c „Het fijne van deze hobby is, datje iets van jezelf kunt overbrengen' Kantongerecht Amersfoort Geslaagde prijsuitreiking van „Cine Leusden Annie Doornekamp geeft jazzgymnastiek C JURY: VOORAL AFWERKING FILMS KAN BETER Dansmariekes op de vierde plaats Raad vergadert donderdag KPO-dames maakten bloemen Sinterklaas feest Blijhof Herhaling reanimatie- cursus Filmmiddag bij Blijhof l( 'n Echte Parker koop je in de Kwiekwinkel WIEK [WINKEL Intocht te DINSDAG 23 NOVEMBER 1982 plaatselijk nieuws LEUSDEN „Het is vreselijk belangrijk dat je iets aan je body doet. Jazzgymnastiek is een vorm van conditie op muziek". Annie Doornekamp geeft via La tent Talent al enkele jaren jazz gymnastiek in Leusden. Daar naast is zij aangesloten bij een gymnastiekvereniging in Amers foort waar zij in de beginjaren ritmische gymnastiek gaf en. na het volgen van enkele cursussen jazzgymnastiek, zich daar volle dig op de jazzgymnastiek heeft toegelegd. Annie ..Als meisje van 12 jaar trommelde ik al kinderen uit de buurt op met wie ik in de garage pasjes en dansjes instudeerde die ik zelf bedacht. De muziek kwam uit een oud opwindbaar pick-upje. Daarna marcheerden wij door de straat I k weet nog dat ik het heel leuk vond wanneer mijn oudste broer „Dag juf", riep terwijl wij daar zo marcheerden Dat ik dat lesgeven al heel jong in mij had kwam ook op de gymnas tiekvereniging naar voren. De hoofdleider pikte mij uit de groep en zei: „Ik ga van jou een leidster maken Toen ik wat ouder werd kreeg ik een eigen groep en nog later gaf ik aan diverse groepen les Dat was toen turnen en rit mische gymnastiek maar van dat turnen ging eigenlijk gauw de lof af." CURSUSSEN In de loop der jaren gaf Annie bij verschillende gymnastiekver enigingen ritmische gymnastiek. Misschien kent u het nog wel. Al die dames die met knotsen op- muziek een oefening uitvoeren Zelfs op kantoor trommelde zij voor diverse festiviteiten mensen op met wie zij stukjes instudeer de op muziek Toen Annie 15 jaar geleden in Leusden kwam wo nen ging zij weer les geven bij een gymnastiekvereniging in Amersfoort Deze gaf haar de gelegenheid een cursus in jazz gymnastiek te volgen Op deze „vrij pittige" cursus volgde een tweede cursus en het gevolg was dat Annie haar groepen in Amersfoort geleidelijk naar de jazzgymnastiek liet overstappen. Annie: „Ik had de tijd ook mee De mensen wilden iets moderns en ik wilde niet de ene groep ritmische gymnastiek en de an dere groep jazzgymnastiek ge ven." Annie Doornekamp is een pit tig mens waar iets levendigs van uitgaat. Terwijl zij met mij praat, begin ik een beetje aan te voelen hoe zij als het ware leeft voor haar hobby De ochtenden be steedt zij voornamelijk aan het voorbereiden en instuderen van haar lessen In een hoek van haar L-vormige huiskamer staat zij dan te springen en te dansen. Wel uit het zicht. Annie is eigenlijk toevallig bij Latent Talent gekomen. Zoals vele andere mensen ging ook zij met haar man naar een open dag Haar interesse ging uit naar het bloemschikken. Bij de inschrij vingen hing ook een vel waarop docenten zich konden inschrij ven Haar man vroeg of dit niets voor haar was en toevallig hoor de iemand van Latent Talent dit gesprek. Al pratende begon An nie wel iets te voelen voor het lesgeven in Leusden en binnen veertien dagen was alles rond en kon Annie beginnen Annie: „Ik ben begonnen in het filmlokaaltje van De Heerd. Dat was geen goede ruimte, een soort pijpenla, maar in korte tijd kwam daar toch een groep bij. Ik heb in Achterveld lesgegeven in in Leusden-Zuid en nu heb ik drie groepen in twee verschillen de gymzalen in Leusden Cen trum Een groep beginners, een groep half gevorderden en een groep gevorderden. ANIMO Er is veel animo voor jazzgym nastiek. Het is vaak gebeurd dat ik naar de open dag kwam, zag dat mijn