Gewijzigde spaarrente Een festijn voor het hele gezin. „De nieuwe Rekord is niet te breken!' Van Ti t/m 3faecember. EB (□PUL KomnaardeOpel- Nieuwjaarsshowbij: NEFKENS VULT DE MERKWAARDIGE DAGEN TUSSEN KERST EN OUD EN NIEUW MET EEN MERK-W AARDIGE OPELSHOW. bij de Rabobank Rabobank Qleusden Uit de Nederlandse autopers: voor snelle beslissers: f1.865,-voordeel. Kadett Flash. Sportiviteit met een heleboel extra's. En f1.052,-voordeel! mik i:\s oi>i:i. \n iicsiooim :Wat doet die man? Pinkeltje Beschoten Waterpret Kastje PTT Win met het hele gezin een reis naar Parijs. f**-Voor honderden bezoekers was de Opel-Nieuwjaarsshow van vorig jaar in onze showroom een gezellig hoogtepunt tussen kerst en 3 jaarwisseling. Ook dit jaar nodigen wij u daarom graag uit voor dit grootse evenement. Een fijn uitstapje voor het hele gezin, t Veel autonieuws. Interessante aanbiedingen. En een leuke wedstrijd met aan- trekkelijke, prachtige prijzen. ONDERDAG 23 DECEMBER 1982 loep op Leusden Als u onze Opel-Nieuwjaars- show bezoekt, en u beslist tot de aanschaf van de Opel Ascona Special, dan verdient u op dat zelfde moment een kleine twee duizend gulden. En dat bij een komplete gezinsauto met talloze Showbezoekers profiteren van het Opel-Kente- Ncemt u nog dit j.iar de wijze beslissing een Opel aan te schaf fen? Dan valt u in de gunstige renteregeling van ons Opel- Rente-Voordeel-Plan. Zo zet u het goede voornemen om zuinig te zijn, dit jaar nog in daden om. De nieuwe Opel Rekord. Hij slaat alle vorige rekords op het gebied van ruimte, komfort, betrouwbaarheid en ekononne. Alle aange brachte verbeteringen leiden tot nóg betere prestaties bij een nóg gunstiger verbruik. De elegante lijn. Niet alleen mooi, maar tege lijkertijd een schoolvoorbeeld van aktuele aërodynamika (waardoor minder luchtweer- standj. De krachtige motor. De ruimte Voor iedereen die een solide middenklasser in het achterhoofd heeft, is een proefrit een „must" De Kadett Flash heeft normaal al een scherp konkurrerende prijs. En dat ondanks een hele boel extra's: speciale dash-striping, hoofd steunen, toerenteller, kwarts- klok, dagteller, halogeen-vèr- stralers. Normaal: f 18.347,-. Nu: f 17.295,-. Da's een dikke duizend gulden mooi meegenomen. .NEFKENS ÜÜÜ'HIHIII Showroom: Utrechtseweg, hoek Vlasakkerweg, Postbus 330, 3800 AH Amersfoort, tel. 033-10644. Van l-4-'82 tot l-10-'82 óók op donderdag (kooplavond, geopend van 19.00 tot 21.00 uur. Leasing GMAC-ftnanciering Opel-verzekering Inbouw LPG-installaties meer dan een halve eeuw vertrouwd.en betrouwbaar! Spaarrekening met opzegtermijn van 3 maanden 4!^% (was 5 van 6 maanden 444% (was 5V*%) van 1 jaar 5Va% (was 544%) van 2 jaar 544% (was 6'/4%) van 3 jaar 6V4% (was 644%) b.a Wat gebeurt hier? Wat doet deze ambtenaar? Probeert hij zijn buro als bed uit? Heeft hij een klap van de man met de hamer gehad of stelt hij zich gewoon aan? De persoon in kwestie is een ambtenaar van de dienst gemeentewerken. Afgelopen maandag tijdens de verhuizing naar het nieuwe gemeentehuis presenteerde hij zich zo voor de lens van 1 fotograaf Janus Visser. Lezers die een al dan niet ludieke verklaring weten voor de horizontale houding van de man op de foto mogen een briefkaartje sturen naar de redaktie van deze krant, postbus II, 3830 AA in Leusden. LOEP OP Peuterspeelzaal Pinkeltje heeft een nieuw onderkomen. Toen brand op 30 november zes voormalige noodlokalen van de Kinderlandschool in as legde, bleef het gebouw van Pinkeltje weliswaar bespaard, maar kon eigenlijk niet meer gebruikt wordener waren geen