n Kantlijn Bi tie Verhuisd Verhuizen Farel College Caribean Dichters BV iaal- Jtschappelijke isten E DONDERDAG 16 SEPTEMBER 1982 loep op Leusden Idle: Marnlx Kreljns Lgen: Caspar van Loo Tea Middelkoop Leonle Merts Janus Visser Lemeenten Leusden, lloen Veghel staan bij het Jterlevan Binnenlandse hop de rol om volgend jaar fergang van rijks- naar jentepolitie te maken. Nu Is jreind augustus in de We Kamer op voorstel van DA-Kamerlld Faber een lél/e aangenomen dat idt dat gemeenten die jnd jaar meer dan 25.000 Iers noteren geen jentepolitie krijgen. Het |eld dat oorspronkelijk loor bestemd was zal In gebruikt om de (sterkte In de vier grote n Den Haag, Rotterdam, irdam en Utrecht uit te In. tlnclpe kunnen Leusden, llen Ermelo volgend jaar (naar een gemeentelijk (korps. Maar als we de zaak Vsden toespitsen dan was (bekend dat er In 1983 Evergang zou komen van Tolltie naar (ntepolltle. Leusden jcht pas over een jaar of Begrens van 25.000 fers te kunnen ichrljden waardoor het van ge mogelijk wordt Ikt gemeentepolitie te h. Leusden staat derhalve leutraal" tegenover het jetje, omdat concreet nog bijzonder weinig voorbereid Is voorde overgang. Anders ligt dat voor de gemeente Veghel. In het blad voor ambtenaren, Bestuur, zegt de burgemeester van deze plaats „erg teleurgesteld te zijn als de beloofde overgang van rijks- naar gemeentepolitie niet doorgaatBurgemeester Van Weegen: „Een half jaar geleden zijn we door Binnenlandse Zaken al geïnstrueerd over de voorbereidingen die we moeten treffen. We zijn dus al bezig met het opstarten van de hele zaak. Ik vind het toch wel frappant, dat wij op die manier het slachtoffer worden van de uitbreiding van de politie In de grote steden. Het zijn toch oneigenlijke middelen die hier worden gebruikt". Zijn ambtsgenoot uit Ermelo, burgemeester E. Veen, vindt het stopwetje helemaal geen ramp voor zijn gemeente. In Bestuur zegt hij: „Wij staan hier heus niet te trappelen om gemeentepolitie te krijgen. Ik hoor wel allemaal verhalen van collega's dat gemeentepolitie beter In de hand zou zijn te houden, maar ik heb wat dat betreft geen enkele klacht over de rijkspolitie in mijn gemeente. Het loopt hier allemaal uitstekend". Met Ingang van die datum is de verhuur van kantoorruimte voor de ambulant funktionaris In het gemeentehuis opgezegd. De gemeente gaat overigens zelf ook verhulzen aan het eind van het jaar, naar het nieuwe gemeentehuls bij de Hamershof. Het ligt niet in de bedoeling dat de ambulant funktionaris meeverhuist. En alleen achterblijven In een leegstaand pand is niet gezellig. En niet meer mogelijk ook, dus. Voorzitter Cloosterman van de Jeugdraad vroeg tijdens de vergadering aan iedereen oren en ogen open te houden als het ging om mogelijke werkruimte voor Van Esch. Hij stelt iets meer eisen dan een ambtenaar, namelijk daglicht op het bureau. Wie o wie? In de jongste vergadering werden de leden van de Jeugdraad gekonfronteerd met een nieuw probleem rond de ambulant funktionaris. Probeert men al maanden een ambulant funktionaris voor het jeugd- en jongerenwerk in Leusden te behouden als funktle en In ieder geval de huidige funktionaris niet figuurlijk op de keien te zetten, de gemeente Leusden heeft in een van haar brieven aan de Jeugdraad aangekondigd dat per 1 januari aanstaande toch in ieder geval letterlijk te gaan doen. Behalve plaatselijke Vrouwenraden bestaan er ook dergelijke provinciale raden. Van de Provinciale Vrouwen Raad Utrecht ontvingen wij het