groepen al volgeboekt waren, en maar weer naar huis toe ging. Want wat moet ik daar dan nog? Zeggen dat de lessen vol zijn?" Annie is vreselijk enthousiast. Zij ziet ook dat mensen die in eerste instantie denken dat jazzgym nastiek niets voor hun is, zich na zo'n eerste les al helemaal uitge leefd hebben. Door het bewegen op muziek moet je je helemaal concentreren op dit bewegingen zodat gepieker of problemen even vergeten worden. De les begint met tien minuten grond- oefeningen Daarna gaat de mu ziek aan en wordt er met het hele lichaam gewerkt, niet alleen met de armen en benen. Annie: „voor mij komt er al extra hobby het maken van al die oefeningen bij Daar gaat heel veel tijd inzitten. Dan sta ik in die uitbouw te springen en probeer alles uit. Alle passen moeten bin nen een oefening opgebouwd worden. Je werkt naar een cli max toe en verder moet je zorgen dat het geheel lekker loopt. Be langrijk is hierbij voor wie ik het maak. Voor die meisjes in Amers foort die al zeven jaar op les zijn maak ik andere oefeningen dan bijvoorbeeld voor de beginners. Maar altijd ga ik er vanuit alsof zo'n oefening uitgevoerd moet worden. Ook bij de beginners zeg ik: Dóór zit het publiek!" Wanneer Annie bezig is een oefening uit te denken laat het haar niet meer los. Zelfs in bed gaat ze de passen nog eens na en heeft ze dan nog iets bedacht dan gaat snel het bedlampje aan om het op te schrijven Het uitdenken van de oefenin gen is een vak apart maar de muziek die bij zo'n oefening moet komen is even eens een moeilijke zaak. Annie. „Goede muziek vinden is heel moeilijk. Vaak wanneer je bijvoorbeeld een dubbelelpee koopt kun je daar een of twee nummer van gebruiken Je hebt niet alleen muziek nodig voorde uitvoeringen maar ook om op te trainen. De muziek zelf draai ik dan heel vaak en ineens zie ik welk figuur er op die muziek gedaan moet worden. Het fijne van deze hobby is dat je iets van jezelf kunt overbren gen Ik heb de mogelijkheid mijn fantasie kwijt te kunnen. Ik sta dan ook, vooral bij uitvoeringen, te genieten. Je ziet iets voor je. wat je zelf in je hoofd heb gehad. Dat doet me wel wat". In Amersfoort geeft Annie met een groep gevorderden regelma tig uitvoeringen. De groep gevor derden in Leusden hebben diver se keren op de open dag vi Latent Talent een uitvoering g( geven. Gebeurde dit dan een een keer niet, omdat Annie vint dat je zoiets niet altijd kunt doer dan waren er diverse bezoekei die op zo'n dag toch nog vro- gen: Wanneer gaat de uitvoerin beginnen?" Annie: „Ik ben gek op show.l ben mijn roeping misgelopen had op de planken moeten staai Maar daarom speelt ook altijdb iedere oefening in mijn achle hoofd: „Stel je voor dat dit uitg voerd moet worden". Ik ben trouwens ontzettend b dat ik toen die cursussen he gedaan. Had ik dat niet gedai dan was ik nu nog steeds metd ritmische gymnastiek bezig g weest." Tea Mlddelkoo USI klein ild de en. altij un t< striji Naa S-S' iervc ilop I or var Iwer kw (Van de redaktie) LEUSDEN Vrijdagavond 19 november vond in boerderij Groot-Krakhorst aan de Bolde rikhof de officiële prijsuitreiking plaats van de filmwedstrijd van Clne Leusden rond vakantie films. De jury, bestaande uit Bert Hoogendam, Bert Kuipers en Bert Vos, bleek nogal wat moeite te hebben gehad met het aanwij zen van de hoofdprijs-winnaar. Die prijs werd dan ook niet toe gewezen. De keus werd overge laten aan het publiek, die na vertoning van een selektie uit de veertien ingezonden films ten slotte „Vakantie van Noorwe gen" van Ulrike van Schagen aanwees. Zij ontving uit handen van Cine Leusden-voorzitter de prijs, beschikbaar gesteld door Jogchem's Theaters: een jaar lang gratis naar de bioscoop. De prijs voor de technisch beste èn de prijs voor de meest humo ristische film ging naar Paul Val- kenet met „Veertien