijdag en zondag van 14 tot 19 uur. 17,40 per baan per uur; maandag tot en met donderdag en zondag van 19 tot 24 uur. 22,50. Vnjdag van 19 tot 01.00 uur en zaterdag van 10 tot 01.00 uur 27,50 per uur per baan. tegen inlevering van deze bon krijgt u 2,50 korting voor het eerste uur per baan op het bowlen In het activlteltencentrum De Korf In de periode van juni toten met augustus. I Naam: I Adres: MMH - Zwart

Leusder Krant | 1982 | | pagina 7