bericht dat hij verhuist is naar Van Tiellandtweg 2 In Houten. De Vrouwen Raad zit daar In een gebouw waarin ook andere provinciale welzljnsinstantles zijn gehuisvest. Hun gezamenlijk telefoonnummer Is 03403-5033. Van 23 tot en met 25 september viert het Farel College In Amersfoort zijn tien-jarig bestaan. Voor deze viering zijn de nodige activiteiten georganiseerd. Op het programma staan o.a. toneel-voorstellingen, een musical, een prestatiefietstocht (waarvoor Instellingen zich nog als sponsor kunnen aanmelden), Dt. iels al mocht de verslering n weekje blijven hangen, ten in het kader van veld 600 zijn nu echt De Achtervelders i de draad van het ks leven weer opgepakt ben slechts zoete herinneringen aan hun eeuwfeest. Vorige week werd begonnen met het opruimen van de overdadige versleringen die Achterveld dagenlang een feestelijk gezicht hebben gegeven. Jan en alleman werd Ingeschakeld om het karwei te klaren. Maandag trof onze fotograaf Janus Visser een stel Achtervelders aan dat op plekjes waar stoeptegels plaats hadden gemaakt voor een verslering, eigenhandig en vakkundig de tegels weer terug legde. Het begeleidende commentaar van de heren was: „Daar hebben we de dienst gemeentewerken van Leusden niet voor nodig". een schaak-simultaan tegen schaakmeester Langeweg en op 23 september een rommelmarkt waarvoor nog spullen nodig zijn. De gelden die men bijeen hoopt te brengen komen ten goede aan Amnesty International, Tearfund en Giro 999. Oud-leerlingen, oud-leraren en oud-bestuursleden zijn welkom op zaterdagavond 25 september vanaf 20.00 uur. Deze avond zal beginnen meteen receptle-achtlg gebeuren dat voor een deel het karakter zal dragen van een reünie. Vanaf 21.00 uurzal dan door leerlingen en leraren een muzikaal toneelstuk worden opgevoerd. Voor meer informatie, het beschikbaar stellen van spullen voor de rommelmarkt of het zich aanmelden als sponsor voor de fietstocht kan telefonisch contact met school opgenomen worden, tel. 033-750354. Het leek voor Jos van Berkel (51allemaal zo mooi. De Leusdense zou deze maand aan boord gaan van een topzellschoener om samen met een stel andere zeilers een tocht van negen maanden te maken naar de Caribean en weer terug. Van de Hogere School voor Gezondheidszorg in Leusden, waar Jos van Berkel als stafdocente werkt, had ze buitengewoon veel medewerking gekregen. Ze kreeg ontslag voor een jaar en het volgend schoolselzoen wordt Jos gewoon weer in dienst genomen. Verder had de Leusdense haar huls voor een flink aantal maanden weten te verhuren. Alles was dus keurig geregeld. Jos van Berkel stond bij wijze van spreken al klaar met zeiljack aan en zuidwester op. Maar de Carlbean-reis gaat niet door. Bij gebrek aan voldoende bemanningsleden. Zegt Jos„Ik vind het heel zuur, maar er zijn geen mensen te vinden die negen maanden zomaar weg kunnen". Om de reis te kunnen maken zouden er zeven mensen mee moeten, ook om de tocht financieel haalbaar te maken. Als alternatief kon de Leusdense wel mee met een zellrels naar Portugal waar de wintermaanden doorgebracht konden worden. Maar daar had ze geen trek In. Wat nu, was onze vraag. Jos van Berkel: „Omdat Ik nu dus een jaar vrij heb en m'n huis elk moment uit moet, heb ik plannen om naar Zuid-Amerika, Australië of Indonesië te gaan. Niet met een zeilboot, want dat blijkt niet mogelijk te zijn". Trek je nou nietje haren uit je kop? „Nee, ik voel me prima en heb er geen seconde aan gedacht had Ik nou maar geen jaar vrij