dagen af", een uitermate kort (2,5 minuut) en technisch uitstekend filmpje, waarin op grappige wijze wordt getoond hoe de heer Valkenet zijn zuur verdiende vakantie doorbrengt. De prijzen: een waardebon van f50,— werd be schikbaar gesteld door de Leus der Krant en een waardebon van f25,— beschikbaar gesteld door Foto Verwey. De prijs voor de beste film uit toeristisch oogpunt ging naar „Spanje '81" van Max Bremer. Hij ontving een waar debon van f25,—beschikbaar gesteld door foto Muns Alle deelnemers (prijswinnaars inbe grepen) ontvingen bovendien een abonnement en een vrijkaar- tje van de Cinemaclub De Korf (geldig tot 1 mei 1983) Voorzitter Piet Rijswijk toonde zich bijzonder verheugd over de grote opkomst De zaal was vrij wel vol en dat gebeurt zelden, aldus de Cine Leusden-voorzit- ter. Hij sprak de hoop uit, dat ook voor het volgend jaar een derge lijke filmwedstrijd georganiseerd kan worden. Na de vertoning van de film door secretaris Max Bremer, vertelde jury-lid Bert Hoogendam het één en ander over de beoordeling door de jury. In het algemeen was de jury enigszins teleurge steld door de kwaliteit van de ingezonden films. In het uitgebreide jury-rapport wordt dan ook veel aandacht be steed aan het geven van filmtips en aanwijzingen om volgend jaar beter uit de bus te kunnen ko men Bert Hoogendam, met Bert Vos, de twee journalisten uit de jury, reikte tenslotte de door hen inge stelde persprijs uit aan Piet Hijs- wijk voor zijn grappige filmpje „Les vacances", maar wees het bestuur er tevens op, dat zo mo gelijk volgend jaarde bestuursle den uitgesloten zouden moeten worden van deelname aan de wedstrijd „Het is voor een jury nogal pijnlijkalszetotdekonklu- sie komt, dat de meeste prijzen toegekend zouden moeten wor den aan bestuursleden. Daar is nogal lang over gepraat door de juryleden Het bestuur zou een jury met voor een dergelijk di lemma moeten plaatsen," aldus Bert Hoogendam, die er fijntjes aan toevoegde, dat overigens zo wel bestuur als leden van „Cine Leusden" hun komende film avonden maar eens moesten be steden aan een verbetering van de kennis rond het maken van films, zowel artistiek als tech nisch. „De jury hoopt, dat al deze (als opbouwend bedoelde) kri tiek haar vruchten afwerpt voor het volgend jaar." En daaraan wordt met getwijfeld. Duidelijk werd wel, dat dit Initi atief van het bestuur van Cine Leusden voor 1983 gekontinu- eerd zou moeten worden. Het maken van films voor een wed strijd stimuleert de amateurfil mers tot het maken van nog bete re films en dat is toch ook één van de doelstellingen van de bloeien de vereniging die „Cine Leus den" is. AMERSFOORT De dansma riekes van de Leusdense carna valsvereniging De Gouden Klomp zijn ditmaal niet in de prijzen gevallen tijdens de Intra- da. Dit concours voor dansma riekes en boerenkapellen werd zaterdag in de Flint in Amers foort gehouden. De Leusdense meisjes kwamen wel tot twee verdienstelijke vierde plaatsen. Solodanseresie Cindy van Eist moest 's morgens de spits afbij ten Haar eerste grote optreden werd meteen een succes, ze scoorde gemiddeld bijna een ne gen. Daarmee stond ze lang op een tweede, derde plaats Toen alle meisjes in de leeftijdsklasse tot twaalf jaar geweest waren, bleek Cindy tenslotte vierde gé- eindigd te zijn Een mooie plaats voor zo'n jong meisje, dat na tuurlijk nog weinig routine heeft Routine hebben de grote dans mariekes van de Gouden Klomp natuurlijk wel Maar die routine liet ze tijdens de gardedans even in de steek Dat kostte enkele tienden van punten en een bijna zekere derde plaats. Nu werden ze. met één-tiende punt verschil achter nummer drie, vierde Ach teraf toch ook een goede presta tie, omdat de Leusdense meisjes dit jaar in een oudere leeftijds klasse moesten aantreden en veel meer concurrentie hadden De