nutsvoorzieningen meer. Dit kwam omdat gas en elektra werden afgetapt van een van de lokalen die in vlammen opgingen. De gemeente was de peuters bijzonder ter wille en zorgde met spoed vooreen ander onderkomen. Nu zitten ze dan in een niet afgebrand groter noodlokaal. Pinkeltje heeft eigenlijk een klein voordeeltje gehad van de brand, want die heeft de verhuizing naar een andere ruimte, dat door de gemeente al was toegezegd, versneld. Nieuwe peuters kunnen weer aangemeld worden bij Marjon v. d. Vlasakker, telefoon 945202. Zo te zien op de foto hebben de peuters van Pinkeltje het prima naar hun zin in het nieuwe lokaal. Nog even een kleine aanvulling op het artikel over de beschieting door een straaljager van het gemeentehuis in 1956. Dinsdag meldden we dat de piloot van dit vliegtuig per ongeluk op een knop had gedrukt waardoor een salvo kogels werd afgevuurd op het nu oude gemeentehuis aan de Hamersveldseweg. Nu hoorden we deze week dat de straaljager zich op dat moment in moeilijkheden bevond en de piloot met de schietstoel probeerde te ontkomen. Tijdens de pogingen om te ontsnappen moet hij per ongeluk, inderdaad, de mitrailleurs van zijn vliegtuig in werking hebben gesteld. De straaljager stortte later neer In een Leusdens weiland. Heeft u al gehoord van de jongste wilde plannen van wethouder Jan Wagenaar? Hij wil aan de plas water aan de Groene Zoom, die 's winters als natuurijsbaan wordt gebruikt, 's zomers ook een bestemming geven. In de laatste raadsvergadering opperde de ideeënrijke wethouder, dat het hem beslist niet onmogelijk leek om van het ijsbaanwater plus omgeving een recreatiepark te maken. Waarschijnlijk denkt Wagenaar aaneen pocketuitvoering van het Henschotermeertje, waar men kan zwemmen, surfen, vissen, watertrappelen en duikertje spelen. Misschien dat kunstmatige golfslag de attractiviteit van de zomerse ijsbaan kan verhogen. Politiemensen zijn niet alleen de bevolking behulpzaam, maar ook collegas Dat blijkt uit het volgende voorval. Gisteren tankte een politiewagen van de rijkspolitie Leusden bij een pompstation aan de snelweg A1 De agenten betaalden met een speciaal benzinepasje, maar bij terugkomst op het groepsbureau ontdekten ze dat het pasje in het tankstation was blijven liggen Daarom werd even met de rijkspolitie Driebergen gebeld en gevraagd of toevallig een Porsche in de buurt van het pompstation was Of de snelle Porschejongens het pasje wilden oppikken en naar Leusden wilden brengen ..Anders moeten wij in het Fiatje dat hele stuk weer terug naar de A'werd vanuit het groepsbureau gemeld richting Driebergen. De Porsche was toen al onderweg. Een merkwaardig probleem doet zich voorin Achterveld. Daar werd gisteren het startsein gegeven voorde bouw van 35 woningwetwoningen. De eerste kavel, waarop de officiële handeling plaatsvond, was met planken afgezet Precies binnen de planken bleek zich de schakelkast te bevinden voor de centrale antennemast voor het Achterveldse uitbreidingsgebied De mast zelf bevindt zich een meter of twee buiten de eerste kavel. Onduidelijk was gisteren of het kastje en wellicht ook de mast verplaatst zullen moeten worden. Het spul kan er nog niet zo lang staan, want pas midden dit jaar werden de eerste koopwoningen in het gebied opgeleverd Volgens een woordvoerder van het bouwbedrijf MUWI/Van Gent, dat de woningwetwoningen gaat bouwen, staat het kastje duidelijk in de weg. Volgens gemeentewerkendirekteur Pais, ook gisteren bij de plechtigheid aanwezig, staat het kastje er prima Volgens hem worden de latten, waarmee de