genomen. Het enige vervelende is, dat ik nu niet weet hoeveel dat jaar me gaat kosten. Voor de zeilreis kon Ik bij benadering schatten hoeveel geld ik kwijt was". In ieder geval, Jos van Berkel gaat avonturieren en dat zit haar in het bloed, want eens werkte zij zes jaar als verpleegkundige op een rubberplantage In Afrika in dienst van een bandenbedrijf, voer ze een tijd mee als „zuster" op de Holland-Amerika lijn en verbleef ze In Zwitserland en Engeland. Een echte globetrotter dus. Je ogen verdrietig je houding kwetsbaar maar jouw beslissing was al genomen vaarwel Zes leerlingen van een scholengemeenschap in Amersfoort Ruby, Tim Erik, Marianne, Eric, Petra en Marco, hebben afgelopen schooljaar samen een gedichtenbundel uitgegeven met technische hulp van school. Ze vonden het belangrijk nu eens de reakties te peilen van kennissen en medescholieren. De bundel die in 220 exemplaren verschenen is, Is door een kennis in off-set gedrukt. Op de zolderkamer van Tim Erik van Plateringen in Leusden praten we samen over de gedichtenbundel. De bundel is praktisch uitverkocht. Enkele exemplaren liggen nog bij de Algemene Boekhandel in Amersfoort en Tim Erik heeft ook nog enkele bundeltjes. Dat het groepje reakties, kritiek en opmerkingen erg belangrijk vindt, bleek wel uit de vraag of Ik mijn mening wilde geven over de gedichten. En terwijl ik vertelde hoe ik een gedicht zie of wat voor gevoel ik daarbij heb, kwam zo nu en dan een goedkeurende of een afkeurende reaktie van de aankomende dichters, die op hun beurt uitlegden waarom of wanneer zij een gedicht geschreven hadden. Zo vertelde Marianne, dat zij een gedicht over zelfverbranding (burning suicide) had gemaakt naareen verhaal van een vriend die daar zelf bij was geweest. Hij had niets gedaan, maar bleef met gemengde gevoelens achter. Gevoelens van schuld maar ook gevoelens die aangaven dat het de wil van die jongen was geweest. Op mijn vraag hoe zij tot deze gedichtenbundel gekomen zijn, wordt wat lacherig geantwoord. Het blijkt dat Marco en Tim Erik eerder enkele gedichten in de schoolkrant hadden geplaatst. Zij wisten dat de anderen ook gedichten schreven en zo kwamen ze op het Idee samen deze bundel uit te geven. Donker Is m'n hoek licht 't vertrek de angst voor 't helle 't sterkst De keuze van de geplaatste gedichten Is heel persoonlijk. Binnen de groep is er wel over die keuze gepraat. In de rangschikking is getracht de gedichten met eenzelfde thema bij elkaar te zetten. Dat het schrijven van gedichten niet voor ledereen dezelfde betekenis heeft, blijkt wel uit het feit dat de een zijn toekomst ziet In het schrijven van gedichten en romans en de ander wel wil blijven schrijven maar daar niet persé zijn toekomst omheen wil bouwen. Eric en Marco willen hun verdere stukken proberen uitte geven, terwijl Marco en Ruby bezig zijn met liedjes voor een musical. Zij hebben goede hoop dat de musical ook werkelijk uitgebracht gaat worden. De overige leden van het dichterscollectief verbinden hun toekomst niet direkt aan het schrijven van proza en poëzie. Barvoets, schamel gekleed hongerig en koud verlaten en alleen strompelt ze door de straten van een grote, rijke stad waar iedereen welvarend is Gesloten deuren overal ze struikelt en ze valt Vanavond Is de stad nog iets rijker Uit de gedichtenbundel: Vanavond Is de stad nog Iets rijker. Gedichten van Ruby Hensen, Tim Erik van Plateringen, Marianne Wessellng, Eric Bannink, Petra de Bruljn en Marco Houtschild. Drukkerij