Leusdense meisjes hoopten verder vooral op hun showdans. Hun Braziliaanse show werd goed opgevoerd en de gemid deld negen, die de jury gaf leek hoopvol De illusies werden snel verstoord De jury, die de gehele dag goed werk geleverd had, leek de showdans anders te be oordelen dan normaal. Er werd weinig gelet op stijl en eenheid in de groep en meer op de humor in de diverse nummers. Ondanks de perfectie kwamen de Leus dense dansmariekes daarna niet meer in het stuk voor, hoewel een ereplaats zeker verdiend was Wie op het gebied van schriiven het beste-van- het-beste ter hand wil nemen moet de Parker- kollektie eens van dichtbij beki|ken. Maar dan wèl de echte èn in de kwiekwinkel want daar vindt u de meest komplete kollektie Parker artikelen En de prijs valt mee! Kom eens vrijbli|vend kijken in de kwiekwinkel de Kwiekwinkel maakt deel uit van Kwiek, centrum voor tekstverwerking LEUSDEN De gemeente raad van Leusden komt donder dag 25 november in vergadering bijeen. Deze raadsbijeenkomst begint om 19.30uur. Opdeagen- da staan de volgende punten: 1 Opening 2 Installatie van de heer E Oostra 3 Mededelingen 4. Notulen 5 Ingekomen stukken. 6. Wijziging 4-tal rechtsposi tieregelingen 7. Instellen reserve ten behoe ve van investeringen met een éénmalig karakter 8. Verkeersmaatregelen Essex 9 Verkeersmaatregelen Ei kenlaan 10 Peilonderzoek School steegbosjes 11 Planvoorbereiding riolering Waterloo/Buurtweg 12. Beschikbaarstelling werk- krediet ten behoeve van woonrijpmaken Munnikho- ve/Bosveld 13. Beschikbaarstelling werk- krediet ten behoeve van woonrijpmaken Claeveren- blad/Wildenburg 14 Beschikbaarstelling krediet ten behoeve van het treffen van parkeervoorzieningen in het plan Groenhouten bij sportzaal De Meent 15. Voorbereidingsbesluit Hes senweg 8 16. Voorbereidingsbesluit in verband met herziening be stemmingsplan „Den Treek" 17. Overdracht ondergrond en schoolgebouw aan het be stuur van de vereniging voor Montessori-onderwijs 18. Verkoop 35 vrije sector ka vels in het plan Claeveren- blad/Wildenburg 19. Krediet vernieuwing brug in de Leusbroekerweg 20. Subsidiëring exploitatie-te kort 1982 Stichting „De Geut" 21 Woonrijpmaken terrein rond het nieuwe gemeente huis 22. Rondvraag 23. Sluiting ACHTERVELD Een groot aantal leden van de K.P.O. kwam weer bijeen in D'Ouwe Peerde- stal. Deze avond was mevrouw Schouten uit Hoogland aanwe zig onder wiens leiding de dames bloemen van nylonkousen van Prinses Julianaplein/ Leusderweg, Amersfoort. Telefoon 033-631824 LEUSDEN Ook dit jaarkomt Sinterklaas weer bij de speel- en rekreatievereniging Blijhof aan de Ansfriduslaan. Zaterdag 27 november wordt het weer een feestelijke dag voor alle kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Het theater „Pom-pon" verzorgt het programma door een voorstel ling te geven die uit muziek, goo chelen en poppenspel bestaat, uitgevoerd door solo-speler Fred tlink Schuurman. Er zijn twee voorstellingen 's ochtends voor kinderen van 4 t/m 7 jaar, van 10 30 tot 12.30 uur en 's middags 8 t/m 12 jaar, van 14.00 tot 16.00 uur. Natuurlijk brengt Sinterklaas voor elk kind een kadootje mee. Voor leden is dit feest gratis, niet leden betalen f3,— LEUSDEN Woensdagavond 24 november wordt van 20.00 tot 21.45 uur een herhaling gegeven voor de personen die de reani- matiecursus hebben gevolgd. De bijeenkomst wordt gehouden in De Wegwijzer, De Biezenkamp 39. L)e Kaartjes voor dit feest kun nen a.s. donderdag van 16 00 tot 17.30 uur bij de volgende adres sen worden afgehaald H. de Jager, Ravenhorst 12, M Houtzager, Albast 16; H van Ree, Akkerwinde 15 en bij E Appels, Marterhoeve 16 en leden worden verzocht hun lidmaatschaps kaart mee te nemen. diverse kleuren gingen vervaar digen. De voorzitster opende de ver gadering en verwelkomde alle aanwezigen. Zij hoopte