kavel wordt afgezet, ongeveer een meter buiten de werkelijke afmetingen er van neergezet Benieuwd hoe dat gaat lopen OPEL-NIEUWfAARSSHOW m.i.v 16-12 1982 Direct-Opvraagbare-Spaarrekening 3V4%(was 3^%) Spaar-Direct-rekening 4'A% (was 444%) Spaar-Premie-rekening5 (was 5Vi%) Spaar-Extra-Premie-rekening 6'/2% (was 644%) Rabobank Kinder-spaarplan .6 %(was6'^%) Grijp 5-spaarrekening5V4% (was 544%) Rabo-Tiener-rekening 544% (was 6V4%) Naast de populaire kadett-econoom van f 14.999,-, de sportieve kadett-flash van f 17.295,-, de royaal toegeruste ascona-special van f 22.499,-, incl. BTW, AF-R'DAM en het gm-rentevoordeelplan, biedt Nefkens Opel speciale attrakties in de vorm van: veel voordeel op een aantal ascona's-benzine en -diesel; de laatste rekord's-82 tegen wel zéér aantrekkelijke prijzen (nog slechts 2 diesels); .wij hebben tekort aan gebruikte auto's, dus: extra hoge inruilprijzen: .ex-stafautomobielen: weinig gereden, veel afgeschreven; de kadett-kalypso en de ascona-allure pakketten, bestaande uit 4 lichtmetalen sportvelgen en brede banden, met sportieve bodyliners en naamstickers voor slechts f 814,-, resp. f 856,- incl. BTW; alleen tijdens de Nieuwjaarsshow biedt Nefkens elke koper van een nieuwe auto de keuze uit; een zeer komplete fiets, normale afmetingen, maar toch met gemak in de kofferbak passend, Duits patent, t.w.v. f 638,- voor f 100,- incl. BTW, f een extra reduktie op het Kalypso/ Allure-pakket van f 400,- incl. BTW. Openingstijden: maandag t/m donderdag 9-17 uur, vrijdag 31 december 9-16 uur. De PTT heeft dezer dagen twee nieuwe brievenbussen in Leusden neergezet. Een is er opgesteld op de hoek Beekridder en Waterjuffer en de andere in de nieuwe wijk Zwanenburg op de hoek Sterkenberg/Leeuwenburg. Hoeven de bewoners van die buurten niet zo ver meer te lopen om hun kerst-en nieuwjaarswensen op de post te doen. VERLOREN Sleutelbos met autosleutels en voordeursleutels aan hanger en bruin leertje; bankpasje o.n.v. Van der Mey; sleutelbos met 5 stuks; gouden schakelarmband; zwart leren dameshandschoe nen met drie strepen; bruin suè- de portemonne met rits 21,-; doublé dameshorloge, gouden schakelarmband; gouden ring met granaat; leesbril in groene hoes; kettinkje met twee han gers, zilver; portemonne met gi ropas, 4 foto's, ong. 20,-; gym- spullen, wit shirt, bl. broekje en handdoek. GEVONDEN Voordeursleutel nr. 489987 aan hanger met opschrift ,,Lee Cooper'' N. II; kettinkje met schelpje; metalen balpen; huis sleutels aan rood etui; zilveren gedenkpenning; gouden ster renbeeld „Maagd"; rood etui contactsleutel Opel en huissleu tel. Doe mee aan de Opel-Nieuw- jaarsshowwedstrijd met een fan tastische hoofdprijs. En een aan tal aantrekkelijke andere prijzen. Win bijvoorbeeld zo'n geheel verzorgde reis naar de lichtstad. Een uitstekend hotel Dineren bij kaarslicht. De EiiTeltoren. En om een kans te maken hoeft u eigenlijk alleen maar plezierige dingen te doen: een proefrit in de Opel van uw keuze. En dan even het wedstrijdformulier invullen. Wie weet levert uw uitstapje naar onze showroom zo nog een fees telijke prijs op. extra's, die normaal al scherp geprijsd is: f24.364,-. Nu: f22.499,-. Uw voordeel: f l 865.-. De sportieve Manta. De elegante Ascona CD. En al die andere staaltjes van onvolprezen autotechniek... in de show. Kom, kijk en overtuig uzelf. Een kennismaking met alle Opel- modellen geeft u een volledig beeld van alles wat er op auto gebied te koop is. En zo kombi- neert u gezelligheid met heel veel nuttige informatie.

Leusder Krant | 1982 | | pagina 11