Uitgeverij Ron Boerma BV. (T.M.) De werkgroep Midden- en Kleinbedrijf wordt opgeheven, lees ik. Dat is nou wat je noemt een echt paardemiddel. Hebben middenstanders dan onderlinge meningsverschil len? Consumenten die mee mogen praten over het gemeentelijke middenstandsbeleid. Dat noemt men toch gewoon in spraak? Als ik de wethouder van de VVD goed heb begrepen vindt hij het jammer, dat hij het vier jaar uit moet zitten met zes ze tels in de raad zonder de kans te hebben via een crisis nieu we verkiezingen te veroorza ken Voor de VVD zijn de spelregels voor de Tweede Kamer inder daad veel beter geregeld op dit moment. Alle jongerencentra hielden open huis. De Geut ook, maar dat was in het verleden altijd al het geval. Toch aardig van de anderen, dat de PvdA tenminste nog één zetel in de commissie Wel zijn en Onderwijs mocht heb ben... Las in een regionaal dagblad dat gemeentesecretaris Van Gooi dit keer op zijn oude club, het CDA gestemd heeft. Oude liefde roest niet? Van Gooi deed dit volgens zijn zeggen, omdat hij vreesde dat anders de PvdA te groot zou worden. Is hij dan intussen al wéér van club veranderd? Nee hoor, je kunt van Reier van Gooi heel veel zeggen, maar hij blijft trouw aan zijn principes... Toppunt van inspraak: de com missies van de raad worden in het vervolg alleen maar goed gekeurd, als ze het fiat hebben van de Consumentenbond, Consumentenkontakt en de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Burgemeester Rademaker: ..Ofmoet ik in dit geval spreken van de Nederlandse Vereni ging van Huismevrouwen en Huismannen?" Dat de PvdA in Leusden in de oppositie zit is natuurlijk geen goede zaak. Maar het is na tuurlijk wel een landelijke trend. Het enige verschil met Den Uy is, dat die tenminste nog wil onderhandelen. Tot het bitte re einde. Er zijn trouwens ook gemeen telijke VVD-frakties, die het bont maken als ze buitenspel worden gezetdie boycotten alle commissie-vergaderin gen. Een ideetje voor onze plaatselijke PvdA Kunnen we meteen al die openbare commissievergade ringen afschaffen. Worden de raadsvergaderingen eindelijk weer eens écht boeiend. Kop in de krant ,,SOCCLEno digt nieuwe raad uit voor rond rit". Zeker weer meer geld no dig. Mobiel informatiekantoor van de Jeugdraad? Ik dacht even dat Cloosterman op zijn fiets rondjes zou gaan rijden... Andere kop. Klachten over viadukt in de Heiligenberger- weg" Krijgen we toch nog on gewild gelijk: dat kost op z'n minst nog een jaar... Vrouwenkafé organiseert drie luik over het fascisme. Na de verkiezingsuitslag kan er beter een vierluik van gemaakt wor den. Als het aan de Achtervelders lag zouden ze hun dorp ver sierd houden tot het 700-jarige bestaan... Wij zijn in staat goed en goed koop te bouwen in Leusden", schijnt de wethouder van RO gezegd te hebben. Zo n uit spraak snijdt hout (bouw) Een van onze lezers wil een echt herkenningspunt voor Leusden. Een baken. Dus toch maar een televisie-mast met carillon? De cursusVoetreflex-massa ge" schijnt een topper te zijn. Natuurijk allemaal liberalen, die hun reflexen op het gaspe daal wat bij willen laten stellen nu er straks weer 120 kilome ter gereden mag worden als de VVD aan het bewind komt. Met de talencursussen gaat het minder goed. Dat is opmer kelijk als je bedenkt dat men in Leusden zelden dezelfde taal spreekt... Als ik het goed heb gelezen kan Pim van Esch altijd nog buschauffeur worden op de nieuwe lijndienst tussen cen trum en zuid... Mogen middenstanders