dat het een leuke doch ook leerzame avond zou worden. Vervolgens volgden er enkele mededelin gen Er zal een cursus worden georganiseerd in Hoogland waarin het onderwerp vergader techniek zal worden behandeld Verder deelde zij mede dat er weer een gourmetavond en een kerstavond zal worden gehou den in de maand december. Voor deelname aan deze beide avon den dient men zich voor 10 de cember bij de voorzitster me vrouw van den Berg of de secre taris mevrouw J. Boersen-van Rooijen op te geven Hierna was het de beurt aan mevrouw Schouten en haar twee medewerksters Deze hadden een aantal voorbeelden en een hoeveelheid materialen meege bracht. Na enige uitleg konden de K P.O.-dames zelf aan het werk Het was zeer verrassend welke mooie produkten men van oude pantys en nylonkousen kan vervaardigen. LEUSDEN Woensdag 24 november is er weer filmmiddag bij Blijhof aan de Ansfriduslaan. Dit keer wordt er een tekenfilm vertoond over een biggetje dit Hammetje heeft en allerlei dol dwaze avonturen beleeft. De film is geschikt voor alle leeftijden. De voorstellingen zijn om 13.30 en om 15.30 uur. Toegangsprijs is voor leden f 1,50; voor niet-le- den f 2,50. Op de strafzitting van het kant ongerecht te Amersfoort van 18 november 1982 verscheen de heer v.d. B eigenaar van een kippenfokbedrijf te Wouden berg. Hij stond terecht omdat hij minstens 300 kadevers van kip pen over het terrein had uitge strooid. Vermoedelijk door een stroomstoring waren op een week-end 600 kuikens doodgeg aan. Niet goed wetend wat hij met al die kadavers aan moest vangen, had hij minstens de helft over zijn land gestrooid „Nadat ik eerst ongebluste kalk over de grond gedaan had. Ze hadden ook geen besmettelijke ziekte, dus het heeft ook echt geen stank veroorzaakt" verze kerde verdachte de kantonrech ter. „Daar zorgde dan zekerdeande- re helft voor, die op de mestvaalt terecht is gekomen. U had toch een destructiebedrijf moeten bellen „Ja, maar ik kon niet meteel bel len omdat het op een week-end gebeurde en na een paar dagen is het geen doen meer om dan alles nog in zakken te stoppen. Je moet het namelijk klaarzetten- De officier eiste de maximum boete van f 300,— „Het proces-verbaal spreekt van een onbeschrijfelijke stank. Allerlei roofvogels cirkelde er omheen Hoe groot is uw bedrijf eigenlijk?" „Ik heb 20.00 kippen" „Nou, dan weet u best wat u moet doen in zo'n geval" vond de kant onrechter, die conform de eis veroordeelde tot f 300,— of 6 da gen hechtenis. „U kunt eventueel meteen beta len, maar zoveel heeft u zeker niet bij u." „Nou", lachte verdachte gerust stellend, met een graai naar de binnenzak, „ik heb nog wel wat hoor!" OMROEPBIJDRAGE De heer v.d L. uit Woudenberg zou zijn omroepbijdrage niet be taald hebben gedurende een be paalde periode „In dit periode had ik geen T.V.", aldus de ver dachte „Ambtenaren schrijven zo'n pro ces-verbaal toch niet als ze er niet één zien staan", meende de kantonrechter „Ik zie ook wel eens wat, dat niet juist blijkt" „Maar uw echtgenote verklaarde dat de T V. wel aanwezig wa,,aai maar dat ze de omroepbijdrac 'n9 vergeten had te betalen Diezs jjfeTi 'm dus wel!" ,an' Verdachte hield vol dat er in d tijd geen T.V in huis was g weest, niet van hen en niet va iemand anders en dat hij d: verandering had doorgegeven. Dus werd de zaak aangehoude en terugverwezen naar de dienM omroepbijdrage WAPENSTOK De heer B. een taxichauffei uit Amersfoort, stond tered omdat hij twee wapenstokken de auto had liggen. Hij las eAu-rc verklaring voor, waarin hij n mens zijn collega's nog eens aandacht vestigde op de bedri gende situatie waarin taxichau feurs vaak verkeren „Er is in Amersfoort weliswa nog geen moord gepleegd een taxichauffeur, maar er zik voorbeelden genoeg van gewei: Ik ben zelf ook herhaalde male bedreigd door mensen