hun onderlinge meningsverschillen niet in een werkgroep of com missie uitvechten en politici wél? Ik begrijp het natuurlijk wel: de wethouder van R O. heeft na tuurlijk geen zin om straks als voorzitter van de midden standsclub al die brieven over warenhuizen voor te moeten lezen die hij wél krijgt De liberale wethouder gaat van het standpunt vrijheid, blijheid" uit. De wethouder vrij en blij, dus Cynische Leusdenaar Je hebt het nou steeds over de liberale wethouder. Is er dan echt niks over die andere wethouders te zeggen? Laten we met z'n allen hopen van wel... SCHAPPELIJK WERK "en gezamenlijke dienstverle ningen in Leusden en Achter- -eusden-Centrum: Boerderij akhorst. Bolderikhof 18. tel. lappelljke dienstverlening (MDE) maandag van 9 tot 10 nts Sociaal Centrum voor M en omgeving (PSC) dins- 9 lot 10 uur; Gemeente Leus- tnsdag van 9 tot 10 uur; PSC: igvan 9 tot 10 uur; MDE: vrij- 9 lot 10 uur Zuid: Kruisgebouw, Roo van Maan 13, tel. 940818. e Leusden: maandag 10 tot SC: vrijdag van 14 tot 15 uur. M: Kruisgebouw Walter van ftstraat 30, tel. 03425-1333. e Leusden: vrijdag van 9 tot DE: dinsdag van 14 tot 15 uur 'el weekeinde kan men zich in 9 gevallen dag en nacht wen- 'Telefonische Hulpdienst voor ek, Gooi en Eemland, tele- ■45555). SVERZORGING: iaardenhulp ^Centrum: Groot Krakhorsl. of 18. telefoon 945618 'ppelljke Dienstverlening (MDE): maandag 14 tot 15 J"|ke kruisverenigingen j G ni^ag van 14 tot 15 uur Sociaal Centrum (PSC): :L 943®ÖVan 9 tot 10 uur. puld: Kruisgebouw Roo van Aldewereltlaan 13. telefoon 940818 Algemene Instelling voor Maat schappelijke Dienstverlening „Het Groene Kruis": donderdag van 11 00 tot 12.00 uur Protestants Sociaal Centrum (PSC): vrijdag van 14 tot 15 uur. Achterveld: Kruisgebouw Walter van Amersfoortstraat 30. tel. 03425-1333. Maatschappelijke Dienstverlening Eemland (MDE): vrijdag 9 tot 10 uur. PASTORALE HULP (RK) Spreekuren, waarop men aan de pasto- ne4en een pastor kan bereiken: Leusden: maandag en woensdag van 17 tot 18 uur en vrijdag van 9 tot 10 uur, tel. 941261 Achterveld: maandag en woensdag van 16.30 uur tot 17.30 uur en vrijdag van 19 tot 20 uur, tel 03425-1420 HULPDIENST DIAKONAAT (PROT) Hulpdienst van het gemeentediakonaat Dorpskerk: Voor Groenhouten, Akkerhoeve, Noordwijck en Langenbeek mevr. Langbroek, Weesboom 13, telefoon 940130 en mevrouw Lawalata, Wan molen 20, tel. 944237. Voor Leusden-zuid: Mevr. Abbrlng, pr. Christinalaan 7, tel, 942047 en me vrouw Schwencke, Van Diepenheim Scheltuslaan 44, tel. 940635. Hulpdienst voor het Gemeentediako naat Marcuskerk: Het gebied ten noorden van de Noor derinslag-Middenweg: mevr. A. Brandsema, Asschatterweg 35. tele foon 941350. ANONIEME ALCOHOLICI (AA) A.A. Amersfoort: telefoon 944392 Al-Anon: Amersfoort, Postbus 946 Amersfoort, tel. 944392 en 753373. Al-Non Werkgroep Leusden: (zelf- werkgroep van familie en vrienden van mensen met alcoholproblemen) Groepsavonden, iedere dinsdagavond om 20 uur in Huize Groot Schutterhoef, Arnhemseweg 10 te Leusden-Zuid Te lefoon: 033-943722 b.g.g. 940182. WELZIJN WOL (Vereniging voor Welzijn Oude ren). Spreekuur Leusden-centrum: ie dere woensdagmiddag van 16 tot 17 uur. Wijkgebouw Rozengaarde 33, Te lefoon 947210 Achterveld: De eerste en derde woensdag van de maand van 15 tot 15 30 uur Wijkgebouw Walter van Amersfoortsestraat, tel. 03425-1333. DIVERSEN: POLITIE: Algemeen alarmnummer: 03404- 24824 Polltfe-groepsbureau Leusden-Zuid 033-944444. Sociaal Pedagogische Dienst (maat schappelijk werk t.b.v. verstandelijk ge handicapten), 't Zand 25, 3811 GB Amersfoort, telefonisch bereikbaar van 09.00-17.00 uur, tel. nr. 033-720624. Nieuwe opgaven, aanvullingen en wijzi gingen uitsluitend schriftelijk naar de redaktle van de Leusder Krant, Post bus 11 3830 AA Leusden. Plaatsing van nieuwe opgaven uitsluitend ter beoordeling van de redaktie. HUISARTSEN: Rutgershuls Amersfoort (bureaus voor geboorteregeling en sexualiteits- vragen) Zonnehof 10 (in het GG en GD gebouw) tel 033-18931. Spreekuren volgens afspraak. Werkgroep „Laat Leven", afd Leus den. Hulp voor moeder en kind bij niet gewenste zwangerschap, tel. 033- 942291 en 940541. Bureau Amersfoort 620244. Oppascentrale (algemeen): van maandag tot en met zaterdag tussen 16 en 18 uur: tel. 943489, Waterhoen 23, Leusden. Oppascentrale voor gehandicapten Amersfoort e.o. Kontaktpersoon voor Leusden. Nel van Lippevelde, Bretagne 22, telefoon 942485 Kraamcentrum: spreekuur elke twee de woensdag van de maand van 11 tol 11.30 uur in het wijkgebouw Krooneend 26. APOTHEEK: VERLOSKUNDIGE: Voor verloskundige hulp kan men zich dit weekeinde wenden tot mevr. M. Thuls-Paulussen, Kon. Wilhelmlna- laan 18, Amersfoort, tel. 10886 b.g.g. 722000. TANDARTS: Voor noodgevallen in het weekeinde: Dokterscentrale Amersfoort, tel. 033-722000. DIERENARTSEN Voor de huisartsen in de gemeente Leusden, voor de praktijken van de art sen Van den Berg, Binkhorst/Du Boeuff, Boersema/Koch, Lantink/Ver- hagen, Van Nieuwkerk en Den Toom neemt dit weekeinde waar dr. J. de Boeuff, Asschatterweg 69a, Leusden-C., tel. 944600. Voor spoedgevallenspreekuur zater dag- en zondagmiddag om 14 uur. Visi tes graag vóór 10 uur 's morgens aanvragen. Gelieve uw eigen dierenarts of die renkliniek te bellen. Een telefonisch ant woordapparaat geeft op welke dieren arts voor spoedgevallen te bereiken is. Nieuwe opgaven en wijzigingen tot ui terlijk woensdagmiddag 12 uur uitslui tend richten aan het Redaktle-sekreta- rlaat BDU Krantenkomblnatie, Post bus 67, Barneveld. Tel. 03420-16141.) Kerkdiensten Apotheek De Hamershof, De Brouwe rij 14, tel. 033-943441apotheek Leus den, De Biezenkamp 16, tel. 033- 942303 zijn op werkdagen geopend van 08.30 uur tot 18 00 uur. Bulten de ze uren is voor spoedrecepten geopend op werkdagen van 19.30 uur tot 20.00 uur en op zaterdag-, zon- en feestda gen v<*n 14 00-14.30 uur en van 17 30 tot 18 uur: (week: 17 t/m 23 sept Apotheek Leusden, de Biezenkamp 16, tel. 033-942303. Buiten bovenstaande uren is uitsluitend voor spoedrecepten geopend Berg Apotheek, Utrechtseweg 93, Amers foort, tel. 13498. WIJKVERPLEGING: Dit weekeinde heeft M. G. J. van Bre men, Gorzen 10, tel. 941049 dienst. Bovendien heeft deze zuster avond dienst van 16 sept. t/m 22 sept. LEUSDER-CENTRUM R.K. KERK: Zaterdag 19.00 uur. H Mis met ge mengd koor, zondag 9 00 uur Gelezen H. Mis; 11 00 uur: H. Mis met jongeren koor. Alle diensten voorganger en predikant A Goes HERV/GEREF. MARCUSKERK: Zondag 9.00 uur Hervormde woord dienst ds. N. J. Flink; 10 30 uur Geref/ Herv. jeugddienst Ds J. Zijlstra uit Vor- den; 19.00 uur. H. Avondmaal Geref/ Herv. Ds G. van Belzen GEREF. KERK (VRIJGEM.): Zondag 9.30 uur leesdienst; 10.45 uur ds. J C. Post uit Spakenburg-zuid LEUSDEN-ZUID DORPSKERK: Zondag 9.00 uur Gere formeerde woorddienst ds. G. van Bel zen; 10 30 uur Hervormde woorddienst ds. W. Siraf, Leusden; 18 30 uur. Her vormde woorddienst (G B.) Ds. A. den Hartogh, Leusden ACHTERVELD R.K. KERK: zaterdaq 