die ni wilden betalen. Daarom wille wij ons kunnen verdedigen; w willen géén eigenrichting De kantonrechter constatee de dat verdachte pleitte voor t> Tijdens de toespraak van onze burgemeester tot St Nicolaasop het bordes van het bejaarden centrum 't Hamersveld op zater dag 20 november 1982, vielen ons de volgende woorden bij zonder op „De mantel van St Nicolaas heeft bijna dezelfde kleur als bepaalde onderdelen van het nieuwe gemeentehuis, waar U volgend jaar ontvangen wordt'" LEUSDEN/CENTRUM De IJsvereniging Zwanenburg orga niseert op zaterdag 27 november in de Til aan de Hamersveldse- weg een schaatsenbeurs (ruilen, kopen en verkopen) van 10.00 tot 14.00 uur. De winter staat voorde deur en hopelijk voor de schaatsliefhebbers met veel vorst. De ijsbaan wordt op tijd in de juiste conditie gebracht en als u zorgt, dat uw schaatsspullen in orde zijn, kan weinig meer mis gaan. Men vindt het dus vanzelfspre kend dat in 1983 St. Nicolaas bij het nieuwe gemeentehuis ont vangen wordt, maar voor mij is dat in het geheel niet het geval en wel om de volgende renenen. In 1975 was ondergetekende vi- ce-voorzitter van de Winkeliers-» vereniging Leusden-Centrum. In datzelfde jaar werd het noodwin- kelcentrum aan de Torenakker- weg gerealiseerd. Deze groep van winkeliers die later allen naar de Hamershof vertrokken, wil den toen niet meedoen aan de intocht van de Sint wanneer de ontvangst plaats zou vinden bij het gemeentehuis aan de Ham - weg nr 2. (hetgeen daar al plaatsgevonden had sinds 1960) want en nu komt het' Dat was te dicht bij de Biezenkamp en daardoor zou er te weinig aan dacht besteed worden aan de Torenakkerweg! De discussie betreffende dit pro bleem was zeer heftig maar de oplossing werd gevonden door e.e.a te doen plaatsvinden bij het bejaardencentrum 't Hamers veld a Dit was gelegen tussen de Biezenkamp en de Torenakker- weg. (dus allebei tevreden) b Het was tevens erg gezellig voor de bejaarden. Met de bouw van 'n nieuw ge meentehuis komen de bezwaren van 1975 wederom aan'de orde, maar nu in omgekeerde volgor de We zullen hopen dat de winke liers van de Hamershof nu ook begrip zullen kunnen opbrengen voor dezelfde problemen die zich in 1983 herhalen voor de winke liers van de Biezenkamp. Coen van den Berg Rozendaallaan 11, Leusden Ide publ fout edigi een erve ocht Hoe de i eken glan< tere maatregelen ter besche ming van taxichauffeurs. „Ik kan daar niets aan doen;|fH hoop dat de pers dit op wil pa ken. Maar we zijn op de verkee de weg als iedereen zich v< wapens gaat voorzien." Ook de officier vond deze wapeningswedloop" overdrevi en onjuist. Hij eiste f 110,— b< te De kantonrechter deed er af, verdachte had inmiddels stand gedaan van de wapensto ken: f75,— boete WERKMAP Een bouwbedrijf uit Barneve' vertegenwoordigd door zijn" recteur, de heer v.d. V., stof terecht wegens het rijden zom werkmap door een chauffeur. „We wisten het echt niet dat een werkmap nodig was", vei kerde de heer v.d. V. de kant< rechter „Bovendien zou hetvt gens de politie alleen maarnod] zijn voor werktijden vóór 7 uur na 19 uur en onze werktijd» liggen daar tussen De officier legde uit dat werkmap altijd nodig is, maar men ontheffing kon krijgen mi val van andere werktijden eiste f 120,—. „Heeft u die ontheffing al aani vraagd?" informeerde de ka| tonrechter „Nee, ik heb eerst de zitting mi eens afgewacht „Nou, het zou mooi geweest zi als u hier triomfantelijk met ontheffing had kunnen zwaaie Het proces-verbaal is tenslotte van 6 januari en u hebt al diet' niets ondernomen!" „Acht, het is vijftien jaar goe gegaan", sprak verdachte lac niek. „Deze uitspraak lijkt me in stri met uw bewering dat u van ni» wist Ik vind het verzwarend da niets gedaan heeft sinds janua f 150,— boete". Men 5 tnjdb ^SDE s var

Leusder Krant | 1982 | | pagina 8