19.00 uur: H. Mis met volkszang, zondag 8.30 uur gele zen H. Mis; 10 30 uur: H Mis met ge mengd koor Alle diensten voorganger B ter Bekke, Hattum NED. HERV. KERK: zondag 9.00 uur: ds. J Vos, Nijkerk, voorber. H Avond maal GER. KERK DE GLIND, JEUGD DORP: zondag 10 00 en 19 00 uur. ds. J. Jellema DEZE WEEK IN DE GEMEENTE LEUSDEN ZUID CENTRUM EN Donderdag 16 september 19.00- 21.00 uur: The New Orleans Single Pe ters, winkelcentrum De Hamershof Vrijdag 17 september 19.00-21.00 uur: Maywood en Oscar Harris, winkel centrum De Hamershof Zaterdag 18 september 14.00 uur: Gekostumeerde voetbalwedstrijd, Groene Zoom hoek Burg. de Beaufort- weg Burgerlijke stand Uit het Bevolkingsregister van Leusden blijkt dat in de periode van 26 juli tot en met 8 september zijn GEBOREN: 20 aug. '82 Ilse Marilinde, d v H van den Heuvel en N R M Vos 21 aug '82 Jan-Willem, z.v. W van Beek en H C. Strijbos. 23 aug '82 Arjan Everardus Ant- honius, z.v. T. A Tijmense en B M. Vente. 26 aug '82 Rick, z v M M. Bec kers en J H. G. M Wegdam. 27 aug '82 Theo Thomas Johan nes, z.v. J. W. G. van Valkengoed en W. van Asch. 28 aug. '82 Janneke, d.v. N. J Lammers en L. J Vos; Maarten Maria, z.v. R G. A. van Dongen en M J E J. Traa, Anne Louise Maria, dv.L.V Vlek en M. H M Vernooij 29 aug '82 Miranda, d.v H van Beek en C G. Schoonderbeek, Yvonne Johanna, d.v W Th. M Zaterdag 18 september 18.00-22.00 uur: Avondmarkt De Hamershof Zondag 19 september 14.00 uur: Gi taarconcert De Hakhorst, Waarden 25a Zondag 19 september vanaf 13.00 uur: Don Bosco, marktdag Maandag 20 september 19.45 uur: Bijeenkomst yogavriendenkring, Var- kensschuur Groot Krakhorst Dinsdag 21 september 20.00 uur: Ne derlandse Bond van Plattelandsvrou wen, De Kom Dinsdag 21 september 20.00 uur: Le zing Prof. De Knijff, 't Trefpunt Woensdag 22 september 20.00 uur: Schoolraad, gemeentehuis Vrijdag 24 september vanaf 20.00 uur: Optreden combo Studio '72, De Hakhorst, Waarden 25a van der Horst en J. W. M van Roomen; Marcel Frederik Vin cent, z.v. H B van Essen en G H Versteeg. 3 sept. '82 Martme Caroline Mar jolein, d.v R. W. M Stamsnijder en A P. van Doorn. 4 sept. '82 Reiny, d.v J. van Door nik en E van de Beek. 6sep. '82SorajaGabrièlla,d.v.A Heuff en D W A M. Lens 7 sep '82 Gideo, z.v G. de Kruijff en G M. Veenendaal. GEHUWD: 26 aug. '82 W de Greef e M H Verhoef 27 aug '82 G. C Hoogendoorn en S M J van Rooijen 2 sep '82 R. M Robles de Medina en J C van Es 6 sep '82 J. J M Comans en M Stoel OVERLEDEN: 24 aug. '82 R Tolboom, oud 85 jaar 1 sep '82 P. A. Hilhorst, oud 60 jaar 2 sep '82 P Voormolen, oud 56 jaar GEVONDEN Kinderschoen; gouden damesring; groen kindedielsje; sel koplampen, blauw jack. voordeursleutel, auto sleutel van Volkswagen; 4 sleutels aan ring; bankbiljet; blauw geel meisjesjack; witte helm; zilveren armband. VERLOREN Rode sleutelhanger met 7 sleutels; zilveren armband; rijbewijs; zwarte helm; geel knuffelbeest (tijger); sleutelbos aan ijzeren driehoek; bruine portefeuille met inhoud; sleutelbos met 4 sleutels; sleutel bos met 7 sleutels; portemonnee met 40 gulden en bankpasje; brui ne aktetas met salarisdocumenten, zwarte portemonnee met 50 gul den en bankcheques, sleutelbos met sleutels van Mitsubishi WEGGELOPEN „Hefqebeurde noghee^vaa^dai n;'uL' mijn ba^Oe^boekhoudfna soonlijkheid wordj^por dg, Grijs konijnzwart jong katje met wit I vlekje. .'aii'ormring wei us per- ting, Zwarteweg 16a, telefoon yLgmgg_i 941247. loosiet 116.

Leusder Krant | 1982 | | pagina 9